WITTER jongelui RADION WAST WITTER... EN ZACHTER Zwitserse Chef-kok bereidt de verrukkelijkste soep van Hollandse kippen extra voordelig vrouwelijk personeel ZEEUWSCH DAGBLAD fantastisch Adverteren doet verkopen Het Girokantoor 's-Gravenhage PTT ^o; Op het Girokantoor 's-Gravenhage fijn van smaak hoge voedingswaarde stevige schaal hèt eitje voor de kinderen Donderdag 21 september 1961 Pag. 12 Kijk, bet verschil tussen wit en witterhet witste jurkje in de wei...Daarmagdezomerzon op schijnen! En dat jurkje is bovendien ook zo zacht gewassen. Mooi zo, moeder daar heeft U goede zorg aan besteed. Dat is direkt .te zien: hier is gewassen met zorg. Door- een zorgzame moeder en Radion. Want Radion geeft het beste sop, met ruim stevig schuim vol veilige zachtheid... En die zachtheid van zeep is zo goed voor Uw handen: Sop op z'n zachtst en je ziet het direkt, dit is een wittere was! Dubbel lekker, dubbel krachtigzo moest de Kippesoep Speciaal van Knorr zijn. Zo is deze soep geworden, dank zij de bijzondere zorgen van de heer Obrist - chefkok van Knorr Zwitserland; - proef het resultaatin één woord Het recept is uniek. Dat werd bevestigd door 600 Nederlandse huisvrouwen, die keurdenzij kwamen eensgezind tot de conclusie: heerlijke kippesoep waar veel kip en veel kracht in zit vraagt PTT voor werkzaamheden van verschillende aard op administratief gebied. Vereisten: enige jaren voortgezet onderwijs, leeftijd 16-30 jaar, prima sociale voorzieningen pensioenregeling na 2 of 5 jaar dienst gunstige verlofregeling met een vakantie-uitkering van 4% als regel wordt op zaterdag niet gewerkt Belangstellenden kunnen alle inlichtingen over salaris, pensiontoelage, pensiongelegenheid te 's-Gravenhage en vergoeding van reiskosten voor bezoek aan ouders enz. mondeling verkrijgen. Daartoe zal door het Girokantoor zitting worden gehouden van 10-15 uur en van 19-21 uur te: Terneuzen in grandhotel „Rotterdam", Westkolkweg 8, op vrijdag 22 september a.s. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de personeelsafdeling van het Girokantoor 's-Gravenhage, Spaarneplein 2 te 's-Gravenhage. kunnen worden geplaatst in een administratieve functie op aantrekkelijke voorwaarden. Vereisten: diploma MULO A of B, bewijs van overgang van de 3e naar de 4e klas HBS of Gymnasium, diploma Handelsdagschool of een andere gelijkwaardige ontwikkeling. datum van indiensttreding nader te bepalen prima sociale voorzieningen pensioenregeling na 2 of 5 jaar dienst gunstige verlofregeling met een vakantie-uitkering van 4% als regel wordt op zaterdag niet gewerkt Belangstellenden kunnen alle inlichtingen over salaris, pensiontoelage, pensiongelegenheid te 's-Gravenhage en vergoeding van reiskosten voor bezoek aan ouders enz. mondeling verkrijgen. Daartoe zal door het Girokantoor zitting worden gehouden van 10-15 uur en van 19-21 uur te: Terneuzen in grandhotel „Rotterdam", Westkolkweg 8, op vrijdag 22 september a.s. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de personeelsafdeling van het Girokantoor 's-Gravenhage, Spaarneplein 2 te 's-Gravenhage.

Zeeuwsch Dagblad | 1961 | | pagina 12