Na drie procesdagen: Berkelse arts in benauwende positie MAAR VEEL VALT NOG TE ZEGGEN Geniet van Jt«g Totaal uitgaansverbod op 1 mei in Istanboel WESTELIJKE TROEPEN IN BERLIJN HANDHAVEN DUIKEN IN DODE ZEE Besprekingen met Duitsers Bejaard echtpaar door vlammen omgekomen KENT AMERIKAANS MODEBLAD MARGARETS BRUIDSTOILET? Brandstichting in nazi-congreshal ZUIDAFRIKAANSE MINISTER LAAKT ENGELSE PERS Willv Brandt op massale demonstratie: „OOK OP KLEINSTE SAMENSCHOLING VUREN" PEIL GRONDWATER METER TE LAAG VREEMD Mr. Cals bij crematie van prof. Bakker Botsing op onbewaakte POSITIEF AFSPRAAK SCEPTISCH Kleuter viel uit vijfde verdieping Van winterjas op bikini Marine van Venezuela wa,s te actief VAN OUDE MAN j Van onze Amsterdamse redactie RUSSEN REDDEN NOORSE ZEELUI Uit Jonge zeeman droste uit trouwlust Maandag 2 mei 1960 ZEEUWSCH DAGBLAD Pag. 5 Van onze rechtbankverslaggever LEEUWARDEN Als van daag het tweede gifproces-O. voor de Leeuwardense recht bank wordt voortgezet, staat één ding als een paal boven water: de positie van de Ber kelse arts is na drie dagen in clusief twee avondzittingen openbaar onderzoek, benard. Wanneer men de eindeloze massa gegevens overziet?, sprin gen zonneklaar enkele elementen in het oog, die, hoeveel twijfel over de juiste toedracht van de gifdood van Arie L. er ook moge bestaan, belastend zijn voor dok ter O.: Het briefje van Arie L., waarin hij de cyaankali, die hij op 5 februari 1958 in nam, bestempelde als van de Berkelse arts gekregen medicijn. De vrijwel zekere herkomst van het gif uit België, waar de neef van dokter O. cyaankali kocht. Het gescharrel met eveneens uit Bel gië afkomstige cyaankali tussen dokter O. en zijn celbezoeker, het ulo-hoofd Gerhartl. Dokter O. vertelde eerst, dat hij het vergif had gevonden op een schoteltje vis, maar hij wijzigde deze verklaring, toen bleek dat de apotheker geen vis- of olieresten had aangetroffen, De conclusie van prof. Bottcher. dat dokter O. de geestelijke vader van Arie's afscheidsbrief is geweest. De twijfel die is gezaaid rond de afge knipte briefkaart-foto van mevrouw O., die na aanwijzingen van de arts in de cel van Arie L. werd aangetroffen. Een briefje d.d. 4 februari 1958 (één dag voor de dood van Arie), waarin dokter O. aan een vriend buiten de ge- vangenis schrijft, dat het signalement van „Piet Berger" niet klopt. De vriend zou met dit signalement in de hand na speuringen verrichten. Hij moet, zo luidt het briefje, daarmee maar even wachten, totdat dokter O- hem een nieuw signa lement toestuurt. Het vreemde licht, dat dit briefje werpt op de verklaring van O., dat L. j hem op 26 januari 1958 had toegegeven I P. B. te zijn. Als Arie dat inderdaad j deed, waarom dan het epistel aan de vriend? Het briefje in de cel van O. met code-achtige aantekeningen. Dit briefje behelst, zo heeft toegegeven, een j soort werkschema. 0 Het aarzelen van. dokter O. om de aan. L. ontwrongen bekentenis voor diens dood aan de justitie te melden. 0 Het in de „buitenwereld" volstrekt i ontbrekende bewijs, dat Piet Berger j bestaat of heeft bestaan. 0 Het feit. dat dokter O. die zegt dat hij onmiddellijk na zijn arrestatie we- gens moord op zijn vrouw (1952) ver- j denkingen tegen P. B. heeft opgevat, gedurende zijn eerste proces met geen woord daarover heeft gerept en dat, terwijl hij er toen niet tegenop zag om plotseling nieuwe elementen te produ ceren, zoals de vals gebleken zelfmoord- briefjes van zijn vrouw. 0 Het feit, dat O het bestaan van P. B. pas te berde bracht in 1955, uitgerekend in een stadium, waarin men aan revisie begon te denken. „Voor alles verantwoordelijk" LONDEN (Reuter) Premier Mac- millan van Engeland heeft op zijn recente Afrikaanse reis de gastvrijheid van de Zuidafrikaanse regering mis bruikt, aldus een uitlating van Zuid- Afrika's minister voor PTT-zaken, dr. Hertzog op een bijeenkomst in Johan nesburg. Slechts een paar honderd mensen zou den Macmillans woorden op een verga dering over „partij kiezen voor de negers als men op dit continent ooit partij zou moeten kiezen tussen blank en gekleurd" hebben gehoord, als de Engels schrijvende pers in Zuid-Afrika en de Britse pers dit niet aan 200 miljoen mensen zouden hebben overgebracht. En daarom, aldus minister Hertzog, is deze pers „de gevaarlijkste vijand van het Afrikanerdom", immers anders zou den deze miljoenen voornamelijk ne gers nooit hebben geweten wat Mac- millan zei. OPGEZET Advertentie ISTANBOEL (Reuter). De Turkse troepen hebben opdracht ook op „de kleinste samenscholin gen te schieten", zo is zondag uit een verklaring van generaal Ozdi- lek, de Turkse bevelhebber tijdens de staat van beleg, gebleken. Ozdi- lek legde de bewoners van de Turk se miljoenenstad Istanboel zaterdag avond ook een rigoreus uitgaansver bod op: de hele zondag 1 mei moes ten zij thuis blijven tot maandag ochtend 4 uur toe. De generaal waarschuwde de bevol king verder geen vergaderingen te houden en niet samen te groepen. Zijn soldaten waren bij de onlusten Eigen nieuwsdienst DEN BOSCH. Aan 'het peil van het Nederlandse grondwater is nog steeds te zien dat de zomer vorig jaar bijzonder droog is geweest. Op sommi ge punten is het peil een meter lager dan normaal in deze tijd het geval is. Daar komt nog bij dat de regenval in van de afgelopen dagen verdraagzaam geweest, maar hiermee zou men niet kunnen blijven doorgaan. Ozdileks troepen hebben inmiddels met tanks de belangrijkste punten in de stad be zet. „NOOIT ZO éGOED" Volgens premier Menderes zaterdag middag in een radiotoespraak, is de republikeinse oppositiepartij de oor zaak van de betogingen in Ankara, maar wist zij zich gesteund door ju ridische hoogleraren van Ankara's uni versiteit. Ook Zorloe, de minister van buitenlandse zaken, -jreeft-zich zondag bij Menderes' mening aangesloten en op een persconferentie verklaard het allemaal niet te begrijpen, want ,,ons volk heeft het nog nooit zo goed ge had". De onlusten in Istanboel en An kara waren veroorzaakt door een aan tal misleide studenten, maar de gro te meerderheid van de bevolking stond achter de regering. Hoezeer ook deze punten." die alle de gebruikelijke is gebleven. Het absolute regentekort bedraagt thans honderd millimeter en de kans dat dit tekort nog op korte termijn wordt ingehaald, is wel heel klein. Dat vertel de de heer M. Scharringa, landbouw-me- teoroloog uit De Bilt, op een persconfe- woensdag, donderdag en vrijdag ter rent ie gewijd aan de Pluviade, een de- sprake zijn geweest, aokter O. meer en meer in de defensie hebben gedreven, vast staat dat daartegenover dingen zijn onthuld, die de rol van Arie L. in dit mysterie in een vreemd daglicht stellen. Arie wist van dokter O.'s verzoeken om cyaankali af, hij vroeg er zelf hier en daar om en hij zat zelfs in het komplot waarin de neef van do-kter O. en de familie Van Duivenvoorde waren be trokken. Hij vroeg immers in het najaar van 1957 in de brieven aan zijn moeder steeds om „het cadeautje van Piet"? Dat deze vragen sloegen op het buisje cyaan kali („voor Piet"), dat de familie Van Duivenvoorde van de Gentse fotograaf Vanderhaegen kreeg toegestuurd, daar aan bestaat bij de rechtbank, zo is wel gebleken, vrijwel geen twijfel. Verder: Arie L. liet door zijn stiefvader een brief aan dokter O.'s raadsman mr. Huv- gens smokkelen. uaai no* uxj ucti ue legcuvai m DE** HAAG. De minister van on- de afgelopen maand ook weer beneden t t' ien w^enschappen, mr- ,,Ik geloof dat we de resten van Sodom en Gomorrah op de bodem van de Dode Zee hebben gevonden", zegt dominee Ralph Barney, die met een duikersploeg van drie man op expeditie is ge weest. Hij heeft er een rapport over geschreven, dat is ingediend bij het departement voor oudheden van Jordanië. De directeur daar van verklaarde, dat hij aan de ontdekkingen moest twijfelen om dat er geen bewijzen waren over gelegd. Maar echt is in ieder geval een andere ontdekking van dominee Barney. ïn de Dode Zee heeft zijn expeditie een hos van versteende bomen gevonden, waarvan er een aantal hoven water uitsteken, zo als de foto met twee leden van de duikploeg toont. De Engels schrijvende pers in Zuid- Afrika heeft volgens üem de Engels sprekende bevolking tegen de Afrikaan- j ders opgezet, de negers tegen de blanken, de wereld tegen de Unie van Zuid-Afrika, en zij is ook verantwoordelijk voor de j onlusten in het land en de aanslag op premier Verwoerd De mijneigenaren, die de voornaamste aandeelhouders van deze pers zijn, willen het blanke personeel door negers ver vangen om grotere winsten te kunnen boeken, maar hierbij vinden zij de natio nalistische regering op hun weg, aldus nog steeds minister Hertzog. Hij richtte zich ook nog tegen de „libe ralistische universiteiten van Witwaters- rand en Kaapstad, waar de mannen op geleid worden die de val van de blanke in Zuid-Afrika voorbereiden". Intussen arriveerde in Londen, waar dinsdag de conferentie van de premiers uit het Britse Gemenebest begint, de Zuidafrikaanse minister van buitenlandse zaken, Eric Louw, met premier Sir Roy Welensky van de Centraal-Afrikaanse Federatie. Bij zijn hotel in de Britse hoofdstad werd Louw opgewacht door 150 betogers tegen de apartheidspolitiek die „moordenaar" schreeuwden zodra ze hem zagen. MARS, gevuld met overheerlijke /T\ roomcaramel. 1 Aékker - voedzaam én gezond! Daarom is MARS een welkome afwisseling - want MARS stilt Uw honger tussen de maaltijden zónder Uw eetlust te kort te doen. J. M. L. Th. Cals, zal morgen namens de Nederlandse regering de crematie bijwonen van prof. dr. C. J. Bakker, die begin vorige week bij een vliegtuig ongeluk in Amerika om het leven is ge komen. bdfePÏ2°Te!S[n Ue^plê tr5™-°MB,A diplomatieke be-| wordt gehouden, [trekkingen verbroken met de Eigen nieuwsdienst Domini caanse republiek omdat de regering van de Dominicaanse republiek steun heeft gegeven aan rebellen .die onlangs pro- i beerden het regiem van president Be- tancourt in Venezuela omver te werpen. Voorts is er de zeer positieve verkla ring van de Groningse hoogleraar Bijls- ma, dat Arie onmiddellijk na het slikken van de cyaankali felle pijn moet hebben gehad. Waarom liet hij het bij een (voor of na het innemen geschreven?) briefje over „de medicijn van dokter O."? De avond voor Arie L. dood werd aan getroffen, heeft een bewaker omstreeks elf uur gezien, dat hij op de plank boven zijn bed stond te schrijvenWas hij toen bezig met het briefje0 Had hij de medicijn toen al geslikt? Als hij het nog niet had geslikt, vanwaar die kennelijke voorzorgsmaatregel? Waarom nam hij in zijn geschreven bekentenis aan dokter O. de zelfmoord op? Wijst het feit. dat hij dat de=d. er mis schien op. dat de mannen hadden afee- sproken, dat Arie L. een ondeugdelijke poging tot zelfmoord zou ondernemen? Verwachtten zij, dat daardoor hun bei der zaken een beslissende wending zouden nemen? Ook Arie L., dat is gebleken, dacht voortdurend aan revisie. Hij heeft aan zijn broer, een gevangenbewaker in Scheveningen, gezegd dat mr. Huygens ook voor hem wilde werken. Is dat soms de diepere zin van het aan mr. Huygens gesmokkelde briefje? Deze en nog vele andere vragen kan men op grond van wat tot nu toe is gebleken bij de aanvang van de vierde procesdag in de zaak O. stellen. De Berkelse arts heeft steeds fel vast gehouden aan zijn stelling, dat L.'s dood voor hem een absolute verrassing is geweest. Hij doet dat met veel omhaal van woorden, nerveus en gespannen. Maar hier staat dan ook een man voor zijn rechters, die acht jaar lang versto ken is geweest van de normale samen leving. De laatste twee jaar heeft hij in absolute afzondering doorgebracht. Het is wel duidelijk geworden, dat de rechters in Leeuwarden sceptisch staan REACTOR IN TANKER Van onze scheepvaartredacteur ROTTERDAM. Over het geza menlijk door Nederland en Duits land tot stand brengen van een atoomschip met behulp van een reac tor in een bestaande tanker, zullen binnenkort besprekingen worden gevoerd. In beide landen, namelijk door de Stichting kernvoortstuwing koopvaardijschepen in Den Haag en het Studiengesellschaft für Kern- energieverwertung in Schiffbau und Schiffahrt te Hamburg, zijn hier omtrent enige tijd geleden dezelfde gedachten uitgewerkt. Vorig jaar scheen in Duitsland grote haast te bestaan om de toen (16.000 ton draagvermogen) uit te rusten met een reactor. Thans is officieel door het Westduitse ministe rie van verkeer meegedeeld, dat dit voornemen uit economische overwe gingen is opgegeven. Daarmee is evenwel het principe niet veroordeeld en daarover waarschijnlijk ook over mogelijke samenwerking bij verbouwingskos- ten en exploitatie gaan de twee studiegenootschappen praten. Van een onzer verslaggevers ROTTERDAM. Zaterdag middag is de driejarige Nettie Stolker op de vijfde verdieping van haar ouderlijke woning aan de Goudse Singel uit het raam van de kinderkamer gevallen, ver moedelijk nadat zij zich aan de spanjolet van het (gesloten) open slaande venster had opgetrokken. Het meisje viel tot haar geluk niet' verder dan het uitstekende balcon van de vierde étage. Zij werd ter observatie in het Wester gasthuis op genomen en zondag avond was haar toestand alleszins bevredigend. Van onze correspondent BONN. Met een indrukwekken de demonstratie van trouw aan het Westen hebben gisteren op een 1 UTRECHT.. Op de onbewaakte overweg tussen Lichtenvoorde en Ruurlo is zaterdagmorgen een paard en wagen door een trein aangereden. Het paard werd gedood, de voerman, landbouwer Ten Bokkel uit Ruurlo, bleef ongedeerd. De wagen vervoerde bussen melk waarvan er enkele werden weggeslin- gerd. Daardoor ging ongeveer duizend i liter melk verloren. De heer Ten Bok- j kei, die het paard aan de teugel voerde, verklaarde de trein door de mist niet te hebben gezien. NEW YORK (Reuter) Een temperatuursstijging van 14 gra den Celsius binnen vijf minuten tijds, dat is zelfs voor een oude zeerob als kapitein Gunther Rós sing van de Duitse oceaanstomer Berlin een natuurgebeurtenis die hij in zijn* 37-jarige ervaring op zee nog nimmer had meegemaakt. Kapitein Róssing, die zaterdag na een overtocht uit Bremerhaven in New York meerde, vertelde dat het ongewone verschijnsel zich voordeed toen het schip donder dagmorgen nabij New Foundland voer. ,,In vijf minuten steeg de temperatuur van lucht èn wa ter van 6 gr. Celsius (40 gr. Fahrenheit) tot 68 gr. Fahrenheit (20 gr. Celsius), zodat de passa giers, die eerst nog in winterjas sen rondliepen, kort daarna in los se shirts en bikini verschenen". Als dit inderdaad hel bruidstoilet is, dat prinses Margaret op haar huwelijks dag zal dragen, heeft de koninklijke couturier Norman Hartiiell een bijzonder slecht weekeinde gehad. Ondanks al de strenge voorzorgsmaatregelen om de bij zonderheden van dat bruidstoilet geheim te houden, heeft het Amerikaanse mode dagblad „Women's wear daily" een teke ning gepubliceerddie van de creatie waaraan op zijn atelier druk wordt ge vorkt, niets meer te raden over laat. Prinses Margarets bruidstoilet zal vol was dat blad zijn vervaardigd van witte trgandie. Het model heeft een nauw- tuitende corsage, met daar onder een soepel vallende ruime rok, de hals is -vormig uitgesneden en de driekwart mouwen zijn ingezet. De toiletjes van de 'iruidsmeisjes, ivaarvan Women's ivear laily eveneens een tekening publiceerde, zijn geïnspireerd op de kleertjes die de bruid als klein meisje zelf altijd droeg. Uet bruidstoilet is het eenvoudigste, dat OOTIT^T T T K F wit bij een vorstelijk huwelijk werd j J lJ U 01 llUi lV7 edragen. Norman Hartnell heeft tot nu toe niet egengesproken, dat deze gegevens klop ten. In Londen gaan zelfs geruchten, dat hij naarstig is begonnen veranderingen in het oorspronkelijke ontwerp aan te bren gen, toen hij deze Amerikaanse afbeelding onder ogen kreeg. WILLEMSTAD (ANP) Hr. Ms. Van i Amstel, het wachtschip van de Konink- lijke marine in de Antilliaanse wate- j ren, heeft enkele malen corrigerend j moeten optreden om Venezolaanse oor- 1 logsschepen uit de territoriale wateren van de Nederlandse Antillen te houden. uo-c- I Korvetten van -de Venezolaanse mari- vens aan te wijzen, die volgens hem t kregen na de korte opstand in Vene- het door de wet vereiste wettige en zuela opdracht te patrouilleren in de overtuigende bewijs uitmaken. Maar wateren tussen Venezuela en de Antil- dan staat de verdediger, mr. Schootstra. I len om opstandelingen te beletten over klaar om het bouwwerk van het open- 1 zee vluchten. .voer^en kun taak x- zo grondig uit, dat zij af en toe binnen tegenover de arts, maar zal deze scepsis verkeren in de absolute overtuiging van de schuld van dokter O. aan de hem te last gelegde moord? Als de officier van justitie, mr. Gelinck, vandaag aan zijn requisitoor toekomt, is het. aan hem om in het ijzingwekkend dikke dossier die gege- baar ministerie te ondergraven. Na diens verweer zal de officier zich nader mogen verklaren. Het laatste woord blijft echter aan de verdediging en ten slotte aan de verdachte zelf. Er valt dus nog van alles te zeggen. de territoriale wateren van de Neder landse Antillen Jcwamen. Overigens heeft zich bij het optreden van de Van Amstel geen enkel inci dent voorgedaan. AMSTERDAM. Een door het ont- ploffen van een oliehaard veroorzaakte 'brancl heeft in de nacht van zaterdag lop zondag het leven gekost van een I bejaard echtpaar, dat op de derde etage van een oud huis in de Buitenbrouwer- j straat in Amsterdam woonde. De brand, die op de tweede verdie ping was ontstaan, sloeg binnen enkele minuten over naar het kleine woninkje van de heer en mevrouw Brandenburg. De oudjes zijn door het vuur en de rook volkomen in paniek geraakt. t amtapm k t*4ta -r» i De 76-jarige man sprong in doods- LONDEN (AP). - De Russische angst uit het raam. Hij maakte een schoener Serka heeft dezer dagen der-:val van ruim tien meter. Zwaar ge wond werd hij naar het ziekenhuis ver voerd, waar hij na korte tijd is over leden. Zijn zeventigjarige echtgenote was in haar verbijstering naar de benauwde zolder gestrompeld. In haar vlucht om op een of andere wijze het dak te kun nen bereiken, hebben de vlammen haar echter achterhaald. De brand weer, die de haard van het vuur bin nen een kwartier wist te blussen, vond tien Noorse zeehondenjagers van een ijsschots in de Barentszee gered. De Russen waren op de Noorse schipbreu kelingen, wier schip (de Leonholmen) de dag tevoren was vergaan, opmerk zaam geworden door hun lichtseinen. De Noren zijn overgezet op een ander Noors schip, aldus het bericht van het Russische persbureau Tass. mei-bijeenkomst drie kwart miljoen Westberlijners vlak voor de top conferentie te kennen gegeven, wat hun na aan het hart ligt: „Zelfbe schikking het recht over de eigen toekomst een beslissing te mogen nemen". De Westberlijnse1 "burge meester Willy Brandt zei op deze bijeenkomst, die vlak bij de igrens tussen Oost- en West-Berlijn werd gehouden: „Wij eisen de handhaving van de Westelijke troepen in Berlijn, in elk geval tot de hereniging van Duitsland een feit is". De militaire commandanten van de Verenigde Staten, Groot-Britannië en Frankrijk in Berlijn wezen er gister avond in een officiële verklaring op, dat wat deze I mei-dag te Oost-Berlijn is gebeurd de openbare orde van de gehele stad heeft verstoord. Immers, op een der grote Oostberlijnse pleinen, niet ver van de grens met West-Ber lijn, kwam het op deze „dag van de arbeid" tot een complete militaire de monstratie van het communistische bewind in Oost-Duitsland. Men zag brigades soldaten en gewapende z.g. fabrieksarbeiders, men zag reeksen mi litaire voertuigen en tanks, die langs een tribune tr.okken, waarop de com munistische Oostduitse partijleiders met genoegen dit militaire feest gade sloegen. De Westelijke commandanten noem den dit in hun verklaring een gebeur tenis, die in strijd pr°et worden geacht met de overeenkomst, die de Sowjet- unie, Amerika, Groot-Britannië en Frankrijk over Berlijn hebben geslo ten. Zij waren echter zo wijs om van deze verklaring geen officieel protest aan hun Russische collega in Oost- Berlijn te maken; het antwoord daarop zou namelijk onherroepelijk geluid hebben, dat Oost-Duitsland doen en laten kan wat het zelf wil RAKETTEN Parades waren in de communistische landen het hoogtepunt van de viering van de dag van de arbeid. In Moskou werden in de parade enkele raketten meegevoerd, maar op het eerste ge zicht waren het dezelfde als in voor gaande jaren. Het publiek applaudi- seerde luid, ook toen vier zware stuk ken geschut, bestemd voor het afvuren van granaten met kernlading, werden voorgereden. NEURENBERG (AP). Een deel van de grote, nooit voltooide congres hal der nazi's, waarvan Hitier inder tijd een der grootste gebouwen ter we reld had willen maken, is zaterdag door brand verwoest. De Westberlijnse I politie vermoedt dat er sprake van Een bejaard echtpaar is om het brandstichting is. De brand brak pre- leven gekomen door een uitslaande I c;es vijftien iaar nadat HifWe liik in brand in Amsterdam. De man maakte f® „11,:™ ff'! Hitlers hjk m een noodsprong uit het raam van de Izljn Berlijnse bunker werd verbrand, derde verdieping, de vrouw werd op weg naar het dak door het vuur overvallen. later slechts de verkoolde resten van het slachtoffer. raam Het gezin Roelvink op de tweede etage wist zich op het nippertje te red den. Na de explosie in de haard de heer Roelvink was laat van een feest je thuisgekomen en heeft waarschijnlijk een verkeerde handeling aan de kachel verricht laaide ook hier het vuur in een oogwenk op. De heer Roelvink wek te onmiddellijk zijn bij hem inwonende vader. Deze wist zich uit het raam via een droogrek in veiligheid te stellen. Het driejarige zoontje van de heer Roelvink werd daarop er was geen andere weg meer uit het raam ge gooid. De grootvader wist zijn kleinkind gedeeltelijk op te vangen en daardoor liep het slechts enkele schrammen op. De heer Roelvink heeft toen pas samen met zijn vrouw de sprong over het brandende portaaltje gemaakt. Zij kwa men heelhuids beneden. GRETNA GREEN (AP). De acht tienjarige zeeman Michael T. uit Am sterdam heeft zaterdag in het Schotse plaatsje Gretna Green terechtgestaan wegens het zonder toestemming in Groot-Britannië aan land gaan. Hij was van zijn schip gedrost om de stem van zjjn hart te volgen, want hij wilde trouwen met de zeventienjarige Patri cia Walker. Dit meisje, winkelbediende van be roep, stond buiten het gerechtsgebouw te huilen. Zij vertelde dat zij sinds twee dagen met Michael was verloofd en met hem wilde trouwen. De Nederlandse zeeman, die waar schijnlijk binnen enkele dagen naar Nederland zal worden teruggestuurd, had haar gezegd later terug te komen en haai- te trouwen.

Zeeuwsch Dagblad | 1960 | | pagina 5