BOM OP QUAI D' ORSAY en parlementslid door O.A.S. ontvoerd RECHTBANK: BESLISSING OVER BABY ONGEGROND even wachten Glenn moet nog FRANKRIJK ONTSTELD DOOR AANSLAG MET VELE SLACHTOFFERS Water stroomt door Meppel Tv-show om Corry Brokken Het weer overal PUPIL VERGRIJPT ZICH AAN ZIJN PLEEGMOEDER Chaos op rijksweg! na kettingbotsing PROTESTANTS-CHRISTELIJK DAGBLAD VOOR ZEELAND Pleegvader rekent op toegeven van de minister DRAMA MEER KLACHTEN Zie verder pag'. 7 Twee Indonesische matrozen in arrest Pokken-epidemie in Pakistan bedwongen H. OOSTERHUIS OVERLEDEN Zoet verlof met bittere nasmaak Deense Veronica aan de grond De BiltBeter Bij inladen Gered Snippers Zie verder pag. 5 In auto NOG DUISTERNIS OM BULGAARSE STRAALJAGER JACKIE KENNEDY GEKRITISEERD WITTE KRUIS Naar Montreux Speciaal orkest Directeur: JACQ. DE SMIT; Chefred.: G. J. Breuker. Kantoren te: Middelburg, Plein 1940 nrs. 6—8, Postbus 26. Giro 116666, telefoon 01180—2009 en 4469. Goes, Lange Vorststraat 84, Postbus 4. telefoon 01100—6901. Vlissingen, Nieuwendijk 33. Postbus 24, telefoon 01184—3224. Terneuzen, Nieuwstraat 40, Postbus 53. tefefoon 011503189, Zierikzee. Havenpark 24, telefoon 011102991. Zeeuwsen Dagblad Losse nummers 13 cent. Abonnementsprijs 0,56 per week, 17»— per kwartaal1 Advertentietarieven op aanvrage. - Rubriek Kabouter» 7 cent per woord met een minimum van I,—» j 16e JAARGANG No. 5063 Dinsdag 23 januari 1962 Van een onzer verslaggevers OEGSTGEEST „De Minister heeft verloren; hij zal nu voor mijn pleegdochtertje een verblijfsvergun ning moeten laten uitreiken." De heer S. de Leeuw in Oegst- geest voelt zich overwinnaar, maar hij is nog niet zover, dat hij er echt blij om kan zijn. Ruim een jaar lang heeft hij proces op proces gevoerd om de kleuter Adè- le Paul. die hij als pleegkind uit Oos tenrijkhad meegebracht, als zijn pleeg dochtertje erkend te krijgen. Gister morgen heeft de Haagse rechtbank de beslissing van de Raad voor kinderbe scherming, die de heer De Leeuw niet geschikt achtte voor de voogdij, onge grond verklaard. Volgens de heer De Leeuw betekent dit, dat de minister van justitie nu voor de kleuter een verblijfsvergunning dient te verstrek ken. In de modern gemeubileerde zitka mer van het huis in Oegstgeest loopt de nu bijna tweejarige Adèle Paul ar geloos voor de haard en bewijst, dat zij goede maatjes is met een grote bruine hond, die begint te blaffen als een vreemde in de buurt van het kind komt. Een gewoon, klein meisje met bruine ogen, dat soms lacht en met kinderlijk wantrouwen vreemde be zoekers bekijkt. Een jaar geleden begon het drama rondom dit kind. De heer en mevrouw De Leeuw, een echtpaar dat uit vroe gere huwelijken twee dochters heeft, maar geen kind uit dit huwelijk, bracht de baby Adèle Paul mee uit Oostenrijk. In Nederland kwam de heer De Leeuw in botsing met de adoptiewet, die tijdrovender en inge wikkelder is dan in Oostenrijk. De Raad voor kinderbescherming kwam na onderzoek tot de conclusie, dat het gezin De Leeuw niet de aan gewezen omgeving was voor het op voeden van een pleegkind. De heer De Leeuw tekende tegen deze conclusie beroep aan, maar voordat dit kon worden behandeld, gaf het ministerie van justitie te kennen de verblijfsver gunning voor het kind niet te willen verlengen. De heer De Leeuw begon toen een kort geding tegen de staat, hetgeen hij verloor. De rechter kwam tot de over tuiging, dat de minister de vreemde lingenwet juist had toegepast. Op aandrang van vrager, in de Eerste en Tweede Kamer besloot de minister de Raad voor kinderbescherming een nieuw onderzoek op te dragen en tot aan het einde van dit onderzoek het kind een verblijfsvergunning in Neder land te geven. De raad kwam weer tot de conclusie, dat het gezin De Leeuw niet geschikt was als pleeggezin. De heer De Leeuw, die meende, dat het rapport van de raad op verschei dene punten de waarheid geweld aan- 31- De kleuter Adèle Paul, gister avond in de kamer van haar pleeg ouders in Oegstgeest, waar zij voor dat zij moest gaan slapen nog éven op de knie van de moeder van me vrouw De Leeuw mocht zitten. deed, richtte zich weer tot de rechter. Deze heeft gistermorgen uitspraak ge daan. De beslissing van de Raad voor kinderbescherming, dat het kind niet in het gezin De Leeuw kan blijven, is verworpen. Op deze uitspraak is voor de raad geen beroep mogelijk. Hoewel zowel het ministerie van jus titie als de Raad voor kinderbescher ming gistermiddag verklaarden, dat men nog geen inzage van het vonnis had gehad en dus de motieven van de rechtbank niet kende. de uitspraak had in raadkamer plaats en werd dus niet publiek vertelde de heer De Leeuw ons gisteravond, dat hij van de inhoud van het vonnis op de hoogte was. De Haagse rechtbank, aldus de heer De Leeuw, heeft zijn beslissing geno men op feitelijke gronden. De recht bank is volgens hem tot de overtui ging gekomen, dat de feitelijke gege vens van het rapport van de raad niet bewezen geacht kunnen worden. Dit houdt in, aldus de heer De Leeuw, dat de minister de zaak ver loren heeft. „Ik heb geprocedeerd tegen de staat der Nederlanden en de minister heeft dit proces aan de raad gedelegeerd. Dat wil zeggen, dat de minister zich bij de uitspraak heeft neer te leggen." Op het ministerie van justitie houdt men rekening met de mogelijkheid, dat de rechtbank het vonnis heeft ge baseerd op formele gronden, bijvoor beeld van juridische aard. Men was er daar niet zeker van, dat de minis ter zich door deze gerechtelijke uit spraak gebonden acht. Men hield er de mogelijkheid open, dat de minis ter alsnog de vreemdelingenwet zou toepassen. De minister heeft tot nu toe, mede op aandrang van leden uit de Eerste en Tweede Kamer, de vreemdelingen wet niet willen toepassen, omdat hij de uitslag van het onderzoek van de Raad voor kinderbescherming wilde afwachten. De heer De Leeuw deelde ons nog mee, dat hij een klacht wegens smaad heeft ingediend tegen een rapportriee van de Raad voor kinderbescherming. Voorts zei hij voornemens te zijn van morgen een klacht in te dienen tegen het hoofd van de rijkspolitie in Oegst geest „om hem te beschuldigen van leugens", aldus de heer De Leeuw. CAPE CANAVERAL (Reuter, AP) Door technische moeilijkheden met de zuurstofvoorziening in de kunst maan van luitenant-kolonel John Glenn gedwongen heeft de Amerikaan se rijksdienst voor luchtvaarten ruim tevaart (NASA) Glenns tocht om de aarde enige dagen moeten uitstellen Glenn zal vermoedelijk pas zaterdag starten. Er werd gisteren een kleine hapering ontdekt in de toevoer van zuurstof naar Glenns ruimtepak. Om die hape- ing te kunnen repareren moesten technici het gehele instrumentenpaneel in de kunstmaan verwijderen. Glenn werd door het uitstel niet van zijn stuk gebracht. In het Witte Huis werd bekend ge maakt dat president Kennedy voor nemens was het komende weekeinde naar Cape Canaveral te gaan om de lancering van Glenn bij te wonen. ADVISEURS KENNEDY: „Nationale schande" schaadt economie WASHINGTON (Reuter) De raad van economische adviseurs van presi dent Kennedy heeft in een rapport aan het Congres de rassendiscriminatie in Amerika een „nationale schande" ge noemd, die het land economische ver liezen toebrengt. Tegenover een gemiddeld inkomen van de blanke van 5835 dollar ver dienden niet-blanke gezinnen in 1960 3233 dollar. Dit bedrag wordt in het rapport een belangrijke vooruitgang tegenover 1947 genoemd, toen het ge middelde inkomen van niet-blanken 2099 dollar bedroeg. Het rapport stelt voorts dat niet- blanke gezinnen in een vicieuze cirkel gevangen zitten. Door discriminatie en gebrek aan opleiding verdienen zij weinig; door het lage inkomen en discriminerende maatregelen zijn zij niet gezond en bekwaam genoeg, zodat hun kansen op werk en meer inkomen weer worden aangetast. HOLLANDIA (ANP, AFP). Twee matrozen van de Indonesische motor torpedoboot die vorige week maandag door de Koninklijke Marine tot zin ken werd gebracht, zijn gisteren bij Fak Fak gearresteerd. Zij hadden kans gezien met een rubberboot de kust te bereiken. De mannen zijn naar Kaimana gearresteerd. Zij hadden hun overbrenging naar Sorong. Het aantal gevangenen is hiermee geko men op 54. KARATSJI (Reuter) Kolonel Mohammed Salim, die belast is met de bestrijding van de pokken-epidemie in Pakistan, heeft gisteren bekend ge maakt dat men de epidemie thans bedwongen heeft. NAARDEN. De heer H. Ooster- huis (68). oud-voorzitter van het N.V.V., is zondag plotseling in Naarden overleden. Hij werd door een hartaanval getroffen toen hij aan het vissen was. Van onze correspondent HAARLEM Het strafbare feit: Diefstal van één velletje postpapier en één enveloppe. Met een boete van veertig gulden verliet de 25-jarige kantoorbediende mejuffrouw H. T. gisteren de zaal waarin de Haarlemse politierechter recht had gesproken. Het meisje had haar verloofde; die in militaire dienst was, op het gestolen met, de naam van haar baas be drukte papier een uitnodiging geschreven om „naar aanleiding van. de sollicitatie" naar Haarlem te komen. De militair had op vertoon van de brief een dag verlof gekregen om bij zijn nieuwe patroon zijn opwachting te maken. i De verloofden hadden zich die dag best geamuseera. De nasmaak was evenwel bijzonder bitte_- veertig gulden boete voor de één en tien dagen streng arrest voor de ander. KOPENHAGEN (Reuter). De Deense Veronica, Merkur genaamd is bij Landskrona aan de grond gelopen en heeft zijn uitzendingen gestaakt. Gisteravond zond de drijvende com merciële zender noodseinen uit en vroeg onmiddellijke bijstand. Twee sleepboten en een Zweeds oorlogsschip voeren naar de plaats van het onge luk die door de veerboot tussen Dene marken en Zweden werd aangegeven. Hevige wind maakte het dit schip on mogelijk hulp te verlenen. De bemanning van de Merkur be staat uit twee radio-ingenieurs en drie leden. De weersverwachting geldig tot vanavond: Opklaringen, maar ook plaatselijk Dnkele buien. Aan vankelijk storm achtige, later tot krachtig afnemen de westelijke wind. Weinig verande- 4 ring in tempera tuur. MIESJE: Ach, het zijn nog maar buien. 24 januari: zon «op 8.33, zon onder 17.12; maan op 21.14, maan onder 10.14. weer wind max.t. n.sl. Helsinki sneeuw OZO -3 0 Stockholm regen OZO .4 4 Oslo regen NW 3 0 Kopenhagen regen wzw 6 0 Aberdeen 1. bew. wzw 6 0 Londen 1. bew. wzw 8 0.3 Amsterdam 1. bew. wzw 7 2 Brussel onbew. zw 8 X Luxemburg z. bew w 7 1 Parijs 1. bew. wzw 9 0.5 Bordeaux z. bew wzw 12 2 Grenoble onbew. NNO 8 3 Nice onbew. NNW 15 0 Berlijn z. bew. WZW 10 0.6 Frankfurt 1. bew. w 9 0 München z. bew. wzw 9 0.3 Zürich 1. bew. zzw 8 0.3 Van onze correspondent PARIJS Tweemaal heeft de O.A.S., de Organisatie van het Gehejme leger, gisteren de Franse hoofdstad doen opschrikken. Zij ontvoerde een gaullistisch parlementslid, dat enkele uren later ongedeerd door de politie werd be vrijd, en zij pleegde een aanslag op het Franse ministerie van buitenlandse zaken aan de Quai d'Orsay. Er vielen daarna twee doden en de schade is zeer groot. Beide acties hebben in Parijs grote verontwaardiging gewekt en men vraagt zich af welke maatregelen er nog kunnen worden genomen om de O.A.S. voorgoed tot zwijgen te brengen. Even na half vijf werd Parijs, op geschrikt door een geweldige ontplof fing, die zich voordeed op een bin nenplaats van het Franse ministerie van buitenlandse zaken. Hierbij wer den twee mensen gedood en 32 ge wond, van wie er acht ernstig aan toe zijn. Onmiddellijk na de explosie vlogen enkele auto's, die in de buurt stonden in brand, doch zij konden door de brandweer, die enkele minuten later arriveerde, geblust worden voordat zij geheel uitbrandden. Zeer spoedig na de aanslag werd het ministerie geheel afgesloten. De tele fooncentrale bleek ernstig gestoord te zijn. Slechts enkele directe lijnen buiten de centrale om bleken nog te werken. Volgens een ambtenaar van. buiten landse zaken deed de ontploffing zich voor bij het laden van een bestelwagen, die eigendom is van het ministerie. De expeditiechef, die een pak in de wagen wilde leggen, werd hierbij gedood. De identiteit van de andere dode is nog niet bekend gemaakt. Meteen viel in de de vleugel, die langs de binnenplaats ligt, het licht uit. Van alle kanten hoorde men gegil en geschreeuw van gewonden in liet gebouw, maar van paniek was geen sprake. De donkere gangen lagen bestrooid met glasscherven en waren met bloed bevlekt. De eerste hulp werd verleend door journalisten, die zich toevallig ter plaatse bevonden voor de dagelijkse persconferentie, maar enkele minuten later was er al medische hulp aan wezig. Vooral de eerste verdieping, die aan de binnenplaats ligt, heeft ernstige schade geleden. Het bureau van de heer Gorse, staatssecretaris van buiten landse zaken, werd geheel verwoest. Gorse, die vijf minuten na de ontplof fing arriveerde, vond zijn bureau ver anderd in een puinhoop. Zijn afwezig heid op het ogenblik van de ontplof fing heeft hem het leven gered. Ook de persafdeling van het minis- Van onze correspondent MEPPEL Het water loopt weer door de straten van Meppel. De re gen van de afgelopen dagen zorgde gisteren samen met de zuidwester storm opnieuw voor overstromingen. De genormaliseerde riviertjes Oude Vaart en Wold Aa brachten grote hoeveelheden water naar de stad. Het afvoerkanaaltje Het Mallegat kon dat alles niet verwerken. In het begin van de middag be gonnen de riviertjes in het noord oostelijk deel van de stad buiten hun oevers te treden. Enkele uren later stonden verscheidene straten in dat stadsdeel blank. Paniek Dat de mensen in paniek raakten was geen wonder. Bij de overstro ming van begin december van het vorige jaar hebben de inboedels van vele inwoners van Meppel water schade opgelopen. Om een herhaling daarvan te voorkomen werden gis teren in allerijl kelders leeggehaald. In de loop van de middag begon nen de inwoners het meubilair naar de zolderverdieping te slepen. Som migen richtten al een verblijfs- ruimte in op de bovenverdieping. Tegen zes uur gisteravond moesten zes straten voor het verkeer worden afgesloten. In de loop van de avond is het water weer gaan dalen. Het water van de Oude Vaart kon door de Drentse Hoofdvaart worden omgeleid, waardoor het niet meer door Meppel stroomde. •X- Zo zag-, gisteravond om kwart voor vijf, een van de binnenplaatsen van het Franse ministerie van buitenlandse zaken eruit na een vermoedelijk door de O.A.S. gepleegde bomaanslag. Volgens de politie zou een bestel wagen, bestemd voor het overbrengen van diplomatieke stukken, de binnen plaats zijn opgereden met een aantal pakken aan boord. Na die te hebben uitgeladen, moesten de chauffeur en de chef van de expeditie even wachten om enkele diplomatieke koffers in te laden en weg te brengen. Toen deze koffers gearriveerd wa ren, begonnen de mannen hen in te laden. Op het ogenblik dat de expe ditiechef een koffer in de wagen had gezet en terug ging om een andere te halen, deed zich de explosie voor. De wagen barstte als een granaat uiteen en doorzeefde de expeditiechef. By het zien van de ontploffing wierp de chauffeur, die juist kwam aanlopen en zich op ongeveer honderd meter van de wagen bevond, zich op de grond en werd daarbij ernstig aan het gezicht en handen gewond. (Telefoto) Dokter Mainguy, gaullistisch parlementslid, is gisteren door de Franse politie bevrijd uit een villa waar hij door de O.A.S. sinds enkele uren gevangen werd ge houden. Mainguy, die bekend stond ais een zeer gematigd politicus en die zich nooit te buiten ging aan felle aanvallen op wie dan ook, had al een paar maal een dreigbrief van de O.A.S. ontvangen. terie leed veel schade en daar vielen de meeste gewonden. Ook van de ar beiders, die op de binnenplaats bezig waren met reparatiewerk, werden er verscheidenen gewond. Alle ruiten langs de binnenplaats vlogen de scherven in een groot aan tal kamers en zalen zakten de plafonds door. Alle deuren in dat deel van het gebouw werden weggeblazen. In de telexafdeling waren alle ma chines verwoest. Verder werd de post afdeling waar alle diplomatieke post wordt behandeld, zwaar beschadigd, evenals het archief met fotokopieën. Zo groot was de kracht van de ex plosie, dat men voor het gebouw van de volksvertegenwoordiging, enkele honderden meters verder, verschroeide snippers papier, afkomstig van het de partement van buitenlandse zaken, op straat vond. Hoewel men de aanslag algemeen toeschrijft aan de O.A.S. heeft de poli tie daarover nog geen enkele mede deling willen doen. Eigen nieuwsdienst AXEL. De zestienjarige B. van 't H. uit Sint Maartensdijk wordt ervan beschuldigd zich aan zijn nog vrij jonge pleegmoeder te hebben vergrepen. Toen hij alleen met haar op de boerderij in Axel was, moet hij haar hebben afge ranseld en een prop in de mond hebben geduwd. Onder bedreiging met een mes had hij zich daarop aan haar vergrepen. Van 't H. is zaterdag in het ouder lijk huis in Sint Maartensdijk aange houden en op transport naar Axel ge steld. Het slachtoffer, mevrouw W., was alleen op de boerderij toen haar pleegzoon het erf betrad. Haar man was, samen met de Axelse koopman De V., enkele dagen op reis. Aange nomen wordt dat de jongen al enige tijd met het plan rondliep zich aan zijn pleegmoeder te vergrijpen. Na zijn daad verliet hij de woning, na die eerst hermetisch te hebben af gesloten. Ook de rolluiken had hij naar beneden gelaten. Hij ging er vandoor in de auto van de koopman De V., die deze op de boerderij had achtergelaten. Ernstig beschadigd werd de wagen zaterdagavond op de markt van Biervliet aangetroffen. Korte tijd later werd de jongen aan gehouden. De familie W. zegt nu, dat de Ver eniging Kinderzorg heeft nagelaten de pleegouders erop te wijzen, dat Van 't H. een bijzonder moeilijke jongen was. De Vereniging zegt op haar beurt, dat dit bij de plaatsing een half jaar geleden wel is gebeurd. Luister, het is nu zes uur geleden sinds we die film zagen. Van onze correspondent NAARDEN Het forensenver keer op rijksweg 1 heeft gisteren een aantal uren lam gelegen door een aantal kettingbotsingen onder Naarden. Dooi- een aanrijding bij de Meerstraat kon de verkeersstroom die daar om half negen van drie kanten naar Amsterdam trekt, niet verder. Bij de nadering van het kruispunt bij de Meerstraat had een wagen afgeremd. Twee auto's die daar ach ter reden, botsten op de eerste. De meeste van de honderden wagens van de kilometers lange file konden tijdig remmen. Toch vlogen midden in de rij nog zes wagens op elkaar. Ook achter in de file gebeurde dat met zes auto's. De chaos werd compleet toen een tegenligger, die bij het zien van de ravage sterk afremde, slipte en om gedraaid op de weg kwam te staan. Ook aan die kant van de weg ont stond daardoor een file van honder den auto's. Zes wagens waren zo zwaar be schadigd dat ze moesten worden weggesleept. De politie had met de hulp van burgers enkele uren nodig om de zeventien beschadigde wagens van de weg te krijgen en het ver keer weer op gang te brengen. (Ingezonden mededeling) ROME (Reuter) Er is nog geen klaarheid gekomen in de vreemde zaak van de Bulgaarse militaire piloot die zaterdag met zijn straal jager een noodlanding maakte vlak bij een raketbasis van de Navo in Zuid-Italië. De films uit de beide camera's die het vliegtuig, een Mig-17, bij zich had, worden nog intensief bestudeerd en ook is nog geen aan vang gemaakt met het verhoor van de piloot omdat deze in een zieken huis nabij Bari nog herstellende is van een zenuwschok. Het Bulgaarse persbureau Bat heeft gisteren bericht „gemachtigd te zijn" te verklaren dat de Mig zeker niet op verkenningsvlucht was, zoals Westelijke bladen hadden ge suggereerd. De piloot was als ge volg van slecht weer uit de koers geraakt en genoodzaakt geweest een noodlanding op Italiaans gebied te maken. Alle beweringen over een verkenningsvlucht of spionage noem de het persbureau pure laster. Een bekendmaking van het Itali aanse ministerie van buitenlandse zaken gewaagde van „onmiskenbaar internationale aspecten" aan de zaak en bevestigde dat de piloot, de 22-jarige 'onderluitenant Milusc Solakof (eerder was Podgoros als naam opgegeven), zelf had gezegd politiek asiel in Italië te hebben wil len zoeken. NEW YORK. Jacqueline Kennedy heeft niet genoeg aandacht besteed aan de toespraak die haar man hield nadat hij als president van de Verenigde Sta ten was geïnstalleerd, schrijft mevrouw Clare Boothe Luce, voormalige ambas sadrice van de Verenigde Staten in Ita lië, in de aflevering van februari van het Amerikaanse tijdschrift Mceall's. De president zei in zijn toespraak on der andere: „Vraag je niet af wat het vaderland voor jou kan doen, maar be denk wat jouw verplichtingen zijn te genover het vaderland." Mevrouw Luce meent dat Jackie Ken nedy zich op haar beurt niet moet af vragen: „Hoe vind ik dat. die kleding me staat", maar; „Wat vinden de Ame rikanen er van." Haar belangstelling voor de Franse mode bevordert onze mode-industrie niet, al-dus het tijdschrift. Wanneer zij kleding van Franse origine draagt kan dat in Amerika worden opgevat als een ontkenning van de talenten van de Ame rikaanse modeontwerpers om haar volle schoonheid tot zijn recht te doen komen. y de echte PIJNSTILLER tegen. hoofdpijn, kiespijn, griep.,ggipnatische .pijnen etc. Van een onzer verslaggevers HILVERSUM. - De Nederlandse inzending voor het televisiefestival in Montreux wordt dit jaar een grote show rond Corry Brokken. Hiervoor heeft de NTS de mede werking verkregen van René Slees- wijk, in wiens revue de zangeres op het ogenblik triomfen viert. Gisteren zijn over de opzet en uit werking van de show in Hilversum de eerste besprekingen gevoerd tussen de televisiemedewerkers Karei Prior, Ger Lugtenhurg en Jef de Groot, Corry Brokken, de heren Sleeswijk en Bert Paige, die voor de arrangementen zorgt. Het programma wordt in maart op de beeldband opgenomen. Lichte lied Een zeer verheugend feit is, dat de choreograaf van Renc Slecs- wijks revue, de Engelsman George CORBY BROKKEN Garden, zich met de balletten zal belasten, die worden uitgevoerd door danseressen van de London Stariets, Corry Brokken heeft uiteraard haar wensen wat het repertoire betreft en om de show een Neder lands gezicht te geven, zal het Nederlandse lichte lied er een flink aandeel in hebben. Dolf van der Linden en zijn Metropole Orkest zullen niet van de partij kunnen zijn: ten eerste heeft Van der Linden zijn handen vol met het Eurovisie Songfestival, dat ook in maart in Luxemburg wordt gehouden en ten tweede vallen de opnamen van de show ongeveer samen met de vakantie van de radiomusici. Er zal nu een speciaal orkest worden gevormd. De Corry Brokkenshow mag overeenkomstig de reglementen van het televisiefestival in Mon treux niet voordien worden uitge zonden. De Nederlandse kijkers krijgen hem dus later te zien.

Zeeuwsch Dagblad | 1962 | | pagina 1