Btf H Pater Ver steden toch in leven GLAD Noodsituatie door mond en klauwzeer Kampioenschap schaatsen in Oslo gaat toch door Ambassadeurs mogen Indonesische boodschappers ontvangen i MENSELIJKE PYRAMIDE INGESTORT Kremlin zoekt toenadering Zaterdag geen vis op afslag van IJmuiden Plasticindustrie zonder fabriek flmtona [rol Einde in zicht van modelactie Man op kruispunt verongelukt DELTAWERKEN GEREED IN 1972 Niet tevreden met veerboot: grotere eventjes gekaapt De Bilt: Guur PROTESTANTS-CHRISTELIJK DAGBLAD VOOR ZEELAND 16e jaargang No. 5069 Donderdag 1 februari 1962 Beschermen Niet doorkruisen Onder ede - na tweemaal doodsbericht - V arkenshandelaar moet stratenmaken HOGER BEROEP IN MOORDZAAK VAN BUSCHAUFFEUR BESPRONGEN DOOR DE RAMEN Oostduitsers willen helemaal niet MENSEN DIE HET GOED BEKIJKEN KIEZEN ARIST0NA EUROPESE SCHAATSKAMPIOENSCHAPPEN PAN-AFRIKAANSE ORGANISATIE VOOR BETERE ECONOMIE RUSSISCHE HULP VOOR ZUID-SLAVIË HET WEER OVERAL Directeur: JACQ. DE SMIT: Chefred.: G. J Breuber. Kantoren te: Middelburg, Plein 1940 nrs. 6—8, Postbus 26. Giro 116666, telefoon 01180—2009 en 4469. Goes, Lange Vorststraat 84, Postbus 4, telefoon 01100—6901. Vlissingen, Nieuwendijk 33, Postbus 24, telefoon 011843224. Terneuzen, Nieuwstraai 40, Postbus 53. tefefoon 011503189, Zierikzee. Havenpark 24, telefoon 011102991. Zeeuwsch Dagblad Losse nummers 13 cent. Abonnementsprijs 0,56 per week, 7.— per kwartaff Advertentietarieven op aanvrage. - Rubriek Kabouter*1 T cent per woord met een minimum van t 1,—j DIRECT CONTACT MOGELIJK GEMAAKT Yan onze Haagse redactie DEN HAAG. Minister Luns heeft aan de Nederlandse am bassadeurs meegedeeld dat zij mondelinge boodschappen van Indonesische vertegenwoordigers in ontvangst mogen nemen. Alle mededelingen die op deze wijze worden verkregen zullen onmid dellijk worden doorgegeven aan Oe Thant, de waarnemend secre taris-generaal van de Uno. Dit deelt minister-president prof. dr. J, de Quay aan de Tweede Kamer mee in zijn toegezegde brief over de kwestie-Nieuw-Guinea. Deze mededeling doet hij onmiddel lijk nadat hij heeft herinnerd aan de door een particulier gedane pogingen om contacten te leggen tussen de Ne derlandse regering en Indonesische autoriteiten. Ik heb toen meegedeeld, aldus prof De Quay, dat ik bereid ben met minister Luns1 een Indonesisch am bassadeur in Nederland te ontvangen als hij dit zou vragen. Het doel van het gesprek zou zijn deze Indonesische ver tegenwoordiger de gelegenheid te ge ven aan de Nederlandse regering de Indonesische inzichten over het pro bleem Hieuw-Guinea duidelijk te ma ken. Omdat een dergelijk verzoek echter nooit is gedaan, is er ook geen gesprek geweest, aldus prof. De Quay. De mi nister-president zegt verder in zijn brief waarin hij hoofdzakelijk een overzicht geeft van de overigens be kende ontwikkelingen na het op 2 en 3 januari gehouden debat in de Tweede Kamer dat de regering na het ge wapend conflict in de wateren rond Nieuw-Guinea met zorg alles heeft vermeden, wat tot een verdere ver scherping van de situatie zou kunnen leiden. De gebeurtenissen van 15 janu ari ziet zij als een incident en dat heeft geen wijziging gebracht in het streven naar een vreedzame regeling van het geschil met Indonesië. Dat doet echter niets af van de plicht en het voornemen om leven en eigen dom van allen, die in Nieuw-Guinea wonen en werken, zo nodig met wa penen te beschermen. Een bedreiging met militair geweld ontslaat de regering niet van deze plicht. In overeenstemming met haar verantwoordelijkheid zal zij handelen, als dit nodig mocht zijn. De regering heeft zo ook gedacht aan de voorberei ding van maatregelen voor de veilig heid van vrouwen en kinderen. Staats secretaris mr. Th. H. Bot wijdt tijdens zijn reis door Nieuw-Guinea bijzondere aandacht aan dit probleem, aldus de minister-president in zijn brief. Prof. De Quay wijst er nog op, dat Oe Thant door om beurten met Neder landse en Indonesische vertegenwoor digers te spreken probeert een basis te vinden voor Nederlands-Indonesi sche onderhandelingen onder zijn aus piciën. Hij heeft daarbij aangedrongen op geheimhouding van het vertrouwe lijk overleg, en de regering wil dat verzoek eerbiedigen. Mede omdat het kabinet het niet wenselijk vindt de pogingen van Thant 'te doorkruisen heeft het besloten al thans voorlopig niet aan te dringen op een behandeling van het probleem in de Veiligheidsraad. Oe Thant heeft overigens, aldus de brief aan de Tweede Kamer, gesteld dat hij niet als bemiddelaar of ver zoener zal optreden. Dat vindt hij in zijn functie minder juist. Hij wil echter als „moderator" al het mogelijke doen om de partijen bij elkaar te brengen. Over het marine-incident merkt prof. De Quay op, dat Indonesische overle venden onder ede hebben verklaard dat het vuur door Indonesië is ge opend. Er kan nu definitief worden aangenomen dat commodore Sudarso niet door de Nederlandse strijdkrach ten is gevonden. De regering heeft, toen de identiteit van de aan wal ge brachte overlevenden bekend was, het Internationale Rode Kruis gevraagd de Indonesische regering daarvan op de hoogte te stellen. Van onze correspondent QIRSCHOT. Pater Harry Ver- steden uit Oirschot, wiens ouders reeds twee maal de doods tijding over hun zoon hadden ge kregen, blijkt in gevangenschap te Twee doden DETROIT (Reuter) In een circus in Detroit is een uit zeven personen bestaande menselijke pyramide ineen gestort. Twee artiesten verloren het leven. Een publiek van achtduizend kinde' ren zag de pyramide wankelen en vier artiesten negen meter naar beneden vallen op de cementen vloer. Er ont stond een paniek en een clown pro beerde de kinderen te kalmeren. Het ongeluk gebeurde doordat een nieuwkomer, de uit Oost-Duitsland ge vluchte Dieter Schepp, zijn evenwicht verloor, toen de pyramide op een in de lucht hangende kabel was opgebouwd. Hij viel en was onmiddellijk doods In zijn val sleepte hij de anderen mee. Zijn zeventienjarige zuster Jana, die met hem Oost-Duïtsland had verlaten, .ontsnapte op wonderbaarlijke wijze aan de dood. Zij zat op een stoel aan de top van de pyramide. Een van de anderen greep haar bij de polsen, toen zij viel. Hij liet een pols schieten, greep deze weer en hield vast totdat er een vang zeil was gebracht. Drie artiesten van de „Vliegende Wallanda's". een in 1874 in Duitsland gestichte troep, werden gewond naar het ziekenhuis gebracht. De overige twee artiesten wisten over de kabel in veiligheid te komen. Van onze correspondent LONDEN De Britse journalist Colin Lawson heeft een onderhoud gehad met de Russische ambassadeur te Bonn, Andrej Smirnof, waaruit in Londen gisteravond de conclusie werd getrokken dat Kroesjtsjef opnieuw uit is op toenadering tot de Verenigde Staten. Smirnof sprak met name over de brief die premier Kroesjtsjef enige dagen geleden aan de weduwe van president Roosevelt heeft geschreven. Daarin werd Roosevelt hoog geprezen. De Russische ambassadeur zei: „Men vergisse zich vooral niet. Deze brief was heel belangrijk. Het was een politiek document waarvan de inhoud moet worden opgevat als een poging tot toenadering. Als zodanig was hij werkelijk bedoeld. Kroesjtsjef is er van overtuigd dat vriendschap tussen de Sowjetunie en de Verenigde Staten van essentieel belang is voor de vrede in de gehele wereid." Van een onzer verslaggevers ASSEN. Sinds het vervoersverbod voor varkens als gevolg van de mond en klauwzeer-epidemie werd afgekon digd, heeft de handel in deze spek- leveranciers het moeilijk. In Smilde heeft een handelaar, wiens inkomsten in elkaar zakten, zich als stratenma ker bij de gemeente gemeld. Er zul-- len er nog meer volgen. De leden van de bond van varkens- handelaren in Groningen, Friesland en Drenthe hebben gistermiddag in As sen laten weten, dat het zo niet lan ger gaat. Er werd staande een ru moerige vergadering een motie aan genomen om de noodsituatie te be strijden. Dure spuiterij Een knelpunt is de dure ontsmet ting, die door de expediteurs en de handelaren na elk verdacht transport moet worden betaald. In Friesland kost het. schoonspuiten van de wagens met natronloog vijf gulden per keer, in Groningen een daalder en in Assen een rijksdaalder. Dat loopt elke dag aardig op. Nu het rijk de ontsmetting van de bedrijven tegelijk met de schadepost, die ontstaat bij het af slachten van een varkensstapel voor zijn rekening neemt, dringen de han delaren er op aan, dat de ontsmet- tingskosten voor de wagens ook ten laste van de overheid komen. Dagploeg De directeuren van de abattoirs, die veelal de hele dag een ploeg In dienst hebben, om de wagens te ont smetten, zien in de meeste gevallen de onbillijkheid van de heffingen ten laste van de weinig kapitaalkrachtige handel ook wel in, maar zij moeten de kosten wel verhalen wil het budget niet in de war raken. zijn bij een handjevol guerrillastrij ders op Celebes. In 1955 was pater Versteden niet teruggekeerd van een verre tocht naar een kampong. Enige tijd later ontvingen de ouders in Oirschot het bericht dat de missionaris was doodgeschoten omdat hij had ge weigerd mohammedaan te worden. Later kwam in Oirschot een nieuw doodsbericht aan. Nu heette het dat de pater was omgekomen bij een bombardement. Gevangen Dezer dagen kwam echter hij de heer en mevrouw Versteden in Oir schot een brief van de missionaris pater Van Hersel, die tot de zelfde orde behoort en ook uit Oirschot af komstig is. Hij schreef de ouders dat ■hun zoon nog leefde, maar in handen van de guerrillastrijders was. Op het ogenblik wordt alles in het werk gesteld om de pater vrij te krijgen. Pater Van Hersel had in een Indonesische krant een foto van de vermiste missionaris gezien. Er stond bij geschreven dat de pater in gevan genschap van guerrillastrijders was. Pater van Hersel trok toen het oer woud van Celebes in en vond zowaar zijn dorpsgenoot. Hij mocht de gevan gen missionaris spreken maar zij konden slechts algemeenheden uitwis selen omdat het gesprek in de streek taal moest worden gevoerd. Uit de brief bleek verder nog dat pater Versteden niet opgesloten zit. Hij mag zich in beperkte mate bewe gen, maar er is steeds bewaking in de buurt. In de kleine boerenwoning in Oir schot wachten de ouders nu in ang stige spanning op nieuwe berichten. BRISBANE (Reuter) De 31-jarige uit Nederland afkomstige buschauf feur H. P. heeft beroep aangetekend te gen het vonnis dat de rechtbank in Bris bane (Australië) twee weken geleden over hem uitsprak. P. werd toen wegens moord op zijn 23 jaar oude Ierse vrouw Irene tot levenslange gevangenisstraf veroordeeld. De buschauffeur zou zijn vrouw om het leven hebben gebracht, toen hij met haar in de buurt van Southport, tachtig kilometer van Brisbane, aan het zwem men was. Volgens P is er sprake van een ge rechtelijke dwaling. Het oordeel van de jury noemde hij onredelijk. Het hof van appel zal de zaak waar schijnlijk over twee weken behandelen. Van onze correspondent APELDOORN. Op het kruispunt Soerenseweg—J. C. Wilslaan in Apel doorn is gisteren de 57-jarige J. Pe ters uit Hoog-Soeren met zijn fiets in botsing gekomen met een auto. De man was op slag dood. Protest van knechten IJMUIDEN (ANP). De IJmui- dense visknechten willen het Ne derlandse visserijbedrijf tot een vrije zaterdag dwingen. In een ■druk bezochte vergadering hebben zij besloten zaterdag niet meer te werken in de IJmuidense vishallen en vispakhuizen. De meeste visgrossiers, aangesloten bij de Nederlandse Vereniging van Zeevisgroothandelaren, staan achter dit besluit. De goedkeuring van het College van Rijksbemiddelaars zal worden aangevraagd, maar in afwach ting daarvan zullen de visknechten zaterdag alvast niet verschijnen. De drie erkende vakorganisaties staan achter het besluit. De aanvoerders de reders van de grote visserijmaatschappijen en de schipper-eigenaren van kotters zijn van het besluit op de hoogte gesteld. Zij hadden vorig jaar geen gehoor willen geven aan het verzoek van de IJmuidense havenarbeiders om ook voor hen de vrije zaterdag in te voe ren. Het ziet er nu naar uit, dat door het besluit van de visknechten de re ders zullen worden gedwongen om op zaterdag geen vis aan te voeren, om dat deze toch niet zal worden ge kocht en verwerkt. Hierdoor zouden dan ook de IJmuidense havenarbei ders, die zorgen voor de lossing van de vis uit de schepen en het transport naar de vishallen, hun vrije zaterdag krijgen. Visknechten en havenarbeiders zijn ervan overtuigd, dat de aanvoer, die tot nu toe over zes dagen was ver deeld, ook in vijf dagen kan worden gelost, verkocht en verwerkt. De ha venarbeiders hebben zich nog niet achter het besluit van de visknechten gesteld, zodat de mogelijkheid be staat. dat zaterdag wel vis wordt ge lost. Deze zou dan kunnen worden ge kocht door enkele handelaren, die an deren dan officiële visknechten op de ze zaterdag in dienst hebben geno men. Van een onzer verslaggevers HAAMSTEDE De Deltawerken zul len in plaats van in 1975 of 1976, zoals eerst de verwachting was, worden vol tooid in 1972. Dat heeft een technisch ambtenaar bij de Deltadienst gisteren meegedeeld op een vergadering van fruitkwekers te Haamstede. De dam in het Brouwershavense Gat zal in 1968 klaar zijn. Dan zal het nog vier jaar duren voor de dam in de Oosterscbelde is gelegd, zo zei hij. De ambtenaar deelde ook mee dat de gedachte er is de Peel te bevloeien met water uit het Veerse Meer. Nog geregeld, gaan, ondanks de Indonesische dreigementen, Nederlanders terug naar weste lijk Nieuw-Guinea. Gisteren hijv. vertrok de dertigjarige drs. F. M. Cowan met zijn vrouw en zijn drie kinderen van Schiphol rich ting Biak. Hij geloofde in de eerste plaats niet erg in een Indonesische'aanval en zelfs als die mocht komen dan nog ge loofde hij niet dat die veel succes zou hebben. Hij heeft een con tract met het gouvernement ge sloten voor de tijd van vier jaar. Van onze speciale verslaggever BLEISWIJK De postkan toorhouder van Bleiswijk bij Rotterdam, H. J. Ram, is gis teravond omstreeks half acht bü het veriaten van het kan toor te Bleiswijk door twee mannen neergeslagen en van het kasgeld beroofd. De over vallers zijn er vandoor met een bedrag van vier tot vijfdui zend gulden. Het kantoortje was des avonds van half zes tot half zeven geopend ge weest. De ongeveer vijftigjarige heer Ram had omstreeks half acht de kas opgemaakt wat door de eindafrekening van de maand langer had geduurd dan anders. In het kantoor stak de heer Ram het kasgeld in zijn binnenzak, hij draaide het licht uit en verliet het kan toor, dat recht tegenover het politie bureau ligt. Op het moment dat hij de buitendeur opende werd hij door twee mannen besprongen en geslagen. De verschrik te kantoorhouder verweerde zich hef tig. Tijdens *de worsteling probeerden •de mannen, het geld. uit zijn zak te ha len. Dat gelukte hun pas toen zij de kan toorhouder met een slagwapen bewuste loos hadden geslagen. In het halletje van het postkantoor is later nog wat van de familie Van der Velde, heeft niets De heer Ram heeft ongeveer twintig minuten bewusteloos in de geopende deur gelegen zonder dat iemand merkte wat er was gebeurd. Ook de bewoners van het huis waarin het Bleiswijkse postkantoor is gevestigd en waarvan een vertrek aan de P.T.T. is verhuurd, de familie van der Velde, heeft niets van de overval gemerkt. Tegen acht uur kwam de heer Ram weer bij kennis. Hij strompelde naar de overkant van de straat en stamelde in het politiebureau enkele woorden. Toen zakte hij weer in elkaar. De politie waarschuwde dokter J, Tol en ging onmiddellijk poolshoogte ne men in het postkantoor. Na ongeveer drie kwartier kwam de heer Ram in het politiebureau weer bij kennis. Zijn toestand was echter zoda nig dart hij niet meer dan een onsamen hangend relaas kon geven van de over val. Vermoed wordt dat de overvallers door de verlichte ramen, waarvoor geen gordijnen .hingen, het doen en laten van de kantoorhouder hebben bespied. In de loop van de nacht heeft de officier van justitie uit Rotterdam mr. I. van de Roemer met een paar recher cheurs een gesprek gehad met de Bleis wijkse kantoorhouder. Gepoogd werd aan de hand van foto's van verdachte personen nadere aanwijzingen omtrent de daders te verkrijgen. Ook is nog met een speurhond naar een spoor van de overvallers gezocht. Dat leverde eohter geen resultaat op omdat er al te veel mensen op de plaats van de overval hadden rondgelopen. Ik help hem altijd bij zijn building'Oefeningen. body VENETIË (Reuter). Een groep weerspannige Venetianen heeft giste ren een gemeentelijke veerboot over meesterd. Zij dwongen de kapitein ervan hen naar het Lido te brengen. Daarna lieten zij de boot weer naar het centrum van de stad terug va ren. De piraten wonen op het Lido en werken in het centrum van Venetië. Zij gaan op en neer met een veer boot. Gisteren was „hun" boot in re paratie. Zij namen geen genoegen met de veel kleinere boot die was in gezet en namen een grote in beslag. BEVERWIJK Van het dertig me- ter lange en tien meter diepe gebouw aan de Wijkermeerweg in Beverwijk, waarin een schuimplasticindustrie haar opslagplaatsen had, is niets meer over. Een grote brand, waarbij de vlammen meters hoog boven het dak uitsloegen, verwoestte gisteravond het dak en het hele interieur van het gebouw. De bin nenmuren stortten in. Toen de brand was geblust, werden met het oog op de veiligheid de buitenmuren omver gehaald. Alleen de schade aan het afgebrande gebouw beloopt al 250.000 gulden. Aan schuimplastic materiaal is voor enige tonnen verloren gegaan. OSLO. Gisteravond arriveerde in Oslo een telegram, waarin stond, dat er geen Oostduitse rijders aan de wedstrijden om het Europese schaatskampioenschap, dit weekeinde, zullen deelnemen. In het telegram werd het organisatie-comité dank gebracht voor alle medewerking die Oost-Duitsland had ondervonden in verband met de moeilijkheden rond de inreisvisa. Even tevoren verklaarde een functionaris van de Oostduitse schaat senrijdershond, dat er geen deelnemers voor deze wedstrijden door zijn bond waren ingeschreven en dat er dus geen visa voor Noorwegen zouden zijn aangevraagd. Hiermee waren dus alle moeilijkheden over het niet-krijgen van visa en de mogelijke opschorting of zelfs het niet doorgaan van de wedstrijden om de Europese titel van de haan. (ZIE VERDER PAG. 11) (Ingezonden mededeling) 1 zaterdag 3 en zondag 4 februari BRITSE POSTERIJEN: LONDEN. Vanmiddag om 12 uur eindigt de langzaam-aan-actie van een deel van het Britse poste- rijpersoneel. De leiders van hun vakbond besloten gisteren de „mo delactie" af te gelasten. Dat bete kent dat er een einde komt aan de grote vertragingen in het postver keer waar Engeland vijf weken last van had. Er werd een einde gemaakt aan het. volgens de voorschriften werken ten einde de minister voor de posterijen in staat te stellen waar te maken wat hij deze week in het Lagerhuis zei, al dus de vakbondsleiders. De minister beloofde toen met de vakbond te wil len onderhandelen mits de langzaam- aan-actie zou worden afgelast. De 73.000 leden van de bond van technisch personeel bij de P.T.T. zet ten hun eigen langzaam-aan-actie on verminderd voort. Zij hebben hun eigen grieven die onafhankelijk van die van de rest van het personeel be staan. De P.T.T. liet gisteravond weten dat de diensten van de posterijen zo spoedig mogelijk weer normaal zullen zijn. Postpakketten met bestemming Londen worden van vandaag te mid dernacht af weer op alle postkantoren aangenomen. Zondag te middernacht wordt ook weer in Londen zelf pak- ketpost toegelaten in de postkantoren. Men verwacht de achterstand die er bij de post bestaat in twee dagen te hebben weggewerkt. DEN BURG Bij een brand', in het pluinweebedrijf van de heer P. Rozen- daal in de polder Het noorden, op Texel, zijn gisteren 2500 kippen omigekomen. De brand was vermoedelijk ontstaan door een defect aan de verwarmingsinstalla tie. LAGOS (Reuter) De pan-Afrikaanse organisatie, waarvoor de conferentie van Lagos de grondstegen heeft gelegd, is blijkens berichten uit Nigeria vooral be doeld om de economische en politieke banden tussen de twintig geïnteresseerde staten nauwer aan te halen. De tekst van het handvest is gisteren openbaar gemaakt; het zal van kracht worden wanneer tweederde van de deel nemende landen het ondertekend hebben. Volgens het handvest wil men de eco nomische en sociale handen verstevigen, onderwijsmogelijkheden scheppen, de sa menwerking op medisch gebied bevor deren en fondsen stichten om nieuwe welvaartsbronnen te kunnen exploiteren. Men zou zich ook gaan beraden over een gemeenschappelijke verdedigingspo- litiek en de oprichting van een douane unie. MOSKOU (Reuter). Rusland stuurt deze dagen tienduizend ton ce ment, vijfduizend kubieke meter hout en verband en medicijnen naar Zuid- Slavië voor de slachtoffers van de aardschokken die zich daar in het be gin van de maand hebben voorgedaan. Van onze weerkundige medewerker Van het binnendringen van de dooi zullen we niet veel plezier beleven. De hoge temperaturen die gisteren en eergisteren in Ier land en Schotland zijn gemeten plaatselijk twaalf graden g;»an onze neuzen voorbij. Vanuit het Poolgebied hij Groenland is gisteren lucht over de oceaan heen naar de Britse eilanden gaan stromen. Vanochtend zal deze lucht ons land overspoelen. De naar noordwest ruimende wind zal aanwakkeren. Er zijn dan regen- en sneeuw buien mogelijk. De wegen kunnen door opvriezing van deze neerslag glad worden. De temperatuur is gisteren na een koude nacht waarin het in Twente weer negen graden vroor opnieuw tot omstreeks het vriespunt opgelopen. De hoogste temperaturen Hepen gistermiddvg in ons land uiteen van min één graad tot plus twee graden. Gisteravond bleef het kwik op veel plaatsen nog wat onder nul staan, maar de vorst mocht geen naam meer hebben. Om negen uur was de laagste temperatuur in ons land maar één graad onder het vriespunt. Van de lichtschepen voor de kust werd toen regen en sneeuw gemeld. Ook in Den Helder sneeuwde het licht. Dat alles wees erop, dat een omslag van het weer voor de deur stond. Weersverwachting van het K.N. M.I. in De Bilt, geldig tot heden avond: Half tot zwaar bewolkt met tijde lijk regen, hier en daar voorafgegaan door sneeuw. Langzame stijging van de tempera tuur. Krachtige tot stormachtige wind, ruimend van zuid west naar west of noordwest. MIESJE: Zo, ja nuari zit er op. 2 februari', zon op 8.20, zon onder 17.28; maan op 6.03, maan onder 14.42. Weer wind max.t. n.sl. Helsinki geh.bew. ZW -1 0.1 Stockh. zw.bew. ZW -2 0 Oslo sneeuw Z 1 1 Kopenh. onbew. Z -1 0 Aberdeen regen NW 11 1 Loftden geh.bew. Z 3 3 Amsterd. geh.bew. z 0 0 Brussel geh.bew. z 0 0 Luxemb. onbew. z 0 0 Parijs geh.bew. ONO -0 0 «Bordeaux zw.bew. NW 2 0 Grenoble h.bew. NNW -2 0 Nice onbew. W 10 0 Berlijn onbew. z -5 0 Frankf. onbew. ZZW -2 0 München onbew. ONO -3 0 Zürich zw.bew. NO -4 0 Genève h.bew. ONO -3 0 Locarno onbew. O 7 0 Wenen onbew. NNW -4 0 Innsbr. h.bew. verand. -5 0 Athene onbew. ZZW 15 0 Rome onbew. N 6 0 Ajaccio h.bew. ONO 11 0 Madrid onbew. N 11 0 Majorca onbew. NO 10 0 Lissabon h.bew.verand. 16 0 (Ingezonden mededeling) OE SIKKERS GROEP

Zeeuwsch Dagblad | 1962 | | pagina 1