ISlieuwespanningen Frankrijk Prikkeldraad in Algiers Vuurwerk voor de zoon van FARAH DIBAH BB-ERS BEVRIJD UIT HUN RUNKER I W. H. de Monchy opvolger van K. P. van der Mandele Directiekeet na botsing van auto gevallen PROTESTANTS-CHRISTELIJK DAGBLAD VOOR ZEELAND Vlak bij Algerije Vrouw springt in modderige beek en redt kleuter African Queen drijft hulpeloos rond OUDE RA KRILJETTEN WORDEN I GETROKKEN Nieuwe directeur bij de Jaarbeurs Ring voor Farah TWEE DODEN EN ZES GEWONDEN Dronkemansrit in Amsterdam Rapport faunabeheer wordt niet openbaar De Bilt: Wind REGEN Het weer over al Directeur: .IACQ DE SMIT; Cherred.: G. .1. RREUKF.R Hoofdkantoor. Goes, L Vorststraat 90. Postbus 4. Giro 116666. telefoon Directie en administratie 01100- 6901. Redactie; OUOU-6901 en 5366. Bijkantoren: Middelburg, Korte Delft 30. tel. Oltao-2009, redactie Walcheren en sportredactie 01180-4604, Post bus 26, Vlissingen, Nieuwendijk 33, tel. 01184-3224, Postbus 24. Terneu/.cn, N.euwstraat 38, tel. 01150-3189; Zierikzee, Havenpark 24, tei. 01110-2991. Zeeuwsch Dagblad 'Lotte nummers 13 cent. Abonnementsprijs 0,56 per week, 7,per kwartaal Advertentietarieven op aanvrage. - Rubriek Kabouter» 7 cent per woord met een minimum van 1 1,—% 16e jaargang No. 1601 Dinsdag 1 november I960 SALAN NAAR SPANJE RAOL'L SALAN Eigen nieuwsdienst PARIJS. Er is in Parijs enige ongerust heid ontstaan nadat bekend was geworden dat generaal Raoel Salan. de gewezen Franse opperbevelhebber in Algerije, uit de hoofd stad was verdwenen en zich nu ophoudt in Barcelona. Salan mag niet terug naar Alge rije, waar hij woonde, omdat hij geacht wordt een gevaar voor orde. rust en veiligheid te zijn. Hoewel hij generaal de Gaulle in 1958 aan de macht heeft geholpen, is hij nu een van de verbitterdste tegenstanders van diens Algerijnse politiek. Het feit dat hij zich nu naar Spanje heeft begeven, vanwaar hij in enkele uren naar Alge- 5 rije kan reizen, heeft aanleiding gegeven tot. speculaties dat hij zich andermaal aan het hoofd zou willen stellen van de Algerijnse ultra's, die' tot elke prijs willen voorkomen dat Algerije wordt afgescheiden van Frankrijk. Hij heeft vorige week een persconferentie te Parijs gehouden waar hij duidelijk deed uitkomen dat hij zichzelf beschouwde als de leider van de ultra's; hij wekte de indruk dat hij ervan overtuigd was dat het Franse leger in Noord-Afrika achter hem staat. Zelfs werd het gisteravond in Parijs niet onmogelijk geacht dat de gene raal, die nog altijd veel gezag geniet aile grote warenhuizen staan soldaten op waclit. Wie de stad binnenkomt cf verlaat wordt gefouilleerd. De tassen van winkelende huisvrouwen worden cp bommen en wapens gecontroleerd. Uit alles blijkt dat men op het ergste in het leger, op „neutrale grond" wil afwachten welke loop de gebeurtenis sen in de komende dagen in Frankrijk nemen. Hij heeft al eens doen uitko men dat hij zichzelf beschouwt als ze ker even capabel om Frankrijk te lei den als generaal De Gaulle. De generaal verbleef gisteravond in i js voorbereid, het notel Avenida Palace te Barcelona en weigerde een verklaring te ge- Weiïtig llOOp ven voor zijn verblijf in Spanje. Het personeel van het hotel dat hij te Pa- Aan de vooravond van de verjaar- rijs bewoonde sinds hij naar Frankrijk dag van de opstand heeft Ferhat Ab- werd ontboden wegens zijn anti-gaui- bas, de premier van de voorlopige Al- listische uitlatingen, wist slechts te gerijnse regering, -gisteren via Radio- melden dat de generaal voor enkelelunis gezegd dat er weinig kans was dagen de stad uit was en de provincie j op een vreedzame oplossing voor de was ingegaan. Enkele uren later werd j -,lgeriinse crisis. „De openbare mening hij echter aan de Spaanse grens gesig- >n de gehele wereld is nu op onze naleerd en weer iets later kwam er hand en de tijd werkt voor ons. bericht uit Barcelona, dat hij daar was Frankrijk heeft de onderhandelingen gearriveerd. Van de grens is hij per in Melun laten mislukken, taxi regelrecht naar Barcelona door- Wij leggen on-ze wapens niet neer gereden. j ip grond van vage beloften van zelf beschikking, waarvan de uitvoering -n Verjaardag handen is gelegd van een leger, een besiuur en een politie die het beginsel In Algiers is de spanning hoog ge- van zelfbeschikking veroordelen." stegen. Vandaag is het de zesde ver- Abfaas en andere Algerijnse leiders jaardag van de Algerijnse opstand. Er lieten uitkomen dat zij rekenen op de wordt rekening gehouden met aansla-j steun van het communistische blok en gen en acties zowel van de kant van)dat zij bereid zijn de strijd nog jaren de Algerijnse nationalisten als van de - voort te zetten. ultra's. j De regeringsgebouwen in de stad Algiers liggen achter een haastig aan- J gebrachte prikkeldraadversperring en de politie patrouilleert in kleine groepjes. Bj alle openbare gebouwen en bij Dc sjah van Perzië verlaat, trots en gelukkig, het ziekenhuis in de"' wetenschap dat de toekomst van de dynastie is verzekerd. Van onze correspondent HENGEjLo -Met een koene sprong in) de modderige Wolder binnenbeejK te Hengelo heeft me vrouw Meüjer-Vos gistermorgen het leven gerep van de 22 maanden oude Nanneke Engelhart. Het meisje, dat met haar driejarige zusje Marie Cé cile terugkwam van de groenteboer, was van de steile oever in de beek gevallen. Alleen haar muts stak nog boven water uit. Mevrouw Meijer, was in de buurt toen ze het oudere zusje hoorde schreeuwen. Zij sprong het kindje na en wa dend door modder en water slaag de zij erin het meisje te grijpen, de kant op te klauteren en het kind over te geven aan de inmiddels ge waarschuwde moeder. Eigen nieuwsdienst ROTTERDAM. De sleepboot Ge le Zee van L, Smit Co's internatio nale sleepdienst te Rotterdam heeft niet kunnen verhinderen dat het steeds hachelijker wordt met de halve Afri can Queen, waarmee de Canadese sleepboot Melanie Fair al wekenlang tobt op de Atlantische Oceaan. Het Van een onzer verslaggevers ROTTERDAM De heer W. H. de Monchy is gistermiddag met 31 van de 44 stemmen gekozen tot voorzitter van de kamer van koop handel en fabrieken voor Rotterdam. Burgemeester Van Walsum deed de scheidende voorzitter, mr. K. P. van der Mandele mededeling van zijn be vordering tot commandeur in de orde van de Nederlandse Leeuw. Die is hem verleend niet als voorzitter van de ka mer van koophandel, maar als grote Rotterdamse figuur. De burgemeester schijnt een vrij hopeloos geval te zijn deelde voorts mee dat het Rotterdam nu dit scheepsdeel achter 34 en voor se gemeentebestuur voornemens isjiet twee voet diep ligt. Het voor de brug gehalveerde sctiip helt dus zwaar ach terover, waarschijnlijk doordat de bal last is weggelopen. Kapitein Van Rijswijk van de Gele Zee heeft geseind dat het wrak on handelbaar is. Bovendien is het weer zeer slecht. De African Queen is gaan gieren, waardoor de tros van de Gele Zee gebroken is. Daardoor kwam het halve schip weer hulpeloos drijven, want de Canadese sleepboot nieuwe Van Hogendorpplein te noemen naar mr. Van der Mandele. H.A.L. De nieuwe voorzitter van de Rotter damse kamer van koophandel, de heer De Monchy, is vorige week zondag 66 jaar geworden. Hij bezocht de gemeen telijke handelsschool in Rotterdam en de handelsschool te Hilversum. Zijn verdere opleiding ontving hij in de praktijk op verschillende kantoren in rond te binnen- en buitenland. - j 4 Op 27-jarige leeftijd werd hij al di- Melanie Fair had met een kett g recteur van de n.v. Phs. van Omme- al haar sleeptrossen heeft zij met dit karwei verspeeld aan de voorste ven van Nederlandse sleepboot vast gemaakt. Pas wanneer het weer wat beter is geworden, misschien over twee of drie dagen, kan de Gele Zee proberen op nieuw vast te maken. ren te Rotterdam. In 1934 werd hij di recteur van de Holland-Amerikalijn. Hij werd de grote man van schepen als de Ryndam, de Maasdam en het nieuwe vlaggeschip, de Rotterdam. In maart van dit jaar nam hij van de H.A.L. afscheid als hoofddirecteur. Hij is thans commissaris van de W. H. DE MONCHY H.A.L., evenals van groot aantal andere ondernemingen in Rotterdam en elders. De heer De Monchy is bestuurslid van verscheide ne instellingen, die zich bewegen op cultureel gebied, maar ook is hij b.v. commissaris van het Stadion Feijen- oord en voorzitter van het uitvoerend comité van het officiële internationale concours hippique C.H.I.O. Vóór zijn benoeming tot voorzitter was de heer De Monchy ondervoorzit ter van de Rotterdamse kamer van koophandel. Van een onzer verslaggevers DEN HAAG-UTRECHT Drs. J. H. D. van der Kwast heeft gisteren op het departement van economische zaken zijn ontslag aangeboden als directeur-generaal van handel en nijverheid. Hij is met ingang van 1 bijzonder januari benoemd tot algemeen di- Van onze speciale verslaggever TEHERAN. Vuurpijlen schoten gisteravond de donkere lucht boven Perziës hoofdstad Teheran in. Een oorverdovend lawaai weerklonk: het schoon ste feest dat Perzië sinds vele jaren heeft gevierd was aan de gang, allemaal ter ere van de kroonprins die sisterochtend geboren werd. Een en veertig saluutschoten ver kondigden gisteren het volk van Te heran dat er een prins geboren was, dat de har te wens van sjah Moham med Rezah Pahlavi in vervulling was gegaan. Zijn 22-jarige koningin Fa- rah Dibah, eens een onbekende stu dente in de kunstgeschiedenis, was van een zoon bevallen. De geboorte ging niettegenstaande het vrij ten gere postuur van de vorstin vrij vlot in haar werk. Farah Dibah kreeg een lichte narcose tijdens de verlos sing. Over zes dagen Allah zij geloofd en geprezen, riep de Sjah van Perzië uit toen hem gisterochtend werd medegedeeld dat hij eindelijk vader van een zoon, een kroonprins dus, was geworden. Een der eerste gelukwenstelegrammen die in het keizerlijk paleis werden bezorgd, was afkomstig van prinses Soraja, de vroegere echtgenote van de sjah, die hem helaas geen kinde ren schonk. Voor het eerst sinds de tegenwoor dige sjah in Perzië de pauwentroon besteeg, negentien jaar geleden, is er in het land weer een troonopvol ger. Over zes dagen zal zijn naam be kend worden gemaakt. Spoedig na de geboorte was het de sjah zelf die zijn koningin het heugelijke nieuws vertelde dat zij het leven had geschonken aan een zoon. Met een gelukkige en trotse glimlach keek Perziës sjah neer op de baby, die bij de geboorte acht pond woog. Grote menigte Een duizendkoppige menigte juichte de sjah toe toen hij het ziekenhuis uitkwam waar de koningin was be vallen Het gejubel zwol aan tot een oorverdovend lawaai toen er bekend werd gemaakt dat er' drie dagen nationale feestdag zou zijn met be houd van loon. De armen in het gehele land zouden kosteloos gespij zigd worden, aldus een .mededeling van het keizerlijke hol Met vuurwerk en openluchtbals eindigde gisteren een gedenkwaar dige dag in de Perzische geschiedenis. Hij was begonnen als elke andere dag. Om acht uur in de morgen ge bruikte Farah Dibah het ontbijt in haar kamer in het keizerlijke paleis. Opeens voelde ze dat de weeën be gonnen. Onmiddellijk liet ze de sjah roepen. Deze belde onmiddellijk de minister van gezondheid, die de ver lossing zou verrichten. Kamer 246 Om kwart voor negen plaatselijke tijd verliet de gele Rolls Roj'ce van de koningin het paleis met de vor stin, haar hoofd rustend op de schou der van de sjah. Ook Farah Dibah's moeder reed mee naar het ziekenhuis, een nieuw gebouw in een zuidelijke buitenwijk van de Perzische hoofd stad. Geholpen door haar keizerlijke echtgenoot en haar moeder liep Farah Dibah het ziekenhuis binnen. Men bracht haar naar kamer 246 die al Wat ik doe? M'n schoenen poetsen zoals u me gezegd hebt Eigen nieuwsdienst TEHERAN Duizenden gekleurde prentbriefkaarten waren gisteren in Te heran al spoedig op straat te koop, na dat het nieuws van de geboorte van de kroonprins bekend was gemaakt. Op de ansichten ziet men de sjah en zijn gemalin met daarboven een fraaie wolkenpartij. Van deze wolken uit kijkt een lachend babykopje op het gelukkige ouderpaar neer. Niemand scheen het erg te vinden dat het kind goudkleurig haar heeft op de prentbriefkaarten. Deze kleur is in Perzië nogal ongebruikelijk, maar mis schien wordt er voor kroonprinsen een uitzondering gemaakt in dit land. Als geboortegeschenk heeft de sjah 2ijn echtgenote een ring geschonken met enorme diamanten. Farah Dibah, moeder van de Perzische kroonprins. enkele weken voor haar in gereed heid werd gehouden. De verloskamer bevond zich daar naast. Het nieuws dat de koningin naar het ziekenhuis was gegaan ver spreidde zich als een lopend vuurtje door de stad. Het bracht enorme menigten er toe naar het ziekenhuis te gaan om te proberen een glimp op te vangen van een der personen die bij de heuglijke gebeurtenis waren betrokken. Honderden politieagenten werden eveneens naar het ziekenhuis gediri geerd om orde en rust te handhaven. Spoedig werd er via een luidspreker de grootst mogelijke stilte verzocht, omdat de bevalling was begonnen. De duizenden zwegen, een ieder keek gespannen naar het hospitaal. Daar, wist men, in de linkervleugel, daar lag de koningin. Jubel Tegen elven begreep men dat de geboorte een feit was, maar het duurde nog tot tegen twaalven voor het bekend werd dat Allah Perzië een kroonprins had geschonken. Het is een jongen, het is een jon gen, klonk het weldra alom in de stad. De duizenden voor het zieken huis poogden het kordon van de po litie te doorbreken, zo groot was de vreugde. Waar men gisteren ook kwam in Teheran, overal was het beeld ge lijk: gillende, jubelende en dansen de mensen. Sommigen maakten zelfs van pure vreugde gevaarlijke salto's. Sjah-in-sjah. (leve de keizer), werd er geroepen. Met grote spoed begon men gister middag de hoofdstad te versieren met enorme kronen van neonbuizen. Gisteravond floepten die in al hun stralende pracht aan en zetten de stad in een feestelijke gloed. Kort na de geboorte had de sjah zich naar de moskee begeven waar het graf van zijn vader is. om Allah te danken voor het vervullen van zijn hartewens. Wat in twee vorige huwelijken niet was gebeurd, werd gisteren werkelijkheid: de sjah van Perzië heeft een zoon, Perzië een troonopvolger. Uit de gehele wereld stroomden gisteren de geschenken en gelukwensen binnen. Van een onzer verslaggevers SOMEREN Door een zware botsing langs de kanaaldijk in So meren op de weg tussen Helmond en Weert zijn gisteren twee arbei ders uit Hees bij Oss om het leven gekomen. Zij zaten in een directie keet, die los achterop een vracht wagen werd vervoerd. Zes van hun kameraden en de chauf feur van de vrachtauto moesten met ernstige brandwonden naar verschil- lende ziekenhuizen in de buurt worden gebracht. Het ongeluk gebeurde tegen zessen, toen een vrachtauto met groente tegen de wagen, die de directiekeet vervoer de, botste. Geramd Ooggetuigen hebben de politie ver teld, dat de vrachtauto met de keet erop achter een andere wagen reed, die uitweek voor een fietser. De tweede wagen, een oude legerauto met rechts stuur die de keet vervoerde, is mee- uitgeweken. maar heeft daarbij waar schijnlijk te ver uitgehaald. De van de andere kant komende groenteauto ram de auto met arbeiders frontaal. Deze kantelde, de keet schoof er met de tien inzittende arbeiders af en ook de auto met groente ging met de aanhan ger op haar kant. Er ontstond een onbeschrijflijke ravage. Tussen de wrakstukken van de keet haalden toegeschoten automo bilisten, bijgestaan door de politie zes gewonden en twee doden: de 58-jarige J. van Tilburg, vader van acht kinde ren en de 27-jarige J. van Leyen, vader van twee kinderen AMSTERDAM De 55-jarige Am sterdamse chauffeur monteur P. L. de G., die onder invloed van sterke drank verkeerde, heeft gistermiddag met zijn auto een wilde rit door de Amsterdamse binnenstad gemaakt. Daarbij kwam hij twee keer in botsing met een personenauto, reed een ver- verkeerszuil omver, probeerde op een politieagent te paard, die hem wilde aan houden, in te rijden en slingerde vervol gens nog twee dames tegen de straat. De auto, die zwaar werd beschadigd, kwam vlak bij het politiebureau Raam- t poort tot stilstand, waarna De G. kon 1 worden gearresteerd. In zijn gezelschap bevonden zich nog twee personen. recleui van de Koninklijke Neder lanrise Jaarbeurs tc Utrecht. Tot nu voe werd de directie van de Jaar beurs gevoerd door twee directeu ren, mr. H. A. R. Schuit en dr. W. F. ,1. A. van Royen. AMSTERDAM. De bankbiljetten van 100 model 1947. van 25 model i 1949 en van 20 model 1945 en model 1955 worden ingetrokken. Voor 1 mei 1961 kunnen deze biljetten bij de Ne- derlandsche Bank ter verwisseling wor den aangeboden. De biljetten zijn gedateerd resp. 9 juli 1947. 1 juli 1949. 7 mei 1945 en 8 novem ber 1955. Op de biljetten van 100 is, rechts op de voorzijde, een vrouwenpor-gere scholen hebben staatssecretaris tret naar een schilderij van Rembrandt biabenrOuch verzocht net zevende en/of geplaatst, op die van 25 een afbeel- achtste leerjaar ook in dit schooljaar te ding van koning DEN HAAG. Ruim achthonderd la- De vice-voorzitter van de raad van be-! van hun maag, verklaarde hij. heer, mr. J. Milius, deelde mee dat. .,de; Hoe kwam dat? vroeg de familie, directie voorlopig hetzelfde zal blijven".; Wel is bekend, dat de raad van be- FpPSt Salomo. De biljetten niogën" handhaven. In bijna zeshonderd heer de laatste tijd grote activiteiten van ƒ20. model 1945. vertonen op de gevallen heeft de bewindsman dit niet heeft ontplooid om te komen tot een re- v oor zijde een portret van Willem HI, j toegestaan, zo deelt hij mee op vijgen organisatie van de leiding van de jaar- Van onze correspondent j NIJMEGEN -— Precies om twaalf uur gistermiddag zijn de B.B.-ers van de j oefening Copex weer uit de grond te voorschijn gekomen. Na op de minuut af zeven dagen afzondering aanschouw den ze knipperend met de ogen weer Hoe de toekomstige constellatie vanhet daglicht, de jaarbeursdirectie zal zijn, is nog on- Hij de uitgang van de ondergrondse zeker. De voorzitter van de raad van be-commandopost stond de luchtmachtkapel heer van de Jaarbeurs, dr. G. van der muziek te maken; familieleden van de Wal. verklaarde desgevraagd dat. door B.B.-ers stonden nieuwsgierig te wacli- de benoeming van de heer Van der ten. De eerste vraag die ze ste den Kwast „aan de beide huidige directeuren luidde: Nou, en hoe was het? Geweldig, geen enkele consequentie is opgelegd", zeiden de B.B.-ers. Eén zei dat niet. Dat was dokter Burg, Onvolkomenheden mejuffrouw Awater, kreeg dinsdag al een blindedarmontsteking. Zij is toen uit de bunker ontslagen Hoewel het een oefening was kregen de deelnemers allemaal een inzinking De één was dan gauw kwaad of kortaf, de ander zwaarmoedig. Ook daar zijn we overheen gekomen, zei de dokter. Mocht er nog wat wrok zijn achterge bleven van de ruzietjes, dan moet dat weggefeest worden. Daarvoor heeft de groep vijfhonderd gulden gekregen. Verjaardag Dat wordt dan weer feest. Want mid- die ook aan de oefening had meegedaan, den in de oefening, donderdag was de De eerste dagen hadden ze allemaal last heer F. J Kerke; jarig. Dat is onder gronds gevierd. Daarbij hebben de ge schenken die waren meegesmokkeld goede diensten bewezen Overigens is er die week hard gewerkt. Op de onmogelijkste ogenblikken werd alarm geslagen. Dat was zelfs gistermorgen nog het Andere voeding, antwoordde de dok ter. Ik heb er niets aan gedaan. Zoiets! stadhouder-koning, die van model" 1955 van* het Eerste-Kamerlid de heer Derk-' beurs. Er zijn onvolkomenheden gecon- is een kwestie var. wennen. geval, enkele uren voordat de bunker een portret van Buerhave. ,sen. istateerd, die tot een ingrijpen dwongen. Eén van de vrouwelijke deelnemers,! openging. Van onze Haagse redactie DEN HAAG De omstandigheid dal beschouwingen in persorganen over het ontslag van de directeur faunabeheer de belangstelling van net publiek hebben gewekt vormt ge<m aanleiding tot openbaarmaking van het rapport Langemeijer, aldus aerit de minister mede in antwoord op vragen van de heer Bakker fe-mm.). Op de vraag of het de minister be kend is dat één van de beschouwin gen van de hand van de secretaris generaal van het ministerie van landbouw is, antwoordt de minis- 'er ontkennend. Desgevraagd heeft de betrokken functionaris meegedeeld dat een aeige'ijke publikatie niet van hem is, aldus de bewindsman, Het K.N.M.I. in De Bilt berichtte gisteren om 23.15 uur: Half tot zwaar be wolkt met tijdelijk enige regen. Ma tige tot krachtige zuidelijke wind. Ongeveer dezelfde maximum tempe raturen. MIESJE: Feest in Perzië! 1 november: zon op 7.34, zon onder 17.12; maan op 16.43, maan onder 4.51. Van onze weerkundige medewerker Tal van depressies bevinden zich in een brede zone, die van de Amerikaanse kust tot in Siberië reikt. Ze zijn niet allemaal van even groot belang voor het weer bij ons. Die boven de Noordzee heeft daar gisteren de meeste in vloed op gehad. Er is opnieuw wat regen gevallen en voor de Deense kust heeft de wind flink uit het Oosten geblazen. Deze de pressie begon zich gisteravond op te vullen, maar toen was er al een nieuwe in aantocht van de Golf van Biscaje. Deze heeft de warme lucht uit het zoele zuiden in beweging ge zet, die gisteravond al van Frank rijk begon binnen te stromen. Die lucht zorgt voor zacht weer zon der dat van een verbetering kan worden gesproken. Integendeel, de bewolking zal weer toenemen en de regenzone, die gisteravond reeds West-Frank rijk had bereikt, zal ook in ons land de regen weer doen vallen. De tegenstelling met het noorden van Scandinavië is nu wel zeer groot; gisternacht vroor het daar op tal van plaatsen twintig tot 25 graden. Helsinki Stockh Oslo Kopenh Aberdeen Londen A'dam Brussel Luxemb. Parijs Bordeaux Grenoble Nice Berlijn Frankfort München Zürich Genève Locarno Wenen Iunsbr. Belgrado Athene Rome Ajaecio Madrid Majorca Lissabon max. temp. neersl. 7—19 in nur weer wind gr. C. in mm geli. bew. NO -2 0 7.w. bew. NNO 3 0 1. bew. stil 3 0 regen O 7 0,1 regen stil 9 2 zw. bew. OZO 12 0 onbew ZZW 13 1 geh bew. Z 13 0,1 regen ZZW 10 2 zvv. bew. Z 14 0 regen ozo 15 2 zw. bew. stil 18 0 1. bew. NNW 17 0 regen ozo 9 1 zw. bew. z 11 3 zw. bew. z 12 0 1. bew. O 15 0 zvv. bew. zw 15 0 I bew. stil 14 0 geh, bew. WNW 16 0 h. bew. W 9 o hbew stil 19 0 onweer WNW 24 0 geh. bew. ZZW 18 7 h. bew. OZO 20 1. bew. Z 20 0 zw. bew. zw 21 0 geh. bew. Z 20 1

Zeeuwsch Dagblad | 1960 | | pagina 1