BESTAND MET ALGERIJE BIJNA ZEKER Vrees voor een grootscheepse actie van O.A.S. Economische ontwikkeling zonder grote schokken SONGFESTIVAL VOOR KIJKERS OP DE WIP flfiÉM®»; Onderhandelingen naderen einde Warm welkom in de kou COMMISSIONAIRS BESCHULDIGD VAN MILJOENENFRAUDE DRIE DODEN Minister Luns zag Berlijn OP THUISREIS VAN BRUILOFT ZIEKTEPROCES IN HET GEDING Reyka is ook in Moskou PROTESTANTS-CHRISTELIJK DAGBLAD VOOR ZEELAND Vrijdag 16 februari 1962 Plan opgesteld Vragen over O.A.S. Zeven kinderen bij brand omgekomen Centraal plan: Bruidspaar bij ongeval gedood Grossiers kopen op zaterdagen geen zeevis meer Brits kind vermist Avro buigt hoofd voor Zaaiers Weinig kans voor tocht van Glenn JONGEN VERONGELUKT SCHADEVORDERING OP SABENA VAN RUIM 115 MILJOEN GULDEN I.V.V.V. verontrust over Nieuw-Guinea Fiscus verdacht de verkeerde Anti-Nederlandse demonstraties van Indonesiërs Algerijnen in hoger beroep Arbeider verdronken in Maarsseveense Plassen De Bilt: Storm HET WEER OVERAL Directeur: J ACQ. DE SMIT; Chefred.: G. J. Breuker. Kantoren te: Middelburg, Plein 1940 nrs. 6—8, Postbus 26. Giro 116666, telefoon 01180—2009 en 4469. Goes, Lange Vorststraat 84, Postbus 4, telefoon 01100—6901. Vlissingen, Nieuwendijk 33, Postbus 24, telefoon 011843224. Terneuzen, Nieuwstraat 40, Postbus 53, tefefoon 011503189, Zierikzee. Havenpark 24, telefoon 011102991. Zeenwsch Dagblad Losse nummers 13 cent Abonnementsprijs 0,58 per week, f 7,— per kwart* 81 Advertentietarieven op aanvrage. - Rubriek Kabouters T cent per woord met een minimum van 1.— 16e JAARGANG No. 5082 Van onze correspondent PARIJS Uit allés blijkt dat een Frans-Alge rijns akkoord de vrucht zal zijn van de geheime besprekingen die nu, ergens in het oosten van Frankrijk, hun laatste stadium zijn ingegaan. Men verwacht de afkondiging van de wapenstil stand binnen tien tot veertien dagen. Zij zal ver moedelijk worden afgekondigd door president de Gaulle zelf die dan tevens de garanties bekend zal maken voor de Europese Algerijnen en een beroep op de Europeanen zal doen om hun werk in Algerije voort te zetten. De burgerlijke en militaire autoriteiten in Algerije be reiden zich voor op de spoedige afkondiging van de wa penstilstand. Hoe verlangend zij ook uitzien naar een einde van de strijd, zij zijn toch in hoge mate bezorgd over het ant woord dat de gebeurtenissen hun zul len geven op twee vragen: 1. Wat zullen de Europeanen in dat geval doen? 2. Wat zal de O.A.S. gaan doen? Men is er in Algerije van overtuigd dat zonder interventie van de O.A.S. de Europeanen vrij onverschillig tegen over de aankondiging zullen staan en zeker niet in beweging zullen komen. De Fransen in Algerije verlangen in hun hart slechts twee dingen: de Franse nationaliteit te mogen behou den en rustig verder te kunnen leven in Algerije. Een recent voorbeeld heeft dat duidelijk aangetoond. De campagne „Ik ben Fransman" heeft in Algiers nauwelijks vijftigduizend handteke ningen opgebracht, terwijl er toch in de stad 175.000 volwassen Europeanen wonen. Ieder weet echter dat de O.A.S. de Europeanen sinds tien maanden „op peil houdt" en nog onlangs een vol ledige mobilisatie heeft afgekondigd. Op grond daarvan vreest men toch het ergste en de militaire autoriteiten heb ben dan ook een plan opgesteld om door middel van een volkomen afslui ting van alle stadsdelen en een drasti sche vermindering van het verkeer, de zaak in handen te houden. Vermoedelijk zal men tijdens de onderhandelingen dit probleem wel besproken hebben met de Algerijnse nationalisten en hun hebben verzocht de inheemse bevolking in de grote steden (Algiers, Oran, Constantine en Bóne) te bewegen geen uiting te geven aan hun vreugde, noch de Europese bevolking uit te dagen. Zeker is het, dat op de dag dat de wapenstilstand wordt afgekondigd de grote Algerijnse steden meer dan ooit tevoren het uiterlijk zullen dragen van steden in staat van beleg Om de spanning te doen afnemen is er ook een psychologische actie voor bereid, die grotendeels zal worden ge voerd met aanplakbiljetten en vlug schriften. Daarin wordt een beroep gedaan op het gezonde verstand van de Europeanen. De grote vraag blijft bij dit alles wat de O.A.S. zal doen, zo zij al iets doet. De algemene indruk is dat de O.A.S. aan betekenis begint te verliezen, vooral aan psychologische betekenis. Haar leiders schijnen niet meer te weten welke weg zij dienen in te slaan. Hun volgelingen weten dat natuurlijk nog veel minder. Men weet in Algerije eenvoudig niet meer wie men ver moordt en nie't meer waarom men vermoordt. Het ritme van de bank overvallen wordt echter groter en in een maand tijds zijn de banken reeds meer dan twee miljoen gulden aan de O.A.S. kwijtgeraakt. Als men rekent dat de kosten van de O.A.S. op het ogenblik ongeveer tienduizend gulden per dag bedragen, dan schijnt het geld voor een geheel ander doel bestemd te zijn dan voor uitbetalingen. Het is niet onmogelijk dat de leiders van de O.A.S. bezig zijn een fortuin op te bouwen, waarmee zij Katanga of een van de Zuidameri- kaanse landen zouden kunnen bereiken om daar verder rustig te leven. Aan een goed georganiseerde greep naar de macht gelooft men in het alge meen niet meer. Het schijnt dat Salan, Jouhaud, Gardy en andere ex-generaals de hoop op het slagen van een putsch reeds hebben opgegeven. NEW YORK (API. Bij een brand in Kankakee (Illinois) zijn woensdag avond zeven kinderen omgekomen. De jongste van de kinderen wa.s an derhalf jaar, de oudste twaalf. Zes kinderen waren broertjes en zusjes. Het zevende was een logeetje. De moeder van de zes kinderen Mallory, een weduwe, was woensdag avond bij een vriendin op bezoek ge gaan. Zij had haar oudste, de twaalf jarige Michael, opgedragen op de an dere kinderen te passen. De brand is waarschijnlijk uitge broken door een defecte elektrische leiding. Het huis van het gezin Mal lory stond heel snel geheel in brand. Het brandde tot de grond toe af. De vader van de kinderen, een met selaar, kwam vorig jaar in Chicago om het leven toen het huis waaraan hij werkte, instortte. Van onze economische redactie ROTTERDAM Vier belang rijke conclusies zijn te trekken uit het centraal economisch plan voor 1962, dat door het Centraal planbureau is opge steld. 1 De economische ontwikkeling van Nederland kan dit jaar zonder al te grote onevenwichtigheden ver lopen. O Het tempo van de stijging der in- vesteringen zal lager dan het vorige jaar zijn. o Er moet rekening worden gehou- den met een stijging van het consumptiepeil met twee procent. A De totale loonstijging moet zoveel mogelijk in overeenstemming zijn met de toeneming van de nationale arbeidsproduktiviteit. Meer verbruik De loonsverhogingen in het begin van dit jaar, de verlaging van de loon- en inkomstenbelasting per 1 juli en de verhoging der A. O.W.-uitkeringen zul len alle leiden tot verhoging van 'het verbruik. Maar de verwachte prijsstij gingen zullen hieraan toch wel een grens stellen. Dat de prijzen zullen stijgen wordt afgeleid uit de huurver hoging die voor de deur staat en uit de stijging van de arbeidskosten dit jaar. Door dit alles zal de toeneming van de binnenlandse bestedingen waar schijnlijk vier procent gaan bedragen. Ook de stijging van de produktie wordt begroot op vier procent, hetgeen meer is dan in 1961. Exportstijging Het Centraal planbureau verwacht ook een uitbreiding van de uitvoer en wel gezien de gunstig blijvende buiten landse conjunctuur en de toeneming van de wereldhandel. De omvang van de export zal overigens met niet meer dan vier procent kunnen stijgen. De stijging van de invoer zal aan de lage kant blijven. Een en ander zal leiden tot een overschot op de betalingsba lans op lopende rekening van 700 mil joen gulden en dat noemt het Cen traal planbureau van ,,een aanvaard bare orde van grootte". Monetaire politiek Voorts verwacht men een verkrapping van de liquiditeitsposities. Volgens het Centraal planbureau blijft het er ook dit jaar om gaan de groei van onze economie zo evenwichtig mogelijk te doen zijn. Van grote betekenis bij dit alles, vooral gezien de remmende in vloeden op de investeringen, zal de hantering van de monetaire politiek zijn: „Een voorzichtige hantering van de instrumenten van het monetaire beleid wordt bij dit alles vereist". In 1961, zo blijkt tenslotte, steeg de pro duktie met nog geen drie procent te genover 1960. De loonsom per werk nemer steeg met vijf procent. Er re sulteerde door de langzame groei van de export een overschot van 600 mil joen gulden op de lopende rekening van de betalingsbalans. De goud- en deviezenvoorraad nam met 1,2 miljard gulden af. Jf- De minister van buitenlandse zaken mr. i. M. A. H. Luns (links) werd bij zijn aankomst in Berlijn welkom geheten door burgemeester Willy Brandt. BARNEVELD. De achtjarige Arend Kreeft uit Kootwijkerbroék is gisterochtend bij een verkeersongeluk voor zijn ouderlijk huis omgekomen. De jongen fietste achter pen land bouwtrekker met een dorskast. Die be lemmerde het uitzicht toen hij de weg overstak. Een vrachtauto uit de andere richting reed hem aan. Van onze correspondent ZWOLLE. Drie mensen die van een bruiloft op weg waren naar huis, zijn gisteravond op de rondweg bij Raalte om het leven gekomen. Twee anderen werden gewond, van wie één levensgevaar lijk. Alle vijf waren zij inzittenden van een bestelauto. Bij het oprijden van de rondweg heeft de chauffeur van de auto waarschijnlijk niet gezien dat van links op de voorrangsweg een grote vrachtwagen met zakken meel kwam aanrijden. De bestelauto werd In de flank ge ramd en werd tot aan de berm mee gesleurd. Daar reed de vrachtwagen over de auto heen. De 53-jarige W. Dieperink uit We- sepe, zijn 46 jaar oude vrouw en de 59-jarige mevrouw Grootentraast- Regterschot uit Diepenveen waren op slag dood. Mevrouw Lenderink (67) uit Diepenveen werd levensgevaarlijk gewond. De 63-jarige H. J. Grooten- traast kreeg een shock. BERLIJN (Reuter, AP) De minister van buitenlandse zaken mr. J. M. A. H. Luns is gisteren in Berlijn begonnen aan een driedaags bezoek aan deze stad. Hij was er 25 jaar geleden voor het laatst ge weest. Tot burgemeester Willy Brandt, die op het vliegveld Tempelhof ter verwelko ming aanwezig was, zei de minister: „Mijn Duits is niet al te best, maar wat ik zeg komit uit mijn hart. Berlijn is de beste plaats ter wereld om zich een opinie te vormen over de verschillen tussen de vrije en onvrije wereld. Ik kon het verschil zelfs vanuit de lucht zien. Oost-Berlijn zag er d'oods uit, West-Ber- lijn, met zijn levendige verkeer, zag er. uit als een oase". Gistermiddag maakte mr. Luns een tocht door de stad. In het stadhuis zette hij zijn handtekening in het gouden boek van de stad. Van onze correspondent BERG Enkele uren nadat zij in het huwelijk waren getreden, zijn gistermiddag de heer en mevrouw H. uit Nijmegen, 72 en zestig jaar oud, bij een verkeersongeluk om het leven gekomen. Het echtpaar reed gistermiddag in een auto, waarin ook een zoon van de heer H. en diens vrouw zaten, in Beek (gemeente Berg) een voorrangsweg op. De heer H. jr., die achter het stuur zat, heeft vermoedelijk het stopteken bij deze weg niet opgemerkt en reed de voorrangsweg op in de veronder stelling, dat een naderende vracht wagen voorrang moest verlenen. De personenauto botste op de vracht wagen en werd vijftig meter mee gesleurd. De heer en mevrouw H. sr. werden bij de botsing gedood. De jeugdige mevrouw H. werd zwaar ge wond naar het ziekenhuis van Doetin- chem gebracht, haar man hep lichte verwondingen op. Van onze correspondent IJMUIDEN De leden van d'e Ne derlandse zeevisgroothandelvereniging hebben besloten 's zaterdags op de af slagen geen zeevis meer te kopen. Het besluit is gistermiddag tijdens een bui tengewone algemene ledenvergadering genomen. Het houat in, dat nu niet al leen IJ<m<uiden onder deze regeling valt, maar ook de visafslagen in andere plaatsen. De reders worden hierdoor wel ge dwongen niet langer op zaterdag te la ten lossen. LONDEN. Tientallen manschap, pen van de politie, bijgestaan door speurhonden, zochten gisteren in de omgeving van Hayes, in het graaf schap Middlesex, naar een jongetje van tien jaar dat sinds woensdag avond wordt vermist. Men heeft hem toen zien meegaan met een vreemde man en men vreest dat de jongen, Billy Holloway. is ontvoerd. Billy speelde laat in de middag van woensdag op straat met een vriendje, toen een man naar hem toe kwam en hem aansprak. Billy liep weldra, opge wekt pratend, met de man mee. Sinds dien heeft men hem niet meer gezien. Omdat niet ver van de plaats waar men hem voor het laatst zag een ka naal loopt, heeft men gisteren in dit vaarwater gedregd, maar zonder re sultaat. Van een onzer verslaggevers HILVERSUM Vandaag valt de beslissing in Hilversum of de vier miljoen Nederlandse t.v.-kijkers dit jaar een Songfestival op hun scherm zullen krijgen of niet. Gisteravond zijn vertegenwoordigers van de Nederlandse Televisie Stichting, de Nederlandse Radio Unie, de drie vakorganisaties en een afgevaardigde van het Metropole Orkest in de Vara- studiio bijeen geweest om te proberen alsnog een oplossing te vinden in het geschil rond het Songfestival. Na een vergadering van bijna tweeëneenhalf uur werd besloten de besprekingen vandaag voort te zetten met de bepaling erbij dat vanavond uiterlijk om half tien de beslissing moet zijn gevallen. GEEN DWANG Aanleiding tot deze spoedbij eenkomst was het opzienbarende nieuws dat de Avro het hoofd heeft moeten buigen voor het protest van De Zaaiers tegen hun verplichte medewerking aan het Songfestival, 's Middags om 3 uur, na dat een delegatie van zes man uit De Zaaiers gisteren al hun bezwaren schrif telijk had ingediend, gaf de Avro het volgende communiqué uit: „De Avro was en is in principe be reid haar orkest De Zaaiers beschik baar te stellen voor de nationale finale van het Eurovisie Songfestival, maar is niet van zins haar orkest tot dit op treden te dwingen. Wat betreft de uit zending via de radio: de Avro is nog 'altijd van plan het programma via de radio uit te zenden, doch is, zo haar een officieel verzoek bereikt om hier van af te zien, bereid dit te over wegen." Van welke zijde dit officieel verzoek moet komen, laat de Avro in het vage. Het ligt voor de hand djat dit alleen door de N.T.S. zou kunnen worden ge daan, waarvan de Avro zelf deel uit maakt. CAPE CANAVERAL (Reuter, UPI) Als de voortekenen niet bedriegen vestigt de astronaut John Glenn van daag een record: het tiende uitstel van zijn tocht in een kunstmaan om de aarde. Werken de weergoden ook vandaag niet mee dan krijgt hij ver moedelijk een paar dagen rust. Met de mogelijkheid van een lancering in het komende weekeinde houdt men ei genlijk geen rekening. De weerkundigen zagen gisteren nog een kansje. Met een beetje geluk zou de spelbrekende storm in de laatste uren voor het ogenblik van de start volgens hen kunnen luwen. Van onze verslaggever AMSTERDAM De dienstplichtig militair G. J. M. J. Lindeman, die een kort geding tegen de staat over zijn uitzending in burgerkleding naar Nieuw-Guinea heeft verloren, lag gis teren ziek in de Oranje-Nassaukazerne in Amsterdam. Het is de vraag of hij vandaag, zoals de bedoeling is, met het lijnvliegtuig (over de Pool en via To kio) naar Nieuw-Guinea lean vertrek ken. Lindeman was gedetacheerd in de legerplaats Oirsehot. Thans is hij inge deeld bij de compagnie Van Heutsz, die in de Oranje-Nassaukazerne is gele gerd. Hij zou al eerder naar Biak heb ben moeten vertrekken, maar hem werd uitstel verleend in afwachting van de behandeling in kort geding. TILBURG. De negenjarige Freek van Keulen uit Venlo is gisteren op de Ringbaan Oost in Tilburg door een militaire vrachtauto gegrepen. De jon gen- die op weg was naar school, was onmiddellijk dood. I NEW YORK (UPI). Familieleden van de vorig jaar bij de vliegramp in Brussel omgekomen leden van de Ame rikaanse schaatsploeg hebben gisteren bij de federale rechtbank in Brooklyn acht rechtszaken aanhangig gemaakt te gen de Belgische luchtvaartmaatschap pij Sabena. Zij dienden een vordering in van 12.800.000 dollar (ruim 115 mil joen gulden). Bij het ongeluk met een Boeing 707 van de Sabena kwamen 73 mensen om het leven, onder wie achttien leden van het Amerikaanse kunstschaatsteam. Bij hetzelfde gerechtshof in Brooklyn zijn eerder in de maand vorderingen te gen de Sabena ingediend tot een bedrag van tien miljoen dollar (ongeveer 36 miljoen gulden). BRUSSEL (Reuter). Het Interna tionale verbond van vrije vakvereni gingen heeft zijn „ernstige verontrus ting" uitgesproken over de kwestie Nieuw-Guinea. De secretaris-generaal van het (so cialistische) I.V.V.V., Oraer Becu, heeft de aangesloten organisatie in Indone sië een telegram gezonden, waar onder meer in wordt gezegd: „De situatie, die een gevaar inhoudt voor de vrede en de stabiliteit, moet worden opge lost volgens het algemene verlangen naar vrijheid en nationale eenheid". Het I.V.V.V.zo wordt nog gezegd, is onvoorwaardelijk gekant tégen alle vor men van kolonialisme en streeft naar opheffing er van. Reyka van Zijtveld is met haar verloofde Henk van der Grift in Moskou. Zij heeft alle bezwaren, die van de zijde van de Koninklijke Nederlandse Schaatsenrijdersbond tegen haar reis naar Moskou waren inge bracht, genegeerd. Als toeschouwster zal zij de wedstrijden bijwonen, maar eer die wedstrijden beginnen is zij voor de wereldkampioen, die morgen en zondag zijn titel moet verdedigen, een steun en toeverlaat. Van een onzer verslaggevers DEN HAAG De commissionairs J. B. en J. M. S. van Bakker's effectenkantoor Nederland in Den Haag zijn in voor lopige hechtenis genomen op verdenking van omvangrijke ver duisteringen. Het geconstateerde tekort zou ongeveer drie miljoen gulden bedragen. De arrestatie van beide commissio nairs werd vorige week verricht door een commissaris van de Fiscale in lichtingen- en opsporingsdienst. De fiscale recherche ontdekte onregelma tigheden in de boekhouding van het effectenkantoor, toen een uitvoerig onderzoek werd ingesteld naar het ef fectenbezit van cliënten van het kan toor. AL LANG Dit onderzoek was gebaseerd op het vermoeden, dat de cliënten onjuiste opgaven hadden gedaan aan de belas tingdienst. Thans worden de twee com missionairs er van verdacht op grote schaal geld te hebben verduisterd ten nadele van hun cliënten. Bij het nadere onderzoek kwam aan het licht, dat zij reeds geruime tijd met allerlei ingewikkelde manipulaties geld, dat cliënten toekwam, in eigen zak hadden gestoken. Zij werden gis teren aan de officier van justitie in Den Haag voorgeleid. Daarna zijn zij in voorlopige hechtenis genomen. ONDERZOEK De inbeslaggenomen boekhouding van de laatste jaren wordt thans nauwkeurig nagekeken. Er is een om vangrijk onderzoek aan de gang. Er zijn tekenen die er op wijzen, dat de twee commissionairs zich ook nog aan andere strafbare feiten hebben schul dig gemaakt. Voor Japanse ambassade: TOKIO (Reuter, AP, UPI) De Nederlandse ambassadeur in Tokio N. A. J. de Voogd heeft gisteren op het ministerie van buitenlandse za ken van Japan krachtig gepro testeerd tegen het anti-Nederlandse optreden van Indonesische studen ten. De minister van buitenlandse zaken, Kosaka, heeft zijn veront schuldigingen aangeboden. Via een begraafplaats waren gister morgen tweehonderd in Japan stude rende Indonesiërs op het gebouw van de Nederlandse ambassade afge stormd. Toen de ijzeren hekken bij de oprit voor hun neus werden geslo ten, begonnen zij het gebouw met ste nen te bekogelen en trachtten zij de Nederlandse vlag neer te halen. Bijna vierhonderd agenten waren er nodig om de orde te herstellen. Twee studenten werden meegenomen naar het politiebureau. Later op de dag trok een Indonesische studentendelegatie naar het bureau om hun vrijlating te eisen. Het verzoek werd afgewezen. Toen de orde bij de ambassade was hersteld, kregen vier betogers toestem ming het gebouw te betreden om een resolutie te overhandigen. Daarin werd het gebruik van K.L.M.-toestellen voor het vervoer van soldaten naar Nieuw- Guinea veroordeeld. De DC-7-c van de K.L.M. die giste ren, met rijksambtenaren" voor Nieuw-Guinea aan boord, Tokio aan deed', is door Japanse ambtenaren doorzocht. Het zoeken naar wapens ging nogal vlug in zijn werk. Er werd niets gevonden. PARIJS. Op 7 maart zal het Pa- rijse hof van appel het hoger beroep behandelen in de zaak tegen de zes Algerijnse advocaten die ervan be schuldigd waren in dienst te staan van de Algerijnse vrijheidsbeweging. Een van de bewijsstukken, die door de officier van justitie ter tafel werden gebracht was een deel van een brief, die indertijd bij een huiszoeking te Am sterdam zou zijn gevonden en door de Nederlandse justitie aan de Franse justitie zou zijn overhandigd. De rechtbank sprak op 18 december vijf verdachten vrij en veroordeelde mr. Oussedik tot zes maanden gevan genisstraf voorwaardelijk. Tegen dit vonnis is de officier van justitie in ho ger beroep gegaan. MAARSSEN (ANP) De 38-jarige arbeider G. Oostveen uit Maarssen is gistermiddag bij het werk aan een zand zuiger in de Maarsseveense Plassen om gekomen. De heer Oostveen was met een collega bezig de zware zuigbuis, die gedeeltelijk op een ijzeren boot rustte, te monteren. De zuigbuis schoot plotseling los, waar door de boot met beide mannen onder water werd geduwd. De heer Oostveen kon niet zwemmen en verdronk in het vijftien meter diepe water. Weersverwachting van het K.N.M.I. in De Bilt, geldig tot hedenavond: Zwaar bewolkt met tijdelijk regen. Harde wind tot storm uit zuidwest of west. In de mid dag daling van de temperatuur. MIESJE: We krij gen het wèl aangewaaid! 17 febr.: zon op 7.53, onder 17.56; maan op 15.56, onder 6.51. Helsinki Stockh. Oslo Kopenh. Aberdeen Londen Amsterd. Brussel Luxemb. Parijs Bordeaux Grenoble Nice Berlijn Frank! München Zürich Locarno Wenen Innsbr. Belgrado Athene Ajaccio Madrid Majorca Lissabon weer l.bew. h.bew. sneeuw geh.bew. zw.bew. regen regen sneeuw sneeuw geh.bew. onbew. onbew. l.bew. zw.bew. geh.bew. sneeuw sneeuw onbew. zw.bew. zw.bew. sneeuw zw.bew. l.bew. h.bew. l.bew. onbew. wind WNW ZZW Z ZZW W ZW ZW WZW WZW W NW NNW N W ZW w WZW ozo NW WNW NW NNO NNW N NW ONO max.t. n.sl. -10 o -6 0 -0 12 7 7 3 12 -1 2 -4 -1 5 1 -3 -0 21 11 10 0 3 0 0 0.1 1 3 0.1 0 0 0 0 O 0 1 0.2 0 0 1 3 0 0 O 0 x

Zeeuwsch Dagblad | 1962 | | pagina 1