k bests: beschuu kout dit fhesiskd 8mAui£ HAARDEN EN KACHELS ROZEMOND ELEGANT kleine adverlenbte ZEEUWSCH DAGBLAD Pag. 6 EXTRA ZUINIGE Zowel voor kolen als oliestook. Nu een enorme sortering LIKDOORNS Voor direct gevraagd 1 Leerling- 1 Halfwas- Smidsknecht Gevraagd INWONENDE HUISHOUDSTER ADVERTEERT Modehuis Zoekt u iets jj Plaats jj dan m een „KABOUTER" Tussen u en de sterren Caltex Platinum SUpfif b enzine GEZELLIGE PREMIES BIJ TURKSTRA FRIESE BESCHUIT Woensdag 30 september 1959 Voor kolen: geschikt voor goedkope antraciet no. 4; Voor olie: absoluut reukloos, veilig en roetloos. MOOIE EN GEZELLIGE MODELLEN. Vraag folders en inlichtingen over capaciteit, ver bruik, grootte van kamer, enz. Het verplicht U tot niets. Speciaalzaak voor moderne verwarming GRAVENSTRAAT MIDDELBURG TURKSTRA verwijderd met WONDEROLIE Weg met onhandige likdoorn- ringen en gevaarlijke scheer mesjes. Een nieuw vloeibaar middel. NOXACORN, neemt de pijn weg In 60 seconden. Eeltplekken en eksterogen verschrompelen met wortel en al. Bevat gezuiverde won derolie. jodium en het pijn stillende benzocaïne. Een flesje NOXACORN Antisep tisch Likdoornmiddel van f. 1.60 bespaart U veel ellende. of Fa. A. BLIEK. Landbouw- smederij - Heinkenszand. Telefoon 203. zo spoedig mogelijk een bij weduwe alleen. Werkster aanwezig. Zich te vervoegen: Zonne bloemstraat 23, Goes. Turkstra friese Beschuit is geknipt voor een gezellig ontbijt van het jonge moderne gezin: Friese Beschuit is smakelijk, knisperbros en gezond. Gebakken naar befaamd (geheimFries recept uit de béste produkten van het Friese land. Even lekker met zoet als met hartig beleg. Vraag uw bakker Turkstra de echte friese beschuit. Zweedse onfbijtschaaltjes (diep) voor jam, suiker, ha gelslag etc. In 6 schitterende kleurencombinaties met de dekseltjesivoor wijnrood, goudgeel koolzwart, steen rood I lichtcrème, zandgrijs caramel, hagelwit /reseda- groen, parelgrijs/oranjerood. 8 sterretjes 48 ct. handige serveerstandaard voor in-één-greep neerzet ten er» opbergen van 4 schaaltjes tegelijk. In prach tig parelgrijs/beige. 8 sterre tjes - 78 ct. sierlijke familie-set tepeltjes - t tegelijk. Extra Voege steel, in 6 kleuren, prachtig combi nerend bij uw schaaltjes, dus in ivoor, goudgeel, steen» rood, zandgrijs, hagelwit en parelgrijs. Tesomen 8 starre-' tjei 48 ct. f tdsele combinatie vow corset •n gain*. Wala corset-gatne van gepatenteerd Elastinova-elas tiek. Veterloos. Opzij sluitend door middel van haken en ogen. Speciale baleinage in het voor pand. In 5 heupwijdten en 3 lengten. Modellen zowel in als boven de taille. Model als af beelding 29.73 Voorsluftfns-befia C cup 9.23 ALLEENVERKOOP voor Middelburg e.o. Segeerstr. 64, Middelburg Tel. 01180 - 3560 Wildebras poppen, afwas- baar en onbreekbaar, reeds vanaf ƒ2,25. Met kambaar haar 4,95. Poppenwagens 12,95, 13,95 en 15,95. Rieten poppenwagens vanaf 5,50. „De Magneet", Vlas- markt, Middelburg. Waterdichte kampeer- tenten met 15 korting. Gloednieuw alleen iets smoezelig (showmateriaal). Volle schrift, garantie. Ten- tenfabriek. „The Indiana, Hoofdkant. v. Ned. Haarlem, Zijlweg 111, Tel. 17877 (8 lijnen). Geïllustr. cat. gra tis op aanvraag. Wasmachines, gloednieuw, rechtstreeks van fabriek, 125, 149, 195. Centrifuge vanaf 135. Stuur kaartje of bezoek Jacob Catsstraat 14, Goes. Te koop biggen en lopers. ■T. Dekker, Aagtekerkseweg 7, Oostkapelle. Te koop jonge eenden. ,,'t Munnikenhof" bü Grijps- kerke. Elektrische telmachines, prima gebr. elektrische tel machines Odhner, Rhein- metall, Precisa, Astra en Consui vanaf 375.met voll. garantie. Demonstra ties bij U thuis. Van der Peijl, tel. 532, Yerseke. Voor breiwerk, groot of klein, moet U bij mej. Moel- ker zijn. Nw. Kraayerseweg 22, Nieuwdorp. Te huur, merk-wasma- chlnes fabrieksnieuw, voor 2,50 per week. Mach. blijft bij U staan. Later ook recht tot koop waarbij rekening gehouden wordt met bet. huur. Elektr. Bur. H. J. Colijn, Lewestraat 43 Kloetinge, tel. 01100—3173. Tico Huis, Lange Delft, Middelburg, Speciaalzaak in Trix- en Marklin electr. treinen. Wij hebben aan de Nieu we Vlissingseweg 366 te Middelburg een nieuw les lokaal ingericht, wat als een unicum voor Zeeland mag gelden. Autorijschool Jasperse, telef. 0 11803387. Te koop gevraagd Grote en kleine partijen slacht- kippen. M. Kaljouw en Zn, Molenstr. 20, tel. K 1189 304, Grijpskerke. Te koop zeer solide Bui tentrap, lengte 4 meter. Tegen elk aannemelijk bod. Van Aartsen, Pottenmarkt 22, Middelburg. Wegens plaatsgebrek te koop aangeboden Liebig Orgel (eiken kast). 14 re gisters w.o. doorlopende harp, met eiken orgelbank. Alles in prima staat. Ver- hage, Borneostr. 20. 's-Her- togenbosch, tel. 0 4100—8114. Het hele gezin geniet van uw dia's als u ze projecteert. Wij hebben een goede pro jector voor de huiskamer reeds vanaf 79.50. We ge ven u gaarne inlichtingen en demonstratie. Fotohan- del Piet Vreke, Korte Delft 2, hoek Nieuwstr., Middel burg. met volle kracht vooruit In gigantische laboratoria, zoals de nieuwe Caltex Centrale Laboratoria in Pernis, werken Caltex ingenieurs aan de brandstoffen van morgen. Tussen autotrip en ruimtevaart, tussen u en de sterren, staat trots de Caltex ster... symbool van vooruitgang langs alle wegen! Reactiemotor of verbrandingsmotor, de taak van de brand stof is dezelfde: volledige nuttige verbranding. Elke druppel benzine moet in uw motor volledig verbranden, dus: u hebt een schone, absoluut zuivere brandstof nodig. Het nieuwe Caltex platforming procédé maakt het mogelijk u deze benzine te leveren. Alle energie wordt benut en cylinders, zuigerwanden en kleppen blijven schoon, terwijl voortijdige ontsteking uitge sloten is. Méér nog: de klopvastheid van deze benzine neemt toe naarmate de rijsnelheid wordt verhoogd. Elke automotor loopt regelmatiger, trekt feller op met de nieuwe Caltex Platinum benzine, dus: méér kracht en méér kilometers op commando 1 Het luierprobleem opge lost Drogisterij „De Ga per", Voorstad 7a, Goes, Tel. 2909 heeft alle Page- celstofartikelen in voor raad. Inmaakbrandewijn voor 't inmaken van bramen. Per literfles 7,55, per liter fles 3,90. Firma Denevers, Slijterij, Lange Delft 84, tel. 2415, Middelburg. Gezonde mensen ge lukkige mensen! Het maand blad Spreekuur Thuis geeft een gezonde kijk op Uw ge zondheid. Het is het voor lichtingsblad van de Kon. Nederlandsche Maatschap pij tot Bevordering der Ge neeskunst. Bijna alle Neder landse artsen zijn hierin verenigd. Doktoren met een grote praktijkervaring ver tellen in begrijpelijke taal, hoe U gezond kunt zijn en blijven. Zij houden als 't ware „Spreekuur bij U thuis". Spreekuur thuis bevordert Uw gezondheid en die van Uw naasten. Het nieuwste nummer is overal in den lande verkrijgbaar bij kiosken, boek- en tijd schriftenhandelaren. Voor abonnementen: Postbus 705, Rotterdam. Nieuwe kofferschrjjf machines Antares A 4 slechts 165.Demonstra ties door geheel Zeeland. Van der Peijl, Telef. 532, Yerseke. Wat doet U in uw vrije tijd Doe Het Zelf. Het is een nuttige en aange name vrijetijdsbesteding, die ontspanning geeft en geld spaart. Het maandblad Doe Het Zelf biedt begin ners en gevorderden de hel pende hand. Het is de vraag baak voor actieve mensen die graag zelf de handen uit de mouwen steken. Het maakt u óók wegwijs op het gebied van amateurfoto grafie, elektronica en de verzorging van bloemen en planten. In Doe Het Zelf staat voor elk wat wils. Koop het nieuwste nummer bij een kiosk, boek- of tijd- schriftenhandel. Voor abon nementen Postbus 955, Rot terdam. „Adverteren heeft het meeste succes indien U het in het ZEEUWSCH DAGBLAD Turkstra heeft gezellige premies: Spaar nu een complete ontbijt-set bij elkaar! U hebt ze al gauw, want er zijn maar 8 „sterretjes" nodig en er zit er één op iedere rol! Gezellige schaaltjes, een botervloot, een handige serveerstandaard, sierlijke familie-set-lepeltjes.... Allemaal in het originele Zweedse rib-dessin en in vrolijke beschaafde kleuren.... Kijk ook eens op de rol, daar staat alles precies op! Nu in nieuw „jasje"; breuk vrij - blijvend bros verpakt. half-ponds botervloot. Voor élke maat pakje geschikt. Met deksel en royale beet- pak-rand. In beschaafd bleu- gris. 8 sterretjes - 78 ct. 4

Zeeuwsch Dagblad | 1959 | | pagina 6