ZON MEVR. POWERS: IK GELOOF NIET AAN HERSENSPOELING Integratie van Europa geremd door bureaucratie WEES ZIET NA 53 JAAR HAAR FAMILIE TERUG bedreigt record - oogst Na openhartig gesprek Adenauer - Macmillan Tariefsverhoging bij bussen niet te verwachten Wrede speling van lot bij emigratie BREEKT DOOR IK WILDE HAAR NIET VERBRANDEN MISLUKTE AANSLAG OP DUITS MINISTER Eyskens wil votum van vertrouwen MOORD ALS HUISWERK HOOFTMAN'S De BiltKoel BOEREN: DROOGTE MINDER ERG STREEKVERVOER HEEFT GOED JAAR Het weer overal „FALCON" of „BIG-BEN" regenkleding Tegenover Moskou Evenwicht Brussel „uitschakelen" Stella Prima op rots Geen triptiek meer voor Spanje Ommezwaai Indonesische troepen naar Congo Wereld-pilote AMELIA EARHART verongelukt of... terechtgesteld Hoofdkantoor' Gom, L. Vorststraat 90. Postbus 4, Giro 116666, telefoon Directie en administratie 01100- 2438. Redactie: 01100-2317, bij geen gehoor Chef redactie 01100-3991. Bijkantoren: Middelburg, Korte Delft 50, tel. 01180-2009, bij geen gehoor: 01180-4604. Postbus 26, Vlissingen, Nieuwendijk 33, tel. 01184-3224. Postbus 24. Tcmeuzen, Nieuwstraat 38, tel. 01150-3189: Zierikzee, Havenpark 24, tel. 01110-2991. Directeur: JACQ DE SMIT; Chefred.: G. J. BREUKER Zeeuwsch Dagblad PROTESTANTS-CHRISTELIJK DAGBLAD VOOR ZEELAND Losse nummers 13 cent. Abonnementsprijs 0,56 per week, 7,per kwarta< Advertentietarieven op aanvrage. - Rubriek Kabouters 7 cent per woord met een minimum van 1, 16e JAARGANG No. 4628 Vrijdag 12 augustus 1960 COALITIE" BONN - LONDEN HET beste waarop ik durf hopen voor mijn man is een lichte straf. Dit zei mevrouw Barbara Powers, de 25- jarige echtgenote van de piloot van de U-2 die de volgende week in Moskou te recht zal staan, gisteren in een pers conferentie in Washington. De foto van mevrouw Powers, giste ren radiografisch overgeseind uit Ameri ka, toont op treffende wijze dat de span ningen van de laatste weken niet van mevrouw Powers zijn afgegleden. ZU was het niet eens met sommige schriftkundigen die uit Powers' brieven uit de gevangenis meenden te mogen opmaken dat hij het slachtoffer van een hersenspoeling was geworden. „Nee", zei zij, „daarvan heb ik in zijn brieven niets kunnen merken". Mevrouw Powers, die later dan haar schoonouders naar Moskou reist, ver telde dat zij op 8 augustus een nieuwe brief van haar man had ontvangen. DE ouders van Powers vertrokken gis teren per vliegtuig uit New York naar Moskou, in gezelschap van twee huisvrienden. Powers' vader vertelde dat hij over zijn zoon had gesproken met Richard Nixon, de vice-president van de Verenigde Staten, en dat deze hem de steun van de Amerikaanse re- gerijig had toegezegd. Verder wilde hij zich daarover niet uitlaten. Een van de vier Amerikaanse juristen die tevergeefs hebben aangeboden Po wers in Moskou te verdedigen Po wers heeft een Russische verdediger toegewezen gekregen gaf in Washing ton, nadat mevrouw Powers gesproken had, zijn inzichten. HIJ zei dat het onjuist was Powers te beschouwen als een beroeps spion. Powers, zei hij, had zich in te genstelling tot gewone spionnen niet vermomd. Ook had hij niet verheeld dat hij spionage had bedreven. Powers zou volgens hem het beste een „verkenner" genoemd kunnen wor den. De vlucht die hij uitvoerde was ook een verkenningsvlucht. Van onze sociaal-economische redactie ROTTERDAM. Nu de maand september in het verschiet komt, doen berichten de ronde dat het ministerie van verkeer en water staat de eerste aanvragen om tariefs verhoging van busondernemingen in het streekvervoer zou hebben ont vangen. De 1ste september 1960 werd nl. vorig jaar tot peildatum ver klaard voor eventuele tariefsverho ging bij de betrokken ondernemin gen. toen deze vorig jaar met ingang Het K.N.M.I in De Bilt berichtte v gisteravond om 23.15 uur: Enkele ver spreide opklarin gen, maar koel weer. Matige, langs de kust tij delijk vrij krach tige noordelijke wind. MIESJE: De droom! 13 augustus: zon op 5.20. zon onder 20.09: maan op 23.11, maan onder 12.57. max. neersl. temp. 719 in uur weer wind gr. C. in mm Helsinki geh. bew. OZO 20 0 Stockh. onweer NW 19 13 Oslo regen stil 16 2 Kopenh. h. bew. zzw 19 0 Aberdeen zw. bew. N'NW 15 0.2 Londen regen N 15 22 A'dam regen N 15 8 Brussel regen ZZW 17 6 Luxemb. onweer z 19 1 Parijs "h. bew. zw 21 0.1 Bordeaux zw. bew. zw 25 0 Grenoble zw. bew. zzw 29 0 Nice h. bew. O 24 0 Berlijn regen zzw 22 0.1 Frankf. 7.W. bew. zo 20 1 München zw. bew. O 26 0 Zürich zw. bew. NNW 27 0 Genève geh. bew. ZW 26 0 Locarno geh- bew. stil 23 0 Wenen sw. bew. ZO 27 0 van 1 augustus een tweeploegen- toeslag van zes procent aan hun chauffeurs toekenden. SLECHTS HEEL ENKELE Van zeer bevoegde zijde vernemen wij dat een algemene druk van de busondernemingen in het streekver voer op het ministerie om toestem ming tot tariefsverhoging bepaald niet te verwachten is. Verzoeken om ta riefsverhoging als uitvloeisel van de ploegentoeslag zullen, zo zij worden ingediend, slechts» incidenteel zijn. De bedrijfseconomische positie van de busondernemingen rechtvaardigt dus in het algemeen geen eisen tot tariefs verhoging waar overigens in vele ge vallen een vervoerafstotende werking van zou uitgaan. Een van de zes gewonden bij het auto-ongeluk op de Hoofdweg bij de rijksweg naar Gouda, de 63-jarige me vrouw C. W. Jager-Poot uit Delft, is in het Coolsingelziekenhuis aan de daarbij opgelopen verwondingen overleden. (Advertentie) De Bilt verwacht nog meer regen Wij adviseren u: Neemt het beste van het beste en draagt Zowel voor dames als voor heren „FALCON" nylon jas of mantel (300 gr.) 49.50 Regenkleding Plein 40 Middelburg Van onze correspondent BONN De Europese eco nomische en politieke eenwor ding moet in het vervolg wor den bekeken in het grote ruime raam van de gehele wereld politiek. Zij dient een taak te zijn van de regeringen der Europese landen en niet van de Europese Gemeenschap met haar bureaucratische organen. Dit noemde gisteren de Westduitse re geringsperschef von Eckhardt het be langrijkste resultaat van de in totaal vier uur durende gesprekken van woensdag tussen de 84-jarige West duitse bondskanselier Adenauer en de achttien jaar jongere Britse eerste mi nister Macmillan. Deze conclusie leid de gisteravond te Bonn tot de gevolg trekking dat „Erhard dan eindelijk toch gezegevierd had over Hallstein Hel officiële communiqué dat gister middag na de tweede bespreking werd bekend gemaakt, heeft het over vrij moedige en vriendschappelijke gesprek ken over alle belangrijke vragen die Bonn en Londen aangaan. Macmillan en Adenauer waren het erover eens dat het in het belang van Europa's eenheid noodzakelijk is dat er een oplossing wordt gevonden voor de problemen die voortspruiten uit het bestaan van twee economische groepen in Europa: de E.E.G. en de E.V.A. (vrijhandelszone). Voorts werd gezegd dat de eenheid van de vrije wereld als een boven alle an dere zaken staand doel moet worden beschouwd; de oplossing van andere problemen moet dienen tot het berei ken van het hoofddoel. In feite betekent dit volgens politie ke kringen in Bonn het volgende: IBonn en Londen zullen in de toe komst één lijn trekken waar het de beoordeling van de Russische politiek aangaat. Het boterde al sinds Macmillans informatieve reis van an derhalf jaar geleden niet erg tussen Engeland en West-Duitsland dat altijd huiverig is geweest voor toenaderings pogingen tot Kroesjfcsjef. Sedert het mislukken van de Parijse topconfe rentie van mei zijn nu zo werd van Britse zijde gisteren openlijk te Bonn erkend ook de Britten de laatste schellen van de ogen gevallen. 2 Adenauer heeft bij Macmillan steun gezocht tegen de naar Fran se overheersing op het Europees continent strevende de Gaulle. De Franse president zou eind juli op slot Rambouillet onmiskenbare pogingen hebbe ^gedaan om Adenauer voor zijn karretA? te spannen, dat moest leiden naar ae vorming van een Westeuropees blok, bestaande uit Frankrijk, Duits land, Nederland, België, Luxemburg en Griekenland en onder Franse leiding Een blok dat als derde macht de door slag" zou moeten geven tussen het com munistische blok en de Verenigde Sta ten. In deze gaullistische conceptie was geen plaats voor Engeland, dat „een eigen blok" zou verwezenlijken tot grote schrik van Adenauer! De grijze kanselier heeft de afgelo pen dagen te Bonn gepoogd bij Mac millan steun te vinden voor een Engels tegenwicht tegen de Gaulle's aanspra ken op de leiding. Adenauer is daar mee volkomen afgestapt van zijn oude Europese idealen, die steunden op eën soort as ParijsBonn. Thans bij de vergaande politieke te genstellingen in de gehele wereld van de laatste tijd en de Amerikaanse hul- peloosheid die voortvloeit uit de ver kiezingscampagne. is het volgens de kanselier nodig dat Britten. Fransen en Duitsers de handen ineenslaan en elkaar niet in blokken vliegen gaan afvangen. 9 3 Voor het streven van de Gaulle, Macmillan en Adenauer zo blijkt uit de officiële interpretatie van het slotcommuniqué is het thans gewenst het Brusselse bureaucratische hoofdkwartier van de Europese inte gratie onder leiding van de Westduitse prof. Hallstein op het politieke eenwor dingsfront uit te schakelen. Te Bonn heeft daarmee de wil van de minister van economische zaken, prof. Erhard, doorgezet die een opening in de lan den van de vrijhandelszone steeds uitermate gewenst heeft geacht en wie de fantasieloze en stijve juridische methoden van Hallstein en de zijnen een doorn in hel oog waren. Het over bruggen van de kloof tussen de E.E.G. en de E.V.A zou namelijk politiek en economisch geheel onttrokken moeten worden aan Hallstein en de zijnen, als de Gaulle en Adenauer voor hun idee steun zouden kunnen vinden bij de andere E.E.G.-partners waaronder Ne derland. Dit moet een zaak zijn van de regeringen, welker chefs in periodieke ontmoetingen de weg zullen moeten effenen voor specialisten uit de rege ringen zelf en niet uit Brussel. Van onze correspondent GELEEN Een wrede speling van het lot scheidde in 1906 de thans zestig jarige mevrouw M. Baggen-Balemans uit Geleen van haar ouders, vier broers en twee zusters. Drieënvijftig jaar lang zag zij niemand van haar familie meer terug, maar thans kan zij haar geluk bijna niet op. Tot 26 augustus logeren namelijk hij haar thuis een broer en een zus, die in de Amerikaanse staat: Michigan wonen en onlangs het besluit namen om de in 1906 in Nederland achterge bleven zus te gaan bezoeken. I De lange scheiding werd veroorzaakt door een vrij onschuldige kinderziekte. Op het ogenblik namelijk dat het gezin Balemans uit Baarle-Nassau in 1906 naar Amerika emigreerde, werd de toen zeven jaar oude Marietje ziek. f Met pijn in het hart besloten de ouders hun dochtertje in Nederland achter te laten. Zij bleef bij een tante i in Baarle-Nassau en zou later naar Amerika reizen. Van deze reis is nooit iets gekomen. Vrij plotseling stierven de ouders Balemans. BRIEVEN De tante van Marietje trok zich het lot van het weesje aan en voedde het kind op. Later trouwde Marietje Bale mans met de Limburgse mijnwerker Baggen. Samen wonen zij thans in Ge leen. Haar man is gepensioneerd. Mevrouw Baggen-Balemans bleef cor responderen met haar broers en zus ters in Amerika. Twee broers zijn in tussen gestorven. Haar oudste broer Karei was na de tweede wereldoorlog plotseling verdwenen. Mevrouw Baggen vernam dit van haar hus Lucie, die in Ravenna (Michigan) woont, waar haar man een grote kippenfarm heeft. Zus Lucie verzocht mevrouw Baggen om eens te onderzoeken of broer Karei misschien met de Amerikaanse troe pen in Europa terechtgekomen kon zijn. Het bleek evenwel, dat broer Karei in Florida woonde^ Hij schreef namelijk op een goede dag een brief aan zijn Nederlandse zus waarin hij om een geboortebewijs vroeg. Zus Marietje voldeed aan dit verzoek en bracht broer Karei weer in contact met haar andere Amerikaanse broer Cor en naar zussen Anna en Lucie. ONTROEREND Twee van hen broer Cor werkt op een autofabriek in Flint en zus Lucie namen daarop het besluit om naar Ne derland met vakantie te gaan. Het weerzien met zus Marietje was dezer dagen allerhartelijkst en ontroerend tegelijk. Bij het afscheid was mevrouw Baggen zeven jaar en haar zus Lucie één: broer Cor was toen vier jaar oud. Toch kostte het haar weinig moeite om j haar familieleden te herkennen. Foto's' waren mevrouw Baggen daarbij be hulpzaam. Tot 26 augustus blijven de twee Amerikaanse leden van het ge zin Balemans bij hun zus in Geleen lo geren. ,,Een hele poos, maar echt nog te kort om uitgepraat te raken over .de voor bije 53 jaar", meent mevrouw Baggen- Balemans. Broer Cor en zus Lucie hebben haar al uitgenodigd om in Amerika een tegen bezoek te brengen. TROOST Van onze weerkundige medewerker Ook gisteren is het voor velen weer een verregende dag geworden. Vooral in Zeeland waar zowel Vlissingen als Zierikzee 24 millimeter regen, gevallen in twaalf uur tijds. meldde heeft het hard geregend. In het gisteravond om zeven uur geëin digde tijdvak van 36 uur is in Hoek van Holland 55, in Vlissingen 44, op Ypenburg 38, in Valkenburg bij Kat wijk 33 en op Schiphol 32 milllimeter regen gemeten; op Terschelling was het maar 0,2 en in Den Helder één mil limeter. Het noorden heeft het dus een stuk beter gehad dan het midden en zuiden van het land, ook gisteren nog. In Gronin gen en Friesland is het gisteren pas in de namiddag gaan regenen. Gisteravond om 9 uur regende het nog op de meeste plaatsen in ons land, in Zuid-Limburg zag men bovendien het weerlicht uit een onweersbui boven Duitsland. Heel langzaam komt de depressie steeds dichterbij. Gisteren heeft zij ongeveer de Franse kust van Het Kanaal volgd. Verwacht mag worden dat zij ,,Ik weet nog niet wat ik zal doen. In 1938 wilde ik mijn Amerikaanse familie gaan bezoeken, maar die reis eindigde voortijdig in Engeland. Ziekte nood zaakte mij terug te keren en dit feit en mijn leeftijd maken mij thans een beetje huiverig voor een lange reis, maar geheel onmogelijk is het natuur lijk niet. Mocht het onmogelijk blijken dan is het blije weerzien van thans voor mij een prachtige troost", aldus, mevrouw Baggen-Balemans. Ik zei duidelijk: vanilleijs Gearresteerde Van onze Amsterdamse redactie AMSTERDAM De 49-jarige meu belmaker, Gijsbert v. d. V., die woens- Franse TusT"van'Tlèt TGnaaïgê"- dagmiddag een 32-jange verpleegster ,».gd. Verwacht mag worden dat zij van het oranje-groene kruis met ben- vandaag dicht langs of over ons land zine heeft overgoten, is gisterochtend a. a.vmAP in het. huis "(ran vripnripn aan hp naar het oosten zal trekken. Zodra zij voorbij is zal de wind naar richtingen tussen west en noord draaien en wat sterker worden. Hoewel de lucht die thans naar ons land zal stromen, er zeker niet warmer op wordt, zullen de opklaringen die er dan zijn te verwachten, wat vergoeden. De temperatuur kwam gisteren niet bo ven de achttien, in het westen \'an het land veelal niet boven de vijftien gra den uit. Daarin is vanmiddag als de zon eens zal doorkomen nauwelijks verandering te verwachten. vroeg in het huis van vrienden aan de Lijnbaansgracht gearresteerd. De man geeft toe, dat hij de brand stof over zijn slachtoffer heeft uitge stort, doch hij ontkent de bedoeling te hebben gehad haar in vuur en vlam te zetten. Van de lucifers, die na zijn vlucht uit het wijkgebouw aan het Marnixplein zijn gevonden, zegt hij niets af te weten. Volgens zijn verkla ringen wilde hij de verpleegster alleen maar aan het schrikken maken. Ook een vlijmscherp hakmes, dat hij bij zich had in een weekend-tas, had vol? gens hem niets te betekenen. De arrestatie is betrekkelijk eenvou dig in haar werk gegaan. In de loop van woensdag had de politie allerlei kennissen van de meubelmaker bezocht, om te kijken of hij zich daar verscho len hield. Bij de vrienden aan de Lijnbaans gracht belde hij gisterochtend vroeg aan. De vrienden, die al bezoek van de recherche hadden gehad, alarmeerden de politie. Zonder enig incident kon de^ man toen word engearresteerd. Morgen zal hij voor de officier van justitie worden geleid. Eigen nieuwsdienst ROTTERDAM. De kustvaarder Stella Prima van de Rotterdamse Scheepvaartmaatschappij Stella Maris is in de Aegeïsche Zee bij het eiland Skiabhos op de Lephtarï Rock gelopen. Omdat het schip water maakt, heeft de kapitein in Piraeus gevraagd om een sleepboot met be-rgingsmaterieel. Hij heeft de rederij radio-telefonisch meege deeld. dat de veertien opvarenden behou- I den zijn en dat het schip geen gevaar loopt. De Stella Prima, die een draagvermo gen heeft van 935 ton, was met een la ding chroom erts onderweg van het Griek se eiland Volos naaT Saloniki. Mevrouw Baggen-Balemans tussen I haar broer en zus bij hun aankomst I op het heli veld. Van onze correspondent BONN Op de minister van justitie van de Westduitse deel staat Noord - Rijnland - Westfalen, Flehinghaus, is gisteren een mis lukte bomaanslag gepleegd. Een onbekende uit Kehl in Zuid-Duits- land had de minister een pakje gestuurd, waarin zich een helse machine bevond. Toen de secre taresse van de minister het open maakte. ontplofte tot haar geluk de bom niet. Het is niet bekend waarom deze aanslag op Flehinghaus is ge pleegd, daar de minister de laat ste jaren in het Westduitse poli tieke leven nu juist niet op de voorgrond trad. BRUSSEL (Belga) Na een onder houd dat premier Eyskens gistermid-j dag met koning Boudewijn heeft gehad over de positie waarin België is geko men nu het Congo en de basis in Ka- tanga kwijt is geraakt, heeft de pre mier bekendgemaakt dat de regering niet onmiddellijk zal aftreden. De Ka mer is tegen woensdag bijeengeroepen om een regeringsverklaring over de politiek inz.ake Congo aan te horen. Daarna zal er een debat worden ge houden. PROGRAMMA Van onze agrarische medewerker ROTTERDAM. De sloten staan tot aan de rand toe vol, het land staat hier en daar blank en de boeren zien evenals de vakantiegangers de augus tusmaand hun oogstmaand verregenen. half september zijn. Men rekent erop dat toch nog tot na Kerstmis zal worden doorgewerkt. Het zware gewicht van de bieten betekent echter geen extra grote suikeroogst, omdat bij het tekort aan zonneschijn het gehalte aan suiker te laag blijft. Bij al deze sombere berichten is het een geluk dat de installaties voor het kunstmatig nadrogen van graan de laat ste jaren snel in aantal zijn toegenomen zodat het koren als het eenmaal is gê- dorst tegen verdere beschadiging kan Waar het koren al is gemaaid, kan worden beschermd de oogst niet worden binnengereden en Vergeleken met vorig jaar wordt de het graan dat nog ongesneden te velde j boerenzegswijze weer bevestigd, dat staat, kan niet worden gemaaid. De een droog jaar altijd meevalt maar een zware maai-dorsmachines. gevaarten die nat |aar altijd teleurstelt, achttien tot dertigduizend gulden kos- Na afloop van dat debat zal de regering «CI,tv,ien luLuuei 1? 7 t x laten stemmen .pver een iriotil vanstaan ongebruikt in de schuren. Zelfs vertrouwen. waar de grond voldoende stevig zou Wanneer de regering deze stemming I zlJn voor de machines, zouden de ha:- overleeft zal zij de Kamer begin sep-|men en aren te nat zijn om te kun- tember een regeringsprogramma voor- nen maaien en dorsen, leggen dat voorziet in ingrijpende her- Advertentie vormingen op bestuurlijk, economisch en maatschappelijk gebied. De nieuwe regeringspolitiek zal gericht zijn op bevordering van de economische bloei en welvaart. De uitvoering van dat regeringsprogramma zal zeker een wij ziging in de samenstelling van de re- E\ gering meebrengen, zei Eyskens. „SCHOT" Na En dat terwijl de gewassen er zo prachtig voor stonden! Er werd een recordoogst verwacht zowel van de gra nen ais van de aardappelen en de bieten. Het graan vooral haver en gerst wordt op het ogenblik bedreigd door „schot", waarbij de korrels door de nat- I heid in de aar gaan kiemen. Bij de aardappels bedreigt de beruchte deze verklaring moest de premier aardappelziekte ondanks zware besproei ingen de knollen met verrotting. Het hooien stuit na zulke zware buien op bijna onoverkomelijke moeilijkheden. RAAG vragen beantwoorden. Een ervan was of België nu de order voor honderd vliegtuigen van het type Starfighter zal intrekken. Eyskens antwoordde: ,,Ik kan niets toevoegen aan" hetgeen ik al eerder heb gezegd, namelijk dat het militaire programma zal worden gewijzigd." Eigen nieuwsdienst DEN HAAG. Toeristen behoeven 'bij overschrijding van de Spaanse grens a met een motorrijtuig niet langer in het het twaalfjarige jongetje J. Mooy onder 'bezit te zijn van een carnet of triptiek, een auto gekomen. Het is ernstig gewond Voor vijf peseta's verstrekt de Spaanse naar het ziekenhuis in Alkmaar ge- douane een tijdelijk toegangsbewijs. bracht, waar het is overleden. In Limmen (N.H.) is gistermiddag De grootste wending in zijn politie ke denken heeft met deze voorstellen ongetwijfeld Adenauer gemaakt. Hij heeft hiermee opnieuw blijk gegeven van een uitermate soepel en tactisch manoeuvreren. Het is de omzwaai van een tien jaar lang volgehouden Euro pees integratiestreven op basis van een FransDuitse samenwerking naar een FransBritsDuits evenwicht bij een zeer brede, geheel Europa omvattende samenwerking. ALS NOOIT De suikerbieten beloven een oogst als nooit tevoren. De oppervlakte die met bieten is bezaaid staat ongeveer gelijk aan die van vorig jaar, maar de wortels zijn veel groter, zodat de suikerfabrie ken al hebben besloten hun campagne vroeg te beginnen. Dat zal dadelijk na NEW YORK Bij het onderzoek naarj de moord op een achttien-jarige jongen, politie door de „leraren" opgegeven als heeft de Nevv Yorkse politie, in Brooklyn een praktische les in moord. Zestien mannen, die connecties met de „school" hadden zijn gearresteerd. NEW YORK (AP) Het secretariaat De moord op de jonge» is volgens de; van de Verenigde Naties heeft gisteren Hebt u de verbijsterende onthullingen over dit oude luchtvaartmysterie gemist? Jammer! een soort school voor misdaad ontdekt. Jongelieden werden hier door beruchte misdadigers klaargestoomd voor ,,de grote misdaad". een bataljon militairen en een medische eenheid uit Indonesië aanvaard als bij drage aan de troepenmacht van de V.N. in Congo. Het bataljon telt ongeveer zeshonderd nian. Het zal uit Indonesië vertrekken Vier worden er nog gezocht. j De bende had voor een half miljoen j zodra er transportmiddelen beschikbaar dollar aan gestolen goederen in bezit. 1 zijn.

Zeeuwsch Dagblad | 1960 | | pagina 1