BIJVAL Vandaag beslissing over plan-Bunker Franse oud-premier nu rechterhand van Salan Hernieuwd overleg Berlijn Oorlog tussen O.A.S. en de Gaulle Uitspraak over ontslag is uitgesteld Gesprek KNVB -Feijenoord op komst Australië lid van ELDO Voormalig SS-er gearresteerd De BiltZon ARJANN GEEN NAAM VOOR ZAANDAM Secretaris prins Bernhard licht gewond hij ongeluk Denen adverteren minder voor sigaretten ZON WINT PROTESTANTS-CHRISTELIJK DAGBLAD VOOR ZEELAND Vrijdag 13 april 1962 OPDRACHT ZONDER BONN Zaak-Van der Putten „Wij hebben ons pensioen volledig verdiend OPENBAAR ZANDBAK ZIJPE KLEM GEVAREN Geen twijfel BUITEN DE ORDE Amputatie" Verraad Mr. Blussé van Oud-Alblas voorzitter Havenbelangen Directeur: JACQ. DE SMIT; Chefred.: G. J. Breaker. Kantoren te: Middelburg, Plein 1940 nrs. 6—8, Postbus 26. Giro 116666, telefoon 01180—2009 en 4469. Goes, Lange Vorststraat 84, Postbus 4, telefoon 011006901. Vlissingen, Nieuwen dijk 33, Postbus 24, telefoon 011843224. Terneuzen, Nieuwstraat 40, Postbus 53, telefoon 011503189, Zlerikzee, Havenpark 24, telefoon 01110—2991. Zeeuwsch Dagblad Abonnementsprijs 0,62 p.w, 8,06 per kwartaal Losse nummers 13 cent Advertentietarieven op aanvrage Rubriek Kabouters 7 cent per woord met een minimum van 1,— 17e JAARGANG No. 5128 BIDAULT „HOOFD YERZETSRAAD Van onze correspondent BONN Amerika en Rusland zullen maandag de informele be sprekingen over Berlijn hervat ten. Aan het overleg in Washing ton zullen de Amerikaanse mi nister van buitenlandse zaken, Rusk, en de Russische ambassa deur in de Verenigde Staten, Dobrinin, deelnemen. Het initiatief tot de hervatting van de afgebroken besprekingen is uitgegaan van Amerika „na ampel beraad met de Atlanti sche bondgenoten", zoals het in een officiële verklaring uit Washington heette. Intussen houdt het vertrek uit Berlijn van de Amerikaanse generaal Lucius D. Clay zeker verband met de ont spanning die in de kwestie-Berlijn tussen Amerika en Rusland lijkt te zijn ingetreden. Dat is althans de al gemene mening in Bonn, waar men evenals in West-Berlijn zeer verbaasd is over de nogal overhaaste terugreis van de generaal. Deze zal volgende week terugkeren, maar dan nog veer tien dagen in Berlijn blijven. Clay was acht maanden geleden door president Kennedy demonstratief naar Berlijn gestuurd als een soort Ameri kaanse stadhouder. Hij had als op dracht: handhaving en versterking van het Westberlijnse vertrouwen in het Westen, versterking van de Weste lijke positie zowel waar het de ver bindingswegen naar Berlijn als waar het het verzet tegen Russische chica nes aangaat. Clay is in de uitvoering van deze op dracht vrij ver gegaan. Zóver dat Washington hem enkele malen heeft moeten afremmen toen de Amerikaan se minister van buitenlandse zaken, Rusk, tijdens gesprekken met zijn Russische collega Gromiko mogelijk heden begon te zien om tot wat orde in de Berlijnse chaos te geraken. Clay heeft het zelfs aan de stok gekregen met de Franse en Britse militaire leiders in Berlijn, die heel wat tege moetkomender waren dan hij tegen over de Russen. In West-Berlijn heerst nu de vrees dat het vertrek van Clay neerkomt op toegeven van Amerika. Men vat daar het vertrek op als een nederlaag voor hen die ook thans een harde houding tegenover de Russen in Berlijn nood zakelijk achten. In Bonn is de verbazing zo mogelijk nog groter, omdat Washington het niet nodig heeft geoordeeld bondskan selier Adenauer, de Westduitse minis ter van buitenlandse zaken Schrpder, en de Westberlijnse burgemeester Brandt van te voren over Clay's ver trek in te lichten. Van Westduitse kant, zo is al gezegd, krijgt men thans de indruk dat Ken nedy en Rusk inzake Berlijn een poli tiek volgen, waar Bonn buiten staat. De Amerikanen geloven kennelijk zon der Westduitse bemoeizucht verder te kunnen komen dan tot dusverre, toen Adenauer (vooral onder Eisenhower) een vinger in de pap kon houden. Het abrupte karakter van Clay's vertrek brengt dan ook waarschijnlijk juist samen met de nu wat vlotter verlo pende Russisch-Amerikaanse bespre kingen over Berlijn. Van een onzer verslaggevers ARNHEM Op het allerlaatste ogen blik heeft het Ambtenarengerecht te Arnhem gisteravond laat meegedeeld dat de uitspraak die het vandaag zou doen in de ontslagaffaire-Van der Put ten tot een later tijdstip" is opgeschort. De reden van het uitstel Is niet bekend. Ook de heer Van der Putten wist gisteravond niet wat de reden was van dit onverwachte uitstel. Hij was diep teleurgesteld. Hij had drie weken in spanning gezeten na de behandeling van zijn beroep door het Ambtenaren gerecht te Arnhem tegen het ontslag dat de minister van defensie hem op staande voet had gegeven. De heer Van der Putten vraagt zich af of men bij deze gang van zaken ook wel denkt aan de mens Van der Putten. Ook in zijn beroep tegen zijn vroegere overplaatsing, dat nog altijd in behandeling is bij het ambtenaren gerecht te Amsterdam, zit maar geen voortgang. De behandeling van deze zaak is nu al maanden lang onder broken voor een nader onderzoek op onderdelen. De heer Van der Putten weet nu niet waar hij aan toe is. Hij is ge doemd af te wachten wanneer er over zijn beroep zal worden beslist. Het is zeer ongebruikelijk dat een ambtenarengerecht de vastgestelde ter mijn van drie weken voor de uit spraak overschrijdt. Wel komt het vaker voor dat een vervroegde uit spraak wordt gedaan. Het is uitzon derlijk dat de uitspraak in deze be langrijke zaak, zonder dat degeen wie het aangaat de redlen wordt opgegeven, zo maar voor onbepaalde tijd wordt uitgesteld. Van onze Haagse redactie DEN HAAG Ruim veertien duizend gepensioneerde ambtena ren, met bussen aangevoerd uit alle delen van Nederland, hebben gisteren in de Houtrusthallen in Den Haag een protestbijeenkomst gehouden tegen het uitblijven van verbeteringen in hun pensioenen. Met luid getrappel van hun voeten op de houten plankieren en met oorverdovend applaus vielen de gepensioneerde over heidsdienaren telkens weer de sprekers bij, die hun wensen in een resolutie aan de ministerraad, de voorzitters van de Eerste en Tweede Kamer en de voorzitter van de Centrale Commissie van het georganiseerd overleg in ambtenarenzaken hadden over handigd. Wensen De demonstratieve vergadering was georganiseerd door de Alge mene Nederlandse Bond voor Gepensioneerden, de Bond van Gepensioneerden van spoor-, tram- en ander vervoersperso neel en de Centrale Raad voor behartiging van pensioenbelangen. De wensen, neergelegd in de resolutie, zijn: -| Afschaffing van de korting op 1 de ambtelijke pensioenen. Sinds het instellen van de a.o.w. zijn de ambtenarenpensioenen waarvoor tijdens de diensttijd de volledige premie is betaald met een bepaald percentage gekort. 2 Het waardevast maken van de overheidspeasloenen. Sinds 1 januari 1957, toen de laatste ver hoging van de pensioenen werd ingevoerd, is de koopkracht aan zienlijk gedaald. Bovendien zijn de pensioenen niet meegegaan met de grote salarisverbeteringen van het overheidspersoneel. o Er moet zo snel mogelijk een nieuwe Pensioenwet komen. De onde, uit 1922 daterende wet, is bijzonder onoverzichtelijk ge worden. Een interimregeling-ziektekos- ten voor de gepensioneerde ambtenaren, zolang de ziekte kostenregeling voor gepensioneer den er nog niet is. Volle pond De heer J. Ph. H. Castricum, voorzitter van de Bond van Gepensioneerden van spoor-, tram- en ander vervoerspersoneel, meen de dat afschaffing van de korting niet aan een salarisherziening moet worden gekoppeld. De kor ting is onrechtvaardig en moet verdwijnen, zo zei hij. Ambtena ren hebben het recht op het volle pond. Wij hebben ons pensioen in de diensttijd volledig verdiend. De heer R. J. A. Adriaansz, voorzitter van de Centrale Raad voor behartiging van pensioen- belangen, bracht de „ongerijmd heid" naar voren, dat enerzijds de uitkeringen van a.o.w., a.w.w. en kinderbijslag wel waardevast zijn, maar dat dit anderzijds voor de pensioenen van de ambtenaren niet schijnt te mogen. Hij stelde een toeslag met terugwerkende kracht tot 1 januari 1962 voor de gepensioneerden voor. Deze zou moeten worden gegeven tot er een nieuwe Pensioenwet zal zijn. (Zoals hekend heeft minister Toxo- peus deze ook door de samen werkende centrales van overheids personeel naar voren gebrachte wens niet ingewilligd.) Ir. D. Bloemsma. voorzitter van de afdeling Apeldoorn van de Algemene Nederlandse Bond van Gepensioneerden, vond het wach ten op die nieuwe wet veel te lang duren. Een regeringsbeleid om van te huilen, zei hij. Met ondoorgrondelijke blik kijkt de martiale figuur op deze foto naar het podium van de Houtrusthallen, waar zijn belangen worden verdedigd. Hij was een van de veertienduizend gepensioneerde ambtenaren, die gisteren in Den Haag van hun ontevredenheid getuigden. Van onze parlementaire redacteur DEN HAAG Vandaag valt in de ministerraad de beslissing over het plan-Bunker. Het kabinet,. staJeT hiermee op een kritiek ogenblik in de ontwikkeling van het conflict om Nieuw-Guinea. De besluitvorming geschiedt bovendien onder internationale druk. Het is zonder meer aan te nemen, dat president Kennedy aan vaarding van dit plan door Nederland als de beste oplossing be schouwd. Ook Engeland zou het plan steunen. Intussen, is het stilzwijgen over het plan nog steeds niet opgeheven. De beide Kamercommissies voor buiten landse zaken en defensie zijn ver trouwelijk ingelicht. Het onderlinge beraad tussen de leden van het kabi net, aan de hand van inlichtingen die ambassadeur dr. J. H. van Roijen maandag heeft verstrekt, is gisteren nog voortgezet. Het kabinet zal op grond daarvan tot een vergelijk moe ten komen, gezien de uiteenlopende meningen over de waarborgen, die het plan biedt voor de uitoefening van het zelfbeschikkingsrecht. Het zal de vraag zijn, of vandaag al, als de beslissing is gevallen, bekend heid zal worden gegeven aan de con clusie van het kabinet. De Neder landse regering verkeert nog altijd in een onderhandelingspositie en zou het dus in deze omstandigheden weieens beter kunnen vinden haar kaarteh niet op tafel te leggen. Na afloop van de vergadering met de Kamercommissies, waar premier De Quay, de ministers Luns, Visser en Toxopeus en staatssecretaris Bot na mens de regering waren, is in een kort officieel bericht meegedeeld dat de regering de Tweede Kamer in. het open baar op de hoogte zal brengen zodra dit mogelijk is. Tenzij de Kamer nog tijdens het paasreces wordt bijeenge roepen, zal dit niet eerder kunnen dan woensdag 2 mei. Voorlopig dus wat Nieuw-Guinea betreft rust op het par lementaire front. Wel heeft de socialistische oppositie leider mr. Burger gisteren nog tever geefs geprobeerd om wat los te maken. Hij wilde een motie indienen, maar de Eigen nieuwsdienst DORDRECHT. De zandbak Zijpe van de Rotterdamse firma Oosterwijk heeft zich gisteren klem gevaren in de westelijke doorvaart van de spoorbrug over de Oude Maas tussen Dordrecht en Zwijndrecht. Er waren drie sleepboten voor nodig om de Zijpe die de oostelijke door vaart had moeten nemen los te trekken. Aan de brug werd een schade van enkele tienduizenden guldens aange richt. Van onze correspondent ZAANDAM Na Siebriena in Veen- huizen, nu Arjann in Zaandam. Ar- jann is de vier dagen oude zoon van het echtpaar Bodewits- Dem- mink, die officieel nog niet is ge boren, omdat de naam die zijn vader ■en moeder hem hadden toegedacht, niet voorkomt in het boekje Onze Voornamen. De ambtenaar van de burgerlijke stand, bij wie de heer Bodewits de geboorte van zijn zoon kwam aangeven, wilde de kleine niet inschrijven in het register, ofschoon volgens datzelfde register ver scheidene andere Zaandammers en Zaan- dammertjes wel als Arjann door de we reld gaan. De naam komt in Zaan streek zelfs vrij veel voor. De ambtenaar ging Onze Voornamen ha len en legde de vinger op wat er niet stond. Dat is begrijpelijk, moet daarbij worden opgemerkt, want het boek houdt zich niet of nauwelijks bezig met gewestelijke namen. Er staat zelfs in, dat in twijfelgevallen de traditie bij de naamgeving beslist. Voor de ambtenaar was het kennelijk geen twijfelgeval. „Geeft u nu een ac ceptabele naam op en probeert u hij de rechtbank in Haarlem Arjann in het register te krijgen". voorzitter, dr. Kortenhorst, liet dit niet toe. Deze motie wilde terstond hervat ting van het overleg met Indonesië op grond van het plan-Bunker, onder ver wijzing naar een brief van president Kennedy welke het plan zou hebben vergezeld en het dus nog meer zwaarte zou hebben gegeven. Het vermelden van deze brief, die althans officieel in Den Haag nooit is genoemd, duidt erop dat er in het vertrouwelijk overleg in de commissie over is gepraat. Gebrui kelijk is het niet dat Kamerleden in het openbaar gebruik maken van gegevens uit een commissie Volgens mr. Burger kon de Kamer het zich niet veroorloven op reces te gaan zonder een standpunt kenbaar te maken, maar dr. Kortenhorst, die merk waardigerwijs almaar sprak over het Indonesische vraagstuk, legde uit dat de motie buiten de orde was. Het ging op dat ogenblik inderdaad over de regeling van de werkzaamheden en de orde van de Kamer laat niet toe dat er een motie wordt ingediend als het onderwerp waarover de motie handelt, niet in bespreking is geweest. Dr. Kortenhorst stelde voor mr. Burger niet in de gelegenheid te stellen zijn motie in te dienen en daarmee verwierf de voorzitter een meerder heid van 77 tegen 44 stemmen.Met de socialisten gingen slechts enkele com munisten en pacifisten mee. Eigen nieuwsdienst ROTTERDAM. Het bestuur van de Koninklijke Nederlandse Voet balbond (KNVB) en dat van Feijen oord zullen binnenkort bijeenkomen om de kwestie-Feijenoord te be spreken. De Rotterdamse vereniging voelt zich te zwaar gestraft door de sancties, die de bond tegen haar heeft getroffen. Het initiatief tot de bespreking is van Feijenoord uitgegaan.. De Rotterdamse club belde enige dagen geleden de voor zitter van de KNVB, de heer A. L. M. Schroder, op met het verzoek mee te willen helpen om een bijeenkomst met het bondsbestuur te beleggen. Deze bijeenkomst zal waarschijnlijk eind april of begin mei worden gehou den. De heer Schroder en de secretaris- £enningmeester van de bond, de heer Brunt, verblijven namelijk van zon dag af enige tijd in het buitenland. CANBERRA (Reuter, AP). Au stralië is lid geworden van het Europese orgaan voor de produktie van kunst maanraketten (ELDO). Voor de beproe ving en lancering van die raketten stelt Australië de raketbasis Woomera be schikbaar. Na Engeland, Frankrijk, Ita lië, West-Duitsland, Nederland en België is Australië het zevende lid van de ELDO. Deze zeven landen gelden als oprichters van het nieuwe Europese or gaan. Dit maakte de Australische rege ring gisteren in het huis van afgevaar digden bekend. Engeland zal de eerste trap van de lanceerraket produceren. Frankrijk de tweede en West-Duitsland de derde. De Westduitse minister van kerneneTgie en waterstaat, Balke, deelde gisteren in Bad Godesberg mede dat West-Duitsland de derde trap voor de eerste Europese lanceerraket in juni 1965 op de basis Woomera hoopt te kunnen afleveren. Een formidabele schuiver met zijn auto maakte gisteren de secretaris van prins Bernhard, dr. F. A. de Graaft. Het ongeluk gebeurde in de Tarzan- bocht bij Utrecht, die ligt tussen de rijkswegen 12 en 22. Dr. De Graaff reed in de richting van het verkeersplein Oudenrijn toen de auto in de bocht met het linker voorwiel in de berm terecht kwam. Bij een poging de auto weer op het rechte pad te krijgen is de wagen naar rechts omgeslagen. Hij kwam onder steboven op de weg te liggen. Dr. De Graaff, die in veiligheids riemen achter het stuur zat, slaagde erin zich uit het wrak te bevrijden. Hij had slechts lichte verwondingen opgelopen: wat builen en schrammen. In het Academisch ziekenhuis in Utrecht zijn die behandeld. Daarna ■heeft dr. De Graaff zich naar het doel van zijl) tocht in Rotterdam laten rij den. Een takelwagen sleepte de zwaar beschadigde auto naar Soestdjjk, Van onze correspondent PARIJS De gewezen ge neraal Salan, leider van het Geheime leger, heeft Georges Bidault, die vele malen premier en minister van buitenlandse zaken is geweest, benoemd tot „hoofd van de Nationale ver- zetsraad in Frankrijk", een soort tegen-regering die de macht in Frankrijk moet over nemen zodra het regiem van de Gaulle ten val is gebracht. Bidault is een maand geleden naar Zwitserland uitgeweken omdat de Franse grond hem te heet onder de voeten was ge worden. Zijn vrouw volgde hem na een week- De Parijse woning van de Bidaults wordt dag en nacht door de politie bewaakt. Bidaults verraad, dat men ruim schoots van tevoren heeft zien aan komen, is bekend geworden uit twee documenten die alle Parijse kranten toegezonden hebben gekregen. De stukken waren uit Zwitserland ver stuurd. Het eerste is ondertekend door Salan, het tweede door Bidault. Er zijn geen redenen om te twijfe len aan de echtheid van Bidaults signatuur. Het door Salan ondertekende stuk is een „beschikking" van de Franse tegenregering waarbij de „Nationale verzetsraad voor Frankrijk" in het leven wordt geroepen. Bidault is be noemd tot hoofd van deze raad, die tot taak heeft: 1 het verzet in Frankrijk te organi- seren tegen het regiem van pre sident de Gaulle; o alle maatregelen te nemen die „door de gebeurtenissen worden vereist"; o de integriteit van het grondgebied van de Franse staat te hand haven en de grondwet te doen eer biedigen. Dat laatste punt houdt o.m. in dat de Gaulle als president wordt af gezet en dat de regering wordt ont bonden. De Gaulle en alle ministers zouden de gevangenen worden van de Verzetsraad en voor bijzondere gerechtshoven worden gedaagd om zich te verantwoorden „voor hun verraderlijk optreden". „De Nationale verzetsraad in Frankrijk vertegenwoordigt van nu af aan het wettig gezag in Frank rijk", zegt de beschikking van Sa lan. Het tweede document, dat van Bidault, behelst een politieke be schouwing over het gaullistische be wind. Bidault fulmineert vooral tegen het referendum: „Het Franse volk is geraadpleegd over de ampu tatie van een Franse provincie. Dat is onrechtmatig gebeurd, in strijd met de Grondwet en alle wetten." Dat het Franse volk niettemin in overgrote meerderheid zijn toe stemming tot deze „amputatie" heeft gegeven, schijnt Bidault ont gaan te zijn, Hü rept er althans niet van. In Bidaults gedachtengang is het nu oorlog oorlog tussen de O.A.S. (en de daaruit voortgekomen tegen regering), en het regiem van de Gaulle. „Om het land te behoeden, voor eerloosheid en tyrannie is het, net als in de tijd van de eerste ver zetsbeweging (in de oorlog) genoeg wanneer wij beschikken over een handvol vastbesloten mensen." De geVezen minister-president be schuldigt de Franse regering te Pa rijs van verraad en president de Gaulle van leugenachtigheid. „Vier jaar geleden zei de Gaulle op het Forum te Algiers: „Ik heb u begre pen". Nu blijkt dat hij toen heeft bedoeld: „Ik laat u vallen". Tegen over dit alles zeggen wij voor nu en yoor altijd neen". Met belangstelling vraagt men zich te Parijs af hoe Bidault denkt zijn opdracht te kunnen uitvoeren en zijn actie tot omverwerping van de regering te beginnen. De O.A.S. ver liest immers met de dag meer ter rein. Bovendien heeft de uitslag van het referendum duidelijk bewezen hoe weinig steun hij kan verwachten van de Fransen zelf. Eigen nieuwsdienst 'ROTTERDAM De raad van toe zicht van de stichting Havenbelangen in Rotterdam heeft mr. A. Blussé van Oud- Alblas tot voorzitter van de stichting be noemd. Zijn voorganger, ir. J. W. Bra ste, was om gezondheidsredenen afge treden. KOPENHAGEN, (AP). Ook de Deense tabaksindustrie heeft woensdag avond besloten de sigarettenreclame in hét licht van de nieuwste medische rap porten over de gevaren van het roken te beperken. Het 'besluit werd genomen op een ver gadering van de directies van de Deen se sigarettenfabrieken met Lars P. Jen sen, de minister van binnenlandse za ken. Het initiatief tot deze vergadering was uitgegaan van minister Jensen. In een medisch rapport was onlangs gewezen op het verband tussen het ro ken van sigaretten en het toenemende aantal gevallen van longkanker in De nemarken. Dit rapport loopt vrijwel parallel met dat van Britse deskundi gen. Op basis van vrijwilligheid is thans besloten om een einde te maken aan reclame voor sigaretten in bioscopen en weekbladen, die voornamelijk door jeugdige personen bezocht en gelezen wonden. Bovendien heeft de industrie toege zegd ,geen reclame voor sigaretten te maken voor de televisie, indien er ooit een commerciële zender mocht worden opgericht. Ook radio Merkur, de Deense recla mezender in de internationale wateren tussen Zweden en Denemarken, krijgt geen opdrachten meer van de tabaks industrie. Wei zal men nog normaal in da dagbladen adverteren. flaffMBi/ Neen moederhij komt niet altijd in deze slaat thuissoms wordl-ie ge arresteerd. WENEN (UPI). De voormalige SS-generaal Robert Verhelen, eens naaste medewerker van de beruchte leider der Belgische fascisten Léon De- greile, is dezer dagen in Wenen gear resteerd. De 51-jarige Verhelen zou in zijn diensttijd hij het Belgische SS-legioen Langemark 45 mensen om het leven hebben laten brengen. Hij wa» in 1947 door een Belgische rechtbank bij verstek ter dood veroor deeld. Verbeten was kort na de oorlog naar Oostenrijk gevlucht waar hij als journa list werikte. en zelfs onder zijn eigen naam tot Oostenrijks staatsburger werd genaturaliseerd. Zijn arrestatie was het gevolg van het frit dat de voormalige Belgische verzetsbeweging inlichtingen over Ver- belens verleden doorgaf aan vroegere Oostenrijkse verzetsleiders. Deze leg den het verkregen materiaal weer voor aan de openbare aanklager die ten slotte bevel gaf tot arrestatie van Verhelen. De weersverwachting van het K.N.M.L in De Bilt, geldig tot van avond: Droog weer met zonnige perioden. Zwakke tot matige wind, aanvankelijk noordelijk, later veranderlijk. De zelfde maximum temperaturen als gisteren of iets ho gere. MIESJE: Haast je over in Frankrijk. Van onze weerkundige mede werker Eindelijk kan op enkele dagen droog weer worden gerekend. De zon zal veel schade kunnen inhalen, nadat de regen de eerste tien dagen van deze maand had beheerst. April is nü al natter dan normaal! De algemene verdeling van de luchtdruk is belangrijk ge wijzigd. De depressie die de laatste dagen koud en kil heeft doen zijn, is naar Scandinavië weggetrokken. Zij wordt ge volgd door een gebied van hoge druk dat over de Britse eilan den naderbij komt. De temperatuur zal echter nog niet op zo'n hoogte komen dat wij het op en top lente kun nen noemen. Gisteren is het in ons land niet warmer dan twaalf graden geworden. De tempera tuur van het zeewater bedraagt nog maar vijf tot zes graden, waardoor het aan de kust niet warmer dan zeven graden werd. Erg hoog mogen de verwach tingen dus nog niet zijn gespan nen. Maar het weer gaat toch de goede kant op. Dat zal de burger die naar lenteweer snakt, een flinke dosis moed geven.

Zeeuwsch Dagblad | 1962 | | pagina 1