DE ONGEWISSE DUIK NAAR MILJOENEN ONDER WATER Profijt niet direct voor Nederland Beurzen moeten Europees denken HuJË IilGA PIJN OF GRIEP! CKefarine.,4" P.T.T.: De brievenbus moet de deur uit Nederlands - Belgische combinatie koopt een wrak met rijke lading DRS. J. H. D. VAN DER KWAST; Vragen over „ons ham" van 90 gr. en handenruw? UZ PUROL Nederland weert clandestiene kolenleveranties Vitaal en monter Vrijdag 9 maart 1962 ZEEUWSCH DAGBLAD Pag. 5 NEGEN TON VOOR NOODRANTSOENEN GOEDKOPERE INVOER UIT AMERIKA GELEIDELIJK Jaarbeurs en Rai werken samen met de veelzijdige gebit en beender- stelsel Krachtige Kost voor het Kind! RADIO TELEVISIE De Aydin zoals ze al vier In de Westerschelde ligt. jaar Van onze scheepvaartredacteur ROTTERDAM. Van den Tak en een Belgisch ber gingsbedrijf hebben de gok gewaagd een gezonken schip met lading en al te kopen. Het gaat om het grote Turkse vrachtschip Aydin, dat in de nacht van 11 op 12 februari 1958 verging op de Wester schelde. De 7855 ton lading had toen een waarde van rond acht miljoen gulden. W. A. van den Tak's bergings bedrijf en de Union de remorquage et de sauvetage te Antwerpen zullen in elk geval de lading gaan bergen. Zij hopen er in het begin van de volgende maand mee te beginnen. Men schat, dat met dit karwei een klein jaar zal zijn gemoeid. KATTERUG Het staat nog niet vast wat er met het schip zal gebeuren. De Aydin zonk na een hevige aanvaring met een ge havend voorschip in het Nauw van Bath. Vrij snel erna is het schip ge broken. Het kreeg een zg. katterug. Zorgvuldig onderzoek zal moeten uitmaken of het schip geheel of gedeel telijk kan worden gelicht. In elk geval moet de Aydin worden opgeruimd. De bergingsmaatschappijen hebben zich tegenover de Rijkswaterstaat verplicht het wrak op te ruimen tot veertien meter onder N.A.P. Het is eigenaardig gegaan met de Aydin. Kort na haar ondergang togen Van den Tak en de Union aan het werk om het schip weer drijvende te krijgen. Na een paar dagen echter kwam hier aan een einde; doordat de Rijkswater staat het schip krachtens de wrakken- wet in beslag nam. Sindsdien is er weinig meer aan gedaan. IN DE KLUIS Terwijl de Aydin onder dit beslag lag, heeft het Rotterdamse bergings bedrijf Van den Akker in opdracht van de Rijkswaterstaat een partij zilver geborgen. De duikers brachten twee duizend kilo van dit edele metaal boven water. Deze partij ter waarde van bijna een half miljoen gulden rust nog steeds in een kluis te Hansweert In de ruimen van het Victoryschip Aydin zit een zeer gevarieerde lading. Het schip had geladen te Rotterdam, Bremen en Antwerpen en was op weg naar Turkije. Op de ladinglijst staan drieduizend ton smeerolie in vaten, tweeduizend ton walsdraad, zevenhonderd ton ijzeren pijpen, vierhonderd ton onderdelen van machines, tweehonderd ton lood, hon derd en vijftig ton verf en chemicaliën. Tot de „diversen" behoren duizend do zen met bier. STAALHARD Het klmkt wellicht merkwaardig, maar het schip is sinds de catastrofe niet meer dan een paar decimeter weg gezakt. De Aydin kwam terecht op een staalharde zandplaat. Zij vertoont geen enkele neiging om er doorheen te zak ken. In de situatie van de Aydin is daarom in vier jaar tijds vrijwel niets veranderd. Dit betekent niet, dat de lading on geschonden zal zijn gebleven. Door het gat in de romp zal veel zand in de ruimen zijn geraakt. De bergers ver wachten. dat er nogal eens zal moeten worden gespoten om bij de lading te komen. VIER METER Tijdens laag water ligt de bovenkant van de ruimen nog circa vier meter onder water. Alle lading zal er dus moeten worden uitgedoken. Dat werk zal ten hoogste anderhalf uur per ge tijde kunnen worden gedaan. De s.erke stroom op de Westerschelde laat niet toe langer dit riskante werk te doen. Aan deze operatie zullen van v an den Tak deelnemen het bergingsvaar tuig Potvis en het kraanschip T.B. 4, Koning Olaf van Noorwegen heeft een uitnodiging van president de Gaulle voor een staatsbezoek aan Frankrijk aange nomen. Het bezoek valt eind september. en van de Union het bergingsvaartuig Salvor. De berging van de lading wordt uitgevoerd door 24 man, van wie drie of vier duikers. In concurrentie met andere bergers hebben Van den Tak en de Union de Aydin met lading gekocht van de belanghebbende verzekeringsmaatschap pijen en een scheepssloperij. Het is de eerste keer, dat Van den Tak zich begeeft in een dergelijk avon tuur. Normaal is, dat zulke bergingen in opdracht worden uitgevoerd. De directie zegt: „Wij zullen er volgens stuwplan alles netjes uit halen. Wat het opbrengt, zal ook voor ons een verrassing zijn." Ingezonden mededeling) l\*° 0 0 (Ingezonden mededeling) Vier middelen in één labiel doen wonderen zonder de maag van streek fe maken I 4 geneesmiddelen in één tablet verenigd, ondersteunen eikaars werking en doen werkelijk wonde ren tegen pijn en griep. Ook zij, die een gevoelige maag hebben, kunnen Chefarine „4" gebruiken, want één der middelen dient om de maag te beschermen. BEROEMDE GENEESMIDDELEN IN ÉÉN TABLET Glazen buisje 20 tabletten f 0.80 Handige stripverpakking 40 tabletten f 1,50 Voordelige flacon 100 tabletten f 3.50 Van onze parlementaire redacteur. DEN HAAG. Voor het aanleggen van voorraden noodrantsoenen en het aanschaffen van geigertellers en nood- keukens heeft de Tweede Kamer giste ren een bedrag van negen ton gevoteerd. Dit betrof een goedkeuring achteraf van een post op de begroting van landbouw van 1961. Eigen nieuwsdienst TVEN HAAG/BRUSSEL De in- voer in Nederland van Ameri kaanse auto's en andere industriële produkten zal niet meteen met twin tig procent of meer goedkoper wor den. De woensdag getekende overeen komst tussen de Verenigde Staten en de Europese Economische Ge meenschap voorziet in beginsel in zo'n verlaging. Voor vele produk ten is het huidige Nederlandse in voerrecht echter lager dan het toe komstige gemeenschappelijke bui tentarief van de E.E.G. Deze produkten zullen op den duur wel minder duur worden dan het geval zou zijn geweest, indien het niet tot een overeenkomst met Amerika zou zijn gekomen. De zes landen van de E.E.G. (West- Duitslamd, Frankrijk, Italië, Neder land, België en Luxemburg) kennen een gemeenschappelijk buiitentarief. Dit geldt voor invoer van goederen van buiten de E.E.G.; het staat ech ter grotendeels nog op papier. Op 1 januari 1961 zijn voor het eerst de na tionale tarieven van de zes landen ten aanzien van landen buiten de E.E.G. voor een derde aan dit buitentarief aangepast. Het buitentarief zal nu voor zover het gaat om' de handel met de Verenigde Staten ever de gro te lijn gezien met twintig procent wor den verlaagd. Het zal echter nog eni ge jaren duren voor het nog bestaan de verschil tussen nationale tarieven en gemeenschappelijk buitentarief ge leidelijk is weggewerkt. Voor de uitvoer van de E.E.G. naar de Verenigde Staten zal de tariefsver laging sneller werken. Het gaat hier Van een onzer verslaggevers TTTRECHT De Koninklijke Nederlandse Jaarbeurs heeft de laatste twee jaren ongeveer 17,5 miljoen gulden besteed aan uitbreidingen en ver beteringen van haar accommodatie. Daarbij is het nieuwe witte secretariaats gebouw dat gistermorgen is geopend. Niettemin meent drs. J. H. D. van der Kwast, directeur van de beurs, dat er beslist nog meer moet gebeuren, wil de Jaarbeurs onze commerciële en industriële belangen waardig en doel treffend kunnen verdedigen. Wij moeten, zei hij, ook op het gebied van beurzen Europees gaan denken. In zijn inleiding tot de voorj aars- beurs, die voor meer dan de helft in het teken staat van de bouwnijverheid, heeft de heer Van der Kwast een plei dooi gehouden voor een herziening van de bouwpolitiek in ons land. Uitgangs punt zou moeten zijn een programma van bouwactiviteiten voor een aantal jaren tegelijk, zoals dit ook bij de in dustrialisatie is gebeurd. Bouwen, zei hij, is „plannen" en dat betekent in de eerste plaats het vast stellen van voorzieningen die wij in de toekomst voor onze nationale economie nodig hebben. Wij moeten het bouwen dus niet benaderen als een vraagstuk van techniek, maar als een vraagstuk van voorzieningen. Het bedrijfsleven zelf doet wel steeds meer aan econo misch speurwerk, maar het is de vraag of dat daarbuiten wel de belang stelling en steun geniet waarop het aanspraak heeft. Bouwnota Dit jaar zal de eerste bouwnota ver schijnen. Drs. Van der Kwast sprak daarom de wens uit, dat zij duidelijke aanwijzingen zal bevatten voor een harmonische ontwikkeling van de bouwproduktie, in overeenstemming Het Enschedese operagezelschap Forum geeft op 14 maart een voorstelling van de opera De bruiloft van Figaro van Lorenzo da Ponte in de Groote Schouw burg Zuid te Rotterdam. Eigen nieuwsdienst DEN HAAG. Brengt het steeds toe nemende systeem van zelfbediening in zaken, waarbij de hoeveelheden vooraf zijn afgewogen, niet mee dat de be scherming die de iJkwet bedoelt te ge ven, denkbeeldig wordt? Dat vraagt het Tweede-Kamerlid Roolvink (kath. v.) aan minister Beerman (justitie), naar aanleiding van een publikatie in de Con sumentengids. In dat blad had gestaan dat bij een steekproef in een zelfbedieningszaak een ,,ons ham" slechts negentig gram bleek te bevatten. Het Kamerlid vraagt of de minister naar de juistheid daarvan een onderzoek wil instellen. Tot slot verzoekt de heer Roolvink de bewindsman dergelijke delicten streng tegen te gaan en zo nodig aanvullende wettelijke bepalingen voor te stellen. (Ingezonden mededeling Van een onzer verslaggevers TAEN HAAG. Enkele tientallen jaren geleden hadden veel huizen in Nederland nog geen brievenbus. Niet alleen is die tijd voorbij, een volgende fase staat zelfs voor de deur. P.T.T. meent, dat de tijd rijp is voor het voeren van propaganda voor brievenbusjes aan de trottoirs. De heer B. T. Harmsen, hoofd van de centrale afdeling postvervoer in Den Haag, is de man die met het idee voor de dag is gekomen. Hij dacht: Als er in alle voortuinen bij de trottoirs brievenbusjes zouden staan, zou er voor de bestellers al veel zijn gewon nen. De Nederlanders weten volgens hem, dat de post moeite heeft het hoofd bo ven water te houden, als het om het personeelsprobleem gaat. „Daarom meen ik, dat wij voor een geleidelij ke invoering van die busjes propagan da kunnen maken. Op die manier zou het publiek het bedrijf wat tegemoet kunnen komen. Hetzelfde geldt voor busjes aan de straat bij portieken en flatgebouwen, waarmee binnenkort in Den Haag een proef begint." De heer Harmsen weet, dat het in de praktijk niet allemaal zo heel een voudig zal zijn. Bij de Nederlander leeft, anders dan in andere landen, sterk de wens tot een veilige bezor ging van de post. Daarom zouden we hier waarschijnlijk geen genoegen ne men met de eenvoudige houten bus jes met een horizontale gleuf en een wat overstekende bovenkant tegen de regen. Wij zouden alleen maar genoegen nemen met solide gebouwde kastjes. Met een slot. Dat blijkt bijvoorbeeld al uit een reactie van de Eindhoven- se accountant P. van Maanen. Hij denkt aan uniforme- kastjes, met ver lichting er in en aan de achterkant een doorzichtig plastic ruitje, zodat ieder een van zijn huis kan zien of de post iets voor hem heeft gebracht. P.T.T. zou deze kastjes volgens de heer Van Maanen kant en klaar en tegen kostprijs ter beschikking kunnen stellen. Niettemin komt hij tot een be drag van honderd tot 150 gulden, met nog eens ongeveer 25 gulden voor plaatsen en aansluiten. Voorzichtig zegt hij er achteraan: „Misschien is ook invoering voor rekening van huis eigenaren mogelijk, bij de eerstvolgen de huurverhoging. Overigens heeft niet alleen de post belang bij deze kast jes." „Op mij kunt u rekenen," heeft de heer Van Maanen de P.T.T. laten we ten. Toch past hij er voor, zelf een kastje te plaatsen. „Ik ben ervan overtuigd, dat er binnen afzienbare tijd een standaarduitvoering zou worden voorgeschreven, natuurlijk afwijkend van mijn model. De P.T.T. moet vóór gaan, maar er is tot dusver weinig of niets aan gedaan". De heer Harmsen: „Het uitspreken van een wens betekent nog niet, dat alle factoren ter vervulling daarvan reeds aanwezig zijn". met door onze economie te stellen eisen. In zijn beschouwing van de econo mische toestand heeft de directeur van de jaarbeurs gesproken over „een aantal factoren die aanleiding geven tot voorzichtigheid." Hij noemde de stijgende kosten, geleidelijk „verkrap- pende" winstmarges en toenemende concurrentie. Het plafond van onze produktiemogelijkheden schijnt te zijn bereikt. Druk op prijzen Op zichzelf vond hij het al een teken aan de wand, dat de produ-ktie het vorige jaar slechts met twee procent is gestegen, tegen negen en dertien procent de jaren daarvoor. Deze ont wikkeling ligt aanzienlijk beneden de gemiddelde stijging van de industriële produktie in de E.E.G. De kortere werkweek, krappe arbeidsmarkt, min der gestegen produktiviteit en loons verhogingen hebben een steeds ster kere druk op de prijzen geoefend. Heel bedenkelijk vond drs. Van der Kwast dat concurrerende ondernemin gen elders in Europa -hun bedrijven vrijelijk economisch kunnen verster ken, terwijl dit in ons Nederlandse be drijfsleven nog steeds wordt bemoei lijkt. Onze industrie zal het tóch al zwaar krijgen. In Frankrijk bijvoor beeld bestaan in de textiel-industrie groeperingen, die stuk voor stuk een grotere capaciteit hebben dan alle Twentse industrieën samen. Het zou voor het Nederlandse bedrijfsleven wel eens heel belangrijk kunnen zijn, als er in dit opzicht wat meer soepelheid bestond. Weliswaar is er het vorige jaar meer geïnvesteerd en werd het even wicht tussen middelen en bestedingen nog niet verstoord, maar het lijkt me verstandig, zei de heer Van der Kwast, er rekening mee te houden dat de dag van morgen wordt bepaald door wat wij vandaag doen. Van een onzer verslaggevers. UTRECHT. In het najaar zal in de gebouwen van de Rai te Amsterdam voor de eerste maal een tentoonstelling wor den gehouden die is georgani seerd door Jaarbeurs en Rai samen. Het zal een tentoonstel ling zijn van elektro-technische huishoudelijke apparatuur. Zij zal in het bijzonder zijn ge richt op het grote publiek en de voorlichting zal een centrale plaats innemen. Een langdurig overleg heeft dus eindelijk geleid tot de eer ste stappen op weg naar een minder versnipperd en meer gecoördineerd beurswezen in Nederland. Ook op ander ge bied wordt de samenwerking nauwer. De directeur van de Jaar beurs heeft meegedeeld, dat Jaarbeurs en Rai overleg ple gen over eikaars programma's om doublures voor het bedrijfs leven zoveel mogelijk te voor komen. Ook wordt gestreefd naar een samenvallen van ma nifestaties. Er bestaan ai con crete plannen. De uitvoering er van wacht alleen nog op aan vaarding door de deelnemers. „Plaatselijke beursjes of ten toonstellingen", meende de heer Van der Kwast, zijn aar dig voor de organisatoren en de direct betrokken, maar zij be tekenen in de E.E.G. totaal niets. 'Zij kunnen op den duur ook niet echt de belangen van de verschillende bedrijfstakken bevorderen." namelijk om de verlaging van een in Amerika reeds bestaand tarief; dit jaar zal de helft van de verlaging worden toegepast, het volgend jaar volgt de andere helft. In Londen is meegedeeld dat vele Britse tariefsverlagingen er reeds in de loop van dit jaar zullen komen. Dit geldt evenwel niet voor de Brit se invoerrechten op auto's en auto onderdelen; de verlaging van dit ta rief zal worden aangepast aan de ta riefsverlaging in de E.E.G., dus aan het wegwerken van de verschillen tus sen de nationale tarieven van de zes landen van de E.E.G. en het gemeen schappelijk buitentarief van deze ge meenschap. Eigen nieuwsdienst LUXEMBURG. De clandestiene ko lenleveranties van Polen en de Sow- jetunie aan Nederland moeten worden tegengegaan. De Nederlandse regering heeft gisteren de Hoge Autoriteit van de Europese Gemeenschap voor Kolen en Staal verzocht de medewerking van de andere landen van deze gemeen schap te verkrijgen om deze leveringen te bestrijden. Het Nederlandse verzoek is door de Hoge Autoriteit gunstig ontvangen. Het zal ter advies aan de overige vijf lan den van de gemeenschap (Frankrijk, West-Duitsland, Italië, België en Lu xemburg) worden voorgelegd. Deze lan den kunnen een bewijs van oorsprong voor doorvoerkolen eisen. fRADIO VRIJDAG 9 MAART HILVERSUM I. 402 M. Ochtend NCRV; 7.00 Nieuws en S.O.S.- bericihten; 7.10 Lichte grammo foonmuziek; 7.30 Gewijde mu ziek; 7.50 Het brood des levens, meditatie; 8.00 Nieuws; 8.15 Ra diokrant; 8.35 Lichte grammo foonmuziek; 8.50 Walsmuziek (gr.); 9.00 Voor de zieken; 9.35 Waterstanden; 9.40 Voor de vrouw; 10.10 Pianospel (gr.); 10.15 Morgendienst; 10.45 Zangre cital; 11.15 Voor de oudere luis teraars. Middag 12.00 Amusementsmuziek; 12.30 Mededelingen t.b.v. land- en tuin bouw; 12.33 Lichte muziek; 12.53 Grammofoonmuziek, eventueel actualiteiten; 13.00 Nieuws; 13.15 Lichte grammofoonmuziek; 13.45 Opera-aria's (gr.); 14.05 School radio; 14.25 Requiem, voor koor, orkest en solisten (gr); 16.00 Cel lo-recital; 16.15 Duizendschoon, le zing; 16.30 Kamermuziek; 16.50 Grammofoonmuziek; 17.00 Decla matie; 17.20 Vocaal ensemble; 17.40 Beursberichten; 17.45 Ko ninklijke militaire kapel. Avond 18.20 De hangmat, licht pro gramma; 18.50 Regeringsuitzen ding: Vestigingsbesluiten klein handel in textielgoederen en meu- bileringsbedrijven 1962, door Mr. G. A. Buijze, van het directo raat-generaal voor de midden stand; 19.00 Nieuws en weerbe richt; 19.10 Op de man af, praat je; 19.15 Fluit en orgel (gr.); 19.30 Radiokrant; 19.50 Negro Spirituals; 20.05 Jaarlijkse Alge mene Vergadering van de V.V.D., 21.00 Prisma, gevarieerd pro gramma; 22.00 Kerkorgelconcert; 22.30 Nieuws: 22.40 Wijd als de wereld, lezing; 23.00 Kameror kest en fluit; 23.45 Pianospel (gr.); 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM II. 298 M. Ochtend VARA: 7.00 Nieuws; 7.10 Och tendgymnastiek; 7.23 Lich te grammofoonmuziek; 8.00 Nieuws; 8.18 Lichte grammofoon muziek; 9.00 Gymnastiek voor de vrouw; 9.10 Klassieke orkestmu ziek (gr.); 9.40 Schoolradio. VPRO: 10.00 Inzicht en uitzicht lezing; 10.05 Morgenwijding. VARA: 10.20 Voor de vrouw; 11.00 Voor de kleuters; 11.15 Pianorecital; 11.30 Orgelspel en zang. Middag AVRO: 12.00 Lichte muziek en zang; 12.20 Regeringsuitzending: Uitzending voor de landbouw; 12.30 Mededelingen t.b.v. land en tuinbouw; 12.33 Sport en prog nose; 12.50 Draaiorgelmuziek (gr.); 13.00 Nieuws; 13.15 Mede delingen en grammofoonmuziek; 13.25 Beursberichten; 13.30 Pro menade-orkest; 14.00 Omroep dubbelkwartet; 14.20 Voordracht; 14.40 Viool en piano; 15.00 De As ser koerier: licht programma. VARA: 16.00 Grepen uit de mu ziekgeschiedenis, muzikale le zing; 16.30 Voor de zieken; 17.00 Tijd voor teenagers; 17.50 Actua liteiten. Avond 18.00 Nieuws; 18.15 Politieke le zing; 18.25 Lichte orkestmuziek en zangsoliste; 18.50 De puntjes op de i, praatje; 19.00 Voor de kinderen: 19.10 Meisjeskoor. VPRO: 19.30 Londens symfonie orkest; 19.50 Daaromlezing, 20.00 Nieuws; 20.05 Heeft ieder gelijke kansen om te leren wat hij in het leven nodig heeft?, le zing; 20.20 Koorzang; 20.50 We reld in beweging, gesprek. VARA: Lichte orkestmuziek en zangso liste: 21.30 Grote en kleine pro blemen van deze tijd, gesprek; 22.00 Lichte muziek; 22.15 Bui tenlands weekoverzicht; 22.30 Nieuws. VPRO: 22.40 Het kind in ons huwelijk, gesprek. VARA: 23.00 Socialistisch nieuws in Es peranto: 23.10 Lichte grammo foonmuziek; 23.55-24.00 Nieuws. TELEVISIE Avond NTS: 20.00 Journaal en weer overzicht; 20.20 Documentaire over de 2e wereldoorlog. VARA; 21.20 Espresso; 22.00 Gevarieerd programma; 22.50 Actualiteiten op kunstgebied. (Ingezonden mededeling) Behalve een verantwoord gehalte vitaminen, hoogwaardige eiwitten e.a. nutriënten, bevat Liga een gehele reeks mineralen voor een stevige ontwikkeling van 7951 Vanavond om 11 uur concerteert het Amsterdams Kamerorkest onder lei ding van Marinus Voorberg voor Hil versum 1. De solist is Hubert Bar- wahser in Boccherini's Fluitconcert in d. Vervolgens een uitvoering van de Suite van Janacek. Direct daarna kan men over dezelfde zender het Concer tino voor twee piano's van Sjostako- witsj beluisteren. Het is een opname van de componist en zijn zoon Maxim. Twee lichte programma's van bui tenlandse stations: In de serie uitzen dingen „Moi, j'aime ie Music-hall" van Radio Luxemburg is vanavond de dan seres en zangeres Zizi Jeanmaire de gast. U hoort dit programma om 8.37. Dr. Lou de Jong presenteert na het journaal het achtste deel van zijn boeiende documentaire reeks De be zetting, dat vanavond handelt over de strijd in Indië. Een strijd die na de overval op Pearl Harbor begint on die eindigt op 9 maart 1942 met de capitulatie van het Indische leger (8.20-9.20). Later op de avond (10 uur) kan men naar Rudi Carrells nieuw ste show kijken. België Vlaams: Het zeven taferelen tellende toneelspel van Athol Fugard „Zacharias, mijn broeder", waarin Za- charias, een neger (Otto Sterman) en Morris, een halfbloed (Leo Beyers) een lange dialoog voeren over problemen van hun leven, begint om 8.30. Om 10 uur presenteert Roland Verhavert het laatste filmnieuws en fragmenten van de jongste films. België Frans: Voor de Waalse tv- camera's wordt om 8.3') een spel van Marcel Berteau en Serge Leroy opge voerd. „De bomen van Nilvange" gaat over een zakenman die steeds hoger op wil maar in Nilvange geconfron teerd wordt met zijn verleden waar door zijn carrière in het gedrang raakt (8.30). Om 10 uur wordt een af levering van de rubriek „Het oog luis tert" uitgezonden. Duitsland: Op zijn bekende boeien de manier presenteert Professor dr. B. Grzimek vanavond opnieuw het een en ander over dierentuinen (8.20). Het cabaretprogramma „Die Rück- blende" is voor de kijkers een beken de uitzending geworden. Vanavond is het er weer (9 uur). Hoe het met de tv in Oost-Duitsland gesteld is kan men zien in „Die rote Optik" (9.50). _fIngezonden mededeling)

Zeeuwsch Dagblad | 1962 | | pagina 5