Verzoek van Uno ingewilligd pwns sproxg paleis uit Coaster loopt op mijn: twaalf doden Politie volgde twee keer een verkeerd spoor BSO* K$ënJ Employé van rode kruis vertegenwoordigt Oe Thant in Nw.-Guinea Indonesië reageert vrij stug NOODSEINEN VERWISSELD, NACHT GING VERLOREN Half jaar voor Nic. den B. Koningin en Prins in Amsterdam MISLUKT GROOTBOEK STILLETJES GESLOTEN Koningin en Prins naar Oostenrijk NA OVERVAL IN BLEISWIJK Dooi maakt beste kans PROTESTANTS-CHRISTELIJK DAGBLAD VOOR ZEELAND Kiöbenslachtmg kriifft staartje Akkoord Ongedeeld BOETE VÓÓR"ONGELUK OP ZEBRAPAD Geleerden gewikkeld inspionageproces GLADONIA WILDE NIET LOS MOLOTOF ZIEK De Bilt: Opklaringen Het weer overal J Directeur: JACQ. DE SMIT; Chefred.: G. J. Breuker. Kantoren te; Middelburg, Plein 1940 nrs. 6—8, Postbus 26. Giro 116666, telefoon 01180—2009 en 4469. Goes, Lange Vorststraat 84, Postbus 4, telefoon 01100—6901. Vlissingen, Nieuwendijk 33, Postbus 24, telefoon 01184—3224. Terneuzen, Nieuwstraat 40, Postbus 53, tefefoon 011503189, Zierikzee, Havenpark 24, telefoon 011102991. Zeenwsch Dagblad Losse summers IS cenl Abonnementsprijs 0,58 per week, 7,per kwarts*!' Advertentietarieven op aanvrage. - Rubriek Kabouter* T cent per woord met een minimum van Lu») 16e JAAIRGANG No. 5070 Vrijdag 2 februari 1962 DE QUAY: GEVANGENEN TERUG Van onze correspondent NEW YORK. Minister-president prof. dr. J. E. de Quay heeft de secretaris-generaal van de Uno, Oe Thant, laten weten dat de Nederlandse regering bereid is de Indonesiërs, die na het ma rine-incident van 15 januari gevangen zijn genomen, vrij te laten. In een telegram aan Oe Thant zegt hij te hopen, „dat dit vrijwillige gebaar er toe zal bijdragen de huidige spanning te vermin deren en op deze wijze het klimaat voor onderhandelingen tussen beide partijen onder uw auspiciën te verbeteren". Oe Thant had maandag te legrafisch gevraagd om de vrij lating „als humanitair ge baar". Thant liet weten, dat hij, indien de Nederlandse re gering gunstig op zijn verzoek zou reageren, een vertegen woordiger van de Uno naar Ne derlands Nieuw-Guinea zou zen den. Deze zou daar contact op moeten nemen met de gevan genen, een bevredigende rege ling voor hun repatriëring moe ten bespreken en hen moeten begeleiden bij hun terugkeer naar Indonesië. Prof. De Quay heeft deze gelegen heid blijkbaar tevens dankbaar aan gegrepen om zo een vertegenwoordi ger van de Uno in Nieuw-Guinea te krijgen. „Ik ben dankbaar voor uw suggestie een vertegenwoordiger van de Uno naar Nederlands Nieuw-Guinea te zenden", zo seinde hij naar Oe Thant. Hij deelt mee dat burgerlijke en mi litaire autoriteiten in Nieuw-Guinea instructies hebben ontvangen de ver tegenwoordiger alle bijstand te ver lenen. De permanente vertegenwoor diger bij de Uno heeft opdracht de leden van Oe Thants staf behulpzaam te zijn bij het treffen van de nodige maatregelen. De Duitse kustvaarder Berta Kienass, die met man en muis bij Texel is vergaan. Van een onzer verslaggevers DEN HELDER. Naarmate de dag van gisteren verstreek, werd de zekerheid steeds groter, dat zich de nacht tevoren bij Texel een scheeps- drama had voltrokken, dat alle twaalf opvarenden van de Duitse kustvaarder Berta Kienass (496 ton) het leven had gekost. Het scheepje, dat in de voor avond van woensdag met graan voor Kopenhagen uit IJmuiden was ver trokken, moet op de ET-boeienlijn (de geveegde route naar de Oostzee) op een mijn zijn gelopen. Na één kopte noodkreet van de marconist heeft de wilde zee het schip verzwolgen. signaal opgevangen, dat in Nederland veel zwakker doorkwam. Om half acht gisteravond is de Prins Hendrik, de reddingboot van Den Hel der. de thuishaven binnengevallen met tien lichamen aan boord: zeven mannen, twee vrouwen en een kind. Een man en een kind werden vannacht nog ver mist. Het schip had vijf passagiers aan boord. Het was boos weer om de Noopd, toen de Berta Kienass, waarop de 33- jarige Herbert Nissen als kapitein voer, haar weg zocht naar de Duitse Bocht. Het scheepje is bij de Waddeneilanden in dezelfde zware zee terecht gekomen als die, waarin de kotter Ria 3 uit IJmuiden op ongeveer hetzelfde mo- ment in nood kwam: zender uitgevallen en motor defect. Wat voor schipper Drijver en zijn mensen van de Ria een angstig avontuur werd, dat goed is ai- gelopen, betekende voor de Duitser het einde. Laatste kreet Het laatste levensteken van het vrachtbootje uit Biidelsdorf, dat de naam van de vrouw van de reder droeg moet een snerpend en haastig alarmsignaal zijn geweest. Het is op verscheidene plaatsen gehoord, maar waarschijnlijk verwisseld met een min der ernstig noodsignaal uit het kanaal van Bristol. De eerste berichten die de nachte lijke ramp in haar hele omvang deden vermoeden, waren gistermorgen af komstig van een Fins schip. Het was half twaalf, gisterochtend. De Finlandia meldde, dat er bij boei ET 3 twee lijken in reddingboeien op de afflauwende zee ronddreven. Later zagen opvarenden van het schip, iets noordelijker, een omgekeer de reddingboot met de naam Berta Kienass er duidelijk op. De Georges Russ, een Duits schip, meldde drie ver minkte lichamen te hebben zien rond drijven in rode reddingvesten. De Dort mund seinde vier lichamen te hebben ontdekt. De Magda Wegener nam te gen twee uur in de middag twee lijken van vrouwen aan boord Zes zoekers Zeker zes schepen zochten toen de plek van de ramp af. Ook het Neder landse hospitaalschip De Hoop stoomde erheen, gevolgd door de reddingboten van Terschelling en Den Helder. Een vliegtuig van de Koninklijke Marine loodste het vlootje naar de onheilsplek. Er kwamen meer meldingen: de Wil- helmina. een Nederlands vrachtschip, liet weten, dat er vlak bij de ingang van het Stortemelk een witte boei met rode einden dreef. Door de Scheldenburg werd even over vier een lijk gezien. Later meldde men een licht verminkt kinder- lichaampie. De reddingboot van Den Helder, de Prins Hendrik, is er samen met de Carlot van Terschelling heen gevaren om de lijken over te nemen het aan tal gevonden slachtoffers was gestegen tot tien. Sommigen droegen ondergoed, een duidelijk bewijs van de onver hoedse aanval van de mijn, die het einde van de Duitse vrachtvaarder be tekende. Op de horloges van de ge borgen mannen wezen de wijzers vijf minuten over tien en kwart over tien. Tussen dit onheilsmoment en gister morgen vroeg, toen de eerste hulp pogingen zich in snel tempo ontwikkel den, ligt een hele nacht. Naar de twee overige vermisten werd vannacht nog gezocht. Twee signalen Er is woensdagavond om iets over half tien een duidelijk tweetonig noodsignaal gehoord op de omroepgolf. Dit gaat ge woonlijk vooraf aan een mayday-bericht. Het duurde maar even. Norddeich-radio. een Duits station, heeft het gehoord en Scheveningen radio gewaarschuwd. Ook Ilfracombe-radio aan de Engelse kust had ongeveer tegelijkertijd een nood- Op de rotsen Thans mag worden aangenomen, dat er twee verschillende signalen zijn ge weest, temeer omdat er op dat ogenblik een Engelse coaster op de rotsen was gelopen in het kanaal van Bristol. De mensen van het radiostation hebben kennelijk gedacht, dat de beide nood signalen van één en hetzelfde schip af komstig waren en toen er op het eerste, harde signaal niets meer volgde, is het noodverkeer door Ilfracombe-radio af gewikkeld. Daar is een klein, onprettig incident bij gebeurd; vele schepen heb ben zich tegen het goede zeemansge- bruik in niet gestoord aan het nood verkeer, maar zijn gewoon doorgegaan met hun gesprekkken. Dit ontlokte de marconist van een Engels schip op een goed moment de boze uitroep: Is er dan helemaal geen eerbied meer voor may- day? Er is tot gisteravond na het vallen van het duister gezocht naar mogelijke overlevenden van de Duitse vrachtboot onder meer door de Nederlandse mijnenvegers Naarden en Aalsmeer. Vandaag wil men nog een poging wa gen om wrakstukken op te sporen. Van onze Haagse redactie DEN HAAG. De kippen- slachting in de Valkenburgse grotten, een onderdeel van de militaire oefening Paradox heeft hier en daar nogal verontwaar diging gewekt. Het bloederige tafereel zal waarschiinlük voor het hoofdbe stuur van r?e dierenbescherming aanleiding ziin de legerleiding te vragen dergelijke exnerim enten voortaan achterwege te laten, of althans de mensen te vertellen hoe zij on snelle en nnnloze wij- a(sn kin kunnen doden. De dpplnemers aan de oe^e- nmtr "Paradox kregen een levende kin d'"e moest dienen a1* maal- tiid voor de hele dag. De hon- «rerjtre militairen die geen ba jonet bii zich hadden en alleen waren gewanend met een (onge laden! karabijn moesten maar zjen hoe de dieren te slachten. Tie één sloeg de kin met een zaklantaarn eerst bewusteloos en sneed haar vervolgens me* een klein zakmes de kon af. de an der sloeg haar dood tegen de muur. ..Dan ook stelen" Een lid van de dierenbescher ming vertelde deze gan* van za ken ..hoogst eigenaardig" te vin den. Een hoofdbestuurslid van de vereniging zei: ..Als men zo graag de werkelijkheid wil bena deren dan moet men die kippen ook maar laten stelen." Het hoofdbestuur van de die renbescherming vergadert vol gende week Dan zal de slaoht- Dartii ter sprake komen Tndien men hociuit dp legerleiding te verzoeken in hef vervolg een an- deng manier v^n oefenen te kie zen. d«n zal dat rog voor het einde van de maand moe+en ge heugen. E'nd februari wordt na- rneiük in de Ardennen ppr soort gelijke oefening gehouden. Oe Thant heeft inmiddels de presi dent van het internationale comité van het rode kruis, Leopold Boissier, telegrafisch gevraagd een ambtenaar van het rode kruis aan te wijzen, die namens Oe Thant zou kunnen optreden en in Nieuw-Guinea schikkingen zou kunnen treffen voor de repatriëring van de gevangenen. Boissier heeft gis teren laten weten dat hij gaarne aan dat verzoek zal voldoen. De eerste reactie van Indonesische zijde op de berichten over de vrij lating, was intussen vrij stug. Mist de aanwezigheid in Nieuw-Guinea van een vertegenwoordiger van de secre taris-generaal van de Uno al is het ook maar een ambtenaar van het rode kruis hebben de Indonesiërs weinig op, al wordt erkend dat de terug zending van de gevangenen onder be trouwbaar, onpartijdig toezicht dient te geschieden. In welke mate de Nederlandse stap een gunstig resultaat van Thants be sprekingen met beide partijen kan be vorderen, zal dus vooral ook van de nadere Indonesische reacties afhangen. Tot dusver zijn met het afzonderlijke overleg van de partijen met Oe Thant, weinig vorderingen gemaakt. Van Indonesische zijdie nemen de te kenen van ongeduld toe. Men laat van die zijde doorschemeren dat deze ge- daohtenwisselingen niet voor onbepaal de tijd kunnen worden voortgezet. In Amerikaanse kringen in Washing ton is het nieuws over de vrijlating met veel genoegen ontvangen. Men ziet er een veelbelovende ontwikkeling in, die er toe kan meewerken de at mosfeer te verbeteren. De prompte manier, waarop de Nederlandse rege ring op Thants voorstel is ingegaan, heeft een goede indruk gemaakt. Naar het Amerikaanse persbureau United Press International meldt zou Sudjarwo Tjondronegoro, president Soekarno's speciale afgezant naar de Uno, gisteren op doorreis naar het Europese vasteland, in Londen zijn aan gekomen. Het werd mogelijk geacht dat hij zich naar Genève begaf om be sprekingen te voeren met het interna tionale comité van het rode kruis. Uit Djakarta wordt gemeld dat de „chef-staf bevrijding West-Irian". gene raal Suharto, opdracht heeft gekregen in zijn operatiegebied een grotere ac tiviteit aan de dag te leggen. AMSTERDAM Nic. den B.. de pre sident-directeur van de voormalige N.V. Socrates, is gisteren tot zes maanden gevangenisstraf met aftrek veroordeeld. Het Amsterdamse gerechtshof sprak zijn vonnis uit, nadat het de verdachte aan eenvoudige bankbreuk schuldig had ver. klaard. Van de te last gelegde bedriegdijke bankbreuk en oplichting in vereniging werd Den B. vrijgesproken. Het ge rechtshof achtte eenvoudige bankbreuk wel bewezen, omdat de verdachte niet had voldaan aan de verplichting tot het bijhouden van een kasadministratie, bank- en giroboeken en dergelijke. Nic. den B. werd 19 januari na der. tien maanden voorarrest en één maand gijzeling op vrije voeten gesteld. De procureur-generaal vroeg die dag wegens bedrieglijke bankbreuk negen maanden gevangenisstraf met aftrek. V Eigen nieuwsdienst AMSTERDAM. Op de eerste ■fT dag van het vier dagen duren de bezoek van koningin Juliana en prins Bernhard aan Amsterdam zijn er nogal wat kleinigheden ge weest die aan de ene kant een glimlach verwekten, maar die aan de andere kant iemand bijna met een rood hoofd lieten staan. Het begon bij het verlaten van het paleis op de Dam, toen de Prins zich in het aantal treden vergiste, die hij moest afdalen. Hij moest een kloeke sprong maken om nog rechtop te blijven. (Foto) IN het kantoorgebouw van de rederij Goedkoop wilde later op de dag de operator H. Engels een oproepapparaat demonstreren. Hij riep één van de slepers van het bedrijf op en kreeg inonvervalst Amsterdams ten antwoord: „We zijn er al lang". Waarop prins Bernhard reageerde met: „Dit is nu een van die momenten waar je eer. rood hoofd van zou krijgen". Later ging het in het graanover- slagbedrijf aan de Vlothaven mis. Het gezelschap moest voor een kopje thee naar de zesde verdie ping afdalen. De lift ging na een druk op de knop echter omhoog. „Dit lijkt op een valstrik", vond de Koningin. OVERIGENS was het op deze eerste dag een zonnig feest met een bezoek aan de Amsterdamse haven als belangrijkste punt van het programma, 's Avonds zat het koninklijk paar aan het „autoritei tendiner" aan in de Troonzaal van het paleis op de Dam. Een strijkje van de Marinierskapel strooide daarbij wat lichte noten over de 65 couverts. Eigen nieuwsdienst DEN HAAG Een periode van een weinig geslaagde wetgeving is afgesloten. De mensen die rich hebben beziggehouden met de li quidatie van het Grootboek voor woningverbetering hebben hun werk woensdag beëindigd. Tot 1 februa ri 1967 zullen de nu nog resterende vorderingen door het ministerie van volkshuisvesting en bouwnij verheid worden afgewikkeld. Daar na vervalt eventueel niet terugbe taald geld aan de staat. Half januari moesten nog 656 ge vallen worden afgewikkeld. Er was een bedrag van 121.000 gulden mee gemoeid. In hoofdzaak resten geval len van boedelscheiding en van ken nelijke afwezigheid van de rechtheb benden voor langere tijd. Maar 14 pet. De blokkering van de huurver hoging van 1957 had tot resultaat, dat 148.645 huiseigenaren zich in het Groot boek voor woningverbetering lieten inschrijven. Vijftigduizend eigenaren voldeden niet aan hun aanmeldings plicht, vele anderen lieten zich wel inschrijven, maar kwamen niet aan storten toe. Zo voldeed in 1959 slechts veertien procent van de huiseigenaren binnen de daarvoor gestelde termijn aan hun stortingsplicht. In tal van plaatsen moesten zij geld van kredietbanken lenen om de nood zakelijke onderhoudswerken te laten verrichten, terwijl eigen geld was geblokkeerd. De woningverbetering was in 1959 twee jaar na de invoe ring miniem, het woningonderhoud was hier en daar zelfs opvallend te ruggelopen en veel kleine huiseige naren zagen zich gedwongen huizen aan hun grote collega's over te doen. Opgeheven De storm van protesten over deze gang van zaken leidde ertoe, dat in december 1959 een wetsontwerp tot opheffing van het Grootboek woning verbetering bij de Tweede Kamer werd ingediend. In mei '60 werd een begin gemaakt met de terugbetaling van het gestorte geld, vermeerderd met rente. AMSTERDAM. De Amsterdamse rechtbank heeft gisteren de 37- jarige bakker J. D., die op een zebra pad in Amsterdam met zijn bestelwagen een bejaarde vrouw zo ernstig had aan gereden dat zij aan haar verwondingen was overleden, veroordeeld tot tweehon derd gulden boete. De officier van justitie had een maand gevangenisstraf en een jaar ont zegging van de rijbevoegdheid geëist. KARLSRUHE (Reuter, UPI) Dr. Ursula Nenninger, een 41-jarige biolo ge, en dr. Heinz Werner, een 35-jarige lector in de wijsbegeerte aan de Hum- boldt-universiteit in Oost-Berlijn, zijn gisteren door het Westduitse federale hooggerechtshof veroordeeld tot twee en half jaar gevangenisstraf wegens spionage voor Oost-Duitsland. Dr. Nenninger speelde op last van Werner de Oostduitse inlichtingendienst geheime gegevens van Euratom en lijs ten met namen van het personeel van Euratom in handen. Zij deed dat toen zij in Brussel werkzaam was in de kar- totheek van Euratom. Zij ontving voor haar spionagewerk 2.200 mark. Volgens de president van het hoogge rechtshof was dr. Nenninger een „le vend voorbeeld van de wijze waarop Ulbricht wolven van mensen maakt". Eigen nieuwsdienst DEN HAAG. Koningin Juliana en prins Bernhard zullen van 21 tot 24 mei Oostenrijk bezoeken. President Scharf, die vorig jaar een staatsbezoek aan Nederland bracht, heeft het koninklijk paar voor het be zoek uitgenodigd. Van een onzer verslaggevers ÜLEISWIJK Tot twee keer ■"-* toe heeft de politie gis teren een spoor gevolgd naar de mogelijke dader of daders van de overval op de postkan toorhouder H. J. Ram in Bleiswijk. Beide keren was het mis. Kort nadat de politie het onder zoek was begonnen, bleek dat de vrouw van het slachtoffer 's mid dags voor de overval bezoek had gekregen van twee onbekende man nen. Zij beweerden van een verze keringsmaatschappij te komen. Toen mevrouw Ram op een desbetreffen de vraag antwoordde, dat haar man niet thuis was, verdwenen de man nen met de mededeling, dat zij dan later wel terug zouden komen. Uit de collectie foto's die haar door de politie wend getoond meende me vrouw Ram het portret van een van de onbekenden te herkennen. Onmiddel lijk togen enige rechercheurs op pad, onder andere naar Utrecht. Spoedig bleek toen, dat de onbekende mannen niets met de zaak uitstaande hadden. Verdacht Even weinig succes boekten twee Rotterdamse politieagenten, die gister nacht een cafetaria binnenstapten om daar een ruzie te beslechten. Het viel hun op, dat kort na hun komst drie mannen de zaak verlieten. Het voorko men van een van deze mannen kwam nogal overeen met het gebrekkige signa lement van de overvaller van Bleis wijk. De politiemannen volgden de auto waarin het drietal verdween en hielden de mannen aan. Rechercheurs van die rijkspolitie onderzochten hun alibi's, waarna de mannen op vrije voeten kon den warden gesteld. Een of meer Overigens staat het voor de politie nog niet vast, dat de overval door meer dan één man is gepleegd. De heer Ram heeft, toen hij op het punt stond met het geld zijn kantoor te verlaten maar één overvaller gezien. De man droeg een bril en was van middelbare leeftijd. Bij de overval is 3800 tot 3900 gulden buitgemaakt. De heer Ram had, toen hij bewusteloos werd geslagen, ongeveer 5800 gulden in de zak, maar een bedrag van negentienhonderd gulden is later in de hal van het kantoortje teruggevon den. HOEK VAN HOLLAND Bergers van Van den Tak hebben gisteravond laat vergeefs geprobeerd de .kustvaar der Gladonia van de Maasvlakte te trekken. Aanvankelijk hadden zij de hoop, dat het karwei zou slagen, 's Middags was het al gelukt de kop van het sohip in de richting van de zee te wringen door de draad in te hieuwen van het ber- ginigsanker, dat een kilometer van het schip in zee ligt. Pogingen om het schip bij hoog water vlot te trekken, bleven echter zonder resultaat. Vandaag hopen de berg^ps meer succes te hebben. Nu kunnen we om de winter lachen. - MOSKOU (Reuter) Molotof, de in ongenade gevallen vroegere Russische minister van buitenlandse zaken, ligt met een hartaandoening en een lichte longontsteking in een Moskous zieken huis, zo is uit gewoonlijk betrouwbare Russische bron in Moskou vernomen. Volgens deze zegsman lag Molotof al tien dagen in het ziekenhuis maar zou hij nu binnen enkele dagen naar huis kunnen. Al eerder was uit Moskou ver nomen, dat Molotof ook slachtoffer was geworden van de griepepidemie die op het ogenblik door de Russische hoofd stad waart. Ook Kroesjtsjef zou met griep te bed liggen of gelegen hebben. In het Wilhelminagastliuis in Amster dam is gisteren de 43-jarige H, Den kers, die maandag van een juist weg rijdende tram viel, aan zijn wonden be zweken. in de Bilt, geldig tot hedenavond: Weersverwachting van het KNMI Opklaringen en slechts hier en daar een bui. Zwakke tot ma tige wind uit richtingen tussen noordwest en noord. Lichte dooi. MIESJE: Hier blijft de sneeuw tenminste liggen. 3 februari: zon op 8.18, zon onder 17.30; maan op 7.01, maan onder 15.47. Van onze weerkundige medewerker De eerste dag van de laatste wintermaand heeft het tot nog toe dikste pak sneeuw van deze winter gebracht. De koude lucht die regel recht van Groenland was gekomen, was voornamelijk in de hoge niveau's zo koud, dat bijna alle neerslag in de vorm van sneeuw naar beneden kwam. Er is zo'n vijf tot tien centimeter gevallen, maar de dooi heeft gis teren heel wat van het sneeuwdek afgeknabbeld. In het westen dooi de het korte tijd zes graden. In het midden van het land lag gister avond toch nog tien centimeter sneeuw. Als gevolg van dezelfde opkla ringen die 's middags de dooi had den versterkt, vroor het gister avond in de oostelijke provincies opnieuw. Er werden ook enkele hagelbuien gesignaleerd. De wegen zullen hier en daar dus erg glad kunnen worden. Vandaag zal het na een nacht met tot dicht achter de kust lichte vorst opnieuw dooien. Een nieuw gebied van hoge druk ten westen van Ierland is er oorzaak van dat de wind in de noordwest hoek blijft. Morgen is de invloed te ver wachten van een nieuwe depressie, die gisteravond bij IJsland nader de. Al was nog niet goed te be oordelen wat deze depressie zou gaan doen, leek het gisteravond wel zeker dat een echte vorst periode niet te verwachten is. De depressie zal de temperatuur eer der (geleidelijk) doen stijgen dan dalen. Helsinki Stockh. Oslo Kopenh. Aberdeen Londen Amsterd. Brussel Luxemb. Parijs Bordeaux Grenoble Nice Berlijn Frankf. München Ztirich Genève Locarno Wenen Innsbr. Athene Home Ajaccio Madrid Majorca Lissabon Weer geh.bew. sneeuw geh.bew. sneeuw regen onbew. h.bew. h.bew. geh.bew. zw.bew. h.bew. sneeuw geh.bew. l.bew. sneeuw h.bew. geh.bew. sneeuw l.bew. onbew. zw.bew. zw.bew. zw.bew. geh.bew. onbew. h.bew. onbew. wind rnax.t. ZZW -3 ZZW W Z WNW WNW NW NW W WNW WNW ONO -2 NNW 10 ZO -4 ZW -4 stil stil NNO ONO stil W OZO stil NO N W N 6 -4 -3 4 -6 -5 10 12 10 17 n.sl. 0 0.4 1 2 0.1 0 0 2 3 3 3 0.1 0 0 2 0 0 1 0 0.6 0 O O 0 0

Zeeuwsch Dagblad | 1962 | | pagina 1