Nieuw kerkgebouw in gebruik genomen te A. J. Polder Burgemeester Goes van ambt ontheven STEUTEL Ontwerp wet „denkt" niet voldoende aan Zuid-Sloe Spaans schip brengt jacht (beschadigd) naar Vlissingen Overdracht namens het Nationaal Rampenfonds Wegschap Walcheren maakt geen recreatie-wegen FEESTDAG VOOR GEREFORMEERDE KERK Kudden verdwijnen in Zeeland Dr. No te boom, oud-burgemeester van Voorburg, waarnemer Antwoord op bezwaren van Meliskerke Belgische onderneming met confectiebedrijf in Vlissingen Ruime interesse voor „Doe-liet-zelf" Gewonde eigenaar (65) in ziekenhuis opgenomen Voor al uw kleding slaagt u zeker bij: W.F. Steutel&Zn. Sloopdok ivorclt doorgegraven Pittige modeshow trok een flinke belangstelling Foto-kaartleesrit van „De Dolphijn Ministerie heeft plannen nieuwbouw in ernstige studie Aanbesteding school A. J. Contant overleden B. en W. Middelburg over herindeling Gehele bebouwde kom St. Laurens zou bij Middelburg moeten Motie-Schorer Aanhechting Vrijdag 7 oktober 1960 ZEEUWSCH DAGBLAD Pag. 3 ANNA JACOBA POLDER. „Moge het licht van dit huis nog lang over deze polder stralen, ook voor degenen die, als u, op de pont moeten wachten, mis schien staan te foeteren." Het waren o.m. deze woorden waarmede de heer W. J. A. H. van Berkel namens het Natio naal Rampenfonds gisteravond het nieuwe kerkgebouw aan dê Gereformeerde Kerk van Anna Jacoba Polder overdroeg. En deze zinsnede over het helder stralende neonkruis, dat gisteren voor het eerst tot in verre omtrek was te zien was tevens de sym boliek van het eerste samenzijn in het kerkgebouw. Tallozen woonden de overdracht en de Ingebruikneming bij. De heer C. van Strien-de Visser, voorzitter van de com missie van Beheer sprak een openings woord en gaf een kort overzicht van de geschiedenis van de Gereformeerde kerk. Hij releveerde moeilijkheden bij het totstandkomen van de nieuwbouw en sprak hartelijke woorden van dank aan allen die medewerking hebben verleend. De heer C. van Berkel droeg namens het Nationaal Rampenfonds het bede huis aan de gemeente over. Hij wees er op dat voor het Rampenfonds hulpver lening bij de bouw van een kerk een meest gewaardeerde activiteit is. Met het aanbieden van een Avondmaatsstil aan ds W. Haverkamp en de bede dat het gebouw een waar Godshuis zal mo gen zijn droeg hij het kerkgebouw aan de gemeente over. Ds. Haverkamp aanvaardde de nieu we kerk in het besef veel dank verschul digd te zijn aan het Rampenfonds en aan allen die aan de bouw hebben me degewerkt. Ten slotte is het echter, al dus de predikant een geschenk van God zonder Wiens hulp deze kerkbouw niet mogelijk was geweest. Na het zingen van Psalm 84 vers 2 en 5 legde het oudste lid van de kerkeraad, de heer Bouling een bijbel op de kan sel. Hierna vond een kerkdienst plaats. Ds. Haverkamp gewaagde er in zijn preek van dat de wereld ondergaat en dat het enige houvast het woord van God is. Na deze eerste prachtige dienst wer den tal van toespraken gehouden. Bur gemeester L. J. de Jonge bood namens het gemeentebestuur gelukwensen aan, ds. F. van Dieren deed dit namens de andere kerken en ds. J. van der Klaauw namens de classis Tholen. Mede uit naam van de aannemers dankte archi tect C. Tuinhof voor de goede samen werking tijdens de bouw. GOES. Uit het rapport, uitgebracht op de. vergadering van de Nederland se Wolfederatie afd. Zeeland, in ,,De Landbouw" bleek dat tot en met 1959, de schapenhouderij in Zeeland sterk toe genomen is in vergelijking met de jaren vlak na de oorlog. Door liet huidige la ge prijspeil van de wol, zijn in 1960 ech ter verschillende grote kuddehouders er toe overgegaan hun kudden te verko pen, waardoor dit jaar een aanzienlijke daling te constateren valt. In 1959 werd een hoeveelheid van 55.139 kg ingele verd, waarvan 35 pet. uit België, tegen slechts 28.957 kg in 1960, waarbij echter de Belgische leverantie buiten beschou wing is gelaten. In 1959 werd van de leden voor een bedrag van 76.000 gulden aan wollen goederen afgeleverd. De heer W. A. Eis- man wetenschappelijk hoofdambtenaar van het Diergeneeskundig instituut te Rotterdam hield hierna een lezing over Schapenziekten en hun bestrijding. De laatste jaren wordt aan dit onderwerp steeds meer aandacht geschonken, doch de spreker wees er met klem op dat men vóór alles voor een verantwoorde voeding en goede hygiëne moet zorg dragen, en niet moet aarzelen bij ziek te een deskundige in de arm te nemen. GOES De minister van Binnenlandse Zaken, mr. E. H. Toxo- peus heeft gistermorgen in Den Haag in het hijzijn van de commis saris der Koningin, jhr. mr. A. F. C, de Casembroot de burgemees ter van Goes, de heer H. K. Michaëlis medegedeeld, dat hij zijn werkzaamheden in Goes moet beëindigen. Voorts ligt het niet in de bedoeling van de minister te bevorderen, dat de heer Michaëlis in Goes terugkeert. Met de waarneming van het burgerineestersambt is heiast, dr. J. W. Noteboom, oud-burgemeester van de gemeente Voorburg. De commissaris der Koningin heeft de gemeenteraad van Goes gisteravond in de raadszaal van Goes mededeling gedaan van het besluit van de minister. Er kan niet gesproken worden van ont slag, evenmin van ziekteverlof. Op zui ver informe legronden is een oplossing VLISSINGEN. Wanneer voldoende personeel verkregen kan worden zal in het voormalige bejaardentehuis aan het' Bellamypark een confectiebedrijf geves tigd worden. De Belgische eonfectie-in- dustrie „Confecta" die tot deze vesti ging besloot, onderhandelt reeds gerui me tijd met de gemeente Vlissingen over de verhuur van het ruime pand. De gemeente zorgt voor de nodige ac- comodatie zoals de centrale verwar ming waarvan het opnieuw in bedrijf stellen enige duizenden guldens zal kos ten. Het bedrijf zal normaal bij de Ka mer te Middelburg worden ingeschre ven en als Nederlands bedrijf haar werkzaamheden beginnen. Het gemeentebestuur van Tholen heeft onderhands aanbesteed de bouw van zes woningwetwoningen aan gebr. De Korte voor de som van f 58.500. GOES. Voor de van 5 tot en met 12 november a.s. te houden „Eerste Zeeuwse „Doe-het-Zelf" annex Handel en Industrie-tentoonstelling in de zalen „Krijger", bestaat een ruime belang stelling. Door de organisatoren is en wordt ge tracht behalve speciaal „Doe-het-zelf- mensen" met het nieuwste op dit gebied te doen kennismaken, de tentoonstelling voor iedere consument aantrekkelijk te maken. Behalve de nodige lectuur zullen zeer vooraanstaande firma's met alle nodige materialen exposeren om velerlei be zigheden „zelf-te-doen". Ook vele nieuwe artikelen voor het „huishouden" en de „tuin" zullen wor den gedemonstreerd. Een bijzondere attractie zal zijn een folkloristische inzending met Friese poppen en klokken. VLISSINGEN. Het Spaanse vrachtschip „Nano" arriveerde gistermorgen op de rede van Vlissingen met op sleep een beschadigd Engels jacht, de „Magyar", dat onmiddellijk om doktersassistente verzocht. De medische hulp bleek nodig te zijn voor de vijfenzestigjarige eige< naar van het jacht, de heer O. P. Allcokk. De „Magyar" was uit Calais vertrok ken om de oversteek naar Dover te maken. Aan xoord bevonden zich slechts (Advertentiën) WIJ LEVEREN U HET BESTE VOOR DE LAAGSTE PRIJS Kostuums Overjassen Regenjassen Pullovers en truien Jongens- en Kleuterjasjes Een oude zaak die een naam heeft op te houden KLEDINGMAGAZIJN Klokstraat 2Goes, tel. 6415 de eigenaar en zijn vrouw, de eenenzes- tigjarige Winnifred Allcokk Narvy. Mid den in het Engels Kanaal kwam de heer Allcokk tot zijn ontsteltenis tot de ont dekking dat zijn berekening voor de be nodigde brandstof niet geheel juist was geweest. De olietank was leeg. Na eni ge tijd rond gedreven te hebben in de woelige zee naderde een oud stoom schip. De bejaarde opvarenden wisten de aandacht van het schip te trekken. Het bleek het s.s. „Nano" te zijn onder weg naar Antwerpen. Het verzoek van de heer Allcokk, zijn jacht op sleep te nemen, werd ingewilligd. Bij de mano euvres voor het vastmaken sloeg het jacht echter plotseling tegen de scheep- huid van de „Nano" waarbij Allcokk, staande in het nauwe gangboord, tussen beide vaartuigen beklemd raakte en en kele ribben brak. Met veel moeite kon toch de tros overgebracht worden, waar na mevrouw Allcokk het jacht verder bediende. Na een moeizame tocht, op de rede van Vlissingen aangekomen, sleep te een redeafhaalboot van het Belgisch loodswezen de „Magyar" naar de vis sershaven. De heer Allcokk werd, op een brancard, via een lier op de wal getakeld en per ambulance naar het St. Joseph ziekenhuis overgebracht. De kranige mevrouw Winifred Allcokk bleef aan boord om de scheepszaken verder te behartigen. De „Nano" eigendom van de Com- pania Naviera Espanola te Madrid, heeft zijn reis naar Antwerpen vervolgd. VLISSINGEN. Het voor Simons's Metaalhandel bestemde gegraven sloop dok, dat aangelegd wordt in de land tong tussen het kanaal en de binnenha vens zal binnen twee weken door de N.V. Haven van Vlissingen opgeleverd worden. Vandaag (vrijdag) wordt de laatste dam die het dok nog van het wa ter scheidt, doorgegraven. Omdat de stand van het water hier voor te laag is, zal het dok echter niet volstromen. Telkens wanneer men een bodem van een gesloopt schip in het dok wil varen zal de Rijkswaterstaat voor een extra hoge stand zorgen. Dit is nodig omdat het dok niet voorzien is van een pompinstallatie en sluisdeuren. Reeds twee bodems van gesloopte schepen liggen te wachten om in het nieuwe dok tot schroot verwerkt te wor den. Over een week wordt de 3000 ton me ten de tanker „Laura" gesleept door de Nederlandse sleper „Hurnber" in Vlissingen verwacht om een zelfde lot te ondergaan. De „Laura" een z.g. La ke tanker, heeft tussen Venezuela en Curacao gevaren. Het schip heeft te vens een lading schroot aan boord. MIDDELBURG. De colleges van B. en W. van de gemeenten Vlissingen en Meliskerke hebben opmerkingen ge maakt en bezwaren ingediend naar aan leiding van de ontwerpbegroting voor het dienstjaar 1961 van het wegschap Walcheren. Het gemeentebestuur van Meliskerke had bezwaren tegen de ramingen, die betrekking hebben op de voorgenomen uitvoering van verbreding van een aan tal wegen, die in recreatief opzicht een belangrijke functie vervullen. De ge meenteraad is van mening, dat de op richting van het Wegschap Walcheren met name tot doel had, het beheer en onderhoud ter hand te nemen van de irï herverkavelingsverband aangelegde we gen. De raad acht het bepaald onjuist en voorbarig, nu er nog talrijke onze kerheden bestaan over de financiële consequenties van een te verwachten regeling financiering wegen buiten de bebouwde kom, zich de luxe te per mitteren landbouwwegen om te bou wen tot recreatiewegen, iets dat bui ten de eigenlijke taakverzorging in het Wegschap ligt. Temeer, nu de financiële positie van vele aan het Wegschap Walcheren deel- GOES. Een welgemeend applaus was steeds de beloning voor de char mante creaties, die de firma Berco ter gelegenheid van het 12%-jarig jubileum van de zaak, showde. Het aloude spreekwoord „Eenvoud is het kenmerk van het ware" ging volledig op, voor deze zeer goed verzorgde modeshow. Het voornaamste modekenmerk was de ronde schouderlijn, soms geaccentueerd door een enigszins gebogen streepdes- sin. Alle modellen muntten uit door een perfecte pasvorm en afwerking. Ook de al wat oudere dames werden niet ver geten. Mannequin Maria toonde veel chique en slank afkleder.de modellen, in effen kleuren, waarvan de garnering soms gevormd werd door een enkele knoop. Een der mooiste modellen was onge twijfeld een anthracietkleurige mohair mantel met een beschaafd bontkraagje van Indisch lam, die heel goed gedra gen kan worden door de niet zo heel slanke dame. Favoriet waren de zwart witte ruiten en ruitjes en mohair, bou clé- en Engelse tweedstoffen. Voor de teenagers werden leuke en praktische Sturka-jacks getoond. Een niet te verwaarlozen onderdeel van de show, vormden de hoeden, veelal elo- chemodellen van de fa. Eversdijk en Schrijver die de getoonde creaties een geheel apart cachet verleenden. GOES. De Z.A.V.M. „De Dolphijn" organiseert zaterdag a.s. een foto-kaart leesrit. De rit, vanaf hotel Terminus te Goes, heeft het karakter van een speur tocht. De deelnemers moeten tien foto's zoeken, die met de A.N.W.B.-kaart van Zeeland 1959 zijn te vinden. De rit telt mee voor het clubkampioenschap 1960. De rijders moeten zelfs een vergroot glas meebrengen. nemende gemeenten zo deplorabel is, dat voor het hoogst nodige onderhoud, laat staan de dringend nodige verbete ring van wegen en straten binnen de be bouwde kom, geen gelden beschikbaar zijn. De raad wenst niet, dat de gemeente Meliskerke het slachtoffer wordt van de algemene tendens overdreven waarde toe te kennen aan bevordering van re creatie en toerisme, waardoor de hier voor te treffen voorzieningen practisch overal voorrang verkrijgen. Het dage lijks bestuur van het Wegschap Wal cheren merkt in het antwoord op, dat het uitgangspunt van de raad Melisker ke volkomen onjuist is. Het wegschap is niet bezig „zich de luxe te permitte ren landbouwwegen om te bouwen tot recreatiewegen". Nog minder houdt het zich .bezig, aldus het antwoord, met het toerisme en recreatie-belangen. Het wegschap wil alleen het bestaande we gennet, waar het zich ook bevindt, in goede staat houden. Het wegschap maakt geen recreatie-wegen, maar moet voorzieningen treffen, die reke ning houden met de bestaande ver keersintensiteit. En nu is de realiteit, dat bepaalde wegen meer dan dan nor maal worden bereden, in verband met' het feit, dat Walcheren vele toeristen trekt. Deze wegen moeten de nodige aandacht hebben. Dit gaat echter zeker niet ten koste van andere wegen, die misschien een meer uitgesproken agra risch verkeer te verwerken krijgen. De bezwaren van Vlissingen lagen meer in het financiële vlak. Detailhandelsvakschool optimistisch MIDDELBURG. ,,Het heeft ons wel een paar zweetdruppeltjes g-ekost Voor de gehele verhuizing achter de rug was", dit vertelde ons de directeur van de Christelijke detailhandelsvakschool voor Zeeland, de heer P. Geelhoed. „Maar", voegt hij er direkt aan toe, „we zitten nu ook heel wat heter dan in de Nederstraat". Een rondgang door het gebouw de vroegere provinciale griffie leerde ons dat het Rijk de school niet in de kou heeft laten zitten. Practisch aüle Bchoolmeubelen zijn vernieuwd. De ge hele electrische installatie alsmede de centrale verwarming, zijn opgeknapt. Ondanks deze grote verbetering voor de heer Geelhoed en zijn staf zien zij toch met verlangen uit naar de dag waarop zij het nieuwe gebouw dat in de Stromenwijk zal verrijzen in gebruik kunnen nemen. Juist vorige week kreeg de school van het ministerie bericht dat de plannen voor de nieuwe school in ernstige studie zijn genomen. Wat het aantal leerlingen: betreft heeft de school nu het maximum bereikt, en ook daarom zal het prettig zijn wan neer de nieuwe school klaar zal zijn. gevonden, die geheel op zichzelf staat, zei de commissaris. De vertrouwenscrisis in Goes is met dit besluit in een beslissend stadium gekomen. Het is een langdurige geschie denis, die nog niet definitief is afge sloten. Het onderzoek, dat Ged. Staten instellen naar de administratieve aan gelegenheden van de gemeente, alsme de het justitiële onderzoek door de rijks recherche, is nog niet afgesloten. Wan neer deze onderzoeken worden afgeslo ten kon de commissaris ons in een ge sprek, na afloop van zijn mededelingen aan de gemeenteraad, niet mededelen. Wel zei de commissaris, dat het een zeer gecompliceerde kwestie is. Han gende dit onderzoek heeft de minister aanleiding .gevonden de burgemeester va nGoes mede te delen zijn werkzaam heden te beëindigen. Kennismaking Dr. Noteboom heeft gisteravond reeds kennis gemaakt met de dames en he ren raadsleden. Dat daarbij ook zijn echtgenote aanwezig was, werd ten zeer ste gewaardeerd. Hij heeft zich in Voor burg laten kennen als een rustige fi guur, die bovendien goed thuis is in de administratie der (gemeente. Naar de commissaris ons meedeelde was dr. Noteboom onmiddellijk bereid deze taak in Goes op zich te nemen. Het is ons niet bekend, welke mo tieven de minister van Binnenlandse Zaken hebben geleid tot het besluit burgemeester H. K. Michaëlis van Goes van zijn ambt te ontheffen. De commis saris der Koningin is daarop gister avond niet ingegaan. Hij deelde mede dat noch het administratieve, noch het justitiële onderzoek is beëindigd. Ver wacht wordt dat het van dit onderzoek afhangt of burgemeester Michaëlis die allerminst had gerekend op deze gang van zaken gedurende korte of lange tijd wachtgeld zal ontvangen. Te vens zal het van dit onderzoek afhan gen of bevorderd zal worden dat de heer Michaëlis in een burgemeester- of ander ambt eiders wordt benoemd, in dien hij dat wenst. OTJD-VOSSEMEER. In hotel Ambt werd donderdag in het openbaar aanbe steed het bouwen van een een-klassige kleuterschool welke gebouwd zal worden in de Schoolstraat naast het sportterrein. Er waren 12 inschrijvingen binnen ge komen. Hoogste was van de firma P. Hoppen brouwers uit Bergen op Zoom, voor 55.000, de laagste inschrijving van J. Smit Nieuw Vosmeer voor 45.440. De begroting bedroeg 50.000. Over de gunning zal later door B. en W. van Oud-Vossemeer worden beslist. „Dan behoeven we zeker geen wacht lijst aan te leggen, aangezien we dan over nog meer ruimte kunnen beschik ken dan hier het geval is", aldus de heer Geelhoed. Dr. J. W. Noteboom nam in 1958 afscheid als burge meester van de gemeente Voorburg wegens het berei ken van de pensioengerech tigde leeftijd. Hij is thans 67 jaar oud. Hij studeerde rechten en promoveerde in de rechtswetenschap. Na een korte loopbaan als par ticulier advocaat was hij enige tijd directeur van de Dr. Abraham Kuyperstich- ting in Den Haag. Aan het begin van de bezettingstijd werd hij gearresteerd. De bevrijding van Zuid-Neder land betekende voor dr. No teboom het einde van de ge vangenschap waarna hij be noemd werd tot militair commissaris. Deze functie bekleedde hij tot kort na mei 1945. Voor zijn benoe ming tot burgemeester van Voorburg in juli 1946 was hij directeur van het Lande lijk Zuiveringsbureau. Dr. Noteboom heeft lange tijd voor de ARP zitting ge had in de Provinciale Sta ten van Zuid-Holland. Hij is voorts Hoogheemraad van het Hoogheemraadschap Delfland en officier in de orde van Oranje-Nassau. Hij was voorzitter van ver schillende staatscommissies en kerkelijke (gereformeer de) organisaties. Dr. Noteboom is in Voor burg zeer gezien. Bij zijn af scheid in oktober 1958 heeft de Voorburgse burgerij zijn waardering laten blijken door hem een auto ten ge schenke te geven. Het ge meentebestuur begiftigde hem met de zilveren me daille van de gemeente Voorburg. Aan het begin van dit jaar trad hij enige tijd op als waarnemend' burgemeester van Culemborg wegens lang durige ziekte van de burge meester van deze gemeente. COLIJNSPLAAT. In de ouderdom van 82 jaar is te Colijnsplaat overleden de heer M. J. Contant. De heer Contant ls vele jaren gemeenteraadslid geweest van de Anti-revolutionnaire Partij, ou derling van de Gereformeerde Kerk, penningmeester van de Christelijke School, voorzitter van de Anti-revoluti onnaire Kiesvereniging. Daarnaast "be kleedde hij nog verscheidene nevenfunc ties. Een van de leuke importjaponnen uil Duitsland, met als enige garnering een reusachtige witte kraag, die Suze met veel gratie voor het voetlicht bracht. MIDDELBURG De gemeen teraad van Middelburg krijgt op vrijdag 14 oktober de gelegenheid zijn oordeel uit te spreken over de brief met betrekking tot de gemeentelijke herindeling van Walcheren, die b. en w. voorne mens zijn te zenden aan Gede puteerde Staten in antwoord op het schrijven van het provinciaal kollege over het ontwerp van wet. B. en w. vragen de raad aan de inhoud van deze brief zijn goed keuring te hechten. In het gereedliggende schrijven aan GS spreken B. en W. er hun voldoening over uit, dat het voorstel voor deze naar hun oordeel zeer gewenste herin deling thans spoedig aan de Staten-Ge- neraal ter behandeling zal worden aan geboden. Deze voldoening houdt echter niet in, dat burgemeester en wethou ders van Middelburg zich in aüe onder delen met het voorliggende ontwerp kunnen verenigen. In het kort brengen zij nog enkele van hun voornaamste be zwaren ter kennis van Gedeputeerde Staten. Nu de regering in de rijksbegroting voor 1961 gelden heeft uitgetrokken om een begin te maken met de uitvoering van het Sloe-plan is het naar de mening van het Middelburgse kollege onjuist indien niet bij de gemeentelijke herin deling ten volle rekening wordt gehou den met de te verwachten ontwikkeling in het Zuid-Sloe. In het totstandgeko men ontwerp gebeurt dit in onvoldoen de mate. Het lijkt B. en W. bepaald nood zakelijk dat het territoir aan de west zijde van het toekomstige industriege bied in het belang van een harmonische ontwikkeling in handen is van de bei de stedelijke gemeenten die de industri ële evolutie zullen moeten steunen en sti muleren, te weten Vlissingen en Mid delburg. In dit verband wordt gememoreerd dat deze beide gemeenten zoals bekend besloten hebben tot een nauwe samen werking als „dubbelstad", hetgeen reeds tot uiting kwam in volledig op elkaar afgestemde struktuurplannen. B. en W. willen GS andermaal de motie-Schorer, zoals die met algemene stemmen werd aanvaard in de raadsvergadering van 13 maart 1959, onder de aandacht brengen. Zij verklaren voorts met teleurstel ling te hebben gekonstateerd, dat de nieuwe noordelijke grens van Middel burg niet zo is ontworpen, dat de ge hele bebouwde kom van St, Laurens bij Middelburg wordt gevoegd. Het da gelijks bestuur van de Zeeuwse hoofd stad kan niet inzien dat voor de ont worpen grens een goede motivering is te vinden nu deze opnieuw op een wil lekeurig gekozen plaats de aldaar aan wezige lintbebouwing doorsnijdt. Het niet bij Middelburg gevoegde 'deel van St. Laurens komt zeer excentrisch te liggen in de nieuw te vormen agrarische gemeente Mariekerke, terwijl het reeds nu in feite één geheel vormt met de bebouwing van Middelburg en vele be woners telt die in deze stad werken. Met nadruk wijzen B. en W. er nog eens op, dat niet beoogd wordt een groot stuk agrarisch gebied bij Middel burg te voegen, maar uitsluitend het geheel en niet de helft van de kleine bebouwde kom van St. Laurens, waar van alle bewoners voor hetgeen uitgaat boven de dagelijkse behoeften volledig op Middelburg zijn aangewezen en voor wie als e.en opheffing van hun eigen gemeente vast staat een aanhechting aan Middelburg stellig geprefereerd zai worden boven een gedwongen herori ëntering op een nieuw nogal veraf ge legen centrum van veel geringer for maat. Nu op grond van juridische bezwaren in het ontwerp niet meer is opgeno men, dat de gemeenten behorende tot de kring Oostkapelle van de Vleeskeu ringsdienst zullen gaan behoren tot de kring Middelburg, maar dat daarover nader door de betrokken nieuwe ge meenten moet worden besloten, spre ken B. en W. de hoop uit dat Gedepu teerde Staten hun invloed zullen aanwen den n-viat voldaan wordt aan de wens van de wens van de minister van socia le zaken en volksgezondheid tot vor ming van grotere vol-ambtelijke dien sten, hetgeen in dit geval zal moeten leiden tot aansluiting bij de reeds ba- staande kring Middelburg.

Zeeuwsch Dagblad | 1960 | | pagina 3