DEZE B0TERVL00T VOOR 6 PLANTA-ZEGELS extra voordelig telegrafisf(e) ZEEUWSCH DAGBLAD fijn van smaak hoge voedingswaarde JJ) stevige schaal hèt eitje voor de kinderen Pag. 6 jonge mensen Adverteren 'doet pas goed, als U het vaak en zegelmatig in het doet. Sterrit te Nieuwdorp Vergadering reisclub „De Trekkers" Donderdag 7 september 1961 ZEEUWSCH DAGBLAD Onveranderlijk.... zolang De Gruyter bestaat, zal De Gruyter gratis kassabons geven waarmee U 10% contant verdient. Onvoorwaardelijk garandeert De Gruyter daarbij betere waar. Deze twee garanties zijn mogelijk omdat De Gruyter tabrikant, importeur, grossier en winkelier tegelijk is. Dat geelt grote besparingen, waarvan De Gruyfer zijn honderdduizenden klanten altijd laat profiteren. HET TELEGRAAFKANTOOR TE AMSTERDAM vraagt voor opleiding tot het sportieve beroep van Het diploma MULO of een gelijkwaardig getuigschrift is vereist Sterk verbeterde arbeidsvoorwaarden: een 17-jarige bijv. verdient na een half jaar in dienst te zijn geweest f 200,- (bruto) per maand. Goede pensiontoeiageregeling en reiskostenvergoeding. Sollicitaties te richten mik de directeur van het Telegraafkantoor Amsterdam, N.Z, Voorburgwal 142, Amsterdam-C. „De Zwarte Dame" schaakt in competitie KRUININGEN. De schaakvereni ging ,,De Zwarte Dame" hield haar jaar lijkse algemene vergadering onder voor zitterschap van de heer J. W. Hasman. Besloten werd om naast de onderlinge wintercompetitie, die op 11 september a.s. zal aanvangen, ook deel te nemen aan de competitie van de Zeeuwse Schaakbond. Men sprak de hoop uit, dat nog nieuwe leden zich als lid zullen melden, waardoor het mogelijk is het spelpeil op te voeren. Een verheugend feit voor de vereniging was, dat de vroegere jeugdkampioen van Zeeland, de heer C. M. Jansen, reeds als lid is toegetreden. De clubavond blijft op maandag en wel in de zaal Drenthe van „Ons Dorpshuis" te Kruiningen. Postduivenbericht TERNEUZEN. Prijsvlucht uit Cha- traurouse van ,,De Eendracht" te Ter- neuzen. Snelheid van de eerste duif was 1082,5 meter, die van de laatste prijs winnende duif 803,7 meter. 1. Meijer-v. d. Berge, 2 en. 0. Gebr. Van Meir, 3, 4 en 10. A. Faas, 5. J. A. de Smidt, 7. J. F. v. d. Veen, 8. C. v. d. Hooft, 9. J. C. Rouw. Geladen wagen kantelde OVEZANDE. Bij het rijden met een met paarden bespannen en beladen landbouwwagen, kantelde het voertuig doordat de remmen weigerden. De heer A. Otte viel van de wagen en moest zich onder medische behandeling stellen voor een snij wond in de linker onderarm. Concert O.N.D.A. MIDDELBURG. Donderdag 7 sep tember zal de Middelburgse muziekver eniging O.N.D.A. des avonds om acht uur concerteren op het Molenwater te Middelburg. Het programma voor deze avond luidt als volgt: 1. opening: koraal ps. 150; 2. Rotter damse Vlag van Joh. Palier; 3. Op de Bornhof P. B. Bisselink; 4. Colonel Bo gey K. J. Alford; 5. Liederenselectie; 6. Overste Barendsen Fr. Jahma; 7. Naher, mein Gott zu Dir L. Nuh; 8. Black Diamond C. J. N, Cori; 9. Erna wals C. J. N. Cori; 10. The Middy K. J. Alford; 11. Liederenselectie; 12. Jhr. de Casembrootmars P. de Nooy. DRIEWEGEN. De m.a.b.c. ,,De Zingende Bougie" te Driewegen heeft voor zaterdag 9 sept. weer een rit ge organiseerd welke meetelt voor het clubkaitipioensohap. De start zal deze keer zijn te Nieuwdorp om 3 uur en de finish te Driewegen. Inschrijven vanaf half 3 n.m. in café Polderman te Nieuw dorp. TERNEUZEN. „De Zeeuwsche Schutters" uit de Zandstraat hielden een schieting op de staande wip, waar voor weinig belangstelling bestond. De uitslag is als volgt: hoogvogel: J. Fop- ma; zijvogels: E. Hendriks te Westdor- pe. Andere niet afgeschoten. Kallen: E. Kaas uit de Zandstraat en J. Brugge- man uit de Braakmanpolder. >s HEER-ARENDSKERKE De reisclub „de Trekkers" hield dezer da gen haar jaarvergadering in het ge bouw van de Christelijke landbouw school. De voorzitter de heer J. van Sabben leidde de vergadering. In ver band met het bedanken van enkele be stuursleden werden in de ontstane va catures gekozen tot secretaris, de heer A. P. Dobbelaar en tot algemeen be stuurslid de heer Joh. Poelman,Sr. Uit het financieel verslag bleek dat de kas met een batig saldo sloot. De ver gadering was matig bezocht. De collecte voor de kankerbestrij ding te Waarde bracht 56 gulden op. Openbare verkoping TERNEUZEN. Ten overstaan van notaris K. J. Hoving is dinsdagmiddag ten verzoeke van de erven van mevrouw de weduwe J. M. de Vos-Kayser in het openbaar verkocht het huis met erf aan Plein 4 groot 2,10 meter. Koper werd de heer J. W. Scheele te Boschkapelle voor 12.000 gulden. TERNEUZEN. Ten overstaan van notaris K. J. Hoving is dinsdagmiddag ten verzoeke van de erven van mevrouiw de weduwe J. M. de Vos-Kayser in het openbaar verkocht het huis met erf aan de Bernardstraat 5, groot 2,09 a. Koper werd J. J. Jansen te Terneuzen voor 6.200 gulden. Wethouder W. van Gilst te Bruinisse is door het college van B. en W. be noemd als loco-burgemeester. Onder leiding van de presidente mevrouw Van Rooyen-van Sighem start te de N.C.V.B. afdeling Westkapelle met haar winterprogramma. De heer Laar man, sekretaris van de Bond tegen vloe- ken, sprak over het onderwerp „Gods naam in de omgangstaal". Deze N.C.V.B. afdeling te Westkapelle telt momenteel 46 leden. Bij de spaarbank van de Coöp. Boe renleenbank „Borssele" werd in de maand augustus ingelegd 53.098,93 en terugbetaald 62.568,36. Het saldo aan het eind der maand bedroeg 1.732.487,82. De op 1 september te Goes gehou den collecte van het Koningin Wilhelmi- na Fonds voor Kankerbestrijding heeft 2219,53 gulden opgebracht. Een woord van dank aan de inwoners van Goes en aan de ijverige collectanten die dit mooie resultaat mogelijk maakten, is hier ze ker op zijn plaats.

Zeeuwsch Dagblad | 1961 | | pagina 6