Wim van Est (vierde) sprong in het algemeen klassement naar de bovenste gelederen Samenspel van regionalen hielp Bergaud aan zege Broer Piet stoof als vijfde over de finish Ofschoon wielercarrière bijna achter de rug is j. DE WIJN WON ZWEMMEN, ZIJN BROER LEIDT IN VIJFKAMP O Uitslagenlijst Vittorio de Sica naar Mexico? Vrijdag 30 juni 1961 ZEEUWSCH DAGBLAD Pag. 9 ,2 étappe TOUR DE FRANCE pier van est gaat mee Vrij Jagen Lauiv Teleurstelling L, Laatste km Voorzitter Enschedese Boys afgetreden Nederlands elftal tegen Denen en Zwitsers LUITEN~WIL WEG BIJ DOS MA 5'OW AANVAL VAN DE BEDE HCEVENAAE& Y/EÉ/Z 6AAT WIM VAN Ebt NEE Z'J KJSUEEN GEZELSCHAP VAN OP PETOP\ANPE COL DU PCNON -1BERGAUD, DAN LAM EN HOEVENAA&5 WIM VAN E5T CD ESEC. CP 3MIN 3C. HET PSLoTOH PE HMN EN DAMEN OP öpcercpyANPecHAMP-pu-MessiN 1 lACHt2.BEfèzAUP3MoevENAASZS WIM VANGST. VJAGTMAnS DGTCP MIN- PAMEN OP3'/ZMIN i DeHAANCD&MIN NA2L3VMSPRLNT BRUGNAMI We& UirPeiPToN >XfiER£AUF> A YJ\Mm EST 5VlEWANEsr<. door Ru de Grood STRAATSBURG De brave, moedige Wim van Est! Met zijn 38 jaren en zijn machtige wieler carrière praktisch achter zich heeft hij gisteren gedurende 221 moeilijke kilometers, leidende over twee bergen, onder een brandende zon de gehele Nederlandse wielereer op zijn schouders getorst en haar triomfantelijk Straatsburg binnengedragen. Hij, de nieuwe ereburger van St. Willebrord, was de machtige figuur uit de etappe van gisteren en het enige onderwerp van gesprek na afloop. Dan mocht hij slechts als vierde over de eindstreep zijn gegaan, dan mocht de regionaal Lach geheel ten onrechte de prijs krijgen voor de strijdlustig- ste renner wat wilt u, als de jury die deze renner kiest, uit een overmaat Fransen bestaat Bergaud, Dotto en Lach, die deze rit als eerste drie eindigden, werden nauwelijks besproken, maar de naam van Wim van Est lag op ieders lippen. Opnieuw werd ik bestormd met vragen, thans over de laatste levensjaren van onze brave Wim en de gehele Europese sportpers vertelt vanmorgen in uitbundige woorden over zijn prestatie van gisteren precies tien jaar nadat hij zijn eerste Ronde van Frankrijk reed en deze in een ravijn eindigde cy verlieten, het viertal twee minuten eerder de stadsgrens passeerde dan het peloton en omdat de Fransen met een ijzeren vuist de grote meute in wer kelijkheid in bedwang wist te houden, was het geen kunst meer steeds meer winst aan deze voorsprong te breien. Wim van Est (de achterste renner van het viertal) in het kopgroepje op uieg naar de finish in Straatsburg. Daar zou onze j landgenoot de vierde plaats bereiken. (foto rechts) Piet ran Est (links) en de Italiaan Brugnami sprongen tegen het eind van de etappe naar Straatsburg eveneens voor goed weg uit het peloton. Piet van Est versloeg Brugnami in de sprint en legde beslag op de vijfde plaats (foto onder). TYEÏïfe vijfde etappe, die ons van Metz naar Straatsburg bracht over de Col du Donon en over de Dodenheuvel uit de jongste wereldoorlog, met zijn imposante monument, de Champs-du-Messin, en twee venijnige bergjes, bracht voor de eerste maal een oranjekleur naar voren. De grote beloning, die Wim van Est zich verwierf was een machtige sprong in het algemeen klassement, waarin hij nu de zevende plaats in neemt, op slechts 5 min en 45 sec van de leider Anquetil. Ook broer Piet, aanvaller in de laatste kilometers en triomfator over de snelle Italiaan Brugnami in de sprint, worstelde zich enkele plaatsen omhoog en staat nog maar tien minuten bij Anquetil achter. Tussen beide broers bevindt zich Geldermans, die weliswaar enkele plaatsen verloor, maar toch nog altijd op dezelfde afstand van Anquetil staat, die hij reeds te Versailles bezat. Zo kwam er plotseling enige kleur op het tot nu toe enigszins bleke Nederlandse Tourgezicht; een kleur, die een werkelijke afspiegeling was van het blozende gelaat van Wim van Est. WIM van Est wist dat hij gisteren de held zou gaan uithangen. Hij ver telde me voor de start dat er nu einde lijk eens iets aan gedaan moest worden. „En als de anderen te bang zijn om het te doen, doe ik het zelf. Ik zal ze van daag eens laten zien hoe je een Tour de France moet rijden." Hij vond, dat de wijze, waarop de Nederlandse ploeg tot nu toe had gere den, eerder tot zelfmoord leidde dan eens een paar keer flink het vuur in te gaan. „De jongens verliezen op deze wijze hun moreel", meende hij, „maar zij weten niet dat zij er zelf de schuld van zijn. Er komt geen geld binnen en geld kan alleen binnenkomen als je er voor rijdt. Straks gaan ze kankeren, dat zij niet genoeg verdienen en gaan dan naar huis. Maar dan is het slechts hun eigen schuld". De logica lag er duimendik op en omdat Wim van Est een logisch mens is. koppelde hij luttele minuten later de daad aan zijn goede voornemens. Nauwelijks waren de renners op de fiets gezeten of hij wierp de knuppel In het hoenderhok. Meteen werd Ieder een bedrijvig, de Franse nationalen, de regionalen, wat Belgen, enkele Ita lianen en zelfs Nederlanders probeer den de aanval door te zetten of te ver hinderen of te rekken of te bekorten. Kortom, de schermutselingen waren begonnen en volop aan de gang. moeite de gewoonte van de eerste dagen af te leren en op slag waren Everaert en Stablinski met de Italia nen mee. Ook Wim van Est, die daar mee voor de vijfde maal op deze dag het vuur inging en enthousiast met de Italianen optrok. Ook Westdorp, in wie Wim van Est zijn vijfde verschillende Nederlandse partner in deze aanval vond. Deze groep, ongeveer achttien man sterk, betekende een rechtstreekse be dreiging van Anquetils leidersplaats en dus móést Bidot ingrijpen. In plaats van af te wachten wat de houding van het peloton zou zijn en hoe deze aanval daar door zou uitpakken, reed hij naar vo ren en haalde Everaert en Stablinski terug. Hij gelaste hun op het peloton te wachten en toen zij eenmaal terug waren, zette hij alle Fransen met An quetil in hun midden, aan het hoofd van het peloton en gelastte hun een tegenaanval. In deze bedrijven viel echter een feit sterk op: de Franse nationalen reageer den op dit alles veel lauwer dan zij tot ntf toe hadden gedaan. Zelfs lieten zij af en toe groepjes gaan zonder dat zij er interesse voor toonden. Dit was tot nu toe niet gebeurd en kennelijk had de opstand van Forestier eergisteren een wijziging in de Franse tactiek te weeggebracht. Zij wensten niet meer achter alles aan te lopen. Wel achter de Nederlanders, want zowel Wim van Est en Piet van Est als Damen en Ent hoven bevonden zich steeds tijdens hun aanvallen in groepjes, waarin zij een Cazala, Everaert, Stablinski of andere jongens in blauwe truien terugvonden. Het duidelijkst bleek deze verande ring van tactiek echter toen na 20 km de Italianen geïnspireerd door deze lauwheid met Massignan. hun leider, aan het hoofd, een grootse aanval ont ketenden. Kennelijk hadden enkele Fransen Zij begonnen te jagen dat de stuk ken van het peloton afvlogen. Het eer ste slachtoffer was de Brit Coe, die ge plaagd door uitputting en de branden de zon, meteen de strijd staakte. Een ander slachtoffer was Massignan, want zo hard werd deze achtervolging gevoerd, dat precies na 12 km de Fransen bij de vluchtelingen arriveerden. Daarmee was de pret uit en begon het plezier voor de achterblijvers die op hun gemak naar een allengs rustiger wordend peloton konden terugkeren. Na 40 km zaten allen broederlijk weer bijeen. Wij naderden Nancy en daarmee de beroemde voorstad Champigneulles, het centrum van het Franse bier. Als goede Belg en als goede Brabander schenen Hoevenaars en Wim van Est als het ware door de lucht van het bier aangetrok ken te worden. Zij vlogen naar de brouwerij toe en moesten toestaan dat Lach, Lefebvre en Bergaud, drie regionalen, met hen meegingen. Op dat ogenblik hadden de Fransen alle moeite om het peloton rustig te houden, want er dreigde een nieuwe aanval. Zodanig werden zij hierdoor in beslag genomen, dat de vluchtelingen alle kans kregen een voorsprong op te bouwen en te con solideren. Vooral In de nauwe straten van Nancy, waar de Franse ploeg ge makkelijk heel de bende in bedwang kon houden. Toch gebeurde het dat, toen wij Nan- In de eersfe ravitaillenngsstad Lune- ville bedroeg deze reeds 5 min. 40 sec., vooral dank zij Wim van Est, die zich eindelijk vrij Wist van de Franse be waking en vaak zo hard sleurde dat de anderen moeite hadden hem bij te be nen en luidkeels om hulp riepen. Daarom kwamen wij ook eerder aan op de eerste berg, de Col du Donon, eerder dan wij hadden verwacht cn toen wij de eerste steigerende helling opgingen, vreesden wfj voor Wim van Est. Wim is niet wat men noemt een grandioze klimmer en met Bergaud, die elk onderdeel, elk detail van de klimtechniek op deze berg kan toepas sen, in zijn buurt, vroegen wij ons ang stig af wat er met Wim van Est ging gebeuren. Niet echter Wim-zelf. Hij maalde door, schrok er zelfs niet voor terug om af en toe Bergaud aan de kop af te lossen en trok dan zo hard, dat niet hij, maar Lefebvre door de knieën ging. Wvj zouden deze regionaal niet meer terugzien. Pas tegen de top begon held Wim de zwaarte van de klim te gevoelen en toen Lach en Bergaud om de winst op de top gingen sprinten, wel, toen ging het niet allemaal zoals hij dat had gedacht. Hij kwam slechts viif seconden na Bergaud, Hoevenaars en Lach in deze volgorde boven en in de eerste meters van de afdaling had hij slechts twee forse trappen no dig om weer bij te komen. In deze klim beleefde Nederland echter een kleine teleurstelling:. Dit was niet zozeer de lekke band van Damen maar wel het constateren van het feit dat De Haan niet kon volgen en zonder meer losraakte. Hij zou het peloton niet meer terugzien, daar hij ook op de tweede berg slecht omhoog kwam. Damen, die de gehele tijd met hem opreed, moest hem daar tegen de tweede berg in de- steek laten, wilde hij niet het risico lopen van kwaad tot erger te vervallen. Bovendien had De Haan op dat ogenblik voldoende partners om mee naar Straatsburg te rijden, partners die hij in de afdaling en de vijftig volgende kilometers naar Straatsburg op zijn beurt in de steek zou laten om ten slotte zes minuten na het peloton binnen te vallen. Men vergeve het mij dat ik een klein voorsprong zelfs op het vluchte- lingengroepje heb genomen en eerst De Haan veilig en wel in Straatsburg heb gebracht. Keren wij nu terug naar Wim van Est en de zijnen. Onder de druk van de pure klim mers, die zich in zijn midden bevon den, was het peloton sneller de berg opgegaan dan de vluchtelingen en zijn achterstand aan de top bedroeg slechts 3 min. en 35 sec, en het was prettig om te zien dat Lahaye als derde van dit peloton de top bereikte. Kennelijk om het peloton niet al te veel illusies te geven daalden zij, de Fransen aan het hoofd, de berg af met welhaast ingeknepen remmen en zo was het niet verwonderlijk dat aan de gemeenschappelijke voet van de Col du Donon en de Champ-du-Messin, Van 0 *fl Est en de zijnen weer 45 seconden aan hun voorsprong hadden toegevoegd. Op de Champ-du-Messin werd het zelfde spelletje gespeeld. Wim van Est weigerde eenvoudig door de knieën te gaan en nam zijn volle aandeel in de beklimming op zich. Dan mochten Bergaud en Lach af en toe proberen weg te komen, hij hield zich prachtig aan hen vast en gaf geen meter toe. Gevieren kwamen zij boven waar wij echter de verrassing beleefden te kun nen constateren dat de Franse regio naal Dotto hier slechts veertig secon den achter hen lag en dus een bliksem snelle beklimming moest hebben ge maakt, waaraan Wagtmans, die met een stevige achterstand op het peloton arriveerde, kennelijk was overleden. Dit peloton was hier op de top slechts 1 min 10 sec. van het viertal ver wijderd. In de afdaling bleken de bedoelingen van Dotto: hij wilde naar de kopgroep die hij in de afdaling dan ook te pak ken kreeg, juist op het ogenblik dat Hoevenaars een lekke band kreeg. Wel was deze snel genoeg gerepareerd, maar Hoevenaars was zijn cadans kwijt en toen hij zijn partners aan de voet van de afdaling nog niet had achterhaald, gaf hij de moed op en liet zich door het peloton inlopen. Het peloton, hij moest er lang op wach ten, want daarin daalden de Fran sen zonder enige risico en stopten elke opmars naar de kopgroep af, bang dat uit de verwarring, die hier uit zou volgen, belangrijker aanval len zouden worden gelanceerd dan die welke op dat ogenblik aan de gang was. Het redde de vluchtelingen, van wie Dotto dus de plaats van Hoevenaars had ingenomen. Gemakke lijk had het peloton hen kunnen grij pen als het gewild had; het weigerde. Zo kon de lang gerekte groep zich al lengs weer verenigen tot een respec tabel peloton, zo konden Wagtmans en Damen weer bijkomen, zo kreeg De Haan een niet al te grote achterstand. Eigen nieuwsdienst AMERSFOORT. Met nog één onderdeel voor de boeg, is W. L. de Wijn er nagenoeg zeker van, na de veldloop, als winnaar van de natio nale vijfkamp (groep handgranaat- werpen) te eindigen. Hij bezet na vier onderdelen met slechts zestien punten de eerste plaats, gevolgd door zijn broer J. A., die 47 punten heeft. Op de derde plaats komt de burger- deelnemer D. v. d. Beid met 58 pun ten en dan volgen: 4. W. Schreuder, 65 punten, 5. G. van Buren, 66 pun ten, 6. R. Heuskens, 66 punten, 7. C. van Tol, 67 punten. In de groep motorrijders heeft Brede- rode met een totaal van zes punten een voorsprong van drie punten op Dorst, die tweede staat met negen punten. Normaal bekeken, kan Brederode in deze groep van zes deelnemers de eind overwinning al evenmin ontgaan. In de groep moderne vijfkamp (paardrijders) gaven de twee deelne mers elkaar weinig toe. Werden de eer ste twee onderdelen door De Thouars gewonnen, bij het schieten en zwemmen toonde Schoothorst zich de beste van de twee. Het gevolg is dat beiden nu met elk zes punten geliik ziin en de veld loop van hedenmiddag de beslissing zal moeten brengen. Het zwemmen leverde een overwin ning op voor J.A. de Wijn, die de driehonderd meter vrije slag aflegde in 4 min. 35,5 sec. Van der Let werd met 4.44 tweede en W. L. de Wijn plaatste zich met 4.11.3 derde. Als laatstgenoemde eens door de Nationale Sport Federatie of Hippi sche Sportbond in staat gesteld zou kunnen worden zich in het paardrij den te bekwamen, dan zou Nederland in hem een vijfkamper van interna tionaal formaat bezitten. Op deze wijze begonnen wij aan de laatste 50 km naar Straatsburg met de volgende posities: voorop het vier tal, op ruim twee minuten volgde het peloton, nog steeds in de greep van de Fransen, een greep die versuffend, vertragend werkte onder de hete, Lotharingse zon. Niet iedereen wenste zich hierbij neer te leggen, vooral niet een aantal groepen regionalen, dat niet vertegenwoordigd was in het vluchtelingengroepje. Abate. Milesi, Le Menn, zij allen probeerden een ver tegenwoordiger aan de eindstreep te krijgen, maar Piet van Est en Van der Steen, uiteraard gesteund door de Fransen, weigerden hen tot Wim van Est toe te laten, Wim, die al maar met zijn grootste versnelling zat te malen om zover mogelijk van het pe loton weg te komen. Het lukte hem aardig. Ongeveer 20 km voor het einde was de voorsprong weer uitgegroeid tot 4(4 minuut en daarmee waren zij buiten schot. Toen kwam het er voor Van Est op aan de anderen van zich af te schud den. Twee-, driemaal probeerde hij het, maar gezien het feit, dat de ploeg van Centraal-Zuid met twee man in dit groepje vertegenwoordigd was, kreeg hij geen schijn van kans. Nu eens ging Bergaud hem halen, dan weer Dotto er. toen gaf hij het op. Op dezelfde wijze was het voor Bergaud een heel klein kunstje om zelf de benen te ne men. Eerst ging hij zelf lopen, werd door Van Est teruggehaald, en toen ging Dotto en toen Lach weigerde om Dotto te gaan halen moest Van Est er weer opnieuw achter. En meteen ging j Bergaud weer. Men liet hem gaan. Wim van Est wist dat hü het groot ste spel had verloren. Hem bleef slechts i de eer, de grote eer, te zien aan het - enthousiasme waarmee h(j aan de eind- - streep werd ontvangen. Broer Piet voegde hier nog zijn deel van de fa milie Van Est aan toe door ongeveer acht kilometer voor het einde met Brugnami weg te springen en deze in de sprint te kloppen, waardoor na Wim op de vierde, Piet op de vijfde plaats j volgde... Wij Nederlanders hadden gisteravond alle reden tot tevredenheid. Nog steeds stijgen de resultaten en eindelijk liet Nederland zich goed zien IN DE VOGEZEN 6e etappe -3Qjuni —180.5 k m. STRAATSBURG Sand Bentel dl 2tj5kmjf Sélestat Ostheim n ^59^A^-^,maï651^ ■cf MunsterB4km AloBresse f H ^CornimonH25km J aUThillot I 3 TÜ-B.d'Alsaee Q f I176m. nGiromagny I681W1 aSeromoqny BELFORT.-» V \-r >ZWITSEBL. -9-Ravitaillering ABerg-.-Grens d'Alsacell73m. Vijfde etappe 1. Bergaud (Centr.-Zuid), 221 km in 5 uur 48 min. 05 sec (met boni ficatie 5.47.05). 2. Dotto (Centr.-Zuid) 5.48.45 (met bonificatie 5.48.15). 3. Lach (Parijs-N-O) 5.48.45. 4, Wim van Est z. t. 5. Piet van Est 5.52.41. 6. Brugnami (It.) z. t. 7. Darrigade (Fr.) 5.53.01. 8. Picot (West-Zuid-West). 9. Ignolin (West-Zuid-West). 10. Aeren- houts (België). 11. Lebuhotel (West- Zuid-West). 12. Favero (It.). 13. Van Geneugden (België). 14. Van der Steen. 15. Kersten. 16. Le Menn (Centraal- Zuid). 17. Laidlaw (Gr. Br.) 18. Pel legrini (It.). 19. Minleri (It.). 20. Cloa- rec (West-Zuid-West). 36. Geldermans. 39. Niesten. 40. Westdorp. 41. Entho ven. 61. Lahaye. 65. Anquetil. 70. Da men. 72. Gaul (Zwits.-Lux.). 87. Wagt mans, allen in dezelfde tijd als Dar rigade: 5.53.01. 97. De Haan 5.59.34. De Engelsman Coe gaf op. Alg. klassement 1. Anquetil (Fr) 26.45.26; 2. J Grous- sard (Fr) 26.49.25, op 3.59; 3. Dotto (C-Z) 26.50.47, op 5.21: 4. Carlesi (It) 26.50.48, op 5.22; 5. Elliott (Gr Br) 26.50.53, op 5.27; 6. Perez-Frances (Sp) 26.50.54, op 5.28; 7. Wim van Est 26.51.10, op 5.44; 8. Darrigade (Fr) 26.51.22, op 5.56; 9. Minieri (It) 26.51.35, op 6.09; 10. Gainche (W-Z-W) 26.51.51, op 6.25; 11. Pellegrini (It) 26.52.02, op 6.36; 12. Aerenhouts (B) 26.52.26, op 7.00; 13. Pauwels (B) 26.52.29, op 7.03; 14. Lach (P-N-O) 26.52.35, op 7.09; 15. Falashi (It) 26.52.36, op 7.10; 16. Novak (C-Z) 26.52.48, op 7.22; 17. Bouvet (P-N-O) 26.52.06, op 7.40; 18. Battistini (It) 26.53.23, op 7.57; 19. Anglade (Fr) 26.53.27, op 8.01; 20. Daems (B) 26.53.33, op 8.07; 22. Gaul (Zw-Lux) 26.53,36, op 8.10; 23. Junkermann (Duitsl) 26.53.42. op 8.16; 25. Massig nan (It) 26.54.02, op 8,36; 27. Gelder- mans 26.54.05, op 8.39; 28. Adriaens- sens (B) 26.54.08, op 8.42; 41. Piet van Est 26.55.26, op 10.00; 43. Hoeve- naers (B) 26.55.39, op 10.13; 47. Nies ten 26.56.23, op 10.57; 56. Van der Steen 26.58.24, op 12.58; 58. Kersten 26.58.38, op 13.12; 62. Wagtmans 26.59.26, op 14.00; 79. Damen 27.12.11, op 26.35; 84. Enthoven 27.13.07, op 27.41; 86. Westdorp 27.14.17, op 28.51; 87. Lahaye 27.14.26, op 29.00; 89. De Haan 27.16.31, op 31.05. Ploegenklassement 1. Centraal-Zuid (Bergaud, Dotto en Le Menn) 17.28.21; 2. Nederland (W. van Est, P. van Est en Van der Steen) 17.34.27: 3. Parijs-Noord-Oost (Lach, Gaudrillet en Gerussi) 17.34.47; 4. Italië 17.38.43; 5. ex aequo alle an dere ploegen in 17.39.03. Alg. ploegenklassement Frankrijk met 4 punten voor België en Centraal-Zuid, beide met 1 punt. De overige equipes zijn nog zonder punten. Puntenklassement 1. Darrigade (Fr.) 71 punten; 2. Daems (Belg.) 45 p.; 3. Aerenhouts (Belg.) 44 p.; 4. Brugnami (Ital.) 40 p.; 5. Gainche (West-Zuid-West) 35 p.; 6. Anquetil (Fr.) 33^Minieri (ItaTT* 32 p.; 15. Kersten 18 p.; 16. Ex Aequo o.d. De Haan 16 punten. Eigen nieuwsdienst ENSCHEDE. De voorzitter van de voetbalvereniging Enschedese Boys, A. F. Haccow, secretaris van de Fabri kantenvereniging te Enschéde, heeft be sloten zijn funcite van voorzitter van de Boys neer te leggen. Met hem hebben ook de penningmeester, drs. S. W. H. Huijsman, en het bestuurslid H. Nieu- wenhuis hun functies beschikbaar ge steld. Dit optreden houdt verband met de af wijzende houding in de kringen van de Enschedese Boys tegenover de plannen om met Sportclub Enschede tot een fu sie te geraken. Op de jaarvergadering van Sportclub Enschede heeft zich een grote meerder heid vóór de fusiegedachte uitgesproken. De heren Haccow, Huijsman en Nieu- werihuis waren voorstanders van de fu sie. Het ziet ernaar uit dat men in de kringen van de Enschedese Boys zelfs niet voelt voor een oriënterend gesprek met de commissie uit de burgerij wel ke de fusieplannen had gepropageerd. DEN HAAG (ANP) Het Nederlands voetbalelftal zal volgend jaar tegen De nemarken en Zwitserland uitkomen. Op woensdag 26 september wordt in Kopenha gen tegen Denemarken gespeeld en op zon dag 11 november 1962 volgt in Nederland de wedstrijd NederlandZwitserland. Eigen nieuwsdienst UTRECHT. Cor Luiten, de links buiten van de voetbalclub DOS heeft van zijn vereniging een contract aan geboden gekregen, dat hij niet accep tabel acht. Hij heeft daarom verzocht op de transferlijst te worden geplaatst. Wanneer hij niet bij een andere club terecht kan, zal hij waarschijnlijk met voetballen stoppen en een trainerscur sus gaan volgen. CUERNAVACA (A.P.) De Italiaanse regisseur en acteur Vittorio de Sica is volgens de Mexicaanse jurist Hector Vega Flores van plan in Cuernavaca, in Mexi co, een filmmaatschappij te vestigen. Vega Flores is onlangs uit Rome te ruggekeerd waar hij met Vittorio de Sica heeft gesproken. De Italiaan zou zelf de films gaan produceren en regisseren. Advertentie

Zeeuwsch Dagblad | 1961 | | pagina 9