Geen voorbereiding voor tapgesprek Geen ontslag na klacht Bankrover beschuldigd van moord op pastoor PRINSES SORAJA IS ER Tassen vol hinderen EEN AANGENAME SCHOK GAAT DOOR DE WERELD NA DE BEKENDMAKING DAT KROESJTSJEF NAAR AMERIKA, EN EISENHOWER NAAR DE SOWJETUNIE ZAL REIZEN Ttf EERST OVERLEG MET DE ANDERE DRIE Verolme wil werf bij Oslo kopen ALLES WAS VOOR DE RAKKER JEUGD OEFENT TERREUR OP CHARLOIS De Bilt: Warmer Glslm'ii Hof te Hollandia: ^eiiaar wil slaatje uit snackbar slaan Akkoord c.a.o. voor houtbedrij f bereikt Ossenisse met angst winter tegemoet NA ARRESTATIE TE ROTTERDAM (met spijkerbroek) Zoete wraak ivas onweerstaanbaar Leerplicht voor de schipperskinderen Studie voor tandarts ernstig in 1t gedrang PROTESTANTS-CHRISTELIJK DAGBLAD VOOR ZEELAND BEZOEK OVER EN WEER Huurder buitengesloten Eigen nieuwsdienst ZAANDAM Snackbar Nijgh in I de havenbuurt van Zaandam is voor At/py ePIl ftlllir de exPl°itant verboden terrein. De Lr V GX LL'-l-ikj U. LA-L eigenaar van het pand heeft, toen de exploitant de zaak even had verlaten I van de gelegenheid gebruik gemaakt om de deur op de knip te doen en Van onze correspondent LONDEN Na een maand van zorgvuldig geheimgehou den briefwisseling hebben Eisenhower en Kroesjtsjef vrijwel gelijktijdig bekend ge maakt dat zij elkaar hadden uitgenodigd. „Het was een van de slechtst bewaarde geheimen van de laatste tijd", zei presi dent Eisenhower op zijn pers conferentie. Een kwartier eer hij bekend maakte dat hij Kroesjtsjef had uitgenodigd voor een bezoek aan de Ver enigde Staten was te Moskou eveneens een persconferentie gehouden waar was medege deeld dat Kroesjtsjef naar Washington zou gaan en op zijn beurt de Amerikaanse presi dent had uitgenodigd tot een tegenbezoek. Over de data is nog niets be kend gemaakt, maar tijdens zijn bezoek aan Warschau heeft vice-president Nixon gezegd dat Kroesjtsjef tussen 1 en 15 september naar Washington zal gaan. De Russische reis van president Eisenhower zal zo spoedig mogelijk daarop vol gen, waarschijnlijk dus in ok tober. Eisenhower heeft reeds over leg gepleegd met tfe bondgeno ten van de Verenigde Staten, maar hij zal, alvorens Kroesj tsjef te Washington te ontvan gen, naar Parijs en wellicht ook naar Londen en Bonn gaan om met Macmillan, de Gaulle en vooral ook Adenauer te spre ken. De mogelijkheid bestaat voorts dat de regering van Canada Kroesjtsjef eveneens zal uitnodigen. Het bezoek aan de Verenigde Staten, dat ongeveer twaalf dagen zou duren, zou dan kunnen worden gevolgd door een reis door Canada. Premier Diefenbaker heeft reeds te kennen gegeven dat hij over weegt Kroesjtsjef een uitnodiging te zenden. met een mogelijke topconferentie. Wel hoop ik dat deze aankondiging de ministers van buitenlandse zaken te Genève zal aansporen tot grotere activiteit en grotere krachtsinspanning om een verzoening tot stand te bren gen, zodat er resultaten te zien zijn voor zij woensdag uiteengaan." Het hoofdkwartier van de Verenigde Naties verwacht dat de Russische pre mier het op prijs zal stellen, de Alge mene Vergadering toe te spreken, zo als president Eisenhower dat ook wel eens heeft gedaan. RUSTIG OVERLEG Het is bepaald niet de bedoeling dat de bezoeken uitgroeien tot een top conferentie. Wel bestaat de mogelijk heid dat er een topconferentie zal wor den gehouden als gevolg van de ge sprekken die Eisenhower en Kroesjtsjef zullen voeren. In de eerste plaats echter vormen de bezoeken een gelegenheid om rustig overleg te plegen in een strikt particuliere sfeer. Eisenhower, die er zeer gezond uit zag en zich bewust was van de diepe indruk die zijn mededelingen maakten, vertelde ook van de voorgeschiedenis van de uitnodigingen: „Enige tijd ge leden ging ik naar het State Department met de suggestie dat een bezoek zoals ik nu heb voorgesteld misschien nuttig zou zijn om een deel van het ijs te breken dat onze verhouding met de Sowjetunie dwars zit. Wij bestudeerden het en in begin juli begon ik de cor respondentie. Enkele details zullen nog door onze diplomatieke diensten moe ten worden uitgewerkt." VOORBEREID Voor de vuist weg vertelde hij ver der- Zijn persoonlijke strategie had goed gewerkt. Steeds had hij vragen over een bezoek van Kroesjtsjef ont weken, maar tegelijk de publieke opinie steeds meer gevormd in het voordeel van dit bezoek. Krachtig sprak Eisenhower zich uit over de vrees dat Amerika en Rus land samen overeenkomsten zullen sluiten. ..Ik wil hier heel duidelijk over zijn. Ik ben helemaal niet van plan, en dat kan ik ook niet, de woordvoerder te zijn voor de Westerse mogendheden. Ik kan alleen woordvoerder zijn voor Amerika en'de Amerikaanse regering. Maar wel stel ik mij voor. nog voor het bezoek van Kroesjtsjef mijn vrien den in Europa op te zoeken om met hen gemeenschappelijke problemen te bespreken." VERZOENING ..Het bezoek van Kroesjtsjef en dat van mij houden geen direct verband Eigen nieuwsdienst ROTTERDAM. De scheepsbouwer' C. Verolme is naar Noorwegen ver trokken met de bedoeling een derde buitenlandse tak aan zijn concern toe te voegen. Hij zal te Oslo besprekin gen voeren -t de directie van een in de buurt van de Noorse hoofdstad gele gen scheepswerf om dit bedrijf te ko-; pen. Als de onderhandelingen tot het ge wenste resultaat leiden, wil de heer; Verolme aan de werf zodanige uitbrei-j ding geven, dat er ook schepen van enkele tienduizenden tonnen op stapel ge/et kunnen worden. Woensdag zal de beslissing vallen. US ZAANDAM ZAANDAM. De besprekingen overi een nieuwe c.a.o. voor het Zaandam- se houtbedrijf hebben thans tot over eenstemming geleid. De onderhande laars wilden zich nog niet uitlaten over de hoogte van de loonstijging, zo lang de definitieve redactie van de overeenkomst nog niet klaar is. Wel maakten zij bekend dat bij de vaststelling van de lonen nog geen ge bruik is gemaakt van de mogelijkheden tot een vrijere loonvorming. In het con tract is echter een zogenaamde open- breekbepaling opgenomen zodat dit als nog kan gebeuren indien de vakbonden daar op aandringen. Over een verkorting van de arbeids tijd deelden de werkgevers mee dat zij daartoe zullen overgaan, indien dat elders in de bedrijfstak wordt gedaan. Houdt de dijk het? OSSENISSE. De inwoners van Osse nisse. gaan opnieuw met een angstig hart de winter tegemoet. Dat zei de burge meester van Ossenisse in Oost-Zeeuws Vlaanderen gisteren tijdens een bijeen komst in het parochiehuis, waar de com missaris van de Koningin en ledep van Gedeputeerde Staten aanwezig waren. Na de beveiliging van Zierikzee is de dijk bij Ossenisse de zwakste plek. Jhr. mr. A. F. C. de Casembroot, de commis saris, had verwacht dat de burgemeester deze opmerking zou maken. U trapt ech ter een open deur in, zei hij. Ik heb in het gesprek met minister Korthals ook op verbetering van dit ge deelte van de dijk aangedrongen. In Den Haag is volledig begrip voor uw situatie, maar ik kan u helaas niet zeggen op welke dag de aanbesteding zal plaats hebben, zo zei de commissaris. Eigen nieuwsdienst ROTTERDAM De 29- jarige Belgische grondwerker P. L. B. uit Zantvliet, die zon dagmiddag in een hotel aan het Henegouwerplein te Rotterdam werd gearresteerd wegens medeplichtigheid aan de te Wuustwezel gepleegde roof overval, is door zijn te Antwer pen gearresteerde medeplich tige genoemd als dader van een te Leldeberg bij Gent gepleeg de moord. De verdachte be weert echter hardnekkig daar aan onschuldig te zijn. Wel heeft hij toegegeven, behalve de overval in Wuustwezel nog achttien andere overvallen te hebben gepleegd. Op 10 juli meldde zich aan de pasto rie te Leldeberg een onbekend man, die zich notarisklerk noemde. Hij vroeg de pastoor te spreken. De man droeg een donkere bril en een zwarte aktetas. Nadat de meid hem had aangediend bij de 55-jarige pastoor-deken Armand Notebaert. was hij toegelaten tot de spreekkamer waar hij bijna een half uur lang toefde. Op een gegeven mo- hoorde de meid haar pastoor roepen: „Als u mij wilt ver moorden schiet mij dan dood". On middellijk daarop hoorde zij vier scho ten lossen waarna de moordenaar de pastorie was ontvlucht. is gistermorgen en gisteravond tot ment luide B. JISP. De plons waarmee de bakfiets van bakker Jaap Groot uit List in het water dook toen zijn berijder een klant bediende, was voor het lan delijke, achthonderd zielen tellende dorpje het startsein voor een actie van gemeenschapszin. Iedereen snelde de vijftigjarige vrijgezel te hulp: enkele mannen brachten de fiets op het droge, een paar vrouwen maakten die schoon, anderen organiseerden een collecte en een automobilist haalde in het naburige Wormer een nieuwe voorraad brood. Jaap Groot kreeg een bloem op zijn jas en kon weer aan de slag. Toen hij 's avonds thuis kwam hadden onbekenden zijn bakkerij al geschrobd. diep in de nacht op het hoofdbureau van politie te Rotterdam verhoord door twee Nederlandse en vier Bel gische rechercheurs. Tegenover zijn i ontkenning staat ook de verklaring van de vrouw van zijn medeplichtige: ,.B. heeft veertien dagen bij ons gewoond.. Ik weet dat hij in die tijd naar Leide- berg is geweest." De vier kogels, die daar in de pas torie zijn gevonden, zijn van hetzelfde kaliber als dat van het pistool, dat op de Rotterdamse hotelkamer is gevon den Een technisch onderzoek moeti nog uitwijzen of zij uit hetzelfde wapen komen ROTTERDAM, Het komt de laat ste tijd herhaaldelijk voor dat in de avonduren in de omgeving van Wol- phaertsbocht en Katendrechtse Lage- dijk voorbijgangers worden lastig ge vallen door baldadige opgeschoten jon gens. Van de politie vernemen wij dat het een bepaald groepje Indische Nederlan ders is dat zich daaraan schuldig maakt. Een der belhamels pleegt tegen een willekeurige voorbijganger op te botsen, waarna zijn kornuiten het slachtoffer omsingelen en aftuigen. De politie van het posthuis Charlois telefoon 72588 doet een beroep op: ooggetuigen haar onmiddellijk te waar-1' schuwen wanneer zich zo'n vechtpartij voordoet. Het vreemde geval doet zich voor dat de slachtoffers slechts zelden aangifte doen. lNfUIIMIIIIH<JIII|IMIIIIIIIIMII(lllllili(|linÜli(|'uilllll!IIIHIfl|l1lllllll||l||||||||||||| llHtllllllllllKIlIIIIIIHIIIIIIIIHIItflIIHHIIIIIIIIIIDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIItlimiKiïi -iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiidiiiiiiiiiinitiiiiiiiiiiiiiiiiiNiHiiM door P. W. Russel NOORDWIJK. Ex-keizerin So- '•aja reikte me haar smalle hand, die zacht was en lichtroze gelakte na gels had. Even lichtten de lange wimpers op en ze keek me aan met haar groene ogen. „Als het weer goed wordt blijf ik graag een maand hier in Noordwijk", zei ze. „Ik ben van plan heel veel te gaan zwem men, maar de zon moet ik natuur lijk als vriend hebben." Het was gisteravond half tien ïn de hal van hotel Huis ter Duin en de 27- jarige vroegere echtgenote van de Sjah van Perzië kwam juist van tafel. Niet alleen, neen, met haar moeder en haar broer In een nauwsluitende, turkoise cocktail japon en met slecht zittende zwarte haren, strak tegen het hoofd. NAAR DE KAPPER Ik geloof dat ze het zag. toen ik naar dat kapsel keek. Zij streek er even met j de hand over en sprak, bijna veront schuldigend: „Nog geen tijd gehad, j maar morgen ga ik hier naar de kapper". Wat moe van de reis per groene Che- j vrolet van Bonn naar Noordwijk j was ze wel, prinses Soraja. Een paar| jaar geleden mocht ik u op Schiphol' ontmoeten, probeerde ik het gesprek j op gang te brengen. „Ja, toen was ik op doorreis naar New York, maar dit is mijn eerste vakantie in Nederland- Ook voor mijn moeder. En 'dit hier. naast me, dat is mijn lievelmgsbroer Byan. Hij blijft maar een paar dagen en gaat dan weer naar Amerika, waar hij studeert. Ik had hem een jaar niet gezien." HARING Het was dezelfde jongeman, die gis teren in enkele Duitse kranten per fo to stond afgedrukt. Samen met prinses Soraja wandelde hij op de Königsallee in Düsseldorf en de Duitse bladen spe culeerden meteen ijverig in de richting van een nieuwe amant. Maar de 19- jarige prins Byan heeft op die Königs allee zaterdag alleen maar wat bood schappen gedaan met zijn zusje. De moeder van prinses Soraja stond vat lachend naast ons! Samen met ïaar zoon had- zij even eerder eer. voortreffelijke kreeft genoten, terwij. :1e ex-keizerin een Hollandse haring xrefereerde, die zij overgoot met eei ïlas witte wijn. Twee soorten taartjes. :aas en koffie vormden verder dit eenvoudige avondeten. Intussen glom de huisviolist Joan Boss vol trots. Hij had. vlak voor hel diner, prinses Soraja's lievelingsmelo dieën gespeeld. Dat waren Bambino, Volare en La piu bella del monde. „In een Frans blad had ik gelezen dat dit haar lievelingsliedjes waren en ze was reuze verrast dat ik dat wist", vertelde Boss. „Ja, morgen ga ik naar de kapper", vertelde me gisteravond in het Noord- wjjkse hotel Huis ter Duin ex-keizerin Soraja. Dat was vijf uur na haar aan komst in de Nederlandse badplaats eii kennelijk hadden de afgelopen dagen, die de prinses in Keulen, Bonn en op de Kö in Düsseldorf doorbracht, geen tijd voor de coiffeur gelaten. Ik had iets te lang naar dat kapsel ge keken en vandaar de opmerking van de prinses. Haar moeder, in het midden, droeg het lange blonde haar zeer wel verzorgd cn de grote witte tas was een van de boodschappen geweest, die ha£r dochter in Düsseldorf had gedaan. „Als de mensen haar nu maar een béetje met rust laten", had de direc teur van het hotel W. Tappenbéek me eerder gezegd, toen prinses Soraja in spijkerbroek met haai* gezelschap gistermiddag om half vijf in Noordwijk arriveerde. Wel. laat is het gisteravond niet ge worden. Nadat ze nog geluisterd had naar wat Italiaanse liedjes in het hotel, en vier ansichk'atarten gekocht bij de hotelportier, ging om 10.45 het licht uit op de kamers van de derde verdieping in Huis ter Duin. Het waren de kamers voor een vroegere keizerin en haar familie. Van onze Haagse redactie DEN HAAG. Het Hof van jus titie te Hollandia heeft gouverneur Platteel doen weten dat er onvol doende redenen zijn om ontslag te verlenen aan mr. W. C. van Beek, de advocaat-generaal bij dit Hof. Dit bericht de correspondent van het Algemeen Handelsblad te Hol landia. Het Hof zou tevens als zijn mening hebben uitgesproken dat het ongevraagd met binnenlands verlof zenden van mr. Van Beek een maat regel is, die het reglement op de rechterlijke organisatie in Nieuw- Guinea niet kent. ONTKEND Het ongevraagd verlof werd op 12 juni aan mr. Van Beek verleend, waar bij een verband werd gelegd met de klacht die hij bij de president van het Hof had ingediend over onwettige post censuur. Hoewel dit verband door minister Korthals in zijn antwoord op vragen van het Tweede-Kamerlid, de heer Van de Wetering, ontkend werd, („Het zijn andere gedragen van de advo caat-generaal geweest die voor de gouverneur aanleiding waren zijn ont slag in overweging te nemen", aldus de minister) wordt de positie van de ad vocaat-generaal nauw verweven gezien met de affaire van de postcensuur op Nieuw-Guinea. OP DE HOOGTE Volgens het reglement op de rechter lijke organisatie moet het Hof van Justitie de gouverneur rapporteren of ontslag van mr. Van Beek al dan niet op goede gronden kan geschieden. Het Hof heeft deze vraag nu ontkend, aldus de berichten uit Hollandia, én wel op 24 juli. Bij zijn aankomst in Nederland moet gouverneur Platteel dan ook op de hoogte van dit rapport zijn geweest In Den Haag werd het bericht uit Hollandia noch ontkend noch beves tigd. Er is geen commentaar op, aldus een officiële zegsman. Evenmin is men bereid nadere inlichtingen te geven over het onderzoek naar de onwettige post censuur op Nieuw-Guinea. een onder zoek dat a'l in gang moet zijn. ROOKGORDIJN (Door deze mededelingen wordt de toch al zo onverkwikkelijke zaak van de postcensuur niet gemakkelijk ver teerbaar. Het is heel wonderlijk dat „Den Haag" een toch zeer plausibel en uit betrouwbare bron komend bericht over een gerechtelijke uit spraak te Hollandia wil „beves^en noch ontkennen". Het is heel won derlijk dat men thans moet aanne men dat de heer Platteel, toen hij in ons land arriveerde volgens het „be vestigde noch ontkende" bericht van de uitspraak van het Hof op de hoog te heeft moeten zijn. Dit rookgordijn van geheimzinnigheid bevalt ons niet; van het begin af aan hebben wij betoogd dat de zaak van de cen suur in een land als het onze een heel ernstige zaak is. Minister Kort hals heeft de Tweede Kamer beloofd de resultaten van een thans stellia reeds lopend onderzoek mede te de len. Het lijkt ons noodzakelijk voor het wegnemen van de onrust dat de resultaten van het onderzoek in deze bepaald nare zaak zo snel mogelijk ter kennis van de openbare mening komen. Wie nog eens voor het pro bleem komt te staan hoe met een drieling een luchtreis te maken, krijgt hier de oplossing van het (Canadese) echtpaar Frocklage. Zó arriveerden (v.l.n.r.) James, Joan en Joyce Frocklage in Am sterdam na een reis uit Canada over de Noordpool. Het drietal hield zich onledig met het tap pen van moppen. Joan heeft juist de pointe van een grapje ont huld, Joyce vond het om te brul len maar de enige man in het ge zelschap wendt zich koeltjes af. Zóóóóó'n baard, vindt hij LONDEN (A.P.) Het ongelofelijke is gebeurd: een schildwacht voor Buck ingham Palace heeft door het geplaag van nieuwsgierige toeristen zijn zelfbe heersing even verloren en een Ameri kaanse een stevige schop gegeven. Zoals gewoonlijk stond de rijzige Cold- stream Guard onbeweeglijk van onder zijn beremuts in de verte te staren, zonder notitie te nemen van het ge wriemel van toeristen die samen met hem op de foto wilden of probeerden hem aan het lachen te maken. Toen ging er plotseling iets mis met de tra ditie: de schildwacht sprong in de hou ding en liet de kolf van zijn geweer eenmaal op straat ketsen, ten teken dat 1 hij in beweging ging komen. Toen. stijf marcherend, deed hij enige passen, waarbij een Amerikaanse toeriste die hem in de weg stond, het zwaar te verduren kreeg. Zonder een spier te ver trekken of een woord te uiten hernam hij daarna zijn onbeweegliike houding. Hij is door zijn kommandant gestraft met tien dageh licht arrest. SINGAPORE. Een duizendtal leden van elf koninklijke huizen op Malakka heeft gisteren een vakvereniging ge sticht tot bescherming van hun rechten. De secretaris, de 36-jarige prins Ahroe, verklaarde ,.Wij willen de handhaving van koningschappen op ons schierei land en zullen zoveel mogelijk van de onzen aanmoedigen actief deel te ne men aan de Maleise politiek". lakens voor de ramen te spannen. Het was een vreemde gewaarwording voor de heer Nijgh, die enige tijd gele den het pand huurde met recht van koop, om zijn eigen zaak gesloten te vinden. Hij had al vijftienhonderd gul den handgeld betaald. De oorzaak van alle narigheid: de verhuurder van het pand nam er geen genoegen mee dat de resterende koop som bij een bank was gedeponeerd in plaats van bij hem thuisbezorgd. Bo vendien was hij in de hoop op een ho gere prijs met een ander over de ver koop gaan onderhandelen. Aangezien zijn krasse maatregel op een slaande ruzie uitdraaide, moest de politie er aan te pas komen om de ge moederen wat te sussen. Nu zal de rechter moeten uitmaken of de heer Nijgh zijn snackbar al dan niet mag VENLO (ANP). Binnenkort zal mi nister Cals een rapport over de instelling van een leerplicht voor schipperskinde ren worden aangeboden. Het rapport is ingesteld door een commissie, waarin vertegenwoordigers van schippersorgani- saties van het onderwijs, van de vak verenigingen en van werkgeversorgani saties zitting hebben. De heer A. A. Kleijn, directeur van het Koninklijk on derwijsfonds voor de scheepvaart, deelde dat gisteren mee in zijn openingswoord op de 35ste vakantiecursus van het KOF. betreden. Van onze Haagse redactie DEN HAAG. Aan de Utrechtse uni versiteit kunnen dit jaar wegens gebrek aan ruimte slechts 85 eerstejaars stu denten voor de tandartsenstudie worden ingeschreven. Dat aantal is al met veer tig overschreden, die de raad hebben gekregen hun studie te Groningen aan te vangen. Daarvan hebben vijftien aan staande studenten al gebruik gemaakt, maar vermoedelijk zullen de anderen hun voorbeeld volgen. Deze mededelingen doet minister Cals in zijn antwoord op vragen van het Tweede-Kamerlid de heer Van Lienden. Over de vraag of de opleidingsmoge lijkheden voor tandarts moeten worden uitgebreid, verwacht de minister bin nenkort een advies van de commissie Spreiding hoger onderwijs. Inmiddels zijn al wél maatregelen getroffen om op korte termijn tot uitbreiding van het tandheelkundig instituut te Groningen te komen. Het K.N.M.I. in De Bilt berichtte gisteravond om 11.15 uur: Opklaringen, maar ook enkele lokale buien. Zwakke tot ma tige wind tussen west en noord. Over het alge meen iets hogere temperaturen. MIESJE: Zo'n lokale bui. 5 AUGUSTUS: zon op 5.05, onder 20.25; maan op 6.12, onder 20.28 uur. max. neer- temp. slag in gr. 7-19 u. wind C. in mm Helsinki onweer ZZO 23 0.2 Stockh. 1. bew. WNW 23 6 Oslo zw. bew. Z 26 0 Kopenh. half bew. WNW 20 7 Aberdeen zw. bew. O 16 0.4 Londen zw. bew. w 21 0 A'dam regen w 16 3 Brussel zw. bew. NW 17 2 Luxemb. zw. bew. stil 1!) 0 Parijs half bew. NW 24 0 Bordeaux half bew. NNO 26 0 Grenoble half bew. NW 24 0 Nice on bew. ZW 26 0 Berlijn zw. bew. WNW 21 0 Frankf. zw. bew. zzw 21 0.1 München 1. bew. NW 17 0 Zürich half bew. NNW 20 0 Genève 1. bew. N 23 0 Locarno onbew. WNW 25 0 Wenen half bew. W 21 0 Innsbr. half bew. O 18 0 Belgrado zw. bew. w 22 0 Athene onbew. ZZO 30 0 Rome 1. bew. w 30 0 Aiaccio 1. bew zw 27 0 Madrid zw. bew. gerand. 33 0 Lissabon onbew. NW 31 0 Hoofdkantoor: Goes, L. Vorststraat 90, telefoon 01100-2438; bij. geen gehoor: Hoofdredacteur 01100-2503; Chefred. 01100-3991; Postbus 4, giro 116666. Bijkantoren: Middelburg, Korte Delft 50, tel. 01180-2009; Vlissingen, Rembrandtlaan 24, tel. 01184-3224; Terneuzen, Nieuwstraat 38, tel. 01150-3189, Zierikzee, Havenpark 24, tel. 01110-2991 Directeur: JACQ DE SMITHoofdredacteur: R. HAGOORT Zeeuwsch Dagblad Abonnementsprijs f 0,56 per week, f 7,per kwartaal Losse nummers 13 cent. Advertentietarieven op aanvrage. - Rubriek Kabouters 7 cent per woord met een minimum van 1, 15e Jaargang no 4322 Dinsdag 4 augustus 1959

Zeeuwsch Dagblad | 1959 | | pagina 1