OEFENTERREIN VOOR TANKS GEMEUBILEERD De Vlasakkers: welgebaande wegen met prachtig bos in aanleg OP SCHIPHOL REGENDE HET WAARSCHUWINGEN MARGARET EN TONY BIJ HUWELIJK VAN ASTRID Moshou ontevreden over resultaten in landbouw s. io Heerlijke soepen met 10°'o korting! Duitser maakte „vals contact" Dode en vier gewonden bij ontploffing Recepten vervalst om aan verdovende middelen te komen Auteursrecht van boek betwist Woensdag 11 januari 1961 ZEEUWSCH DAGBLAD Pag. 7 Naargeestig maanlandschap herschapen SAMENGEPERST STEIL PEDICURE BESTAL ZIJN KLANTEN Slap HET MOOISTE Controle Duitse havenarbeiders lossen Belgisch schip Wilde staking leidt tot ontslag van vorkheftruckrijders Parkeermeters over hoofd gezien Niet teveel SCHAGEN LID VAN TWEEDE KAMER „NIET BLIJ" STROEF Record voor Bremen Waarom verkiest U De Gruyter's soepen? Zó kunt U inzenden: 1111 y Groentesoep Kippebouillonsoep Vermicellisoep Bruine bonensoep Erwtensoep Preisoep Koninginnesoep Kalfsbouillonsoep Ossestaartsoep Tomatensoep met rijst <gfl-gétèrerfaar Kon Marechaussee in station 't Loo HAVENSTAKING IN NEW YORK POËZIE KOMT IN (KORT) GEDING Vader schonk een huis Van een onzer verslaggevers A MERSFOORT Het militaire oefenterrein de Vlasakkers te Amers foort is gisteren, geheel gerestaureerd en van een moderne tankbaan voorzien, overgedragen aan de cavalerie. Met deze overdracht is een dikke streep gezet onder veel verwoesting van natuurschoon en veel overmatige slijtage van materieel van de cavalerie. Gebruikers van de Vlasakkers en omwonenden hebben voortaan geen last meer van metersdikke modder lagen of metershoge stofwolken. Het naargeestige maanlandschap waar duizenden soldaten jarenlang in rond holden, is nu een fraaie combinatie ge worden van beton en laaghout dank zij de ongeveer zes miljoen gulden die Defensie in de ongeveer 350 hectare Vlasakkers heeft gestopt. De modder is de afgelopen drie jaar geploegd, be mest en beplant met naald- en loof hout, de diepe voren in de modder zijn zindelijke betonnen banen geworden. Het naald- en loofhout is nog in het baby-stadium, maar zal dankzij de ver zorgende hand van de genie weldra een soort lustoord zijn. Zelfs de reeën en korhoenders die jaren geleden door modder en stof werden verdreven, zijn op hun schreden teruggekeerd en kij ken nu en dan met tevreden blik naar de rondsnorrende centurions, temidden van de oude bosjes uit de tijd van het maanlandschap en de 400.000 nieuwe bomen, die de Heide Maatschappij in middels in de Vlasakkers heeft gepoot. De tankbaan is een merkwaardig verschijnsel op het gebied van de we genbouw. Binnen de afmetingen van het oefenterrein (2,5 bij 1,5 km) heb ben de rekenmeesters van de genie een dertig tot 35 km. beton- en klinkerweg samengeperst. Parate onderdelen kun nen door deze wegenbouwkundige kunstgrepen marsoefeningen van 120 kilometer houden zonder al te vaak hetzelfde bosje te passeren. Alle wegen zijn genummerd of van een naam voorzien en bovendien uit gerust met gekleurde bordjes. De we gen met groene bordjes zijn alleen voor tactische oefeningen, de blauwe zijn voor de normale rij-opleiding en de gele bordjes zijn voor de oefeningen met het giro-apparaat op de tanks. Het boslandschap is om het zo echt mogelijk te maken gestoffeerd met een veertigtal stukgeschoten jeeps, pantserwagens en vrachtauto's. Met hetzelfde doel zijn hier en daar blok ken beton uit de Duitse tijd langs het parcours gelegd. Eeti van de steilste hellingen in ons vaderland vindt men op de Vlasakkers. Onder de rook van het vliegveld Soes- terberg is een „hellingbaan" aangelegd van éen op twaalf een stukje weg waar een centurion maar net zijn 48 ton tegenop sleurt. Maar ook de „Gele rivier" vindt men op de Vlasakkers. Het is een afwateringsgeul waar een heuse baileybrug overheen is gelegd. De militaire opvoeders zijn ervan overtuigd dat door deze meubilering van het terrein de soldaat zijn werk Acht maanden geëist: Van een onzer verslaggevers ROTTERDAM Schulden, zorgen en, om die zorgen te vergeten, dorst had den de 36-jarige ziekenverpleger-pedi cure J. A. van den R. te Rotterdam tot een greep in de portefeuille van een van zijn beste cliënten verleid. Daarom stond hij gisteren voor de Rotterdamse rechtbank. „Hang uw jasje maar op de gang", had de pedicure tegen de cliënt in kwestie gezegd. Vervolgens had de pedicure iets over handen wassen gemompeld, waarna hij op de gang tot vier keer toe een bankbiljet van honderd gulden uit de portefeuille had gehaald van de man die blootsvoets op hem zat te wachten. Uit de portefeuille van een andere cliënt waren nog eens twee biljetten van 25 gulden verdwenen. De pedicure, die in het reclasseringsrap- port een slappe figuur werd genoemd, vertelde op de zitting dat hij veel schulden had gehad en het geld had gebruikt om zijn schuldeisers te be talen. Hij ontkende echter niet dat er ook heel wat aan drank was opgegaan. Een rare scharrelaar die onder drank invloed achteruit is gesukkeld, noemde de officier van justitie hem. „Jammer, hij zou het in de zaak die hij over heeft genomen, best hebben kunnen redden", vond de officier. Hij kwam tot een eis van acht maanden, waarvan drie maanden voorwaardelijk met een proeftijd van drie jaar en even lang toezicht van het bureau voor alco holisme. In dit jaar zal men beginnen met de aanleg van de ongelijkvloerse kruisin gen van het verkeersplein Ouderijn bij Utrecht, zo deelt minister Korthals de Tweede Kamer mee. serieuzer gaat verrichten dan voor heen met een paar krijtstrepen op de weg. Verder is er een „doorwaadbare plaats", een betonnen bak met een meter water waar de tankchauffeurs alleen met veel beleid hun voertuig van binnen droog kunnen houden. De chauffeurs kunnen zich op een namaak stationsperron oefenen in het laden van tanks op spoorwagons. Het mooiste werkstukje is de hin- dernisbaan een stukje weg dat voor wegenbouwers gewoon tegennatuurlijk is: scherpe bochten met zware hellin gen naar de buitenzijde, met stugge hobbels en bobbels, zó moeilijk dat bij de opening van gisteren een radiowa gen met een flinke zwaai in de weke berm wegzakte en alleen met veel moeite en mankracht weer op de weg kon worden gehesen. De tankchauffeurs die deze weg zon der moeilijkheden afrijden, zijn ge schikt voor parate onderdelen. Hun opleiding was misschien niet zoveel be ter, maar wel veel goedkoper en effi ciënter voor het leger. Want zand en grint en modder vreten de onderstel len en lagers van de sterkste tanks weg en moeilijk terrein vermenigvuldigt de zes liters die een zware tank voor een kilometer nodig heeft met niet minder dan twee en een half. Kleinere voordelen: voortaan geen vals alarm meer voor de brandweer van het vliegveld als er grote stof wolken boven de Vlasakkers drijven, geen hinder meer voor de straalvlie- gers en geen bedorven wasgoed en hoestbuien voor de aangrenzende kin derkolonies. Voor zes miljoen zijnde de kos ten van „slechts" tien centurions kunnen de buurt, de korhoenders en de cavalerie erg tevreden zijn. Advertentie Van onze correspondent DEN HAAG Honderd gulden boete sn voorwaardelijke terbeschikkingstelling van de regering heeft de officier van justitie bij de Haagse rechtbank geëist tegen de 33-jarige medisch analiste C. P. M. S. die begin vorig jaar verscheidene malen recepten had vervalst. Zo had zij tientallen ampullen pethidine kunnen bemachtigen. De verdachte was in huis geweest bij een Haagse zenuwarts die haar onder behandeling had en voor wie zij tegen kost en inwoning werkte. Omstreeks januari vorig jaar kreeg zij moeilijk heden met deze arts die overigens later weer zijn bijgelegd en zo kwam zij tot de vervalsingen. De arts verklaarde later dat hij haar de medicijnen, die wel onder de opium wet vallen maar geen opium bevatten, anders zeker wel zou hebben willen geven. De analiste nam receptenbriefjes weg, waarop zij zelf een recept uitschreef, dat zij ondertekende met de naam van de zenuwarts. Controle van de pharmaceu- tische inspectie heeft de fraude ten slotte aan het licht gebracht. De verdachte zei gisteren de medicij nen zelf te hebben gebruikt. Zij lijdt al vele jaren hevige pijnen door een darm kwaal en al tweemaal is zij gedurende de behandelingen en de vele operaties verslaafd geraakt aan verdovende mid delen. Na haar aanhouding in maart ver toonde zij evenwel geen sporen van verslaving. Van onze correspondent HAMBURG. Zonder enig incident is het 11085 ton metende Belgische schip Escaut van de rederij Armement Deppe S.A. in de haven van Hamburg gelost. Kortgeleden nog had de organisatie van de Hamburgse havenarbeiders bekend gemaakt, dat uit loyaliteit tegenover de Antwerpse collega's de behandeling van Belgische schepen geweigerd zou wor den. AMSTERDAM. De Koninklijke Hol landse Lloyd te Amsterdam heeft gis teren achttien vorkheftruckrijders ont slagen. De mannen waren vorige week in wil de staking gegaan omdat zij meer wil den verdienen. De directie van het be drijf had hun maandag meegedeeld dat zij zouden worden ontslagen als zij het werk dinsdag niet zouden hervatten. Toen de dagploeg van dertien vork heftruckrijders gistermorgen toch niet aan het werk wilde gaan heeft de di rectie haar dreigement waargemaakt. Ook de vijf man van de avondploeg die bleven str-ken, zijn ontslagen. Van onze verkeersredacteur SCHIPHOL Het regende giste ren waarschuwingen voor het sta tionsgebouw van de Amsterdamse luchthaven Schiphol. Onder de ruitenwissers van tien tallen auto's stopten ijverige agen ten van de politie op Schiphol groe ne papiertjes waarop stond dat de man of vrouw die de auto daar had geparkeerd, op een verkeerde plaats stond. Dat was eigenlijk niet waar. De auto mobilisten hadden slechts de parkeer- meter over het hoofd gezien, die gis teren op een deel van de parkeerter- Advertentie DANK ZIJ R.E.S.A toch nog het MIDDENSTANDSDIPLOMA (Examen 1961 of 1962) Vraag p.o. ons prospectus. Het kan u een jaar studie schelen. De tijd dringt. R.E.S.A. - Hilversum Tel. 45432 (Bekende Schriftelijke Cursus) Ook opleidingen voor praktijkd. Boekhouden en Handelscorr. F.D. Eng. en Ned. M.B.A. Eigen nieuwsdienst MOSKOU. Het centrale comité van de communistische partij van de Sowjet- unie, is gisteren begonnen aan een gron dig onderzoek naar de recente tegensla gen in de landbouw. Speciaal de „maag delijke gebieden" in Kazachstan worden met zorg onder de loep genomen, want de Russische leiders zijn allesbehalve te vreden over de resultaten die daar zijn bereikt. Als voornaamste doel hebben de com munistische leiders gesteld: Meer brood en boter. Officieel schrijft men de mislukkingen van de oogsten in de ontginningsgebie- den toe aan fouten van de leiding, en niet aan een overmaat van regen, die een der natuurlijke oorzaken zou zijn geweest van het verloren gaan van mil joenen tonnen graan en andere land- bouwprodukten. Het staat echter geenszins vast dat de oogsten zijn mislukt door een over maat aan regen. Kroesjtsjef heeft aan gedrongen op grootscheepse bevloeiings werken in de ontginningsgebieden. en dat aandringen wijst eerder op een te kort aan water en, mogelijk, op bodem erosie op grote schaal, dan op een te veel aan water. Niet alleen de tekort geschoten leiding heeft officieel de schuld, maar ook een verkeerd gebruik van de landbouwma chines, waardoor grote aantallen daar van onbruikbaar zouden zijn geworden. Premier Kroesjtsjef gaat de gang van zaken bij de landbouw in de ontginnings gebieden zeer aan het hart. Hij heeft al le verantwoordelijke personen uit deze streken naar Moskou ontboden om het overleg bij te wonen. Vladimir Maskiewitsj, die tot vorige maand minister van landbouw was, heeft de leiding van het weer op gang brengen van de landbouw in Kazachstan. Van onze parlementaire redacteur DEN HAAG. In de vacature van het socialistische Tweede-Kamerlid H. J. Hofstra, die de politiek vaarwel heeft gezegd voor het lidmaatschap van de hoofddirectie van Verolme, is gisteren de heer S. Schagen uit Beem- ster beëdigd tot lid van de Tweede Ka mer. reinen van Schiphol in gebruik zijn gekomen. x Van de zeventig parkeermeters zijn er gisteren 36 in bedrijf gesteld, maar de waarschuwingen die de toezichthou ders bij zich hadden, waren nog niet aan de nieuwe toestand aangepast. „Dat komt binnenkort", verzekerde de adjunct-directeur van de luchtha ven Schiphol, de heer De Mul. „Het gaat er nu om dat een begin is gemaakt met parkeermeters, een primeur waar de directie van Schiphol helemaal niet blij mee is". „Wij hebben op ons eigen terrein twaalfhonderd parkeerplaatsen", zo vertelde de heer De Mul. „Dagelijks blijkt dat aantal niet toereikend. Voor het eigen personeel zijn al 4500 par- keervergunningen afgegeven. Gelukkig staan die auto's er niet iedere dag, an ders kwamen wij voor de eigen wagens al plaats tekort. Er moest iets op worden gevonden. Wij meenden dat de parkeermeter de beste oplossing bood". Deze oplossing bleek mogelijk omdat de parkeerterreinen van Schiphol tot het eigen terrein behoren. Op de open bare weg mogen geen parkeermeters worden geplaatst. Daarvoor zou een wetswijziging nodig zijn. Een bord bij de ingang van Schiphol wijst de bezoekers erop dat ieder zich daar heeft te gedragen naar de aanwij zingen die namens de directie worden gegeven. Een van de nieuwste aanwij zingen is nu een beperking van de par- keermogelijkheid. Op de eerste dag dat er parkeerme ters in Nederland in gebruik waren ging het allemaal nog wat stroef. De meeste automobilisten moesten erop attent worden gemaakt, dat zij de par keermeter in werking moesten stellen door er een of meer dubbeltjes in te stoppen: voor elk half uur één tot een maximum van vier. Het is intussen wel merkwaardig, dat een deel van de beschikbare parkeer ruimte op Schiphol tot nu toe voor driekwart ongebruikt bleef. Dat is het nieuwe parkeerterrein achter het Atoomgebouw. Bijna niemand weet, dat ook daar auto's kunnen worden gepar keerd. Een pijl die daarheen verwijst, zou niet overbodig zijn. Van onze correspondent BREMEN. Een totale goederenom slag van 15131 miljoen ton in het afge lopen jaar betekent voor de haven Bre men een recordresultaat. De omslag nam met acht procent toe. Hamburg had in diezelfde periode een totale goe- derenomslag van 31 miljoen ton en re gistreerde een toename van 6,2 procent. Naar de directeur voor het havenwezen van Bremen dr. George Borttscheller, meedeelt, is de toeneming vooral te danken aan de gestegen aanvoer van erts, Indonesische tabak, textielgrond- stoffen en hout. en U De Gruyter looft 5000 zakjes soep uit voor de beste antwoorder»: U krijgt 10 zakjes SOEP gratis als Uw antwoord behoort tot de 500 beste en leukste. Neem een briefkaart. Schrijf er op: Ik kies De Gruyter's soepen, omdat Maak de zin af me» hoogstens 20 woorden. Vermeld duidelijk Uw naam en adres. Adresseer aan De Gruyter, postbus 276,'s-Hertogenbosch. Uiterlijk zaterdag posten! Vijfhonderd winnaressen krijgen een waardebon voor alle 10 De Gruyter's soepen thuis gestuurd. De Gruyter 0/0 korting- Me* èn.°Xrne dubbeltjes pakje voor 6 borden 52 ct. Bereid met fijne groenten zoalswitte kool, tomaten, prei, wortelen, knol selderij, enz. Kooktijd 20 minuten. pakje voor 4 a 5 borden 55 ct. Bevat een oplosbaar kippeveteitje, dat ervoor zorg», dot deze kippesoep niet te onderscheiden is van soep die von een vette soepkip getrokken is. Kooktijd 7 minuten. pakje voor 6 borden 42 ct. Bereid met fijne gesneden vermicelli en gekruid met selderijzaad, ui, foelie, peterselie en een snuifje knoflook. Kooktijd 6 minuten. zokje voor 4 a 5 borden 60 c». Bereid me» eerste keus bruine bonen en prei. Fijn gekruid. Kooktijd 20 minuten. zakje voor 4 a 5 borden S8 ct Bereid me» extra gelezen erwten en spliterwten, knolselderij, prei en ui. Fijn gekruid met selderijzood, peper, Car- domon, foelie, enz. Kooktijd 15 minuten. zakje voor 4 borden 58 ct Bereid me» witte en groene prei en ftjne bloem. Gekruid met peper en nootmus kaat. Een heerlijke gebonden soep. Kooktijd 20 minuten. zakje voor 4 borden 42 ct. Heerlijke gebonden soep? bereid met vlees-extract, fijne bloem, volle condens- melk en gekruid met foelie, peper en ui. Kooktijd 1 minuut. zokje voor 4 borden 55 ct. Een pittige, gebonden soep, bereid met kalfsvlees en gekruid met fijne uit heemse specerijen zoals b.v. foelie. Met figuurvermicelli. Kooktijd 5 minuten. zakje voor 4 borden 68 ct. Een pittige soep, bereid met krachtig vleesextroct en hartig gekruid met o.o. laulrier, piment, peper, selderijzaad, paprika en ui. Kooktijd 5 minuten. pot voor 4 borden 54 ct. De kant-en-klare soep in een Alleen verdunnen en opwarmen. pot. DE GRUYTER 's LANDS GROOTSTE LEVENSMIDDELENBEDRIJF Van onze correspondent APELDOORN. Het station 't Loo, waar in de regeringsperiode van prin ses Wiühelmina vaak hoge buitenlandse gasten werden ontvangen, krijgt waar schijnlijk nog dit jaar een andere be stemming. Sedert de opheffing van de treinver binding ApeldoornZwolle is het station als opslagplaats voor de genie gebruikt. Binnenkort wordt het station verbouwd, waarna het door de Koninklijke Mare chaussee zal worden betrokken. Ook de paleiswacht van 't Loo zal er worden gehuisvest. NEW YORK (AP) Het personeel van de veer- en sleepboten van elf spoorwegmaatschappijen heeft zijn werk in de haven van New York neer gelegd. Het gevolg is dat 30.000 foren zen naar andere vervoersmiddelen moeten omzien en dat het vervoer van duizenden tonnen levensmiddelen, brandstof en vracht komt stil te lig gen. Negen veerboten die diensten onder houden over de Hudson liggen stil, evenals 51 sleepboten en enige honder den lichters die dienen voor het ver voer van auto's en vracht. Eigen nieuwsdienst DELFT. De 23-jarige Duitser K.W. H. uit Hamburg is gisteren als onge wenste vreemdeling over de grens ge zet. H. had zich in Delft voorgedaan als vertegenwoordiger vain een reisbureau, die contact moest opnemen met Neder landse hotels voor het komende toeris tenseizoen. Zaterdagavond was hij een Delftse predikant om geld voor een reis naar Amsterdam komen vragen. Eigen nieuwsdienst HAARLEM. De president van de Haarlemse rechtbank behandelt volgen de week dinsdag 17 januari een kort ge ding, waarbij de Amsterdamse dichters Hans Andreus, Remco Campert, Sybren Polet en Simon Vinkenoog als eisers op treden tegen de uitgeverij Gottmer in Haarlem. Zij vragen intrekking van twee deel tjes van de Vierluik uitgave, waarin ge dichten van hen zijn opgenomen, zonder dat de uitgever daartoe gerechtigd zou zijn. De uitgever wil de opgenomen ge dichten met een rijksdaalder honoreren, maar hiertegen hebben de dichters ook bezwaar. De predikant had de jongeman binnen gelaten. Tijdens het gesprek had hij argwaan gekregen, waarna hij de poli tie had gewaarschuwd. Uit het onderzoek bleek dat de Duit ser nog zestig gulden schuld had bij een Amsterdams hotel. Informaties bij Interpol brachten aan het licht dat de jongeman sinds 1958 al viermaal wegens oplichting was veroordeeld. Het reisbu reau waarvoor H. zou werken bleek niet te bestaan. H. verklaarde dat hij naar Delft was gekomen omdat hij een Delftenaar wil de opzoeken met wie hij in een kamp had gezeten. Zowel naam als adres van de Delftenaar kende hij echter niet. Van onze correspondent OSLO. De laatste voorberei dingen voor het huwelijk van prin ses Astrid, de dochter van de ko ning van Noorwegen, worden nu getroffen. Zij volgt het voorbeeld van haar zuster Ragnild door ook met een gewone burger, een zaken man, te trouwen. Daar de prinses niet langer in een van de koninklij ke paleizen wil wonen, heeft haar vader haar als huwelijksgeschenk een prachtig huis gegeven en dat laten inrichten. Het kerkelijk huwelijk wordt don derdag gesloten in de kerk van As- ker, dicht bij Oslo. Daarvoor zijn 550 gasten uitgenodigd, terwijl voor de honderden buitenlandse journalisten, radio- en televisiemensen slechts tach tig plaatsen in de kerk zijn. De ande ren moeten genoegen nemen met een voor hen gebouwde tribune en zij kun nen zich tussendoor in een nog niet in gebruik genomen crematorium ver warmen. Van de talrijke buitenlandse vorste lijke personen, die de plechtigheid bij wonen, vormen de verwanten uit De nemarken en Zweden het grootste Eigen nieuwsdienst BERGUM Bij een explosie in de maalafdeling van de N.V. Ned rlandse thermogenische fabriek te Suameer is de twintigjarige arbeider J. Vos om het leven gekomen. Vier collega's van hem werden gewond. Op de maalafdeling ontsnappen ben zinedampen. Vermoedelijk door roken ontstond er gistermiddag een explosie. De kleren van Vos vlogen in brand. De jongeman rende brandend de fa briek uit naar een sloot. Daar stond echter geen water in. Toen rende hij terug naar de fabriek, waar anderen hem op de speelplaats blusten. Hij werd met ernstige brandwonden in een ziekenhuis in Leeuwarden opgenomen. Hij is daar 's nachts overleden. Drie andere mannen werden gewond door steekvlammen en de bestuurder van een heftruck werd door de lucht druk met heftruck en al tegen een muur gesmakt en gewond. deel, maar voor het publiek zal de be langrijkste gast prinses Margaret van Engeland zijn, die met haar gemaal Anthony Armstrong-Jones aanwezig zal zijn. Na het huwelijk zal men door een met fakkels verlichte laan naar het slot Skaugum rijden, waar tweehonderd gasten aan het huwe lijksdiner zullen aanzitten, onder wie alle leden van het Noorse kabinet. In Oslo heeft het publiek met grote nieuwsgierigheid do affaire om het bruidstoilet gevolgd. Dergelijke ja ponnen mogen pas op de huwelijks dag door de bruid worden getoond en tot zolang moet het een geheim blijven hoe het toilet er uitziet. Door de indiscretie van een functio naris heeft een krant in Oslo al een schets en een nauwkeurige beschrij ving van het bruidstoilet kunnen ge ven. De firma die de jurk heeft gemaakt heeft deze zaak bij de politie aanhan gig gemaakt en de prinses een nieu we japon aangeboden, maar zowel de politie als de prinses is hier niet op ingegaan. Het is en blijft echter een vervelende geschiedenis. DEN HAAG. De president van de Haagse rechtbank behandelt vrij dag 13 januari een kort geding, dat de uitgeverij Ten Hagen en de auteur x van Gulick, hoofdredacteur van het weekblad Cobouw, aanhangig hebben gemaakt tegen drie voormali ge redacteuren van dit blad. De drie gedagvaarde journalisten hebben m een brief aan een aantal dag- en weekbladen beweerd dat niet de heer Van Gulick de schrijver is van het boek NeY-'-mdse kastelen en landhuizen, m- - dat het boek is sa mengesteld u t er aantal artikelen die zij hebben geschreven. De eisers willen herroeping van deze brief en eerherstel voor de auteur wiens naam op het boek staat.

Zeeuwsch Dagblad | 1961 | | pagina 7