Impasse voor landbouw op Hoge Veluwe vermeden 7, 8 SIBERIE JUICHT NIXON TOE Akkoord over de harmonisatie van de marktsystemen Auto ontwijkt hond en ramt verkeersfile GROF GEWELD REGEERT ROOD JEUGDFESTIJN De BiltWind Lonen vrijer voor zover mogelijk PROTESTANTS-CHRISTELIJK DAGBLAD VOOR ZEELAND Woensdag 29 juli 1959 CONCEPT-REGLEMENT Nederlands meisje wint vliegtuigrallye RECLAME-T.V. OP ANTILLEN Content Slecht eten, ruzies en klachten Toilet vol water Bewoonbaar genoeg voor fabrikant Dames genoten van modeshow Geen verwennerij Zaak-sergeant M. COMMANDANT GING TE VER Belagers van Noor bekennen schuld Subiakto naar Turkije -J Zeventiende eeuwse molen afgebrand Koninklijke veiling Hoofdkantoor: Goes, L. Vorststraat 90, telefoon 01100-2438; bij geen gehoor: Hoofdredacteur 01100-2503; Chefred. 01100-3991; Postbus 4, giro 116666. Bijkantoren: Middelburg, Korte Delft 50, tel. 01180-2009; Vlissingen, Rembrandtlaan 24, tel. 01184-3224; Terneuzen, Nieuwstraat 38. tel 01150-3189. Zierikzee, Havenpark 24, tel. 01110-2991 Directeur: JACQ DE SMIT Hoofdredacteur: R. HAGOORT Zeeuwsch Dagblad Abonnementsprijs 1 0,56 per week, 7,per kwartaal Losse nummers 13 cent. Advertentietarieven op aanvrage. - Rubriek Kabouters 7 cent per woord met een minimum van f 1, 15e Jaargang no 4317 BENELUX GAAT VOOR E.E.G. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii DEN HAAG De regering heeft de richtlijnen voor de invoe ring van de vrijere loonvorming vastgelegd in acht punten. De richtlijnen zijn maandag bespro ken door de vakcentrales en de werkgeversorganisaties en giste ren door het bestuur van de Stich ting van de Arbeid. Het stich tingsbestuur zal vandaag de re gering laten weten hoe het be drijfsleven over de voorgestelde richtlijnen denkt. De acht punten voor de invoering van een vrijer loonbeleid zijn samengevat in een concept-reglement. Volgens het dag blad De Rotterdammer luiden zij als volgt: 1 Alleen c.a.o.'s, die aflopen kun nen wprden gewijzigd. Thans lopende contracten, die na 31 0 maart a.s. eindigen, zullen ech ter reeds per die datum gewij zigd mogen worden. 2 Aan het College van Rijksbe middelaars wordt toegestaan onder bepaalde voorwaarden af 9 te wijken van de tot dusver ge hanteerde richtlijnen op het ge bied van de lonen en andere arbeids voorwaarden. Voorstellen, die een voorzichtig begin inhouden met een vermindering van de gemeenteklassenverschillen zullen niet bij voorbaat afgewezen worden. Een eventuele goedkeuring van loon- voorstellen zal samenhangen met de voorgestelde loonstructuur, waarbij de indertijd na overleg met de Stichting1 van de Arbeid vastgestelde maatstaven j in acht zullen worden genomen. Het college zal welwillend staan tegen over het instellen of verbeteren van winstdelingsregelingen of van gepremi eerde spaarregelingen, op voorwaarde, dat een redelijke continuïteit van de re geling verzekerd is. 3 Voorgestelde loonsverbeterin gen zullen betaald moeten kun nen worden uit de gestegen pro- m duktiviteit in de betrokken be drijfstak. In beginsel kan men dan uitgaan van de in de bedrijfstak te verwachten toe neming van de produktiviteit, geduren de een toekomstige periode welke in geen geval de duur van de c.a.o. te boven mag gaan. De produktiviteitsstijging kan aanne melijk worden gemaakt aan de hand van de produktie per werknemer in het ver leden. Bij de gedifferentieerde loonvorming zal behalve met de produktiviteitsstij ging in de toekomst ook rekening gehou den mogen worden met de produktivi- teitsontwikkeling over het jaar 1959. voor zover deze nog niet in de lonen tot uit drukking is gekomen. Hierbij zal ook in acht genomen moeten worden de com pensatie voor de in 1960 te verwachten huur- en melkprijsverhogingen, welke ten laste komen van de werkgevers. Van onze speciale verslaggever gebleven 4 Het college zal ook welwillend staan tegenover meerjarige con tracten. Het zal daarbij de voor- m keur geven aan contracten, waarin verschillende elkaar in de loop van de tijdsduur van de c.a.o. opvolgende loonsverbeteringen worden vastgesteld. Deze verbeteringen zullen dan afgestemd moeten zijn op de te ver wachten ontwikkeling van de produktivi teit per jaar. 5 De betrokken partijen dienen zich voor de gehele periode, waarop hun voorstellen betrek- m king hebben, krachtig in te spannen om de daaruit voort vloeiende verhoging van de arbeidskos ten niet te doen leiden tot verhoging van de binnenlandse prijzen. 6 Wanneer de overeengekomen veröeteringen zo sterk de ge middelde nationale stijging van de produktiviteit overtreffen, dat daaruit naar het oordeel van het College van Rijksbemiddelaars be zwaarlijke gevolgen zouden voortvloeien' (bijv. op de arbeidsmarkt!, dan zal het college de partijen uitnodigen, de voor stellen zodanig te wijzigen, dat de be zwaren worden ondervangen. Wordt daar aan niet in voldoende mate tegemoet gekomen. dan kan het college zonodig een beslissing nemen bij bindend vast gestelde regeling. Voor sectoren, waar geen of on voldoende gegevens betreffende de ontwikkeling van de produk tiviteit of van de rentabiliteit - - voorhanden zijn, zou het college een algemene trend in de loonontwikke-j ling tot richtsnoer kunnen nemen. Minister Zijlstra maakt een ge baar of hij zich 'niet onder een hoedje laat vangen. Het was gis teren tijdens de conferentie van ministers van Benelux op de Hoge Veluwe, die tot, een bevredigend resultaat heeft geleid. V.l.n.r. de ministers Marijnen, Zijlstra, Luns en De Quay. (samen mei vader) Eigen nieuwsdienst BERGEN OP ZOOM De heer H. Bruijs en zijn dochter Gonny uit Ber gen op Zoom hebben zaterdag een in ternationale vliegtuigrallye naar Calais gewonnen. De wedstrijd was georgani seerd door de Franse Aeroclub ter' her denking van de vlucht van Blériot. Er waren 120 deelnemers, die allen onge veer zeshonderd kilometer moesten vlie gen. De heer Bruijs is instructeur van de Westbrabantse Aeroclub; zijn dochter maakte een paar jaar geleden als jong ste Nederlandse pilote een solovlucht. Ze was toen vijftien jaar oud. Zij heeft nu ook weer gevlogen, haar vader voerde de navigatie. Zij gebruikten een Auster. WILLEMSTAD (ANP). De Nederlandse Antillen krijgen een eigen televisie-omroep, die gedeel telijk bekostigd zal worden uit re clame. De regering zal voor 550.000 gulden (Antilliaanse cou rant) deelnemen in een op te richten televisiemaatschappij, het Nederlands* Anfillia-ans Televisie bedrijf. Deze maatschappij zal zenders bouwen op Curasao en Aruba en de exploitatie daarvan opdragen aan een aparte n.v., de Natec (Nederlands-Antilliaanse televisie en electronische maatschappij). De voornaamste bron van in komsten zal de reclame zijn, maar aangezien de regering niet verwacht dat deze de uitgaven zal dekken, wordt een kijkgeld van zestig Antilliaanse gulden per jaar per toestel geheven. In een nota heeft de- minister van verkeer en vervoer, de heer F. Beau jon, deze plannen aan de staten van de Antillen uiteengezet en verzocht 550.000 Antilliaanse gulden beschikbaar te stellen. De staten hebben dit bedrag op voor hand gevoteerd. De tweeduizend Antillianen die een televisietoestel bezitten, zijn tot nu toe aangewezen op buiten landse programma's. Blijkens de nota van minister Beaujon acht de regering dit een gevaar voor het eigen volkskarak ter. De minister zegt verder in zijn nota dat goede televisiepro gramma's de gezinsband kunnen versterken en het drankmisbruik kunnen tegengaan. De regering heeft dit televisie plan ontworpen omdat particuliere initiatieven tot dusver geen resul taat hebben gehad. HOGE VELUWE De Benelux is in gang ook voor de landbouw. Dat is het voornaamste resultaat van twee dagen onder handelen op het hoogste niveau in het St. Hubertusslot op de Hoge Veluwe. Daar zijn gisteravond Nederlandse, Belgische en Luxem burgse ministers en staatssecretarissen na moeizame besprekingen tot de volgende resul taten gekomen: ®de onderlinge handelsafspraken van Be nelux zullen voorrang hebben boven de regelingen van de Europese Economische Gemeenschap. De Benelux-unie zal dus worden voltooid zonder de etappes van integratie van het verdrag der E.E.G. af te wachten; wat de landbouw betreft zullen de drie landen streven naar afstemming op el kaar van de nationale regelingen op het gebied van de voortbrenging, de verwerking en de afzet van de produkten voor zover dat noodzakelijk is voor de vrijmaking van het han delsverkeer. Gelijkmaking of zelfs harmonisatie van de kostprijzen geldt daarbij niet als voorwaarde; @er komt een nieuwe regeling voor de uitvoer van gecondenseerde melk naar België en Luxemburg, die nader zal worden uitge werkt door de regeringsdeskundigen. De geldende regeling een contingent van 5100 ton per jaar blijft tot eind september gehandhaafd; men wil streven naar het ne men van concrete maatrege len per afzonderlijk land- bouwprodukt, met name groenten en fruit, aardappelen en voedergra- nen, indien daartoe aanleiding is. Overleg over harmonisatie in het algemeen, dus niet over de artike len afzonderlijk, zal niet meer wor den gevoerd. De deskundigen zul len concrete voorstellen op dit ge bied uitwerken voor de volgende vergadering van het comité van ministers van Benelux op 12 ok tober; ®de drie regeringen zijn over eengekomen geen maatrege len te nemen, die leiden tot een achteruitgang op het gebied van de integratie van hun markten van landbouwprodukten. DODE EN 7 GEWONDEN Eigen nieuwsdienst DE BILT. Onder De Bilt is gister middag op de weg van Utrecht naar Zeist een personenauto achtereenvol gens tegen een vrachtwagen, een bus en een andere personenauto gebotst. De ingewikkelde aanrijding eiste acht slachtoffers: de 65-jarige heer L. A. Werner uit Soest werd gedood, de vijf inzittenden van de eerste auto en de twee van de andere auto werden zwaar gewond. Verlof De eerste auto werd bestuurd door de 37-jarige heer N. W. de Groot, de Ne derlandse consul in Port Said. Met zijn vrouw en hun twee kinderen (zes en tien jaar oud) was hij met verlof in Nederland. Gistermiddag was het ge zin met de ouders van zijn vrouw, de heer en mevr. Werner-Kühbauen uit Soest, op weg van Den Haag naar het ouderlijk huis in Soest. Zigzag Op de Utrechtse weg, ter hoogte van Ascot, raakte de zeer snel rijdende auto van de heer De Groot aan het slingeren door een poging een over de weg lopende hond te ontwijken. De wagen raakte de achterkant van de vóórrijdende vrachtwagen, schoot naar links, kwam daar in aanraking met een tegemoetkomende bus, slingerde naar rechts en weer links, om daar tegen een tegemoetkomende personen auto te botsen. Chaos De laatste botsing was zo hevig, dat al le inzittenden van beide auto's uit de wagens werden geslingerd. De heer Werner werd daarbij gedood, de an deren liepen hoofdwonden en andere kwetsuren op. Het ongeluk had ernstige verkeersopstop pingen tot gevolg, die ontaardden in een ware chaos. Pas na een uur was het verkeer weer normaal. - Wesl-Duitsland. Het bureau voor de statistiek van de Duitse bondsrepu bliek heeft maandag meegedeeld dat in april van dit jaar 954 mensen zijn omge komen en 30.347 zijn gewond bij 24.532 verkeersongevallen in de Bondsrepu bliek. In gevallen, waarin geen gege vens van rentabiliteit en pro duktiviteit hanteerbaar zijn, zou het college pas tot goedkeuring van voorstellen tot loonsverbe tering kunnen overgaan, indien in over leg met de regering ov®re?nstemmmg zou zijn bereikt over mogelij P volgen. BUSSUM. De befaamde zwemsters en recordhoudsters uit Bussum, Lome Schimmel en Jansje Koster die dage lijks trainen in het openluchtzwembad aan de Meerweg, lopen de kans dat zij ,-n de loop van de week elders arm- en beenslag moeten vinden. Morgen zullen watermonsters van het bad worden ge nomen en daar zal het van afhangen of het moet worder) gesloten voor een ste vige schoonmaakbeurt. Het is namelijk ;n ernstige mate verontreinigd doordat -s het als toilet hebben gebruikt. WENEN (Reuter). Vechtpar tijen en geharrewar van allerlei aard en verhitte discussies kenmerkten ook de derde dag van het commu nistische wereld-jeugdfestival dat in Wenen wordt gehouden. Israëlische en Arabische deelnemers aan het verbroederingsfestijn ge raakten cp enkele plaatsen slaags en bewerkten elkaar met bierflessen en messen. De Oostenrijkse politie moest eraan te pas komen om de gemoede ren te kalmeren. Verder kwam het dinsdag tot hand tastelijkheden tussen fotografen, film en televisieoperateurs en journalisten uit westelijke landen die probeerden het terrein te betreden waar het fes tival wordt gehouden. De communis tische bewakers verhinderden dat hardhandig. Van enige journalisten en fotografen werden zelfs de perskaar ten afgenomen. De gedupeerden heb ben daartegen fel geprotesteerd. De organisatoren van het communistische festival trokken zich daar overigens niets van aan. PAK SLAAG Een fotograaf van de Westduitse televisie die foto's nam buiten het festivalterrein kreeg een ongenadig pak slaag van enkele bewakers, toen hij weigerde hun bevel op te volgen om te verdwijnen. Bloed stroomde uit, zijn neus en zijn camera werd aan gruzelementen geslagen door de bruut' optredende ordebewakers. Het grove geweld van de ordedienst! was het gevolg van de onenigheid die is ontstaan in vele delegaties op! het festival De organisatoren willen met alle mogelijke middelen voor komen dat de westelijke pers daar bij zonderheden over te weten komt. De ruzie in de Amerikaanse dele gatie is nog steeds niet bijgelegd. De meerderheid van deze delegatie be staat uit niet-communisten die ech ter nauwelijks door de leiding van het feest" worden erkend. Daaren tegen wordt de communistische min derheid bijzonder gefêteerd. De kans bestaat dat de niet-communisten hun biezen zullen pakken. SPLITSING i Twee en twintig Italianen besloten dinsdag al naar huis terug te keren. Zij deden dat uit protest tegen ,,de terroristische en dictatoriale methoden van de leiding van het festival". Ook in de Indische groep festival gangers is een splitsing ontstaan een aantal Indiërs boycot de manifes tatie uit protest tegen het voortrek ken van de communisten in hun dele gatie. De Brazilianen kunnen het onder-, ling ook niet eens worden en uit tal'! van delegaties komen toenemende klachten over de bar slechte manier waarop men is gehuisvest, het slechte eten en de politiemethoden die wor den toegepast in weerwil van de ver broederingsgedachte. Een gemeenschappelijke zanguit voering van Russen en Amerikanen onder wie een zoon van de bekende negerzanger Paul Robeson kon gisteren de indruk niet wegnemen dat er nogal wat aan schort op het festival. In het algemeen heeft de conferentie tot resultaat gehad, dat na een stilstand in de ontwikkeling van Benelux, die steeds sterker aan de dag trad, een echte impasse is vermeden. Van Neder landse zijde toonde zij zich in dit op zicht niet ontevreden. De gecondenseerde melk, op zichzelf een niet bijzonder be langrijk uitvoerartikel naar België, vormt hierbij de proef op de som. Men is elkaar na afloop niet juichend om de hals gevallen en er is aan Neder landse kant vooralsnog weinig reden om de vlag te hijsen, maar men was er toch wel bijzonder content mede dat de Benelux in gang is gebleven en dat op de Hoge Veluwe een andere, dus nieu we benadering van de problemen is tot stand gekomen, namelijk een behande ling per produkt. Ook betekent het gis teren tot stand gekomen akkoord over de harmonisatie van de marktsystemen, dat men het principe van de harmonisatie van de kostprijzen heeft verlaten. ALKMAAR De fabrikant W. Berkhout uit Zaandam mag zijn ge restaureerde, onbewoonbaar verklaar de woning in Egmond aan Zee wèl bewonen. Dat heeft de president van de rechtbank van Alkmaar gisteren beslist. Het gemeentebestuur van Egmond aan Zee had het huis verzegeld, hoewel andere onbewoonbaar verklaarde wo ningen wel bewoond mochten worden. De fabrikant had het gemeentebestuur daarop in kort geding gedagvaard. Eigen nieuwsdienst NOVOSIBIRSK Een ontvangst als dinsdag in Novosibirsk, de hoofd stad van westelijk Siberië, is de Amerikaanse vice-president Richard Nixon nog nergens in de Sowjetunie ten deel gevallen. Hij kwam daar gisteren per vliegtuig uit Leningrad aan. Duizenden Russen stonden voor hun houten huizen en juichten Nixon SWERDLOFSK (Reuter). „Verwent u uw kleinkinderen?" vroeg de Amerikaanse vice-presi dent Richard Nixon dinsdag aan de 74-jarige Russin An a sta si a No- rodino, die hem tijdens een tus senlanding op het vliegveld van Swerdlofsk de hand schudde. De vrouw had hem verteld dat zij twaalf kleinkinderen heeft. Nixon was niet het minst uit het veld geslagen door haar ant woord: ..De Russische regering heeft omstandigheden geschapen die het overbodig maken om kin deren te verwennen". ..Ja ja' reageerde Nixon, „maar de liefde en de zorg van moeders en grootmoeders is nog altijd het beste". De menigte kijkers om Nixon heen was het kennelijk van harte met hem eens want er klonk een luid „da da" (ja ja) op. toe op zijn autotocht van het vlieg veld naar het gemeentehuis van deze stad die zich snel ontwikkelt. „Ik ben ervan overtuigd dat ik na mens u allen spreek", aldus Nixon op het vliegveld, „als ik zeg dat deze stad zo goed als steden in de Verenigde Sta ten open steden behoren te zijn, opdat wij elkaar beter kunnen leren begrij pen en vrede en vriendschap kunnen vestigen die wij allen wensen." Novosi birsk is een der vele steden in de Sow jetunie waar buitenlanders zonder spe ciale vergunning geen toegang hebben. „Wij zijn verheugd u te ontvangen in onze stad, die verscheidene eeuwen jonger is dan Moskou en Leningrad", zo sprak M. Sjefnin, voorzitter van het gemeentebestuur, Nixon toe. LIEVELINGSKLEUR „O, dat is nu juist mijn lievelings kleur", riep Pat Nixon, de vrouw van de Amerikaanse vice-president dinsdag uit op een mode-show in Novosibirsk die zij bijwoonde terwijl haar man en kele fabrieken bezocht. Er werd haar o.a. een cocktailjurk met bijpassende mantel in chocolade bruin getoond. Mevrouw Nixon was er bepaald enthousiast over. Toen er een mannequin voorbijtrip- pelde in een grijs wollen japon zonder mouwen en losse kraag merkte Pat Nixon op: ,,Mijn dochter heeft zo'n soort jurk". Herhaalde malen liet mevrouw Nixon merken dat wat haar getoond werd haar werkelijk interesseerde. Haar Si berische gastvrouwen waren bijzonder ingenomen met haar complimentjes. De mode-show werd gehouden in het Huis der mannequins. De laatste snuf jes van de Russische damesmode ble ken ook tot Novosibirsk doorgedron gen. Eigen nieuwsdienst DEN HAAG De commandant van de vliegbasis Woensdrecht, die de 31-ja- rige sergeant-vlieger M. Meerholz met acht dagen streng had gestraft omdat hij had geweigerd zijn kastje te openen, is zijn bevoegdheden te buiten gegaan. Dat heeft het Hoog militair gerechtshof gisteren beslist in zijn uitspraak op het beklag van de sergeant. Een luitenant had M. opgedragen zijn kastje te openen. In het kastje bevond zich ook particuliere correspondentie en M. weigerde het bevel. Tegen de straf was M. volgens de re gels eerst bij zijn commandant in be roep gegaan. Die achtte zijn bezwaren ongegrond. Daarop wendde M. zich tot het Hoog militair gerechtshof, dat nu heeft beslist dat de commandant onbe voegd was de zaak krijgstuchtelijk af te doen. Dit was namelijk een zaak voor de krijgsraad. De beslissing van de com mandant werd vernietigd. De auditeur-militair bij de krijgsraad zuid moet nu verder over de zaak oorde len. Hij kan deze zaak naar de krijgsraad verwijzen. Tegen M. is overigens al een zaak bij de krijgsraad aanhangig gemaakt. Hij had zich namelijk aan de acht dagen streng onttrokken door weg te lopen van de vliegbasis. Hij meldde zich stipt op het moment dat de straf voorbij zou zijn geweest (op 14 juni), maar werd in voor lopig arrest gesteld wegens onwettige afwezigheid hangende de behandeling van zijn zaak. Op 3 juli werd hij uit het voorarrest ontslagen. AMSTERDAM De twee Amster dammers, die maandag waren gearre steerd op de verdenking dat zij een Noorse zeeman bij Diemen hadden be roofd en vervolgens bloedens gewond in een sloot hadden gegooid, hebben gisteren deze euveldaad bekend. De 22-jarige Y. T. en de 31-jarige H. van O. vertelden de politie dat zij hadden besloten de Noor te beroven, toen zij zaterdagnacht in een café te Amsterdam hadden gezien dat hij zoveel geld bij zich had. Met dezelfde auto waarmee zij de zeeman hadden ontvoerd, reden zij na de beroving rechtstreeks naar Duits land waar zij in de rest van het week einde vermoedelijk al de gestolen zes honderd gulden verbrasten. Van het geld is namelijk niets teruggevonden. Kort na hun terugkeer in Amsterdam, maandagochtend, werden zij aange houden. De politie heeft uit de verhoren opge maakt dat T. als de plannenmaker moet worden beschouwd, die Van O. voor de overval heeft weten te winnen. DJAKARTA (A.F.P.). De voorma lige Indonesische chef van de marine staf, vice-admiraal Subiakto, is be noemd tot ambassadeur in Turkije. In een ziekenhuis in Baarn is gisteren de heer H. van Polen uit Hilversum over leden aan de gevolgen van een aanrijding op vrijdag. Met zijn bromfiets reed hij toen tegen een militaire vrachtwagen. De heer Van Polen was vader van tien kin deren. Het K.N.M.I. in De Bilt berichtte gisteravond om 23.15 uur: f Vrij koel weer met veel bewol king en enkele buien, sommige met onweer. Ma tige tot krachtige, aan de kust af en toe harde zuid westelijke wind. MIESJE: Goed voor bet land 30 juli: zon op 4.57, zon onder 20.35; maan op 0.49, maan onder 16.20. Pat Nixon, echtgenote van Ameri- ka's vice-president kan best opschie ten met de vrouwen van de macht hebbers der Sowjetunie. Dat blijkt wel uit deze foto. U ziet haar (twee de van links) hier met mevrouw Mikojan (uiterst links), de echtge note van premier Kroesjtsjef (met hoed) en mevrouw Koslof. AFGELAST Ook het leit dat meer dan dertig: concerten, lezingen en dergelijke door de leiding van het festival moesten worden afgelast wegens gebrek aan belangstelling spreekt boekdelen. Tot nu toe hebben een kleine vier honderd jongelieden gebruik gemaakt van de mogelijkheid, geboden door üiet-communistische jeugdorganisaties, een kijkje te nemen bij het IJzeren gordijn aan de Hongaars-Oostenrijkse grens. I HENGELO (ANP). De zeventien de eeuwse korenmolen op de es bij Del den is gisteravond afgebrand. De houten molen met riet bedekt brandde in de kortst mogelijke tijd als een fak kel. Na een half uurtje stortte het ske let al in. LONDEN (Reuter) Op 1 en 2 okto ber zullen bij ci'e veilinghouderij Chris tie te Londen kostbaarheden van wijlen koningin Mary van Engeland, de vrouw van George V, worden geveild.

Zeeuwsch Dagblad | 1959 | | pagina 1