Mysterieus Met de handen op de rug gebonden op open vrachtauto genie in affaire Socrates QggE H®J I Adenauer annuleert al zijn afspraken Terugkeer Russisch ruimteschip mislukt Moboetoe redde zijn vijand het leven BAAYENS GEZONDHEIDSTOESTAND LAAT REIZEN NIET TOE De Bilt: Buien Franse atoom wet heeft vertraging Voorstellen van regering stellen politie teleur BAVIANEN IN SOESTERBOS PROTESTANTS-CHRISTELIJK DAGBLAD VOOR ZEELAND ƒ30.000,- Geschenk van koningin voor koning Boudewijn Rötisserie ,/t Veerhuis" Schrijvers's 0m gezeik te Stoffennuis Too™nejPende CITY THEATER ELECTRO BIOSCOOP Restaurant WÖHLER „De Gordijnen Specialist" J. DE JONGE 't TICO HUIS DE MUYNCK MAIS0N VAN WESTEN GRAND THEATER Corry Brokken en Willy Alberti .naar Sleeswijk Hilarides terug hij Nederlands Ballet DOODSTRAF TEGEN TURKEN GEËIST Theater wil fusie met Rotterdams Toneel Speciaal Geslag en Voor rechters Zendelingen gedood 40-70 gulden meer 15% Directeur: JACQ DE SMIT; Chefred.: 6. 4. mus EB Kr.oidka.ntoor: Goes, L. Vorstatr-aat 90, Postbus 4( gsïo 116666, telefoon Directie en administratie 01100- 6901. Redactie: 01100-6901 en 5366, Bijkantoren: Middelburg, Korte Delft SO, tel. 01180-2009, redactie Walcheren en sportredactie 01180-4604, Post bus 36, n is sinten, Nieuwendijfc 33. tel. 01184-3224, Postbus 24, Terneuzen, NJeuwstraat 38, tel. 01150-3189; Wertkaee, Havenpark 14. tel. 01110-2991. Zeeuwsch Dagblad Losse nummers 13 cent. Abonnementsprijs 0,56 per week, 17,per kwartarf Advertentietarieven op aanvrage, - Rubriek Kabouter»' T cent per woord met een minimum van 1,— i«e jaargang No. 4723 Zaterdag 3 december 1960 i LOEMOEMBA KWAM TERUG Van een onzer verslaggevers AMSTERDAM. De affaire- Socrates krijgt hoe langer hoe meer vertakkingen. In deze ge compliceerde zaak komen aller lei nieuwe namen en zaken naar voren, die alle op de een of an dere wijze in verband staan met de handel in luchtkastelen. Ach ter de hele zaak rijst thans de fi guur op van 'n haast geniaal man, 'n vermetel zakenman, die direc-j teuren van Nederlandse en bui tenlandse banken tot deelneming in zijn fantastische onderneming wist te interesseren. Deze man is Geert Vis, afkomstig uit Zaan dam. Hij leidt op het ogenblik op het eilandje Ibiza, vlak bij Mallorca bij de Spaanse kust, met zijn vergaarde mil joenen een gemakkelijk leventje. Het postadres in Barcelona dat hij aan zijn relaties in Nederland na zijn haastige vertrek opgaf, blijkt identiek te zijnj met het adres van de commissaris van, politie daar. Deze geheimzinnige heer Vis wordt door verscheidene gedupeerden uit de affaire Socrates aangewezen als de grote animator en de ingenieur van de lucht kastelen. Hoewel de man een veroordeling in Duitsland achter de rug heeft van twee jaar voor geknoei met wissels en hij nog wordt gezocht door de politie van Frankrijk en België, wist hij door zijn salonmanieren en zijn vlotte optreden zoveel grote zakenlieden en bankrelaties te imponeren, dat hij met gemak belang rijke bedragen in handen kon krijgen. De heer Hoving, de thans ontslagen adjunct-directeur van de Amsterdamsche Bank, had blijkbaar vertrouwen in de zaken, waarmee de heer Vis zich bezig hield. Bij verscheidene transacties voor de oprichting van naamloze vennoot schappen stelde de heer Hoving de eis, dat de heer Vis procuratie zou krijgen. Niemand anders dan deze Vis kon dan namens die N.V.'s geld opnemen bij de Amsterdamsche Bank en dat liep vaak aardig in de papieren. Hij presteerde het verleden jaar zélf? op een avond in het bijzijn van een Duitse en twee Nederlandse zakenrela ties na sluitingstijd dertigduizend gulden op te nemen bij de Amsterdamsche Bank, zo vertelde ons een hunner, de heer L. v d< Ham te Venlo. Deze stunt imponeerde de Duitser zo, dat hij zich blindelings in het nieuwe avontuur van de heer Vis stortte. Het ging toen om het overnemen van een wapenfabriek bij Hamburg, een goed geoutilleerd bedrijf, dat echter volgens de heer Vis moeilijk op gang kon komen, hoewel er grote orders voorhanden, wa ren voor het nieuwe Duitse leger. In deze affaire verspeelden zowel Duitsers als Nederlanders grote bedragen, die ten slotte in de zak van de heer Vis terecht kwamen, aldus onze zegsman. Over deze z?.ssk oorvt nn» «vkm cap proces, hoewel de heer Vis een jaar geleden vertrok naar het zonnige eiland je in de Mïdellandse Zee, waar hij voor ongeveer achthonderdduizend gulden grond heeft gekocht. Op Ibiza vertelt men van hem. dat hij op reis is. Zijn laatste coup de theatre, daags voor zijn vertrek naar Spanje, was een lening van ruim vijf ton, die hij onder getuige in een café in Den Haag afsloot. BRUSSEL. Twee antieke Delfts blauwe vazen van bijna een meter hoog zijn het geschenk van koningin Juliana en prins Bern,hard aan koning Boudewijn en d'ona Fabiola. Ambtenaren van de Nederlandse ambassade in Brussel heb ben de kostbare achttiende eeuwse vazen gisteren op het paleis afgeleverd. Een deskundige van het rijksmuseum had er op gepast tijdens de reis van Nederland naar Brussel. Er zullen nog twee Nederlandse ge schenken op het Belgische paleis wor den bezorgd, één van prinses Wilhelmina en één van de Nederlandse regering. Dinsdag 13 december komen koningin Juliana, prins Bernhard en de prinsessen Beatrix en Irena in Brussel aan voor de bruiloft op 15 december. Van onze correspondent BONN De Westduitse Bondskanselier Adenauer (84) heeft gisteren tegen de middag op advies van zijn artsen een drastisch besluit genomen. In verband met zijn gezondheid zei hij alle af spraken voor de maand december af. De artsen menen dat de kanselier vanwege zijn gezondheid geen enkel risico mag nemen, hoewel hij herstellende zou zijn van een ernstige verkoudheid. Dit betekent dat Adenauer van daag niet met minister Luns zal pra ten en zondag niet naar Parijs zal vliegen waar hij diezelfde dag nog de Franse president zou spreken. Ook zou hij niet deel kunnen ne men aan de conferentie van rege ringsleiders van de leden-staten van de Europese economische gemeen schap. Afgelast Op Frans verzoek is deze confe rentie gistermiddag afgelast; zij zal nu midden-januari worden gehou den. Eveneens heeft Adenauer de Britse premier Macmillan laten we ten dat hij op 12 december niet naar Londen kan komen. Men verwacht ten slotte dat de kanselier zich verre zal houden van een reeks verkie zingsbijeenkomsten die de C.D.U. deze maand wilde beginnen in een groots offensief tegen de'S.P.D. en haar kanselierskandidaat Willy Brandt. De in het algemeen buitengewoon vitale Adenauer, die op 5 januari 85 hoopt te worden, wordt al jarenlang in de herfst geplaagd door een boos aardige ontsteking in de bovenste luchtkanalen. Ook vorige week is dat gebeurd. Na zes dagen trad er herstel in, de koorts week maar Adenauers art sen achten luchtreizen, ontvangsten op koude vliegvelden en in tochtige wachtkamers, autoritjes, begroetin gen e.d. volkomen uit den boze. Heel realistisch hebben zij de kanselier on der het oog gebracht, dat een bijna 85-jarige zich nu eenmaal minder kan permitteren dan een veertig- of vijf tigjarige en zelfs minder dan een zes tigjarige. Niet aftreden Qf zijn gezondheidstoestand nu een spoedig terugtrekken uit de politiek betekent betwijfelt men algemeen te Bonn. Men gelooft hier dat Adenauer met zijn besluit om in december thuis" d.w.z. in Bonn te blijven, alleen maar alle risico's voor zijn ge zondheid uit de weg is gegaan. Zijn reis naar Washington, waar hij in januari' of februari de nieuwe Ame rikaanse president Kennedy hoopt te ontmoeten, staat wel degelijk nog steeds in zijn agenda. Niets duidt er ook op dat Adenauer de verkiezingscampagne niet met veel plezier zou willen ingaan. Integendeel, ,,der Alte" zou zich juist verheugen op de harde strijd die de C.D.U. tegen Willy Brandt voor de boeg staat. Dat bewijst zijn niets-ontziende aanval te Bonn op de S.P.D., drie dagen voor het partijcongres vad de Westduitse so cialisten te Hannover. Advertentie V bent altijd ivelkom bij... Le sanctuaire du bien manger Tel. 0 1198 - 326 - Wolfaartsdijk WATERZOOI, een visschotel van div. vis soorten, kreeft, tong, tarbot, garnalen, oesters, bedekt met twee versch. sausen. ff - winkelen. Lange Vorst modestoffen. en MIDDELBURG en na afloop bij een GEZELLIG onder-onsje ,.XJW SPECIAALZAAK" voor zeer moderne vitiages en dekoratiestoffen. Hoek Lange Vorststraat-Ganzcpoortstraat Goes Telefoon 7814 BOEK- en KANTOORBOEKHANDEL GOES LANGE KERKSTRAAT 33 tel. 01100—5309 - Bijna 100 jaar boekhandel DE speciaalzaak voor Trix- en Maklin electrische treinen LANGE DELFT MIDDELBURG OPTIEK - F0T0HANDEL Ganzepoortstraat 3 Goes Tel. 5214 Uw speciaal adres voor HEREN- en KINDERKLEDING Lange Vorststraat Goes GOES Telèfoon 0 1100 5165 Van onze Amsterdamse redactie AMSTERDAM Na het omzeilen van tal van contractuele verplichtingen met de televisie, de radio en de gram mofoonplatenindustrie. zijn Corrie Brokken en Willy Alberti officieel ge ëngageerd voor de nieuwe Nederland se revue van René Sleeswijk, die in juli 1961 in première zal gaan. Hoewel men nog midden in de show van dit seizoen zit in het Amster damse Carré werd gisteravond de hon derdste voorstelling gevierd blijkt René Sleeswijk dus nu reeds naar een nieuw .gezicht" voor zijn volgende show te zoeken. Hij heeft daartoe beide overbekende vocale sterren aan getrokken. Nieuwe kern Naast Walden en Muyselaar zullen Corrie Brokken en Willy Alberti zo doende voor een nieuwe Nederlandse revuekern zorgen. Voor Corrie Brok ken betekent het contract een eerste kennismaking met de Nederlandse revue. Het ligt beslist niet in de bedoeling, dat zij haar topsongs ten gehore zal brengen. Rondom de figuur van deze zangeres zullen speciale revuebeelden worden gemonteerd, en het is niet aan nemelijk dat de bezoekers op haar wat al te bekende Milord zullen worden „verrast". Dat geldt in grote trekken evenèens voor Willy Alberti. 0 Hardhandig duwen zwaar gewapende soldaten van kolonel Moboetoe hun vroegere minis ter-president in de laadbak van een gereedstaande vrachtauto op het vliegveld van Leopold- stad. Loemoemba, de handen op de rug geboeid en met een stevig touw aan een Cr. igolees officier gebonden, gehoorzaamt angstig en is dankbaar als Moboetoe persoonlijk een al te ruwe bejegening voorkomt. Eigen nieuwsdienst DEN HAAG Marianne Hilarides is na 2 jaar afwezigheid opnieuw te ruggekeerd naar het Nederl. Ballet. Aanstaande maandag gaat haar con tract bij het gezelschap van Sonia Gaskell al in. Het vorige seizoen danste Marianne Hilarides bij het Ne derlands Dans Theater. Duitse zeevarenden zullen, krachtens een overeenkomst tussen de Bond van Duitse reders en het Westduitse depar tement van defensie, vrijgesteld zijn van militaire dienst. Zij zullen echter wel worden gekeurd. Eigen nieuwsdienst ANKARA Tegen de Vroegere Turkse president Celal Bayar en oucU premier Adnan Menderes is gisteren op het eiland Jassi de doodstraf geëist. Zoals bekend staan 7.ij en andere lei dende figuren van het omvergeworpen democratische regime op Jassi terecht wegens schendingen van de grondwet. Bayar en Menderes werden er gis teren van beshuldigd in 1954 samen met anderen een moordaanslag te heb ben voorbereid op de vroegere Turkse president Ismet Inönü. Het uit de weg ruimen van Inönü had in Istanboel moeten gebeuren. Ook een oud-gouverneur van Istan boel en de man die destijds burge meester was van deze stad, hoorden de doodstraf tegen zich eisen. Inönü richtte herhaaldelijk scherpe aanvallen op de leiders van het demo cratische bewind; daardoor had hij zich de vijandschap van Menderes en zijn medestanders op de hals gehaald, aldus de openbare aanklager. De poging om Inönü te vermoorden mislukte dank zij de waakzaamheid van zijn aanhangers en vrienden onder officieren van het leger. De zesjarige jongen M. N. Manuputty uit Apeldoorn is gistermiddag bij het oversteken van de rijksweg Apeldoorn- Deventer door een personenauto dood gereden. Eigen nieuwsdienst De nieuwe Russische kunstmaan, die eergisteren in een wat ongeluk kig uitgevallen haan om de aarde was gebracht, is gisteren bij een mis lukte poging, de cabine met twee honden en „andere dieren" naar de aarde terug te laten keren, in de dampkring verbrand. Voor het eerst sedert de lancering van de eerste spoetnik in oktober 1957 heeft de Sowjetuuie een duidelijke ruimtevaartmislukking moeten toe geven. Een mislukking, omdat Moskou er gisteravond rond voor uitkwam dat het de bedoeling was geweest de cabine met de levende have naar de aarde terug te laten keren. Zo opmerkelijk is deze „ruiterlijke" erkenning van het falen van een Rus sische ruimtevaartonderneming dat onmiddellijk de vraag moet rijzen welke politieke bedoelingen Moskou daarmee gehad kan hebben. De vraag ook, of er wellicht een grote anticlimax in voor bereiding kan zijn. Helemaal als een mislukking kon Moskou de lancering van de kunstmaan uiteraard voor het oog van het Russi sche volk niet voorstellen. Vandaar dat Radio Moskou gisteravond bekend maakte dat voordat de kunstmaan in de dampkring verging het beoogde onderzoekingsprogramma zou zijn. afge werkt, en radiografisch nieuwe gegevens zouden zijn ontvangen die van belang waren voor de voorbereiding van toe komstige lanceringen van bemande kunstmanen. „Na de nodige gegevens verkregen te hebben", aldus Radio Moskou, „werd het signaal gegeven voor de terugkeer van de kunstmaan naar de aarde. Daar de kunstmaan naar beneden kwam langs een niet berekende baan brandde hij op in de dichtere luchtlagen." Deze laatste mededeling maakte een einde aan het sprookje van de supe rieure besturingscapaciteiten van de Sow jetunie, capaciteiten die vooral aan de dag zouden zijn getreden bij het fotograeren van de achterkant van de maan. Eigen nieuwsdienst ROTTERDAM In voorzichtige be woordingen heeft het bestuur van Rot terdams Toneel medegedeeld, dat de mogelijkheid van een fusie tussen Theater na een conflict met het gemeentebestuur van Arnhem en Rotterdams Toneel voor het komen de seizoen mogelijk is. Besprekingen tussen het bestuur van Rotterdams Toneel en de directie van Theater zijn in volle gang. Naar wij vernemen zijn die besprekin gen al zover gevorderd, dat het samengaan van Theater en Rotterdams Toneel vrij wel zeker is. Eigen nieuwsdienst LEOPOLDSTAD -=- Met de handen op de rug gebonden is Patrice Loemoemba, eens pre mier van Congo, gisteren als gevangene van kolonel Moboe toe triomfantelijk op een open vrachtauto door de straten van Leopoldstad gereden. Zes sol daten met het geweer in de aan slag zaten tegenover hem en zijn vier medewerkers die te gelijkertijd waren gearresteerd. Loemoemba was slechts gekleed in een wit overhemd en een broek. Zijn haar zat in de war en hij zag er bekommerd en onverzorgd uit. Even tevoren had Moboetoe nog per soonlijk tussenbeide moeten komen om te voorkomen dat Loemoemba op het vliegveld bij het overstappen in de vrachtauto werd doodgeslagen door woedende soldaten. Langs de hele weg naar het Congolese mili taire Nkokolo-kamp stonden dichte menigten mensen die de oud-pre mier uitjouwden. Loemoemba zal zich volgens Moboetoe binnenkort voor een gerecht moeten verant woorden omdat hij het leger heeft opgewekt te muiten. Kort voor het invallen van de duis ternis landde het speciale vliegtuig dat Loemoemba naar Leopoldstad had ge bracht. Een dag eerder was de vroegere Congolese premier door soldaten van Moboetoe op weg naar zijn bolwerk Stanleystad. bij Port Francqui aange houden. Ghanese militairen van de Verenigde Naties, gewaarschuwd door de Loe moemba-getrouwe magistratuur van de stad, namen hem onder dreiging van hun vuurwapenen over, maar lieten hun beschermeling weer aan de genade van Moboetoe's troepen toen zij uit het inmiddels gealarmeerde Leopoldstad van het hoofdkwartief- der VN bevel kregen zich niet in de kwestie te men gen. Om te voorkomen dat Loemoemba hem alsnog op de lange en moeilijke weg tussen Port Francqui en Leopoldstad zou ontkomen liet Moboetoe hem per vliegtuig ophalen. Ook de ex-minister van voorlichting Kasjamoera is gear resteerd, maar deze bevond zich nog niet bij het transport dat gisteren op het vliegveld Ndjili aankwam. Weet u een goeie advocaat? Toen de gevangenen bij de gevange nis uit de auto stapten, keek Moboetoe kalm en tevreden toe met over elkaar geslagen armen. De soldaten sleurden Loemoemba aan de haren van de lad der en draaiden zijn hoofd voor een aantal roepende persfotografen ruw om. De soldaten sloegen en stompten de voormalige premier totdat Moboetoe het welletjes vond en tussenbeide kwam. Dat was in feite de tweede keer dat Congo's militaire machthebber voor Loemoemba opkwam, want al kort na zijn arrestatie in Port Francqui had de garnizoenscommandant gedreigd hem te zullen laten terechtstellen wan neer men hem niet voor 2 uur 's mid dags had opgehaald. Moboetoe zond een scherpe terecht wijzing en tegelijk voor alle zekerheid een speciaal vliegtuig, want hij schijnt vastbesloten de oud-premier èen eer lijke berechting te geven. Óver de houding van de VN, die Loemoemba tot nu toe in Leopoldstad nog steeds hebben beschermd, is nog niets be kend, Het lijkt echter niet waarschijn lijk dat Moboetoe zijn aartsvijand ten tweeden male zal laten ontsnappen. Loemoemba's echtgenote, per boot on derweg naar het noordelijker gelegen Coquilhatstad, zal daar door parachu tisten van Moboetoe worden opgewacht en eveneens naar Leopoldstad worden teruggebracht. Moboetoe verklaarde echter niet eerder met een proces tegen Loe moemba te zullen beginnen vóór de' zeven parlementariërs die nog in Stan leystad vastgehouden worden, zullen zijn vrijgelaten. Bij de kleine mijnstad Loeëna in Zuid,'-Katanga hebben Marokkaanse eenheden van het internationale poli- tieleger gisteren honderden opstandige Baloebakrijgers gevangen genomen, die een mislukte aanval op de stad hadden uitgevoerd. Zes Afrikaanse burgers ver loren bij de gevechten het leven; het aantal gesneuvelde Baloeba's is niet bekend'. Voorts zijn bij Moekaja twee zendelingen ten offer gevallen aan kannibalistische Baloeba's. Van onze Amsterdamse redactie AMSTERDAM. De regering stelt zich voor de salarissen van de gemeente- en de rijkspolitie te ver hogen met een toeslag van veertig tot zeventig gulden per maand. De toeslag zal in verhouding staan tot de rang die de betrokkene bekleedt. Dat is de inhoud van de nadere voor steilen die de regering aan de bon den van politiepersoneel heeft ge daan. Aan agenten of wachtmeesters is veer tig gulden, aan hoofdagenten of wacht meesters eerste klasse vijftig gulden, aan brigadiers of opperwachtmeesters zestig gulden, aan adjudanten zeven tig gulden, aan adspirant-officieren vijf tig gulden, en aan officieren veertig gulden per maand meer toegedacht. V erzet Het is zeer de vraag of de regering de kans krijgt deze verhoging door te voeren. Te verwachten is dat de bonden de maatregel weinig enthousiast zullen begroeten. Toen immers indertijd de regering met het voorstel kwam om veertig gul den aan alle lagere rangen in buiten dienst uit te keren, was het verzet zeer groot. De bonden stelden de eis, dat er tachtig gulden zou worden gegeven en dat dab nog bij wijze van voorlopige maatregel. Zij beroepen zich op het zogenaamde werkclassificatierapport, dat veel meer beloften voor de politiemense^iilhoudt. Praten De minister wil daar te zijner tijd wel eens over praten, maar hij ziet het rapport als onderdeel van een groot on derzoek naar de classificatie van alle ambtenaarlijke werkzaamheden. De bonden stelden echter dat het rapport een specifieke politie-aangelegenheid is. Het heeft zijn ontstaan te danken aan het jarenlang voortslepende over leg over de politiesalarissen. Voordat er nog een letter van op papier stond werd overeengekomen, dat het voor de verdere besprekingen als punt van uit gang zou dienen. Ontevreden Vooral in de laagste rangen agent en hoofdagent veertig en vijftig gulden toeslag) bestaat grote ontevredenheid over het voorstel van de regering. De agenten hadden min of meer gerekend op een verhoging van zeventig of tach tig gulden voor alle rangen. Dat zou echter een bezwaar hebben opgeleverd. De verschillen tus sen de rangen zouden verhoudingsge wijs zo gering zijn geworden, dat de wil om d'oor studie hogerop te komen, vrij wel geheel zou verdwijnen. De bevor dering hangt namelijk op het ogenblik mede af van het succes, waarmee, de politieman de hogere politiecursussen (bv. voor brigadier) volgt. Zeer binnenkort zullen de besprekin gen tussen regering en politiebonden worden voortgezet. De bonden hebben er op aangedrongen in ieder geval vol gende week verder te overleggen. Advertentie Het K.N.M.I. in De Bilt berichtte gisteren om 23.15 uur: Veranderlijke be wolking met tijde lijk enige regen. Krachtige tot har de, aan de kust stormachtige zuid westelijke wind. Weinig verandering in temperatuur. MIESJE: Wat rijmt er nu op overhemd? 4 december: zon op 8.29, zon onder 16.31; maan op 18.03; maan onder 9.08; 5 december zon op 8.31, zon onder 16.30; maan op 18.51, maan onder 9.58. Advertentie DE SPECIAALZAAK VOOR UW BRIL PARIJS Premier Debré is er niet in geslaagd de atoom wet" er voor de derde maal ineens door te krijgen. De, oppositie heeft toch de 72 handtekenin gen weten te verkrijgen onder haar motie I van wantrouwen en over deze motie zal dinsdag worden gestemd. Men geeft de motie even weinig kans als de beide vorige malen toen zij eerst slechts 207 en later 214 stemmen verkreeg van de 277 die nodig zijn om haar te doen aan vaarden. Van onze correspondent SOEST Zes bavianen van de die renhandelaar Van de Brink in Socst- Zuid zijn gisteravond uit hun kooi ontsnapt. Ondanks maandenlange ge vangenschap voelden zij zich in de bosrijke streek uitstekend thuis, De dieren, die duizenden guldens waard zijn, slingerden zich bliksemsnel door de bomen, verbaasd nagestaard door voorbijgangers. De dierenhandelaar en zijn. perso neel, politie en verscheidene helpers ondernamen een klopjacht. Zij hebben vijf apen gevangen en weer in de kooi gezet. Nummer zes is nog vrij. maar zal zich waarschijnlijk door de kou gedwongen spoedig laten vangen. Twee dagen geleden ontsnapte bij de heer Van de Brink een reusachtige condor. De vogel glipte uit zijn hok, na de dagelijkse voederbeurt. Hij kwam niet verder dar> een paar honderd meter, want hij had teveel gegeten en was toen al bek af. De vrjjheidi- drang was op slag verdwenen. Even later zat de vogel weer in zijn kooi.

Zeeuwsch Dagblad | 1960 | | pagina 1