was eens „Deze mag naar u toe, mevrouw", zegt worstmaker Homburg Wie ruilt mijn Zeeuwsch Dagblad Dekkers zal er langzaam weer bovenop komen Uw nieuwe winterjas uw popeline mantel en jas REEDS VOOR f 39 - HOOFTMAN'S Aan 18.000 mensen vraagt Meneer de Wit Dinsdag 10 oktober 1961 KLEDING ZEEUWSCH DAGBLAD ZO beginnen de sprookjes er? daarin doen de kabouters nachts bek werk.J)aku?ct5 eens. heek kaappekeden ook nu kunt uprofileren van het werk der kabouters..van onxe KABOUTERS!da kleine advertenties met c/egrootste resultaten/ in bet ZeeuwschVacjblad. „Want 't is een mooie, sappige rookworst geworden - als vakman zie je dat meteen al aan de goudgele kleur. We hebben hem geen minuut alleen gelaten, dag en nacht er op gelet of 't roken ging zoals we wilden. Goed! Hij mag naar u toe, mijn naam mag er op. En dat betekent iets, weet u. Als je in een slagerij geboren bent zoals ik, van je vader worstmaken hebt geleerd, als twee zoons bij je in de zaak werken - dan zet je niet zomaar je naam op een produkt. We hebben nu hier in Cuyk één van de grootste vleeswarenfabrieken van W-Europa, maar ik garandeer nog altijd persoonlijk elke ham, elke worst, elk blik dat naar u toegaat. ïk wil dat u weet wat voor vlees u in de kuip hebt, als er op het loodje Homburg staat." Wat moet u er mee? Watdoet u er mee?* Plaats een „Kabouter" - Vanavond nog! Boekjaar 1960 zeer teleurstellend WARENHUIS MARTENS OVERGENOMEN Londense vrachtenmarkt of hangen nu gereed. Zeer apart en hoog modern is voor het a.s. seizoen uw dri-sil popeline mantel en jas, prachtig die donkere tinten en dan... die prijzen. zo'n vlotte jas of mantel. Natuurlijk hebben we ook het betere genre in de „Fal con" b.v. Zie onze speciale „FALCON" Etalage Plein 1940 - pottenmarkt MIDDELBURG (Ook voor de kinderen) HOMBURG l l Kleine wagengroot probleem. Met de beste wil van de wereld kunnen Meneer de Wit en zijn gezin er niet meer tegelijk in. Wie heeft een grotere auto? Wie zoekt een kleinere? Tja, Meneer de WitWat moet u er mee - wat doet u er mee? Een „Kabouter" plaatsen! Een „Kabouter" in het Zeeuwsch Dagblad brengt de partijen bij elkaar. Meer dan 16.000 mensen lezen wat u zoekt of wat u kwijt wilt. Succes haast altijd verzekerd! Deze„Kabou- ter" plaatste Meneer de Wit: De prijs van deze annonce bedraagt slechts f 1.61. Wat u ook zoekt, wat u ook aanbiedt, een „Kabouter" werkt fantastischI Tot 's avonds 9 uur kunt u uw annonce telefonisch opgeven! 2009 (01180) DORDRECHT In tegenstelling tot de aanvankelijke verwachtingen zijn de uitkomsten van het postorderbedrijf Dekkers over 1960 zeer teleurstellend geweest. De resultaten laten geen di vidend toe. Voorgesteld wordt de winst van 37.113 aan de algemene reserve toe te voegen. Over 1959 werd tien procent betaald. Het bedrijf boekte een exploitatie winst van 428.246 (v.j. 785.538). De postorderafdeling werkte in het tweede halfjaar van 1960 met verlies, omdat de kosten hand over hand toenamen. Daarnaast was een uitbouw van de or ganisatie van het bedrijf nodig in ver band met de te bereiken omzet in het tweede halfjaar. Deze omzet viel even wel tegen. Het betekende een winstder ving van drie ton. AANPASSING De voltooiing van de aanpassing van de organisatie en de huisvesting aan de nog steeds voortgaande stijging van de omzet zal, naar de directie ver wacht, voor een deel in 1961, doch in meerdere mate in de komende jaren tot betere resultaten leiden. De detailverkoop in de afdeling wo ninginrichting leverde tien procent meer omzet op dan in 1959, maar dit leidde niet tot een hogere winst. De de tailverkoop in textiel w.o. confectie was gunstig. De afdeling scheepsstof- fering had met een lichte teruggang te kampen. BETERE STRUCTUUR De in 1960 begonnen onderhandelingen hebben in 1961 geleid tot de overne ming van het warenhuisbedrijf van de firma H. Martens en Co. in Rotter dam. Daardoor is de structuur van de vennootschap verbeterd. De directie is van oordeel, dat de gang van zaken tot dusver in het lo pende boekjaar gunstig is. Daar echter de omzet van het vierde kwartaal in belangrijke mate bepalend is voor de jaarwinst kan thans nog moeilijk een voorspelling worden gedaan over het uiteindelijk resultaat van 1961. LONDEN (Reuter) Op de Londense vrachtenmarkt was het onder een goed prijs houdende stemming vrij druk. Er werden gedaan zwaar graan van de St. Laurens naar Glasgow tegen 48-9, oktober, van Northern Range naar Avonmouth tegen 48-9, november, van Vancouver naar Lon den tegen 7 vrij lossen, december, tim merhout en stukgoed van Brits Columbia naar Engeland tegen 12,50 per ton vrij in en uit, november-december en mais in zak ken van Bangkok naar drie havens tussen Moji en Yokohama, tegen 46*6 in en uit, öktober-november.

Zeeuwsch Dagblad | 1961 | | pagina 8