Slagregens verwoesten wegen en bruggen in Oostenrijk ERGSTE RAMP VAN DE EEUW7 Russisch spookschip joeg dwars door mist op Oostzee JONGEN HAD WAPENKAMER DREIGING IN LAOS BLIJFT AANHOUDEN Ambtenaren copieerden tekeningen De Bilt: Meer wind Vrijdag 14 augustus 1959 ONDERZOEK BIJ MARINE Boterhandel blijft gesmeerd lopen „VOORLICHTING" TAAL NOCEI TEKEN NA AANVARING UIT DE KOERS GERUKT JAC. RUSTIGE OVERLEDEN KAS VAN V.N. BIJNA LEEG Politie vond bijna compleet arsenaal Twee honderdduizendste in „Hart van Brabant" LAATSTE NIEUWS Grootste kerk van Lissabon verwoest Opdracht voor twee Deense veerboten Schepen vertrouwen te veel op radar Twijfel In kantoortijd Vrag en Ho Tsji-minh in Peking aangekomen Tij delij ke regeling ambtenarenpensioen Geen beslissing Hoofdkantoor: Goes, L. Vorststraat 90, Postbus 4, Giro 116666. telefoon 01100-2438; bij geen gehoor* Chefred. 01100-3991. Bijkantoren: Middelburg, Korte Delft 50. tel. 01180-2009; bij geen gehoor: 01180-4604: Vlissingen, Rembrandl. 24! tel. 01184-3224: Terneuzen, Nieuwstraat 38, tel. 01150-3189; Zierikzee, Havenpark 24. tel. 01110-2991 Directeur: JACQ DE SMIT - Hoofdred.: R. HAGOORT Zeeuwsch Dagblad Abonnementsprijs 0,56 per week, 7,per kwartaal Losse nummers 13 cent. Advertentietarieven op aanvrage. - Rubriek Kabouters 7 cent per woord met een minimum van 1, PROTESTANTS-CHRISTELIJK DAGBLAD VOOR ZEELAND 15e Jaargang no 4331 WATERSNOOD TREFT TOERISTEN WENEN (Reuter) Duizenden Nederlanders hebben gisteren hun vakantie letterlijk in het wa ter zien vallen tjjdens de ergste overstroming die Oostenrijk deze eeuw heeft geteisterd. Talloze festivalgangers in Salzburg moes. ten per helikoptei' en per motor boot worden gered toen grote delen van de stad geïsoleerd dreigden te worden. Hoewel de toestand nog zeer verward is, kan aangenomen worden dat er geen Nederlandse slachtoffers gevallen zijn. Een der bruggen over cle Sal- zach is ingestort, en het gevaar voor de andere bruggen was zo groot dat zij door de politie af gezet werden. Chaos Festivalgangers uit alle delen van de wereld konden hun hotel niet meer be reiken; tezamen met berooide geëva- cueerden moesten zij in scholen en musea worden ondergebracht. Vele Nederlanders zien hun vakan tie onderbroken door de chaos die thans in Oostenrijk heerst. Wegen zijn weggespoeld, telefoon- en telegraafver bindingen zijn verbroken, en op vele qg aartsbisschop van Wenen, kardinaal trajecten rijden de tremen met meer. Franz König, heeft in een boodschap tot De wolkbreuken en onweders van de de bevolking gevraagd om geld en kle- afgelopen vierentwintig uur hebben ding voor slachtoffers van het wild- vier slachtoffers geëist; twee Oosten- schuimende water. Boeren, stadsmensen rijkse boeren werden door de bliksem eP toeristen, allen zijn thans helpers of getroffen, zeven anderen verdronken ^ok fnTe? zuidoostelijk deel van In Wenen kwamen taliijke stiaten blank Beieren dreigen grote overstromingen, te staan; het ergste voor de Weners is aat ,De Donau en haar zijrivieren zijn op vele tezamen met de plaatselijke bevolking j de handen uit de mouwen te steken. In vele andere beroemde toeristenoorden is de noodtoestand afgekondigd. Uit de verwarde berichten valt op te maken dat de grootste verwoestingen zijn aangericht in Noord-Oostenrijk. In de omgeving van Bad Ischl, waar vele Nederlanders logeren, zijn vijf bruggen weggespoeld, en het station is onbruik baar gewordeen. Vooral in Braunau, Hit ler's geboortestreek, schijnt de toestand kritiek te zijn; enkele dijken staan hier op het punt om te bezwijken. Oogst vernield bierdoor vele wijnkelders overstroomd plaatsen buiten hun oevers getreden. zijn. Het water dat uit het Wienerwald ve^e dorpen staan onder water, en een de stad binnengolfde heeft tientallen parkeerde auto's meegespoeld. en gasten van de beroemde wijnkelder van Anton Karas, de zither-speler uit „De Derde Man", moesten ijlings de vlucht nemen. In de straten waar het water weer weggevloeid is, bedekt een dikke laag modder en puin de straatstenen; verkeer is hier onmogelijk, zodat ook de sche ma's van de reisgezelschappen volkomen in de war gestuurd worden. Water steeg Eenheden van het Oostenrijkse leger, brandweerlieden en vrijwilligers leggen dijken aan en helpen bij het ontruimen van de bedreigde gebieden. De autosnel weg tussen Wenen en het westen is ge blokkeerd, en de spoorlijn van Wenen naar Salzburg en Innsbruck staat op twee plaatsen onder water. In de festivalstad Salzburg heeft het de laatste vierentwintig uur onafgebro ken geregend; gisteravond was het peil van de Salzach tachtig centimeter hoger dan wat gewoonlijk het „gevaarpunt" wordt genoemd, en het water steeg nog steeds. De autoriteiten van Salzkammergut hebben buitenlandse gasten gevraagd om groot deel van de oogst is vernietigd. Ondanks boterstop Eigen nieuwsdienst ENSCHEDE. De zogenaamde bo terstop, de maatregelen die de Duit se regering op 1 augustus invoerde voor het grensverkeer, blijkt boter aan de galg ges neerd. De Duitse huis vrouwen maken dankbaar gebruik van de mazen, die ze in het accijnsnet hebben ontdekt en nu nauwelijks veertien dagen na de invoerbeper king loopt de boterhandel weer ge smeerd. Het minste wat op het ogenblik aan invoerrechten wordt geheven aan Duit se zijde is twintig Pfennig. Wat daar beneden komt acht de Duitse douane niet. Voor een half pond boter is acht tien Pfennig verschuldigd, in feite dus niet verschuldigd. Met al hun kinderen, vaak met vriendjes en vriendinnetjes, stappen de Duitse vrouwen nu over de grens: Ieder lid van het gezelschap met een half pond boter. Slechts voor hef pakje boter van moeder, dat boven op de volle boodschappentas ligt, moet achttien Pfennig worden betaald. Op die manier zijn de botertochten nog lonen der dan voor 1 augustus. De Duitsers gaan verder meer gebruik maken van de Kleinmengenkarte. Daar op mogen ze twee keer per maand een kilo boter accijnsvrij invoeren. Vroeger taalden ze niet naar die kaarten, maar na de boterstop zijn ze opeens erg in trek. Over de fijne kneepjes van het kleine grensverkeer worden de Duitsers maar al te graag voorgelicht door de Neder landse winkeliers. In hun étalages kon- Van onze correspondent KOPENHAGEN Gisteravond liep de ernstig beschadigde Duitse kustvaarder Christel veilig binnen in een haven op het Noordduitse schiereiland Fehmarn, begeleid door een sleepboot. Het was het einde van een gevaarlijk avontuur dat gemakkelijk met de ondergang van het scheepje had kunnen eindigen. Twaalf uur tevoren namelijk was het in de mist op de Oostzee aange varen door een volle kracht stomend Russisch oorlogsschip dat bezig was de Atlantische zeestrijdkrachten te schaduwen die in die wateren een gecombineerde oefening hielden. De Christel, driehonderd ton groot, was met een bemanning van zes koppen in de mist op zee ter hoogte van Kiel. Het zicht was slecht en af en toe maakten vlagen mist het onmogelijk de boeg van het eigen schip te zien. Uit die grijze massa doemde plotseling een vrij groot oorlogsschip op dat volle kracht in noordelijke richting stoomde en de koers van de kustvaarder sneed. Hoewel er onmiddellijk volle kracht achteruit werd geslagen, gelukte het niet, een aanvaring te voorkomen. Het grauwe oorlogsschip, dat de Sowjetrussische vlag voerde, reet een groot gat in de flank van de Christel en de kustvaarder werd geheel uit zijn koers gerukt. Zonder enig signaal, zonder te informeren naar de schade of naar slachtoffers joeg het oorlogs schip voort, het zwaar getroffen Duitse scheepje bijna bedelvend in zijn kielzog. Een baby in een deken gewikkeld, een vogel in een kooi, een rugzak mx' brood en worst, iedereen was belast en beladen. Zo trokken gisteren stromen vluchtelingen naar de ho ger gelegen delen van Salzburg, juist voor de politie de bruggen afsloot. Even later werd een der bruggen weggespoeld door het woedend brui sende water van de Sal zach. HAARLEM. De heer Jac. Rus tige, lid van Gedeputeerde staten van Noordholland en oud-wethouder van Amsterdam, is gisterochtend in zijn woning te Amsterdam op 68-jarige leeftijd overleden. De heer Rustige begon zijn loopbaan in de handel en werd later procuratie houder van de Rotterdamse bankvereni- giug- Bij de verkiezingen van 1927 werd hij voor de CHU gekozen tot lid van de gemeenteraad van Amsterdam. In 1933 werd hij wethouder voor de gemeente bedrijven. brandweer en assurantieza ken. een jaar later tevens wethouder van financiën en belastingen. - In 1950 verwisselde hij zijn gemeen- digen ze aan: ..Ons personeel licht u telijke functies voor die van lid van Ge-Ün over de nieuwe bepalingen. deputeerde staten van Noordholland. Hij1 was in het bijzonder belast met de za ken van de provinciale ziekenhuizen. ZAANDAM Het heeft in de acht- De heer Rustige was voorts onder duizend zielen tellende gemeente Koog meer commissaris van de Friesch-Gro- aan ae Zaan groot opzien gebaard dat ningsche hypotheekbank, van de Hoog- de directrice van de Ned. Hervormde ovens, de Pegem te Haarlem en hetDiaconie is gearresteerd. Olympisch stadion. Daarnaast was hij j Deze de 47 jarige mevrouw A. M. bestuurslid van de CJMV en lid van het|J. W. verduisterde in korte tijd enige hoofdbestuur van de Vereniging* van Ne-duizenden guldens, derlandse gemeenten. Van het geld is niets meer over. NEW YORK (A.P.). Hammar- skjoeld. de secretaris-generaal van de Verenigde Naties, had in juni zo weinig geld in kas dat hij heeft moeten lenen om zijn ambtenaren hun salarissen uit te kunnen betalen. De kaspositie blijft moeilijk omdat vele landen die lid van de Uno zijn, hun contributie niet vroeg genoeg in het jaar storten. In totaal bedragen de inkomsten uit hoofde van de contributies van de 82 le den jaarlijks 61,5 miljoen dollar. Daar van was eind-mei pas vijftien miljoen binnen. Bovendien moet er nog 22,5 mil joen dollar binnenkomen voor het nood fonds van de Verenigde Naties. ENSCHEDE. De werknemers en de werkgevers in de textielindustrie gaan binnenkort praten over een nieuwe c.a. o. Zij zijn het er over eens dat de hui dige overeenkomst na 31 december 1959 niet ongewijzigd dient te worden ver lengd, nu de regering heeft besloten tot een gedifferentieerde loonvorming. Bij de besprekingen zullen ook de mo gelijkheden van een verkorting van de arbeidstijd in de textielindustrie worden bekeken. Eigen nieuwsdienst OPHEUSDEN. Op vermoeden dat zich in een woning aan de Tieisestraat te Oplieusden een groot aantal wapens zou bevinden, heeft de rijkspolitie gis teren in het bewuste liuis, bewoond door de familie V., een inval gedaan. De politie had er nl. de^ lucht van gekregen dat de negentienjarige zoon van de familie V. er een merkwaardige hobby op nahield. De jongeman zou nl. allerlei wapens en ander oorlogstuig verzamelen. Toen de politie het huis binnenkwam en op de kamer van de jongeman een onderzoek instelde, vond zij daar een bijna compleet arsenaal, zoals geweren, revolvers, granaten, lichtspoonnunPie, bajonetten, patronen, koppels met geweerpatronen, fosfor- bommen, doosjes met slagpijpjes, terwijl er in de verzameling zelfs een bazooka aangetroffen werd. Voor vriendjes Uit allerlei kisten en laden kwam het gevaarlijke oorlogstuig te voorschijn. De jongeman die direct werd verhoord, vertelde de politie dat hij al dit goed voor vriendjes had bewaard, een mede deling, die de politie maar niet zo voet stoots wenste aan te nemen. Zy heeft de jongeman gearresteerd. Hij is na overleg met de officier van justitie te Opheusden in het politiebureau opge sloten. De mijnopruimingsdienst te Barne- veld is gewaarschuwd om het gevaar lijke goed onschadelijk te maken. Diefstal Voorts is de herkenningsdienst ge alarmeerd die nu zal nagaan waar al dit oorlogstuig precies vandaan is ge komen. De politie acht het niet onmo gelijk dat er meer arrestaties zullen volgen. Zij wil nl. precies weten waar de jongeman het oorlogstuig vandaan heeft gekregen. Men acht het dan ook niet onmogelyk dat een aantal wapens van diefstal afkomstig is. NOODSEIN Binnen de minuut was het eerste noodsein uitgezonden en het duurde geen tien minuten of uit Deense en Duitse havens schoten reddingboten, sleepboten en bergingsvaartuigen te hulp. Op de Christel zat men ondertus sen niet stil. Het gat in de scheepshuid was groot, maar het schip maakte wei nig water en de bemanning toog aan het werk om voorzieningen te treffen ter voorkoming van een schipbreuk. Toen het duidelijk werd dat zij daarin zou slagen, werd het eerste SOS ver vangen door een minder alarmerend signaal terwijl uitvoerig aan de kust wacht werd meegedeeld hoe het inci dent zich had toegedragen. OP DE LOER Het oorlogsschip dat de aanvaring had veroorzaakt, maakte deel uit van een klein eskader dat vermoedelijk be staat uit twee of drie torpedobootjagers en een grote kruiser van het type Sverdlof. In alle havens rond de Oostzee is de scheepvaart nu gewaarschuwd voor het bruuske optreden van deze Russische schepen, hoewel men er waarschijnlijk geen last meer van zal hebben. Het laatst zijn zij namelijk waargenomen toen zij op weg w".ven naar de Noordzee. Hun verdwijning uit de Oostzee hang samen met het eindigen van de oefenir g Fresh Water die door oorlogsscheren van Denemarken. Groot-Britannië, West-Duitsland en Noorwegen werd ge houden.' Zoals altijd wanneer de At lantische zeestrijdkrachten oefenen in de Oostzee of binnen de Deense wate ren, voeren de Russische oorlogssche pen vlak in de buurt, soms duidelijk zichtbaar soms schuilgaand achter mistbanken of eilanden. Er zijn bij dit Russische spèlletje al eens eerder onge lukken voorgekomen onder vrijwel I gelijke omstandigheden, ma ar er is wei nig tegen het optreden van de Rus- sische marine te doen. TILBURG. Broeder Paulus (in de wereld Cornells Dortman). 31 jaar en ge boren in Dinther bij Den Bosch, werd gistermiddag de 200.000ste bezoeker van de expositie Hart van Brabant te Til burg. Met twee confraters van de Missiona rissen van de heilige familie te Kaats heuvel bezocht hij de tentoonstelling. Namens het stichtingsbestuur werd broeder Paulus oegesproken door voor zitter Hans Janssen, die hem een luxe bromfiets aanbood LISSABON (A.P.) Een hevige brand heeft gisteravond de grootste kerk van Lissabon, de Sao Domingo- kerk, verwoest. Vijfhonderd brand weerlieden, bijgestaan door militairen en politiemensen, bestreden het vuur vergeefs. Twee brandweerlieden wer den gedood; zeven levensgevaarlijk gewond. In de kerk bevonden zich de grootste kerkelijke schatten van Por tugal. Eigen nieuwsdienst ROTTERDAM. De Schiedamse scheepswerf en constructiewerkplaats te Groot-Ammers en de werf Gusto te Schiedam hebben van de Deense rederij Skandinavisk Linietrafik opdracht ont vangen elk een veerboot te bouwen. Zij krijgen een capaciteit voor 500 pas sagiers en zeventig auto's. De veerboten zullen dienst doen tus sen Tuborg en Karlskrona, waarmee de capaciteit van deze verbinding van 450 auto's per dag vergroot kan worden tot 1700 auto's. De boten .moeten volgend jaar april en juni worden opgeleverd. Na de tewaterlating van de casco's zullen zij naar Keulen worden gesleept. Daar zal de Hanse Stahl- und Schiffbau de motoren inbouwen. TOKIO (Reuter). Het Japanse mi nisterie van verkeer heeft meegedeeld, dat de sterke toeneming van ongeluk ken met schepen op zee veroorzaakt wordt door een overmatig vertrouwen in radar. Deskundigen van het bureau voor zee transport zeggen, dat op schepen, die uitgerust zijn met radar, de bemanning 'het wachtlopen verwaarloost en vergeet geluidseinen te geven, zelfs in dichte mist. Van onze speciale verslaggever DEN HAAG. Een merkwaar dige zaak betreffende bijver diensten die ambtenaren van het departement van marine zich zouden hebben verworven is thans in onderzoek. De staatssecretaris van financiën is gevraagd mede te werken aan een nader onderzoek naar de aktiviteit van ambtenaren van marine die privé teken werk zouden hebben verricht voor een particulier advies- en ingenieursbureau. Dat bureau zou belang hebben bij tekenin gen die oorspronkelijk in op dracht van de marine zouden zijn vervaardigd. De betrokken ambtenaren zouden, aldus meent men in dit stadium van het onderzoek, krachtens hun func tie toegang* hebben gehad tot de ar chieven van het departement waar deze tekeningen lagen opgeborgen. Er zouden bij' deze zaak vrij grote bedragen in het spel zijn, in eik ge val enige tienduizenden guldens. Een intern onderzoek is aan het depone ren van deze zaak bij de staatssecre» taris van financiën voorafgegaan. Daai' bij is twijfel gerezen aan de toelaat baarheid van deze aktiviteiten. Ook ontstond twijfel omtrent de vraag os de betrokken ambtenaren het recht had den tekeningen die zij onder hun be rusting hadden ten departemente te laten copiëren ten behoeve van het par ticuliere advies- en ingenieursbureau. Tenslotte rees de vraag of het wel in overeenstemming was met het regle ment voor ambtenaren, dat zij privé werk aannamen van een bureau, dat niet langs officiële weg bepaalde teke ningen van de marine in bezit kon krijgen, teneinde die tekeningen te co piëren of te laten copiëren. Hoewei deze affaire aanvankelijk was opgezet als bijverdienste in vrije tijd, heeft men thans het vermoeden dat verscheidene ambtenaren ook in de kantooruren van het departement voor deze bijverdienste zouden heb ben gewerkt. gen voerde met de leiders van commu- nistisch-China, o.a. over de opstand in Laos, waar Noord-Vietnam duidelijk ach ter staat. Van onze correspondent LONDEN. Nog altijd blijft de toestand in Laos gevaarlijk, ondanks het feit dat de communistische op standelingen in het grensgebied met Noord-Vietnam al dagen lang vrij wel geen aanvallen hebben gedaan. In Vientiane deelde de regering van Laos donderdag mee. dat het grootste deel van de geregelde troepen van de opstandelingen nu uit liet land is terug getrokken. Deze strijdkrachten zijn door het communistische Noord-Vietnam op- Een 1200 man zijn achtergebleven in |ja^ndeld een tijdnood waartegen los verband. Men is bang dat zij on- "e1* parlement ernstige bezwaren Regering stelt voor: Van onze Haagse redactie. DEN HAAG. De algemene we duwen- en wezenverzekering zal de finitief op 1 oktober a.s. ingaan. Het is daarvoor niet nodig dat de Staten- generaal voor die datum het ingewik kelde wetsvoorstel tot samenvoeging van de ambtenarenpensioenen met de A.O.W. en de A.W.W. hebben afge- Afgezien van de vraag in hoeverre het dienstgeheim is geschonden en in hoe verre de gecopieerde tekeningen al dan niet onder de militaire classificatie van geheimhouding vallen, heeft het voor onderzoek in eerste instantie de vol gende vragen opgeworpen: IS HET TOELAATBAAR dat ambte naren privé opdrachten aannemen die rechtstreeks in relatie staan met het werk dat zij ten departemente verrichten en waarbij gebruik moet worden gemaakt van werkstukken op of in opdracht van het departe ment vervaardigd? WAREN DE HOOGSTE verantwoor delijke functionarissen bekend met het feit, dat ambtenaren in eigen beheer en tegen flinke betalingen tekeningen uit het archief van de marine copieerden? GEVEN DE GROTE bedragen die voor het copiëren van de tekeningen zijn betaald niet een aanwijzing oin- trent het belang en de betekenis van deze tekeningen? KUNNEN AMBTENAREN privé en ten eigen bate beschikken over ar chiefstukken, die het eigendom van de marine, in casu de staat zijn? IN HOEVERRE waren deze tekenin- -] geen geheim middellijk na het einde van de regen- j maakte, tijd weer zullen toeslaan. Het wordt in Vientiane zelfs mogelijk geacht dat nieuwe aanvallen van de re bellen al zullen losbarsten voor het be gin van de jaarlijkse zitting \an de Al gemene Vergadering der Verenigde Na ties in New York. Het leger van Laos bezet thans lang zamerhand alle dorpen die in handen De regering heeft deze tijdnood door broken, door thans bij de Tweede Ka mer een tijdelijke regeling in te dienen van een aanpassing der ambtenarenpen sioenen aan d'e A.W.W. Deze aanpassing is gelijk aan die aan het ouderdomspen sioen: het ambtenarenpensioen wordt gekort met twee procent van de alge mene uitkering per dienstjaar met een Nadat deze en andere vragen waren ge rezen, is enkele dagen geleden de zaak ter beoordeling voorgelegd aan de staatssecretaris van financiën met de vraag of er aanleiding bestaat een na der onderzoek te laten instellen in sa menwerking met de departementen van defensie en binnenlandse zaken. In eerste instantie schijnt het te gaan om de algemene beleidsvragen ten aan zien van bijverdiensten van ambtena ren, die deze verdiensten uitsluitend verwierven omdat zij de te copiëren stukken ambtshalve onder hun berus ting hadden of waartoe zij krachtens hun functie toegang hadden. De staatssecretaris had gisteravond, voor zover ons bekend, op het binnengeko men verzoek nog geen beslissing ge nomen. van de opstandelingen waren geraakt, maximum van tachtig procent (veertig* Deze zijn m ongeveer vijftig plaatsen m dienstjaren) van bedoeld bedrag het dal van de Moeongson nog heer en! nH I meester sterk vereenvoudigde wetsontwerp Secretaris-generaal Hammarskjoeldi^f"' z° me^n^,fe, zonc^er iec 7Pi aisteren zwaar voor 1 oktober beide Kamers zijn gepasseerd. De weduwen- en wezenuit kering kan dan op die datum ingaan. van de Verenigde Naties zei gisteren dat hij beslist niet van plan is waarne mers van de volkerenorganisatie naar Laos te zenden, tenzij de regering van dat land er om vraagt. Volgens hem is de wapenstilstands- commièsie voor Laos het aangewezen lichaam om de kwestie van de opstand in handen te nemen, maar Laos erkent deze commissie niet meer Donderdag is eindelijk zekerheid ver kregen omtrent de verblijfplaats van pre- sident Ho Tsji-minh van Noord-Vietnam.! Hij kwam gisteren in Peking aan, na een British American Tobacco keert een rondreis door het noordwestelijk deel i tweede interimdividend uit van 7 pence van China. Voor zijn reis door China i per aandeel tegen vorig jaar 6 pence, was hij een maand lang in de Sowjet- United Aircraft verdiende in het eer unie. Al dagen lang werd vermoed datlste halfjaar $15,6 (v.j, $22,4) miljoen! Ho Tsji-minh in het geheim besprekin- of 2,35 3,43) per aandeel. Deze tijdelijke aanpassingswet heeft volgens het regeringsvoorstel een duur van óYie maanden, dus tot 1 januari 1960. In het laatste kwartaal van dit jaar, zo meent zij, zal de herziening van de pensioenwetten met de inbouw van de algemene verzekering in de ambte narenpensioenen, haar beslag wel kun nen krijgen. Het K.N.M.I. in De Bilt bericht te gisteravond om 23.15 uur: Warm weer met enkele zonnige perioden. maar plaatselijk een regen- of on weersbui. Matige tot vrij krachtige wind tussen zuidoost en zuid. MIESJE: En die wind maar draaien

Zeeuwsch Dagblad | 1959 | | pagina 1