Exp enmentje van V ervoort Telefoon voor verdwaalden Heieen van Meurs moet en zal er voor vechten „DRIE IS TE VEEL" NIET VOOR K.R.O. programmai's Proberen Har mg Nederlands Kamerorkest naar Engeland Heleentje Denk aan Uw lijn Sukristo T f CO HOOGENDOORN TOCH VOOR T.V. NIEUWE MACHINE PERST BUIZEN DOOR DIJKEN 1 IN HET KORT radio ("televisie 1 i televisie i Zaterdag 11 juni 1960 ZEEUWSCH DAGBLAD Pag. 7 Twee doorgewinterde artiestenmet een warm hart voor hun vak, met een groot en dankbaar publiek komen voor het eerst voor Nederlandse camera's ^vandaag 1 T^EN ras-artiest, die al meer dan dertig jaar op de Belgische J-J en Nederlandse planken staat, in beide landen een goede oude bekende is in de radiostudio's, laat vanavond voor het eerst zijn gezicht zien op de vaderlandse beeldschermen. Een getaand gezicht, die verweerde kop van Willy Vervoort waarop de sporen van een hard en vermoeiend artiestenleven duidelijk zijn achterge bleven. maar vooral een menselijke kop, waar de intense belangstelling voor alles wat leeft met een zekere tederheid van afstraalt, een mildheid die voor een groot deel zijn ontstaan te danken heeft aan de belangrijkste periode in zijn eonferenciersbestaan; de zes en een halve maand die hij met zijn troepje in 1948 doorbracht „bij de jongens in Indonesië". Tonny Boucher en Willy Vervoort, die, geroutineerd als 7e zijn. debuteren voor de Ne derlandse televisie, om te pro- ren of hun gezichten bevallen. hoofd lag schokkend in het gras, Ton ny Boucher is de lach zelve. „Waarom weet je nooit precies", zegt Vervoort met zijn warme zware bariton terwijl hij peinzend grasjes trekt uit zijn smetteloos gazon, „maar dat optreden voor de militairen tus sen de twee akties in Indonesië in is voor ons nog steeds de waardevolste onderneming geweest die we ooit heb ben meegemaakt en ik kan me ook niet voorstellen dat. er. eens een tour nee komt dat ons dieper in het hart zal treffen dan die twee honderd da gen rimboe, kazernes en ziekenhuizen waar iedere mop die je tapt voor je eigen gevoel toch een tragisch tintje heeft en waar het simpelste liedje over liefde of Holland een vochtige glans doet ontstaan in die doffe solda- tenogen." Intussen zijn twee bruine vrouwen benen uit het landhuis over het malse grasveld gestapt, kruisen zich voor zichtig onder het charmante strapless zonnepakje en het blonde hoofd met de helblauwe ogen luistert aandachtig mee en als de woordjes „doffe solda- tenogen" door de warme Juniwind zijn meegevoerd zegt ze met haar schorre stem: ,.Ja. dat was echt de fijnste tijd van ons leven, want juist in zulke omstan digheden kom je tot de ontdekking dat je als artiest in de eerste plaats je hart moet laten spreken, van die jongens en mannen moet houden want dat is de enige manier waarop je ze werkelijk verlichting in hun misere en eenzaamheid kunt geven." Het is Tonny Boucher de vrouw van Willy Vervoort, die dit een beetje fa natiek zegt maar er dan opeens met vrouwelijke gevoeligheid aan toevoegt: ,,De jongens lieten hun dankbaarheid 7.0 sans gêne blijken dat ik mijn ont roering' nooit helemaal meester kon blijven." een onbedaarlijke lach en als we hen mogen geloven is dat wel hun sterk ste kant. „De mijne in ieder geval wel," merkt Tonny proestend op, „want lachen vind ik het zaligste dat er is. Laatst had ik een dispuut met de Wama's over de Metro-plannen in Rotterdam. „Die komt er nu beslist," zei Dick, „want ze durven met Feyen- qord niet meer over straat!" j De laatste woorden waren haast niet meer te verstaan want het blonde En als voorbeeld noemt ze de sol daat die plotseling op een avond voor baar stond in Padang met een potje haring in zijn hand dat hij pas uit Holland had gekregen. „Hij kwam he lemaal uit Palembang," voegt Tonny er met een beetje onvaste stem aan toe, „waar ik een paar dagen tevo ren tijdens onze show had gezegd dat ik hier alles had wat mijn hartje be geerde behalve haring en zoute drop. De afstand PadangPalembang is 700 km! Er komt een klein buurmeisje van een jaar of vier in een hel gestreept strandpakje de tuin indribbelen. Het lijkt wel of dit stukje bruine zon in eens heel Indonesië van de kaart veegt. „Ha, die Monique." roept Tonny Boucher enthousiast, ze springt op en even later heeft dit troetelkind van de Vervoorts al een luchtbuiteling achter de rug, want ons mooi de gelegenheid geeft een overstapje naar de televisie te nemen. „Is dit uw eerste optreden voor de camera's?" „In ons land wel, in België heb ik er al vijf achter de rug en daar was men erg enthousiast maar omdat we de Belgen op het gebied van toneel en cabaret vijftig jaar voor zijn wil dat natuurlijk helemaal niet zeggen dat ik vanavond een politiecordon nodig heb om mijn auto te kunnen bereiken." zegt Vervoort met een spotlachje waar op zijn eega laat volgen: „Je bedoelt net als voetbalscheids rechters?.. Ze schieten allebei in AMSTERDAM Het Nederlands Ka merorkest zal op uitnodiging van Ben- jamin Britten twee concerten geven 1 tijdens het muziekfestival in Aldeburgh. ^uffolk. Hel festival wordt vanavond j geopend met Britten's opera ,.A Mid summer Night's dream". i Zondag zal het Nederlands Kameror kest een programma met werken van Bach uitvoeren en maandag speelt het| werken van Haydn, Mozart, Schubert, Badings en Strawinsky. De concerten worden gedirigeerd door Szymon Goldberg die. evenals Maria Curcio en Haakon Stotijn, ook als solist zal meewerken. EEN taxichauffeur treft een klant die zich in Rotterdam van café naar café laat rij den. De klant heeft veel gedron- ken „Is er niets meer open- Ri] dan maar naar Parijs, chauffeurof recht de Maas in...." Maar de chauffeur stopt en geeft zijn passagier een goed advies. Zes cijfers draaien: de Rotterdamse zielszorg per telefoon Een ware gebeurtenis? De schrij ver Aart Komijn koos voor zijn te levisie documentaire een geval dat in de praktijk in honderden varian ten voorkomt. Hij heeft de inhoud van zijn ma nuscript met mensen van de Rot terdamse Zielszorg per telefoon be sproken en kreeg de verzekering dat het verhaal van Heleentjes vader helaas niet tot de uitzonderingen be hoort. Aart Romijn's documentaire „Naas tenliefde in zes cijfers", werd onlangs op telerecording opgenomen en zon dagavond door de NCRV-televisie uit gezonden. Het is zijn vierde tv-bijdra- ge. Op sobere wijze vertelt deze docu mentaire de geschiedenis van een echtpaar en Heleentje, hun invalide dochtertje. Om het kind het plezier van uitstapjes te geven, koopt de va der een auto op afbetaling. Van zijn gewone salaris kan hij zich deze luxe niet permitteren, maar hij is optimis tisch en hoopt op overwerk. Maar de praktijk is anders. De baas weet dat zijn medewerker ge noeg heeft aan zijn gewone werk en vreest dat er fouten te noteren zullen zijn als zijn kracht méér werk gaat verzetten dan hij aan kan. Als de auto in het gebruik een ..ge mak" blijkt waaraan veel onverwach te onkosten verbonden zijn. raakt He leentjes vader in paniek en maakt een ..wanhoops-toernee" door de nachte lijke stad. langs café's, om zijn zor gen te verdrinken. De schrijver Aart Romijn (de ra dioluisteraars kennen hem als de schrijver van de hoorspelserie Avond rust) heeft zélf in het afgelopen sei zoen weinig „avondrust" genoten. Overdag geeft hij als leraar Ne derlands les aan leerlingen van het Amsterdamse Christelijke Lyceum en na het corrigeerwerk vond hij tijd voor zijn hoorspelserie. het radio spel Ik wou, ik wil en een massaspel dat onder regie van Johan Bodegraven begin juni in het Rai-gebouw werd op gevoerd. Zoals wij reeds eerder meldden gaat Aart Romijn in september voor de NCRV-radio een nieuwe hoorspel serie schrijven, ditmaal niet over be jaarden, maar over de hedendaagse schooljeugd. De schrijver houdt zich aanbevo len voor tips van leerlingen en docen ten van zijn eigen school en ande re scholen. Direct aansluitend op de televisie documentaire Naastenliefde in zes cij fers. kunnen de kijkers zondagavond luisteren en kijken naar een vraagge sprek geleid door dr. E. Diemer uit Rotterdam, met ds. Teutscher en juf frouw Veneman van de Rotterdamse hulpdienst. ZATERDAG. De Nederlandse zen ders hebben beide een gemengd luchtig programma van weinig pretentie. Wat muziek en wat praat. Hilversum II geeft na achten (hoewel voor vele luisteraars van ds. Kater de avond om vijf voor acht begint) muziek van het Metropole- orkest. Muziek van de jaren '45—'50 met zang van Netty Rosenfeld en Tony van Hulst. Om 20.40 Paul Deen met een voordracht onder de titel De wereld van de fabel. Het allerplezierigste programma van Theo Uden Masman en Thom Kelling wordt om 22.40 uitgezonden. Een Hongaarse middagconcert wordt om tien voor half drie over Hilversum 2 uitgezonden. Het Om roeporkest o.l.v. Roelof Krol voert allereerst uit het Concert voor altviool en orkest van Tïbor Serly, leerling en vriend van de grote Bela Bartok. Solist in dit concert is de altviolist Klaas Boon. Het pro gramma iL-ordt besloten met een uitvoering van Ernst von Dognanji's Symfonische Minuten opus 36. Van Beethovens tweede piano concert in Bes, in vergelijking tot de andere vier concerten misschien wel het minst uitgevoerde, kunt u vanavond om half acht (Hilv. 1) beluisteren tijdens een concert, dat gegeven wordt door het Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Paul Hupperts. Solist is Gerard Iienge- veld. Het programma wordt ge opend met de Ouverture Leonore III, eveneens van Beethoven. radio «norgen j „U moet dit eerste tv optreden in ons land als een experimentje zien," zegt Vervoort nog bij het afscheid, „niet dat we bizondere dingen gaan doen, integendeel, we brengen be proefde nummers van ons repertoire, maar we willen weten hoe. om zo te zeggen, onze gezichten bevallen. Zijn de reacties gunstig dan wil ik graag een paar keer per jaar een speciaal tv-showtje maken Willy Vervoort, de man die van 1952 54 vier keer per jaar helemaal al leen de wekelijkse Bonte Dinsdag- avondlrein schreef en regisseerde, is een bedachtzaam man. hij weet dat de televisie een artiest kan maken en breken en voor dit laatste voelt hij bitter weinig, en wil dan ook alleen iets aanbieden wanneer hij de zeker heid heeft dat het bij het gros van de kijkers aanslaat. Lukt het niet dan is er voor hem nog geen man overboord want zijn hart heeft hij toch verpand aan gro te en kleine zalen in stad - en provin cie, van Groningen tot diep in het Vlaamse land waar hij al dertig jaar een klankbodem heeft. ZONDAG Anny de Lange houdt in de serie Meesterlijke Vertellingen op Hilversum I om 21.35 een voor dracht. Kort geleden nog hoorden wij een luisteraar de verzuchting slaken: wat hoor je toch weinig goede voor drachten. Wel u kunt er zeker van zijn. dat dit een goede is. Hilversum II geeft behalve muziek in vele soor ten om 20.45 een praatje over stie rengevechten. Laat u daarover ove rigens niets wijsmaken. Vele mooie woorden praten een stierengevecht niet goed. De muziek? Hilv II: 20.05 lichte platen. 21.00 balletmuziek. 22.00 de Zaaiers; Hilv. I: 20.15 Kaatje ben je boven (Jules de Corte), 22.05 Da vid Rose. Advertentie ia plaats van suiker (geennasrtaak) volgens de nieuw ontdekte formule. Doosjes van 150 tabl. I f. f.15 S00 tabl. i. f. 2.95. tooo tabl. k f. 5.59 bij apothekers en drogisten N.V. H. TEN HERKEL, HILVERSUM vandaag ZATERDAG Willy Vervoort, over al geliefd om zijn plezante weinig ge compliceerde humor, breng't vanavond een show van een uur op de televisie. Om 20.50 begint hij met een gezel schap waarin o.a. Ria Valk, Het Leedy Trio en de Pico's aan 'het programma Hartelijke groeten. Over Willy Ver voort zelf leest u meer op deze pagina. Voor zijn programma brengt de Avro om 20:20 de kroniek Flits en om 21.50 Vliegwereld. Vlaanderen brengt o.a. een artiesten parade uit Zandvoort (21.30) nadat de gebruikelijke feuilletons aan de beurt zijn geweest. Om 22.25 volgt de quiz Wie is wie. Met de wildwestfilm: Kudden, cow boys en bandieten begint vanmiddag om 15.30 het Duitse televisie-program ma dat verder bestaat liit een reporta ge over droomeiland Hawaii (16.15) een uurtje sport (g'ewichtsheffen) om 17 uur en vanavond om 22.00 een soort operette: Napolitana. waarin veel volksliedjes uit Napels de grondslag vormen voor een simpel verhaaltje. Om 21.45 volgen dan nog bokswedstrij den. DE actrice Heieen. van Meurs stapt vanmiddag nog ens de haar vertrouwde sfeer van de televisiestudio binnen en zodra ze het rode licht op camera twee ziet aangaan zal in een fractie van een seconde een zinnetje door haar hoofd flitsen: „Goedenavond dames en heren, hier is de Avro." Nee, vanmiddag is de V.P.R.O. aan de beurt en Heieen gaat dan een programmaatje voor de kinde ren aan elkaar praten. Maar denkt u niet dat ze dat in de eerste plaats doet omdat ze het leuk vindt. Nee, het klinkt wel een beetje ongeloof waardig, maar ze doet eigenlijk al leen maar dingen die haar moeite kosten, waar ze voor Vechten moet. En denkt u dan ook niet dat ze daar trots op is, want zo is ze van nature. MOEILIJK „Toen ik mijn rechtenstudie in Gro ningen had voltooid, kon ik uit twee banen kiezen, die allebei geknipt voor me waren: een bij de Verenigde Na ties en een bij de televisie, waar ik ook mijn juridische opleiding in de praktijk kon brengen. Maar dat trok me toch niet aan. Ik stam namelijk uit een geslacht van juristen en dat juridisch denken is me dus aangeboren. Daar heb ik nooit moeite mee gehz d. Het toneel daarentegen is veel moeilijker voor me. En ik heb echt enorm hard moeten aanpoten om me op de toneelacade mie in Londen te kunnen handhaven." Heieen heeft doorgebeten en dat doet ze nog dagelijks bij de Neder landse Comédie, een gezelschap waar ze ook volgend seizoen aan verbonden zal zijn. „Ik zit op het ogenblik in een moei lijke leeftijd wat toneel betreft: jon gere actrices knappen het jeugdwerk op en aan de rollen van rijpe vrou wen ben ik nog niet toe. Eigenlijk zie ik een beetje op tegen de tijd dat dat wel het geval is, want als ik iets bereikt heb krijg ik meteen de nei- gig om het te laten schieten en wat anders te beginnen." „Maar zo'n televisieprogrammaatje voor de kinderen zal je toch geen moeite kosten," „Meer dan je denkt. In de vorige Omnibus was ik er helemaal naast. Ik speelde de rol van gastvrouw en ik moet -het gewoon zijn. In deze te levisieuitzending moet ik me dus om schakelen van actrice die altijd een ander voor zich uitduwt naar Van Meurs privé, die helemaal ontspan nen en zichzelf, gezellig met de kin deren is." Ook dat zal lukken, want waar ze haar zinnen op heeft gezet, gebeurt onherroepelijk. Maar of ze de rit met het omnibusje tot het einde zal uit zitten is een open vraag. HELEEN van MEURS: deze keer niemand voor je uit duwen. televisie morgen ZONDAG Zwemmen, atletiek en paardensport staan er voor de sport- kijkers zondagmiddag op het program ma in een uitzending, die de NTS van Duitsland overneemt. In Hamburg wordt gezwommen en daar zwemmen Nederlanders mee, in Kassei ziet u de atletiekwedstrijden DuitslandNeder land en de paarden lopen in Keulen om de Union preis. (15.00 tot 17.15). 's Avonds laat de NCRV u achter de tralies in Artis kijken (20.00). Daarna gaat u op reis naar de Fid- zji eilanden en Siam met een ploeg van filmbaas Disney en om 21.05 volgt een documentaire over de. langzamer hand beroemd geworden Telefonische hulpverleningsdienst van Rotterdam. Wij hopen, dat dit programma het bijzondere, zeer nuchtere en toch zo hartverwarmende werk zal laten in de stille sfeer waar het zoveel goed doet. Tot slot van de NTS-uitzendingen om 22.00 sport. Vlaanderen heeft weer de muziek- kampioen op het programma staan en dat betekent: acrobatiek, zang, confe rencier Toni Corsari. Lou van Burg en veel muziek. Om 22.15 volgt een serieuze muziekuitzending. waarin men •kennis kan maken met o.a. de pianist Malcolm Frager. 0 Frans België heeft o.a. een ballet programma om 21.30 en vooral Buffa lo Bill. Morgenavond wordt er in Sport in beeld toch aandacht besteed aan de opening van de wereldkampioenschap pen veldhandbal voor dames, die zon dag in ons land beginnen, en in het bijzonder aan de ontmoeting Neder- land-Duitsland. Na van de zijde der Nederlandse sportpers genoegdoening te hebben ont vangen. heeft het Nederlandse hand- balverbond de boycot tegen Co Hoo- gendoorn opgeheven, die dus weer als commentator zal fungeren. Drie hoofdrolspelers in de documentaire van de NCRV, die zondagavond wordt uitgezonden: de telefoon, de wanhopige en Heleentje. Van één onzer verslaggevers OUDEWATER. Voor een aantal vertegenwoordigers van het ministe rie van defensie, Rijkswaterstaat, P.T.T., de spoorwegen en gemeente lijke bedrijven is gisteren in Schoon hoven een nieuwe buizenpers van Italiaanse makelij gedemonstreerd. Met behulp van deze pers, genaamd Hydromat, kaïi men met weinig moeite buizen tot een diameter van 22 cm dwars door dijken, spoorlijnen, wegen en gebouwen persen. Het nieuwe apparaat, dat sinds enige tijd opgang maakt in Italië en Zwitser land. werkt met druk van een klei ne hydraulische pomp die met de hand en motorisch kan worden bediend. De druk brengt een soort slede in bewe ging waarop de in te brengen buis wordt vastgezet. De slede kan buisstuk ken van ongeveer 2,5 meter de grond in persen. Indien de stukken met een mof aan elkaar worden bevestigd, kan de leng te van de buis vele tientallen meters groot worden. Bij Klagenfurt heeft men op deze manier zelfs een buis van hon derd meter onder een weg doorgeperst. Stalen kop De voorkant van het eerste buisstuk wordt voorzien van een stalen kop die stenen in de grond opzij drukt. Bij de gisteren gegeven demonstra tie werd een buis zonder veel moeite door een dijk geperst. De hele opera tie werd uitgevoerd door twee man: één aan de handpomp en één in de kuil om de daar opgestelde slede te bedienen. Volgens de deskundigen die de demon stratie bijwoonden, biedt deze vinding in ons waterrijk land met zijn vele dij ken en dijkjes zeker mogelijkheden voor de aanleg van water, en pompleidin- gen, het leggen van kabels e.d. toekeken- j De vlag uit voor de K.R.O. Deze om roep heeft gisteravond namelijk op overduidelijke wijze gedemonstreerd te beseffen wat kijkend Nederland al zo lange tijd node mist namelijk.... een derde man. Een derde man die ons voorlicht over de buitenlandse politiek. Daaraan hadden wij nou nog net be hoefte. Hoe bekwaam dr. De Jong van de Vara en mr. Hilterman van de Avro ook mogen zijn het werd werkelijk hoog tijd dat de K.R.O. nu ook eens met een eigen visie kwam. Als de V.P.R.O. en N.C.R.V. nu ook maar hun taak in dit opzicht eindelijk gaan verstaan, dan hebben wij binnen kort vijf voorlichters. Dat betekent dan vijf verschillende Kroesjtsjefs, Eisen howers, Olienhauers en Adenauers. En fin, de K.R.O is in elk geval gestart en voorlopig hebben wij dus gelukkig wat meer keus. Een reden om echt vrolijk te zijn, een vrolijkheid die naar wij hoopten door het Nijmeegse studentencabaret niet op een laag pitje zou worden gezet. Maar dat is een grote teleurstelling gewor den. De conférence was uitgesproken slecht, de liedjes tam en soms onver staanbaar. Wat ons betreft konden de Nijmegenaren zich maar beter bij hun ^opken houden. ZONDAG 12 JUNI HILVERSUM I 402 M ochtend KRO: 8,00 Nws; 8.15 Gram; 8.25 Hoog mis. NCRV: 9.30 Nws en waterst; 9.45 Gram. CONVENT VAN KERKEN: 10.00 Samenkomst v h Leger cles Heils. NCRV 11.30 Gram; 11.50 Gewijde muz. middag KRO: 12.15 Gram; 12.30 Strijkork; 12.55 Act; 13.00 Nws; 13.05 De hand aan de ploeg, lezing: 13.10 Gram; 13.30 Lichte muz; 14.00 Sopr eiv piano; 14.35 De vlie gende Hollander, praatje; 14.45 Kamerkoor; 15.00 Gram; 15.30 Muzikale lezihg; 16.00 Sport; 16.30 De Profeet van de nabijheid Gods, lezing. IKOR: 17.00 Remonstrantse kerkd; 17.50 Mensen, lezing. avond 18.05 Het geladen schip, lezingen; 18.30 Kan het ook zo?, godsd songs en chan sons. NCRV: 19.00 Nws uit de kerken; 19.05 Gram; 19.30 De gelijkenissen van Je zus, lezing. KRO; 19.45 Nws; 20.00 Katho liek onderwijs, lezing; 20.05 Licht progr; 20.45 U bent toch ook van de partij?, le zing: 20.55 Gram; 21.35 Voordr; 22.05 Gram; 22.25 Boekbespr; 22.30 Nws; 22.40 Avond gebed: 22.55 Religieuze muz met comm; 23.55—24.00 Nws. HILVERSUM II 298 M ochtend VARA: 8.00 Nws en postduivenber; 8.IS Voor het platteland: 8.30 Gevar progr: 9.45 Geestelijk leven, toespr; 10.00 Strijkkwar tet; 10.40 Boekennws; 10.50 Gram; 10.55 Cabaret; 11.30 Lichte muz. middag AVRO: 12.00 Gram: 12.30 Sportspiegel 12.35 Gram (verv); 13.00 Nws en SQS-ber; 13.07 De toestand i d wereld, lezing; 13.17 Meded of gram; 13.20 Gram; 14.00 Boek bespr; 14.20 Kamerork en piano; 15.20 To neelbeschouwing; 15.35 Clavecimbelmuz; 16.00 Dansmuz; 16.30 Sportrevue. VARA: 17.00 Zigeunerork; 17.30 V d jeugd; 17.50 Nws en sportuitsl. Daarna; Sportjourn. avond VPRO: 18.30 Ned herv kerkd. IKOR: 19.00 V d jeugd; 19.30 De open deur. le zingen; 20.00 (AVRO) Nws: 20.05 Gram; 20.45 Nieuwe voorschriften voor het oude stierengevecht, klankb: 21.00 Promenade ork; 21.45 Journ; 22.00 Lichte muz; 22.30 Nws en SOS-ber; 22.45 Gram; 23.15 New York calling; 23.20 Gram; 23.55—24.00 Nws. NEDERLAND AVRO, KRO. VARA en VPRO: 15.00— 18.00 Overn v d Duitse TV: Gevar port- progr. NCRV: 20.00 Progr over de dieren; 20.20 Filmprogr; 21.05 Documentaire: 21.50 Dagsluiting. AVRO, KRO, VARA en VPRO: 22.00 Sportact. DUITSLAND 12.0013.00 Intern borreluurtje: 13.15 13.35 VoetbaJrep; 14.30 V d jeugd; 15.00— 18.00 Sportreportages. (Regionaal progr: NDR: 19.00—19.25 Die Nordschau. WDR: 19.0019.25 Hier und Heute, journ); 19.30 Weekjourn; 20.00 Nws; 20.05 Gevar progr; 21.15 Rep; 22.00 Finale voetbalkamp voor amateurs; 22.50 Voetbalrep. BELGIë VLAAMS 14.30 Reisbeschr; 15.00 Weekoverz; 15.30 Landb kron: 16.00 V d jeugd; 16.55 V d kleuters: 19.00 Feuill: 19.30 Nws, act en journ; 20.00 Gevar progr; 21.30 Exploratie film; 22.15 Muzikale act; 22.35 Nws en journ. BELGIë FRANS 11.00—11.30 H Mis; 15.00 Film; 16.05 Sportprogr; 16.3517.50 Overn v d NTS: Unicef-kinderfeest; 19.00 Engelse les; 19.15 Film; 19.30 Feuill; 20.00 Journ; 20.30 Feuill; 21.30 Ballet.: 22.30 Journ en progr overz. MAANDAG 13 JUNI 1960 f RADIO HILVERSUM I 402 M ochtend NCRV: 7.00 Nws; 7.10 Gram: 7.30 Een woord voor de dag; 7.40 Gram; 8.00 Nws; 8.15 Radiokrant; 8.35 Gram; 9.00 V d zieken: 9.30 Gram; 9.35 Waterst; 9.40 V d vrouw; 10.15 Theologische etherleer gang; 11.00 Gram; 11.25 Voordr; 11.45 Gram. middag 12.00 Kamerkoor; 12.25 Voor boer en tuinder; 12.30 Land- en tumb med; 12.33 Grav; 12.53 Gram of act; 13.00 Nws; 13.15 Lichte muz; 13.45 Gram; 13.55 Idem 14.30 Gevar progr: 15.50 Gram; 16.00 Bij beloverdenking; 16.30 Clavecimbeirecital; 16.40 Kamermuz; 17.00 V d kleuters; 17.15 V d jeugd; 17.30 Gram; 17.40 Beursber; 17.45 Regeringsuitz: De Chinese bevol kingsgroep in Suriname (II). avond 18.00 Orgelspel: 18.30 Oude muz: 19.0'J Nws en weerber; 19.10 Gram; 19.30 Ra diokrant; 19.50 Gram; 20.30 Boekbespr; 20.45 Gram; 21.10 Muzikale wedstr; 21.40 Blaastrio; 22.00 Parlementair commen taar; 22.15 Gram; 22.30 Nws en S O S-ber: 22.40 Gram; 22.45 Avondoverd; 23.00 Tram: 23.45 Idem; 23.55—24.00 Nws. HILVERSUM II 298 M ochtend VARA: 7.00 Nws; 7.10 Gym; 7.23 Gram; 8.00 Nws; 8.18 Gram; 9.00 Gym v d vrouw; 9.10 Gram. VPRO: 10.00 Morgen wijding. VARA; 10.20 Gram; 11.05 Voordr; 11.25 Fluit en piano; 11.50 Mens en na tuur, lezing. middfig 12.00 Gram; 12.30 Land- en tuinb med; 12.33 Voor het platteland; 12.38 Gram; 13.00 Nws; 13.15 Voor de middenstand, le zing;' 13.20 Lichte muz; J3.45 Reisindruk ken; 14.00 Pianorecital; 14.30 Het num mer, hoorsn; 15.15 Koorzang; 15.35 Gram; 16.00 V d oudere luisteraars; 17.00 Oude liedjes; 17.15 V d touristen; 17.50 Mil comm. avond To1,-8»0! Nvv's en comm; 18.20 Lichte muz; IS.aO Openbaar kunstbezit; 19.00 Parlemen tair overz; 19.15 Regeringsuitz: mr L Tie- lenius Kruythoff, directeur v d stichting bevordering bescherming bevolking, spreekt over Oppassen en dus aanpassen* 19.30 Lichte muz; 20.00 Nws; 20.05 Lichte muz; 20.25 De grote stap, gesprek; 20.55 Sra,£ Nws; 22*40 Lezi"g over Jsra- el; 22.55 Gram; 23.15 Gram; 23.55—24.00 Nws. DUITSLAND ^ic00_:lS;20 d ■ieugd- (Regionaal progr NDR; 18.45 Die Nordschau. WDR- 18 45 Hier und Heute, journ. NDR; 19.25 Seh- pferdchen zeigt: Buona Sera. WDR: 19.25 Intermezzo: Die Saekgasse). 20.00 Nws Journ en weerber; 20.20 Quiz; 20.50 Do cumentaire; 21.35 Intern variété. BELGIë VLAAMS 19.00 Jeugdkron: 19.30 Nws, act en journ; 20.00 Speelfilm; 21.30 Formatie- dans; 22.00 Wetensqh progr; 22.40 Nws en journ. BELGIë FRANS 19.00 Sportprogr; 19.30 V d vrouw; 20.00 Journ; 20.35 A l'école des vedettes; 21.40 Medische uitz; 22.20 Journ

Zeeuwsch Dagblad | 1960 | | pagina 7