TRAGISCH EINDE VAN BUSREIS DOOR EUROPA Reis van derde groep Ambonezen is uitgesteld FASTIS i Dl IE MO DEI RH IE Zll GZAGS (AN m 12% tot 20% GOEDKOPER „Nieuwe opstand tegen president de Gaulle" rrvrrrvrrvrrvfrvrrp ZWITSAL Moedig optreden van Zwitserse politieagent O tejudLI Verzorging is redelijk Uitrukken was gerepeteerd Oranjeboom^ Protest bij Russische commandant Berlijn BLIKSEMCARRIÈRE WEKTE ARGWAAN X Zestien mensen omgekomen z TALLOZE GERUCHTEN IN PARIJS EN ALGIERS Barbarossa MOEDER WORDEN... Profiteer van de FAN1 zomeractie Vrijdag 4 augustus 1961 ZEEUWSCH DAGBLAD Pag. 5 Toedracht Wereldberoemde voor veel lagere prijs Diepe indruk MARKANT SURINAAMS BAUXIET OPNIEUW IN DE BELANGSTELLING BRAND IN WORMER Opnieuw pogingen om Borgward te redden PUZZLE MEE! Verenigde Nederlandse Brouwerijen d'Oranjeboom N.V. Geleide projectielen voor Indonesië MARKANT VLUCHTELINGENSTROOM HOUDT AAN Einde gekomen aan zeer lange reeks diefstallen Grote Cabaret-Drie op bet scherm vandaag I vandaag fjnhSTkortl IWARKAWT Hggl HERGXSWIL (Reuter, AP) En kele bergingsschepen markeren de plek waar woensdag in de late na middag zestien Amerikaanse vakan tiegangers gillen^ en schreeuwend een afschuwelijke verdrinkingsdood tegemoet gingen. Niets wijst er op dat onder het rimpelloze watervlak op een diepte van bijna zestig meter een gekantelde bus in de modder steekt, thans een grote lijk kist met de stoffelijke resten van zestien vrolijk van huis en haard vertrokken toeristen. De anders zo drukke verkeersweg langs het Vierwoudstedenmeer tussen Hergiswil en Stansstadt ligt vrijwel verlaten. De politie heeft het verkeer omgelegd. Enkele toeristen staren ewijgend naar het bergingswerk. Na de aanvankelijk verwarrende ooggetuigenverklaringen heett men nu een juist beeld gekregen van de ware toedracht. Op het door de regen spiegel glad geworden wegdek was de bus tegen een truck met opleg ger gebotst. De zware tou ringcar kantelde tegen het zware hekwerk, dat weg en meer van elkaar scheidt, en stort te toen in de diepte. De bus bleef nog juist lang genoeg bo ven water om ne gentien mensen de gelegenheid te geven uit de ramen te klim men en de ande ren die niet ir de buurt van de ramen konden komen te doen gruwelijk lot hen (Advertentie) Doe nu uw voordeel en koop direct. De geweldige vraag naar Singer zigzags over de hele wereld maakt deze fantastische aanbieding mogelijk. Nd moet u toch absoluut een Singer zigzag machine aan schaffen! Het oudste merk (110 jaar), dat reeds meer dan 110 miljoen machines aan de wereld heeft geleverd. Superieur in kwaliteit en service! De betaling kunt u desgewenst via het gemakkelijke Singer betalingssysteem regelen. Winkel en agentschappen in elke plaats. Zij lichten u ook gaarne in over de waarde van uw verouderde machine. CO Aan Singer Maatschappij N.V., Kalverstraat 60-62, Amsterdam. Zend mij s.v.p. gratis brochure over uw Singer zigzag naaimachine. Naam: Adres Woonplaats: t2 SINGER Meer dan 110 miljoen machines in 110 jaar! De heldhaftige Zwit serse politieagent Otto Müller die zijn leven herhaaldelijk in de waagschaal stelde door over levenden uit de zin kende bus te sleuren. beseffen, welk "wachtte. Voor de ontzette blikken van de en kele ooggetuigen verdween na luttele ogenblikken de zware bus met een plons in de diepte. Twee en twintig mensen, onder wie de Italiaanse chauffeur en de Zwit serse reisleider met zijn echtgenote, ontkwamen op het nippertje aan de dood. Een Zwitserse politieagent, Otto Müller, was de eerste die met het reddingswerk begon. Hij bracht ver scheidene versufte overlevenden veilig aan wal. Op twee na zijn alle 22 geredden in de ziekenhuizen van Stans en Luzern vastgehouden. Allen hebben een ze nuwschok en vijf hunner zijn licht ge wond. Een 52-jarige Amerikaanse uit Kan gas City, mevrouw Smith, vertelde hoe na de geweldige schok van de botsing de achterkant van de bus omhoog scheen te rijzen. ,,Toen we in het wa ter tuimelde zei iemand ons kalm te blijven, naar de ramen te gaan en er uit te klimmen'*, aldus de nog diep geschokte vrouw. Haar man, die ook tot de geredden behoort, zei dat hij zich geen schok kon herinneren en al leen maar naar buiten wilde. Het ongeluk heeft in de streek diepe indruk gemaakt. In het kanton Nid- walden waar het ongeluk gebeurde zullen als teken van rouw drie da gen lang geen openbare bijeenkomsten met muziek of dans gehouden wor den. De patiënten in de ziekenhuizen kregen gisteren bloemen van de Zwit serse regering, terwijl de Amerikaan se ambassadeur in Zwitserland hun met zijn vrouw een bezoek bracht. De Amerikaanse toeristen waren op 24 juni uit New York vertrokken voor een rondreis door acht Europese lan den. De reis voerde hen ook door Ne derland, vanwaar zij via België in de richting van Zwitserland vertrokken. Daar kwam het rampzalige einde van de reis. Advertentie Heerlijk, die geur, die smaak Van onze speciale verslaggever PARIJS Tussen 9 en 15 of tussen 12 en 20 augustus wordt volgens sommige Franse dagbladen een nieuwe „putsch" tegen de regering-de Gaulle verwacht. Ditmaal zou het niet alleen gaan Om een nieuwe opstand van hoge officieren in Algerije. Van extreem rechtse en zelfs neofascistische neigingen verdachte groepen willen thans rechtstreeks president de Gaulle bedreigen. Zij spreken er min of meer openlijk over „om het gaullistische krot grondig op te ruimen". De talloze geruchten over een nieuwe putsch in Algerije en Parijs zelf, leid den er gisteren reeds toe dat de Fran se vakbonden een waarschuwend woord meenden te moeten laten horen. Zij verklaarden dat er ernstige lacunes zijn bij de opsporing door politie en justitie van verdachte antigaullistische elementen. Zij wezen er verder op dat zij maatregelen hebben genomen voor- het geval de „mannen van de putsch" het tot daden zullen laten komen, ONTEVREDENHEID Ook van andere zijde dan de vakbon den worden de extreem rechtse tegen standers van de Gaulle ernstig gewaar schuwd. De mislukte putsch van 23 april van Salan en de zijnen moet spre ken tot hen, die nu weer tot het uiter ste willen gaan om het beleid van de president in Algerije en waarschijnlijk straks tegenover Tunesië om te buigen, zo schreef het vooraanstaande blad le Figaro gisteren. De regering toont niets van de wil om een nieuwe putsch met alle midde len te weerstaan. Toch bestaat er een zeer reële groep extreme rechtsen die de ontevredenheid onder een deel van het officierskorps aanmoedigt, en die er veel voor over zou hebben om haar doel, een Frans Algerije, te bereiken. De geheimzinnige achtergrond van de vele bomaanslagen van de laatste weken en de vele contacten die in Al giers, Genève en Spanje bestaan tus sen de gevluchte officieren en nog in dienst zijnde officieren van het Franse leger, duiden op een atmosfeer van on rust, waaruit gevaarlijke erupties kun nen ontstaan. Het weekblad l'Express haalt in dit verband een reeks voorbeelden aan van gevallen waaruit blijkt hoe in be paalde officierskringen de toestand nu is. Zo is het voor een officier thans uitermate ongewenst dat hij in mili taire kringen openlijk ervoor uitkomt dat hij gaullist is en te allen tijde be reid is de politiek van president de Gaulle te steunen. Eigen nieuwsdienst PARAMARIBO. De Bakhuis Mining Company, een pas opge richte „dochter" van de Ameri kaanse bauxietmaatschappij Olin Mathieson Corporation, heeft ver gunning gevraagd om in Nickerie in het westen van Suriname naar bauxiet te zoeken. Ook de reeds in Suriname gevestig de maatschappijen, de Suralco en de Billiton maatschappij, hebben belang stelling voor de voorraden bauxiet in Niekerie. Het is nog niet bekend of zij concessies zullen aanvragen. Het erts in het district heeft een andere -samenstelling dan het bauxiet dat in de kustvlakte wordt gewonnen. Het is van zeer -goed gehalte, maar de winplaats ligt ongunstig voor trans port naar de zeehavens. Eigen nieuwsdienst DEN HAAG. De reis op rijks kosten van een derde groep Ambone' zen uit Nederland naar Indonesië is uitgesteld, omdat de tweede groep van Ambonezen die naar Indonesië terug wilden pas onlangs daar is aan gekomen. De derde groep zou op 18 augustus met een schip uit Italië vertrekken, maar Indonesië kan pas over twee maanden een nieuwe groep ontvangen. De Indonesische regering heeft te kennen gegeven dat zij maar honderd man per twee maanden kan opnemen. De verzorging van de in Indonesië teruggekeerde Ambonezen is volgens inlichtingen die de commissaris voor Ambonezenzorg, drs. A. J. van Raalte, heeft ontvangen, redelijk. Armoe be hoeven de repatrianten zeker niet te lijden, want de Nederlandse regering heeft voor hen op een bank in Djakarta een tegoed in ponden sterling gestort. Jeugdgevangenis De eerste groep van 41 teruggekeer de Ambonezen heeft de Indonesische overheid aanvankelijk ondergebracht in een voormalig vliegkamp, Tjaiwan, bij Buitenzorg. Met de aankomst van de tweede groep van 57 repatrianten was er te weinig plaats, zodat de eerste groep nu is overgebracht naar de jeugdgevangenis in Tangerang, die, naar de heer Van Raalte van betrouw bare zijde had vernomen, aan alle eisen van een behoorlijk verblijf vol doet. Zij is zeker niet slechter dan sommige woonoorden voor Ambonezen in Nederland, aldus drs. Van Raalte. Of de jeugdgevangenis, die onder het Nederlandse bestuur is gebouwd, nog als -gevangenis wordt gebruikt, is niet bekend, maar wel staat vast dat de Ambonezen daar niet als gedetineerden worden behandeld. De Indonesische autoriteiten hebben hen geschikt bevon den om naar Ambon te worden doorge voerd. Deze doorvoer is nogal moeilijk, want de Indonesische scheepvaartonderne ming Pelni vaart zeer onregelmatig. Daarom heeft Nederland het agent schap van een Italiaanse scheepvaart maatschappij in Djakarta gemachtigd de Ambonezen voor Nederlandse reke ning van Djakarta naar Ambon te ver voeren. Dat is blijkbaar nog niet ge beurd want Den Haag is nog geen re kening aangeboden. Advertentie Van onze correspondent WORMER. Voor het uitrukken naar de brand die gisterochtend de cacaofabriek De Mooriaan van de N.V. Wessanen aan de Veerdijk in Wormer teisterde, had de brand weer vorige week zonder het te weten een generale repetitie ge houden. Toen hadden inwoners van Wor mer de brandweer gealarmeerd om dat zij dikke rookwolken zagen. Die waren afkomstig van een brand in Ammeraals eindloze-bandweverij. Dat bedrijf staat aan de overzijde van de Zaan, op het grondgebied van Wormerveer, zodat de Wormer- se brandweer toen niet behoefde te blussen. Gisterochtend konden de slangen niet opgerold blijven. Nadat personeel van De Mooriaan de brand had ont dekt, breidde het vuur zich zo snel uit dat twintig stralen water het nog niet konden onderdrukken. De vorige week wel in actie gekomen Wormer- veerse brandweer kwam helpen, maar toch brandden de grotendeels uit hout opgetrokken pakhuizen Wil mington en Pentawan uit. De schadepost was omstreeks een miljoen gulden. Voor een miljoen gulden is gisterochtend in vlammen opgegaan brand in twee pakhuizen van de cacaofabriek De Mooriaan van Wessanen s Velen stonden vroeg op om het walmende schouwspel te zien. koninklijke fabrieken n.v. LEERSUM. Op het kruispunt Rijks, straatweg-Maarsbergseweg in Leer- sum is gistermiddag de 53-jarige J. W. Luimes uit Leersum met zijn bromfiets tegen een vrachtauto gebotst. De man overleed kort na het ongeluk. Van onze correspondent BREMEN. Borg ward-handel aren trachten de fabriek waar de Borgward Isabella tot voor kort werd gemaakt van liquidatie te redden. Hun woordvoerder dr. Ahrens uit Ltibeck meent dat enkele banken en een paar grote grossiers wel vijftig miljoen mark zouden kunnen op brengen om een nieuwe Borgward-onder- nemin-g te beginnen. Door uitgifte van aandelen in kleine coupures van honderd mark zou de rest van het benodigde be drag bijeen te brengen zijn. De mogelijk heden voor een nieuw begin zouden des te gunstiger zijn, omdat de produktie van Isabella-onderdelen gehandhaafd blijft. De autoriteiten van Bremen zijn ech ter van mening, dat men zich niet aan illusies dient over te geven zolang de huidige surséance van betaling nog niet is afgewikkeld. Tegelijkertijd worden de ontslagen arbeiders gewaarschuwd niet in te gaan op de Oostduitse uitnodiging aldaar als gast een paar weken vakantie te komen doorbrengen. Advertentie 2e VERRASSING (BIOSCOOPBONNEN) THANS DEFINITIEF GEËINDIGD! UW WINKELIER HEEFT EEN GRATIS PUZZLEFORMULIER VOOR U ledereen kan tot 31 augustus Uppïi-v a.s. zonder enige verplichting aan deze puzzlewedstrijd deel- nemen. '\v. DJAKARTA (Reuter). De Indone sische luchtmacht krijgt de beschikking over geleide projectielen, zo heeft lucht- maarschalk Suryadarma op een bijeen komst van instructeurs verklaard. Voor de geleide projectielen zijn „goed opgeleide jongeren en ernstige waak zaamheid" vereist, aldus Suryadarma. In het ziekenhuis in Heerenveen is gisternacht de 83-jarige H. Lijstra uit Jubbega bezweken aan de verwondin gen die hij woensdagavond had opge lopen, toen hij bij het oversteken werd werd aangereden door een personen auto. Advertentie Karei I geeft goud voor 'n riks Van onze correspondent BERLIJN. De Oostduitsers blijven in groten getale vluchten; gisteren zijn er in het Westberlijn- se opvangkamp Marienfelde 1155 mensen aangekomen. Onder hen waren opvallend veel jongemensen en er bevond zich ook een groot aantal zogenaamde grensgangers onder, Oostduitsers en Oostberlij- ners die in West-Berlijn werken en nu wegens de druk die er van communistische kant op hen wordt geoefend, hebben besloten zich in het Westen te vestigen. De drie westelijke commandanten van Berlijn hebben in een brief aan hun Russische collega kolonel Solow- jef geprotesteerd tegen de actie die de Oostduitse autoriteiten tegen de grensgangers voeren. De maatregelen, die de Oostduitse regering in dit verband heeft geno men zijn, aldus de westelijke com mandanten, in strijd met de overeen komst over het vrije verkeer tussen alle delen van Berlijn. Zij hebben verder verwezen naar het akkoord dat na de opheffing van de blokkade van Berlijn in 1949 is gesloten, waar bij alle vier mogendheden de plicht op zich hebben genomen het leven in Berlijn te normaliseren en het ver keer tussen Berlijn en het overige Duitsland te vergemakkelijken. De Westelijke commandanten heb ben tegenover de chicanes van Oost- Duitsland in het licht gesteld dat de Westberlijners. die in het oostelijke stadsdeel werken, geen enkele moei lijkheid van de kant van het Westber- lijnse gemeentebestuur ondervinden. Maatregelen Van een onzer verslaggevers AMSTERDAM Aan de oplettendheid van een Zand- voortse agent is het te danken, dat een eind is gekomen aan een lange reeks diefstallen van drie Amsterdamse jongens. Op het Amsterdamse hoofdbureau bekenden zij gisteravond in de afgelopen maanden drie scooters, enkele bromfietsen, gereedschappen en tal van voorwerpen uit geparkeerde wagens te hebben gestolen. Gisternacht gingen zij uit praalrijden met een in Amster dam gestolen Duitse sportwagen. Zij reden naar Zandvoort, waar plotseling de motor afsloeg. Twee jongens stapten uit om hun pas verworven vervoermiddel aan de gang te krijgen, de derde bleef achter het stuur zitten. Een langskomende agent herkende in de automobilist de jongen die hij enkele weken geleden wegens een overtreding met een bromfiets had geverbaliseerd. Omdat deze bliksem carrière hem wat wonderlijk voorkwam, stapte de agent op de knapen af. Die wachtten daar niet op en gingen er te voet vandoor. Pas nadat de agent enkele waar schuwingsschoten had gelost, konden de veertienjarige scholier J. H. S. en zijn zestienjarige broer P. M. S. worden gegrepen. De zestienjarige C. J. zag kans te ontsnappen. In Zand voort stal hij een bromfiets, waarmee hij naar Amsterdam reed. Vóórdat hij op Amsterdams grondgebied werd aan gehouden, had hij een vriend verteld waar de gestolen brommer stond „geparkeerd". Veel plezier heeft de jongen, de veertienjarige L. J. O., van die wetenschap niet gehad. Toen hij gisteravond met de Zandvoortse brommer aan het toeren ging werd ook hij door de politie aangehouden. In West-Berlijn vëerken ongeveer 50.000 Oostberlijners en Oostduitsers. Hun aantal is het afgelopen jaar sterk gestegen. Sinds korte tijd mogen aan hen geen waardevolle gebruiksartike len (zoals ijskasten e.d.) meer wor den verkocht en de jongste Oostduit se maatregel is dat zij hun huur, gas en stroom in westmarken betalen. Daarbij moet worden opgemerkt dat de in West-Berlijn werkende Oost duitsers slechts veertig procent van hun loon in westmarken uitbetaald krijgen. In hun brief hebben de westelijke commandanten de Russen verzocht er onverwijld voor te zorgen dat de maatregelen tegen de grensgangers worden opgeheven. De westelijke com mandanten zullen naar verwacht kan worden echter niets bereiken, omdat, aangenomen dat de Rus zal antwoor den. dit antwoord slechts zal inhou den dat Oost-Duitsland een soevereine staat is en^dat de Sowjetunie geen in vloed heeft op de maatregelen van de Oostduitse regering. Dit is de titel van het nieuwe boek van Dr.W. de Kok. Alles over zwangerschap, geboorte, babyverzorging en kleuter opvoeding. Dit waardevolle boek (184 pagina's in fraaie omslag) krijgt U ten geschenke bij aanschaffing van een BABYSET DE LUXE A BUSSUM. Zaterdag komen de gro te drie van het cabaret voor de tele visie: Wim Kan, Toon Hermans en Wim Sonneveld. Om teleurstelling te voorkomen moeten we er meteen aan toevoegen dat het geen Drie Mannen Show wordt. Neen, er wordt wat gekout over het 25-jarige bestaan van Kans ABC-caba- ret. De drie komen in de rubriek Te- levizier. radio VRIJDAG Een programma met een mysterieuze titel vanavond om vijf voor tien: ,,Les Milandes, een programma rond een kasteel, een vrouw en elf kinderen". Het is sa mengesteld door Henk van Stipriaan, die soms voor allerlei verrassingen zorgt. (Hily. 2). Op de vroege avond, vlak na de avonturen van Paulus, een twintig minuten weer de smakelijke cocktails uit Roelofs ruif. Uit Engeland zijn twee gevarieerde programma's te melden. Op de Ho me Service om zeven uur „Black pool Night" en op het Light Pro- gramme om negen uur de traditione le vrijdagavondshow, die in deze va kantiewedstrijd „Friday night is sea side. night" heet. Deze zender heelt de verdere avond lichte muziek. Mozarts Pianoconcert in A, KV 488 stamt uit het zelfde jaar 1788, waar in de opera „Le nozze di Figaro" ontstond. Het is een werk van geni ale conceptie, waarin de zonnigheid domineert, maar dat toch een ernsti ge achtergrond heeft. De ernst komt vooral in het langzame deel tot uiting, een herfstachtig Siciliano-thema. Hoofse gratie en uitbundige vreug de weerspiegelen zich in het laatste deel. Solist is Aldo Ciccolini. Het Brabants Orkest staat onder leiding van Hein Jordans. Om half negen wordt het concert over Hilversum I uitgezonden. De andere Hilversumse zender brengt om negen uur een pro gramma van operafragmenten onder de titel „De gouden stemmen van deze eeuw". Twee promenadeconeerten van avond: om half acht op Home Ser vice (symfonie nr 93 van Haydn, het vijfde pianoconcert en de derde Le- onora-ouverture van Beethoven) en om kwart over negen op het derde programma (Les Noces van Stravins ky). televisie VRIJDAG. Een kort spel „De harp" van Charles Terrot volgt direct na het weekoverzicht. Na het buiten lands overzicht (9.15) volgt een Itali aanse film over de r. k. missie in Azit. BELGIë VLAAMS. ,Op en on der dak" is de titel van een gevari eerd programma voor wie met vakan tie was, is en nog moet. Dit program ma met verschillende buitenlandse artiesten als Bryan Johnson, werd reeds uitgezonden door de Nederland se televisie (8.30). „Première" brengt weer nieuws uit de filmwereld en Alfred Hitchcock probeert ons weer te laten griezelen. (9.50). BELGIë FRANS. Uit Frankrijk komt het toneelstuk „Don Quichotté" van Cervantes (8.30). Daarna volgt filmnieuws (10.15). DUITSLAND. „Moord zonder mo tief" is een film in de serie van John Wynn met inspecteur Hornleigh. Er is natuurlijk een moord ge pleegd: wie is de dader? Welke wa ren zijn motieven? Aan de kijkers weer de gelegenheid hun speurzin te spitsen (8.40). programma's ZATERDAG 5 AUGUSTUS f RADIO HILVERSUM I. 402 M. KRO: 7.00 Nws; 7.15 De zingende kerk: 7.30 Gram; 7.45 Morgengebed en overwe ging; 8,00 Nws; 8.18 Gram: 8.50 V d vrouw 10.00 V d kleuters; 10.15 Lichte muz; 10.45 Gram: 11.00 V d zieken; 11.45 Gram; 12.00 Middagklok - noodklok; 12.04 Gram; 12.30 Land- en tuinb meded; 12.33 Gram; 13.00 Nws; 13.15 Zonnewijzer; 13.20 Gram; 13.50 V d jeugd: 14.00 V d jeugd; 15.00 Zang recital: 15.30 Gram: 16.00 Gregoriaanse zang; 16.30 Gram; 16.50 Mannenkoor; 17.15 Gram; 18.00 Gram; 18.45 Vragenbeantw; 19.00 Nws; 19.10 Act; 19.25 Gram; 20.00 Popul klass muz; 21.00 U bent toch ook van de partij?, lezing; 21.10 Voor de touris- ten; 22.30 Boekbespre; 22.30 Nws; 22.40 Wij luiden de zondag in; 23.00 Kamermuz; 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM II. 298 M. VARA: 7.00 Nws; 7.10 Gym; 7.20 Gram; 8.00 Nws; 8.18 Gram; 8.40 V d jeugd; 9.00 Gym vd vrouw; 9.10 Tips voor vakantie; 9.20 Gram. VPRO: 10.00 Sc nen thuis, praat je; 10.05 Morgenwijding. VARA: 10.20 Ge- var progr; 12.00 Orgelspel en zang; 12.30 Land- en tuinb meded; 12.33 Gram; 13.00 Nw; 13.15 VARA-Varia; 13.20 Tijd v teen agers; 14.20 Gram; 16.40 Boekenwijsheid: "7.00 Jazzmuz; 17.30 Weekjourn; 18.00 Nws en comm; 18.20 Lichte muz en voordr: 19.00 Artistieke staalkaart. VPRO: 19.30 Passe partout, lezing; 19.40 Leven in een verdeel de wereld, lezing; 19.55 Deze week, praat je. VARA: 20.00 Nws; 20.05 Gram; 20.45 Metropole-ork, solist en radiokoor; 21.15 Soc comm: 21.30 Walsork; 22.00 Sportnws; 22.30 Nws; 22.40 Cabaretprogr; 23.10 Radio koor; 23.25 Gram; 23.55-24.00 Nws. TELEVISIE AVRO: 17.00-17.30 V d kind. NTS: 20.00 Journ en weeroverz. AVRO: 20.20 Televi- zier; 20.30 Blijspel; 21.20 Amus progr; 22.00 Quizprogr; 22.20 Einde. BELGIË VLAAMS 19.00 Enquête; 19.30 Weekjourn: 20.00 Nws en weeroverz; 20.30 Feuill; 21.00 Quiz progr; 21.45 Film; 22.40 Nws. BELGIË FRANS 19.30 Feuill; 20.00 Journ; 20.30 Gevar progr; 21.30 Ballet; 22.00 Le main dans l'ombre; 22.45 Journ. Advertentie Al geprobeerd Doe 't een*

Zeeuwsch Dagblad | 1961 | | pagina 5