Vrees voor nieuw bloedvergieten Fatale botsing op berucht kruispunt KENNEDY NAAR NIXON Felste tegenstanders van regime-Menderes gewipt DAM VAN WAS GEBOUWD OP VOOS GESTEENTE (jootlwill MARGARINE ZONDER CHEMISCH ANTI-SPAT- MIDDEL Bokscommissies ontbonden Wederzijdse uitingen van sportiviteit Geld stinkt niet De brand, die niet wachtte.... DECLARATIE VAN EEN DIEF Prinses Astrid van Noorwegen verloofd met zakenman Balletje trappen Moeder doodde haar kinderen Revolutie in Zuid-Vietnam mislukt De Bilt: Buien Heuvel op hol PROTESTANTS-CHRISTELIJK DAGBLAD VOOR ZEELAND Handel in valse uitnodigingen Schaatsenrijders weer naar Noorwegen „Democratie Iedereen had het kunnen weten: Fascisten Grondwet HEBT U DEZE WILD-INTERESSANTE REPORTAGE GEMIST? JAMMER! Directeur: JACQ DE SMIT; Chefred.: G. 1. BREKKER Hoofdkantoor; Goes, L. Vorststraat 90, Postbus 4, Giro 116606, telefoon Directie en administratie 01100- «001. Redactie: 01100-6901 en 5366. Bijkantoren: Middelburg, Korte Delft 50, tel. 01180-2009, redactie Walcheren en sportredactie 01180-4604, Post bus 26, Vlisstngen, Nieuwendijk 33, tel. 01184-3224, Postbus 24, Terneuïen, Nieuwstraat 38, tel. 01150-3189; Zierikree, Havenpark 24. tel. 01110-2991. Zeeuwsch Dagblad Losse nummars 13 cent -• i Abonnementsprijs 0,56 per week, 7,per kwarlatf' Advertentietarieven op aanvrage. - Rubriek Kabouter» 7 cent per woord met een minimum van 16e jaargang No. 4705 Maandag 14 november 1960 MACHTSSTRIJD IN ANKARA Vondst in Zoetermeer Van een onzer verslaggevers ROTTERDAM. Sinds vorige weck woensdag wordt er in Ne derland een margarinesoort zon der chemische emulgator gepro duceerd. Na vier jaar intensief zoeken is het in het laboratorium van de Drinkers Margarinefabrie- ken in Zoetermeer gelukt de emnlgatoren, die tot nu toe langs chemische weg werden bereid, hetzij in Nederland, maar goed deels ook in Duitsland en Dene marken, op een veel eenvoudi ger wijze uit lecithine, afkom stig uit slaolie te vervaardigen. Als grondstof heeft dus de le cithine gediend, een ingrediënt van margarine, dat reeds lang bekend was en ook werd ge bruikt en waarvan naar men wist een licht-emulgerende wer king uitging. (Emulgatoren wor den gebruikt voor het binden van de vetten aan de ondermelk, waardoor de margarine bij het braden niet spat. Fiat van T.N.O. In Zoetermeer is het gelukt de lecithine langs niet-chemische weg zo te bewerken, dat er een volwaardige emulgator uit ont stond. Het T.N.O. heeft zijn fiat al op deze volgens deskundigen volkomen onschuldige emulgator gegeven. Lecithinen zijn vetten, bestaan de uit glycerine, waarin twee OH- groepen worden vervangen door palmitine-stearine- of oliezuurres ten, de derde OH-groep door fos- forzuur in verbinding met choline. Lecithinen komen in de natuur voor in eidooier, viseieren en zaden alsmede in de melk zelf en de geneeskunde kent ze als verster kend inwendig geneesmiddel. In Zoetermeer gaat het onder- zoek verder'in' de "richting' van e?n margarinesoort, waaruit alle chemische bestanddelen gemist kunnen worden. Het is niet de bedoeling van Brinkers de vin ding, die als een wereldprimeur voor de margarinebereiding geldt voor- zichzelf te houden. Mochten er verzoeken van andere marga rinefabrikanten komen, dan is het mogelijk dat de vinding on der bepaalde voorwaarden wordt afgestaan. Van onze correspondent MADRID Niet zonder verbazing hebben vele Spanjaarden in hun kran ten de volgende advertentie ontdekt: „Alleen uitnodigingen, uitgegeven door het Belgische Hof voor het huwe lijk van Dona Fabioia en Zijne Majes teit koning Boudewijn van België, zijn geldig". De advertentie is geplaatst op ver zoek van de Belgische ambassade in Madrid. De reden is dat sedert enige tijd uitnodigingen, even mooi gecaili- grafeerd als die van het Belgische Hof. in het land worden aangeboden vooral aan de vele leden van de Spaanse adel, en uiteraard tegen be taling van een behoorlijke som pe seta's Een expeditie van Amerikaanse ar- chaeologen en theologen heeft in Jor danië de grote tempel van Sjechem blootgelegd. In Sjechem, de eerste stad die in de Bijbel wordt genoemd, lever de Israels eerste koning. Abimelech, 1150 jaar voor Christus een grote veld slag. De heer Wieke Jordans uit Venlo, een broer van de dirigent Hein Jordans, is benoemd tot directeur van het 's Her- togenbossche mannenkoor. Hij is de op volger van Jos Vranken, die in verband met zijn leeftijd ontslag heeft genomen. Zo eindigde de rit van de kleine auto, die zondag op Rijksweg no 3 werd geramd. Van een onzer verslaggevers ROTTERDAM Alle waarschu wingsborden ten spijt is op het be ruchte kruispunt van de Hoofdweg en Rijksweg no. 3 weer een dodelijk verkeersongeluk gebeurd. De negentienjarige winkelbediende A. Hendriks uit de Vlietlaan te Rot terdam, zag toen hij zondagmiddag om streeks twaalf uur met een bestelwagen uit de richting Nieuwerkerk komende het gevaarlijke punt naderde, plotse ling een van de Hoofdweg komende kleine personenauto aanstalten maken om de voorrangsweg te kruisen. Een botsing was toen al niet meer te ver mijden. De kleine auto, in de linkerflank ge troffen, sloeg enige malen over de kop en de gekapseisde bestelauto schoof nog enige tientallen meters door. De negentienjarige student J. M. de Blécourt uit de Floris Versterlaan te Rotterdam-Hillegersberg, werd uit het personenautootje geslingerd. Zijn zus ter, de 26-jarige mejuffrouw J. M. de UTRECHT fANP). De Nationaal Technische Afdeling (NTA) en de Na tionaal Technische Commissie (NTC) van de Nederlandse Boksbond (NBB) zijn ontbonden. Deze beslissing is giste ren gevallen in een te Utrecht gehou den vergadering van beide organen van de bond. Aanleiding hiertoe was een met 30 te gen 29 stemmen aangenomen motie van afkeuring over het werk van de NTA en NTC, die was ingediend door de in structeurs. Het bestuur van de NBB zal binnen kort een algemene vergadering uitschrij ven en heeft, in afwachting van de be slissingen die op deze vergadering wor den genomen, ook de andere commissies van de bond ontbonden. DEN HAAG, (ANP). Op 2 decem ber zal de kernploeg van de Koninklijke Nederlandse Schaatsenrijdersbond (KNSB) voor de jaarlijkse trainings- eampagne naar het Noorse oefencen trum Fagernes vertrekken. Aangewezen zijn: De Graaff, Zee, Meeuwisse, Lie- breehts, Lourens, Neuvel en Van Zanten. Voorts de rijders Bros, Renes, Wester, Bolweg en Hulst van de Neder landse Vereniging tot Bevordering van het Hardrijden op de Schaats (NVBHS). De in Fagernes verblijvende leden van de kernploeg Van der Grift en Kroon zullen zich aldaar bij het uit Nederland komende twaalftal voegen. Voor deze training, die weer onder leiding zal staan van Zwanenburg, wordt ook Rie Meyer uitgenodigd. In de eerste week van januari zal coach Schenk zich bij de rijders in het noorden voegen. Blécourt, werd met veel moeite uit het links van de rijbaan gestrande wrak bevrijd. Beiden werden in zorgwekkende toe stand naar het Dijkzigtziekenhuis ge bracht waar de student enkele uren later is overleden. De toestand van zijn zuster was gisteravond laat nog on veranderd zorgwekkend. De bestuurder van de bestelauto en diens verloofde, de zestienjarige me juffrouw P. van der Burg uit Amers foort, die naast hem had gezeten, lie pen slechts lichte verwondingen op. Zij konden via het ziekenhuis aan de Berg weg op eigen gelegenheid huiswaarts keren. Eigen nieuwsdienst ANKARA In Turkije is een felle worsteling om de maclit gaande in de groep hoge militairen die in mei het regime van premier Menderes omver wierp. Generaal Cemal Gursel, de eigenlijke leider van Turkije op het ogenblik, heeft een groot scheepse zuivering uitgevoerd in de militaire junta die de staats zaken regelt. Veertien leden van de junta (het comité van na tionale eenheid) zijn aan de kant gezet. In alle vroegte zondagmorgen werden zij onder huisarrest gesteld. Terwijl de staatsgreep aan de gang was patrouilleerden vliegtuigen van de Turkse luchtmacht in het lucht ruim boven het land en hielden schepen van de Turkse marine een oogje in het zeil in de territoriale wateren om te voorkomen dat van militaire zijde tegen Gursel en zijn medestanders werd opgetreden. In een radiorede maakte generaal Gursel bekend dat de ontslagen leden van het comité voor nationale eenheid activiteiten ondernamen die niet in het belang van het land waren. In feite heeft hij het oude comité ontbonden en meteen met de 23 overblijvende leden ervan een nieuw comité gevormd. Dat gebeurde op verzoek van de strijd krachten, zoals Gursel zei. Opnieuw beloofde de generaal dat het volk op democratische wijze ge regeerd zal worden. Tot gisteravond toe reageerde de bevolking van Turkije zeer rustig op de zuivering. Een der ontslagen hoge militairen is de 45-jarige kolonel Alpaslan Turkesj, die als de sterke man achter generaal Gursel werd beschouwd. Men noemde hem al de Nasser van Turkije. Kort voor de berechting begon van de leiders van het verstoten bewind, werd Turkesj ontheven van de post van Van onze correspondent NICE Hoewel het officiële rapport nog enige tijd op zich zal laten wachten, hebben de zes deskundigen, die op verzoek van de procureur van de republiek een onderzoek hebben inge steld naar de constructie van de damwand van Malpasset (bij Fréjus), als hun mening gegeven, dat er geen berekenings- of constructiefouten zijn gemaakt bij het bouwen van de dam. De fout, die gemaakt is, komt voort uit een andere vergis sing: men dacht, dat de rotswand, waarin de dam verankerd ligt, solide was; hij was dit bepaald niet! Zoals men weet, bezweek begin december 1959 de dam van Malpas set. Dat was de oorzaak van de ramp van Fréjus, die aan 450 mensen het leven kostte. Prof. Jacobson, de voorzitter van de commissie van deskundigen, ver klaarde: „De experts hebben geen enkele mogelijkheid, die aanleiding had kunnen zijn voor de breuk, willen veronachtzamen/Wij zijn nu klaar met ons onderzoek, het rap port, dat wij in twee maanden ge reed hopen te hebben, zal ongeveer 200 tot 300 pagina's beslaan. Onachtzaamheid Wat de oorzaak betreft zijn wij tot de conclusie gekomen, dat er geen fout gemaakt is in de constructie, maar wel een in de voorbereiding. Men is uitge gaan van de gedachte, dat de rots van een goede kwaliteit was. In feite behoefde men echter niet eens een expert te zijn om te kunnen constateren, dat het gesteente van zeer matige kwaliteit is. De catastrofe is dan ook in de eerste plaats veroorzaakt Eigen nieuwsdienst WASHINGTON. Senator John Kennedy, de nieuwe presi dent van de Verenigde Staten, gaat vandaag naar zijn grote rivaal uit de verkiezingsstrijd, vice-president Richard Nixon, om nog wat na te praten over de bijna gestreden strijd. Advertentie BINNENVERINGBED HAZET-FABRIEK EN ZEVENBERGEN SCHUIMRUBBERBED Of de twee, die allebei met vakantie in het zonnige Florida zijn, ook zullen praten over de grote politieke wij zigingen waarop men zich in alle ministeries en regeringsbureaus in Washington voorbereidt, is niet bekend. Dillon genoemd Wel is de laatste dagen bij her haling gevist naar de mogelijkheid van vorming van een „regering van nationale eenheid", een regering dus van Democraten en Republikeinen, en zelfs is in dit verband al de naam van een Republikein genoemd. Deze, de huidige onderminister van buiten landse zaken voor economisohe kwes ties. Douglas Dillon, zou in aanmer king komen als minister van financiën. Nationale eenheid Van een regering van nationale een heid zou geen sprake kunnen zijn in dien de Democraten een overtuigende verkiezingsoverwinning hadden be haald. De overwinning van Kennedy is echter met de dag magerder ge worden en heeft de Democraten, nu ook hun positie in Senaat en Huis van Afgevaardigden wat is afgebrok keld, bepaald geen grote steun in de rug kunnen geven bij het uitstippelen van de lijnen van hun bewind. De stemmenvoorsprong van Kennedy op Nixon, die in het weekeinde ge leidelijk verder terugliep van 287.650 tot 278.832 stemmen en van 278.832 tot 254.876 stemmen, op een laatst bekend totaal van meer dan 67 mil joen stemmen, kan in de komende dagen verkeren in een achterstand. Met ingang van vandaag namelijk worden in ten minste tien staten in totaal naar schatting een half miljoen per post uitgebrachte stemmen van in het buitenland wonende en wer kende Amerikanen geteld. De kans dat het aandeel van Nixon in die nagekomen stemmen zo groot zal zijn dat daardoor de schaal in het college van kiesmannen naar de Republikeinse kant zal doorslaan is haast te verwaarlozen klein, maar de conservatieve vleugel van de Repu blikeinse partij bleef zich het afge lopen weekeinde nog aan dat sprankje hoop vasthouden. door de rots, waarin de damwand be vestigd was. De schuldvraag zal dus moeilijk te beantwoorden zijn, omdat hiermede te veel mensen gemoeid zijn. De les die uit deze ramp getrokken moet worden, geldt in de eerste plaats de regering: wij hopen van harte, dat er nu eindelijk, zoals in Italië, voor schriften gegeven zullen worden voor het bouwen van dergelijke dammen." Men verwacht niet, dat de officier van. justitie voor 15 januari tot actie zal overgaan. Van onze correspondent CAEN Bij het plaatsje Dozulé in Bretagne is een heuvel op hol geslagen en niemand weet, hoe hem tegen te houden. Eerst heeft hij een weg bezet, die de enige verbinding vormde met het naburige dorp. Daarna wierp hij zich op het splin ternieuwe Iiuts van de directeur van een steenfabriek en nu is hij op weg naar de steenfabriek zelf. Auto's van de fabriek rijden af en aan om de voet van de heuvel, die koortsachtig wordt weggegraven, af te voeren, maar zo hard wordt er niet gewerkt, of de heuvel heeft de muur, die de steenfabriek omringt, al bereikt. In angstige spanning wacht men af, waar de heuvel tot stilstand zal komen. secretaris-generaal van de junta. Hij bleef er echter wel lid van. Turkesj is voorstander van de Pan- Turkse beweging, die annexatie na streeft van delen van Perzië en de Sowjetunie. Het is duidelijk dat de kolonel op wraak zint nu hij door Gursel aan de kant is gezet. De ontslagen officieren werden in sommige kringen in Turkije als fas cisten bestempeld. Zij wilden zeker niet dat er in Turkije democratische toestanden zouden weerkeren. Vast staat dat de leden van het nieuwe comité van nationale eenheid zeer ge matigde lieden zijn, die oprecht schij nen in hun afkeer van een dictatuur. Generaal Gursel zei gisteren op een persconferentie in Ankara dat het steeds moeilijker werd met het oude comité van nationale eenheid te wer ken. Een wetsontwerp aangenomen te krijgen was moeilijker dan een veld slag winnen, zo drukte het Turkse staatshoofd zich uit. Dat kwam door de extremistische opvattingen die de thans ontslagenen hadden. Gursel zegde toe dat de zuivering zou leiden tot een spoediger samen stelling van een grondwetgevende ver gadering. Alle veertien ontslagen leden van de militaire junta behoorden tot de felste tegenstanders van het regiem van Menderes. Het is dan ook lang niet uitgesloten dat deze mannen thans op een mogelijkheid wachten om gene raal Gursel weer van zijn macht te beroven. Of daarbij bloed zal vloeien, zo het zover mocht komen, is de bange vraag die men zich in Turkije alge meen stelt. De kans er op is zeker niet gering. Van onze correspondent VENLO Twee mannen van publieke werken te Venlo zijn urenlang bezig ge weest om de AOW-uitkering van een Venlose vrouw uit het riool op te diepen. Nadat zij het geld met het spoelwater in haar w.c. had zien verdwijnen, haastte de vrouw zich naar de dienst van pu blieke werken, die het riool nauwkeurig onderzocht en het gehele bedrag op een rijksdaalder na, te voorschijn bracht. Een beloning, die de vrouw onmiddel lijk aanbod, weigerden de mannen be slist. Van onze correspondent ROERMOND Terwijl vijftien honderd vierweekse kuikens in een groot kippenhok in de buurt van Roermond verbrandden, wendde de eigenaar van de kuikens zich, na te vergeefs de hulp van de Roermond- se brandweer te hebben ingeroe pen, tot de politie om te overleggen hoe hij de brand geblust zou kunnen krijgen. De kippenfokker, de heer H. Theu- nissen uit Leerop, een gehucht dat on der de gemeente Sint Odiliënberg hoort maar vlak bij Roermond ligt had toen hij de brand ontdekte de hulp van de dichtstbijzijnde Roer- mondse brandweer ingeroepen. Die weigerde echter een brand buiten haar terrein te geen blussen, omdat haar dat niet was gevraagd door een officiële instantie. De heer Theunissen ging van de brandweer naar de politie. Die vroeg de burgemeester om advies en deze bepaalde dat de brandweer van Pos- terholt er maar op af moest. Toen die aankwam viel er eigenlijk niets meer te redden van het kippenhok met de vijftienhonderd kuikens. De 27-jarige rangeerder G. J. Voorts uit Amsterdam is zaterdag op het rangeerterrein van Watergraafsmeer om het leven gekomen. Hij kwam met zijn hoofd tussen twee koppelingen toen hij twee goederenwagens aan elkaar wilde koppelen. MILAAN (AP) Beter ten halve gekeerd dan ten hele gedwaald moet de jeugdige onverlaat gedacht hcbhen die dezer dagen uit een Mi- laanse bank voor een bedrag aan ongeveer 10.000 gulden roofde. Hij schreef tenminste een briefje aan de politie met „Het spijt me. Ik was mijn hoofd kwijt en deed iets lelijks. Sorry", weike anonieme be kentenis gevolgd werd door aanwijzingen waar het gestolen geld te vin den zou zijn. Inderdaad vond de politie in het aangegeven vak van de bagage-auto maat op het Milaanse station de bewuste som, verminderd met „bedrijfs- onkosten": de taxi naar en van de bank en een spoorkaartje PRINSES ASTRID OSLO (AP/Reuter) Er is een nieuwe vorstelijke romance aan het licht gekomen: prinses Astrid van Noorwegen gaat op 12 januari trou wen met de Noorse zakenman Johan Martin Ferner, een gewoon burger en niet van adellijke afkomst. De 28-jarige, sympathieke prinses treedt daarmee in de voetsporen van haar oudere zuster Ragnhild, die ook een morganatisch huwelijk sloot en wel met de rijke reder Lorentzen. Het nieuws werd zaterdag bekend ge maakt door Astrids vader, koning Olaf V van Noorwegen, aan een in- tiem^diner in het koninklijk paleis. Eerste dame Prinses Astrid, na de dood van haar moeder kroonprinses Martha in 1954 Noorwegens eerste dame, heeft Ferner enkele jaren geleden al ontmoet in een zeilclub waarvan beiden actief lid zijn. Hun romance kwam voor vele Noren toch niet geheel onverwacht: vele ma len had men de auto van de prinses al opgemerkt voor de zaak van Ferner in Oslo's voornaamste straat Stortings gaten. Ferner is 33 jaar en gescheiden. Hij genoot zijn opleiding deels aan Engelse technische hogescholen en aan de uni versiteit van de Franse stad Lyon. Hij heeft aan de toonbank van zijn vaders herenmodezaak geholpen en is thans mede-directeur. Men neemt aan dat prinses Astrid ook na haar huwelijk, wanneer haar officiële naam prinses Astrid mevrouw Ferner zal luiden, haar taak als eerste vrouw des lands zal blijven waarnemen. JOHAN MARTIN FERNER Van onze correspondent VENLO Op de Heibeek in Venlo speelden jongens zaterdag middag met een afgedankte kegel bal, een zware houten kogel. Een Duitse bromfietser, die in Venlo inkopen had gedaan, kwam opgewekt brommend naderbij. De jongens sprongen aan de kant. De Duitser zag de bal en gaf er in het voorbijrijden speels een flink harde trap tegen. De zware kogel begon traag te rollen en de Duit ser wankelde van zijn bromfiets. Meedogende voorbijgangers heb ben de man bij een dokter ge bracht, die de gekwetste voet zorg vuldig verbond. Vergeeft u me wanneer we met onze rakettien een beetje achter zijn op de Russen Van onze correspondent MAASTRICHT. Een vrouw uit Bunde (bij Maastricht) heeft gister morgen na een ruzie met haar man in een vlaag van. waanzin haar twee kinderen dicht bij haar woonplaats verdronken in het Julianakanaal. Na de ruzie liep de vrouw overstuur het huis uit. Zij had de anderhalf jari ge Mieke op de arm en de vierjarige Anneke bij de hand. Zij ijlde het dorp uit naar het Julianakanaal. Van de ho ge brug gooide zij de kinderen een voor een in het water. De twintigjarige H. Tielemans, die met zijn verloofde op de kanaaldijk wandelde, zag het gebeuren. Hij rende een eind in de richting van de brug en sprong gekleed in het water. Bin nen enkele ogenblikken had hij de kinderen gevonden maar het was te laat. De kinderen waren al dood, toen hij ze met hulp van zijn verloofde op het droge bracht. De politie heeft het echtpaar R. ge arresteerd en opgesloten in het huis van bewaring te Maastricht. SAIGON (Reuter/AP). Toen de situ atie zaterdag in het door een militaire op stand getroffen Zuid-Vietnam reeds zo goed als beslist scheen voor de rebelle rende parachutisten, hebben te hulp ge schoten loyale troepen te elfder ure de gebeurtenissen nog een keer kunnen ge ven. President Ngo Din Diem werd in zijn paleis ontzet en al spoedig daarna was het verzet van de opstandelingen gebro ken, waarmee de kortstondige revolutie een protest tegen Diems binnenlandse politiek was neergeslagen. Onduide lijker is de toestand in het buurland Laos, waar het garnizoen van de konink lijke residentie Loeang Prabang partij had gekozen voor de rebellerende troe pen in de stad Savannachet, en de neu- tralistische regering van prins Soevanna in Vientiane de toestand nog geenszins meester schijnt te zijn. In de boezem van Soevanna's eigen regering blijken ook con flicten over een meer westelijk georiën teerde politiek te bestaan. De mislukte militaire opstand in de Zuid-Vfetnamse hoofdstad Saigon heeft waarschijnlijk aan tweehonderd mensen militairen en burgers, maar geen bui tenlanders het leven gekost. Gisteren hielden duizenden arbeiders, jongeren en leden van politieke en godsdienstige or ganisaties een grote dankbetoging in Sai gon voor president Ngo Din Diem. Deze kondigde een amnestie af voor de para chutisten, inits zij zich binnen een bepaal de tijd aan de loyale troepen zouden over geven. Van de aanstichters der revolutie zijn enkele leiders gearresteerd en enkele anderen naar Thailand ontkomen. Hoe wel de revolutie nu voorbij schijnt,' is het toch waarschijnlijk dat het staatshoofd concessies zal moeten doen en een minder sterk autokratisch bewind kan blijven voeren. De anderhalfjarige Sietske Rozema uit Almelo is zaterdag om het leven ge komen, toen een kast omviel en het kind aan het hoofd trof. De zestienjarige bromfietser M. Sjoer uit Culemborg is zaterdag om het leven gekomen, toen hij in zijn woonplaats 'n voetganger aanreed. Hij smakte op straat en stierf ter plaatse. Bij het oversteken is zaterdag de 73- jarige wielrijder G. Verhagen uit Maas tricht onder een auto gekomen en ge dood. Het K.N.M.I. in De Bilt berichtte gis- avond om 23.15 u.: Veranderlijke be wolking met op klaringenen slechts hier en daar een bui. Matige tot krachtige zuidwes telijke wind. On geveer dezelfde temperaturen als gisteren. Miesje: Slechte bui vandaag! 15 november: zon op 7.59, zon onder 16.49; maan op 3.16, maan onder 15.31. Advertentie n,

Zeeuwsch Dagblad | 1960 | | pagina 1