2 Onderwijzeressen ZEEUWSCH DAGBLAD Nieuw merk: 8x4! Nu voor het eerst deodorant in zeep, in poeder, in spray! 8x4 zeep, poeder of spray houden voortaan 24 uur jeugdig fris! Gelukkig! Eindelijk het deodorant dat uw jeugdige frisheid de hele dag be waart: het nieuwe 8x4. U gebruikt 't onmerkbaar, want dit nieuwe deodorant is actief in begeerlijke cosmetica; in zalig-schuimige 8x4 toilet' Zeepin de weldadig-geurige 8x4 spray in het bloesemzachte 8x4 toiletpoeder. Aangifte van leerlingen Polder Walcheren Voor warme dagen op kantoor - colbert! Licht, luchtig - correct! Voor warm week-endï het makkelijke windjack, in wasbaar, sterk STURKA DE BESTE STIJL IN ZOMER-SETS Vraag 8x4 toiletzeep en u weet: 't is beide, zeep deodorant. Of... 8x4 toiletpoederde allerfijnste poeder deo dorant. En de verrukkelijke 8x4 spray: deodoriseert bovendien! Sluiting kantoren Familieberichten kunt u ook opgeven aan agenten en bezorgers Vraag „Acht maal Vieren voel u aan trekkelijk; u wordt geacht en gevierd, want jeugd en frisheid zijn goede vrien den. met van Haren in schoenen die gemakkelijk zitten i tfipoeder poudre spray. toiletpoecfer: Beiersdorf Amsterdam - Hilversum WERKMEESTER OPENBARE AANBESTEDING BEKENDMAKING Anders dan andere door zijn eigen karakter - maar altijd hetzelfde door constante kwaliteit. 20 sigaretten voor echte rokers - 80 ct. GEMEENTE VLISSINGEN Gemeentelijke Uitgebreid Technische School te Vlissingen met afdeling voor: Bouwkunde, Werktuigbouwkunde, Elektrotechniek vóór één der hierbovengenoemde afdelingen, kan aan de school Glacisstraat 109 te Vlissingen, tel. 2130, geschieden dagelijks van 912 uur en van 1417 uur, alsmede op woensdagavond 17 en 31 mei 1961 van 1921 uur. Eisen van toelating: 1. Tot de schakelklas kunnen worden toegelaten: bezitters van het getuigschrift van een L.T.S., die tevens met goed gevolg een toelatingsexamen hebben afgelegd. Dit toelatingsexamen zal worden gehouden op 13 juni aan staande. 2. Tot de le klas kunnen worden toegelaten: a. bezitters van het Ulo-diploma of een bewijs, dat ten minste 3 klassen van een H.B.S. of Gymnasium met goed gevolg zijn doorlopen; b. bezitters van een bewijs, dat zij ten minste 3 klas sen van een Ulo (met wiskunde) of 2 klassen van een H.B.S. of Gymnasium met goed gevolg hebben door lopen en tevens met goed gevolg een toelatings examen hebben afgelegd. Dit toelatingsexamen zal worden gehouden op 14 juni aanstaande. Prospectussen en aangifteformulieren zijn verkrijgbaar aan de school, en worden op aanvraag toegezonden. Het Dagelijks Bestuur van de Polder Walcheren brengt ter kennis van ingelanden, dat het kohier van het over 1961 te heffen dijkgeschot, van de ongebouwde en van de gebouwde eigendommen binnen de Polder, door Ge deputeerde Staten van Zee land blijkens bericht van 25 april 1961, no. 218, 2e afde ling, invorderbaar is ver klaard en aan de On 'nger van de Polder ter in orde ring is afgegeven. Middelburg, 28 april 1961. Het Dagelijks Bestuur voor noemd, G. C. D. Rutgers van Rozenburg, Voorzitter B. Plomp, Griffier. Chr. Nationale School, Kapelle Gevraagd aan de C.N.S. school te Kapelle waarvan een op art. 56 II L.O.-wet, met kans op vaste aanstelling tegen latere datum. Sollicitaties te richten aan het hoofd der School de Heer L. de Jager Biezelingsestraat 65 Kapelle. Telefoon 01102 333. Gemeente Terneuzen Krachtens besluit van de ge meenteraad van 20 april j.l. zullen de secretarie en de andere gemeentelijke kan toren ingaande 1 mei a.s., des zaterdags voor het pu bliek gesloten zijn. Een uitzondering is gemaakt voor het bureau van de bur gerlijke stand, dat elke za terdag geopend blijft van 9.00 tot 10.00 uur. Het gemeentebestuur. Wie goed. adverteert, plaatst zijn advertenties in het DEODORANT B£ODORANT Exklusieve derby-moiiere met heerlijk soepel bovenleder. Gekleed model. A Q 75 Fraaie Italiaanse moüere, echt iets aparts. Speciaal zacht grain-Ieder. DEODORANT plastic verstuiver f 3.50 strooibus f2.90 spray f4.75 navulzakje f 1.25 toiletzeep f 1.35 Een echte van Haren sandaal t degelijk, sportief en voortreffelijke pasvorm m 7c 31-35 10. HKNv 36-39 f2.75 WËÊT' 40-47. f4.75 Prachtige slanke herenmoliere, extra spits model ^^75 delburg roept sollicitanten op voor de betrekking van Namens het College van Burgemeester en Wethouders zal de Directeur van Gemeentewerken te Vlissingen in het openbaar aanbesteden overeenkomstig het „Aanbestedings reglement W.B.": 1. Het bouwen van een gemeentewerkplaats met bij komende werken, op een terrein gelegen aan de Glacisstraat, overeenkomstig bestek no. 95. 2. Het uitbreiden en verbouwen van de bestaande dienst-ruimten en het bouwen van een nieuwe garage voor de Gemeentelijke Reinigingsdienst, op een ter rein gelegen aan de Djjkstraat, overeenkomstig be stek no. 133. De bestekken met tekeningen zijn afzonderlijk verkrijgbaar van 2 mei 1961 af bij de administratie van gemeentewerken, Dokter Stavermanstraat 57 te Vlissingen, tegen betaling van f 15,— per besteknummer, of zij worden na ontvangst van een postwissel ten bedrage van f 15,50 resp. f 30,50 toe gezonden. Bij bestelling per postwissel dient duidelijk te worden vermeld welk besteknummer moet worden toe gezonden. Uitsluitend op de dag van aanbesteding zal voor elk on geschonden exemplaar f 10,— worden terugbetaald. Inschrijving op één van beide genoemde werken is mo gelijk. De aanbesteding vindt plaats op maandag 29 mei 1961 om 14.30 uur, ten kantore van gemeentewerken, Dokter 'sta vermanstraat 57 te Vlissingen. voor een groep minder-validen van pl.m. 25 personen. Het betreft de afdeling verwerking oud papier. Gegadigden moeten in het bezit zijn van rijbewijs D en genegen zijn zich te onderwerpen aan een psycho-technisch onderzoek. Salariëring naar de groep van Opzichter A (groep 7) van de bezoldigingsverordening der gemeente Middelburg. Sol licitaties worden ingewacht bij de Secretaris der Stichting, Stadhuisstraat 5 te Middelburg, binnen 14 dagen na het ver schijnen van dit blad. Geen bezoek dan na oproep. NIET TE EVENAREN 'n Schoen voor de moderne man. Zeer komfortabel model Maandag 1 mei, Koninginnedag, zijn kantoren en pak huizen gesloten. In de plaats daarvan zijn wij zaterdag 29 april geopend tot 12 uur. Filialen in het gehele land, waaronder: GOES: Lange Kerkstraat 47; VLISSINGEN: Walstraat MIDDELBURG: Lange Delft 42

Zeeuwsch Dagblad | 1961 | | pagina 8