Engeland verwacht meer onthullingen MARINEGEHEIMEN IN HANDEN VAN 5 MAN mtoM IDEALE OPZET MARIJKEHAL ]T-&- MINISTER MAAKT GEEN HAAST MET NIEUWE SPOED-VERORDENING VRAGEN IN KAMER OVER ZAAK-VAN DER PUTTEN Kennisgeving: normaal Hier is geld: koop een auto Jaarbeurs officieel geopend Duitsers staan niet achter Eichmann OPGEWEKTE SCHIPBREUKELINGEN IN GROOTSTE SPIONAGEPROCES SINDS JAREN Verkocht „Uiterst krachtig" VERRE VLUCHT VAN VOGEL Amors pijl was ei uit Oostzaan Mos: veel gevraagd exportartikel Proces-dokter O. gedeeltelijk met gesloten deuren Gekapseisd schip gezonken Uit inrichting ontsnapte Amsterdammer aangehouden KLAROP - klinkklare, tandsohone drop échte klare drop is lekker en gezond! OPLOSSING SPEL 7 VERGISSINGEN Na klacht van pluimveebedrij f DESKUNDIGE MOET OORZAAK ZOEKEN Vier doden in het Limburgse verkeer PRINSES IRENE OPENT TENTOONSTELLING WELTERUSTEN Man bekent negen aanrandingen WAT nog deze week Jw FIETS nazien Dinsdag 14 maart 1961 Z1EUWSCH DAGBLAD Pag. 5 Van onze correspondent LONDEN De eerste dag van Engelands grootste spionage- proces sedert jaren is gisteren verlopen zonder dat er nieuwe belangwekkende bijzonderheden aan het licht kwamen. Niet temin verwacht men dat er in de loop van dit proces tegen drie mannen en twee vrouwen, die belangrijke Britse marinegeheimen aan Rusland verkochten, nog wel onthullingen zullen komen die de schokkende feiten van het eerste justitiële onderzoek zullen evenaren. Het grootste deel van de eerste zit ting ging voorbij met de beschrijving van een reeks geheime samenkomsten der spionnen door de Britse procureur- generaal. Sir Reginald Manningham- Buller. Volgens het openbaar ministe rie was het verzamelpunt voor de ver kregen inlichtingen het huis van de 55-jarige Harry Houghton en diens 46-jarige verloofde Elizabeth Gee, die werkzaam waren op de uiterst geheime basis voor onderwaterwapens van de Britse Admiraliteit bij Portland aan Engelands zuidkust. Manningham-Buller beschuldigde het paar ervan dat zij de gegevens ver kochten aan de 37-jarige Gordon Lonsdale, een Londense zakenman die volgens Sir Reginald naar alle waar schijnlijkheid een Rus is. Lonsdale op zijn beurt werd ervan beticht het materiaal te hebben over gebracht naar het huis van Peter Kroger, een 50-jarige boekhandelaar in een Londense voorstad, en diens vrouw, de 47-jarige Helen Kroger, om het te laten doorseinen naar Rusland. Volgens de beschrijving van de pro cureur-generaal was het huis van de Krogers „een uiterst krachtig, draadloos zend- en ontvangststation, in staat rechtstreeks naar Moskou te zenden en uit Rusland te ontvangen". In dit huis waren bovendien grote sommen Amerikaans geld en reis- chèques gevonden, alsmede materiaal voor microfoto's en een kennelijk uit het Russisch vertaalde vragenlijst over TSederland-Nigeria Eigen nieuwsdienst LAGOS/LEIDEN. In de Afrikaan se staat Nigeria is een vogel gevonden die enige tijd geleden door het Rijks museum voor natuurlijke historie te Leiden is geringd. Het dier, dat zwart en asgrijs is en een lange zwarte sna vel heeft, is voor Nigeria een onbe kende verschijning. De vogel is, gewond door een ge vecht met een havik, door een school jongen bij de haven van Lagos, de Nigeriaanse hoofdstad, gevonden. Hij heeft aan de rechterpoot een plaatje met het opschrift K—104.535 museum Leiden Holland. De Nederlandse am bassade in Lagos zou het Leidse mu seum op de hoogte brengen van de vondst. Gisteravond was er in Leiden nog niets van bekend, maar het nummer bewijst dat de vogel inderdaad door het Nederlandse museum moet zijn ge registreerd. Tot welke soort hij be hoort zal pas vandaag kunnen worden nagegaan. Van onze correspondent OOSTZAAN. Bij een groothandel in eieren in Oostzaan hebben ö'e per soneelsleden de gewoonte van tijd tot tijd hun naam en adres te schrijven op eieren die voor het buitenland be stemd zijn. Zo deed ó'at ook de dertig jarige Pieter Gans. Het ei is een „postillon d'amour" ge worden. Het kwam in de keuken van het ziekenhuis van Bochum terecht. Erika Palussek heet het thans 22-jarige meisje, dat het ei vond. Er ging een brief naar de Scharffstraat 6 in Oost zaan, er kwam een brief terug, er volgd'e een ontmoeting en het eind van het lied is een huwelijk, dat 23 maart gesloten zal worden. Engelands bestrijdingsmiddelen tegen duikboten, waarvan de antwoorden van het hoogste belang voor een vijand zouden zijn. De radio-uitrusting werd onder de vloer in de keuken ontdekt. Naar Sir Reginalds zeggen had Houghton geen toegang tot Britse atoomgeheimen ge had. Van onze correspondent NIJMEGEN. Zelfs het mos uit de Noordlimburgse en Oostbrabant se bossen blijkt tegenwoordig een gewild exportartikel te zijn. Duitse maar vooral Belgische opkopers leg gen voor forse bedragen beslag op het mos in uitgestrekte bossen. De ontmossing heeft al zozeer om zich heen gegrepen, dat Staatsbosbeheer zich genoopt heeft gezien bij de boseigenaren tegen deze aantasting van de natuurlijke flora te waar schuwen. BOSTON (A.P.i De Westduitse ambassadeur in de Verenigde Staten, dr. Grewe, heeft in een rede in Boston gereageerd op de kritiek die op Duits land was geleverd, omdat het land niet om de uitlevering van Adolf Eichmann had gevraagd. Grewe verklaarde dat dit geen zin gehad zou hebben, omdat in Duitsland de doodstraf is afgeschaft. „Wij willen de communistische propa ganda geen voorwendsel geven om te kunnen verklaren, dat de Westduitsers trachten Eichmann het leven te redden", aldus Grewe. De Westduitse ambassadeur gaf toe, dat er in Duitsland nog Nazi-groepen be staan: „Er was ten slotte een grote Nazi partij", aldus Grewe, „en er zou reden voor ongerustheid zijn als er nu geen sporen meer van zichtbaar waren." In Washington heeft de socialistische kandidaat voor het ambt van bonds kanselier, de burgemeester van West- Berlijn Brandt, verklaard dat het proces- Eichmann de beruchte geschiedenis van het Derde rijk weer zou oprakelen. Hij zei dat de mensen, ook zij die Duitsland goed gezind zijn, zich zouden afvragen of er wel verschil was tussen het Duits land van Adolf Hitler en de nieuwe Bondsrepubliek. Brandt zei te hopen dat Duitsland in staat zou zijn aan te tonen dat er werkelijk iets veranderd was. Het Duitse persagentschap DPA heeft bekendgemaakt, dat de Israëlische pro cureur-generaal Hausner de Oostduitse advocaat Kaul niet als toegevoegd aan klager zal aanvaarden. De Oostduitse advocaat had gevraagd als adviseur van het openbaar ministerie in het proces- Eichmann te mogen optreden. Hij had dat gevraagd in opdracht van vier joodse burgers en slachtoffers van het nazi bewind. LEEUWARDEN. De voortgezette behandeling van het proces tegen dok ter O. zal donderdag ten dele met ge sloten deuren geschieden. Dokter O., die ervan wordt verdacht een medegevangene in de Leeuwarder gevangenis te hebben vergiftigd, heeft te kennen gegeven dat bij openbare be handeling te veel ruchtbaarheid aan particuliere omstandigheden wordt ge geven. De rechtbank is aan deze be zwaren tegemoetgekomen door de de tails van het rapport met gesloten deu ren te behandelen. De samenvatting er van, het requisitoor en de verdediging zijn openbaar. De rechtbank zal de vier getuigen- deskundigen horen, die het rapport over de Berkelse arts hebben samengesteld. Het zijn prof. dr. mr. P. A. H. Baan, hoogleraar te Groningen, prof. dr. G. T. Kempe, hoogleraar in de criminolo gie te Utrecht, drs. P. E. Boeke, hoofd van de afdeling klinische psychiatrie van de psychiatrische kliniek der Rijks universiteit te Groningen en de heer W. K. van Dijk, chef de clinique al daar. Van onze correspondent VLISSINGEN Op honderd meter af stand van de Buitenhaven van Vlissin- gen is gisteravond de zandzuiger Maria van de rederij De Hoop in Terneuzen gekapseisd en in de loop van de avond gezonken. De drie opvarenden, de schipper De Reus en de matrozen J. Leeuw en J. Kolijn, zijn door de sleepboot Frederik Hendrik en het schip Johanna 2 opge pikt. Het schip was bestemd voor het werk bij de aanleg van de handelskade in Vlis- singen. Het lag door de zware lading zand diep in het water. Het kapseisde tijdens een harde wind en een ebstroom. De plaats waar het vaartuig gezonken is, is aangegeven met boeien. AMSTERDAM (ANP) De 28-jarige Amsterdammer H. P. die op 9 maart uit de psychiatrische inrichting in Fra- neker ontsnapte, is gisteren in Amster dam aangehouden. De agenten, die de man op straat ar resteerden. kenden hem nog en herin nerden zich ook. dat hij op zijn ver jaardag uit Franeker was weggelopen, In het Prinsenhof te Delft wordt van 20 mei tot 7 augustus een tentoonstel ling gewijd aan koper van de veertiende tot de achttiende eeuw. Bij de spaarbanken aangesloten bij de Coöp. Centrale Boerenleenbank en de Coöp. Centrale Raiffeisen-Bank is in de eerste twee maanden van dit jaar 103,6 (v.j. 81.5) miljoen gespaard. Het spaaroverschot in februari beliep 44,2 miljoen Advertentie ANNO lilt Fijn FAAM Fantastisch! Op de gewijzigde tekening: Eén boom meer op de achter grond. Motorkap van auto op voor grond scherper afgetekend. Kadiatorknop is kleiner. Benen van agent links wijder uit ©lRji&r, Midden achtergrond: hers meer. Linkerarm van agent rechts dichter by lichaam. Haar van dame in auto waait op. Van onze correspondent ZAANDAM De heer H. Raven, die voorganger is van de Vrije evangeii- sehe gemeente te Zaandam, vond dezer dagen een brief in zijn brievenbus waarin vijfduizend gulden zat. Er was een briefje bij. „Koop voor dit geld een personenauto", stond erin. De heer Raven heeft zich suf gepeinsd wie de onbekende gever kon zijn en heeft tenslotte een auto gekocht. Hij is er nog niet achter van wie hij de wagen heeft. Ze kunnen weer opgewekt kijken, schipper De Reus (rechts) en de matrozen Kolijn en Leeuw. Gistermiddag kapseisde hun boot, de zandzuiger Maria. Maandag avond zorik het schip voor de Buitenhaven van Vlissingen. De sleepboot Frederik Hendrik bracht de schipbreukelingen naar de wal. Scheuren in flats UTRECHT (A.N.P.) Het kort geding van het Utrechtse, bouwbedrijf de n.v. Lisman's bouw- en aannemings maatschappij tegen de gemeente UtFecht, waarop vrijdag de pleidooien zijn gehouden, zal woensdagmorgen worden voortgezet. De president van de rechtbank te Utrecht, mr. J. J. Plugge, die gisteren vonnis zou wijzen, wil eerst een mondeling rapport heb ben van een deskundige van het Labo ratorium voor grondmechanica te Delft, ir. W. C. van Mierlo. Het bouwbedrijf had het kort geding aangespannen, omdat het heien voor een nieuw gemeentelijk bejaardentehuis scheuren zou veroorzaken in de flats, die hij enkele jaren geleden vlak naast het terrein voor het bejaardentehuis had ge bouwd. Volgens de gemeente zijn de scheuren niet veroorzaakt door het heien, maar door het krimpen en werken van de voor de flats gebruikte bouwmaterialen en de manier waarop de flatgebouwen zijn gefundeerd. Ir. Van Mierlo zal als onpartijdig des kundige moeten uitmaken waaraan de scheuren te wijten zijn. ROERMOND. In Maashees is gister nacht de 49-jarige gemeentewerkman J. Derks op slag gedood, toen hij met zijn motor tegen een auto botste. Zijn vijf tigjarige echtgenote, die op de duo zat, werd' zo ernstig gewond dat zij maandag in het ziekenhuis in Venray is overleden. Het echtpaar laat tien kinderen achter, van wie de jongste vijf jaar oud is. Op weg van de kleuterschool naar huis gisteren de vijfjarige Henkie van Bracht uit Oostnim door een auto aan gereden zodat hij later in het ziekenhuis overleed. Op de terugweg van een feest in Bel gië is gisternacht in Horn een auto met vier mensen uit Venray tegen een lan taarnpaal gereden. De dertigjarige M. A. Janssen werd op slag gedood. Twee anderen werden vrij ernstig gewond. De bestuurder bleef ongedeerd. Van onze Haagse redactie DEN HAAG De nieuwe verordening voor de productieregelingen in het pluimveebedrijf zal deze week niet in het verordeningenblad van de S.E.R. kunnen verschijnen en dus nog niet van kracht worden. De mi nister van landbouw mr. V. G. M. Marijnen heeft de verordening, vo rige week woensdag in een spoed- vergaderin van het produktschap pluimvee en eieren aangenomen, nog niet goedgekeurd. De minister blijkt aanzienlijk minder haast te maken dan het produktschap, welks voorzitter meedeelde dat de re geling deze week in werking zou tre den. Zoals wij berichtten, maakt de nieuwe verordening het onmogelijk bij het College van beroep voor het be drijfsleven in beroep te gaan. Naar wij menen te weten zijn op het mi nisterie van landbouw t.egen de bepa lingen hierover ernstige bezwaren ge rezen, zo ernstig dat het nog onzeker is of de verordening in deze vorm wel de handtekening van de minister zal krijgen. WEERSTANDEN" Bovendien zijn er psychologische weer standen" gerezen door de wijze waarop het produktschap zijn besluit nam en door de openbare toelichting daarop door de voorzitter, de heer H. H. Gar- relds, gegeven, eveneens op de spoed vergadering van vorige week. Zoals bekend heeft het college van be roep de vroegere produktieverordenin- gen onwettig en onverbindend ver klaard, hetgeen voor het produktschap aanleiding was de nieuwe verordening zodanig c-p te stellen, dat geen beroep meer bij het college ken worden inge steld. Tegen de materiële inhoud van de re geling zou minder cl geen bezwaar be staan. De bestaande productieregelin gen van kippen en eieren in ons land kunnen niet worden gemist, zo meent men ook op het departement. _üe nieu we verordening heeft daarbij al een vrij aanzienlijke verruiming ten op zichte van de vroegere bepalingen te weeggebracht. WANTROUWEN Van de zijde van de produkiiebedvijven van eieren worden de nieuwe bepalin gen van het produktschap evenwel met groot wantrouwen bekeken. De Haagse advocaat en procureur mr. M. P. Bloemsma is voornemens namens deze belangstellenden een brief te richten aan de minister van landbouw en de staatssecretaris van economische za ken, waarin hij er op zal wijzen dat ook de nieuwe verordening in strijd zou zijn met de bevoegdheden van het p.b.o.-orgaan. Mr. Bloemsma, mede optredend voor de Amerikaanse dochteronderneming „Big Dutchman" te Wezep, een produktie- bedrijf van eieren, legt er ook de na druk op dat volgens het Nederlands- Amerikaans vriendschapsverdrag een dergelijke Amerikaanse dochter recht heeft op „eerlijke behandeling". Het MINISTER MARIJNEN hanteren van onwettige bevoegdheden door een produktschap is moeilijk in dit begrip onder te brengen, zo meent hij. Zou de omstreden verordening toch van kracht worden, dan lijkt het niet uit gesloten dat de raadsman van de „Big Dutchman" zijn klachten ook bij de Amerikaanse ambassade zal depone ren. DEN HAAG. Prinses Irene zal op 13 april in de Floridahal in Boskoop een tentoonstelling van Boskoopse boom kwekerijgewassen openen. De tentoon stelling wordt door de Vereniging Voor Boskoopse Culturen ter gelegenheid van haar honderdjarig bestaan georga niseerd. Advertentie Ja, dit is een goed moment om een Aristona TV aan te schaffen. De collectie 1961 biedt U ruime keus in 43 cm, 53 cm en 59 cm modellen. De geselecteerde Aristona-dealer zal U gaarne de complete collectie tonen en demonstreren. IN ÉÉN WOORD: FANTASTISCH! 'radio-- - televisie grammofoons - recó'rdi Eigen nieuwsdienst DEN HAAG Het Tweede- Kamerlid Kranenburg (soc.) heeft aan de minister van justi tie de volgende schriftelijke vragen gesteld: 1 Herinnert de minister zich zijn -l woorden naar aanleiding van mijn vraag om versterking van de rijks recherche ten dienste van de procu reur-generaal bij het gerechtshof te 's-Gravenhage: „Ik moet overlaten aan de procureur-generaal wat hij nodig vindt. Ik kan mij moeilijk aan de pro cureur-generaal en aan de rijks recherche opdringen. Ik kan de geachte afgevaardigde alleen de verzekering geven, dat, wanneer de procureur- generaal mij zegt, dat hij nog meer krachten nodig heeft, hij bij mij een willig oor zal krijgen"? o Hoe rijmt de minister dat met de uitlating van de procureur-generaal dat hij de klacht van de hoofdambte naar van het departement van defensie Van der Putten over een tegen hem gerichte mise en scène geruime tijd Advertentie Kunt U niet slapen door reumatiek, spit, ischias, hoofd- en zenuwpijnen, neemt dan Togal. Togal verdrijft snel en afdoende die pijnen en U slaapt daardoor weer rustig de gehele nacht. Togal kan baten waar andere middelen falen. Togal zuivert de nieren en is veilig voor hart en maag. Bij apoth. en drog. 0.95, 2.40 en 8.88. LEIDEN. De Leidse politie heeft een 23-jarige magazijnbediende aange houden die ervan wordt verdacht in de afgelopen weken verscheidene vrou wen en meisjes in Leiden en in de om liggende dorpen te hebben lastig ge vallen. De man heeft al negen gevallen bekend. Van een onzer verslaggevers UTRECHT. Extra volle treinen en drommen auto's in Utrechts binnenstad weerspiegelden gistermorgen al vroeg, dat de Voorjaarsbeurs was begonnen. De eerste dag kreeg ook een feestelijk tintje vanwege de nieuwe Marijkehal. Ir. W. van Osselen kwam de 76ste jaarbeurs officieel openen, alsof ik zei hij soms bij toeval iemand zou zijn, die weer eens wat vriendelijks over de jaarbeurs zou durven zeggen. Het was het enige grapje dat hij zich veroorloofde. Voor het overige heeft hij ingehaakt op de plannen die vorige week voor de toekomst van de beurs bekend zijn gemaakt. Hij sprak van „de revaluatie van de beurs", hoewel het hem niet mogelijk was nu al iets te zeggen over een afgewogen schema voor de organisatie van jaarbeurs- en vakbeursmanifestaties. Zij zijn daarvoor zowel hier als elders te veel in be weging. Wel doet zich het verheugende verschijnsel voor, dat men vakbeurzen van een onderling verwant karakter gelijktijdig wil houden. Dit zou de kans zijn voor een jaarbeurs als een over koepeling van een veelheid van ge- soecialiseerde vakbeurzen. Mooie beurs Zo gezien is een verdere afsplitsing van speciale beurzen uit den boze. Het Nederlandse bedrijfsleven zal er zich rekenschap van moeten geven, dat het met een verdergaande specialisering van produktenbeurzen het gevaar loopt dat ze devalueren tot tentoonstellingen van slechts regionale betekenis. Ir. Van Osselen noemde het een voor treffelijk denkbeeld, dat het bestuur van de jaarbeurs kleiner zal worden. Er' zal dan geen plaats meer zijn voor vertegenwoordigers van alle zuilen, branches, instituten en federaties, waar- Indonesische officieren met de rang van majoor of hoger in het militaire commando van West-Java hebben op dracht gekregen een speciale commissie mee te delen wat voor bezittingen zij hebben. Advertentie mee ons bedrijfsleven zo rijkelijk is ge zegend. Er zal slechts plaats zijn ypor mensen die over de bekwaamheid en de visie beschikken die nodig zijn om een zo belangrijk instituut als de jaar beurs te leiden. „Ik hoop van harte dat deze wijze mannen de polsslag van het bedrijfsleven zullen kunnen volgen en verstaan." Datzelfde bedrijfsleven had zich in gespannen om een mooie beurs te ma ken, volbezet en ruim vijftigduizend vierkante meter groot. De grote massa van de bezoekers trok als vanouds naar de gebouwen die binnen hun muren alles bevatten wat maar met huis, tuin of keuken heeft te maken. Maar het was de nieuwe Marijkehal die in vrij wel iedere stand haar ideale opzet demonstreerde. Pompeus Tussen de collectieve landeninzen- dingen in de Merwedehal staken de Russen in zeker opzicht met kop en schouders boven de anderen uit. Hoe wel zij ook mooie produkten hadden meegebracht, was het alles bij elkaar een nogal pompeuze bedoening. De propaganda hadden zij zeker niet ver geten, getuige de series foto's van Lenin tot en met de Spoetnikhondjes. Na 1955 waren de Russen niet meer op de Utrechtse beurs geweest. Zij hadden het „zo druk gehad", vertelden zij, Nu komen zij dan hier en in 23 andere landen met wat zij noemen „een demonstratie van vreedzaam scheppen de arbeid" Tijdens de beurs willen zij besprekingen voeren met vertegen woordigers van de Nederlandse handel en industrie, onder andere over het aanwerven van importeurs. Over prijzen en levertijden van hun produkten konden zij niet veel ver tellen. Een transistorradiootje zal tien tot twaalf dollar moeten kosten, voor de importeur wel te verstaan, dus zon der invoerrechten en marges voor de handel. Op dezelfde manier vergt een televisietoestel met een beeldbuis van 43 cm zeventig dollar, een van de bui ten opgestelde auto's 1100 dollar. heeft moeten laten liggen wegens per soneelsgebrek? o Heeft de minister kennis genomen van de uitkomst van het te langen leste door een inspecteur van de rijks recherche ingestelde onderzoek, waar van de auditeur-militair bij de krijgs raad-west vaststelde, dat het geen ver moeden opleverde van een door een militair gepleegd delict? A Heeft de minister kennis genomen van de mededelingen van de heer Van der Putten: dat hij over gegevens beschikte, die wel een sterke aanwijzing zijn voor de juistheid van zijn aangifte, maar inder daad niet op een door een militair ge pleegd delict wijzen, dat hij deze ge gevens ter beschikking van bedoelde inspecteur heeft gehouden, maar daar voor geen belangstelling vond? r- Is deze inspecteur van de rijks- recherche dezelfde, die zich reeds zolang voor de procureur-generaal bij het Haagse gerechtshof met de schroot- fraudes heeft beziggehouden, eveneens zonder dat zijn onderzoek tot enig be vredigend resultaat heeft kunnen leiden? zr Ziet de minister in die gang van zaken geen aanleiding om aan de bemoeiingen van de procureur-gene raal bij het gerechtshof te 's-Graven hage en bedoelde inspecteur van de recherche in verschillende strafzaken, die primair bij een officier van justitie thuishoren, een einde te maken en de tot nu toe mislukte recherches in deze zaken alsnog onder de verantwoorde lijkheid van een officier van justitie door bekwame krachten te laten over doen, althans voor zover die officier van justitie geen aanleiding ziet om een gerechtelijk vooronderzoek te vor deren? AMSTERDAM. De raadsman van F. H. van der Putten, mr. J. Geleynse te Amsterdam, deelt ons mee: „Dat het Ambtenarengerecht aan F H. van der Putten een kennisgeving zond dat zijn zaak opnieuw in behan deling zal komen op de terechtzitting van 28 maart acht ik normaal. Het onderzoek ter zitting van no vember kan als gesloten worden be schouwd nadat de gelegenheid was opengesteld voor de raadslieden van partijen om hun pleidooien te houden. Deze pleidooien zijn onderbroken ten einde partijen in de gelegenheid te stellen over diverse punten voorshands schriftelijk verder te debatteren. Dit schriftelijke debat is voltooid. Op 28 maart zullen nu de onder broken pleidooien worden voortgezet. De tegenwoordigheid van partijen daarbij is niet strikt vereist en de ken nisgeving moet verder zo worden ge zien dat partijen er uitdrukkelijk op wordt gewezen dat zij desgewenst aan wezig kunnen zijn." Mr. Geleynse deelde ons voorts mee dat de heer Van der Putten er op grond hiervan geen aanspraak op mag maken aan het woord te komen. Zo de raadsman het echter noodzakelijk acht, dat de heer Van der Putten (bij voorbeeld ter toelichting van een technisch detail) aan het woord komt, dan verwacht ik, aldus mr. Geleynse, dat dit zeker kan gebeuren. Advertentie

Zeeuwsch Dagblad | 1961 | | pagina 5