Meer samenwerking nodig op cultureel terrein Van de wal in de sloot VANAVOND „KRÖNUNGSMESSE" IN GOES UITBREIDING FRUITTEELT Deltadienst van Goes naar Zierikzee Werk bouwput nieuwe sluis begonnen l°nmm TWIN jemrehalveMre! Zeeuwsch Dagblad Idealisme eerste vereiste Woensdag 17 mei 1961 ZEEUWSCH DAGBLAD Pag. 3 Jaarverslag P.C. Zeeuwse veilingen Vrije tijd r\E invoering van de vrije zaterdag heeft al problemen voldoende in de wereld gebracht, zodat het dus wat vreemd lijkt ons met de vrije zaterdag zelf te gaan bezighouden. En toch blijkt het nodig te zijn. Al lerwegen worden uitspraken gedaan, die betrekking hebben op de vrije zaterdag. Velen bemoeien zich er mee en met een stijgende verbazing zullen de mensen, die reeds van de vrije zaterdag genieten, zich afvra gen: Waar maakt men zich nu eigen lijk druk over? Feestavond Kon. Marechaussee Axel in de ether a Gemeentebesturen in Vlissingen bijeen Idealisme Rijpheid Samenwerking Zwembad Axel geopend Veel zeekattenin Zeeuwse stromen Personenauto botste tegen scooter Zeeuwsch-Vlaamse Jazz-sociëteit gaf uitvoering VERPAKKING Ko Polfliet werd winnaar Ernstige botsingen in Zierikzee PRODUKTIE TEELT ONDER GLAS Granaten gevonden in Bergen op Zoom Advertentie) Protestants-Christelijk Bleef het daar nu bij, dan zou men er nog vrede mee kunnen hebben, maar zoals gebruikelijk in ons goede vaderland, worden er velerlei tegen strijdige adviezen en verklaringen af gelegd. Een aantal hooggeleerde he ren heeft zich met de besteding van de vrije zaterdag bezig gehouden en zoals te verwachten was zijn er ver schillende adviezen te voorschijn ge komen. In het CNV-orgaan toonde men zich nogal tevreden over de ver klaring van minister Rooy, dat de ge westelijke arbeidsbureaus bemidde ling mochten verlenen voor mensen, die hun vrije zaterdag op arbeidza me wijze wensten door te brengen. Een bij het CNV aangesloten bond verklaart evenwel: Daar is die dag niet voor gegeven. Om de verwarring nog iets groter te maken: in Breda komt een grote expositie voor men sen, die niet weten hoe zij hun vrije dag moeten doorbrengen. Enfin, het ontbreekt dus niet aan adviezen en voorbeelden voor de mil joenen, die zo gelukkig zijn geworden met de tweede vrije dag in de week. Wanneer men dit alles leest en overdenkt, zou men de indruk krij gen, dat de werknemers, die een vrije zaterdag hebben, eigenlijk er bijzonder ongelukkig aan toe zijn. Mensen, die met hun tijd geen raad weten en op allerlei wijze hulp en bijstand nodig hebben. Het is uiter aard niet waar. Het probleem van de vrije zaterdagbesteding bestaat o.i. slechts in zoverre, dat de mogelijkhe den om die vrije zaterdag buitens huis door te brengen te gering zijn. Er is dikwijls te weinig huishoudgeld om „er op uit te gaan", er zijn te weinig sportvelden, ontspanningscen tra. Culturele ontspanning op brede schaal ontbreekt, en zo zijn er nog wel enkele voorbeelden te noemen. Het te weinige huishoudgeld leidt er toe, dat de werknemer poogt zijn budget wat te verruimen. Wij dach ten dat daartegen geen bezwaar kon worden ingebracht. Het „andere werk kan bepaald ook ontspanning betekenen. Voorzover men daaraan geen behoefte heeft, zoekt men dat gene waarmee men de vrije tijd het aangenaamste doorbrengt. Wij willen hier een technische kampeerterm te hulp toepen om uit te drukken, wat wij bedoelen. Kamperen is het stijl vol nietsdoen. Welnu, waarom zouden de duizenden huisvaders in Neder land, met hun gezinnen, zich niet oefenen in het stijlvol niets doen? Waarom men de „vrije" mensen van alles en nog wat moet aanpraten om hun vrije tijd nuttig te besteden, ontgaat ons ten enenmale. Wat min der gepraat en minder zorgen om die vrije mensen in hun vrije tijd en wat meer aandacht voor hun finan ciële welzijn, is ons wel zo lief. Nog een enkele opmerking tot slot. Prof. dr. J. Wemelsfelder, hoog leraar in de economie aan de tech nische hogeschool te Eindhoven heeft verklaard, dat in de toekomst het werken met nog een kwart kan wor den bekort zonder dat wij er ons noe menswaardig voor zullen behoeven in te spannen. „Het valt ons toe als manna uit de hemel" zo heeft hij verklaard. Zonder daarop nu verder in te gaan, vragen wij ons, aanne mende, dat zijn voorspellingen juist zijn, wel af hoe de vrije tijdsbedwin- gers dan zuilen reageren. Zij hebben nu al de handen vol om te vertel len hoe de vrije uren besteed moeten worden. Dan vrezen wij, dat zij zelf geen vrije tijd meer over houden. Enfin, dan hebben deze mensen ten minste een echt probleem om op te lossen. Men neme het ons niet kwalijk, dat wij er een beetje de spot mee heb ben gedreven, maar er zijn nog zo veel andere problemen om ons voor in te spannen, dat wij echte vrije tijd te kort zullen komen. AXEL. De Kon. Marechaussee dis trict Terneuzen hield in ,,Het Centrum" haar jaarlijkse feestavond. In zijn ope ningswoord richtte majoor Q. N. Spronk een bijzonder woord van welkom tot de Belgische Rijkswachters die ook naar Axel waren gekomen. Het cabaret-ge zelschap Peter Piekos verzorgde de rest van het programma. Na de pauze kwamen alle artisten nog eenmaal voor het voetlicht. De lei ding van het tweede onofficiële gedeelte berustte bij adjudant Joziasse. AXEL. Van de organisatoren van het op tweede Pinksterdag te houden internationale Concours Hippique ver nemen wij dat de N.C.R.V. het voor nemen heeft flitsen van het program ma in de middaguren van tweede Pink sterdag uit te zenden. VLISSINGEN. „Ik kan u de, verzekering geven dat er naar alle waarschijnlijkheid bij Gedeputeer de Staten van Zeeland geen be zwaar zal bestaan tegen goedkeu ring van posten, betrekking heb bende op uitgaven voor algemeen culturele doeleinden." Dit deelde de voorzitter van de afdeling Zee land van de Vereniging van Ne derlandse Gemeenten, mr. dr. A. J. J. M. Mes, gisteren in Britannia mee tijdens de algemene vergade ring van de vereniging. De opmer king van de heer Mes was als ant woord bedoeld aan het adres van een van de inleiders, de heer J. P. Meuwese, burgemeester van Hil- varenbeek, die naar voren had ge bracht dat het provinciaal kolle ge van Noord-Brabant een derge lijke goedkeuring verleende en dat hij hoopte dat Zeeland daar in niet zou achterblijven. De heer Meuwese, die evenals mr. dr. J. Ozinga, gereformeerd predikant •te Lunteren, sprak over „De gemeente lijke cultuurpolitiek", stelde dat de ge meente om nieuwe initiatieven te kun nen stimuleren de beschikking moest hebben over een potje waaruit voor dit doel zou kunnen worden geput. Hij betoogde dat na de oorlog de ge meentelijke cultuurpolitiek zeer sterk in de belangstelling was gekomen. Met materie alleen is een volk niet gediend. De geest van het publiek moet de mate rie kunnen blijven beheersen. De burge meester van Hilvarenbeek was van oor deel, dat een gemeentebestuur een goe de cultuurpolitiek niet kan volgen zon der voldoende liefde en idealisme. Daar bij moet het zich rekenschap geven, dat niet zoals bij de aanleg van een weg, die over een jaar klaar kan zijn, de positieve culturele resultaten op kor te termijn zichtbaar behoeven te wor den. Een cultureel beleid is een beleid op lange termijn, cultuurpolitiek zal daarbij moeten beginnen bij het onder wijs. In dit verband pleitte de heer Meuwe se voor het beleggen van speciale avon den door de gemeentebesturen met on derwijzend personeel, waarop gespro ken kan worden over de wijze waarop de culturele vorming van de jonge mens ter hand kan worden genomen. De inleider vond het een remmende faktor wanneer bijvoorbeeld verenigin gen eerst positieve resultaten moeten laten zien voordat zij voor een subsi die in aanmerking komen. Men ziet dit verschijnsel niet alleen in tal van ge meenten, maar ook bij het rijk. Een dergelijke politiek komt het culturele leven echter niet ten goede. Juist in het begin hebben verenigingen de rug gesteun nodig van de overheid, niet in het minst financieel. De heer Meuwese adviseerde zijn toehoorders bij subsidie aanvragen de zaak ook eens van de zijde van de verzoekende organisatie te bekijken. Belangrijk vond de inleider ook de •culturele zelfwerkzaamheid in de ge meente. Men moet niet alles van bui ten „halen" men moet ook kijken wat er in eigen culturele kring leeft. Met betrekking op de versnelde ont wikkeling op tal van terreinen in Zee land zei de heer Meuwese, dat de Zeeuw se gemeentebesturen met een geestelij ke rijpheid de nieuwe ontwikkeling zul len moeten opvangen, in een diepbe- leefd Christendom en met een aposto lisch geloof. Mr. dr. Ozinga bekeek de gehele on derhavige materie voornamelijk van theologische zijde. In een met zuivere humor gekruid betoog .schilderde hij •aan de hand van tal van voorbeelden de taak van de kerk en de moeilïjkhe den waarvoor de kerk zich daarbij ge steld ziet op het terrein van de cultuur. De kerk kan geen palissaden zetten om haar eigen huisje te behoeden. Want dan sluit zij niet alleen zichzelf op, maar zij snijdt ook de weg af tussen kerk en wereld. De twintigste eeuw is, naar mr. dr. Ozinga zei, de eeuw waarin met aller lei normen en oude machten wordt af gerekend. Meer dan ooit ziet de kerk zich heden ten dage voor een immense problematiek geplaatst. Sprekende over kerk en cultuur betoogde mr. dr. Ozin ga, dat toen Israël uit Egypte trok het door Gods hand de „schatten van Egyp te" kreeg om zich daarin te verheugen. Zo kunnen wij de cultuur zien. In een samenvattend betoog belichtte mr. dr. Mes nog eens de samenwer king van gemeente op het culturele vlak. In Zeeland is hiervan tbtdusver nog niet veel terecht gekomen. Even als de heer Meuwese pleitte ook de heer Mes voor samenwerking in de streek op cultureel terrein. De heer Meuwese had in dit verband verklaard, dat het veel beter is dat een gehele streek beschikt over één goede schouw burg dan dat diverse plaatsen in die streek elk hun eigen (onvoldoende) schouwburgjes hebben. Het voorbeeld van de Kempen haal de mr. Mes aan als bewijs dat een der gelijke samenwerking toch mogelijk moet zijn. Ten aanzien van de ontwik keling in Zeeland merkte de voorzitter nog op dat de culturele evolutie daar mee gelijke tred zal moeten houden. In de morgenvergadering, die onder leiding stond van burgemeester mr. A. J. v. d. Hoeven uit Tholen, werd het huishoudelijk programma afgewerkt. In de bestuursva-kature F. A. van Rose- velt werd gekozen de heer A. F. Kos- tense, 'burgemeester van Biervliet. De' heer C. J. v. Hootegem, burgemeester van Hontenisse, werd als bestuurslid herkozen. Tot leden van het bestuur van het Instituut Ziektekostenvoorziening Ambtenaren (IZA) ten -behoeve van het gemeentepersoneel in Zeeland werden gekozen de heren P. J. Evers, burge meester van Kattendijke, J. v. d. Bos, burgemeester van Sint Annaland, M. K. v. Dijke, burgemeester van Axel, drs. J. J. Dijkgraaf, wethouder van Goes, en A. J. Berenpas, loco-burgemeester van Middelburg. AXEL. Het zwembad te Axel is geopend. De laatste weken was er hard gewerkt om alles op tijd in orde te krij gen, zodat het zwembad nu in frisse kleuren geschilderd noodt tot zwemmen en zonnebaden. Vooral van de zijde van de jeugd was de belangstelling goed. Het bad is dagelijks geopend en staat onder toezicht van badmeester M. C. M. Mattelé. BRUIN1SSE. Evenals en kele jaren geleden komen in de Zeeuwse stromen en daar mee vermoedelijk langs de ge hele Nederlandse kust, weer buitengewoon veel zogenaamde „zeekatten" voor. De „zeekat" is een klein soort inktvis, die weliswaar weinig op een kat lijkt, maar onder de vissers haar naam ontleend heeft aan het feit, dat het dier een bla zend geluid voortbrengt als het gevangen wordt of in gevaar verkeert. De kreeften, die juist aan het verschalen zijn, zijn voor deze inktvissen een weer loze prooi. Langs de noordelijke oever van het eiland Schouwen is de kreeftenvisserij al ge staakt wegens de overlast, die men van de inktvissen heeft. Deze vissen kruipen in de kor ven om de kreeften te bemach tigen. Vijf inktvissen in een kreeftenkorf is geen zeldzaam heid. VLISSINGEN. Op de splitsing Bad huisstraat - Zandweg vond zondag een verkeersongeluk plaats, doordat de be stuurder van een personenauto, Van D. uit Vlissingen, geen voorrang verleen de aan de scooterberijder A. H. uit Eind hoven. Doordat de -bestuurder van de scooter krachtig remde slipte hij met zijn voertuig, waarbij zowel hij als zijn echtgenote, die op de duo zat, tegen het wegdek sloegen. De duo-pas sagiere liep hierbij een bovenarmbreuk op. Zij kon echter na behandeling in het ziekenhuis huiswaarts keren. TERNEUZEN. De leden van de Zeeuwsch-Vlaamse Jazz-sociëteit heb ben weer een mooie avond gehad. „The River-side Jazz-band" uit Rotterdam speelde verschillende delen uit de ne geropera „Porgy and Bess". Vele jazz liefhebbers uit Oost en West-Zeeuwsch- Vlaanderen en België woonden deze uit voering bij. De voorzitter, de heer W. Kemery, deelde in zijn openingswoord mee dat het grote jazz-festival op 15 juli in de grote zaal van de Spiegelglas- fabriek te Sas van Gent zal worden ge houden. GOES. In het jaarverslag van de Provinciale Commissie van veilingen in Zeeland over 1960 wordt een uitvoerig overzicht gegeven van de gang van za ken in de Zeeuwse tuinbouw en wordt speciaal stil gestaan bij de veilingen. Ten aanzien van de prijzen van hard fruit wordt gezegd dat er geen jaar te noemen is, waarin het prijsverschil tus sen de „ordinaire" en gevraagde rassen zo groot was als in 1960. De telers met een goed sortiment mogen dan ook te vreden zijn. In de kleinfruiïsector werden de meeste produkten tegen gemiddeld vrij lage prijzen afgezet. De uitkomsten in deze bedrijven vertonen een dalende lijn. Het overgrote deel van de Zeeuwse fruitoogst werd via de veilingen afgezet. Op de bedrijven wordt steeds meer fruit gesorteerd. Veel fruitkwekers schaffen zich een sorteermachine aan. Ongeveer 60 procent van de aanvoer is in 1960 centraal gesorteerd. In verband met de hoge lonen en moeilijk te ver krijgen arbeidskrachten werden op de pakstations nieuwe sorteermachines aangeschaft, die minder arbeidskrach ten vragen. Op het gebied van de kleinverpakking waren enige nieuwe ontwikkelingen. De MIDDELBURG Gistermiddag om streeks half vijf is de heer J. v. d. K. uit Vlissingen met zijn personenauto op de Nieuwe Vlissingseweg even voorbij de Lageweg in een sloot geredenDe inzittenden kwamen met de schrik vrij. Het ongeluk gebeurde nadat v. d. K. een vrachtauto die voor hem reed wilde passeren. Op hetzelfde moment dat hij dit ging doenwilde vermoedelijk ook de vrachtautochauffeur gaan inhalen. Het gevolg was dat v. dK. via de linkerweghelft in de berm terechtkwam en daarna in de sloot reed. De foto toont de autoblikvanger voor de jeugd. GOES. In de finale van de afde- ling Zeeland van d'Oprechte amateur, die gisteravond in Het Schuttershof te Goes werd gehouden, is Ko Polfliet als winnaar uit het strijdperk getreden. De jury had er blijkbaar geen moeite mee om deze zanger-guitarist de „bevoegd heid" toe te kennen om ons gewest op 3 juni in Amsterdam te gaan vertegen woordigen. Dan zullen nl. in gebouw Marcanti de geselecteerden uit de pro vincies tegen elkaar en tegen hun ze nuwen mogen „vechten". In onze editie van morgen zullen wij nader op de uitslagen terugkomen. ZIERIKZEE. Iu Zierikzee vonden twee ernstige aanrijdingen plaats. Op de hoek van de Banninklaan kwam de scooterberijder W. de B. uit Zierikzee in aanrijding met de bromfietser C. A. S. uit Ouwerkerk. S„ die de scooter te laat opmerkte moest met een zware hersenschudding in het Rode Kruiszie- kenhuis worden opgenomen. De brom fietser B. R. uit Zierikzee werd op de Grachtweg-Houwersweg geschept door een vrachtauto bestuurd door S. V. uit Noordgouwe. Met inwendige kneuzin. gen en een beenbreuk moest hij even eens in het Rode Kruisziekenhuis wor den opgenomen. aanvoer van aardbeien, frambozen en bessen in doosjes neem'c steeds toe. Op de veiling in Kapelle-Biezelinge werd dit seizoen de chip voor aardbeien af geschaft. Houten bakjes met doosjes kwamen er voor in de plaats. Ook ma teriaal van plastic werd bij verschillen de veilingen als proef in gebruik geno men o.a. ter vervanging van de zgn tubs bij frambozen. De bushels gaan verdwijnen. Hiervoor komen houten bakjes in de plaats. De ziektebestrijding heeft men over het algemeen goed in de hand maar dat geldt niet voor de meeldauw in de appelen. Afdoende bestrijding is nog on mogelijk zolang men niet de levensge woonten van deze schimmel kent. In het jaarverslag wordt ook een overzicht gegeven van de omzet der verschillende veilingen. Gezamenlijk hadden zij een omzet van 30,2 miljoen gulden tegen 32,4 miljoen gulden in 1959 en 25,6 mil joen in 1958. Door de steeds toenemende produktia van hard fruit zijn de veilingen genood zaakt nieuwe gebouwen te stichten. En kele bedrijfsschuren werden ingericht als luchtgekoelde bewaarplaats. Op de veiling te Krabbendijke zijn sinds -twee jaar goede resultaten be reikt met een zgn „koelmobiel", een agregaat dat indien nodig koude lucht in een luchtgekoelde bewaarplaats blaast. In het ambtsgebied van de Rijkstuinbouwconsulent voor Zeeland en Westelijk Noordbrabant zijn in 1960 on geveer 100 ha. oude boomgaard gerooid en 400 ha. nieuw ingeplant. De boomgaarden in de herverkave- lingsgebieden komen geleidelijk in pro- duktie. Zij zullen in de komende jaren een steeds toenemende hoeveelheid fruit van goede kwaliteit naar de veilingen brengen. De belangstelling voor de pe renteelt neemt toe, terwijl op de kleine re bedrijven voor morellen en pruimen een plaats wordt ingeruimd. In de klein- fruitsector had een aanzienlijke uitbrei ding plaats van rode en zwarte bessen, terwijl er een toenemende belangstel ling is voor de teelt van vroege aard beien. Het areaal platglas breidt zich gelei delijk uit. In de omgeving van Kapelle- Biezelinge is een vijftal warenhuizen gebouwd voor de teelt van zeer vroege aardbeien in kistjes. In Zuid-Beveland in het algemeen een toenemende be langstelling voor de teelt van aardbeien onder platglas. Over de groenteteelt onder glas zegt het jaarverslag dat in 1960 de bedrijfs resultaten met de glascultuur gunstig zijn geweest. Hierdoor is er veel be langstelling voor de uitbreiding van de glasculturen. Verwarmingsinstallaties worden nog maar weinig gebruikt. Tenslotte ontlenen we nog aan dit jaarverslag dat in de herverkavelings- gebieden en in gebieden, waar streek- verbetering wórdt toegepast, meer en meer in de kleine bedrijven van land bouw wordt overgeschakeld op tuin bouw, een verschuiving die zich in de komende jaren zal voortzetten. FEESTVERLICHTING IN DE OOSTSTRAAT DOMBURG. De feestverlichting in de Ooststraat zal donderdagavond acht uur worden ontstoken. Deze ver lichting is tot stand gekomen door de samenwerking van zes bedrijven. De muziekvereniging Apollo zal donderdag avond marsen ten gehore brengen en de jeugd krijgt een ijsje. In de verlichting is de Domburgse burcht in vier kleu ren verwerkt. In de Grote Kerk te Goes brengt de christelijke oratorium vereniging Willem 't Hooft", in samenwerking met de stichting Zeeuws Kamerorkest, vanavond een uitvoering van „Krö- nungsmesse" van W. A. Mozart. Overigens is dit niet het enige muziekwerk, dat op het programma staat. De kantate 140 van J. S. Bach „Wachet auj, ruft uns die stimme", alsmede exsul- tate jubilate", zullen eveneens uitgevoerd worden. Als solisten zullen optreden Gretha Krone, sopraan, Wiebe Drayer, tenor, Leny Henning, alt, Peter de Vos, bas, Bernard Smïlde, clave- cimbel. Het geheel staat onder leiding van Adriaan Kousema ker. De uitvoering begint om acht uur. Deze foto werd gemaakt tijdens de generale repetitie. GOES. Het ligt in de bedoe ling in het najaar de Deltadienst Rijkswaterstaat, die gevestigd is in een houten gebouw aan de Pa rallelweg te Goes, over te bren gen naar Zierikzee, waar Rijkswa terstaat op het Malta (bij het Zweedse ziekenhuis) over een kan toor beschikt. In dit gebouw is thans reeds de Studiedienst geves tigd en het ligt in de bedoeling door uitbreiding van de kantoor ruimte de thans in Goes zetelende uitvoerende dienst hier ook een plaats te geven. In het bureau te Goes zijn in de af gelopen jaren zeer belangrijke objecten voorbereid, w.o. de werken aan de TERNEUZEN. Naar wij vernemen is een begin gemaakt met de voorbe reidende werkzaamheden voor de nieu we sluis. Zoal 5 bekend is dit jiet min of meer historische startsein voor het gro te kanaalpian, dat voorziet in een dras tische verbreding van de scheepvaart weg Terneuzen-Gent. De eerste werk zaamheden aan de bouwput zijn begon nen. Met het uitzetten van het bestek van de tijdelijke omlegging van de af valwaterleiding is reeds op 3 mei een aanvang gemaakt. Op 8 mei begon men hier met de graafwerkzaamheden, waar bij twee bulldozers en twee draglines „in de strijd werden geworpen". In ver band met het werk aan de bouwput voor de nieuwe sluis wordt tegen 25 mei een grote zandzuiger verwacht. BERGEN OP ZOOM. Voortdurend blijkt men op landerijen en in bossen rondom de stad nog gevaarlijke pro jectielen aan te treffen, die niet zelden een dodelijk gevaarlijke aantrekkings kracht uitoefenen op de jeugd. Dit bleek ook weer maandag toen men op een erf aan de Balsebaan een grote brisantgranaat aantrof. Het bleek dat reeds door de jeugd naar dit pro jectiel was gegooid met stenen. De po litie heeft het gevaarte ten spoedigste doen wegruimen. Ook dinsdagmorgen werd bij de in aanbouw zijnde u.t.s. aan de Wattweg een granaat aange troffen. Deze twee recente vondsten hebben de politie nogmaals aanleiding gegeven een ernstige waarschuwing naar de ouders te doen uitgaan, om hun kinderen terdege over de gevaren die aan hun eventuele experimenten verbonden zijn in te' lichten. Zandkreekdam en voor de afsluiting van het Veerse Gat. Het personeel van deze dienst was voor een groot deel in Goes gehuisvest. Nu over enkele maanden de afsluiting van het Veerse Gat volledig een feit zal zijn geworden in november hoopt men de weg over de dam gereed te hebben wordt het efficiënter geacht de uitvoerende dienst dichter bij de daarna meest belangrijke werken te stationeren, namelijk bij het object in de Grevelingen. Het thans nog in Goes en omgeving woonachtige personeel zal voor het me rendeel pogen in Zierikzee en omgeving huisvesting te vinden. Het gemeentebe stuur van Zierikzee heeft in verband hiermede verruiming van de woningtoe wijzing ontvangen. Het is nog niet bekend wat met het houten kantoorgebouw aan de Parallel weg in Goes zal gebeuren. Advertentie Het echtpaar H. J. van der Stel- Meeuse te Tholen ihoopt donderdag 18 mei zijn 50-jarige echtvereniging te vie- irpri-

Zeeuwsch Dagblad | 1961 | | pagina 3