SOEKARNO SLUIT LUCHTRUIM TEGENOVER NIEUW-GUINEA Groeiende tegenstand in eigen (parlements)huis Waardebon voor Jan-soldaat SPOOR VAN LORENS JUWELEN NAAR ROTTERDAM Australië bezorgd over jongste maatregel GEEN BEURS VOOR IBO 41s hij zijn best doet... De Bilt: Wind Paniek in New Jersey na ontploffing op basis van kernprojectielen PROTESTANTS-CHRISTELIJK DAGBLAD VOOR ZEELAND NASSER BEZOEKT GRIEKENLAND Zevenjarig meisje onder trein gedood Met ondeugdelijk kompas het zeegat uit MINISTER TOXOPEUS: Energietarieven onder prijsbeleid Twee jongemannen verdronken Na aanrijding overleden Noodmaatregelen bleken onnodig Argentijnse Joden vrezen wraak MINISTER MARIJNEN BEZOEKT FRANKRIJK NEGERS SCHOTEN OP POLITIEVLIEGTUIGEN MEISJE VERDRONKEN Machinist voorkwam ongeluk op overweg Cassatieregeling voor Antillen Vissers smokkelden Bob en Daphne niet in Nijmeegse bibliotheken Brand in ondergrondse Het weer overal Hoofdkantoor: Goes, L. Vorststraat 90, Postbus 4, Giro 116666. telefoon Directie en administratie 01100- 2438. Redactie: 01100-2317, bij geen gehoor Chef redactie 01100-3991. Bijkantoren: Middelburg, Korte Delft 50, tel. 01180-2009, bij geen gehoor: 01180-4604. Postbus 26. Vlissingen, Nieuwendijk 33, tel. 01184-3224, Postbus 24. Temeuzeit, Nieuwstraat 38, tel. 01150-3189; Zieriksee, Havenpark 24, lel. 01110-2991. Directeur: JACQ DE SMIT; Chefred.: G. J. BREAKER eeuwsch Dagblad Losse nummers IS cent. Abonnementsprijs 0,56 per week, 7,per kwartaal' Advertentietarieven op aanvrage. - Rubriek Kabouter» T cent per woord met een minimum van 1, 16e jaargang no. 4573 Woensdag 8 juni 1960 MR. SARTONO een vriend keert zich af DJAKARTA (Reuter/AFP) De Indonesische regering lieeft gisteren het luchtruim boven een gebied van 124.000 vierkante kilometer, dat aan Nederlands Nieuw-Guinea grenst, tot verboden gebied verklaard. In de Australische hoofdstad Canberra heeft men over die maatregel terstond zijn ongerustheid uitgesproken. Het Indonesische besluit kan de spanning in dat gebied slechts verhogen, zo was daar het oordeel. Terzelfder tijd spitsten zich gisteren in de binnenlandse politiek van Indonesië de tegen stellingen verder toe. Vier leden van het door president Soekarno benoemde parlement heb ben geweigerd hun benoeming te aanvaarden, omdat zij het niet eens zijn met de manier, waarop Soekarno de nieuwe volksvertegen woordiging heeft samengesteld. Dat tot deze vier de drie vertegenwoordigers van de Islamitische arbeiderspartij behoren, was te ver wachten. Zij zijn lid van de Masjumi een van hen is Ju.suf Wibisono. Zeer opmerkelijk is evenwel dat ook mr. Sartono zich blijkbaar tegen Soekarno heeft gekeerd. Mr. Sartono, een van de meest vooraanstaande leiders van de nationalistische partij P.N.I., was voorzitter van het oude parlement. Hij heeft bij afwezigheid van Soekarno herhaaldelijk het presidentschap waargenomen. De P.N.I. is de partij, die Soekarno altijd het meest na heeft ge staan. Over het gesloten luchtruim boven Oost-Indonesië is meegedeeld dat vluchten in dat gebied, waarvoor de Indo nesische luchtmacht geen toestemming heeft verleend, streng verboden zijn. Tegen overtreding van het verbod zullen „krachtige maatregelen" worden genomen, zo werd aangekondigd. Het gebied strekt zich uit tot circa 150 km voor de kust van Nederlands Nieuw-Guinea en tot een 300 km voor de kust van Australië. Het is hetzelfde gebied waarin Indonesië, zoals het on langs heeft aangekondigd, permanent eenheden straaljagers wil stationeren. Reeds enige tijd patrouilleert de Indo nesische luchtmacht in het gebied. Australië heeft, zo werd gisteren in Canberra gezegd, tegen hel Indonesi sche verbod nog geen formeel protest ingediend. Wel is er de Australische re gering veel aan gelegen een duidelijk inzicht te krijgen in de bedoeling van het verbod. YLOOTBEZOEKEN Overigens wordt de wijziging, die sinds 1949 is opgetreden in de houding van Australië tegenover Nederlands-In donesische meningsverschillen aardig geïllustreerd door het bezoek dat Hr. Ms. Iregat Piet Hein morgen aan Port Moresby in Australisch Nieuw-Guinea zal brengen. Het fregat zal daar bun keren. Hetzelfde fregat werd in 1946, toen het beschadigd was geraakt, in alle Australische havens geboycot. Ook de Karei Doorman en de bege leidende jagers Limburg en Groningen zullen de normale faciliteiten ontvan gen bij hun bezoek aan Fremantle aan de westkust van Australië. Het smal deel is maandag aangekomen in Las Palmas op de Canarische eilanden. Vandaag zet het zijn reis voort. Giste ren heeft een elftal van de Karei Door man in Las Palmas een voetbalwed strijd gespeeld tegen een elftal uit de burgerij. ATHENE (Reuter) De Grieken hebben president Nasser van de Ver enigde Arabische Republiek, die een vijfdaags bezoek aan zijn overburen brengt, gisteren een hartelijk welkom gegeven. Ter begroeting van hun gast, zijn echt genote en kinderen, begaf het Griekse koninklijke gezin zich aan boord van Nassers jacht, nog voor dit de haven van Piraeus onder veertig saluutschoten was binnengevaren. Premier Karaman- lis en verscheidene van zijn kabinetsle den wachtten het gezelschap aan de wal op, waar bovendien dichte menigten Nasser een geestdriftige ontvangst be reidden- Naar men aanneemt zal een van de punten van bespreking de recente om wenteling in Turkije zijn- Van onze correspondent CASTRICUM. Twee uur lang heeft de politie van Castricum in het onzekere verkeerd over de identiteit van een meisje, dat door de trein die om 17.10 in Castricum moest aankomen, werd overreden. Het kindje bleek de zevenja rige Marrie Reynders uit Castricum te zijn, die met haar fietsje een onbewaak te overweg bij de dorpskom van Bak- kum overstak. De ouders van het kind werkten bei den op het land, zodat Marrie tot ne gen uur niet werd gemist. AMSTERDAM. (A.N.PA De Raad voor de scheepvaart heeft kapitein K. H. uit Appingedam een berisping ge geven. omdat hij als gezagvoerder van de Delfzijlse kustvaarder Libelle met een ondeugdelijk kompas was uitgeva ren. De inspecteur voor de scheepvaart had geadviseerd H. de bevoegdheid om als kapitein te varen voor twee weken te ontnemen. Tijdens de behandeling van zijn zaak voor öc Raad voor de scheepvaart ver telde H., dat hij het onrustige" stan daardkompas van zijn schip via een tus senpersoon bij het K.N.M.I. had laten compenseren. Uit een door de raad in gesteld onderzoek is gebleken, dat dit niet is gebeurd. De raad overwoog dat H. waarschijnlijk in goed vertrouwen heeft gehandeld. DEN HAAG (ANP) Om misver stand te voorkomen heeft de minister van binnenlandse zaken, mr. Toxopeus. aan de colleges van Gedeputeerde staten een circulaire gestuurd over de tarieven van de openbare nutsbedrijven. Verhoging van deze tarieven, aldus de circulaire, strookt in het algemeen niet met het prijsbeleid van de rege ring. Integendeel wordt een verlaging, zelfs als verlaging van de kosten van grondstoffen hiertoe een mogelijkheid zou openen, zeer gewenst geacht; dit in overeenstemming met het prijsbeleid van de regering. Bij de behandeling van de gasnota in de Tweede Kamer had het socialistische lid. de heer Nederhorst, de veronder stelling geuit dat van regeringszijde aan besturen van provincies en gemeenten zou zijn aangeraden niet over te gaan tot verlaging van de tarieven van open bare nutsbedrijven. Minister De Pous sprak dit toen tegen. Eigen nieuwsdienst NOORDWIJKERHOUT Bij het ba den in de Zanderij bij de Ruigenhoek onder Noordwijkerhout zijn gistermid dag omstreeks drie uur 'twee jonge mannen verdronken. Het waren de twintigjarige H. Hul- zebos uit Gulpen en de zestienjarige J. H. Muijzers uit Wylre, die bij ken nissen in Noordwijkerhout logeerden. Zij konden niet zwemmen. ■k Zo gaat de Bomarc, voortgestuwd door aanjaagraketten. loodrecht van start. Eer de aanjaagraketten zijn uitgebrand en af geworpen is de straalaandrijving van deze onbemande, op afstand bestuurbare vlie- gende bom al in werking gekomen en gaat de Bomarc, een produkt van de vliegtuig fabriek Boeing, in razende vaart op zijn i doel af. Eigen nieuwsdienst ROTTERDAM In het Zuiderzieken huis is gisteren de 23-jarige fabrieks arbeidster C. Sommeling uit Rotterdam overleden. Zaterdagmiddag werd zij, op de Groene Kruisweg bij het oversteken aangereden, waarbij zij een schedelba- j sisfractuur, een slagaderlijke bloeding en een gebroken been opliep. Eigen nieuwsdienst NEW YORK. Langs de dichtbevolkte kust van de Ame rikaanse staat New Jersey is gistermiddag bijna een paniek uitgebroken toen bekend was ge worden dat er zich op een basis voor projectielen van het type Bomarc een zware ontploffing had voorgedaan. Op het telexnet van de politie ver scheen waarschuwing na waarschuwing voor mogelijk gevaar van radio-activi teit, doch binnen het uur kwam de geruststellende mededeling dat er zich geen kernontploffing had voorgedaan, dat de ontploffing een gevolg was ge weest van een brand en dat er geen slachtoffers waren gevallen. Evenmin heeft er ook maar een ogenblik gevaar voor een kernontploffing bestaan. KLEINE DOSIS De Bomarc is een op afstand bestuur baar, onbemand jachtvliegtuig, dat snel heden kan bereiken tot driemaal die van het geluid. Het toestel zou van een kernlading kunnen worden voorzien. Onmiddellijk na het bericht van de ontploffing zijn er op de grootst moge lijke schaal noodmaatregelen genomen rondom de basis McGuire, die in een dun bevolkt gedeelte van New Jersey ligt, niet ver van New York en de andere, dicht bevolkte centra van de staat. De luchtmacht wenste in elk geval rekening te houden met de mogelijkheid van radio-actieve straling. Later werd dan ook bekend gemaakt dat er inder daad als gevolg van het ongeluk een zeer kleine dosis radio-activiteit was vrijgekomen, die echter te gering zou zijn om voor de bevolking enig gevaar op te kunnen leveren. Eigen nieuwsdienst BUENOS AIRES In Joodse kringen in Argentinië groeit de vrees dat de vele hoge nazi's die in Argentinië onder dak hebben gekregen, de ontvoering van Eichmann op de Joden zullen wreken. Met name is men bang dat de Duit sers een aanslag zullen plegen op een Joodse club in Buenos Aires, waar Eichmann enige dagen zou zijn gevan gen gezet voor hij naar Israël op trans port werd gesteld. In dit verband wordt de naam ge noemd van een Deutsche Ruderverein, een roeivereniging, die onder leiding staat van een vroegere Hauptsturm- bannfiihrer van de S.S., een oude vriend DEN HAAG Mr. V. G. M. Marij-i nen.de minister van landbouw en vis serij. brengt deze week vier dagen een informeel bezoek aan Frankrijk. Na in Parijs geluncht te hebben met zijn Franse ambtgenoot de Rocherau. ver-' trok de heer Marijnen gisteren naar' Rouaan. Vervolgens gaat hij naar de provincie, met name Normandië en Bre- tagne. Daar zal hij bedrijven en coöpe raties van de landbouw, de veehouderij, de zuivelindustrie en de tuinbouw bezoe ken. Volgende week gaat presi dent Eisenhower naar Japan voor een officieel bezoek. Voor die tijd hoopt de Japanse rege ring het herziene veiligheids- verdrag met de Verenigde Sta ten door het parlement in Tokio te kunnen laten bekrachtigen. Dat dit zal gebeuren lijkt niet onwaarschijnlijk, maar miljoe nen Japanners zijn het er alles behalve mee eens. Dagenlang reeds zijn Tokio en de andere grote steden van Japan het to neel van wilde betogingen tegen het verdrag, betogingen die vooral door studenten en vak bonden worden georganiseerd. Deze frappante foto toont een indrukwekkende macht politie agenten in de hoofdstad, die een levende muur vormt tegenover een groep opgewonden stu denten. Onlusten in Natal JOHANNESBURG (Reuter-A.P.) De onrust in het Zuidafrikaanse dis trict Loesikisiki tussen Natal en de Kaapprovincie die reeds enkele maanden voortduurt, heeft dezer da gen een hoogtepunt bereikt. Politie mannen wierpen uit vliegtuigen traangasbommen tussen een menig te van honderden betogende negers, die volgens persberichten zich niet onbetuigd lieten en met geweren op de vliegtuigen terug schoten. Een vliegtuig zou geraakt zijn en volgens een bericht in één Durbans blad. Natal Mercury, zouden bijde onlusten vijf agenten en 25 negers omgekomen zijn. Volgens het blad Die Vaderland zou er sprake zijn van ernstige ongeregeld heden in het gebied, maar nergens kon officieel bevestiging worden verkregen, temeer niet daar de verbindingen met Loesikiski zeer slecht zijn. Sedert februari zou de politie hier minstens zeven naturellen hebben dood geschoten en een groter aantal hebben verwond. Twaalf negerkralen in reser vaten itv Pondoland zouden voorts in vlammen zijn opgegaan. De politie heeft versterking gekregen van heli kopters en pantserauto's. Er zijn vele aanhoudingen verricht. Oorzaak van de onrust zou de aan stelling van regeringswege zijn van on- dgrstamhoofden. waarbij de stamleden ook een vinger in de pap willen hou den. en voorts de beperking van wei degronden. HEEMSTEDE. De zevenjarige Net- teke Douwes is gistermiddag bij het spelen met haar autoped in het water van de Haven te Heemstede gevallen en verdronken. Een vriendinnetje, dat bij haar was, waarschuwde de politie. Toen het meis je op de kant was gebracht, mocht kunstmatige ademhaling niet meer ba ten. Bomen niet gesloten Van onze correspondent APELDOORN Dank zij de oplettend heid van de machinist van een militaire trein, heeft gistermorgen een nalatigheid van een overwegwachter geen ernstige gevolgen gehad. De trein naderde de overweg aan de Brinklaan te Apeldoorn, toen de machi nist zag dat de bomen van de overweg niet gesloten waren. Hij kon de trein nog juist voor de zeer drukke overweg tót staan brengen. Toen hij uit zijn cabine was geklommen en het huisje van de overwegwachter binnenging, vond hij die daar slapende. De overwegwachter heeft verklaard, dat hij zich niet fit voelde, even was gaan zitten en in slaap was gevallen op het ogenblik dat de trein naderde. DEN HAAG. „Voorlopig is de Eurovisie-beurs voor Wim lbo afge wezen." Met deze woorden maakte de staatssecretaris voor Onderwijs. Kun sten en Wetenschappen, mr. Y. Scholten, t gisteravond een einde aan de onzeker heid, die sinds 30 april is gerezen over een toelage aan de heer lbo voor een reis langs de verschillende Eurovisie- i steden. De staatssecretaris voegde eraan toe: „Deze afwijzing is alleen en uitsluitend gegrond op het feit, dat de kwestie van de reisbeurzen in haar algemeenheid nog een punt van onderzoek uitmaakt." Sinds de heer Simon Carmiggelt op 30 april tijdens het nationaal program ma „Artiesten-café" bekend maakte, dat de heer lbo de beurs zou krijgen, heeft Hilversum gegonsd van de geruchten. Het uitblijven van de beslissing werd in de radiostad al geweten aan de hou ding van de heer lbo in een ander nationaal programma (Schouder aan Schouder van de 5de mei) en diens recente activiteiten in de richting van de commerciële televisie. Deze verhalen werden door mr. Schol ten volkomen ongegrond genoemd. De heer Wim lbo intussen gaf giste ren per brief uit Italië tijdens de op richtingsvergadering van een nieuwe commerciële televisiestichting uiting aan zijn grote verwachtingen van zijn televisiereis. Kon u niet vragen of u hier mocht zittenmevrouw? Van onze Haagse redactie DEN HAAG Sinds kort wordt bij de landmacht geëxperimenteerd met een stelsel van beloning voor soldaten die op bijzonder toegewijde manier hun plichten vervullen. De beloningen variëren van een schrif telijke verklaring van waardering via buitengewoon verlof tot een geldelijke beloning in de vorm van waardebonnen van maximaal 25 gulden. De proef is begonnen bij de vierde divisie en is inmiddels uit gebreid tot het hele legerkorps. Mochten de ervaringen bevredigend blijven dan zal het stelsel worden uitgebreid tot de hele landmacht. GEEN HELDENDAAD De legerleiding vindt het niet meer dan billijk dat er naast het stelsel van krijgstuchtelïjke bestraffing voor sol- dsteh die- bun plichten onvoldoende vervullen ook een stelsel komt dat voorziet in beloningen voor bijzondere plichtsvervulling. Deze bijzondere plichtsvervullingen zullen op een lijst van waardering worden opgetekend en net zo als de straflijst van de soldaat bij zijn conduitestaat worden gevoegd. Juist omdat het geheel bedoeld is als tegenhanger van het normale straf- systeem zal het helemaal niet nodig zijn dat de soldaat voor het verwerven van de beloning een buitengewone heldendaad verricht. Om maar iets te noemen: de chauffeur die bij een zware dienst zijn auto bijzonder goed onder houdt zou mogelijk voor een beloning in aanmerking kunnen komen evenals de soldaat die bij het uitvallen van de groepscommandant tijdens een oefening op voorbeeldige wijze de leiding op zich neemt. OPENBAAR Het systeem van beloningen begint met een verklaring van waardering die door de compagniescommandant voor de troep wordt voorgelezen en op de conduitestaat van de soldaat wordt ver meld. De volgende beloning bestaat uit vrijstelling van corvee of wachtdien sten, Bij nog meer bijzondere plichts vervulling kan de soldaat in aanmer king komen voor een vergunning om eerder met verlof te gaan en/of later daarvan terug te komen of zelfs voor buitengewoon verlof. De hoogste vorm van beloning bestaat uit waardebonnen van maximaal 25 gulden. De soldaat die zulk een waardebon krijgt kan aan zijn administrateur opgeven hoe hij de waardebon wil besteden en de admi nistrateur zorgt dan voor de vervulling van zijn wens. Voor de besteding geldt een restrictie: de soldaat mag de bon niet omzetten in rookartikelen en andere genot middelen Het idee om op deze manier het stelsel van tuchtrechtelijke bestraffing te voor zien van een tegenhanger is geopperd door een stafofficier van de vierde divi sie. Het experimentele stadium waarin het geheel zich nu nog bevindt heeft vooral ten doel na te gaan welke com mandanten boven de compagniescom mandant (of overeenkomstige comman dant) de bevoegdheid moet hebben om beloningen uit te reiken. Van onze correspondent LONDEN. De van Sophia Loren gestolen juwelen (waarde: twee mil joen gulden) zouden in Rotterdam zijn. Dat heeft de gevangene in de Lon- dense gevangenis Pentonville verklaard, die eergisteren in een brief aan Sophia schreef, dat hij haar misschien op het spoor zou kunnen brengen met de inlichtingen waarover hij beschikte. Van onze Haagse redactie DEN HAAG Minister Beerman van justitie heeft bij de Tweede Kamer het reeds eerder aangekondigde wetsontwerp ingediend dat de cassatieregeling voor de Nederlandse Antillen bevat. Over eni ge tijd zal dus voor rechtszaken in de Antillen beroep in cassatie op de Hoge Raad in Den Haag mogelijk zijn. Vooral in verband met de grote af stand tussen de Antillen en de zetel van de Hoge Raad zal het cassatierecht aan enkele bepalingen worden onderworpen. Voor het overige zal de regeling aan sluiten bij die welke voor Nederlandse zaken geldt. De wens om tot een cassatieregeling te komen, dateert reeds van direct na de inwerkingtreding van het Statuut. Met de Nederlandse Antillen werd het overleg vlot voltooid, met Suriname loopt het nog. Daarom omvat het ontwerp alleen de cassatieregeling voor de Antillen. Van onze correspondent IJMU1DEN. De douane in IJmuiden heeft een grote partij gesmokkelde si garetten, sterke drank, wijn en suiker in beslag genomen op de van de Sylt- visserij binnenlopende Katwijkse kotters. In totaal bleken de tientallen vissers, die zich aan deze smokkel hadden schul dig gemaakt, 24.000 sigaretten, honderd vijftig liter sterke drank, 250 kilo sui ker en twintig liter wijn aan boord te hebben. Ze hadden de waren op het Duitse eiland Helgoland ingeslagen. De vissers zijn bekeurd. Het K.N.M.I. in De Bilt berichtte ons gisteravond om 23.15 uur: „Gevangene X" werd gisteren opge zocht door de verzekeringstaxateurs van de filmster, die samen met Scotland Yard het onderzoek voeren. Daarbij vertelde hij, dat de insluiping een onderdeel* was van een in januari opgesteld plan voor een serie inbraken in grote huizen in en om Elstreet, het Noord-Londense filmdorp. PER VLIEGTUIG Volgens de gevangene werden de ju welen snel per vliegtuig het land uit gevoerd en naar Rotterdam gebracht. Hij vertelde dat hij aan de inbraken had zullen deelnemen, maar juist te voren voor iets anders werd gearres teerd. Hij heeft een nieuw onderhoud met de taxateurs aangevraagd, die gis teren onmiddellijk naar Sophia gingen om haar de bijzonderheden van het eerste onderhoud over te brengen. MEDELIJDEN. Sophia, die gisteren ontdekte dat zij een eerst niet vermiste gouden armband ook kwijt is, putte uit het verslag nieu we moed. De gevangene, die nog ander half jaar zal moeten zitten, zei dat hij medelijden had gekregen met de lief tallige Italiaanse en dat hij alles wilde doen om haar te helpen. Het zal hem echter niet zijn ontgaan dat er voor de aanwijzingen die tot op sporing leiden 200.000 gulden beloning is uitgeloofd. GEEN BERICHT Gisteravond was er noch bij de haven meester van de Rotterdamse luchthaven noch bij de recherche in Rotterdam iets bekend over de juwelen, die naar ons land zouden zijn gesmokkeld. Ook Interpol had van de politie-autoriteiten uit Engeland geen enkel bericht gekre gen over mogelijke juwelensmoldcel naar Nederland. ARNHEM. (A.N.P.1 Twee Nij meegse bibliotheekhouders, die het der de deel van Han Aalbers' Bob en Daph ne in voorraad hadden, zijn door de Arnhemse rechtbank tol respectieve lijk honderd en honderdvijftig gulden boete veroordeeld. Ook 'besliste de rechtbank dat de lectuur aan de open baarheid moest worden onttrokken. NEW YORK (AP) Een benauwd I uurtje was het gistermorgen in New Yorks ondergrondse voor verscheidene honderden reizigers van wie een deel m paniek raakte toen door een brand in een tunnel nabij het eindpunt ver stikkende rook de tunnels indrong. Ne gentig reizigers moesten zien 111 een ziekenhuis laten behandelen. De brandweer vermoedt dat de brand is begonnen in een hoop oude rommel, waardoor kortsluiting ontstond in een kabel. .phOBfe Toenemende be wolking met tijdelijk van het westen uit enige regen. Tot matige of krachtige langs de kust mogelijk tot hard toene mende en naar zuid krimpende wind. De zelfde temperaturen als gisteren of iets hogere. MIESJE: Als het mooie weer maar niet wegwaait. 9 juni: zon op 4.21, zon onder 20.57: maan op 20.40, maan onder 4.42. max. neer- temp. slag in gr. 7-19 u. win Helsinki Stockh. Oslo Kopenh. Aberdeen Londen A'dam Brussel Luxemb. Parijs Bordeaux Grenoble Nice Berlijn Frank!. München Zürich Genève Locarno Wenen rnnsbr. Belgrado Athene Rome Aiaccio half bew. wind c. in min wzw 26 1 onbew. zzw 27 on bew. z 26 0 geh. bew. wzw 22 0 regen zzw 18 21 2 half bew. zzw 0.2 onbew. wzw 19 0 0 L. bew. w 20 1. bew. NW 20 0 1. bew. WNW 21 0 1. bew. stil 21 zw. bew. NW 21 0 o 1. bew. z 24 geh. bew- NW 27 0 1. bew. NW 23 o geh. bew. NW 23 o zw. bew. WNW 11 1 zw. bew. ONO 23 o geh. bew. stil 26 28 2 zw. bew. ver. o onweer ONO 26 0.1 0 half bew. onbew. zz;w O 28 weerl. Stil 28 0 L bew. NW 26 0.4

Zeeuwsch Dagblad | 1960 | | pagina 1