Huiverend wacht Algiers op het naderend noodlot K.V.P. HEKELT B®5 AANVAL VAN DRS. ROEMERS I OFFENSIEF TEGEN PIRATENZENDERS BO Terwijl Soekarno troepen verplaatst Spanning om Nw.-Guinea wijkt niet PRINSES ONDER INDRUK Auto slipt in sneeuwjacht vier doden KIJK. HET STAAT AL IN DE COURANT en er staat zelfs al een foto bij ook ZEEUWSCH DAGBLAD PROTESTANTS-CHRISTELIJK DAGBLAD VOOR ZEELAND Vlagvertoon Strategisch Loonbeleid In zwart-wit Gescheiden man bedroog twee erloofden Ervaring „Mijn zus is een kei in Spaans Scandinavië overweegt Geruchten over Strauss worden onderzocht HET GOED Ned. Kampioensch. Tafeltennis Eurovisie: Finale Songfestival LAATSTE NIEUWS Kennedy beveelt: >erkt akkoord bep< Onbekende bedreigt ramp-ziekenhuis De BiltKoud HET WEER OVERAL Directeur: JACQ. DE SMIT; Chefred.: G. J. Breuker. Kantoren te: Middelburg, Plein 1940 nrs. 6—8, Postbus 26. Giro 116666, telefoon 01180—2009 en 4469. Goes, Lange Vorststraat 84, Postbus 4, telefoon 01100—6901. Vlissingen, Nieuwendijk 33, Postbus 24, telefoon 011843224. Terneuzen, Nieuwstraat 40, Postbus 53, telefoon 011503189, Zierikzee, Havenpark 24, telefoon 011102991. Zeeuwscli Dagblad 16e J.vARGANG A o. 5103 Abonnementsprijs 0,56 p. w., 7.per kwartaal Losse nummers 13 cent. Advertentietarieven op aanvrage. - Rubriek Kabouters 7 cent per woord met een minimum van 1, Donderdag 15 maart 1962 WEG GEËFFEND VOOR GEHEIME GESPREK Van een onzer verslaggevers DEN HAAG Het geheime vooroverleg over Nederlands- Indonesische onderhandelingen inzake Nieuw-Guinea kan be- gihnen. Minister Subandrio heeft gisteren in Djakarta mee gedeeld dat president Soekarno de Amerikaanse voorstellen voor dergelijk overleg heeft aanvaard. De Nederlandse re gering had daartoe maandag al besloten. De persoon van de .derde man" bij het vooroverleg kan verder geen moeilijk heden opleveren: Djakarta wenst een Amerikaan en de Nederlandse regering heeft meegedeeld zich daar niet tegen te zullen verzetten. Ook de plaats van samenkomst zal geen problemen schep pen. Prof. De Quay heeft meegedeeld dat Nederland het vooroverleg daarop niet zal laten afspringen. Het geheime karakter van het voorover leg brengt met zich mee dat het nog de vraag is of de datum waarop dat over leg zal beginnen wel bekend zal wor den gemaakt. In Djakarta is gisteren officieus de datum van 20 maart ge noemd. Het is evenwel mogelijk dat het overleg al zal zijn begonnen, terwijl naar die datum nog wordt gegist. Hoewel het nu zeker lijkt dat het voor overleg er komt, is de spanning in de kwestie Nieuw-Guinea zeker nog niet geweken. Dat bleek gisteren hieruit: 1 president Soekarno heeft opdracht ge, geven de voorbereidingen voor de gewelddadige „bevrijding van West- Irian" voorlopig voort te zetten. Eind deze maand zullen weer tienduizend vrijwilligers worden overgebracht naar het gebied dat aan westelijk Nieuw-Guinea grenst. Een eerste „golf" van tienduizend vrijwilligers bevindt zich daar al; 2 de Nederlandse regering heeft beslo ten de jagers Limburg en Groningen en de onderzeeboten Zeeleeuw en Dolfijn, die met de Karei Doorman in de Caraïbische wateren hebben ge oefend. reizen van vlagvertoon te la ten maken naar de westkust van het Amerikaanse continent. De schepen zullen zeker tot half april aan die zijde van het Amerikaanse werelddeel blijven. Van daar is het drie weken varen, naar Nieuw-Guinea. De verandering van het vaarschema van de vier schepen is gisteren meegedeeld in de vergadering die de commissies van buitenlandse zaken en van defen sie uit de Tweede Kamer hebben ge had met minister-president De Quay, de ministers Luns en Visser en de beide staatssecretarissen van defensie Calmeijer en De Jong. Zo men weet heeft het zenden van ver sterkingen naar Nieuw-Guinea in het kabinet onderwerp uitgemaakt van ernstig beraad. Er bestonden tegen gestelde opvattingen over. Daar is dus deze oplossing voor gevonden: voor lopig nog geen versterkingen naar Nieuw-Guinea, maar daartegenover is een aantal schepen op afstand in een aanmerkelijk strategischer positie ge bracht. De Zeeleeuw en de Dolfijn zouden vol gens het oorspronkelijke vaarschema eind volgende week de thuisreis aan vaarden. De Limburg en de Groningen zouden 2? maart uit de West vertrek ken. In plaats daarvan zijn de vier schepen thans op weg naar het Panama kanaal. Het vaarschema van de Karei Doorman is niet veranderd. Volgens dat schema zal zij eind deze maand na een bezoek aan de Amerikaanse marine- basis Norfolk, naar Nederland terug keren. Dit alles wijst er op dat er noch in Dja karta, noch in Den Haag op wordt ge rekend dat het vooroverleg terstond tot een oplossing van de kwestie Nieuw- Guinea zal leiden. Enerzijds moet de Nederlandse regering hebben geweten waar het aan begon toen het zich met geheim vooroverleg akkoord verklaar de President Soekarno heeft het gis teren via minister Subandrio nog eens duidelijk laten weten: hij hoopt dat het vooroverleg spoedig zal leiden tot offi ciële besprekingen over de wijze waar op het bestuur over westelijk Nieuw- Guinea aan Indonesië kkan worden ge regeld. Anderzijds, zo moet men in Djakarta re deneren, zal de Nederlandse regering trachten op de Indonesische verlangens te beknibbelen met gebruikmaking van Amerikaanse beduchtheid voor het ont staan van chaotische toestanden in wes telijk Nieuw-Guinea. Onze Parljse correspondent telefoneerde ons gisteravond uit een kille en onheilspellend stille stad ALGIERS. Een ijskoude regen, opgejaagd door vlagen westenwind, doofde gisteren in Algiers alle revolutionaire gevoelens en in het leger sprak men van een gemiste kans voor de totstandkoming van de wapenstilstand. „Men kan nu eenmaal geen revolutie maken in een natte, kleffe regenjas en met een opge stoken paraplu", zei me eens een fervent lid van de O.A.S. De dag van gisteren maakte dat begrijpelijk. De hoge golven van de Middellandse Zee sloegen over de havenhoofden van Algiers, die als keiharde vangarmen de zee insteken om alles, wat zich in de buurt bevindt, binnen te slepen. Huiverend gingen arabieren en Europeanen, diep in hun jassen gedoken, hun dagelijkse gang. In deze stad, waar men anders ogen tekort komt om iedereen in de gaten te houden, liep men gisteren strak voor zich uit te staren, zonder een ander een blik waardig te keuren. Boven alles uit torende de stilte, de onheilspellende, wurgende stilte, die iets onwerkelijks, iets lugubers had, een stilte, die zo scherp, zo precies omlijnd de afwachting tekende waarin Algiers en geheel Algerije nu verkeren. De afwachting van wat er gaat gebeuren en wanneer er iets zal gaan gebeuren. Dat „wat" betekent de wapenstilstand, zoals iedereen weet; dat „wanneer" is juist waarop iedereen zit te wachten, dat een zo duidelijke sfeer van onbehagen schept. Het lijkt op het geprolongeerde spannende ogenblik in een bokswedstrijd, wanneer de gong voor de eerste maal geklonken heeft en de tegenstanders voor de eerste maal tegenover elkaar staan. Het is dat moment, waar van men weet, dat er klappen zullen vallen, hevige, definitieve klappen zelfs, zonder te weten waar ze terecht zullen komen, met welke kracht ze gegeven zullen worden en hoe de uitwerking er van op de tegenstander zal zijn. Zie verder pag. 5 Van onze parlementaire redacteur DEN HAAG Het loondebat in de Tweede Kamer is gister middag uitgelopen op een felle aanval van de K.V.P. op de Partij van de Arbeid en het N.V.V. Eigen nieuwsdienst VEENENDAAL Vier mensen hebben gisteravond bij een ver keersongeluk op de rijksweg Utrecht- Arnhem in de buurt van Veenen- daal het leven verloren. Een meisje van zes jaar liep lichte verwondin gen op. De Volkswagen van de 25-jarige Enschedéër J. Volkes was In een hevige sneeuwbui-geslipt. De auto-sehoot ©ver de middenberm heen dé andere rij baan op. Daar boorde zich de auto van de 45-jarige Amsterdammer B. Is- waard in de flank van de Volkswagen. De heer Iswaard was meteen dood. In de Volkswagen vonden inderhaast toegeschoten automobilisten vier ge wonden de heer Volkes, de 32-jari- ge A. Van der Meiden ook uit En schede zijn 25 jaar oude vrouw en hun dochtertje van zes. De twee mannelijke inzittenden van de Volkswagen stierven kort nadat zij in het Julianaziekenhuis in Veenen- daal waren opgenomen. Mevrouw Van der Meiden overleed een paar uur later. De woordvoerder van de fractie der K.V.P., drs. Bogaers, drong in feite bij de regering aan op verdergaande ma tiging met het oog op de grote span ningen in de conjunctuur. Voorts vroeg hij de regering op korte termijn na te gaan of huurverhoging nog wel paste in de gespannen situatie. Daarbij moest dan het oog worden gericht op de moeilijkheden in het bouwbedrijf, de monetaire en financiële politiek en de toenemende investeringen. De socialisten verweet hij dat hun stelselmatige campagne de slechtste bijdrage was in de strijd tegen de zwarte lonen. Drs- Bogaers zag in het besluit van het N.V.V. om de jongste aanwijzing tot matiging in de loons verhogingen niet op te volgen, anti democratische tendenzen. NIET LOYAAL De frontale so cialistische aan val op het wel- vaartsbeieid van het kabinet-De Quay was vol gens hem niet loyaal. Als door dit alles de za ken uit de hand zouden lopen en dit welv^artsbe- leid zou moeten worden omgebo gen met alle ge volgen van dien, dan komt dit vol gens drs. Bogaers die nadrukkelijk namens zijn fractie sprak vor de verantwoordelijkheid van de socialisti sche partij. Deze vurige verdediging van het re geringsbeleid na de betogen van minis ter Veldkamp en staatssecretaris Rool- vink des te meer op door de open lijke waardering voor staatssecretaris Roolvin.k, die door drs. Bogaers een waardig vertegenwoordiger van de bes te tradities van de Anti-Revolutionaire Partij werd genoemd, een man die bij na drie jaar lang „onmenselijke inspan ningen" heeft verdragen. Wat sedert 1959 met het loonbeleid in ons land- gebeurd, waardeerde drs. Bogaers als goed tot zeer goed. Met loonsverhogingen vooruitlopen op 1963 achtte hij in strijd met de geest van Oud-Wassenaar. Wij verkeren in een kritieke situatie, zei hij. Verleden jaar is de productiviteit gestegen met slechts 1,2 procent, maar de laatste twee kwar talen was er achteruitgang. Daartegen over stond een stijging van de loonsom met zes procent, van de consumptie met vier procent en van de investerin gen met zeven procent. Met een voor schot op 1963 zouden wij volgens drs. Bogaers de matiging in 1962 ongedaan maken. Hij betreurde het,' dat het bedrijfs leven in het algemeen niet Voldoende verantwoordelijkheidsbesef had kunnen opbrengen om te voorkomen, dat de jongste matigingsaanwijzing moest worden uitgevaardigd. Drs. Bogaers verweet drs. Roemers, dat diens betoog feitelijk neerkwam op het ongedaan Prinses Beatrix in één van de stands op de Utrechtse Voorjaarsbeurs. Rechts dr. G. van der Walde voor zitter van de raad van bestuur van de Jaarbeurs. Het zal met het ook daarop zijn, dat pre sident Soekarno op voorhand door mi nister Subandrio heeft laten zeggen: ..Als de Nederlanders het bestuur aan Indonesië overdragen kunnen wij de veiligheid van de Nederlandse burgers garanderen en verzekeren dat de vrede in het gehele gebied bewaard zal blij ven. Wij hebben voldoende ervaring om de vrede en veiligheid in het gebied te verzekeren. Onze strijdkrachten zijn volkomen iri staat om alle eventualitei ten. die zich door de schuld van de in woners kunnen voordoen, het hoofd te bieden De Parna heeft in een brief aan de Ne derlandse regering gezegd dat Neder, land en Indonesië niet over Nieuw- Guinea kunnen beslissen zonder rugge spraak met de Papoea's. Nederland en Indonesië moeten gezamenlijk het recht van de Papoea's op vrijheid en soeve reiniteit erkennen, aldus de Parna. Een afschrift van de brief is aan de Indo nesische regering gezonden. V' Tan onze Haagse redactie DEN HAAG Vijf jaar lang heeft de 56-jarige gescheiden Hagenaar P. J. A. J. met zijn ene verloofde goe de sier gemaakt met het geld van zijn andere verloofde. Hij is door de Haagse politie aangehouden. Zijn slachtoffers zijn twee veertig jarige vrouwen. Beiden had hij trouw beloften gedaan. Onder het smoesje van steeds terugkerende reizen met relaties heeft J. zijn ene verloofde enkele tienduizenden guldens afgetrog geld. Aan beide verloofden had J., die zonder beroep was en moest leven van een hele kleine lijfrente, verteld dat hij een groot familiebezit in Zuid- Frankrijk had. Eerstdaags zou dat wel „los" komen. Vaak moest hij naar Parijs en Zuid-Frankrijk om zijn relaties te onderhouden, zo ver telde hij zijn bemiddelde verloofde. Paarden als „hobby" Hij ging dan inderdaad naar Frank rijk. Samen met zijn andere verloof de hield hij er vakantie. In gesprekken met zijn gefortuneer de verloofde liet hij dan zo terloops de naam van De Gaulle vallen -en ver der sprak hij over hoge Franse re geringsfunctionarissen als goede ken nissen. Voor het geval de twee ver loofden tegelijk naar zijn gunsten dreigden te dingen, had hij altijd zijn hobby voor paarden als bliksemaflei der. Die hobby kostte hem maar bar veel tijd, zei hij dan en de vrouwen geloofden grif dat hij veel op de ren baan was. De zaak is tenslotte uitgekomen door wantrouwende kennissen van de vrouw, die maar steeds weer geld aan haar verloofde gaf. Zij hebben tenslot te de politie ingelicht. Van onze correspondent UTRECHT „Ik spreek geen Spaans, myn zus is daar een kei in", zei prinses Beatrix onthutst toen de leider van de Mexicaanse inzending op de Utrechtse Jaar beurs haar in vloeiend Spaans aan sprak. Gistermorgen, bij haar be zoek aan de voorjaarsbeurs, ver rasten de Mexicanen haar met een houten bijouteriedoosje, ingelegd met zilver. Het was niet de enige stoffelijke herinnering, die ze aan dit bezoek bewaart. Van de raad van beheer kreeg zy een koffiezetapparaat. Prinses Beatrix was nogal onder de indruk van de mogelijkheden van de bouwmachines op de Jaar beurs. Toen haar werd verteld hoe snel met behulp van deze machines kan worden gebouwd, verzuchtte zij: „Ik prefereer dan toch nieuw bouw. De verbouwing van Drake- stein waar ik straks ga wonen, duurt veel langer dan nieuwbouw". Het was tydens haar bezoek by- zonder druk op de beurs. Zo druk zelfs, dat sommige autoriteiten die de prinses begeleidden, af en toe in de mensenmenigte zoek raakten. Kort na haar aankomst onthulde prinses Beatrix in de ontvangsthal een plastiek van de Amsterdamse beeldhouwer André Volten, Ont wikkeling geheten. Van onze correspondent: KOPENHAGEN. De Skandina- vische landen bereiden een offen sief voor om de drijvende radiosta tions, Radio Merkur in de Sont en Radio Nord in de Oostzee bij Stockholm, de mond te snoeren. In de komende vergadering van de Noordse raad, waarin vertegen woordigers van de regeringen en par lementen van Noorwegen. Zweden, Finland, Denemarken en IJsland zit ting hebben, zal een voorstel worden ingediend waarin een verbod is opge nomen om op enigerlei wijze aan de beide radiostations steun te verlenen. Men wil zelfs firma's verbieden om via de zenders reclame te maken. Op overtreding van het verbod zou den hoge geldboeten moeten staan. Ook medewerking door producers, artiesten en tussenpersonen van bui tenlandse financiers wil men straf baar stellen. LONDEN iAP) De 21-jarige mon teur Kevin O'Brien heeft in Harlow gis termorgen vroeg buiten adem zijn po gingen opgegeven om honderd uur ach ter elkaar de twist te dansen. Hij hield het 96 uur en 31 minuten vol, maar toen kon hij ook niets meer. Zelfs niet praten. Niettemin betekende zijn langdurige twisterij dat het wereldrecord twisten met een dertig uur is verbeterd. Op 3 maart danste de 17-jarige Engelsman John Hill 62 uur en 17 minuten. De recordpoger werd op een gereed staande brancard na'ar huis en naar bed gebracht. Onbehagen Het is in het geheel niet zeker of deze rigoureuze maatregelen door de Noordse raad getroffen zullen worden, maar reeds het voorstel typeert het onbehagen over de activiteiten van de piratenzenders. Vroegere maatregelen hebben de ra dioschepen niet kunnen verdrijven. Ook niet de extra zender die in Zwe den is opgericht en die dag en nacht dezelfde soort populaire muziek uit zendt als Nord en Merkur. De beide schepen zijn klaarblijkelijk door wet telijke middelen niet weg te krijgen. Evenals ten onzent Radio Veronica varen zij onder vreemde vlag ver moedelijk die van Guatemala en Ecuador en liggen zij in internatio naal water. De zitting van de Noord se raad waarin het voorstel aan de orde komt, begint zaterdag in Helsin ki. 1 eronica De directie van Radio Veronica, die in eenzelfde soort positie verkeert als haar collega's in de Skandinavische wateren, reageerde fel op dit bericht: ,,Van een dergelijke aantasting van de menselijke vrijheden kan in Ne derland nooit sprake zijn". De P.T.T. wilde geen commentaar geven omdat minister Korthals het Tweede-Kamerlid de heer Van der Kieft nog niet heeft geantwoord, die de bewindsman heeft gevraagd of er naar diens mening geen einde moet komen aan het wetteloos optreden van "Radio Veronica". Van onze correspondent BONN. - - Een parlementaire com- missie van onderzoek zal op aandrin gen van de sociaal-democratische frac tie in de Bondsdag een onderzoek in stellen naar beweerde bevoordeling van particuliere belanghebbenden waar aan de Westduitse minister van defen sie, Strauss, zich zou hebben schuldig gemaakt. Het betreft hier de zgn. Fibag-affai- re, opgerakeld door het weekblad Der Spiegel. Volgens dit blad had Strauss zich ervoor geleend .een plan van de Finanzbau A. G. (Fibag) over de bouw van woningen voor het Amerikaanse leger in Duitsland te bevorderen zon der voldoende inlichtingen vooraf te heb ben ingewonnen. Ingezonden mededeling) lüTÖjwFSwtlÜTSl zondag 18 maart te Nijmegen te Luxemburg a maken van de overeenkomst van Oud- Wassenaar. ZWARTE LONEN Minister dr. Veldkamp had in zijn rede het N.V.V. en Het Centraal Sociaal W erkgeversver- bond (hoewel niet met name) verweten dat zij dezelfde weg op gingen als de individuele on dernemers, die ondanks de vol strekte over eenstemming van Oud-Wasse naar hun belangen boven het algemeen belang hebben gesteld. De minister doelde hier op de uitbetaling van zwarte lonen boven de maxima in de goedge keurde c.a.o.'s. Dr. Veldkamp liet het aan de Kamer over om te beoordelen wat er dan van het gezag van deze or ganisatie overbleef. Het verwijt van de socialistische inter- pellant, drs. Roemers, dat de regering met haar loonbeleid haar gezag op het spel zette, wees hij van de hand. Zwarte lonen zullen er onder ieder loonstelsel zijn, aldus verweerde minis ter Veldkamp zich tegen de aanval van drs. Roemers, dat de zwarte lonen een schoon voorbeeld vormen van het mis lukken van de vrijere loonpolitiek; zij waren er ook onder net geleide loon beleid. Zij zijn een betreurenswaardig verschijnsel van een gespannen arbeids markt. De voorstelling van zaken zoals drs. Roemers die „met suggestieve kracht" had gegeven, noemde dr. Veld kamp overtrokken. Er is geen sprake van zwarte lonen in de confectie-indus- tie, een deel van de kleinmetaalnij ver heid, het bank- en levensverzekerings bedrijf, het grafisch bedrijf, de meeste grote ondernemingen in ons land die een eigen c.a.o. hebben, semi-overheids- bedrijven en de hele rijksoverheid. Het percentage zwarte lonen dat be kend is bedraagt wel 5,4, maar daarbij gaat het volgens de minister om vier honderdduizend werknemers. Het is dus volstrekt onjuist om dit percentage te berekenen van de totale loonsom en dan te zeggen dat ér. in ons land negen honderd miljoen gulden aan zwarte lo nen wordt uitbetaald. Zie verder pag. 5 Dat gebeurt nou altijd als we voor mij een das gaan kopen. -— WASHINGTON (UPI) President Kennedy heeft, zo zei hij gisteravond, minister Rusk opdracht gegeven om in Genève in elk geval met de Russen tot een beperkt akkoord te komen op het ge bied van de ontwapening. De grote meningsverschillen kunnen dan later op nieuwe conferenties worden behan deld. BINGHAMPTON (UPI). Het zie kenhuis van de Amerikaanse plaats Binghampton, waar dezer dagen zes baby's aan zoutvergiftiging zijn over leden, heeft gisteren vier anonieme telefoontjes gekregen waarin een on bekende het dreigement uitte dat hij het ziekenhuis zou opblazen. De poli tie, die onmiddellijk wachtposten liet uitzetten en nekerheidshalve een speuractie naar bommen begon, ver moedt dat het het werk van een ma niakale „grappenmaker" is geweest. Tegen de avond werden de wachtpos ten teruggetrokken. Weersverwachting «van het K.N. M.I. in De Bilt, geldig tot heden avond: Zonnige perioden, maar ook plaatse lijk een „neeuw- bui. Overwegend matige wind uit richtingen tussen west en noordwest. Temperaturen aan vankelijk om la ter oplopend tot enkele graden bo ven het vriespunt. MIESJE: Hoe lang nog 16 maarto zon od 6.54. zon onder 18.45: maan op 13.49. maan onder 4.53. Helsinki weer wind maxt. nsl. onbew. NW -7 0 Stockholm l.bew. stil -3 0 Oslo onbew. zzw -3 0 Kopenhagen l.bew. zzo 0 0 Aberdeen sneeuw WNW 0 2 Londen h.bew. NNW 5 0 Amsterdam h.bew. W 3 1 Brussel h.bew. w -1 2 Luxemburg z.bew. w 2 1 Parijs z.bew. stil 4 0 Bordeaux onbew. N 3 0 Grenoble l.bew. NW 8 0 Nice l.bew. NW 10 0 Berlijn z.bew. Z 2 0 Frankfurt sneeuw zw 2 1 München orrbew. ONO -4 0 Zürich sneeuw NNW 2 0 Genève l.bew. NO 3 O Locarno onoew. Z 7 0 W enen geh .bew N -0 0 Innsbrück l.bew. O 1 0 Belgrado sneeuw N 2 3 Athene h.bew. OZO 20 0 Rome z.bew. N 7 11 Ajaccio l.bew. N 11 1 Madrid onbew. N 11 0 Mallorca onbew. NW 12 0 Dat zult U vaak zeggen wanneer U het ZEEUWSCH DAGBLAD leest- ZEaEUWSCH DAGBrlI'n Plaats9.evonden In, omgeving of hei gemaakt LAD heeft er al een ve"'ag en een foto van Ook het nieuws van buiten de provincie en buiten onze landsgrenzen vindt vliegensvlug zijn weg naar de nieuwskolommen van het ZEEUWSCH DAGBLAD. U ontdekt nog veel meer in dit moderne, dynamische Zeeuwse dagblad. Let maar eens op de interessante artikelen, uitgebreide sportverslagen, de vrouwenpagina's, enz. U BENT NOG GEEN ABONNEE Dat is jammer. Maar, wij zullen het U gemakkelijk maken. 1 U behoeft alleen maar onderstaande bon in te vullen haar direct te verzenden en voor slechts 1,12 krüqt U het ZEEUWSCH DAGBLAD vier weken op proef Aan de administratie van het POSTBUS 26 - MIDDELBURG Ik wens het ZEEUWSCH DAGBLAD gedurfde vier weken op proef te ontvangen voor slechts 1,12.

Zeeuwsch Dagblad | 1962 | | pagina 1