S.D.K.B.-ORGAAN VALT KORFBAL CLUB BROUWERSHAVEN AAN Bouwfonds gaat in Goes 33 woningen bouwen KRIS ■li Royco wonderlijk vers en natuurlek van smaak! Betrokkene dient aanklacht wegens smaadschrift in verrast U iedereen! Kamperlandse spui gaat dicht Classis Middelburg sprak over Pinkstergroepen door Zeeland Royco Pag. 4 Leugenachtig Oriëntatierit in St. Annaland Z.K.B. korfbal programma Pij lenrit De Zeeuwen Weglopen na ruzie met verloofde was diefstal Avondvierdaagse op Tholen LERE uit Vlissingen won wisselbeker Tocht met gestolen auto door half Nederland Goese E.H.B.O. hield jaarvergadering V olleybalcompetitie in Nieuwerkerk Voetbalprogramma a.s. zaterdag IS ÉL ^ilP^ -- Vrijdag 26 mei 1961 ZEEUWSCH DAGBLAD soepen ZIERIKZEE In het officiële orgaan van de Schouwen-Duive- landse korfbalbond, de „S.D.K.B.'er", van deze maand wordt in een open brief aan alle S.D.K.B.-leden fel geageerd over het optre den van leden van de bond tegen de Rijkspolitie. Na een wedstrijd tussen de vereniging Brouwershaven en Unitas, Zierikzee, zouden meerdere leden, echter met name de voorzitter, de heer P. de Moor van de vereniging Brouwershaven zich hebben verzet tegen een be slissing van de scheidsrechter. Volgens het orgaan moest de Rijks politie ingrijpen opdat de arbiter zich ongemoeid kon verwijderen. De heer De Moor deelde ons gisteravond echter mede dat een on ware voorstelling van zaken is gegeven. Over het optreden van de heer De Moor schrijft het orgaan: „Hij ontzag zich niet, laten we het maar ronduit zeg gen, de politie in woord en gebaar te lijf te gaan; uit te schelden. We kunnen het mis hebben, maar daarmede gaf hij wel een zeer slecht voorbeeld aan de leden van de vereniging Brouwershaven, en tevens ook aan zijn gemeentenaren, die hij ook vertegenwoordigt in de raad van de gemeente Brouwershaven." Voorts wordt er in de „S.D.K.B.'er" op gewezen dat een en ander de com missie voor strafzaken van de S.D.K.B. in handen zal worden gesteld voor het uitbrengen van advies aan het bestuur van de S.D.K.B. De heer De Moor deelde ons gister avond desgevraagd mee dat in het orgaan een geheel verkeerde, onware en leugen achtige voorstelling van zaken wordt gegeven. Bovendien zou dit in het or gaan zijn gepubliceerd, voordat de be trokkenen van de vereniging Brouwers haven zijn gehoord. De heer De Moor zou zelfs in het geheel niet in kennis schrift een aanklacht heeft inge diend. Van de zijde van de Rijks politie kon men ons gisteravond' niets over het incident meede len. Er werd slechts op gewezen dat de betrokken agent met ver lof is. De redactie van het orgaan konden we gisteravond niet berei ken. ST.- ANNALAND. Uitgaande van de Bond voor Veilig Verkeer afdeling Sint-Annaland werd een orjë.ntatierlt ge houden voor jeugdige personen van 10 tot en met 14 jaar. Er waren niet min der dan 21 deelnemers. Op het grote schoolplein werd gestart. Zes deelne mers waren er met nul fouten, negen met één fout, .terwijl de rest twee en drie fouten maakte. Als eerste prijs werd een aktetas beschikbaar gesteld en als tweede een fietstas en verder andere gebruiksvoorwerpen. GOES. In verband met de jubi- leumwedstrijd welke Tjoba 1 zaterdag speelt tegen een Z.K.B. bonds<team, is er in de eerste klasse van de Z.K.B. slechts een wedstrijd vastgesteld. In de ze wedstrijd is Top vrijwel kansloos te gen Vios 1 vooral nu Vios nog gesterkt zal zijn door zijn prima prestatie van vorige week tegen Zuidwesters 1. In klasse 2a blijft A'nimo 2 de baas over Vopo waardoor Animo verzekerd is van een goede plaats in de middenmoot van deze afdeling. In 2b wordt de strijd tussen Luctor 1 en Zeelandia 1, die voor zaterdag weer op het programma prijkt, min of meer een klassieker. Evenals voorgaan de seizoenen voeren deze ploegen in 2b de boventoon. Luctor 1 is tot nu toe on geslagen uit drie en Zeelandia 1 uit vier wedstrijden. De winnaar van deze match komt er uitstekend voor te staan. WKV zal bij het bezoek aan Blauw wit 1 wel alles op haren en snaren zetten omdat de Wemeldingers in deze wedstrijd nog een kans wordt geboden om de onderste plaats te verlaten. TiHflfte&è 3a, waar Stormvogels 1 reeds kampioen is, is deze ploeg goed voor de volle winst tegen Zuidzande en zal no. twee van de ranglijst, Atlas, tegen Animo 3 zeker geen fout maken. In klasse 3b wordt Vios 2 lijstaanvoerder indien men erin slaagt Togo 3 met lege handen terug naar Goes te sturen. Blauw wit 2 blijkt ons te zwak voor VZOD. In de Walcherse avondklasse spelen op 23 mei a.s. Ondo 2-Animo 5 en Zuid westers 5-KVL. De bezoekers zijn hier sterk favoriet. Op 25 mei krijgt Swift 4-Vedo 3 op bezoek waarbij de volle winst in Middelburg kan blijven. Het programma bij de adspiranten ziet er als voLgt uit: A: Animo a - Swift a; B. Atlas a - Zuidwesters a; C: Top - On do b; D: KVL - Zuidwester b en Swift kwiek - Atlas b; E: Volharding - Togo a; F: Vopo - Dos 55; H: Luctor - Zee landia pupillen competitie: Olympia - Togo. MIDDELBURG. De motor- en autoclub ,,De Zeeuwen" organiseert morgen de derde rit om het clubkam pioenschap' 1961. Dat wordt dan een Pijlenrit waarbij de te volgen routes door pijltjes op de beschrijving zijn aangegeven. Start en finish zijn bij de Eendracht in Middelburg. Het parcours is 65 km lang (voor bromfietsen 35 km) en de gemiddelde snelheid be- draagt resp. 36 en 20 km per uur. zijn gesteld van het voornemen van de redactie van de „S.D.K.B.'er" het voor val te publiceren. Volgens de voorzitter van de vereniging van Brouwershaven zou de wedstrijd tien minuten voor het einde zijn gestaakt. Het publiek werd rumoerig en de politie trachtte de orde te herstellen. De heer De Moor en zijn secretaris probeerden toen op het veld te komen om erger te voorkomen. De betrokken politieagent zou dit hebben trachten te verhinderen door de secre taris een stomp te geven. Hiertegen heeft de heer De Moor toen geprotesteerd. De heer De Moor gaf ons gis teravond de verzekering dat hij tegen de redactie van de „S.D.K.B.'er" wegens smaad- Politierechter Middelburg MIDDELBURG. De raadsman van de wegens diefstal terechtstaande mej. C. S. S. uit Souburg, stak tijdens de politierechterzitting van gistermiddag, zijn verbazing over de geëiste straf niet onder stoelen of banken. „Ik ben ervan geschrokken," zei hij, toen hij zes weken onvoorwaardelijk met aftrek van voorarrest hoorde vorderen. „In de grond van de zaak is het natuurlijk diefstal, maar bekijk de situatie nu eens." Het Souburgse meisje was verloofd en stond op het punt te gaan trouwen. Zij kreeg ruzie met haar aanstaande man, raakte overstuur en besloot weg te gaan. Zij pakte een koffer en ver dween. Haar verloofde merkte dat het zijn koffer was (waarde zestien gulden) en dat zij een trui van hem, die zij inder tijd zelf voor hem had gebreid maar die hem slecht paste, ook had meege nomen. „Diefstal," vond hij en waar schuwde de politie, die de Souburgse na verloop van tijd had opgespoord en in voorlopige hechtenis nam. Sinds 3 mei zat zij in voorarrest. Mr. H. Bruin, de raadsman, merkte op dat de officier van justitie, mr. A. W. Rosingh, waarschijnlijk niet een der gelijke straf had gevraagd, indien mej. S. niet in voorlopige hechtenis /erkeer- de. Hij verzocht dan ook de straf te be perken tot de tijd reeds in voorarrest doorgebracht. De politierechter, mr. A. W. Thöne, legde drie weken onvoor waardelijk met aftrek op. O De heer P. Hannewijk te Wolphaarts- dRk is te Utrecht geslaagd voor het di ploma melkcontroleur. Het examen ging uit van de Centrale Melkcontroledienst. De werkzaamheden voor de aanleg van een nieuwe landbouwhaven te Kam perland vorderen gestaag. De aanleg van de nieuwe haven brengt tevens met zich mee, dat de spuikom zal worden ge dempt. Dit is geen overbodige luxe. Met deze demping gaat een hartewcns van de Kamperlandse bevolking in vervul ling. Deze spuikom verspreidde in de regel geen aangename geuren en was tevens een plaats, waar het ongedierte welig kon tieren. Dit behoort straks alle maal tot het verleden. Het is nu nog een grote chaos, zoals op de foto duide lijk is te zien, maar over enkele maan den zal de spuikom „gladgeschoren" zijn. Op de gedempte spuikom komen onder meer de loodsen van enkele commis sionairs, die hun gebouwen op het oude THOLEN. Als gevolg van de grote belangstelling voor de wandelsport heeft het bestuur van de kring west- Brabant- Zeeland van de Kon. Ned. Bond van Lichamelijke Opvoeding besloten dit jaar de avondvierdaagse op Tholen te organiseren. De organisatie van dit evenement is in handen gelegd van de Thoolse Wandelunie. De avondvierdaagse wordt gehouden op dinsdag 13 juni met de start op Tho len, op woensdag 14 met de start te Poortvliet, op donderdag 15 te Oud-Vos- semeer en op vrijdag 16 juni weer te Tholen. Elke avond wordt om zeven uur gestart. Elke deelnemer (ster), die alle viertochten volbrengt ontvangt de avond- vierdaagse-medaille, elke groep de groepsmedaille. havenpiateau moesten opruimen van wege de aanleg van de nieuwe haven. Het havenbeeld te Kamperland zal in de toekomst een geheel ander en nieuw beeld vertonen. GOES. De herkamp om de coca cola-wisselbeker 1961, nodig geworden omdat na een bijzonder spannende fi nale vier spelers gelijk eindigden, is ten gunste van de Vlissingse speler Joh. Lere geëindigd. Lere won nl. in de twee de ronde van De Jonge. De partij be loofde zeer interessant te worden, doch De Jonge zag een eenvoudige dreiging over het hoofd, waarna Lere bekwaam won. De andere partijen eindigden in remise, doch het ontbrak niet aan span ning. Fr. Blaas (Aagtekerke )kreeg zo wel tegen Lere als tegen Sinke winst kansen, doch verzuimde deze te rea liseren. In de laatste ronde trachtte de Zeeuw se kampioen- Sinke' (Kloëtinge) beker-" houder Lere in moeilijkheden te bren gen, doch deze gaf geen kansen weg. De eindstand vairtëze herkamp werd derhalve: 1. Joh. Lere, Vlissingen: 4 punten. 2-3. F. Blaas en J. Sinke, elk 3 punten. 4. M. F. de Jonge 2 punten. De postduivenvereniging „De Reis duif" te St. Philipsland hield een wedvlucht uit St. Quentin. De uitslag was; J. Reyngoudt 1, 3 en 4, J. C. Ver wijs 2 en 10. A. Faasse, 5 en 8, Bak- ker-Hage 6, J. A. Verwijs 9. Rechtbank Middelburg MIDDELBURG. „Het is een ake lige historie, al klinkt het dan amu sant", zei de president van de Middel burgse rechtbank, nadat hij de omstan digheden van de zaak tegen de haven arbeider J. de J. uit Kloetinge uitge breid uit de doeken had gedaan. De J. iverkte in de Rotterdamse haven en leende wel eens een auto van een ken nis. Ook op 29 april, toen hij beloofde, dat hij binnen twee uur weer terug zou zijn. Hij kwam echter niet meer terug en bleef zoek, tot hij ten slotte in Amsterdam weer opdook, waar hij zich bij de politie had gemeld. Wat was er intussen gebeurd. De J. was met de auto naar Vlissingen ge gaan, waar hij sterke drank gebruikte, daarna werd Terneuzen opgezocht, waar het resterende geld van de ver dachte werd opgemaakt. Ook de benzi netank van de .geleende auto was leeg. En De J. wilde nog wel helemaal naar Arnhem. Geen nood, bij een benzinepomp werd het reservewiel van de wagen tegen brandstof ingeruild. Arnhem werd be reikt, waar alweer de benzine en het geld opraakte Met allerlei praatjes kreeg De J. beide echter los. In Gol fen bezocht hij een automarkt, waar hij zijn auto tegen een bestelauto ruil de en nog vijfhonderd gulden toekreeg. Ondertussen had De J. zoveel drank gebruikt, dat hij niet aandurfde per auto naar Amsterdam, zijn nieuwe reis doel, te gaan. Hij iiet de bestelwagen ergens staan en ging met de trein naar de hoofdstad. Hij maakte in diverse ca- fé's aldaar „goede sier" en was bin nen zeer korte tijd al zijn geld kwijt, op twee centen na. Toen was de dolle roes in hef hoofd van De J. ook enigszins aan het opkla ren en hij meldde zichzelf bij de poli tie. De officier van justitie, mr. T. Le- bret, wees erop dat dit de tweede maal was dat de verdachte voor verduiste ring terechtstond Een voorwaardelijke straf, in Arnhem opgelegd, liep nog en de verdachte stond trouwens nog onder toezicht. Mr. Lebret eiste vier maanden onvoorwaar delijk met aftrek van voorarrest we gens bewezen verduistering van een auto. Uitspraak 31 mei. dat te- dus GOES Naar wij vernemen e°ed begrip van de situatie diene, -. vr v. c i het nieuwe complex zal verrijzen heeft het N.V. Bouwfonds voor genover de bestaande bebouwing, Nederlandse Gemeenten de be- aan de andere kant van de Nassaulaan. 'Het is nog niet bekend wanneer met schikking over een uitgestiekt k0UW zal worden begonnen. De pre- perceel grond aan de Nassaulaan. mie-aanvragen zijn ingediend en het Hef RonwfoiifK ie van nlan 0111 on zal dus wachten ziin tdt een gunstige net BOUWionas is v an plan om op beslissing is genomen inzake deze pre- dit terrein 33 woningen te gaan mieaanvragen. Voor vestiging in dit bouwen nieuwe complex bestaat goede belang- I stelling. Intussen heeft het N.V. Bouwfonds Ned. Gemeenten nog meer projecten op stapel staan in Goes. Zo zal er langs de -verbindingsstraat Heernisse- weg- Oude Singel, de Kivietlaan ge heten een blok van vier woningen ge bouwd worden. Deze woningen zijn reeds verkocht. Via het gemeentebestuur heeft het Bouwfonds beslag kunnen leggen op de ze grond, gelegen aan de Nassaulaan. in de onmiddellijke nabijheid van het hervormde bejaardentehuis „Rand- wijck". De woningen zullen vrijwel van hetzelfde type zijn als de huizen die gebouwd zijn achter „Randwijek". Tot GOES. Tijdens de jaarvergadering van de afdeling Goes van de Konink lijke Nederlandse Vereniging E.H.B.O. in de „Opril" werd afscheid genomen van de penningmeester, de heer L. J. van den Berg, die wegens gezondheids redenen zijn functie moest neerleggen. De heer P. J. van Driel werd tot zijn opvolger gekozen. Het aftredende be, stuurslid, de heer C. Jobse, werd her kozen. Uit het jaarverslag van de secretares se, mej. H. P. de Leeuw, bleek dat het ledental vrijwel stabiel is gebleven. In het jaarverslag werd een dringende op, roep gedaan aan ^Ue leden om daad werkelijk mee te werken aan het vele werk dat ten dienste van de mede mens wordt verricht. Speciaal werd grotere deelname verzocht voor de col lecte, die ook dit jaar weer in de maand september zal worden gehou den. De muziekvereniging Euterpe" te Heinkenszand bracht het echtpaar Hir- des t.g.v. het 50-jarig huwelijksfeest een serenade. De voorzitter van „Euter pe", de heer H. Eversdijk feliciteerde het bruidspaar namens de gehele dorps gemeenschap. MIDDELBURG. In de vergadering van de classis Middelburg van de Ned. Hervormde Kerk heeft ds, J. Swijnen- burg uit Amersfoort gesproken over het Herderlijk schriiven „De Kerk en de Pinkstergroepen". Aa'n deze vergadering van de classis ging een morgengebed vooraf, dat werd geleid door ds. F. S. Kloosterman uit Vlissingen. Enkele ingekomen stukken werden behandeld, o.a. een schrijven van de Eucumenische Jeugdraad te Middelburg met het verzoek op heel Walcheren pleeggezinnen te zoeken voor kinderen uit vluchtelingenkampen in West-Duitsland. Namens de classica- le zendingscommissie deelde de voorzit ter, ,ds. .Theunissen mede dat op 25 ju ni 's avonds 7 uur in de Nieuwe Kerk te Middelburg vicaris P. Bons zal worden bevestigd als zendingspredikant. Ver bonden aan. de classis Middelburg zal vicaris Bons worden uitgezonden naar Narni (Nieuw-Guinea). In de middagvergadering heeft ds. Swijnenburg gesproken over de Kerk en de Pinkstergroepen. De vragen, die de kerk zich moet stellen zijn: „Zijn we op de goede weg met de kerk?" en „Wat staat de vervulling van de kerk met de Heilige Geest in de weg?". In dit Her derlijk schrijven wil de kerk leren zich die vragen te stellen, die vanuit het evangelie beantwoord moeten worden. Ook richt zich het Herderlijk schrijven tot de Pinkstergroepen. die soms goede vragen stellen, waarop echter verkeer de of eenzijdige antwoorden worden ge geven. Spreker schetste de ontwikkeling van de Pinkstergroepen. Men moet on derscheiden: de „oude Pinkstergemeen te" (begin twintigste eeuw) en de reeks van stromingen, die in de laatste jaren zijn ontstaan. Na een uitvoerig ingaan op de gaven van de Heilige Geest (ton. gentaal, profetie, gezondmaking) wees spr. op het antwoord, dat de kerk hier moet geven. De kerk moet zich voorts bezinnen op het pastoraat aan zieken. Het gesprek met de Pinkstergroepen is niet eenvoudig, doch zal plaats moeten hebben.- Op het betoog volgde een le vendige discussie. Verbod oesterexport YERSEKE. Naar wij vernemen wordt de oesterverzending naar het bui tenland met ingang van 27 mei a.s. ver boden. In bijzondere gevallen kan het produktschap voor vis en visserijproduk- ten ontheffing worden verleend. Eergis teren is nog een flinke partij oesters naar Frankrijk geëxporteerd. Bovendien heeft het Bouwfonds optie op een perceel grond aan de Jasmijn straat, waar nu nog de houten noodwo ningen staan. Na de afbraak van deze woningen heeft het Bouwfonds het plan om daar 12 ruime middenstanswonin- gen te bouwen. Deze bouw geschiedt in de vrije sector. Sedert de laatste be schikkingen van de minister van volks huisvesting is nu ook in de bouw in de ze sector de goedkeuring vereist. Ter. slotte kan het Bouwfonds be schikken over de grond, gelegen achter de nieuwe christelijke kleuterschool aan de Heernisseweg tot aan de in aan bouw zijnde bejaardenwoningen. Indien er liefhebberij voor bestaat zullen daar vermoedelijk drie bungalows gebouwd kunnen worden. NIEUWERKERK Ook voor de he ren was het de laatste wedstrijd van de volleybal-competitie zoals die tussen een vijftal clubs in Duiveland met ambitie is gespeeld. Bruinisse dat ook in de Heren afde ling laatste werd kon 4 punten mee naar huis te nemen, de club was dan ook kennelijk goed op dreef, jammer dat het juist de laatste avond moest zijn, zodat van inhalen of voorbij stre ven geen sprake meer kon zijn. De koplopers, de Onderwijzers wisten met een winst van 7 punten deze avond, hun totaal op 30 punten te brengen. De uitslagen voor deze avond wa ren: BruinisseProv. Waterstraat 15. 11, 1510 20; MevoNieuwerkerk 10 15 715 02; OnderwijzersBruinis se 1510 153 2—0; Prov. Waterstaat Nieuwerkerk 15—9 615 11; Onder wijzersMevo 152 155 20; Nieu werkerkBruinisse 159 1511 20; MevoProv. Waterstaat 1614 1015 11; BruinisseMevo 1510 159 2 0; OnderwijzersProv. Waterstaat 15 3 135 11 OnderwijzersNieuwer kerk 15—9 15—8 2—0. Mevo had deze keer de wind niet mee en kon maar 1 punt aan haar score toe voegen, de Prov. Waterstaat 3 punten en Nieuwerkerk 5 punten. De competitie, werd dus gewonnen door de onderwijzers met 30 punten, Nieuwerkerk werd een zeer goede twee de met 24 punten. Prov. Waterstaat werd derde met 19 punten, Mevo vier de met 13 punten en Bruinisse vijfde met 12 punten. Het fraaie bekertje dat als prijs be schikbaar was gesteld was dus voor de onderwijzers, maar de anderen kregen elk nog een medaille als herinnering aan deze zo goed geslaagde competitie. 25 mei. Aanvoer 7000 kg; AA extra 3.10; AA I 2.80; A extra 3.00; A.I. 2.60; B extra 2.65; B.I. 2.50; C extra 2.20; C.I. 1.70; D.I. 1.30; EI. 1.10; E.II. 1.00; F.I. 2.30; stek 0.70; on dereind 0.12. VISMIJN TE COLIJNSPLAAT. Export garnalen 1550 kg, 2.30—2.86, schar 285 kg, bot 109 kg, wijting 28 kg, tong 82 kg, rog 19 kg, paling 19 kg, tarbot 3 kg, ongesor teerde vis 97 kg. GOES, 25 mei. Kruisbessen Exp. 51—52; Kruisbessen Fabr. 39-47; Aardbeien per doos I 52—63, II 41—52 MIDDELBURG. De competitie in de tweede klas A van de Zeeuwse K.N. V.B. krijgt een opwindend staartje. Leider Middelburg V is uitgespeeld en heeft 28 punten uit twintig wedstrij den. V.C.K. I dat op de derde plaats staat heeft uit zeventien wedstrijden 24 punten en kan dus nog ruim de titel behalen. Deze ploeg moet echter j het sterke, op de tweede plaats staan- I de maar voor de titel uitgeschakelde j Arnemuiden II, bekampen. Of dat een I overwinning voor VCK zal worden, be twijfelen wij. Het programma: 2e klas A: Arnemuiden IIVCK I. 3e klas A: Serooskerke IIBe velanders II. Junioren 27 mei 1961 Groep A I: Arne muiden A IRCS A I. Groep A II: Seroos kerke A IMiddelburg A II. Groep A IV: Kapelle A IWolfaartsdijk A I. Groep B IV: Patrijzen B I—Arnemuiden B I, Nieuwdorp B I—Nieuwland B I. Groep B VIII: Zee meeuwen B IBrouwershaven B I. Groep E X: Corn. Boys B II—Terneuzen B I. Groep B XII: AZVV B I—Vogelwaarde B I. Groep B XIII Hontenisse B II—Hulst B II. Woensdag 31 mei 1961. Junioren: Groep B II: Vlissingen B III—RCS B II, Vlissingen j B IV—Vlissingen B II, Zeelandia B II—VCK B I. Zeeland Sport B II—Walcheren B II. Groep B III: Middelburg B IV—Walcheren B III. Groep B XIV: Aardenburg B I—Aar denburg B II. Ir. verband met het behaalde succes op het pinksterconcours maakte de mu- z.ekvcremging Vooruit te Waarde een rondgang door het dorp, hetgeen veel belangstelling trok. Zaterdagavond geefi „Vooruit" een concert in de tent. C Met ingang van 1 september a.s. is als onderwijzeres aan de school met de bijbel te St. Annaland benoemd mej. J. Hendrikse, thans als zodanig werk zaam aan de school van de geref. ge meente te Schcrpenisse. Dc Sakorcollecte (voor de kinder bescherming» heeft te Schore het be drag van precies 100 gulden opgeleverd. it mL* 'IM m/Brn x-:. k?Vv Vriesvers! Kijk nu eens naar de kleur van groenten en vlees. En proef eens... wonderlijk vers en zo natuurlijk van smaak! Groente en vlees bevatten 50-80% water. Royco vriest dat eruit. Kleur, geur èn smaak zijn daardoor volledig behouden. De opzienbarende Royco-vriesvers- vinding houdt dus de natuur voor U vast. Zo komt Royco's niet-na-te-maken samenstelling voortreffelijk tot zijn recht. En alle Royco-soepen hebben hun eigen compositie. Geniet er vaak van! Verras Uw gezin vooral eens met: Royco kippesoep vriesvers met blanke malse stukjes kip Royco groentesoep vriesvers met geurige zomergroenten Royco champignonsoep vriesvers met schijfjes champignon Royco kerriesoep vriesvers met stukjes vlees

Zeeuwsch Dagblad | 1961 | | pagina 4