Junqkóni ZEEUWSCH DAGBLAD 'HllLBCÊN ZEEUWSCH DAGBLAD Machinale Gonsfr.-, Apparaten-en Moiorenwerkplaafsen Gieterij en Smederij 6901 De shag met de leeuw. Lekker pittig en zo zacht voor de keel. De koning van de shag, Houtbewerking EEN HGRLÜGE KAN EEN SIERAAD ZIJN 7 6510 6159 01130-232 7107 6407 2003 Adverteren doet U pas goéd, als U het vaak en regelmatig in het Maandag 28 november 15 Familieberichten ..let ontsteltenis geven wij kennis van het over lijden van ons aller Vriend en Collega, de Heer WILLEM SINKE waarmede wij een reeks van jaren op aangename wijze mochten samen werken. Het personeel van de Firma De Bruyne en Van Riet Goes, 26 november 1960. Met ontroering geven wij hierbij kennis van het overlijden van onze Medewerker, de Heer W. SINKE die gedurende bijna veer tig jaren met grote trouw in ons bedrijf werkzaam is geweest. Fa. De Bruyne en Van Riet Goes. 26 november 1960. In de hope des eeuwigen levens is in het rusthuis „Der Boede" plotseling overleden de Heer JOHANNES DE DREU Weduwnaar van Aartje Verhulst in de ouderdom van 82 jaar en 5 dagen. Uit aller naam Familie DE DREU Familie VERHULST 's-Gravenpolder, 27 november 1960. De begrafenis zal plaats hebben op D.V. donder dag 1 dec. om 12 uur van uit „Ons Dorpsleven" te 's-Gravenpolder. voor normaal haar: WELLAFORM voor droog haar: WELLAFORM BRILLANT H'ie deze adressen helt krijgt waar voor zijn geld Bedrijven te Amsterdam en Utrecht SAMSON vraagt voor haar verschillende afdelin gen: geschoolde, geoefende en onge schoolde werknemers. Kengetal Goes 01100 Abonnementen en advertenties Zeeuvvsch Dagblad, Goes Autorijschool Paardekooper Uitstekende opleiding voor alle rijbewijzen. Verkeerslessen elke dinsdagavond 8 uur O. Rijksweg 4 's-H. H. Kinderen Babyhuis de Ooievaar Babykleding, Linnenuitzetten, Wala corsetten, Tricotage St. Adriaanstr. - Wijngaardstr. Goes Bestrijdingsmiddelen voor land- en tuinbouw M, Meeuwse Kapelseweg 1, Kloetinge Brillen, Bandages, Elastieken kousen Focus Opril Grote Markt Goes Dagelijkse autodiensten Het vlugst met.... Expeditie Eoose Goes Fotohandel en Fotoatelier A. W. Verschoore Grote Markt 7 Goes Rijksweg 45 Kruiningen Kantoormachines d. Graaf's Alg. ksnt.mich.handel Verkoop, reparatie, onderhoud Magdalenastraat 4 Goes Lunchroom Banketbakkerij Lutejjn Betere kwaliteit. Grotere sortering Lange Kerkstraat 46-48 Goes (draaiers, kotteraars, fraisers, scha vers, universeel- en rondslypers, machineboorders, harders) (bankwerkers, lassers, carrosserie bouwers, plaatdryvers, plaatwer kers, schilders, ververs, meniërs) (vormers, afbramers, stokers) Schrijven met refe renties en voorwaar den aan MEVROUW LEO BRACKE Villa „Mirabelle" Sterrestraat 225 Lokeren (België). Gezonde mensen ge lukkige mensen. Het maand blad Spreekuur Thuis geeft een gezonde kijk op Uw ge zondheid. Het is het voor lichtingsblad van de Kon. Nederlandsche Maatschappij tot Bevordering der Genees kunst. Bijna alle Neder landse artsen zijn hierin verenigd. Doktoren met een grote praktijkervaring ver tellen in begrijpelijke taal, hoe U gezond kunt zijn en blijven. Zij houden als 't ware „Spreekuur bij U thuis". Spreekuur Thuis be vordert uw gezondheid en die van uw naasten. Lees het bijzonder interessante nummer van deze maand. Het is verkrijgbaar bij kiosken en de boekhandel. Het kan echter ook worden besteld door een briefkaart met 0.90 postzegels extra gefrankeerd te sturen aan Maandblad Spreekuur Thuis, St. Nicolaas. Een practisch Een blijvend St. Nicolaas- 10 rijlessen a 60 minuten Camping 1960. Doorlopen- Verhoog de gezelligheid postbus 705, Rotterdam, met en mooi geschenk is een geschenk is een fototoestel, voor 55.—. in Peugeot, de kampeershow te Roosen- met St. Nicolaas en koop vermelding: „Voor het num- horloge, in alle prijzen voor- flitsapparaat; statief, foto- Opel of Daf, door erkend en daal op de Nieuwe Markt "w dranken bij Slijterij mer van deze maand". Hebt radig, Kienzle zakh. 14.25, album, dia-vieuwer, dia-doos, gedipl. B.E.A.-instructeurs. Ook Zondangs open. St An- Denevers, Lange Delft 84, U een girorekening? Dan is polsh. stofdicht v.a. 26.50, dia-raampjes, dia-projector, Gratis geh. en gebr. Autorij- tone, Roosendaal, tel. 01650- Tel. 2415, Middelburg. het gemakkelijker 0.90 over dameshorl., de nieuwste mo- projectiescherm, metaal- en school „Adri Hameeteman", 4318 en 3516. te schrijven op postrekening dellen zijn iets bijzonders, in plastic fotolijsten. Margriet Ravesteijnplein 19, Vlissin- Wij hebben een Matchles nr. 121000 met op het „bij"- alle uurwerken zeer ruime grammofoonplaatje. Foto- gen. Adres voor Middelburg: 359 cc 1957, als nieuw Mo- strookje dezelfde aanteke- sortering. J. Hengst, Markt, handel Piet Vreke, Nü Korte Sigarenmagazijn J. D. Koets, Attentie elke dag, tot torhandel 3. Hoekman Tel ning. Westkapelle. Delft 5, Middelburg, Tel. 2731. Segeersstraat 31. en met 5 dec. 10 korting 359, 's Gravenpolder op al onze „vrije" textiel- curare.o rr^ Gero-zilmeta cassettes goederen een pracht Wij hebben weer B.M.W. tüN reeds v,a' 48'60' in aUe Sebaar van Sb Nicolaas Twins. Iets moois. Direct ge- klein-artikelen is er steeds speciaalzaken 't Interlock- importeerd uit Duitsland, een cadeautje te vinden, huis Viola, Lange Vorst- Motorhandel J. Hoekman, Hengst, Westkapelle. straat 45—47, Goes. 's Gravenpolder, Tel. 359. (meubelmakers, timmerlieden) (koperslagers, pjjpfitters) kraandry vers/aanslaander sjouwers) Nadere inlichtingen kunnen verkregen worden op woensdag 30 november a.s. tussen 7 en 8 uur n.m. bij het Gewestelijk Arbeidsbureau, West- wal 33, GOES, alwaar een Werkspoor-vertegen woordiger aanwezig is. Reis- en verzuimkosten bij sollicitatie worden vergoed. NIEMEIJER GARANDEERT DE KWALITEIT De echte Duitse Köhler- naaimachines zijn nog steeds de beste, handnaaimachine 235.Ook voorradig goed kope electr. in koffer 250. J. Hengst, Markt, West kapelle. Kengetal Middelburg 01180 Aardappel-, Groente- en Fruitzaak W. Verstraate, Langeviele 81 Middelburg Gebrandschilderde teksten Kunsthandel Visser Langeviele 1 Middelburg Brandstoffenhandel Fa. W. P. Wattel en Zn. K. Noordstr. 25-27 Middelburg Herenmodes, confectie en Bedrijfskleding Kledingmagazijn Van Loo Korte Noordstr. 4 Middelburg Kinderseries aan huis Foto les Lamain L. Noordstraat 27 Middelburg Phoenix Locomotief Simplex rijwielen Rijwielhandel Wlbra Nieuwe Haven 3 Middelburg Piano- en Orgelhandel stemmen - repareren - verhuren - inruilen Fa. Gebr. van Damme L. Noordstr. 16 Middelburg 0U80"3097 P. Krugerstr. 16 Vlissingen 01184-2546 Schoenhandel en pedicure Fa. 3. Allewijn en Zn. "9 "3O Langeviele 2 Middelburg Radio, Televisie, Wasmachines Fa. H. 3. v. d. Meer en Zonen AQ3C De enige speciaalzaak Eigen servicedienst. Korte Delft 32 Middelburg Verlovingsringen 3. v. d. Berge Lange Delft 40 Middelburg Woninginrichting Gratis advies van woningadviseur Verstelle nnnp Lange Delft 103-105 - Middelburg AÏPUO Kengetal Vlissingen 01184 Doe de was de deur uit naar WASSERIJ EDELWE1S Paul Krugerstraat 250 9CQQ Vlissingen DÖ3 Wenst u goed stencilwerk en snel geleverd? Ga dan in onze stencilafdeling praten. Lange Vorststraat, Goes. Fa. S. Birkhoff en Zn. Deze feestdagen vragen om verfijning in voorkomen, kleding en opsmuk. Schenk een Junghans horloge, waarmee juist dat cachetvolle accent aan het toilet gegeven wordt Elk Junghans horloge is behalve precisie- uurwerk, een juweel van distinctie, een sieraad voor man en vrouw Elegant, zeer plat model voor de gentlemen, shock en waterproof 87.50 'n Kwaliteits-uurweric, dat teders bewonde ring afdwingt, doublé armband 97.50 't Stoere heren horloge, shock- en waterproof metdatum-aanwijzing in doublé 72.50 'n Luxe dameshorloge met gouden kast en armband, betoverend mooi 685.- Beschuit, tetitcer met suiker, jam, vruchten, kaas, hagelslag, vleesbeleg, chocoladevlokken, bij bouillon, als pap en voor verrukkelijke nagerechten. Beschuit als ontbijt Beschuit bij de lunch Beschuit als toetje na de warme maaltijd 17-steens shockproof, 'n charmant "juwoel" voor het avondje uif

Zeeuwsch Dagblad | 1960 | | pagina 8