Spanning en chaos bereiken uiterste RODE MAAN KLOPT NIET P.T.T. pakt nieuwe zender Veronica Eerste troepen van Verenigde Naties in Congo aangekomen foe<6''>*y*e Eichmanns misdaden in Nederland op vakantie... Eersteling van Flevoland REGERING TE VEEL VOOGD Geen filmnieuws van de Tour INDIË: OLIE UIT RUSLAND Nijpend tekort aan Duitse arbeiders Geen zomer PROTESTANTS-CHRISTELIJK DAGBLAD VOOR ZEELAND Zaterdag 16 juli 1960 Eenvoudig bewijs Sloop noodwoningen aanbesteed Gevechten Stagnatie ONDERZOEK VAN ABRAHAM SELINGER BROMFIETSER REED TEGEN AUTO Eekhoorns in Haags park Marlot sterven NEGEN INBRAKEN IN TWEE NACHTEN Margarinefabrikanten bang voor boterafzet Werven Italianen PERFECTIONISME 20.000 Assens gloednieuwe watertoren lekt RECHERCHEUR OP HOOFD GESLAGEN GEEN TOURFINALE OP TELEVISIE Geen voorrang verleend: automobilist gedood Pakje boter maandag vijf cent duurder De BiltOpklaringen Hoofdkantoor: Goes, L. Vorststraat 90, Postbus 4, Giro 116666, telefoon Directie en administratie 01100- 2438. Redactie: 01100-2317, bij geen gehoor Chef redactie- 01100-3991. Bijkantoren: Middelburg, Korte Delft 50, tel. 01180-2009, bij geen gehoor: 01180-4604, Postbus 26. Vllssingen, Nieuwendijk 33, tel. 01184-3224, Postbus 24, Terneuzen, Nieuwstraat 38, tel. 01150-3189; Zterikiee, Havenpark 24, tel. 01110-2991. Directeur: JACQ DE SMIT; Chefred.: G. J. BREUKER Zeeuwsch Dagblad Losse nummers 13 cent. Abonnementsprijs i 0,56 per week, 7,per kwartaal1 Advertentietarieven op aanvrage. - Rubriek Kabouter* 7 cent per woord met een minimum van 1, 16e JAARGANG No. 4605 ULTIMATUM VAN LOEMOEMBA Eigen nieuwsdienst LEOPOLDSTAD. Te midden van een angstwekkende span ning zijn gisteren de eerste contingenten van de politiemacht van de Verenigde Naties in Leopoldstad aangekomen. Zij waren af komstig uit Ghana en Tunesië. Het was duidelijk dat hun aankomst eerder zou leiden tot vergroting van de spanning dan tot kalmering van de opgewon den gemoederen. Premier Loemoemba, die gisteren in het Con golese parlement een uiterst felle nationalistische rede had staan houden, had namelijk verklaard dat alle troepen van de Verenigde Naties die het zouden wagen samen te werken met de Belgen, het land onmiddellijk weer zouden moeten verlaten. Daar echter het vliegveld van Leopoldstad en de hoofdstad zelf in handen van Belgische troepen zijn, is een vorm van samenwerking tussen troepen van de Verenigde Naties en de Belgische legerleiding onvermijdelijk. Resoluut grepen Belgische parachutis ten woensdag in om de chaos in de jonge staat Congo zoveel mogelijk te beperken. Deze twee foto's geven een beeld van de verovering van het vliegveld Ndjiïi by Leopoldstad door Belgische parachutisten. Na een be storming van het stationsgebouw (fo to boven) hadden zij de macht spoe dig in handen. On de onderste foto ziet men Congolezen die zich hebben over gegeven en hun wapens inleveren. Afziende van de vraag of de Russische afbeeldingen van de achterkant van de maan houts kooltekeningen zijn of niet hebben wij die afbeeldingen, zoals zy voorkomen in het rapport daarover van de akademie van wetenschap pen van de Sowjetunie, onderzocht. De verbluffende resultaten daarvan gaven ons aanleiding een artikel aan te kondigen over ,,de grootste en meest brutale verval sing" in de wereldgeschiedenis. Wij kozen die formulering welbe wust omdat de Sowjetunie er on langs blyk van had gegeven niet voor dergelijke brutale vervalsin gen terug te deinzen. Wij bedoelen de foto waarop zogenaamd de wrakstukken van de U-2 van de Amerikaanse vliegende verkenners Powers te zien waren. De foto die president Eisenhower openlyk een vervalsing heeft genoemd. Ons aangekondigde artikel over hetgeen er niet in de haak is met de Russische foto's" van de achterkant van de maan vindt u op pag. 7. VLISSINGEN. De uitslag van de aanbesteding voor het slopen van eli noodwoningen aan het Van Nistenplein en de Van Spiegelstraat is: 1. C. R. Hoorninck, Roosendaal met een toeslag van 5566.- 2. Gebr. De Witte. Westka- pelle met een toeslag van 4520.-. Ook werd de sloop van 24 noodwonin gen in 'het Havendorp aanbesteed. De uitslag was hier: 1. F. L. C. Hoorninck, Middelburg met een toeslag van ƒ666.- 2. Gebr. De Witte. Westkapelle met een toeslag van 380.-. De voorhoede van de Ghanese troe pen was al gearriveerd. Hun comman dant is de Britse generaal Alexander, die onmiddellijk na zijn aankomst in contact trad met de Belgische troepen, zich daarmee de woede van de Congo lese premier op de hals halend. Hier en daar is het gisteren weer tot gevechten gekomen tussen Belgische troepen en Congolese, wat de spanning nog verder verhoogde. Na de woedende rede van Loemoemba, die geen scheld woord ongebruikt liet om duidelijk te maken hoe hij over de Belgen denkt, werd Brussel officieel op de hoogte gebracht van een Congolees ultimatum, dat bevestigde dat de diplomatieke be trekkingen als verbroken moeten wor den beschouwd. Het ultimatum hield verder in: Binnen twaalf uur na aankomst van de eerste troepen van de Verenigde Naties moeten alle Belgische strijdkrachten worden teruggetrokken. 2 Leopoldstad en het vliegveld van de hoofdstad moeten binnen zes uur na dat tijdstip worden ont ruimd door de Belgen. 3 Alle Congolese bezittingen en fondsen die zich in België be vinden moeten onmiddellijk worden uitgeleverd.. Loemoembe's ophitsende rede is voor de blanken die nog in twijfel verkeer den of zij zouden blijven de laatste druppel in de overvolle emmer ge weest. Bijna geen Belg maakt zich nog illusies omtrent een toekomst in Con go. Grote zaken worden voor een appel en een ei overgedaan aan volkomen vreemden. De vliegtuigen naar België zijn voller dan ooit en nog steeds bren gen dagelijks honderden Belgen hun gezinnen in veiligheid in de landen die aan Congo grenzen. Het vertrek van bijna de gehele blanke bevolking zal verschrikkelijke gevolgen hebben Reeds nu stagneren vele belangrijke openbare diensten en het geld is praktisch op zeker na de algemene loonsverhoging van 30 pet. Loemoemba is zich dat blijkbaar be wust. Met overslaande stem riep hij de parlementsleden gisteren toe: „Niemand zal aan het einde van de maand kun nen worden betaald. Zelfs u zult nog geen tien franken van uw tractement kunnen beuren". Zoals men weet was een van de eerste maatregelen van het nieuwe parlement het vaststellen van bijzonder hoge salarissen voor parle mentsleden en ministers. Slechts waar de Belgen de rust hand haven heerst een schijn van orde. Dat geldt in bijzondere mate voor het af gescheiden Katanga, waar Belgische troepen de taak van ordebewaarders op zich hebben genomen en daarbij nauw samenwerken met de regering van premier Tsjombe. In alle andere steden en gebieden heerst de grootst denkbare chaos. Nie mand wérkt er meer, de blanken zjjn al weg of maken zich op om te gaan. Het voedselgebrek begint algèmeen te worden. Er zijn al plaatsen waar de stroom is uitgevallen omdat de cen trales niet meer werden bediend. Lang zamerhand verbreidt zich ook de open lijke vijandigheid van 4 Congolezen jegens blanken. Niet-Belgische blanken worden in de regel nog ontzien, maar ook zij schijnen de opgewonden Congo lezen te prikkelen, louter door hun aanwezigheid. Het is dan ook al voor gekomen dat bijv. Portugezen werden mishandeld. Loemoemba's ware aard trad gisteren duidelijker dan tevoren aan het licht toen hij dreigde met het inroepen van Russische hulp, wanneer de andere mogendheden geen einde zouden maken aan de agressie tegen Congo. Hij be weerde dat de "Verenigde Naties alles zo hadden geregeld dat het alleen maar in het voordeel van de Belgen was. Eerder op de dag had de Russische premier Kroesjtsjef reeds verklaard dat de Sowjetunie niet zou schromen „maatregelen van de meest beslissende aard" te nemen ten gunste van Congo wanneer de pogingen om dat land op nieuw onder het koloniale juk te brengen niet onmiddellijk werden ge staakt. WEMELDINGE. De heer D. J. uit Wemeldinge kwam op de kruising van de Noorderachterweg, nabij Bakkers' boomgaard, met zijn bromfiets in bot sing met een auto. bestuurd door de heer P. D. uit Wemeldinge. Auto en bromfiets werden beschadigd, maar de bestuurders kwamen met de schrik vrij. DEN HAAG (ANP) De Amerikaanse staatssecretaris van marine, de heer Wil liam B. Franke, zal dinsdagmorgen op het vliegveld Valkenburg aankomen voor een bezoek van twee dagen aan Nederland. Hij zal o.m. de staatssecretaris van de fensie (marine) P. J. S. de Jonge be zoeken. DE 53-JAR1GE LANDBOUWER de heer P. Dieleman uit Hoek in de buurt van Terneuzen is gisteren vlak bij zijn huis toen hij de straat overstak overreden. Hij is overleden aan de gevolgen daarvan. Van onze Amsterdamse redactie AMSTERDAM Een hoge functionaris van de Israëlische staatspolitie, de 46- jarige „commander" Abraham Selinger, is drie dagen in Nederland voor het ver zamelen van documentatiemateriaal over de Jodenvervolgingen in Nederland. De heer Selinger heeft daartoe contact op genomen met dr. De Jong, de directeur van het Rijksinstituut voor oorlogsdocu mentatie. Het verzamelde materiaal zal in Israël worden gebruikt bij het proces tegen de oorlogsmisdadiger Eichmann. Op het Israëlisch consulaat in Amster dam heeft de politiecommandant gisteren enkele mededelingen gedaan over het zogenaamde Bureau 0-6. Dit bureau werd als een buitengewoon justitieel instructie-apparaat na de arrestatie van Eichmann opgericht. Elf rechercheurs Elf politieambtenaren, van wie Selinger aan het hoofd staat, zijn belast met een onderzoek in de landen die gedurende de oorlog door Duitsland bezet zijn ge weest. Deze landen worden systematisch afgewerkt. Zo heeft Selinger reeds be zoeken aan Engeland en Frankrijk afgelegd. Het bureau 0-6 heeft toestemming gevraagd om het onderzoek ook tot de landen achter het ijzeren gordijn uit te strekken. Wanneer alle documentatie in Israël is uitgezocht, zal worden nagegaan in hoe verre en uit welke landen men getuigen tegen Eichmann zal dagvaarden. Naar verwacht zal het proces in het begin van het volgende jaar kunnen beginnen. De heer Selinger leidde gisteren zijn gesprek in met de mededeling dat hij niet wenste te spreken over zijn persoon lijke indrukken van de figuur Eichmann en het proces, dat, naar men aanneemt, als het grootste van deze eeuw de ge schiedenis in zal gaan. Dagelijks verhoor Eichmann wordt vrijwel dagelijks ver hoord. Zijn verklaringen worden op de band opgenomen en later vertaald. Daaruit worden de processen-verbaal samengesteld. Het is Eichmann toege staan om aantekeningen en opmerkingen te maken. Maar vraag me niet wat hij schrijft en wat hij zegt, aldus Selinger. Ik kan u echter verzekeren dat hij schrijft en dat hij praat. Geen geheim De resultaten van zijn onderzoek in Londen en Parijs noemde de politie functionaris veelbelovend. Ik ben hier overigens niet op een geheime missie. We hebben de Nederlandse regering om toestemming gevraagd. Het is zeker mogelijk, dat ook uit Nederland getuigen zullen worden opgeroepen, aldus* Selin ger, die in Polen is geboren en die zich lang voor de oorlog reeds in het toen malige Palestina vestigde. Gevraagd naar de taal waarin Eich mann wordt verhoord, antwoordde de politieman met een duidelijk ,,in de taal van de gevangene". Voor het overige sloot hij zijn mond als een klem. Ik heb maar een paar dagen en ik moet een verschrikkelijke hoop werk verzetten en ik kan natuurlijk maar heel weinig zeg gen, zo besloot Selinger. Van onze Amsterdamse redactie LAREN Voor de derde keer heeft de bijzondere radiodienst van de PTT delen van een zender voor de Veronica in beslag genomen. Het betreft thans twee zogenaamde trap pen voor de nieuwe grote midden* golfzender die in het radioschip zou worden gebouwd. De twee trappen stonden met an- Van een onzer verslaggevers DRONTHEN Vader Roelof Faken (34) is als een pauw zo trots de kleine hulpsecretarie van Lely stad binnengewandeld om zijn zoon Marinus aan te geven. Marinus is de eerste boreling van Dronthen in Oostelijk Flevoland en Dronthen is' de eerste definitieve nederzet ting in dit wijde, nieuwe land. Daarmee is Marinus het eerste „echte" kind van Flevoland ge worden. Er zijn meer kinderen geboren in Lelystad zelfs al zes jaar geleden, toen de dijk nóg niet eens dicht was en daarna ook in de kleine kampementen, die de arbei ders aan de Noordoostpolder een onderdak boden. In Dronthen, daar waar al stenen huisjes staan naast de houten keten, werd Marinus de eerste. Er zijn bloemen en fruitmanden naast het kraambed van mevrouw Marrigje Faken-Netjes (30) gezet. Namens „de jongens" en namens de vrienden. De twee oudere kin deren Albert Jan en Berend (ge boren in Kampen) hebben heer lijke dagen dank zij broer Marinus. Van onze Haagse redactie DEN HAAG. De eekhoornstand in het park Marlot in Den Haag gaat zienderogen achteruit doordat er een parasitaire darminfectie heerst. De gemeentelijke plantsoenendienst meende aanvankelijk dat de oorzaak lag in het bespuiten van het gewas met chemische vloeistoffen. Een onderzoek door dierenarts dr. H. H. Thalheimer wees uit dat zulks niet het geval was. De oorzaak is onbekend. Nu vele diertjes verzwakte ingewan den hebben is het raadzaam zo min mo gelijk voedsel te geven gedurende de zomer en de herfst. DEN HAAG Twee jeugdige Hage naars. de twintigjarige varensgezel A. B. van W. en de even oude chauffeur C. J. N. van V. hebben bekend in twee nach ten negen inbraken te hebben gepleegd. Zij werden betrapt bij het open maken van een geldkistje. De negentienjarige elektricien J. J. F„ die zij de tweede avond in een café hadden ontmoet, heeft bij een deel van de inbraken geholpen. De jonge mannen hebben in die twee nachten vierduizend gulden schade be rokkend. Dat is niet alleen de waarde van het gestolen goed, maar voor een groot deel braakschade. Zo werden uit een ra diozaak drie zakradio's ter waarde van vierhonderd gulden gestolen. Daarbij sneuvelde een spiegelruit die tweedui zend gulden kostte. der materiaal opgeslagen in een ga rage aan de Molenweg té Laren in Noordholland. De garage ligt tegen over de woning van een der technici- van de Veronica, de heer A. Derksen. De eerste keer dat zendapparatuur van de Veronica in beslag werd ge nomen was in december van het vov rige jaar; in februari hield de dou ane van Ter Apel een wagen met zendmateriaal aan. Het onderzoek is in handen van de Amsterdamse officier van justi tie, mr. R. L. Heukels. DEN HAAG. Het produktschap voor margarine, vetten en oliën heeft minister mr. V. G. M. Marijnen, de mi nister van landbouw en visserij, tele grafisch verzocht zijn goedkeuring te onthouden aan elke in het kader van de E.E.G. te nemen maatregel die de afzet van boter kunstmatig bevordert door gebruikmaking van gelden, opgebracht door de verbruikers van andere voe- dingsvetten, of die de vrijheid van aan koop van grondstoffen op de wereld markt belemmert. De bariton Lawrence Tibett is giste ren op 63-jarige leeftijd te New York overleden. Tibett is behalve op vele ope ra's ook als filmzanger opgetreden. Eigen nieuwsdienst DEN HAAG De voogdij van de regering bij het werven van Italiaanse arbeiders maakt het tewerkstellen van Italianen voor veel ondernemingen op zijn minst minder aantrekkelijk. Zo schrijft dr. E. W. Meier, secretaris-ad viseur van de Algemene katholieke werkgeversvereniging en het Katho liek verbond van werkgeversvakver enigingen, in het jongste nummer van De katholieke werkgever. Terwijl Duitsland, dat honderdduizend Italianen wil aantrekken, zeer actief is bij de aanwerving, is men ook in Neder land nog niet verder dan de voorberei ding. Die gebeurt dan ook met een der gelijk perfectionisme, dat zelfs het ont vangstlokaal op het station in tJtrecht te voren zal worden ingericht. De Italianen zijn echter nog steeds niet met de trein aangekomen. Wel zijn al veel ambtena ren naar Italië gereisd, want hoe won derlijk dit ook mag klinken, de regering wenst zelf de arbeidscontracten te slui ten? aldus mr. Meier. Volgens een schatting van de Europe se commissie kunnen in ons land 20.000 Italiaanse arbeiders worden geplaatst. Nederland heeft zoals bekend tot nu toe de mogelijkheid voor het toela ten van 2.000 Italiaanse werknemers ge opend. ASSEN De gloednieuwe watertoren van Assen, nog geen maand geleden met veel toespraken plechtstatig in gebruik genomen, blijkt te lekken. Waar het lek precies zit is nog niet vastgesteld, alle gezoek door deskundigen ten spijt. Zij hopen dat het een krimp- scheurtje is waardoor het water weg- sijpelt en dat de constructie van de toren, die een half miljoen gulden heeft gekost, in orde is. Voorlopig blijft nu de oude watertoren in gebruik. Die is al meer dan zestig jaar oud en wat bouwvallig, maar lekken doet hij niet. HILVERSUM De Hilversumse re chercheur van politie de heer J. de Vo gel is gisternacht bij zijn werk door twee mannen aangevallen. Hij was aan de achterkant van het station te Hilversum een man aan het schaduwen, die hij ver dacht van vernieling van een sigaretten automaat, toen hij plotseling met een ijzeren voorwerp op het hoofd werd ge slagen. De politieman kon na hechting van de wond naar huis gaan. Doordat bloed in zijn ogen was gelopen, heeft hij zijn aan vallers niet goed kunnen waarnemen. Eigen nieuwsdienst HILVERSUM. Er komt geen film- nieuws van de Tour de France. Noch in de journaals die gisteren in de bios copen zijn gaan draaien, noch in die van de volgende week zal iets van de belangrijkste wielerwedstrijd ter we reld te zien zijn. De vijf Franse journaalmaatsdhappij- en hebben geweigerd de Tour in hun programma's op te nemen, omdat naar hun mening de eisen van de leiding van de Tour dusdanig waren dat een vrije nieuwsvoorziening onmogelijk was. De tourdirectie wenste onvoldoende faciliteiten voor de cameramensen te verlenen en de lengte van de te ver tonen filmstroken vast te stellen. Voorts waren haar financiële eisen zeer hoog. De filmmaatschappijen hebben hun beslissing per brief meegedeeld aan de journaalondernemingen die films van de Tour besteld hadden. Deze brief is gisteren, onder andere bij Polygoon in Hilversum, ontvangen. Polygoon heeft nog iets van de Tour vertoond, namelijk flitsen van de eerste twee etappes, opgenomen door onaf hankelijke Belgische cineasten. Eigen nieuwsdienst BUSSUM In verband met de teleurstellende ervaringen in voor gaande jaren opgedaan, is besloten dit jaar de laatste etappe van de Tour de France, morgen-, zondag middag eindigend in het Pare des Princes in Parijs, niet door de Ne derlandse televisie over te nemen. Wel zijn er zondagavond de „tra ditionele filmflitsen in „Sport in beeld". Met eommentaar van Ba rend Barendse. V»n onze correspondent HEER HUGOWAARD Bij een bot sing tussen, twee auto's op de Rjustenbur- gerweg bij Heer Hugowaard is gisteren de Sl-jarlge E. VooyS uit Amsterdam verongelukt In volle vaart vloog hij op de auto van de heer M. de V. uit Lan- gendijk, die verzuimd had voorrang te verlenen. Tegen Do V. is proces-verbaal Opgemaakt Ze kan werkelijk met dieren om gaan! NEW DELHI (Reuter) Indië zal in de komende drie jaar ander half miljoen ton olieprodukten uit Rusland betrekken. Hiertoe is giste ren een overeenkomst gesloten. De totale waarde van deze import wordt op 200 miljoen rupees (ruim 159 miljoen gulden). Naar de Indische minister voor olie en brandstof meedeelde. lig gen de prijzen van de Russen bene den de wereldmarktprijzen en zijn de verkoopvoorwaarden zeer gun stig. De invoer uit Rusland dekt voor het grootste deel de totale in voer van Indië van kerosine en die selolie. Na de olieleveranties van Rusland aan Cuba, die zoveel stof hebben doen opwaaien, is dit de tweede grote fase in de Russische oliepoli- tiek, waardoor de gehele oliemarkt van het westen in gevaar wordt ge bracht. Eigen nieuwsdienst HA,AG- Het pakje roomboter wordt met ingang van maandag viif cent duurder. Dit is een gevolg van 7m'„fieZe Week d£°r het Pr<>duktschap S ,gei]om£" besluit de toeslag op binnenlandse botér te verlagen van een gulden tot tachtig cent per kilo avond ker*chtte ons flster- Loonsverhoging onvermijdelijk FRANKFORT (Reuter) De econo mische situatie van West-Duitsland wordt gekenmerkt door meer orders voor de industrie, langere levertijden en een toenemend tekort aan werk krachten. zo deelt het Westduitse ministerie van economische zaken mee. Deze factoren samen hebben druk op de prijzen uitgeoefend. De vraag naar werkkrachten heeft alarmerende afmetingen aangenomen. De bestaande produktiecapaciteit zou alleen^ dan ten volle kunnen worden gebruikt, wanneer de arbeiders hogere lonen en betere arbeidsvoorwaarden zouden krijgen. Op de lange duur kan men niet vertrouwen op de stabilise rende invloed van de internationale concurrentie op de prijzen, zo zegt het ministerie. In 1960 zullen de lonen in "West- Duitsland, vergeleken met 1959, met naar schatting 7 procent stijgen. LONDEN De Nederlandse ambassa deur in Londen, baron A. Bentinck, heeft gisteren een onderhoud gehad met de Engelse minister van buitenlandse zaken Selwyn Lloyd. Zij hebben van gedachten gewisseld over de betrekkin gen tussen de E.E.G. (de Zes) en de E.V.A. (de zeven) en de ontwikke- liingen op Cuba. MIESJE: Opklaringen, vooral aan de kust, maar voor namelijk in het binnenland ook lokale buien. Zwakke tot ma tige wind tussen zuidwest en west. Weinig verande ring in tempera tuur. W4t zal het weekeinde brengen? 17 Juli. Zon op 4.40, onder 20.52. Maan op 0.40, Onder 15.10. 18 juli. Zon op 4.41, onder 20.50. Maan op 1.09, onder 16.11. Van önfcè weerkundige medewerker Westenwinden zijn er de laatste da gen de oorzaak van dat het weer aan de kust heel wat heter is dan land inwaarts. Aan de kust scheen de zon, maar doordat de wind van zee kwam. werd de temperatuur er niet hoger dan hegentien graden. Landinwaarts was het iets warmer, in Twente is gistermiddag nog 22 graden gemeten, maar zodra een temperatuur van twintig graden was bereikt, ontston den buienwolken, die het ook giste ren weer niet bij overdrijven hebben gelaten. Plaatselijk zijn er flinke plensbuien gevallen, gepaard met hagel en onweer, om er blijkbaar de vakantiegangers aan te herinneren dat een zomermaand niet altijd zo merweer behoeft te brengen. Vandaag is ongeveer hetzelfde weer als gisteren te verwachten; mogelijk dat het in het binnenland over het algemeen iets minder buiig zal zijn. De kans is echter groot dat er zon dag een achteruitgang zal komen, want op dè rug van de hoge druk, die gisteravond boven de Britse eilan den naderde, volgt boven de Oceaan een hieuwe depressie, die er gister avond nogal actief uitzag. Toene mende bewolking, toenemende wind en toenemende kans op regen leken gisteravond het meest waarschijnlijke weer van het komende weekeinde. Advertentie

Zeeuwsch Dagblad | 1960 | | pagina 1