Huis Dior stelde in het algemeen teleur REISLUSTIGE „STIP" HOOPT ALTIJD OP VERRASSINGEN aanbieding SINGER SINGER GOEDKOPER! w/mm SSÈ Elisabeth Andersen en Kees Brusse in Het Hemelbed De hond was lief en rustig - het vrouwtje ging uit zakkenrollen ITALIAANSE COUTURIERS OVERTROFFEN DIT JAAR HUN FRANSE COLLEGA'S Grote kans voor Spaanse mode Ondanks champagne Tonvorm Einde nadert Nederlander rolt 400 meter van berghelling Staking kost Engeland in juni miljoen dagen Serooskerke krijgt kunstmatig strand AKKERTJES" Onder schuit door aan wal gespoeld y/z/MM/A Eten Nederlanders dan nog broodjes zonder boter Dit is een DRASTISCHE PRIJSVERLAGING Tot 25 augustus a.s. zijn de moderne elektrische zigzags Alleen bij kunt U kiezen moderne zigzags prijzen Vuurwerk ontploft in Oberried: zes doden Nederland vijfde in Knokke Vrijdag 31 juli 1959 ZEEUWSCH DAGBLAD Pag. 5 Advertentie door Bita Beukman PARIJS Audrey Hepburn, gekleed in een lichtblauw wollen jurkje door Givenchy ontworpen, kon gisteren toen zij met Mei Ferrer bij het modehuis Dior aankwam voor de première van de wintershow, haar plaats al niet meer bereiken. Lang voor het aanvangsuur waren de trap treden reeds door tientallen be zoekers die geen stoel meer kon den bemachtigen, als zitplaats in beslag genomen, zodat zij via een andere ingang naar de salon moest worden gebracht. Daar zat ook de hertogin van Windsor, die een donkerblauw zijden pakje droeg en zenuwachtig op haar stoel heen en weer begon te schuiven, toen alle pers fotografen op Audrey en haar echtge noot afstevenden, terwijl haar aanwe zigheid niets eens werd opgemerkt. Ook over de schatrijke Barbara Hutton, die rijk met paarlen behangen tegenover ons zat, keek men heen, toen het filmecht paar binnenkwam. Druk schrijvende journalisten uit alle delen van de wereld, radio, televisie en dringende en vechtende fotografen, mil jonairs en filmsterren als eregasten; voor een sensationele première was het decor volmaakt. Helaas wist Yves Saint Laurent met zijn creaties de aanwezigen opnieuw niet van zijn talent te overtuigen. Er was ditmaal iets meer eenheid van stijl in zijn collectie als voorgaande seizoenen, maar over het algemeen werd niemand bijzonder enthousiast. Korte rokken, heel korte rokken, die soms een gedeelte, soms zelfs de hele knieschijf vrijlaten, vormen eigenlijk het meest schokkende nieuws dat van de collectie Dior te vermelden valt. Hoe veel opwinding die knievrije rokken ech ter veroorzaakten flatteus staat zo'n kinderrokje voor volwassenen bedoeld slechts zelden de stemming na afloop van de show bleef mat, zelfs de rijke lijk vloeiende champagne kon aan dat feit niets veranderen. Het huis Dior, tot voor kort nog een miljoenenconcern, heeft het afgelopen seizoen veel privé-klanten verloren. Ook de inkopers van de grote Amerikaanse confectie-industrieën plaatsen meer or ders bij Givenchy dan bij Laurent. Enkele vendeuses die geen behoorlijk salaris meer konden bereiken, omdat hun klanten wegbleven, hebben reeds een baan bij andere modehuizen aan genomen. Donati, het hoofd van de persafdeling, is nu bij Desses en er be staan plannen van het huis Dior een grote boutique firma te maken, met parfums en accessoires als specialiteit. Wat Yves Saint Laurent dit seizoen ontwierp doet over het algemeen niet ZWOLLE De 29-jarige construc tiemonteur D. J. Spaan uit Rhenen is gistermiddag van vijftig meter hoogte uit een stalen fabrieksskelet gevallen. Hij was meteen dood. Het skelet is. voor de tweede sectie van de IJsselcentrale in Harculo. Bij de bouw van de eerste sectie is ook al een dodelijk ongeluk gebeurd. onder voor hetgeen- de overige Franse couturiers deze week hier in Parijs toonden. Van hem worden echter nu eenmaal sensationele noviteiten ver wacht. Ligne Blousante zou men de nieuwe lijn van het huis Dior het best kunnen noemen, want bloezende effecten past men veel toe, hoewel niet bij voorkeur in de omgeving van de taille, zoals de overige ontwerpers dat doen, maar afgedaald tot even bo ven de zoom van de rok. Boven een strakke band is daar de ruimte van de stof even ingenomen bij japonnen in tuniekstijl, met overwegend ronde hals en aangeknipte of raglanmouwen. Het verkeersongeluk, dat dinsdag middag in De Bilt gebeurde, heeft nog een dode geëist. Gisternacht is in het Academisch ziekenhuis te Utrecht me: vrouw Werner-Kühbauen overleden. Zij zat in een van de auto's, die bij het ongeluk waren betrokken en werd zwaar gewond. Haar man werd bij het ongeluk op slag gedood. Datzelfde bomtoé-effect keert terug bij de rokken van mantelpakjes, wat met zich meebrengt, dat de jasjes kort blij ven. De mantels zijn ditmaal wijd bij Dior en hebben enigszins een tonvorm met aflopende schouders en rond de hals een smal boordje. De fraaiste creatie die hij toonde was een nertzmantel uitgevoerd in de vorm van een eenvoudige, rechte tuniek, met in de taille een smalle losse ceintuur van satin. In die kostbare man tel schreed de mannequin Allah voor naam als een oosterse prinses langs ons heen, met armbanden van glinsterende stenen in exotische kleuren om haar smal le polsen en op schoentjes met hakjes bij na zo dun als een tandenstoker. De avond tevoren zat zij met een vriendje naast ons aan een tafeltje in La Coupould, de lange zwarte haren los hangend tot over de schouders, gekleed in een oud truitje op een zwart rokje en met platte afgetrapte schoentjes. Lanvin die een sterk verlengd silhouet brengt met heel lange rokken, toonde dit maal een veel minder geslaagde collectie dan het vorige seizoen. Zijn ontwerpen zullen op het modebeeld deze winter dan ook nauwelijks enige invloed hebben. Spanje. Italië en Frankrijk; de Alge meen Dagblad-modereis door drie landen nadert haar einde. Nu ook hier in Parijs de belangrijkste collecties zijn getoond, moeten wij vaststellen, dat de Italiaanse couturiers ditmaal hun Franse collega's hebben weten te overtreffen, wanneer men Givenchy en Balenciaga, die een klasse apart vormen, waar alles uiteinde lijk om draait, uitschakelt. INNSBRUCK (Reuter) Bij het be klimmen van een berg in de buurt van Innsbruck is woensdag de dertigjari ge Nederiar.de:- P. J. M. van Dijk uit He'erlen van een vierhonderd meter lange helling gerold. De 29-jarige Remi Dorren uit Meer sen, die bij hem was, heeft hulp ge haald. waarna Van Dijk met een gebroken sleutelbeen en een aantal schrammen en snijwonden r.aar een ziekenhuis te Salzburg werd gebracht.' Yves Saint Laurent met twee van zijn meest bekende mannequins na de explosie, die de nieuwe collectie van het huis Dior aan het einde van de Parijse modeweek veroorzaakte. Meer nog dan. tevoren zijn wij er na deze Parijse modeweek bovendien van overtuigd, dat Spanje in de toekomst als bakermat van de mode ook een bijzondere kans gaat krijgen. De foto's van de Spaan se en Italiaanse modellen, die wij U reeds konden tonen, hebben U dan ook al een volledige indruk gegeven van de nieuwe mode voor 1960. Op die manier wordt het wel enigszins overbodig dat Parijs zo streng blijft ver bieden afbeeldingen van nieuwe modellen nu reeds openbaar te maken, daarmede moet na de premières nog altijd bijna een volle maand worden gewacht. LONDEN (UPI) Engeland vetloor in juni meer dan een miljoen werkda gen als gevolg van stakingen. In mei kwam dit cijfer uit op 173.000 dagen. De grote stijging mo.et worden toege schreven aan de staking in de druk inktindustrie, die nu al zeven weken duurt. Eigen nieuwsdienst SEROOSKERKE. Serooskerke op Sch-ouwen-Duiv-eland, het kleinste dor-p van Nederland, krijgt een kunstmatig strand. Een zandzuiger is bezig met het opspuiten van 35.000 kubieke me ters zand. Aanvankelijk moesten de plannen voor het aanleggen van een strand worden opgeschort wegens geldgebrek van de gemeente. Een gesprek tussen de waarnemend burgemeester van de benjamin onder de Nederlandse ge- meer ten, de heer J. Klompe, met de commissaris van de Koningin heeft tot gevolg gehad, dat de gemeente nu toch het geld beschikbaar ma-g stellen. Advertentie KOU of PUN kunnen uw vakantie verknoeien Eén regenbuitje éven door* lopen in natte kleren en U hebt een kou te pakken. Zodra U zich rillerig of grieperig voelt, "Akkertjes" nemen. Denk er aan "Akkertjes" moeten méé op reis voor een veilige griep- en pijn» vrije vakantie. flits-snelle werking makkelijker innemen SNEEK (ANP). Onder de zolder schuit door, waarvan hij juist overboord was geslagen, werd de veertigjarige Jan de Meer uit Sneek naar de kant van de Houkesloot gespoeld. Een paar zwemmers brachten de drenkeling, die niet kon zwemmen, op het droge. De Meer voer bij Sneek met een zol derschuit. geladen met balken. Ter hoog te van de Oppenhuizerbrug ging de la ding schuiven en sloeg aan bakboord overboord. De Meer werd door de van de kant terugkomende golf onder zijn schuit doorgespoeld. J-JENK van Stipriaan, Vara's goedlachse, gezette reporter, neemt de luisteraars elke week mee voor Vrijdagavond-retour, zijn gezellige programma's met muziekjes, korte reportages, verhalen enverrassingen. De luisteraars laten zich graag mee nemen Met Van Stipriaan bezoeken zij dorpen en gehuchten, waarover in het algemeen weinig bekend is en zij ont moeten er gewone mensen die dikwijls iets aardigs te vertellen hebben. Er is bovendien te genieten van de kleine „zijpaadjes", die deze reporter zo graag inslaat. „Ik houd van verrassin gen in een programma", zegt „Stip", zo als men hem in radioland kortweg noemt. „Er zijn te veel uitzendingen met ru briekjes waar men de klok gelijk op kan zetten. Zo in de trant van; Spreekt daar meneer X? O, dan is het 21.06!". Henk van Stipriaan is geen man waar men de klok gelijk op kan zetten. Hij is een zoeker, die met opengesperde ogen en gespitste oren voor zijn vrij dagavond-retour op pad gaat. Zijn uitzending heeft als uitgangspunt elke zomerse week een plaats in Ne derland, maar het kan gebeuren dat hij plotseling via een zijweg belandt in een spookhuis, de kring van nozems of in een broodjeswinkel en dan neemt zij'- programmalijn een scherpe wending. „Dat vind ik vreemd De vragen waarop deze verslaggever langs de weg een antwoord zoekt, zijn vragen die iedereen zich wel eens stelt. Hij zag in een broodjeswinkel een be kend bordje: Voor gesmeerde broodjes wordt tien cent extra berekend. „Dat vind ik vreemd", hoorde men hem in Vrijdagavond-retour tegen de eigenaar zeggen. „Zijn er dan nog Ne derlanders die ongesmeerde broodjes eten?1* Kijkend Nederland zal gisteravond niet weinig verbaasd zijn geweest, toen klokke acht de nieuwslezer van de N.T.S. op het scherm kwam. Hjj bracht het sensationele bericht over de ontslagaanvrage van minister Van den Bergh, waarna nog enige journaalopnamen volgden over de afgetreden bewindsman. Een te waar deren service van de N.T.S. vooral kritisch bekeken 1 "1 Advertentie gaat natuurlijk m Kurt mem. m twhoububi Eigen nieuwsdienst ROTTERDAM. Drie jaar en zes maanden met aftrek heeft de officier van justitie bij de Rotterdamse recht- bank geëist tegen de 40-jarige J. A. M. H., zonder beroep te Den Haag. Klein, donker, tenger en smal als een watervlugge vis leek voor het ver- dachtenhekje de vrouw die voor haar zeventienjarige dochter en een oude hond haar vrijheid tot vijf keer toe op het spel zette en nu wederom verdacht van zakkenrollerij voor de rechter stond. De bijzonder weinig spraakzame ver- Advertentie) fantastische Profileer van dit enorme voordeel. U hebt dan de moderne elektrische SINGER zigzag - de naai machine waar U alles mee kunt doen.' Zelfs bij deze gunstig verlaagde prijzen geldt nog het bekende SINGER betalings systeem. De dichtstbijzijnde SINGER winkel of agent reserveert een zigzag voor U. dachte gaf toe van Den Haag uit op 18 april naar Rotterdam te zijn gereisd om daar in de grote warenhuizen haar slag te slaan. Om ongeveer half een was zij afgereisd. Rechercheurs die al maanden lang probeerden de man of vrouw te vinden, die in deze warenhuizen blijkens de vele aangiften van vermissingen ope reerde, meenden eindelijk opmerkzaam gemaakt door het gedrag van de vrouw de langgezochte te hebben gevonden. f 130.- BUIT Zij ontkwam echter en, als op zoek naar een speld in een hooiberg, gingen de re chercheurs een ander warenhuis binnen. Het geluk was met hen want ook de vrouw was daar binnen gegaan. Bijna op heterdaad werd zij toen betrapt met in haar tas vijf portémonnaies waarvan er een aan haar zelf toebehoorde. Hiermee zou de zaak zijn afgedaan en een moeizame speurtocht zijn beloond ware niet van stonde af het aantal ver missingen in Rotterdam opvallend terug gelopen. Niettemin ontkende de vrouw zich na haar vorige veroordeling voor dit feit nog aan zakkenrollen te hebben schuldig gemaakt. GOED LEVEN Maar zoals de officier in zijn requi sitoir meedeelde de uitgaven van ver dachte bedroegen over 1958 5700 en in de eerste vijftien weken van '59 2100. Hiertoe behoorden tennis- en paardrijles voor de dochter met de daarbij behoren de uitrusting, voorts een wekelijkse hoge uitgave bij de slager voor kalfsoesters en biefstuk van de haas voor de hond. Daar tegenover stonden aan controleer bare inkomsten in '58 1500 en in '59 450. Het ontbrekende zou verdachte heb ben verdiend met werk waarvan zij de bron niet wilde noemen. De president maakte er haar op attent dat de rechtbank onder deze omstandigheden het hare van het ontbrekende zal denken. Daarbij kwam nog dat rechercheurs bij huiszoeking een dagboek vonden waarin I herhaaldelijk stond geschreven: „De hond is lief en rustig geweest (1)". Dat was dan altijd op dagen waarop in Rotterdam veel laangiften van vermissingen binnenkwa men. De ..1" betekende luminal. Daarmee werd de hond in slaap gesust. Zo niet de officier die onmiskenbaar, zij het ook niet bewijsbaar, verband aan- BERN (Reuter) Een hevige ont ploffing in een vuurwerkfabriek in Oberried aan het meer van' Brienz, die zich gisteren voordeed, heeft zes men sen net leven gekost. Er werkten op dat moment zeker elf mensen in het fabriekje. Vijf anderen liepen zware kwetsuren op. Sommige gewonden wa ren er zo erg aan toe dat zij niet on middellijk herkend konden worden. De 78-jarige ongehuwde vrouw G Koch in Den Haag is gisternacht in een ziekenhuis overleden. Zij liep woensdag middag ernstige brandwonden op, toen bij het vullen van een spirituslichtje een brand ontstond. De vrouw had wat spiritus gemorst. wezig achtte tussen het geschrevene en het vermiste. Opvallend was ook de re actie van verdachte toen de rechercheur het dagboek ter hand nam: verdachte wilde het hem ontrukken en doorscheu ren. Niettemin volhardde zij in haar ontken- tenis iets meer te hebben gerold dan vier tenlaste gelegde portemonnaies. Anne Frank documentaire voorlopig uitgesteld Jan Vrijman is niet klaar gekomen met de filmdocumentaire over Anne Frank, die hij aanstaande zondag avond in het Avro televisie-program ma zou presenteren. De produktie heeft nog al tegen slagen ondervonden, doordat materiaal (bandopnamen met stemmen en film materiaal) uit de gehele wereld bin nen moest komen. Jan Vrijman heeft op het laatste ogenblik ingezien dat het onmogelijk was op zo korte termijn met een ge slaagd werkstuk uit de bus te komen en heeft de Anne Frank-documen- taire af laten weten tot de tweede helft van augustus. Eigen nieuwsdienst KNOKKE. Nederland is gelijk met Duitsland als vijfde geëindigd op het songfestival om de Europabeker, dat gisteren te Knokke is geëindigd. Frankrijk won de finale van Italië. Derde werden ex equo België en Enge land. voor de kijkers die van dit nieuws nog niet op de hoogte waren. De zin van het interview dat vlak daarop volgde met een overigens on zichtbaar blijvende miljonair een van de 2200 in ons land is ons ove rigens niet duidelijk geworden. Wel licht een nieuwsplantje uit de kom kommertijd, dat nogal armetierig aan deed. Beter bevielen ons het praatje met de beeldhouwer Hildo Krop en de opnamen van zijn prachtige werk. Bijzonder suggestief was de documen taire film Land en water van Albert H. van Wely, die vooral wat zijn op bouw betreft knap vakwerk vormde De avond werd besloten met het reeds eerder uitgezonden spel van Jan de Hartog Het hemelbed, waarin Eli sabeth Andersen en Kees Brusse hun uitzonderlijke creaties lieten zien. Voor de vele nieuwe kijkers een verrassende kennismaking en voor de „ouderen" een reprise die weer van begin tot eind wist te boeien. vandaag VRIJDAG De NTS vertoont van avond een klassieke klucht uit de be ginjaren van de film. Het is The Ge neral, waarin de befaamde droge ko miek Buster Keaton de rol speelt van een treinmachinist, die in de Ameri kaanse burgeroorlog heldendaden be drijft tegen wil en dank (20.30). Een oeroude rolprent, maar geestige kost! Vlaanderen: toneelstuk Dertig se conden liefde, rechtstreeks vanuit de Koninklijke Vlaamse Schouwburg in Brussel (20.00). in de pauzes de film- rubriek Première (20.45 en 21.50). 0 België Frans: 20.30 Le temps et les oeuvres; 20.50 tv-spel L'Honorable Mon sieur Pepys. radio vandaag 1 VRJDAG Eve Boswell, Nina en Frederik, het Malcolm Mitchell Trio en het Kwartet Van Wood zijn te horen in het programma Ga er eens even voor zitten, dat vanmiddag door de Avro wordt herhaald (15.05). De (schaarse) hoogtepunten in de avondprogramma's zijn Henk van Sti- priaan's Vrijdagavondretour (21.00) en een kwartiertje Hongaarse liedjes door Agnes Acs, in de rubriek Het zingende hart (20.20), beide op Hilversum I. De Missa Solemnis van Beetho ven is een verschrikkelijk werk om te zingen: de partijen, zowel voor solisten als voor het koor, hebben de allermoeilijkste passages. Beethoven schijnt soms prikkel draad over zijn notenbalken te span nen. Desondanks is het een indruk wekkend stuk muziek. Vanavond om 9 uur kunt u een uitvoering ho ren onder leiding van Theo van der Bijl (Hilv. 2). Advertentie II Samen mét HEINZ^en méér variatie op de ooterharr HEIN? Sandwich Spread en TEO jam in de potten met de handige schroefsluiting Het aardige van zijn interviews Is, dat Van Stipriaan zich niet vlug uit het veld laat slaan. Hij heeft altijd een vriendelijk lachje bij de hand, maar laat zich met zijn mening niet in een ether hoekje drukken. Door montagegrapjes laat hij de luis teraars wel eens smakelijk lachen. Zij horen bijvoorbeeld een donderend on weer direct na de herkennings melodie, en na de donderslag Van Stipriaans stem met de mededeling: „Het was weer zwaar donderen gister avond in Nunspeet". Vanavond gaat Vara's reislustige re porter naar Ootmarsum. Hij stelt be langrijke goochelaars de vraag waarom mannen zoveel beter goochelen dan vrouwen Met Van Stipriaan op zijpaden. programma's 1 ln het kort| tZATERDAG 1 AUGUSTUS RADIO HILVERSUM I 402 m ochtend VARA: 7.00 Nws; 7.10 Gym; 7.20 Gram; 8.00 Nws; 8.18 Gram; 8.15 V d kind; 9.05 Gym v d vrouw; 9.15 Gram; 9.35 Waterst; 9.40 Gram. VPRO: 10.00 Tijdelijk uitgescha keld, caus; 10.05 Morgenwijding. VARA: 10.20 Gram; 10.35 Voor u en uw gezin, caus; 10.45 Dansmuz; 11.20 Buitenl week- overz; 11.35 Pianospel. middag 12.00 Lichte muz; 12.30 Land- en tuinb meded; 12.33 Gram; 13.00 Nws; 13.15 Jazz- muz; 13.40 Muz caus; 14.05 V d jeugd; 14.40 Harmonie-ork; 15.05 Boekbespr; 15.25 Holland Festival 1959: Residentie-ork; 16.15 Van de wieg tot het graf, caus; 16.30 Lich te muz; 16.50 Vakantietips; 17.30 Journ. avond 18.00 Nws en comm; 18.20 Operettemuz; 19.00 Artistieke Staalkaart. VPRO: 19.30 Passe-partout, caus; 19.40 Het Bijbels Pa- radijsverhaal door de eeuwen; 19.55 Deze week, caus. VARA: 20.00 Nws; 20.05 Gram; 20.35 Metropole ork; 21.15 Soc comm; 21.30 Te gast in onze studio: Lilian Harvey; 21.55 Gram; 22.00 Sportnws; 22.30 Zigeuner- ork; 23.00 Nws; 23.15—24.00 Gram. HILVERSUM II 298 m ochtend KRO: 7.00 Nws; 7.15 Gewijde muz; 7.30 Gram; 7.45 Morgengebed en lit kal; 8.00 Nws; 8.15 Gram; 8.15 V d vrouw; 10.00 V d kleuters; 10.15 Gram; 10.30 Ben je zes tig?; 11.00 V d zieken; 11.45 Gram. middag 12.00 Middagklok-Noodklok; 12.03 Gram; 12.30 Land- en tuinb meded; 12.33 Gram; 13.00 Nws; 13.15 Zonnewijzer; 13.20 Lichte muz; 13.45 Gram; 14.00 V d jeugd; 14.10 Gram; 14.30 Kron v letteren en kunsten; 15.05 Gram; 15.40 Boekbespr; 15.50 De schoonheid v h Gregoriaans; 16.20 V d jeugd; 16.50 Gram; 17.00 Lichte muz; 17.20 Filmmuz; 17.40 Lichte muz. avond 18.00 Journalistiek weekoverz; 18.10 Lich te muz; 18.30 V d jeugd; 18.45 Gram; 19.00 Nws; 19.10 Act; 19.20 Lichtbaken, caus; 19.35 Holl Festival 1959: Residentie-ork; 20.20 Gevar progr; 20.50 SUS-actie: 22.20 Gram; 22.35 Wij luiden de zondag in; daar na: Avondgebed en lit kal; 23.00 Nws: 23.15 Nws in Eesperanto; 23.22—24.00 Nieu we gram. TELEVISIE GARANTIE: volledige vergoeding door Uw leverancier, indien een Heinz of Teo product niet voldoet. NEDERLAND NTS: 20.00 Journ en weeroverz. KRO: 20.20 Anno, beelden uit 1914; 20.35 Zo zijn ze, rep; 21.05 Filmprogr; 21.30 SUS-actie; 22.00 Sportact; daarna: Epiloog. BELGIË VLAAMS KORTE PROGRAMMA'S ZATERDAG 14.00-17.00 Rep. vanuit Londen v. d atletiekwedstrijd Gr. Brittannië-Westduits- land. 19.00 Katholieke uitzending. 19.30 Nieuws. 19.45 Panorama 20.15 Disney land. 21.00 Highway Patrol. 21.25 Rechtstr. uitz. vanuit In 't Witte Paard te Oos tende: Gevar. progr. 22.05 Geheimzinnig In dia, film rep. 23.00 Nieuws BELGIË FRANS In de namiddag: Rep. vanuit Londen: atletiekwedstrijd Groot Brittannie—Duits land. Tussen 17.00 en 18.00 En direct de.... 19.30 Onbekend. 20.00 Journ. 20.30 Cinépanorama; 22.25 Wereldnieuws. DUITSLAND 14.00-17.00 Rep uit Engeland: Atletiek- kampioensch. Groot-Brittannië-Duitsland. 17.00-17.30 Perry Como-Show. 18.00-18.35 Katholieke Vesperdienst: Pantokrator. (Re gionale progr.: 14.00 W.D.R. Die Woche Hier und heute. 18.45 N.D.R.: Die Nordschau. W.D.R.Hier und heute, 19.25 W.D.R.Intermezzo: Vater is der Beste. 19.30 N.D.A.: Söhpferdchen zeigt: Circus- lucht). 20.00 Nws; 20.00 Hass Onze voor vaderen de vissen. 20.50 Heute Abend Peter Frankenfeld, gevar. progr. Daar na: Woord voor de zondag.

Zeeuwsch Dagblad | 1959 | | pagina 5