INDONESIË: Rebellen NAASTING ZET DOOR oorzaak van sluiting ondernemin Opbrengst rubber en thee loopt terug NEGER. PREMIER PEETOOM VAN DERDE KONINGS- KIND Vader van prinses geruchten ongegrond JONGEN UIT ENSCHEDE VERDWEEN 1 BIJZONDERE GAST BIJ AGA KHAN De Bilt: Buiig KOEL KUNSTPOOT VOOR DE OOIEVAAR Speelbankproces krijgt ernstige gevolgen Dreigbrieven voor eisers van straffen WALL STREET IN HERSTEL STRANDBAL KANAAL OVER Zebra geen heer bij het eten PROTESTANTS-CHRISTELIJK DAGBLAD VOOR ZEELAND Vernielingen Indian Airlines wil Friendships kopen Nederlanders naar Vreemdelingenlegioen Staalfabrieken plus rode deskundigen Verordening BEIEREN IN REP EN ROER Varensgezel verdronken Medische controle Dll een bewijs van ontvangst bijgesloten.; Hoofdkantoor: Goes, L. Vorststraat 90, Postbus 4, Giro 116666, telefoon 01100-2438; bij geen gehoor: Chefred. 01100-3991. Bijkantoren: Middelburg, Korte Delft 50, tel. 01180-2009; bij geen gehoor: 01180-4604: Vlissingen, Rembrandl. 24^ tel. 01184-3224; Terneuzen, Nieuwstraat 38, tel. 01150-3189- Zierikzee, Havenpark 24, tel. 01110-2991, Directeur: JACQ DE SMIT - Hoofdred.: R. HAGOORT Zeenwsch Dagblad Abonnementsprijs 0,56 per week, 1 7,per kwartaal Losse nummers 13 cent. Advertentietarieven op aanvrage. - Rubriek Kabouters 7 cent per woord met een minimum van 1, 15e Jaargang no 4329 Woensdag 12 augustus 1959 iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiH iiiiiiiiiüiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiii nun iiiiiiiiiitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiHiiiiiiiiiiiiniiiiiiii Van onze correspondent EDAN Het wordt steeds duidelijker dat de Indonesi sche regering zich heeft voorgenomen ook buitenlandse. riiet-Nederlandse ondernemingen te nationaliseren, zij wat eleganter dan dat met de Nederlandse ondernemingen is De nieuwe regering van president Soekarno maakte bij haar optreden al bekend dat zij zal streven naar onafhankelijkheid van Indonesië ook op econo misch gebied. In aansluiting daarop kondigde het hoofd van de agrarische 'inspectie van Noord-Sumatra onlangs aan dat buitenlandse ondernemingen, lllllllllllllllllllllllllllllllllllHI waarvan de concessierechten danwel de erfpachtrechten op korte termijn LONDEN CR ei t 1 n zouden expireren, door de Indonesische regering zouden worden overgenomen. neutet De pre- zy zouden vervolgens in beheer worden overgedragen aan bonafide nationale mier van de jonge Westafrikaanse ondernemers, staat Ghana, dr. Kwame Nkroema, is gisteren aangekomen op het. Schotse buitengoed van' koningin Elizabeth- De breed lachende Ghanees verklaarde er bijzonder trots op te zijn, dat het ge heim van de aanstaande bevalling van de koningin hem als een der eersten buiten de koninklijke familie was toe-: vertrouwd In het diepste geheim was hem reeds vorige maand verteld, dat de dle' de koningin deze herfst naar Ghana zou maken, niet kon doorgaan. DE EERSTE Dr. Nkroema is de eerste officiële, buitenlandse bezoeker sinds de konin- gin liet weten, dat zij geen verdere Dr. NKROEMA .peetoom openbare verplichtingen meer kan na komen; de tweede zal president Eisen hower zijn, op 30 augustus. Er gaan in Engeland hardnekkige ge ruchten dat de koningin dr, Nkroema zal vragen peetoom van haar derde kind te zijn; ongetwijfeld zou dit in het ge menebest, dat uit vele rassen bestaat, een zeer goede indruk maken. Ook zou het een troost zijn voor het volk van Ghana, nu het met zoveel ongeduld ver wachte bezoek voorlopig niet door kan gaan. VERANDERD De Ghanese premier zal met de konin gin ook de toekomstige status van Ghana bespreken; er zijn in dat deel van het gemenebest velen die de republiek willen uitroepen. Toen dr. Nkroema als student in Lon den woonde, was het wegens zijn huids kleur moeilijk voor hem een pension te vinden. Velen die toen de deur voor zijn neus dicht sloegen, zullen zich dat wel licht herinneren nu hij bij de koningin logeert. Advertentie Koning gevonden Eigen nieuwsdienst. NICE. Een tipje van de sluier van geheimzinnigheid is dinsdag aan de Rivièra opge licht: koning Boudewijn van België is gevonden". Hij logeert in het plaatsje Cabasson. in de villa La. Tour Sarraz'iné, eigen dom van Luxemburgs groother togelijke familie. Hij is daar de gast van zijn zuster prinses Jo sephine-Charlotte en haar man. prins Jan. Franse gendarmes hebben het uitgestrekte landgoed rond de villa hermetisch afgegrendeld om te voorkomen, dat de vele journalis ten en fotografen die naar Cabas son zijn getogen, er binnendringen. NIET SERIEUS Het gerucht wil namelijk dat ook prinses Marie-Thérèse van Bourbon Parma weldra in het plaatsje zal arriveren. Zij zou haar intrek nemen in een naburige villa De naam van de prinses is de laat ste dagen weer herhaaldelijk ge noemd als aanstaande verloofde van België's koninklijke vrijgezel. Prins Xavier, vader van prinses Marie-Thérèse, liet gisteren bekend maken, dat de geruchten over een verloving van zijn dochter met de koning der Belgen „absoluut onge grond" zijn. Dergelijke ontkennin gen zijn er nu al zoveel geweest, dat niemand in Frankrijk ze nog au sérieux neemt, 's Konings ge heimzinnige vlucht naar de Rivièra heeft in elk geval weer veel voed sel gegeven aan de geruchten over een op handen zijnde verloving. ALS B.B. Waar Marie-Thérèse op het mo ment is weet niemand. Ze staat op het punt naar de Rivièra te gaan, wist men gisteren te vertellen, in de buurt van het chateau de Lig- aières in centraal-Frankrijk, waar haar familie woont. „De familie wordt bestookt met telefoontjes alsof de prinses Bri gitte Bardot is," zei een woord voerder van het kasteel nog. „Waarom worden we niet met rust gelaten?" De villa waar Marie-Thérèse haar intrek zou nemen, La reine Jeanne, herbergt sinds dinsdag ook de beroemde filmacteur Char les Chaplin en zijn gezin. Heeft men gejuk en ondernemingen, waarvan de rechten pas na lange tijd verlopen dan zal men de Indonesische politiek niet direkt aan den lijve onder vinden. Het proces zal zich dan lang zaam voltrekken, tenzij de rebellen de ondernemingen stilleggen De onder nemer is dan wel gedwongen zijn onder neming te verlaten. Het is moeilijk het juiste aantal ge-1 sloten ondernemingen te weten te ko men. Door de strenge censuur worden praktisch geen gegevens over aanvallen j en de gevolgen daarvan bekend. Dat I heel wat ondernemingen de produktie j hebben gestaakt is zeker: doordat de fabriek of andere gebouwen zijn ver- I nield, of wel door de dagelijkse dreiging van uanvailen op arbeiders, die dan maar weg trekken. Dat vindt zijn weerslag in de produktie- cijfers. De rubberopbrengst vertoonde in de eerste vier maanden van dit jaar in Oost-Sumatra een constante daling: I 11.250 ton in januari, 9.400 in februari, 8.300 ton m maart en 7.600 ton in april. Hel totaal over deze vier maanden ad 36.550 ton vertoont een teruggang van circa 11.000 ton vergeleken met de over- j eenkomstige periode in 1958. Ook de cijfers voor de theeproduktie j vertonen een gelijksoortige teruggang. In de eerste vier maanden van dit jsufc werd in Oost-Sumatra vijf "miljoen pond geproduceerd, dat is een miljoen pond minder dan in 1958. Bij de tabak gaat een ander kwaad. pL 1 t ïwAnrlplaav in I de kop weer opsteken: dat van de on-. V^ilcHC l-/*WClltlclclcll lil wettige occupatie van labaksgronden. -_T 1 1 Hoewel van alle kanten werd verzekerd jN Pu PrlclïïU ^PZOOllt dat „krachtige maatregelen" zouden wor- o den getroffen tegen onwettige occupan- Eigen nieuwsdienst ten, ziet het er naar uit dat de vroegere TTTmrrr\nr>TVT tn« Verenigde Deli maatschappij twee on- UITHOORN De politie heeft het dernemingen zal moeten sluiten bijvermoeden dat de reisbureauhouder gebrek aan voldoende tabaksgronden.lv- D., die wordt gezocht voor de op- Ook de voormalige Senembah staat lichting van vele mensen, die in Oos- voor grote moeilijkheden met het plan ten van tabak doordat occupanten grote stukken grond hebben bezet. Misdaad of avontuur NIEUW DELHI (Reuter). Het slaatsluchtvaarlbedrijf Indian Airlines heeft de regering van India toestem ming gevraagd om ter vervanging van Dakota's vijf Fokker Friendships te kopen. De maatschappij moet 58 Dakota's i vervangen. Zij heeft nog niet beslist Eigen nieuwsdienst op welk type vliegtuig zij zal over- FMtrHPDF - Aan de never van de gaan' De aank°°P van de Friendships Dinkel vond een wandelaar zondagmid-1 heeft zij voorgesteld om in de directe i dag een portemonnaie en een gescheubdbehoefte te voorzien. wit jongensoverhemd. In het water dreef een zwembroekje. Alle knopen I van het overhemd waren verdwenen. Het had er alle schijn van alsof het hemd in een worstelpartij was ge- scheurd. j De portemonnaie was leeg, op een Pn?anili IJMUIDEN (A.N.P.l - Twee jeugdige van Hans Röd'l zestilnTaar oud Aen- Nederlandse zeelieden zijn in Oran ge- J ronseld voor het Vreemelingenlegioen. Smeltweg 3o te Enschede. De jongeIui de 22-jariïe J. Klaasen Bos uit Amsterdam (matroos» en de 18- jarige J. van Raamt uit IJmuiden Ckoks- I maat) waren opvarenden van de Hec- De moeder van de jongen werd 'sitor van de K.N.S.M. Op zondag, 26 juli, avonds in kennis gesteld van de vondst,gingen zij in Oran passagieren. Zij moes maar zij was niet direct ongerust. Hans' ten 's avonds aan boord terug zijn. Toen J eerste hu- zij de volgende dag echter nog niet kwa- OOSTENRIJK? Een ooivaar kan urenlang op één been staan, maar als hij wil lopen heeft hij er toch twee nodig. Daarom vond de directeur van het diaconessenhuis in Emmen het maar beter de poot van de ooie vaar van het Noorder dierenpark in die gemeente op te lappen met een prothese. De vogel had zijn letsel opgelopen toen hij op een van zijn rondvluchten in de ren van de emoe was beland en een trap van dat dier had gekregen. Direct na de behandeling probeer de de patiënt of hij al een paar stap jes met de kunstpoot kon maken. de oudste zoon uit haar welijk was vast en zeker naar Oos tenrijk, dacht zij. Hij heeft daar tot zijn twaalfde jaar gewoond, bij een tan te in Stiermarken. Reeds lang was hij van plan geweest met vakantie naar Oostenrijk te gaan. Hans heeft in mei een eigen paspoort gekregen, nadat hij in maart zestien jaar was geworden. RAADSEL De verdwijning is raadselachtig. Waarom Hans is weggegaan kan nie mand begrijpen. De verhoudingen in het gezin er zijn vijf kinderen, waar van twee uit het eerste huwelijk zijn normaal. Ook op school had Hans geenj moeilijkheden. Hij had een prachtige) puntenlijst. De politie is van de verdwijning van.' ,de jongen in kennis gesteld, maar haar- onderzoek heeft nog geen uitsluitsel ge-1 geven. men opdagen, is de Hector zonder hen vertrokken. Nadat zij ontdekten, dat de Hector niet op hen had gewacht, hebben zij zich bij de agent van de K.N.S.M. te Oran gemeld. Daarna zijn zij in contact gekomen met een figuur, die hen ertoe heeft gebracht om voor het Vreemdelingenlegioen te tekenen. j De recherche van Velsen heeft nu na mens de moeder van Van Raamt de hulp van het ministerie van buitenlandse zaken ingeroepen om te trachten de jongens nog naar Nederland terug te halen. Voor Indonesië: De militairen, het gevaar voor de tabakscultuur ziende, hebben nu een verordening uitgevaardigd. waardoor occupanten gedwongen kunnen worden de onwettig bezette grond onmiddellijk te verlaten. Voorheen was daar een gerechtelijke uitspraak voor nodig. Of deze verordening daadwerkelijke steun zal betekenen voor de ondernemers blijft in het land van het compromis uiteraard een vraag. tenrijk een vakantie wilden doorbren gen, zich in Nederland bevindt. In het hele land wordt naar hem uitgekeken. Inmiddels is bekend geworden dat de vrouw en het kind, die hij uit We nen naar Slikkerveer zou brengen, slechts tot Wezel in zijn auto zijn mee gereden. De vrouw en haar kind zijn zaterdag in Slikkerveer aangekomen. In Wezel had v. D., die ook door de Oostenrijkse politie wordt gezocht, te gen de vrouw gezegd: Ziet u maar dat u in Nederland komt; ik heb een defect aan mijn auto en kan niet verder. De vrouw is toen met de trein doorge reisd. DJAKARTA (Reuter) De Indone- 1 sische regering is van plan twee staal fabrieken te bouwen: een in Oost- en j een in West-Java. De bouw van de fabrieken, die jaar- lijks vijftigduizend ton staal zouden moe?' ten produceren, zal dertig miljoen dol lar kosten. Zij zullen worden gefinan cierd uit het Russische krediet van hon derd miljoen dollar. Rusland heeft al vast deskundigen naar Indonesië gestuurd. Van onze correspondent MÜNCHEN. De zeer harde uit spraak in bekend staat als het Münchener speelbankproces, waar bij zeer hooggeplaatste Beierse po litici betrokken waren, heeft grote beroering gewekt en het gevolg is dat het werkelijke einde van dc affaire nog lang niet in zicht is. Bo vendien schijnt de zaak ook nog een vervolg voor de rechtbank te zullen krijgen, waarbij opnieuw Beierse politici betrokken zullen zijn. Zoals men in ons blad heeft kunnen lezen zijn gewezen Beierse ministers en oud-partijfunctionarissen achter j slot en grendel gezet wegens meineed. De aanleiding tot het proces was dat zij tegenover een parlementaire com missie onder ede ontkend hadden bij de oprichting van een speelbank München financiële voordelen te heb ben gehad. Doordat de speelbankdiree teur Karl Freisehner een boekje had opengedaan was het grote proces aan het rollen gekomen. Het eind is zelfs op dit moment nog niet in zicht. OPWINDING De opwinding die hier nu heerst is geweldig. Dat uit zich niet alleen in verhitte discussies. vi s® s I A o. CIGARETTES NEW YORK (Reuter) De New Yorkse effectenbeurs heeft zich eniger mate hersteld van de grote koersval die maandag werd geregistreerd. De hele dag was de markt lusteloos, maar tegen het slot deden kooporders de markt opleven, waardoor koerswinsten werden geboekt van omstreeks 1. De grote verliezers van maandag, zoals Du Pont en Reynolds Metals, wa ren gisteren de grote uitschieters. In de avondhandel in Amsterdam heerste dezelfde tendens. Toen het her stel in New York doorzette konden de Nederlandse internationale fondsen flin ke winsten boeken. Per saldo stegen Koninklijke Olie 3,20 of 16 punten, I Unilever en Philips circa 11 punten bij behoorlijke omzetten. De beide procureurs-generaal die in het speelbankproces de zware straffen hebben geëist, worden bedolven onder stapels dreigbrieven, merendeels af komstig van onbekenden. Typerend voor de mentaliteit is dat zelfs de familieleden van de procureurs-gene raal lastig gevallen worden met drei gementen en scheldpartijen. De strijd welke nu onder de bevol king gaande is tussen de voor- en tegenstanders van de gewezen vonnis sen heeft zulke felle vormen aangeno men, dat de Beierse minister-president dr. Seidel (C.S.U.) besloten heeft: hoogst persoonlijk in de enerverende discussie tussenbeide te komen. OPROEP Hij zal over de eierse radio een op roep tot de bevolking richten en zijn standpunt nader formuleren. De vroe gere plaatsvervangende minister-presi dent van Beieren, tevens ex-voorzitter van de Beierse partij, prof. dr. Baum- gartner, heeft na zijn gevan genneming ter terechtzitting een hart aanval gekregen en werd overgebracht naar de ziekenafdeling van de gevan genis Stadelheim in München. Baum- gartner, die 54 jaar is en suikerpatiënt is, is veroordeeld tot twee jaar tucht huis. Zijn vrouw heeft na het bekend worden van het vonnis geprobeerd, de hand aan zichzelf te staan. Snel ingrij pen heeft haar het leven gered. De advocaat van Baumgartner heeft gevraagd tegen een borgsom van vijftig duizend mark zijn cliënt vrij te laten. Bij de procureur-generaal in München lopen bovendien nog acht vervolgin gen welke verband houden met dit hoofdproces. Deze zijn echter voorlopig nog aangehouden. SPECULATIES De wegens meineed tot 22 maanden gevangenisstraf veroordeelde speel bankdirecteur Freisehner, die door zichzelf bij de justitie aan te melden het gehele proces aan het rollen heeft gebracht, heeft nu aangekondigd dat er nog andere prominente politici belast kunnen worden maar dat hij voorlopig daarvan nog wil afzien. Een en ander is uiteraard weer een bron van specu laties over de vraag, wie in de Beier se politieke kringen verder nog be trokken is bij de zaak. Alle betrokkenen, behalve de speel bankdirecteur, zijn in hoger beroep gegaan, zodat de zaak nog eens in behandeling komt. Bovendien zullen de betrokkenen, wanneer de vonnis sen worden gehandhaafd, hun burger lijke rechten verliezen, zoals het recht op het bekleden van openbare amb ten, ordetekens, titulaturen, officiële waardigheden alsook het actieve en passieve kiesrecht. Voor prof. Baum gartner' kan dit bovendien betekenen een verlies van zijn zetel in de Lands dag en van zijn professoraat aan de landbouwhogeschool in Weihenste- phan, Beneden-Beieren. Voorts zou hij zijn Grosse Bundes- verdienstkreuz, de hoogste onder scheiding die West-Duitsland kent, verliezen. En zelfs daarmee is het voor professor Baumgartner nog niet afgelopen, want het Beierse ministerie van financiën is op het ogenblik aan het onderzoeken of niet ook zijn pen sioen als oud-minister ingetrokken moet worden. Eigen nieuwsdienst TERNEUZEN. Gistermiddag is te Lith bij Oss de 18-jarige Terneuzenaar Jacobus de Bokx in de Maas verdron ken. De Bokx, een varensgezel, voer op de Danube. Hij is bij zijn werk over boord geslagen. Wegens de lage waterstand op de IJs- sel moet de vaarroute van het Rode Kruis hospitaalschip de Henry Dunant worden gewijzigd. De passagiers, pa tiënten uit Zuid-Holland, zullen daarom morgen niet van Kampen naar Wester voort, maar naar Alkmaar varen en vandaar naar Krimpen aan de Lek. Za terdag wordt te Leiden gedebarkeerd. Acht hechtingen LONDEN (AF). Bobby Beute (14) uit Delft vond een paar dagen ge leden op het Scheveningse strand een grote strandbal. Daardoor logeert hij nu met zijn zusje Marion in Engeland. Op de bal stond: Sandra Miller, Gorleston, en een straatnaam. Bobby stuurde Sandra een prentbriefkaart en schreef hoe hij aan haar adres kwani. Frompt volgde een uitnodiging om een tijdje in Engeland te komen logeren en de bal zelf terug te brengen. Sandra (13) was hem ccn hele tijd geleden aan het strand van Gorleston in de zee kwijtgeraakt. Het ding is daarna Het Kanaal over gedobberd. De Aga Khan ontvangt zijn gasten, en in het bij zonder zijn vrouwelijke gasten, altijd met oosterse luister en rijke geschenken. Nooit tevoren echter heeft hij een van hen een eer bewezen als gisteren in Nice aan de achttienjarige Tra cy Pelissier, een stiefdoch ter van Sir Carol Reed, de Britse filmer. Hij maakte een bijzonder romantische indruk op het meisje door zich te kleden in het vol ornaat van zijn functie als hoofd van de sekte der Ismaili's Na t.b.c.-explosie te Ede nodig Eigen nieuwsdienst RHENEN Een zebra in Ouwehands betrekking tot de medische controle van I militairen, die met t.b.c.-patiënten in ]\/T Acontact zijn geweest, wordt voortaan Dat bewijs moet getekend en gedateerd i dierenpark te Rhenen toonde zich maan- militaireil vcrschcrüt lworden teruggezonden. dagmiddag beslist geen heer tegenover De tweede maatregel houdt de in-1 ^'t Heilo, die hem vriendelijk Eigen nieuwsdienst voering van een nieuw identiteitsbewijsaanbieden.) dfn haag Met twee maatree? Iin; iedere militair bij de Koninklijke] rp!hil??nS0elj !i S de dame in haar DEN HAAG. Met twee maatrege- macht en de Koninkliike luchtmacht slechts door het kor-, len hoopt de staatssecretaris van defen- Sg wc™macht date optreden van de heer v uj, Scher H. Calmeijer, een herhaling en 613 lecter penzeel, bii wie de 38-iariee m, j van het gevai-Ede te voorkomen. In het1 medlscl1 onderzoek te tonen, garnizoen Ede heeft zich, zoals gemeld, i Op het bewijs staan de voornaamste een ..explosie" van t.b.c. voorgedaan,medische gegevens van de houder, zoals die was veroorzaakt door een op de ad- de bloedgroep en rhesus factor, de vac- ministratie van de Militaire geneeskun-i einaties, de röntgenologisehe controle dige dienst ..vergeten" bacillendrager;van de longen, de sanering van het tenminste achttien militairen, zijn be- gebit, het brilvoorschrift, bijzonderhe- smet. den als overgevoeligheid voor medica- Bij de verzending van gegevens metlmenten, enzovoorrts. d. G.—Z. was gelogeerd, kon worden I voorkomen dat zij door het balsturige dier over de omheining werd getrokken. Het resultaat was een ernstig gewonde; hand. Aangezien er op dat moment in heel Rhenen geen arts aanwezig was, werd mevrouw d. G. naar het Juliana- ziekenhuis te Veenendaal vervoerd, waar acht hechtingen nodig bleken. Het K.N.M.I. in De Bilt berichtte gisteravond om 23.15 uur: Half tot zwaar bewolkt en vrij koel weer met plaatselijk enkele buien. Zwakke tot matige, tijde lijk vrij krachtige overwegend zuid westelijke wind. MIESJE: Ik waag het er toch maar op 12 augustus: zon op 5.19, zon onder 20.10; maan op 15.53, maan onder 0.05. De regen van dinsdag heeft voor lopig een einde gemaakt aan het warme weer. Zowel in ons land als In het buitenland heeft de storing die de weersomslag bewerkte veel neerslag gebracht. Het meeste viel in Zuidwest-Engeland, waar enkele plaatsen meer dan zestig millimeter in twaalf uur tijds te verwerken kregen. In ons land is sinds maandag plaatselijk maer dan veertig milli meter regen gevallen. Gisteren overdag spande het vliegveld Dee- len met achttien millimeter de kroon. Het is intussen nog niet afgelo pen met de neerslag. Het staartje van de storing boven de Noordzee zal vandaag plaatselijk nog aanlei ding geven tot buien. De vakantie gangers kunnen de regenjas dus nog niet thuis laten. Het weer blijft daarbij tamelijk koel. max neer- temp slag in gr. 7-19 u. wind C. in mm Helsinki onbew. ZZW 23 0 Stockh. zw. bew. O 25 0 Oslo h. bew. zzo 28 0 Kopenh. onbew. O 26 0 Aberdeen h. bew. O 22 0 Londen zw. bew. wzw 22 0 Brussel zw. bew. wzw 22 0 Luxemb. 1. bew. z 18 2 Parijs 1. bew. w 26 0 Bordeaux zw. bew. w 22 4 Grenoble onweer NW 27 0,1 Nice onweer NNW 26 1 Berlijn zw. bew. Z 27 0,4 Frankf. I. bew. zo 24 0,5 München zw. bew. ONO 24 0 ZÜrich onweer NW 35 0,1 Genève h. bew. WNW 25 0 Locarno onweer ZW 26 17 Wenen h. bew. NNW 25 0 ïnnsbr. zw. bew. WNW 27 0 Belgrado 1. bew. stil 3H 0 Athene onbew. NNO 35 0 Rome onbew. Z M 0 Ajaccio 1. bew. Z 29

Zeeuwsch Dagblad | 1959 | | pagina 1