Ria Geerl eerste stap Dit jaar beslissingen over reclame-t.v. VERDIEN 24 CT OP ELK DUBBELGROOT PAK Russische nota toch openbaar KAPPIE EN DE ZEEMEERMIN V oorbij gangers over doping Bekende t.v.-serie opgeschort d I SPORT OP HET SCHERM vandaag MR. SCHOLTEN GEEFT ZIJN VISIE Ideaal-Persil verzorgt uw was ideaal Geen belangstelling voor Duitse t.v.-toestellen llllllllllllllllllllllllilll u OERM Johnny Hart illlllillllllliilllllllllllllllllffi tip -At Landbouwwerktuig tentoonstelling Nieuwe secretaris van chr. streekziekenhuis Woensdag 10 januari 1962 ZEEUWSCH DAGBLAD Pag. 2 |ln het Kort DONDERDAG 11 JANUARI Ria Geerlings uit Rotterdam is een van de televisiedebutanten, die vanavond een kans krijgen hun talent te tonen in het programma „Nieuwe oogst" van de Avro. De jeugdige Rotterdamse is be gonnen met het beoefenen van het amateurtoneel, maar zij voelde meer voor zingen en het schrijven van cabaretteksten. Het was dan ook haar bedoeling om een caba retliedje voor de camera's te bren gen, maar de samensteller van het programma, Gerrit den Braber, heeft haar gevraagd een voordracht over Rotterdam te houden. HILVERSUM Vanavond zal de Vara over Hilversum II van 22.40 tot 22.1" in haar rubriek „Het hart op de tong" het onderwerp doping aan verscheidene voorbijgangers voor leggen. Deze zullen dan voor de mi crofoon hun zienswijze kunnen mede delen. De reporters zijn Henk van Stipriaan en Koos Postema, welke laatste voor de eerste maal in dit programma in het buitenland (Brus sel) meewer' om een indruk te krij gen van de Belgische zienswijze. Ten slotte zal Bob Spaak een des kundige commentaar op de geuite beweringen uitspreken. RADIO Ria Geerlings HILVERSUM De internationale skiwedstrijden in Kitzbühel, bekend onder de naam Hanekamrennen, ver schijnen ook dit jaar op de Neder landse beeldschermen. Zaterdag 20 januari wordt een ver slag gegeven van de afdaling voor heren van 12,55 tot 14,15. Zondagmid dag 21 januari volgt een reportage van de slalom van 13,25 tot 14,45. Verslaggever is Kees Buurman. HILVERSUM I. 402 M. KRO: 7.00 Nws; 7.15 Gram; 7.30 V d jeugd; 7.45 Morgengebed en overweging; 8.00 Nws; 8.18 Gram; 8.50 V d huisvr; 9.35 Waterst; 9.40 Schoolradio; NCRV: 10.00 Gram; 10.15 Morgendienst; 10.45 Gram; KRO: 11.00 V d zieken; 11.45 Ge wijde muz; 12.00 Middagklok-noodklok; 12.04 Gram; 12.25 V d boeren; 12.35 Land en tuinb. meded; 12.38 Gram; 12.50 Act; 13.00 Nws; 13.15 Gram; 13.40 Licht progr. (herh.).; NCRV: 14.00 Promenade-ork. en soliste; 14.45 Instr. sext; 15.35 Instr. kwint; 16.00 Bijveloverdenking; 16.20 Kamermuz; 16.40 Gram; 17.00 V d jeugd; 17.30 Gram; 17.40 Beursber; 17.45 Instr. trio; 18.15 Sportrubriek; 18.30 Israëlische volksliede ren en - dansen; 18.50 Sociaal perspectief, praatje; 19.00 Nws en weerber; 19.10 Op de man af, praatje; 19.15 Gram; 19.30 Ra diokrant; 19.50 Pol lezing; 22.00 Gevar progr; 22.30 Nws; 22.40 Avondoverdenking; 22.55 Boekbespr; 23.00 Strijkkwart; 23.30 Nobel prijswinnaars in vertaling (V), lezijng; 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM II. 298 m. AVRO: 7.00 Nws; 7.10 Gym; 7.20 Gram; VPRO: 7.50 Dagopening; AVRO: 8.00 Nws; 8.15 Gram; 9.00 Gym v d vrouw; 9.10 De groenteman; 9.15 Gram; 9.35 Geestel. lie deren; 9.40 Morgenwijding; 10.00 Gram; 10.50 V d kleuters; 11.00 Huishoudelijke za ken; 11.15 Gram; 11.45 De jongste paleon tologische vondsten in Oost-Afrika, vraag- gespr; 12.00 Gram; 12.30 Land- en tuinb. meded; 12.33 Orgel en zang; 13.00 Nws; 13.15 Meded. en gram; 13.25 Beursber; 13.30 Theaterork. en solist; 14.00 Kamer muz; 14.30 V d vrouw; 15.05 Intern vólks liederen; 15.20 Gram; 15.30 Voordr; 15.50 Pianorecital; 16.20 Gram; 17.05 Gram. v. d. jeugd; 17.30 V d jeugd; 18.00 Nws; 18.15 Eventueel actueel; 18.20 Gram; 18.30 Spprtpraatje; 18.35 Gesproken rief; 18.40 Lichte muz; 19.00 V d kleuters; 19.05 Ge- var muz. en Het Vogelkwartier, hoorsp; 20.00 Nws; 20.05 Pianorecital; 20.55 Doe het zelf, hoorsp; 21.45 Vocaal sextet; 22.15 Gram; 22.30 Nws. en meded; 22.40 Act; 23.00 Sportact; 23-10 Discotaria; 23.55-24.00 Nws; TELEVISIE Biljart radio 1 Van de wereldkampioenschappen biljart, ank:r kader 47-2, die volgen de week in Düsseldorf worden gehou den, komen enkele partijen op de t.v. Zaterdag 20 januari neemt de N.T.S. een verslag over van de Duitse t.v. 's middags van 17,35 tot 18,30. Ben de Graaf geeft kommentaar. NTS: 20.00 Journ; NCRV: 20.20 Memo: 20.30 Filmbespr: -20.55 Marline, toneelstuk; 22,30 Dagsluiting. DUITSLAND. 17.00-18.00 V d kind; (Regionaal progr; NDR; 18.20 Progr-overz: 18.25 Die Nord- schau; 19.25 Kort bezoek aan Amerika; WDR: 18.40 Hier und Heute; 19.15 Zeg de waarheid); 20.00 Journ; 20.20 Toneelstuk; 22.50 Laatste nws; BELGlë VLAAMS 19.00 V d jeugd; 19.30 Sportkron; 20.00 Nws; 20.25 Het manneke; 20.30 Speelfilm; 22.00 Literair progr; 22.25 Nws; BELGlë FRANS 18.30 V d kind; 19.00 V d vrouw; 19.30 Reflets du Libéralisme; 20.00 Journ; 20.30 Wedstr progr; 21.30 Film; 21.50 Journ. WOENSDAG Bert Garthoff pre senteert om 8.50 een nieuwe aflevering van zijn radiobiografie Dit is uw le ven. Daarna speelt het 101 Strings Orchestra muziek van de operette componist Rudolf Friml (9.50). Via Hilversum 2. In het Derde programma van de B.B.C. kunt u om 7.30 de wekelijkse jazz session beluisteren. Het Light pro- gramme biedt de show Once over lightly, met medewerking van het'Re vueorkest van de B.B.C. o.i.v. Mal colm Lockyer. Jan Wijn is solist in het program ma, dat vanavond om 8.10 via Hil versum 1 de ether ingaat. Met me dewerking van- het Radio Filharmo nisch Orkest onder leiding van Jean Fournet kan men naar een uitvoe ring luisteren van Manuel de Falla's Nuits dans les jardins d'Espagne. Het programma bevat voorts wer ken van Tsjerepnin, Debussy en Ra- vel, wiens Alborada del gracioso het sluitstuk vormt. Om 10.55 speelt het Quartetto di Roma Mendelssohns Pianokwartet in f, opus 2 over de zender Hilver sum 2. Van een onzer verslaggevers HILVERSUM Er gaan reeds enige tijd geruchten dat de regeringsnota over reclametelevisie niet vóór maart i963 in de Tweede Kamer zal worden behandeld. Dat zou verband houden met de kamerverkiezingen. Mr. Y. Scholten, staatssecretaris van O., K. en W., op wiens schouders de regeringszorg voor radio en t.v. rust, heeft dit gerucht tegengesproken. Van zijn kant is er geen sprake van uitstel, aldus bericht het weekblad Televizier (Ingezonden mededeling) televisie vandaag WOENSDAG. Het kinderprogram ma van vanmiddag brengt het jeugd journaal (5 uur), Omnibus (5.10) en Logboek (5.45). Na het journaal en het weerover- zicht (8 uur) volgen de rubrieken Tele- visier (8.20) en Sportpanorama (8.30). Gerrit den Braber presenteert om 9 uur onder het motto Nieuwe oogst een aantal televisiedebutanten. Na een af levering van Mijn zuster Eileen wordt de avond besloten met De Kring (10.05). België Vlaams: Na het „Journaal" (8.00) en „Het manneke" (8.25) wordt de speelfilm „Chateau en Espagne" vertoont, van Rene Wheeler, met in de hoofdrollen o.a. Danielle Darrieux (8.30). Om tien uur volgt de litteraire rubriek „Poëzie in 625 lijnen". België Frans: Rechtstreeks van de Franse tv wordt overgenomen het stuk van Pierre Sabbagh „De man van de twintigste eeuw" (8.30). In de rubriek „Cinéciub" wordt een film van Jean Pierre Melville vertoond: „Twee men sen in Manhattan" (9.30). bestaat geheel uit een toneelspel van Berthold Brecht dat het leven en werk van de grote natuurwetenschappelijke geleerde uit de zeventiende eeuw, Ga lilei, tot onderwerp heeft (8.20). Mr. Scholten sprak ook tegen dat de regering de concessie aan de OTEM zou willen verlenen, zoals een ochtend blad had gemeld. „Een definitieve keu ze is niet gedaan en dit standpunt is ongewijzigd. Het gerucht dat ik", aldus de staatssecretaris, „zou hebben be middeld tussen de OTEM en de groep dagbladen, mist elke grond." - TWEEDE NET Over het tweede tv-net bevestigde mr. Scholten dat de Nozema, de maat schappij die de zenders beheert, een tweede. experimentele zender in Nederland heeft besteld. Het ligt niet in de bedoeling met de uitbouw van Van een onzer verslaggevers HILVERSUM De K.R.O. stopt voorlopig met de t.v.-serie ,,De school voor volwassenen". „Ik heb het enorm druk met andere verplichtin gen", licht de schrijfster, Martie Yer- denius ons toe, „en daarom heb ik maar de stoute schoenen aangetrok ken en de K.R.O. gevraagd om de af leveringen een paar maanden op te schorten. Gelukkig had men begrip voor mijn problemen. Wanneer ik er mee door ga, weet ik nog niet, maar de mensen van mijn schooltje zijn zo ingeburgerd bij het publiek dat ze ze weer gauw genoeg zullen herkennen". (Ingezonden mededeling het tweede tv-net te wachten totdat de beslissing over het tweede program ma is gevallen. De draadtelevisie, die een grotere programmakeuze zou verschaffen, is nog bij het ministerie van Verkeer en waterstaat in studie. De mogelijkheid dat deze in particuliere exploitatie komt, acht de leidsman, zich baserend op een rapport van de PTT, niet uitge sloten. Het systeem „munt-televisie", een van de interessante mogelijkhe den bij draadtelevisie, heeft zijn be langstelling. Met nadruk spreekt de staatssecre taris tegen dat de overheid een te sterke invloed op het beleid van de NTS zou uitoefenen. In dit verband wordt een uitspraak van minister Cals geciteerd die bij het tienjarig bestaan van de NTS werd gehouden. „De enige bemoeienissen van de overheid gelden de repressieve con trole op de programma's, het finan cieel toezicht en het benoemingsrecht in het bestuur van de NTS. Het zijn „geen spionnen van Den Haag die in Hilversum zitten", en kritiek zoals die van omroepzijde is geleverd, acht ik geheel onjuist", aldus mr. Scholten. TWEE MILJOEN In het gesprek dat Televizier had, bleek mr. Scholten te verwachten dat in 1965 de twee miljoen wordt bereikt, waarna de groei licht zal afzwakken en waarschijnlijk rond de 2.2 of 2.3 miljoen toestellen blijft schommelen. Wanneer er drie programma's zou den komen, krijgt Nederland drie maal dertig uren tv. per week te zien. Hier bij zijn niet inbegrepen de zenduren die voor de schooltelevisie worden be stemd. Over dit laatste onderwerp ver wacht mr. Scholten binnenkort voor stellen. RADIO Nu Nederland een derde FM-band is toegewezen, kan te zijner tijd een „derde programma" worden uitgezon den, zonder dat de heruitgezonden pro gramma's van Hilversum I en II af breuk behoeft te worden gedaan. Deze uitzendingen zijn vooral voor een goede ontvangst in het noorden, oosten en zuiden van belang. Op de vraag of de tijd niet is aange broken aan radio Veronica een legaal FM-kanaal toe te wijzen, antwoordde mr. Scholten dat hij niet vooruit wilde lopen op de parlementaire discussies over reclame-tv en -radio. BIELEFELD (D.P.A.) De Westduitse televisie-industrie ziet het nog maar pas begonnen jaar weinig optimistisch tegemoet. Om te voorko men dat er bij de jaarwisseling even als eind 1960 een onverkochte voor raad televisietoestellen van meer dan een half miljoen zou zijn, was de pro- duktie in 1961 met twintig procent ingekrompen. Niettemin bedroeg de voorraad televisie-apparaten bij deze jaarwisseling rond driehonderdduizend stuks. In november van het afgelopen jaar is de omzet slechter geweest dan in oktober en zelfs vele malen kleiner dan in november 1960. Vol gens voorlopige berekeningen was de verkoop in december al even teleur- I stellend. Ver koudheidsbacillen zijn als de dood voor nfcctie (f. MO] Dit doosje betekent: protektie tegen infektie Van onze correspondent BONN. Onverwacht heeft de Westduitse regering besloten toch de inhoud van het Russische memoran dum van 27 december over de Duitse kwestie te publiceren. Gisteren nog had bondskanselier Adenauer het do cument gewraakt als „van nul en ge nerlei waarde" en gezegd dat het niet-officiële stuk niet openbaar ge maakt zou worden. Met belangstelling is overigens in Westduitse regeringskringen opge merkt dat de Russische regering er het standpunt in inneemt dat de Sowjetunie geen bezwaar heeft tegen nauwe samen werking tussen West-Duitsland en Ber lijn, ook op politiek gebied. Maar men verheelt in Bonn niet dat het stuk on; danks dit lonken naar Bonn en zijn on gewoon hoffelijke bewoordingen, bedoeld is om een wig te drijven tussen de bondsrepubliek en haar bondgenoten. Het memorandum hekelt het Westen door te stellen dat het geen neutraal Duitsland wenst, ter wille van zijn eigen bekrompen belangen, om aldus West- Duitsland in het Westelijk bondgenoot schap vast te houden. Voorts wordt betoogd dat Engeland de bewapening van West-Duitsland on dersteunt om een concurrent econo misch te verzwakken. Er wordt herin nerd aan de uitspraak van oud-presi dent Eisenhower dat als West-Duitsland niet zou worden bewapend, het met zijn economisch potentieel ten nadele van de landen van de Navo nog een sterkere positie in de wereldhandel zou gaan in nemen. 87 Het was niet mogelijk een met la- tijnzeilen getuigd schip door de wind te wenden. Om van de ene boeg op de andere te komen, moes ten de zeilen gestreken, dé zeilbo- men overgebracht naar de andere kant van de masten en de zeilen opnieuw gehesen worden. Jan Jus tin veerde op uit zijn stoel en snel de aan dek. De, Eulalie had onder half gehesen grootzeil gevaren. Hij huiverde bij de gedachte wat er ge beurd zou zijn als de roerganger in de wind had opgestuurd terwijl de gehele oppervlakte van het enorme grootzeil trok. Alleen Jan Justin en de roergan ger snelden niet onmiddellijk naar de grote mast. Alle anderen, de wacht aan dek, de wacht beneden- deks, de hofmeester, de kok, de ka juitsjongens, Meester Crispijn, de zeesoldaten, de kamerdienaar, de page en Pierre, tuimelden over ei kaar heen in een verwarde hoop in hun haast om met hun handen het' zeil omlaag te trekken, dat uit zich zelf niet naar beneden wilde komen. De wind hield het stijf tegen de mast, of het .er .tegenaan gespijkerd zat. Het schip voer thans zachtjes ach teruit. Groen water stroomde bij ie dere stamp naar binnen door de gro te open poort in de achtersteven, die nooit gesloten kón worden, omdat de helmstok er doorheen liep. Vastge grepen door zoveel handen, bezwaard met het gewicht van zoveel mannen, kwam het zeil langzaam omlaag en aan dek. De Eulalie dreef niet langer ach teruit. Het gevaar was voorbij. De schipper stuurde Jacques van Bour- ges en een andere betrouwbare ma troos de mast in, om in de invallen de schemering te zien of de mast niet gespleten was. Ter hoogte van het dek had hij niet geleden. De kapitein verdween in zijn hut. Pierre ging terug om hem te dan ken voor de avondmaaltijd. Als Jus tin vrees had gekoesterd net als de anderen, toonde, hij dat toch niet. „Drink uw beker leeg, Pierre." zei hij. „Ik zag u helpen met het zeil. Als de minister ooit mocht af zien van uw diensten, kunt ge bij mij monsteren op de Eulalie." „Dank u, heer Jan." „Ik weet met of ge het beseft, maar we hebben enkele ogenblikken in enorm gevaar verkeerd." Zij voel den hoe het schip overhelde en vas ter ging liggen, toen het zeil over de andere boeg weer omhoog ging. Jan Justin glimlachte, maar het was een ernstige glimlach. „Ik denk dat er luid aan mijn deur geklopt zal worden, eer ge langzaam tot tien hebt geteld." Het duurde 'geen tien tellen. „Kom binnen, Dumont riep hij. De schipper trad de kajuit binnen. Zijn gezicht was rood en boos. Op zijn hielen kwam de page met de grote lantaarn van de kapitein die hij aangestoken had aan. het vuur in de grote kajuit, zoals iedere avond. Tris tan wachtte, met zijn voeten schuife lend en op zijn lip bijtend, tot de page, die de spanning aanvoelde, zich naar buiten haastte. Toen ont plofte hij. „Ik schaam me verschrikkelijk, Heer Jan! Iets dergelijks is me nog nooit overkomen. Ik vraag u toestem ming om de man te geselen. Ik zal het persoonlijk doen, vanavond nog! We hadden kunnen vergaan. Het is een wonder dat we op het ogenblik niet met ons allen in het vagevuur liggen! Ik smeek u om vergeving. Mag ik de ellendeling afranselen, heer?" „Rustig, Tristan, rustig. Wie wil je afranselen? Pierre hier? De page? Mij? Kom tot jezelf, mijn vriend. Neem een beker wijn en vertel me langzaam en duidelijk dat je de roer ganger, wilt geselen voor zijn fout. Maar ik geef daar geen toestemming voor. Dank liever God, dat we nog leven. Misschien is de wind anders gaan waaien. Van hier uit gezien, leek hij mij nogal veranderlijk. Wij- stond er te roer, meester Tristan'?' Pedro Dineo, heer." Pedro stuurt gewoonlijk beter dan dit keer." „Hij verkeert weer in een van zijn dwaze buien, Heer Jan. Ik had hem al een paar keer gewaarschuwd, dat hij te hoog aan de wind stuurde. Hij zei: „Ja, heer," en lachte, maar hij deed het iedere keer opnieuw, alsof het een spelletje was." „Een bijzon der dwaas spelletje," merkte heer Jan op. „Ik was van plan hem af te lossen en op hetzelfde ogenblik gaf hij plotseling hard roer dat weet ik zeker, want ik voelde het in mijn voeten. Wat er toen gebeurde, weet u. De wind was volmaakt bestendig op dat moment." De kapitein dacht en kele ogenblikken na en zei toen: „Ik ben bang dat Pedro op zijn eigen, ietwat vreemde manier, rouwt om zijn arme broeder. Wist ge dat hij nauwelijks een hap gegeten heeft, sinds we Montpellier verlaten heb ben?" „Neen, heer Jan, dat wist ik niet." „Misschien heeft hij gezworen te vas ten. Soms heb ik het gevoel of hij het mij kwalijk neemt, dat ik het schip niet voor Antonio heb doen stoppen. Alsof dat mogelijk was ge weest. Enfin." Hij trok aan een koord, dat een bel deed rinkelen in het ruim waar de page sliep. „Het spijt me voor Pedro, maar hij is klaarblijkelijk niet langer meer te vertrouwen. Wie staat op het ogenblik te roer?" „Jacques van Bourges, heer." Vrijwel onmid dellijk ging de deur open. De page stak zijn hoofd naar binnen en zei: „Ja, Heer Jan?" De kapitein keek hem koeltjes aan. „Ben je door de lucht gevlogen, Henri, als een engel? Je bent wel bijzonder snel hier!" „Ik hoorde de bel. Heer Jan. Ik was aan dek. En ik repte mij, heer, om dat ik vermoedde dat u haast had." „Dat je aan dek was, wil ik graag geloven. Als je de volgende keer weer eens aan de deur luistert, moet je op je tenen een eindje weg lopen en ver volgens flink met je voeten stampen als je terugkomt. Dat klinkt overtui gender. Als je van plan bent je leven door te brengen met het loeren door sleutelgaten en het luisteren aan deu ren, moet je leren het goed te doen. (Wordt vervolgd.) §0 door N«w York Herald Trfcune l«c. HIER HONDJE/ J f«OMDAN JONKIE?] ~rv-\ DJEWASNIET GOED WIJS pMIIIIIIIIIIIIIIIIIUIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIUIIIUIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIillllUllllllllllllllllllllllllllinillllllllllllllllllllllllllllllllIllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllie: 26. Bezorgd begaf Kappie zich naar het ruim en zorgde er voor geen ge luid te maken. Dat viel niet mee, bij wat hij zag. De maat had wederom plaatsgeno men in het zwembassin van de zee hond. Terwijl hij de ogen strak op het dier gevestigd hield bespeelde hij zijn trekharmonika, waarvan hij de valse klanken niet scheen te horen integen deel, scheen te zoeken, zelfs! Tegelijk bracht zijn opengesperde mond de val se noten voort, die het instrument had overgeslagen. Nu en dan onderbrak de ongelukkige stuurman zijn serenade en tastte achter zich in een mand met vis om de zeehond een versnapering toe te dienen Terwijl Kappie de maat zo zag zit ten, werden zijn zorgen er niet minder op. „Misschien heb ik de klont wel wat te had aangepakt..." dacht hij. „Hij raakt je steeds verder van streek! Het is duidelijk dat er jets mis is .'in ■zijn gedachterikistje.. Misschien moet hij aan de wal wel opgenomen wor den.." Hij beet op zijn snor. „Tjeerd dan toch." zei hij, op de maat toetredend. „Wat is dat toch voor een raar spul met jou? Heb je ergens pijn, jong?" De maat staakte zijn spel en draaide zich om. „Dag, Kappie," zei hij. „Kom er bij zitten." En tegelijk maakte hij een plaatsje vrij in de waterbak. „Nee, dank je feestelijk!" riep Kap pie uit. „Maar vertel toch eens, jong, wat voer je toch uit..?" „Ik probeer de zeemeermin in een goede bui te brengen," verklaarde de stuurman. „Misschien dat ze ons dan iets minder ellende en narigheid be zorgt dan ze van plan was." En hij hervatte zijn jammerende se renade. In de week van 22 tot 27 januari a.s. zal In het RAI-gebouw in Amsterdam de grote tentoonstelling ,,Het Landbouw werktuig 1962" worden gehouden. Vrij wel alle fabrikanten en handelaren m machines voor het land- en tuinbouwbe drijf zullen daar uitkomen met een stand en laten zien wat er op het ogen blik op het gebied van mechanisatie te koop is. Er wordt voor deze grootse tentoon stelling veel belangstelling verwacht van de zijde van de Nederlandse land- en tuinbouw waar de mechanisatie zeer grote vormen heeft aangenomen en waar nog steeds nieuwe machines hun intrede doen, machines die ten doel heb ben het werk verder te vereenvoudigen. GOES. Het raadslid M. Loeve is als vertegenwoordiger van de gemeente Goes in het bestuur van de stichting Protestants Christelijk streekziekenhuis te Goes opgenomen. De heer Loeve werd benoemd tot secretaris. Hij neemt de plaats in van de heer J. Oranje, tot voor kort directeur van gemeentewerken in Goes.

Zeeuwsch Dagblad | 1962 | | pagina 2