„WE BLIJVENSCHREEUWDEN AMBONEZEN EN VERTROKKEN Situatie bij K.L.M. eist maatregelen NIEUWE AFSCHEIDING VAN VAKBONDEN Vuurgevecht om duistere redenen Grote drukte aan het smokkelfront Morrende kampbewoners weigerden te verhuizen MACM1LLAN EN KENNEDY OP BERMUDA BIJEEN 44ojul!LJL op ieders lip! 4<WLI Drukker Joop Z. vrijgesproken Gelderland gaat fluor drinken VRIJ BINNEN HALF JAAR Tienduizend man gevlucht KERSTBOTER VOOR BELGIË 44uul1I Melksaneerders in hoger beroep ZEEUWSf H DAGBLAD „Gereed" Doelloos President-directeur Van der Beugel: MARKANT Uno wil uitspraak internationaal gerechtshof Geen huur Decemberdagen vragen om de beste sigaret Nederlander Schuyt voor Franse plan MARKANT Sidney van den Berg lid Prov. Staten In drie weken nog zeven begrotingen Honderd gulden boete voor grensrechter Vrouw vastgebonden: zeven maanden cel MARKANT VÓÓR 1966 MEER GEMEENTELIJKE BELASTINGEN Rijkspersoneel krijgt meer kindertoeslag Vrijdag 22 december 1961 Pag. 5 Van een onzer verslaggevers FINSTERWOLDE De leiders liepen vastberaden door het kamp: „Wees niet bang, wat er ook gebeurt. We gaan niet". Groepjes vrouwen stonden angstig voor de barakken bij elkaar. „Zijn we bang geweest voor de Jappen? Nou dan! Het gaat om de vrijheid van Ambon". Het trieste Ambonezenkamp in de Carel Coenraadpolder bij Finsterwolde leek gistermorgen op een vesting. Er was een „ultimatum" gekomen en de honderd Ambonezen maakten zich gereed tot verzet. Omstreeks negen uur scheen het ernst te worden. Politie-auto's reden het kamp binnen en dertig agenten met helm op en geweer over de schouder liepen langs de barakken. De regering had een week geleden bekendgemaakt, dat het Ambonezenkamp bij Finster wolde zou worden opgeheven. De kamp bewoners zouden nieuwe woningen krijgen in Hoogezand. Na tien jaar het leven van een kampbewoner te heb ben geleid zouden de Ambonezen ein delijk als normale mensen kunnen le ven. Maar vertegenwoordigers van Door de eeuwen trouw waren gekomen en hadden gezegd: „Ga niet naar die nieuwe huizen. Jullie zult het daar naar je zin hebben; jullie zullen je daar thuis gaan voelen en zodoende de strijd om de vrijheid van Ambon vergeten". „We gaan, maar onder protest. We zul len geen huur betalen en geen belas ting". De politiemannen haalden hun schou ders op. Dit probleem lag buiten hun terrein. Galant hielpen zij enkele dames de autobus instappen. Om half zes werd het kamp gesloten. Een uur later waren de Ambonezen in hun nieuwe huizen. Ze gedroegen zich wat onwennig, maar vooral de vrouwen hadden moeite hun opgeto genheid te verbergen. In de keukentjes werd koffie gezet. Een nieuw leven voor honderd ontwortelden zou kun nen beginnen, maar de leuzenmakers hadden al een vergadering aangekon digd. HAMILTON (Keuter) President Kennedy is gisteren te Hamilton op de Bermuda Eilanden aangekomen voor besprekingen met de Britse pre mier Maemillan over de grote poli tieke vraagstukken van dit ogenblik. Maemillan was ter begroeting aan wezig, evenals de gouverneur van de Bermuda Eilanden, Sir Julian Gas- coigne. De Amerikaanse president arriveerde twee uur later dan afgesproken was vanwege de ziekte van zijn vader. Ken nedy Sr. werd enige dagen geleden door een beroerte getroffen en het heeft er zelfs naar uitgezien dat de bespre kingen tussen de Amerikaanse presi dent en de Britse premier uitgesteld- zouden moeten worden. De gezond heidstoestand van Kennedy's vader is nu zodanig verbeterd dat de president de korte reis naar Hamilton wel aan durfde. De besprekingen van de twee staats lieden zullen betrekking hebben op alle grote vraagstukken. Het belangrijkste daarvan is het standpunt dat het Wes ten zal innemen wanneer er met de Russen moet worden onderhandeld over Berlijn en Duitsland. Ook Congo, de snel veranderende verhoudingen in de Uno, de eventuele toelating tot de Uno van de Chinese volksrepubliek, het In dische offensief tegen Goa en het Alge rijnse vraagstuk zullen ter sprake ko men. De besprekingen zijn informeel en er is geen agenda vastgestfeld. Er waren vertegenwoordigers van de republiek Zuid-Molukken gekomen, die hadden gezegd: „Jullie moeten je niet laten integreren in de Nederlandse samenleving. Jullie moeten met zeker 150 gezinnen bij elkaar blijven, opdat jullie te allen tijde gereed zult zijn voor de vrijheidsstrijd". Toen de politiemannen van de auto's sprongen, renden de Ambonezen naar het kampkerkje. „Wij blijven hier", schreeuwden de leiders, „wij zullen ons verzetten" De Ambonezen keken naar buiten en zagen hoe de politiemannen hun huis raad op vrachtwagens laadden. Een oude vrouw wist het niet meer: „Wat moeten we nu doen", klaagde ze, „we kunnen toch niet met de Nederlandse politie gaan vechten". Onder het waakzaam oog van de rijkspolitie slepen verhuizers het meubilair uit de barakken van de Ambonezen. DEN HAAG „Laten wij vooral onze eigen maatschappij betrekken in de goede wensen voor 1962, want zo ooit in de lange en boeiende ge schiedenis van de K.L.M. moeten wij nu hopen dat verdere tegenslagen ons bespaard zullen blijven." Dat schrijft drs. E. H. van der Beu gel, president-directeur van de K.L.M., ter gelegenheid van het Kerstfeest aan alle personeelsleden van de K.L.M. en hun familie. (Ingezonden mededeling) Zacht, geurig, presentabel AMSTERDAM Joop Z., de Am- stel veense drukker die vorig jaar in zijn bedrijfje valse Franse identi teitskaarten voor de F.L.N. heeft la ten vervaardigen, is gisteren door de Amsterdamse rechtbank vrijge sproken. De rechters achtten de hem te last gelegde medeplichtigheid aan valsheid in geschrift niet bewezen, omdat niet vaststaat, dat de (onbe kende) hoofddaders in deze zaak op het ogenblik van het drukken van de kaarten ook de bedoeling hadden om ze in te vullen. Joop Z. had voor het eerst terechtge staan in november 1960. De rechtbank achtte toen het vooronderzoek onvol doende en verwees de zaak terug naar de rechter-commissaris. Veertien da gen geleden werd de behandeling voort gezet, doch er kwam niets ter tafel, dat nieuw licht op de affaire kon wer pen. De officier van justitie, mr. Van Re- nesse, op wiens vordering Joop Z. in 1960 drie maanden in voorarrest heeft gezeten, zal van de vrijspraak in hoger beroep gaan. Hij meent dat de drukker moet worden gestraft met een gevange nisstraf van zes maanden. ARNHEM. De inwoners van Gel derland krijgen fluor in hun drinkwater tegen tandbederf. Dat heeft de vergade ring van aandeelhouders van de N.V. Wa terleidingmaatschappij Gelderland giste ren 'besloten. De burgemeester van Be.uningen, mr. Gerardts, was tegen toevoeging van fluor op principiële, juridische en maatschap pelijke gronden. (Ingezonden mededeling „Wij behoeven niet nodeloos triest te doen. Maar het zou niet van werkelijk heidszin getuigen als wij voorbij zou den gaan aan de problemen waarmee de K.L.M. heeft te worstelen. Want met het uitspreken van wensen alleen, hoe oprecht die ook zijn gemeend, zul len we er beslist niet komen". Toewijding „De huidige problematiek schuilt niet in een gebrek aan inspanning, toewij ding en enthousiasme van het perso neel. Voor alles wat door hooig en laag, ook in het jaar dat bijna voorbij is, is gedaan zijn wij zeer dankbaar". „Een aantal grotendeels niet door ons te beïnvloeden factoren heeft er toe geleid dat wij ons, evenals vele andere luchtvaartmaatschappijen, be paald niet in een rooskleurige situatie bevinden. Er zijn maatregelen nodig, omdat immers niet kan worden vol staan met het vaststellen van een ziektebeeld, zonder daarop een behan deling te laten volgen". Over de aard van die maatregel kan de heer Van der Beugel nog geen mededelingen doen, omdat de bespre kingen daarover met geïnteresseerden buiten de K.L.M. nog aan de gang zijn. „Alle betrokkenen werken echter voort varend en met vol begrip voor hun grote verantwoordelijkheid aan het vinden van de beste weg uit de moei lijkheden", aldus de heer Van der Beugel in zijn kerstboodschap. Politieke delinquenten Van onze Haagse redactie DEN HAAG. Het is te verwach ten dat de Nederlandse politieke de linquenten, die indertijd „op jaren zijn gesteld", binnen een half jaar onder bepaalde voorwaarden zullen worden vrijgelaten. Dit op jaren stellen betekent dat hun straf tot twee derde is verminderd en dat ze na beëindiging van hun verkorte straftijd voorwaardelijk worden vrij gelaten. Een van de eersten die hiervoor in aanmerking komt is J. H. Krom. die, zoals de meesten van deze oorlogsmis dadigers. het laatste deel van zijn straf in de open gevangenis Hoorn uitzit. De minister van justitie heeft tot op dit moment echter nog geen enkele be slissing over de vrijlating genomen. Nog slechts een enkele oorlogsmisda diger, die indertijd levenslang heeft gekregen, is niet op jaren gesteld. Of deze mensen als voorwaarde zal worden gesteld, dat zij niet mogen ko men in het gebied waar ze 'hun terreur hebben uitgeoefend, is niet bekend. De politieke delinquent Berends kreeg deze voorwaarde opgelegd. Toen hij haar overtrad, werd hij onmiddellijk weer opgesloten. Later werd hij op nieuw vrijgelaten. NEW YÖRK (Reuter). De Alge mene Vergadering van de Uno heeft met 52 tegen 11 stemmen en 32 ont houdingen een resolutie aangenomen waarin wordt besloten een uitspraak van het Internationale gerechtshof uit te lokken, of de aangesloten landen verplicht zijn hun aandeel bij te dra gen in de kosten van de operaties van de Uno in Congo en het Nabije Oosten. ,,De meneer van Door de eeuwen trouw heeft toch duidelijk verteld „Wij moeten klaar zijn om voor Am- bon te vechten. Wij zullen Indië weer aan Nederland teruggeven. De meneer van. De schipbreukelingen van een we reldomwenteling die zij niet kunnen begrijpen dobberden doelloos urenlang op kreten en leuzen voort. Onder toe zicht van de politie werden de meu bels ingeladen om deze naar Hooge zand te brengen. Om drie uur gister middag was alle huisraad uit het kamp verdwenen. Enkéle politiemannen be gaven zich naar het kerkje, waar de kampbewoners nog steeds bij elkaar waren. Buiten stonden vier autobussen gereed. Even leek hot of de tragische groep zioh zou verzetten. Toen vonden de leiders een aanvaardbaar compromis: SINDS DE MUUR BONN (DPA). Ondanks de muur in Berlijn, de prikkeldraadversperrin gen overal langs de grens met West- Duitsland, en de strengere politie maatregelen in Oost-Duitsland zijn sinds de Berlijnse-grenssluiting op 13 augustus tienduizend Oostduitsers naar West-Duitsland uitgeweken. Dit cijfer wordt gegeven in een witboek van de bondsregering over de toestand in Oost-Duitsland na de dertiende augustus. Volgens dit rapport zijn sinds 13 augustus ruim duizend Oostduitsers aangehouden. (Ingezonden mededeling) Chief Whip i Waargoede stemming en gastvrijheid de boventoon voeren... daar ziet men ook Chief Whip in de bekende groene doos. Chief Whip - de Virginia der Virginia's - is nóg altijd niet overtroffen in zuiverheid, smaak en kwaliteit. 50 Stuks in geschenkdoos f. 2.50 STRAATSBURG (A.N.P.) De Ne derlandse afgevaardigde in het Euro pese parlement in Straatsburg, dr. W, J. Schuyt (k.v.p.), stemde gisteren voor een resolutie over het Franse plan voor een Europese unie. Hij motiveerde zijn stem daarbij als volgt: „Dit plan is als een groot inter gouvernementeel schip met een heel dein Europees vlaggetje. Maar iik geef toch de voorkeur aan een zuiver inter gouvernementele opzet iboven een onvol doende supranationale. Dan behoef ik me ook geen illusies te maken" De 'heer Schuyt zei voorts: „Ik weet dat ik het risico loop het slachtoffer te worden van een Franse hegemonie in Europa. Maar ik heb in Franikrij'k ge woond en ik weet dat de hegemonie der Fransen altijd nog een paradijs zal zijn vergeleken met een communistische overheersing vanuit Moskou". Het betrof hier een resolutie die het Franse plan-Fouchet voor een Europese politieke unie aanvaardbaar achtte, mits er een aantal wijzigingen in aangebracht zouden worden. Er moest onder meer een begin van supranationaliteit uit blij ken. Dit begin ziet het Europese parle ment in de aanstelling van een volledig onafhankelijke secretaris-generaal die verantwoordelijk moet zijn tegenover het Europese parlement. De resolutie werd met vrijwel alge mene stemmen aanvaard. (Ingezonden mededeling) handen houden van atrix - want afrix houdt ze mooi atrix HANDCREME AMSTERDAM Een nieuwe lan delijke belangenvereniging voor personeel werkzaam bij de uitvoe ringsorganen van de sociale verze kering is in Amsterdam met drie honderd leden opgericht. Het be treft hier Werknemers van het So ciaal Fonds Bouwnijverheid, het Gemeenschappelijk Administratie kantoor en alle zelf-administreren- de bedrijfsverenigingen en hun ne venorganisaties. De oprichters zeggen dat het perso neel heeft geconstateerd dat zijn be langen door de erkende vakbonden slecht worden behandeld. Men noemt daarbij de mislukking bij de onder handelingen over een nieuwe c.a.o., de achterstand van salarissen en se condaire arbeidsvoorwaarden, de mis lukking van de werkclassificatie en het uitblijven van de toepassing van de wet op de ondernemingsraden. Ook zeggen de oprichters dat de erkende bonden niet representatief zijn, daar zij slechts een vierde deel Ingezonden mededeling) Karei I geeft goud voor 'n riks DEN HAAG. De heer Sidney J. van den Bergh uit Wassenaar is benoemd tot lid van de Provinciale Staten van Zuid-Holland voor de V.V.D. Hij volgt de heer H. van der Houwen uit Dordrecht op. van de medewerkers van de genoem de uitvoeringsorganen van de socia le verzekering omvatten. De nieuwe vereniging wenst op te treden als gesprekspartner bij de regeling van de arbeidsvoorwaarden. Men is van plan nauw contact te zoeken met gelijkgerichte organisa ties als de Vereniging van Neder landse koopvaardijofficieren, de Ver eniging van rijdend personeel bij de spoorwegen en organisaties bij de te levisie, de K.L.M., Philips, het mijn bedrijf en groot en klein metaal. Van onze Haagse redactie DEN HAAG De voorzitter van de Tweede Kamer, dr. L. G. Kortenhorst, heeft gisteren enkele „kerst- en oude- jaarsoverpeinzingen" uitgesproken alvo rens de Kamer op kerstreces ging. Hij gaf een kort overzicht van het werk van de Tweede Kamer in de tijd tussen Prinsjesdag en Kerstmis. De Kamer kwam in 32 dag- °.n twintig- avondvergaderingen bijeen waarin, aldus de strijdbare voorzitter, „slechts" twee interpellaties werden gehouden. Tussen de begrotingen door werd nog een serie ge wone wetsontwerpen behandeld, hetgeen mogelijk werd door de drie eerste weken na Nieuwjaar te bestemmen voor de mon delinge behandeling van (nog zeven) be grotingen. Over begrotingen werd het respecta bele aantal van 2200 vragen gesteld. Landbouw en visserij had de grootste vragenbus nodig: 415 vragen. Dr. Kortenhorst hoopt begin '62 de commissie te kunnen benoemen die nieu we wegen zal moeten .wijzen om tot „radicale verbetering van de werkwijze" van de Tweede Kamer te komen. Koopman: Ik ivas dronken Van onze Amsterdamse redactie AMSTERDAM. Op de Amsterdamse Oud'ezijds Achterburgwal heeft gis ternacht een kort hevig vuurgevecht gewoed tussen een 32-jarige koopman en vier politieagenten. Hoewel er over en weer tien .pistoolschoten en zeven geweerschoten werden gelost is nie mand geraakt. De koopman, die met het geweer was gewapend, geeft als reden voor zijn gedrag op, «Jat hij dron ken was en hij zegt nu dat hij zich niets meer herinnert. De politie meent, dat het met de dron kenschap nogal meeviel en blijft nieuwsgierig naar het motief. Het 'begon omstreeks twee uur, toen de politie van de Warmoesstraat werd ge waarschuwd, dat op de Oudezijds Ach terburgwal iemand' in het wilde weg met een geweer aan het schieten was. Toen de agenten kwamen troffen zij allerlei mensen aan,' die zich angstig achter bomen schuil hielden. De koop man, die met zijn geweer in de aan slag op straat rondliep, zag de politie en hij loste onmiddellijk twee schoten daarbij schreeuwend: „Ik schiet jullie kapot". Tussen de spijlen De agenten 'beantwoordden 's mans vuur niet, omdat zij bang waren onschuldï- gen te treffen. Zij liepen gevieren op hem af en de koopman retireerde toen naar zijn woning op nummer 13. Pas toen hij daarin was verdwenen loste de koopman enkele schoten in hun rich ting. De koopman rende de trap op. Vandaar schoot hij tussen de spijlen op nieuw op de politiemannen, alweer on der het uiten van de kreet: „Ik schiet jullie kapot". Een van d'e agenten, de 'heer Ouwerkerk, zette de schutter na op de trap en nadat er nog een paar keer heen en weer geschoten was kal meerde de man. Later bleek dat een van de kogels van agent Ouwerkerk de kolf van het geweer, van Zweedse ma kelij, heeft geraakt. De koopman schrok daarvan en hij liet zijn wapen vallen. Morgen zal hij voor de officier van justi tie worden geleid. Voorlopig luidt de beschuldiging tegen hem poging tot doodslag. AMSTERDAM (A.N.P.). Conform de eis van de procureur-generaal is de 27-jarige bloemisterij-knecht T. van H. -uit Hillegom door het gerechtshof te Amsterdam veroordeeld tot een geld boete van honderd gulden, eventueel te vervangen door twintig dagen hechte nis. Op 11 maart van dit jaar had Van H. als grensrechter bij de voetbalwedstrijd HillegomMuiden de scheidsrechter, de heer D. Slagveld, een klap op het hoofd gegeven, waardoor deze een lichte her senschudding opliep. De grensrechter had zich volgens zijn verklaringen ge- ergerd aan de manier waarop de scheidsrechter de wedstrijd leidde. De politierechter in Haarlem had Van H. destijds veroordeeld tot een week gevangenisstraf. Eigen nieuwsdienst HAARLEM. Wegens vrijheidsbero ving heeft de Haarlemse rechtbank gis teren de 22-jarige koopman P. M. de W. tot zeven maanden gevangenisstraf met aftrek veroordeeld. De W. had op een ochtend zijn ne gentienjarige vrouw van wie hij ge scheiden leefde opgewacht, had haar van de fiets getrokken en in een gehuur de auto geduwd. Op de zolder van zijn huis 'had hij haar vastgebonden. Zij was 's avonds door de politie bevrijd. Van onze correspondent MAASTRICHT. Vo-or de feestda gen draait het smokkelfront aan de Belgisch-Nederlandse grens in Lim burg en Brabant op volle toeren. Ingezonden mededeling) In cellofaan lekker droog DEN HAAG. De melksanerings- commissie in Den Haag zal in hoger beroep gaan tegen de uitspraak van de president van de rechtbank, waar door de melksanering in Den haag op losse schroeven is komen te staan. De commissie had een kort geding aangespannen tegen twee melkslij- ters, die Wanten buiten de hun toe gewezen wijk bedienden. De slijters wonnen het kort geding omdat de pre sident de voorschriften van de sane ringscommissie niet verbindend ver klaarde. De commissie zal nu aandringen op een snelle behandeling van het ho ger beroep, opdat zo spoedig moge lijk de twijfel wordt weggenomen of in de aanloopperiode die inmiddels met zes maanden is verlengd de volle winstmarge mag worden verre kend. Wanneer de slijters meer melk dan hun basishoeveelheid hebben ver kocht, moeten zij van de meer ver kochte melk een bedrag per liter af staan. De slijters die minder dan hun basisverkoop hebben, krijgen de vol le winstmarge van de commissie te rug. DEN HAAG De uitbreiding van het. gemeentelijk belastinggebied zal zo vlug mogelijk, in elk geval vóór 1966, tot stand moeten komen, zegt minister mr. E. H. Toxopeus in de memorie van ant woord op de begroting van binnenland se zaken. Er is echter nog geen voorstel gedaan, omdat hij nog met minister prof. dr. J. Zijlstra overleg pleegt over d'e aard van deze belastingen. DEN HAAG. De regering wil de kindertoelageregeling voor het rijksper soneel met ingang van 1 januari 1962 herzien. De herziening houdt verband mèt een wijziging van de kinderbijslag wet met ingang van oktober 1960. De kindertoeslag voor het rijksper soneel word't verhoogd tot 4,94 gulden per maand of 1,14 per week voor het eerste kind, 6.46 per maand of 1,49 per week voor het tweede en derde kind, 10,28 per maand of 2,37 per week voor het vierde en vijfde kind en 14,06 per maand of 3,24 per week voor het zesde en ieder volgend 'kind'. De minister van binnenlandse zaken heeft de gemeenten gevraagd overeen komstige voorzieningen te treffen voor het gemeentepersoneeL Heel wat Belgische kerstdiners zul len met Nederlandse smokkelboter gereed worden gemaakt, terwijl in België zelf de koelhuizen propvol boter zitten. De Nederlandse smokkelboter is nog al tijd rond veertig procent goedkoper dan de 96 frank die de Belgische huisvrouw voor een kilo op de win- kelbank moet leggen. De Belgische mobiele gardes die met hun snelle wagens als jachthonden langs de bosrijke grens patrouilleren, brenger de boterhandel in dit hoog seizoen overigens slag op slag toe. De boterhoeveelheden die alleen al in de afgelopen dagen in beslag zijn ge nomen zouden ruim voldoende zijn om alle 25.000 gezinnen in Maastricht een kilo kerstboter cadeau te geven. „ZWARTE ZWAANTJES" In het grensgebied van Weert hadden Brabantse smokkelaars een strop van vijfduizend kilo boter. Him gepantser de Amerikaanse wagens raakten zij kwijt. Op de boswegen van Neerpelt lieten de smokkelaars op hun vlucht een auto met 2415 kilo boter achter. Een Nederlandse bestelauto bleef op zijn nachtelijke rit zwaar beschadigd tegen een wegversperring liggen met tweeduizend kilo smokkelboter aan boord. Bij het grensdorpje Lommei bij Weert reden de Belgische grens- douanes de „zwarte zwaantjes" zo als men ze in smokkelkringen noemt een wagen klem met duizenden ki lo's boter in de bagageruimte. De bestuurders van de smokkeiwagens, die meestal voor een onbekende baas werken om enkele briefjes van 25 gulden te verdienen, kregen op hun vlucht in de duisternis wel eens een schot nagezonden, maar wisten allen te ontsnappen. Tussen de handig op gestelde vallen en de gevaarlijke ach tervolgingen door werden m de grens streek nog wat kleinere partijen bo ter van kruimelsmokkelaars in beslag genomen. Slechts één Belgische smokkelrijder ein digde zijn botertocht in de gevange nis. Deze man, M. M. uit Lokeren in België, voelde zich zo veilig met zijn gecamoufleerde boterlading, dat hij net tegen het sluitingsuur van het goe derenvervoer bij de douane aan de grenspost voorreed. „Een lading ruw koehaar in de bak", zei de Belg. Dat stond ook op de geleidebrief. Ruw koehaar wordt in België door de stu kadoors gearuikt voor het bepleisteren van woningen. „Alles in orde" zei de bestuurder en startte onmiddellijk zijn wagen. Maar de douane stak voor alle zekerheid een lange ijzeren staaf door de la ding. De staaf kwam er als een bo terletter uit. Onder de laag koehaar zat een portie van vijfduizend kilo bo ter verborgen. De vrachtwagen werd in beslag genomen en de Belg, die voor een onbekende Nederlandse bo- terhandelaar werkte ging de gevange nis in. (Ingezonden mededeling)

Zeeuwsch Dagblad | 1961 | | pagina 5