De verfijnde natuurazijn uit de Hogeschool der Kookkunst: Vinaigre eMt Annie's nieuwe fruit je... en hoe omo dat fris en mooi houdt morgen... dan mag je het aan Adverteren doet U pas goed, als U het vaak en regelmatig in het ZEEUWSCH DAGBLAD doet. Nu bij uw winkelier! 0' Douwe Egberts Omo wast voorzichtig en sekuur het vuil uit de wol. Meer niet. De wolvezel wordt niet aangetast, blijft veerkrachtig, zacht, warmte-gevend. Even zorgvuldig behandelt moderne Omo andere tere weefsels, ook de modernste als Orlon en Dacron. kleine advertenties Woensdag 16 augustus 1961 ZEEUWSCH DAGBLAD Pag. 6 Om u nóg beter in staat te stellen, de fijne geur van Pickwick Thee te beschermen, brengt Douwe Egberts tijdelijk dit ge- distingeerde trommeltje, waarin precies een doosje Pickwick theezakjes past De afgepaste hoeveelheid van elk thee zakje is voldoende voor 4 a 5 koppen heerlijke thee. Vraag nü uw winkelier naar het handige bewaartrommeltje. UK EEN NIEUWE AZIJNV VOOR FIJNPROEVERS* en voor ieder die van lekker klaargemaakte sla houdt - ge noemd naar de befaamde Franse kookschool Cordon Bleu. In een handige nieuwe fles, die de tafel siert. Proef hoe deze aro matische, belegen azijn uw sla delikaat verfijnt. Morgen al! DE DOP MET DE BLAUWE® is een onderscheiding - toege kend aan zuivere natuurazijn. En de 'Cordon Bleu' op het etiket betekent: deze nieuwe azijn is extra fijn. Proef en ge niet! Prijs: 48 ets. Vinaigre Cordon Bleu wordt bereid door de volgende azijnfabrikanten: Gulpener, Gulpen - Haas, Haarlem - Heerkens Schaepman - Edik - Phaff, Zwolle - Van der Jagt, Breda - Luycks, Dtemen - 'De Ooievaar', Amsterdam -Van Rijn, Utrecht - Tack, Amsterdam - Tromp Rueb, Rotterdam. Ons land telt duizenden Annies en Marietjes en Greeties. En duizenden lieve moeders, die het heerlijk vinden iets leuks voor haar kinderen te (ideaal voor de Witte was) IS breien. Maar dan komen die kleine probleem- ook ideaal voor tere stoffen! pjes: hoe houd ik het mooi, waarmee moet r:i__ a ik het wassen? Als U Omo uit ervaring kent, ^'jne V3n OmO 'S, dat je er alles weet u onmiddellijk het antwoord: in kunt wassen. Neem zo'n truitje: ...En wat betreft de witte was... U las al, dat Omo - wit met blauwe korreltjes! - daarvoor ideaal Is. Zonder bleken, zonder blauwen wast het stralend wit, geurig fris. 't Komt door Omo's verhoogde zuurstofwerking - één van de nieuwe wasvoordelen! Miljoe nen zuurstofbelletjes werken in het goed tot het laatste smetje ver dwijnt. Ja, óók In de wasmachine bereikt U dit volmaakte resultaat! i}- Te koop nog 2 stuks nieuwe automatische zig zag naaimachines, in koffer. Let wel, met 15 jr. schrift, garantie. Slechts enkele da gen gebruikt voor Demon stratie 298. J. Cijsouw, Zuidstraat 103, Westkapelle. Telefoon 287. ■X- Pfaff elek. koffermachi ne 298. Pfaff elek. koffer zig-zag 498 en alle ande re Pfaff typen, Bastiaanse, Goes, Papegaaistraat 4. -X Een Pfaff is af én pret tige uitleg én plezierige service én passende beta ling. Bastiaanse Goes Papegaaistr. 4, tel. 7476, X- Voor de beste successen Instituut voor kantooropiei- ding - typen - steno - han- delskorrespondentie. J. A. Biesbroeck (staats bev le raar) Gentsestr. 21a - 23, Hulst. Tel. 01140-2080 leslo kaal te Axel Walstr. 35. x- Benzo rijwielen. Waar om meer betalen als u aan de fabriek veel en vee] goedkoper uit bent. Benzo rijwielen sport super de lu xe met handremmen, merk Weinmann, geheel compl. met lamp, slot, jasbescher- mer en bagagedrager net to 137,50. Ook te leveren in de nieuwste 2 kleur combinatie 4 extra. Vraagt gratis prijscourant. Benzo Eijwielfabriek, Hoogstraat 169, Vlaardin- gen, tel. 2474-4244-5686. -X Winter bloemkoolplanten te koop. Fa. Joziasse, tele foon 267 Serooskerke Walch. X- Wij galvaniseren Uw em mers. teilen, wasketels en verder voorkomend ijzer werk. J. Meeuwse, Grave- str. 59—61. tel. 3783, Middel burg. -X Vermager zonder moeite met Gracial, 50 dragees 1,98. Bij apoth. en dro gist. X- Te koop Aardbeiplanten N.A.K. gekeurd. A. de Pag- ter. Tel. 01183-423 Zandweg 17 Ritthem. -X Wat doet U in Uw vrije tijd? Doe het Zelf! Het is een nuttige en aangename vrijetijdsbesteding, die ont spanning geeft en geld spaart. Het tijdschrift Doe Het Zelf biedt beginners en gevorderden de helpende hand. Het is de vraagbaak voor actieve mensen, die graag zelf de handen uit de mouwen steken. Het maakt U óók wegwijs op het ge bied van amateurfotografie, electronica en de verzor ging van bloemen en plan ten. In Doe Het Zelf staat voor elk wat wils. Koop het bijzonder interessante num mer van deze maand bij een kiosk of boekhandel. Indien niet meer voorradig kan het ook worden besteld door een briefkaart met 0,90 postzegels extra ge frankeerd te sturen aan maandblad Doe Het Zelf, postbus 955, R'dam, met vermelding: „Voor het nummer van deze maand". Hebt U een girorekening? Dan is het gemakkelijker 0,90 over te schrijven op postrekening nr. 4530 met op het ,,bij"-strookje dezelf de aantekening. -X Te koop. Als nieuw elec- trische naaimachine met 5 laar garantie 120.—. J. Cijsouw, Zuidstraat 103, Westkapelle, telefoon 287. X- Gezonde mensen, geluk kige mensen. Het maand blad Spreekuur Thuis geeft een gezonde kijk op Uw ge zondheid. Het is het voor lichtingsblad van de Kon. Nederlandsche Maatschap pij tot Bevordering der Ge neeskunst. Bijna alle Ne derlandse artsen zijn hierin verenigd. Doktoren met een grote parktijkervaring ver tellen in begrijpelijke taal hoe U gezond kunt zijn en blijven. Zij houden als 't ware „Spreekuur bij U thuis". Spreekuur Thuis be vordert uw gezondheid en die van uw naasten. Lees het bijzonder interessante nummer van deze maand. Het is verkrijgbaar bij kiosken en de boekhandel. Het kan echter ook worden besteld door een briefkaart met 0,90 postzegels extra gefrankeerd te sturen aan Maandblad Spreekuur Thuis, postbus 705, Rotter dam, met vermelding: „Voor het nummer van deze maand". Hebt U een girorekening? Dan is het gemakkelijker 0,90 over te schrijven op postreke ning nr. 121000 met op het „bij"-strookje dezelfde aan tekening. X- Te huur mooi landhuisje in mid.standsw. dorp omg. Goes. Bev. gr. voorkamer, achterkamer, serre, keu ken, gr. garage, boven 2 slaapkamers, k. en douche cel, gr. tuin. Brieven onder no. A 2517 Bur. van dit BI. Goes. -X Secretaresse vraagt thuis werk in bezit van schrijf machine. Brieven onder no. A 2516 bur. van dit Blad Goes. X- Volle Evangeliegemeente Middelburg a.s. vrijdag half acht spreekt in het Schut tershof: dhr. J. H. Scholte uit Den Haag. Iedereen is welkom. X- 1 Citroen Ideaal 1961. 5000 km gelopen. Garage Maas. Borssele Telef. 225. x- 1 DAF 1960, 2 Bestelwa gens Ford Taunus 1 Ton 1956. Garage Maas Tel. 225 Borssele. mm.

Zeeuwsch Dagblad | 1961 | | pagina 6