Diet die ènÊkWnsrTA fles géén problemen kleine adwlentte 't Mooiste |y badpak tussen u en J/de zon Woensdag 17 mei 1961 ZEEUWSCH DAGBLAD elegant op ieder uur van de en behaaglijk m voorjaar en zomer veerkracht zegeviert de moderne vrouw zegeviert kreukherstellend in de meest practische piooihoudend van deze eeuw Want Lodaline maakt scnoon. Intens schoon Als nieuw Probeer het ook en niet alleen voor de vaat Reinig nu - in mei - uw vloer kleed met het schuim van Lo daline. Zo ook uw met textiel of plastic beklede stoelen. Reinig nu - in mei - alle schilderwerk in huis en uw Luxaflex. Maak uw huis blinkend door met huid-beschermend schuim ■k Meisje gevraagd van half Koopje. Wegens plaatsge- juli tot eind augusjus, van brek motorcarrier met Zün- 10 tot 1 uur in de „Duin- dapp motor, 250 cc, i. pr. st. haan". Aanm. Herenstraat 4, Oostweg 24, Krabbendijke. Domburg. Tel. 391. k Te koop meloenplanten in perspot. Iz. Joziasse, tuin derij „Moesbosch", Koude- kerke, tel. 303. Koopje. Berini M 31, Be- rini M 21 en Berini M 19. Union sport herenrijwiel als nieuw. CON herenrijwiel „Sport" enz. enz. Oostweg 24, Tel. 391, Krabbendijlce. Wasspoeldroogcombina- tie van 598 voor 398 of 5 p.w. Direkt van fabriek, daarom 200 korting. Vr. vrijbl. zichtzending. Dutrag, Postbus 485, Den Haag. Te koop: kinderwagen in goede staat. J. Sol, Bern- hardstraat 43, Axel. Gevraagd bietendunner. Gapingseweg 3, Seroosker- ke <W.). Te koop twee kippenhok? ken, afmeting 17 meter bij 4.80 en 17 meter bij 7 meter. Markt 88, Westkappelle. Bezoekt de rundveeken- ring op vrijdag 19 mei a.s. om 2 uur te Serooskerke. Het terrein is de vroegere Zoetendaalsedreef. De com missie. Wij galvaniseren Uw em mers, teilen, wasketels en verder voorkomend ijzer werk. J. Meeuwse, Grave- str. 59—61. Telef. 3783, Middelburg. Te koop: Schotse herders, 2 mnd. oud, bruin, met stam boom. Zeestraat 6, Axel. Tel. 01155—497. -jf- Gevraagd een nette ver koopster, niet beneden 16 jaar. Schoenhandel P. Hoo vers, Lange Delft, M'burg. Te koop: in pr. st. z. D.K.W. 200 cc. '56. Km.st. 28.000. Met windscherm,, val- beugel, kofferrek, enz. Evt. genegen bromfiets in te rui len. Na 6 uur of zat. na 1 u. Wagenaarstr. A 84c, Veere, Te koop: 1 bagagerek voor gr. bestelwagen of V.W.Jbus, lang 2,25 m. z.g.a.n. ƒ100,-. Noordpoort straat 5, Middelburg. Nieuwe en gebruikte tel-, en schrijfmachines on der garantie. Van der Peijl, Tel. 532, Yerseke. Mannelijk en vrouwelijk personeel gevraagd voor di verse werkzaamheden. Was serij „Edelweis" N.V., Paul Krugerstraat 250, Vlissingen. Volle Evangeliegemeente Middelburg. Vrijdag, 19 mei a.s. spreekt in het Schuttershof de heer J. H. Scholte uit Den Haag. Aanvang half acbt. Landbouwers, laat ons uw aardappelruggen bewer ken met onze nieuwe drie- rijïge Nobel freesmachine, speciaal geschikt voor voorraad- en zakkenrooier. Beleefd aanbevelend, Fa. De Voogd en Poppe, Grijpskerke. Tel. 01189-439. Te koop: door inruiling Jawaplaton, 250 cc., van nov. 1960, als nieuw. Oostweg 24, Tel. 391, Krabbendijke. Te koop: Heinkel Scooter van 1954, met eleetr. starter, i. pr. st. Oostweg 24, Tel. 391, Krabbendijke. Te koop: zeer goedkope naaimachines, met 15 jaar schrift, garantie. Handma chine 198,Electrisch 250,met zig-zag 275,alles compleet in koffer. Automatische zig zag 375,maakt auto matisch knoopsgaten, stopt, borduurt, zet knopen aan enz. Overal vrijblijvend op zicht. Ook vanaf 6.per week. J. Cijsouw, Zuidstr. 103, Westkapelle. Tel. 287. Benzo rijwielen. Waar om meer betalen als u aan de fabriek veel en veel goedkoper uit bent. Benzo rijwielen sport su per de luxe met handrem men merk Weinmann ge heel kompleet met lamp, slot, jasbeschermer en ba gagedrager, netto 137,50. Ook te leveren in de nieuw ste 2-kleur combinatie 4,- extra. Vraagt gratis prijs courant. Benzo Rijwielfa- briek, Hoogstr. 169, Vlaar- dingen. Tel. 2474-4244-5686. Koopjes. Gebruikte tel en schrijfmachines. Onder garantie. Van der Peijl. Tel. 532. Yerseke. Gemaakt van Beeren- tricot! Gemaakt om u te koesteren in de warmte van de zomeren van bewondering! Wat is dan het geheim van eik Bee- rentrïcot badpak? Het doet zo veel voor uw verschijning! Heerlijk... om zó !ang-uït lui - te zijnte flanerenof de golfslag tegemoet te gaan! Gezonde mensen, geluk kige mensen. Het maand blad Spreekuur Thuis geeft een gezonde kijk op Uw gezondheid. Het is het voorlichtingsblad van de Kon. Nederlandsche Maat schappij tot Bevordering der Geneeskunst. Bijna al le Nederlandse artsen zijn hierin verenigd. Doktoren met een grote praktijker varing vertellen in begrij pelijke taal hoe U gezond kunt zijn en blijven. Zij houden als 't ware „Spreekuur bij U thuis". Spreekuur thuis bevordert uw gezondheid en die van uw naasten. Lees het bij zonder interessante num mer van deze maand. Het is verkrijgbaar bij kiosken en de boekhandel. Het kan echter ook worden besteld door een briefkaart met 0.90 postzegels extra ge frankeerd te sturen aan Maandblad Spreekuur Thuis, postbus 705, Rotter dam, met vermelding: „Voor het nummer van de ze maand". Hebt U een girorekening? Dan is het gemakkelijker 0.90 over te schrijven op spstreke- ning nr. 121000 mei' op het ,,bij"-strookje dezexde aan tekening. SAMSON Badmöde 1961 van Beerentrfcot. Beeldjes van modellen'en des sins! Vraag er naar in de goede speciaalzaak (en vergeet niet ook eens naar dat mooie Beeren- trlcot ondergoed te informeren). NIEMEYER GARANDEERT DE KWALITEIT TRICOTAGE FABRIEKEN V/H FRANS BEEREN EN ZON EN N.V. WEERT

Zeeuwsch Dagblad | 1961 | | pagina 6