Met de dood spelen ze maar boven zee De heer LWorms trekt heroep in Kryptogram KAPPIE EN DE ZEEMEERMIN Schippers let op uw zaak Honderdjarige in Tholen Mikojan in Guinea Zelfde straf voor klap met hamer ZEEUWSCH DAGBLAD Pag. 2 DE HEER SPANJAARD ZIET NIETS IN VLIEGFESTIJNEN BOVEN DE STEDEN Auto te water: twee doden NIEUWE SENATOR Geen antwoord van procureur-generaal Zeventiende vonnis: twee jaar cel Krantenbezorger verongelukt «lilIHliiilill 0ERM Johnny Hart 11 WÊÊÊÊM opzienbarende ach ja- voor vrcuw winter is een student, iemand die op-een _t universiteit rondhangt^ Zaterdag 6 januari 1962 Van een onzer verslaggevers T\ELFT „Ze mogen alles van mij. Ik gun ze ieder grapje. Ze mogen doodvallen ook, als ze dat met alle geweld willen. Maar ik vind het onjuist, dat dit boven het dichtstbevolkte deel van Nederland moet gebeuren". De heer Th. M. A. Spanjaard, die vijf jaren geleden in de Delftse gemeenteraad een strijd tegen de Ilsy het vliegfeest van de Koninklijke Nederlandse vereniging voor luchtvaart begon, verraadt tijdens het spreken onmiddellijk dat hij jaren lang in de politiek is vanaf de bevrijding, vertelt hij. Zijn woor den kiest hij zorgvuldig en hij laat voldoende ruimte over voor een grapje. De kwestie van het vliegfeest is hem echter bittere ernst. „Vliegfees- ten", zegt hij kort en zakelijk, „zijn te vergelijken met auto- of motorra ces. Er zijn nu eenmaal mensen, die het heerlijk vinden om andere men sen op het randje van de dood te zien wiebelen. Andere mensen vinden het weer fijn om met de dood te spe len en zo worden dergelijke festijnen mogelijk. Maar als er een motor uit de bocht slipt en tussen de toeschou. wers terecht komt, heeft feitelijk nie mand zich te beklagen, want ze heb ben de sensatie gewild, terwijl ze wisten, dat er risico aan verbonden was". Constant gevaar In de modern ingerichte studeerka mer de heer Spanjaard is bouw kundige aan het Ruys de Beeren- brouckplein in Delft is het even stil. Het gesprek, dat tot dan toe met grapjes is doorspekt, wordt nu ern stig: „Het verschil tussen motorraces en vliegfeesten is, dat motorraces al leen de mensen kunnen treffen, die door het kopen van een kaartje te kennen hebben gegeven, dat zij het risico wilden dragen. Wanneer tien duizend mensen op Ypenburg jubelen, omdat een vlieger net niet neerge stort is, leven honderdduizenden men sen in Randstad Holland, die niets voor de waaghalzerij voelen, in con- HOOGEZAND Op de rijksweg bij Westerbroek in Groningen is gisternacht omstreeks half drie een auto met vijf inzittenden het Win- schoterdiep ingereden. De bestuur der van de wagen, de 38-jarige J. J. Scholtens uit Kloosterburen, en zijn verloofde, mejuffrouw C. A. Bos (35) uit Groningen, verdronken; de drie anderen werden gered. Het ongeluk is waarschijnlijk ^ge beurd door de gladheid van de weg, Eigen nieuwsdienst DEN HAAG. M. Troostwijk, ge meentesecretaris van Groningen, is be noemd tot lid van de Eerste Kamer. Hij zal daar de plaats innemen van de heer J. L. Hoogland (soc.) uit St. An- naparochie, die ontslag had genomen, omdat hij de réis van zijn woonplaats naar het Binnenhof te ver vond. stant gevaar. Als ze dan zo graag met hun leven spelen, laten ze dat dan maar boven zee doen of boven de Drentse hei". „Hoe kunnen de toeschouwers iets zien, als de demonstraties boven zee worden gehouden", vragen we. De heer Spanjaard, doelbewust ach ter zijn bureau gezeten, heeft het ant woord klaar: „De eigenlijke, voor het publiek zichtbare stunten, die nu bo-" ven Ypenburg worden gehouden, kun nen ze boven het strand houden. Het aan en afvliegen, dat nu boven dicht bevolkte steden gebeurt, kan dan bo ven water geschieden". De heer Spanjaard richt zich op achter zijn bureau: „Wat doen we als zo'n vliegtuig de looping net niet haalt en boven op een ziekenhuis of een volksbuurt valt. Gaan we dan vrolijk een collecte houden voor de slachtof fers en leven we onbezorgd verder? Die vliegfeesten zijn geen noodzaak. Mij persoonlijk en honderdduizenden met mij interesseert het geen jota of een bepaald vliegtuig een meter lager nog kan optrekken dan een ander. Als dat moet worden uitgetest, doen ze dat maar zonder steden beneden zich. De Ilsy is louter een toegeven aan sensatiezin". Als een goed politicus heeft de heer Spanjaard rekening gehouden met al le tegenargumenten: „Ze zeggen dat er, als de demonstraties worden ver plaatst, minder toeschouwers en dus minder toegangsgeld zullen komen. Op de miljoenen die zo'n feest kost, maakt een paar duizend gulden meer of minder recette geen enkele indruk. Men heeft ook gezegd, dat de konink lijke familie komt kijken. Dat doen de leden van het koninklijk gezin als privé-personen en dit kan niet als ga rantie worden beschouwd". Gezamenlijke actie De heer Spanjaard heeft nog een vergadering en dooft zijn sigaret in een drukknop-asbak. Hij heeft vier en een half jaar geleden in de Delftse raad geprotesteerd tegen de Ilsy. De hele raad was het met hem eens en er zou een brief naar de luchtvaart vereniging gaan. Vier jaar ontbrak de Ilsy op het jaarprogramma en de heer Spanjaard vleide zich al met de hoop, dat de organisatoren voor de argumenten van de Delftse raad wa ren gezwicht. Maar voor de komen de Pinksterdagen staat de Ilsy weer op het programma, zodat de heer Spanjaard zich van de week weer in de gemeenteraad ten strijde heeft ge gord. „Afwachten", zegt hij. „Als de or ganisatoren niet verstandiger worden, zullen de bedreigde gemeenten mis schien tot een gezamenlijke actie kun nen komen". 1 1 3 1 S 6 7 |K y 'A 9 9 V-T II 12 IS 11 \ïS C IS 1 llfi lê ii It TL. V-l! Y 20 11. 22 23 ik ai Ssfj' 2* a? it 19 30 31 31 flipi i 33 3» JJ llü PI s 3b Horizontaal: 1 I-et op, zulk een ambts waarneming is maar vies (11); 8 Het is de man die met het ei werkt tot een dwaze gewoonte geworden (5); 9 Bui telen in het mos en één van Flora's wilde kinderen ontdekken (11); 11 ....Tand om tand (3); 12 Voor een vreemde munt speelt hij wel driemaal voor paljas (7); 15 Een schaap over de dam en we zijn er (5); 16 Altijd beter dan geen (3); 17 Een ode aan de pier in het hoogseizoen (7); 18 Uw hen, riep de kakelhaan treedt in de echt (5)21 Wacht u voor de bozen, zei de vreem de monnik (5); 23 Vol is ti van zijn ei gen spel (7); 25 A propos, ik ben niet anti (3); 26 Een vreemd leger laat zijn oude kousjes zien (5)28 Haar oog was blauw met zwarte wimpers (7)31 Het was ons van te weinig gewicht (3); 33 Dat dier is reuzelang (11); 35 Strek de ledematen en word spierkrachtig (5); 36 Zittend voor het spiegelglas stak zij een toef in de taille (11). Verticaal: 1 Dof van geest en tam van gedrag (3); 2 Nu, Vesta is het niet, maar den stoute is zij gunstig (5); 3 Eer is niet voor hem of haar, maar wel hoon (5)4 A! Sla hem gade en le dig hem (4)5 Het keukengerei uit de Lemmer (5); 6 Wij hebben geen ver diensten, zei de monnik me (7); 7 Erg net is het niet om hem zo te sarren (6); '10 Ei! Tel ze eens, dit uitgezocht gezelschap (5); 13 Ook van de troon kan men gramschap verwachten (5); 14 Een dier met fatsoen (3); 15 en wee roepen (3); 17 Per procuratie (2); 19 In de nor zit je met de handen in het haar (5); 20 Geheel de uwe (2); 21 Rob, stel niet uit, schuier je af! (7); 22 Ed ligt daar in garnizoen (3); 23 Een volbloedzuiger (3); 24 Na Spa be zocht te hebben, geloofde ik er niets meer van (5)25 Ook een voogd die het met stroop probeert (6)27 War men letterlijk alles kramt (5); 29 Toe, N.N., dat is niet netjes (5); 30 Ha! mal is het wel, ex wordt niet bij geslagen (5); 32 Een dier past de draagriem (4); 34 Mens, lig niet zo te schreeuwen (3). OUDEJAARSAVONDPUZZEL Oplossing Horizontaal: 1 droom; 5 vrede; 9 Griek; 13 o.a.; 14 boa; 16 era; 17 wie; 18 na; 19 vieren; 20 spirit; 22 spa; 24 te; 25 L.O.26 aar; 28 tand; 29 Elis; 30 nee; 31 nar; 34 een; 36 rap; 38 ge; 39 R.O.40 erg; 42 pee; 43 vla; 45 zijn; 47 voor;48 Ozon; 50 Ido; 51 in; 53 ah; 55 Epe; 56 fading; 59 balein; 61 Ur; 63 bes; 64 U.P.U.66 kid; 67 mu; 68 san té; 69 flink; 70 Lares; 71 p.s.; 73 E.K.; 75 rit; 76 ras; 78 ier; 79 nat; 80 brij; 81 sla; 82 dat; 84 steriel; 87 Bragi. Verticaal: i dorst; 2 Ra; 3 obi; moet; 6 ren; 7 er; 8 das; 9 giro; 10 rei; 11 en; 12 kaars; 15 are; 17 wil; 19 van een; 21 talaar; 23 pan; 27 air; 28 (a) de; 29 en; 32 zegen; 33 spoed; 35 eer; 37 are; 41 geloof; 42 prijzen; 43 vod 44 ar: 45 zo; 46 nop; 47 virus, 49 ne- gqs; 51 idee; 52 nis; 53 alk; 54 heil; 57 abt; 58 gul; 59 bun; 60 Ida; 62 ra; 65 pi; 67 me; 71 pier; 72 strijder; 73 ern stig; 74 kaal; 75 ribes; 77 staal; 83 ara; 85 t.b.; 86 ei. De spreuk luidt: „Wie vrede wil, moet een ernstig strijder zijn. De heer Spanjaard louter sensatiezin Kamerlid Van de Wetering V AMSTERDAM. Het voortbestaan van de binnenscheepvaart zou in gevaar komen als de schippers verdoofd zouden ontwaken bij de afbraak van hun histo risch, romantisch maar niet minder eco nomisch beroep. Wij moeten oppassen dat wij, door het heden niet te verstaan, de toekomst van onze kinderen zouden bederven. Dat zei de voorzitter van de Neder landse protestants-christelijke schippers- bond, het Tweede-Kamerlid F. H. van de Wetering, gisteren op de 41ste alge mene vergadering van de bond in Am sterdam. De oplossing moet worden gezocht in gemeenschappelijke activiteiten, aldus de heer Van de Wetering. Hij vroeg zich af of het geen tijd wordt dat particuliere schippers zich in coöperatief verband op de duwvaart gaan toeleggen. De grootte van het scheepstype zal ook moeten veranderen, meende de voorzit ter van de schippersbond, want de ver betering van de vaarwegen, de moder nisering van laad- en losplaatsen, de ver betering van de voortstuwingsmiddelen dwingen daartoe. Eigen nieuwsdienst RABAT (Reuter) Anastas Mikojan, de Russische minister van handel en vice-premier, is na een tussenlanding te Rabat, in Marokko, doorgereisd naar Konacry, de hoofdstad van Guinea. Hij heeft opdracht uit te zoeken wat de re gering van Guinea heeft bewogen de Russische ambassadeur naar Moskou Van een onzer verslaggevers T~VEN HAAG De Haagse schroothandelaar L.Worms heeft zijn beroep ingetrokken tegen het vonnis van de Haagse rechtbank, die hem wegens smaad had veroordeeld tot 250 gulden boete. Dat vonnis was gevolgd op een aanklacht van de heer D. J. Spie renburg, vice-voorzitter van de Ho ge Autoriteit van de Europese ge meenschap voor kolen en staal. In een door de heer Worms voor pu- blikatie vrijgegeven telegram aan de directeur-generaal van economi sche zaken had de heer Worms meegedeeld, dat de heer Spieren burg in zijn vroegere functie van directeur van het rijksbureau me talen steekpenningen zou hebben aangenomen. Geen recht Bij de behandeling van deze klacht voor de rechtbank op 12 oktober had de heer Worms betoogd dat hem in dit proces geen recht werd gedaan omdat een aantal processtukken bui ten het dossier was gehouden. Naar aanleiding van de klacht van de heer Spierenburg hoorde de justitie een groot aantal getuigen. Naar de heer Worms meent te weten, hebben enkele van deze getuigen voor hem ontlasten de en voor de heer Spierenburg be zwarende verklaringen afgelegd. Na het proces is de heer Worms ge zwicht voor de drang van zijn raad gevers. Hij tekende hoger beroep aan, hoewel hij dat niet van plan was. Naar zijn mening was voldoende gedemon streerd, dat hem geen recht was ge daan. Juist gisteren was de behandeling van deze zaak in hoger beroep vast gesteld op volgende week vrijdag. Geen inzage Intussen had de raadsman van* de heer Worms aan de president van het gerechtshof om inzage van de steeds geweigerde stukken gevraagd. De pre sident had daarop meegedeeld, dat dit verzoek tot de procureur-generaal moest worden gericht. De raadsman van de heer Worms heeft ondanks her haald verzoek nog geen antwoord van de procureur-generaal. Déze omstandigheid qn het debat in het Europese parlement, waar de af gevaardigden hebben geapplaudisseerd na de rede van de heer Spierenburg, waren voor de heer Worms aanleiding zijn toch al met tegenzin ingestelde beroep thans definitief in te trekken. „Ik heb er schoon genoeg van na het monsterlijke gedoe in Straatsburg", aldus de heer Worms, die zich al eer der van de schrootaflaire heeft afge wend, omdat het z.i. vechten tegen de bierkaai is. 84 „Als het been niet beter wordt, Meester Chirurgijn", zei hij zeer of ficieel, „zal ik het een voorrecht achten u over een week of twee te consulteren. Inmiddels voel ik mij verplicht de verzachtende behande ling voort te zetten, die uw edele col lega, de deken van het College van Chirurgijns aan de universiteit, mij voorgeschreven heeft. U zult zonder twijfel zowel de meester als zijn me thoden kennen." Crispijn ontdooide zichtbaar. „O ja, natuurlijk ken ik Villanova. En zeewater heelt inderdaad een iet wat zuiverende werking. Dat kan iedere matroos u vertellen." Jacques had moeite zijn gezicht strak te hou den, want de chirurgijn was onder de matrozen berucht om zijn eenmans- kruistocht tegen hun huismiddeltje. „Ik heb de laatste tijd zelf ook al overwogen er een meer intensief ge bruik van te maken. Maar het werkt traag. Alle behandelingsmethoden van Villanova werken traag. Als Ik een wonde of een zweer zie, zeg ik bij mijzelf, Crispijn, zeg ik, zet die man zo gauw mogelijk weer op de benen. Het brandijzer er in! Zorg dat hij weer aan het werk kan. Ge loof me, heer, op de Eulalie blijft niemand lang ziek. Zelfs Ilderim zou mogelijk in leven gebleven zijn, als men mij er bij had geroepen. Onge lukkig genoeg was ik afwezig. Men had mij bij een zieke man in een taveerne geroepen en ik vernam pas van de ziekte van de loods toen hij al dood was." Het brandijzer van de chirurgijn was afgekoeld. Het vuur in zijn kom foor smeulde nog slechts en stonk hevig. „Ik heb u bezig gezien met uw pa tiënt, Meester Crispijn", zei Jacques. „U moest onder een tafel kruipen om hem te behandelen, is het niet?" „Hé, was jij ook in die taveerne, Jacques?" De dokter was ietwat uit het veld geslagen. „Zoals u weet, Meester Pierre, ontstaat op zee een overvloed van waterige vochten, ter wijl het land daarentegen een uitdro gende werking op de organen uitoe fent. Op die plotselinge overgang be reid ik mij vaak voor door mijn li chaam te versterken met een zeer kleine hoeveelheid brandewijn, ten einde het evenwicht in mijn li chaamsvochten te bewaren." „Dat wil ik best geloven, heer", zei Pierre welwillend. „Ik vind dat een heel verstandige voorzorgsmaat regel." „Ik zou niet willen dat u dacht dat ik dronk." „Maar natuurlijk niet!" „Het was terwijl ik mijn patiënt bijstond." „Onder de herbergtafel?" vroeg Jacques. Crispijn schonk Jacques een blik, die hem blij maakte dat het brand ijzer al afgekoeld was. „Een genees heer moet gaan waar hij geroepen wordt. Het moet omstreeks de tijd zijn geweest, dat Ilderim gestorven is. Ai zijn lichaamsvochten zijn naar zijn milt gelopen, met het gevolg dat zijn milt gescheurd is. Dat heeft Villanova zelf gezegd en ik deel zijn mening ten volle." Pierre vroeg zich af of de Sieur de Villeneuve een fout had gemaakt bij de injectie en daardoor de man vermoord had, of dat iemand hem gewaarschuwd had de ware oorzaak van Hderims dood te verzwijgen, of dat Crispijn wist dat de Turk opium at en zijn eigen redenen had om daar niet over te spreken. „Ik heb gehoord dat Ilderim een goede loods was", merkte Pierre on verschillig op. „Er was geen betere. Ik heb hem zelf wel de helmstok zien nemen, als de roerganger zijn bevelen wat traag uitvoerde." „Dan zal hij wel onbemind zijn geweest, als hij een dergelijke hou ding aannam", zei Pierre. „Neen. onbemind was hij toch niet. Maar hij was erg eenzelvig van aard. Hij bemoeide zich nooit veel met de matrozen. Zelfs ik ken de hem nauwelijks, terwijl zijn po sitie toch zodanig was, dat hij van mijn diensten als barbier gebruik had kunnen maken. Moet u vaak geschoren worden, heer?" Pierre had zijn medische hulp ge weigerd. Hij kon niet alles weigeren zonder onbeleefd te zijn. „Mijn baard groeit heel langzaam", zei hij. „Ik zal graag een beroep op u doen, als hij stoppelig wordt, maar dat kan weken duren." „O juist. Dat is vaak een begelei dend verschijnsel van oude been wonden. Jammer. Enfin, als u me nodig hebt, of als uw haar geknipt moet worden, of u wilt een kies ge trokken hebben het is aan boord allemaal gratis, zoals u weet, maar voorname personen zoals u willen wel eens „Ik begrijp het volkomen, Mees ter Crispijn. Mijn haar zal ongetwij feld over een paar dagen geknipt moeten worden en zodra ik kiespijn voel, weet ik wat me te doen staat, wees daarvan overtuigd. Heb ik het mis, of bederft uw komfoor de lucht hier een tikje, Meester Crispijn?" „Neen, ik geloof dat u gelijk hebt. Ik zal het wegbrengen en meteen een verband halen vb or uw been. Ik heb er een uitstekend, dat ik tij dens de vorige reis gebruikt heb voor een matroos met een grote wond in zijn schouder." Pierre kon zich levendig voorstel len hoe het vod er uitzag, een en al ongedierte en geronnen bloed. „Vergeet niet het verband uit te wassen in zeewater", zei hij. „Het heeft de man heel snel ge nezen. Wassen zou het van zijn he lende werking beroven!" „Was het toch maar, Meester Crispijn. Herinner u het voorschrift van uw collega. Breng me het ver band door en door nat, waarde dok ter." De chirurgijn deed wat hem ge zegd was. En hij knipte Pierres haar ook, toen het ogenblik daar voor gekomen was. Maar Pierre be hoefde wonderbaarlijkerwijs nooit geschoren te worden en Crispijn kwam tot de slotsom dat hij zich zelf wel zou scheren, net als het merendeel der andere officieren. Op Hderims dood kwam hij nooit meer terug. Zeelui praten niet graag over dode leden der bemanning. Pierre» been genas snel. (Wordt vervolgd.) Van een onzer verslaggevers DEN HAAG. Voor de zeventiende keer in zijn leven heeft de 54-jarige P. van 't H. uit Voorburg gisteren een von nis opgelegd gekregen, ditmaal van het Haagse gerechtshof. Bij de dertien jaar die Van 't H. al in de gevangenis heeft gesleten, komen er nu nog twee bij. Hem was te last gelegd, dat hij in het voorjaar van 1961 had gepoogd in te breken in een school in Voorburg. De politie had hem gegrepen toen hij na aan een raam te hebben gemorreld, wegsloop. Van een onzer verslaggevers DEN HAAG. De 32-jarige Haagse lasser J. G. is door het Haagse ge rechtshof veroordeeld tot een jaar ge vangenisstraf met aftrek, de straf die ook de rechtbank hem had opgelegd, wegens zware mishandeling van zijn vrouw. Na grote huwelijksmoeilijkheden had de vrouw haar man verlaten. Toen zij ook nog weigerde een regeling te tref fen voor de huwelijkse schulden, was G. in blinde woede ontstoken, en had hij haar met een bikhamertje neergesla gen. NIJKERK. De zestigjarige kran tenbezorger Brandsen uit Nijkerker- veen is bij het oversteken van de rijksweg Amersfoort-Nijkerk met zijn bromfiets door een auto uit Zwolle ge grepen. Hij was op slag dood. De man was vader van zes kinderen. pIIlfHHHM DE H door 1 m r'T IS TOCH EEN ENG MENS/ HET LIJKT WEL OF ZE NOG TROTS IS OP DIE ZOON -NOUWAT y ZOU DAT, VROUW WINTER r. ACH IK 1 MISSCHIEN WEET NIETBEDOELT ZE HET NIET WAAD,WAT U, MENEER DE VRIES IK HEB GEEN. KLAGEN OVER HAAR. DAMES r-1 ï)miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiimiiimiiiiiMiiiiiinimiiiHiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii| 23. Met een bleek gezicht en kauwend op zijn snor staarde Kappie de mist in die in flarden uiteen rafelde en lang zaam oploste. Steeds meer scheeps wrakken werden zichtbaar. Het werd Kappie vreemd te moede. Naast hem stond de maat en wauwelde onver staanbare dingen en Okki aan zijn an dere zijde loosde een trillende zucht. „Het is net of., of we er ook al bij horen, bij die wrakken.." zei de scheepsjongen met een onvast stem metje. „Bah, wat een snert avontuur is dit!" „Het jong heeft gelijk," dacht Kap pie. „Lieve schepsel, dit is ja heel wat anders dan het rustige zeereisje dat ik mij had voorgesteld. Ik zou.." Zijn gedachtengang werd afgebroken toen er in het akelige stilleven voor hen plotseling beweging kwam. „Glimpiepers.. ziet u dat?!" fluister de Okki. hem aanstotend. „Dat wrak daar! Het zinkt weg!" THOLEN. De 'heer K. v. d. Sande wonende aan Doelweg 32 te Tholen zal woensdag 10 januari a.s. zijn hon derdste verjaardag vieren. De heer v. d. Sande geniet nog een goede gezond heid, ofschoon hij vrijwel niet meer buiten komt. Sinds zijn echtgenote 23 jaar geleden overleed woont hij bij zjin zoon en schoondochter. De krasse grijsaard, die van beroep landarbeider is geweest hij werkte op de hofstede ,,De Peuke" kreeg een zekere vermaardheid door zijn kijk op het rooien van bomen. MIDDELBURG. De A.N.M.B., afde ling Middelburg hield gisteravond onder leiding van de voorzitter H. J. Joziasse een jaarvergadering. Als spreker trad op de bondspenningmeester, de heer H. J. W. Koudijs. Deze sprak ook de scheiden de afdelingspenningmeester de heer J. A. Kraak toe en ibood hem namens de bond een week vakantie aan. De heer Kraak •had twintig jaar lang de functie van pen ningmeester vervuld en stelde zich niet meer herkiesbaar.

Zeeuwsch Dagblad | 1962 | | pagina 2