WENSEN DIENEN BEPERKT TE Het harde „neen" zal blijven klinken BLIJVEN Min. Zijlstra maant tot voorzichtigheid bij vrijere loonvorming Nog onrust in Durban Vreselijke ramp eist zes en dertig doden Chinezen trachten volk van Tibet uit te roeien Drie vrouwen sprongen in de dood De Biltonweer Henri Wintermans Douanier smokkelde mee FRANCO HOUDT SPAANSE PERS STEVIG AAN DE LIJN REDDERS REDDEN REDDERS Scheef gegroeid, Vijf gulden regels voor fietsers en brommers Vechten Band van vertrouwen Opnieuw wurgpoging in Amsterdam TREIN VERMORZELT AUTOBUS DE DALAI LAMA KLAAGT AAN ZON EN WARMTE Franse regering speelt met (koud) vuur Hoofdkantoor: Goes, L. Vorststraat 90, telefoon 01100-2433; bij geen gehoor: Hoofdredacteur 01100-2503; Chefred. UI 100-3991Postbus 4, giro 116666. Bijkantoren: Middelburg, Korte Delft 50, tel. 01180-2009; Vlissingen, Rembrandtlaan 24, tel 01184-3224; Terneuzen, Nieuwstraat 38, tel. 01150-3189, Zierikzee, Havenpark 24 tel 01110-2991 Directeur; J ACQ DE SMIT - Hoofdredacteur: R. HAGOORT Zeeuws® Dagblad PROTESTANTS-CHRISTELIJK DAGBLAD VOOR ZEELAND Abonnementsprijs f 0,56 per week, f 7,per kwartaal Losse nummers 13 cent. Advertentietarieven op aanvrage. - Rubriek Kabouter» 7 cent per woord met een minimum van 1, 15e Jaargang no Maandag 22 juni 1959 Van onze parlementaire redacteur LTRECHT. - Vooruitlopend op de nota over lonen en prijzen, die deze week zal verschijnen, heeft de minister van financiën prof. dr. J. Zijlstra twee ernstige waarschuwingen geuit: Bij de vrijere loonvorming dient niet te worden toegegeven aan de drang van het ogenblik. De wensen moeten binnen de grenzen blijven. 2 De staat kan financieel niet alles. Aan slechts weinige van de gerechtvaardigde verlangens zal ten volle kunnen worden vol daan. Er zal daarom wel eens een hard „neen" moeten klinken. Alleen voldoende besef van verantwoordelijkheid, wijsheid en daadkracht zullen ons land een herhaling van de inflatore moeilijkheden van 1956 kunnen besparen. Deze waarschuwingen uitte prof. Zijlstra aan het slot van de in Utrecht gehouden vergadering van het partijconvent van de A.R.-partij. Wat ons scheidt van inflatore spanningen ligt volgens prof. Zijl stra binnen het bereik van het realiseerbare. Daarmee moet de re gering rekening houden en dit is niet alleen een zaak van het be drijfsleven. Maar de vrijere loon vorming zal alleen kunnen slagen als het bedrijfsleven de verantwoor delijkheid metterdaad zal kunnen dragen. Inzake de inflatore bedrei gingen is de regering niet zonder zorg en zij zal zich dan ook scherp bezinnen op de vraag hoe een her haling van de perikelen, die ons land zo pas achter de rug heeft, moet worden voorkomen. De overheidsfinanciën zijn vol gens de nieuwe minister van finan ciën een tikje scheef gegroeid. Wij hebben met ons allen iets te veel de indruk dat de staat financieel alles kan, maar langzamerhand wordt het duidelijk, dat dit niet zo j is. Wij allemaal met elkaar in Ne-1 derland nemen te gemakkelijk in de mond, dat dit of dat belang voor- rang moet hebben, maar alle wensen bij elkaar maken volgens prof. Zijl stra, dat het staatsbudget vijftig procent hoger wordt. Hotelbrand te Rome Eigen nieuwsdienst ROME - Slechts taxichauf feurs en late nachtclubbezoekers zijn in de vroege zondagochtend getuige geweest van een afschu welijk drama, toen drie jonge vrouwen hun dood tegemoet- sprongen uit de bovenste ver dieping van het brandende Hotel Ambasciatori in Rome. Twee andere vrouwen, die eveneens de sprong waagden, verkeren nog in levensgevaar. De vrou wen hadden gered kunnen wor den als zij niet in paniek waren geraakt. De brand ontstond in de houten schacht van de personeelslift, ver moedelijk door kortsluiting, sloeg daarna uit op de zesde verdieping, en verspreidde zich naar de kamers van het hotelpersoneel. Alarm Het alarm werd gegeven door de portier van een nachtclub tegenover het hotel die rookwolken uit de ven sters zag komen. De brandweer was zeer snel ter plaatse, doch de ontzette toeschou wers hadden toen de vijf vrouwen hun dodensprong al zien maken. Ondanks de waarschuwingen en smeekbeden van de nachtclubbezoe kers, die naar buiten waren gekomen, sprong de 26-jarige Gregorina Bom- bardelli als eerste. Haar .brandend nachtgewaad liet een spoor van rook na Zij kwam op een geparkeerde auto terecht en moet onmiddellijk dood geweest zijn. Veilig geweest Gewekt door het gegil op straat kwamen de gasten van het luxehotel in paniek naar buiten in hun nacht- kledij, zij zagen hoe vier meisjes de dodensprong maakten voor de brandweer arriveerde. In de eerste stralen van de op gaande zon werden bliksemsnel lange ladders tot voor de ramen van de bovenste verdieping verplaatst, waar na het overige personeel gered kon worden. De brand was na een half uur geblust; het bleek toen dat de kamers van de slachtoffers absoluut niet beschadigd waren, en dat de vrouwen volkomen veilig waren ge- weest als zij in bed waren gebleven. Eigen nieuwsdienst DURBAN. Ook zaterdagavond is het in de buurt van Durban zeer on- rustig geweest. Er waren weer onge regeldheden, ditmaal in de negerwijk Lamontville. Ook ditmaal waren ne-; gervrouwen te hoop gelopen voor ca- fé's om te protesteren tegen het ver-! bod om thuis bier te brouwen. Een blanke politieagent kwam om het leven en twee anderen werden ge-! wond. toen de jeep waarin zij naan de betoging reden, over de kop sloeg. Zondag was het de gehele dag in en rond Durban rustig. Het was ech ter een onheilspellende rust. Nog steeds word4 er druk gepatrouilleerd dooi de politie. De schade die is aangericht als ge volg van de relletjes van vorige week wordt geschat op ruim een kwart mil joen pond sterling. Een groot aantal kerkgebouwen, scholen, klinieken, i winkels en postkantoren heeft brand-1 schade opgelopen. Leiders van de negerbevolking heb-;, ben de afgt'opcn dagen in redevoerin gen de overheid verantwoordelijk ge- steid voor de relletjes. Vooral de j schandelijke woontoestanden in de krottenwijken van Durban, hebben i volgens hen bijgedragen tot de explo-| sieve "sfeer. Er zal een-officieel onderzoek naari worden ingesteld. O.a. zijn plannen gemaakt voor de aanleg van een nieu we woonwijk voor negers, in de om-, geving van de stad. 1 UTRECHT. In de actie Gulden week van het Verbond voor veil'g ver keer komen deze week de fietsers en bromfietsers aan de beurt om te wor den ondervraagd over de regels van het verkeer. De vijf gulden regels, die voor hen speciaal gelden, zijn: fiets zoveel mo- j gelijk aan de rechterkant, rijd met niet meer dan twee naast elkaar en ga zo- I nodig achter elkaar rijden, geef op tijd verandering van richting aan en kijk voor het afslaan naar links eerst even om, geef op gewone kruispunten óók voorrang aan het snelverkeer van links en denk in de bebouwde kom aan de j maximumsnelheid van dertig kilometer per uur voor bromfietsers. LONDEN.0 Een Viscount van de K.L.M.. met vijftig passagiers aan boord, heeft gistermiddag zijn neus weel moeten optrekken, juist toen het toe stel op Londen Airport zou landen. In de verte voor zich op de landingsbaan zag gezagvoerder Van Velem een kleine viermotorige Heron van de Koninklijke Britse Luchtvloot. Aan boord daarvan was prinses Margaret. De Viscount, die het landingsgestel zoals gebruikelijk al enkele mijlen te voren had laten zakken, cirkelde een maal rond het vliegveld en kwam toen de baan vrij was veilig aan de grond. Wanneer men wensen heeft, dan moet men bereid zijn het geld er voor op tafel te leggen. Dat is het geld van de belastingbetaler en dit komt er niet vanzelf. Daar moet om gevochten worden, aldus prof. Zijl stra, die erop wees, dat in de Tweede Kamer nu eenmaal altijd wordt ge vochten. Wie dat niet wil moet er niet naar toeg-nn. De minister doel de hier op de heftige bezwaren, die zijn voorganger minister Hofstra kort voor de val van het kabinet- Drees inbracht tegen de opvatting van de K.V.P.-er dr. Lucas, die had gezegd, dat het eigenlijk zo moest zijn, dat een minister van financiën had moeten vechten voor een belas tingverhoging. Eigen nieuwsdienst AMSTERDAM. Amsterdams donke re buurten zijn weer opgeschrikt door de poging van een onbekende, om een daar wonende vrouw te wurgen. Een naar schatting 25-jarige man heeft in dé nacht van vrijdag op zaterdag de 51-ja- rige vrouw C. J. N. naar het leven ge staan. De jongeman was omstreeks half een bij de vrouw op bezoek geweest. Hij kwam vijf minuten later terug en pro beerde haar de keel dicht te knijpen. De vrouw wist zich echter los te ruk ken. Er ontstond een vechtpartij, waar bij zij wist te ontvluchten. Zij slaagde er in de deur te openen en riep luid keels om hulp. Een buurvrouw kwam op het hulpge roep af. Toen werd de man de grond te heet onder de voeten. Hij vluchtte, maar kreeg eerst nog een klap in het gezicht van de buurvrouw te incasseren. Een verwrongen hoop metaal, meer was er niet over van de autobus die zaterdag in West-Duitsland op een overweg bij de plaats Lauffen door een trein is gegrepen. Bij dat ongeluk kwamen 36 mensen om bet leven. H •f STUTTGART .Een-vreselijke'van Stuttgart De n«ti lïPslntPTinp nu: ramp heeft zaterdagmiddag m Zuid-Duitsland 36 doden geëist toen een bus door de sneltrein Stuttgart-Würzberg op een spoor wegovergang werd gegrepen en volkomen vermorzeld. Van de 71 inzittenden kwamen slechts een man en een kind er zonder letsel af: alle andere 33 inzittenden werden min of meer ernstig gewond. Het ongeluk gebeurde bij Lauffen, on geveer veertig kilometer ten noorden Advertentie GENEVE LLct Over de verhouding van de minis ters in het nieuwe kabinet tot de Kamerfracties zei prof. Zijlstra, dat de band van vertrouwen voor hem j essentieel is. Die band met de eigen mensen moet er wel zijn, daar an ders de ministers geen benen meer hebben om op te staan. Als er ter I MUSSOOPJE (Reuter) regelen moeten komen, dan mag men er de ministers om kritiseren, men mag zeggen en schrijven wat men wil, als die band van vertrouwen maar blijft bestaan. Vier arrestaties Eigen nieuwsdienst SCHIPHOL. Een douanier op Schiphol is één van de vier verdach-j ten in een smokkelcomplot. dat de rijkspolitie dezer dagen oprolde. De andereverdachten zijn leden van een firma, die grote oeveelhe- den sigaretten en andere levensmidde len voor de chartervliegtuigen lever de. Deze goederen konden met een spe ciale vergunning belastingvrij naar de vliegtuigen worden overgebracht. Op listige wijze werd echter voor komen. dat de sigaretten en andere goederen in het vliegtuig kwamen. Op die wijze kreeg men de beschikking over sigaretten, waarop geen invoer rechten waren betaald. Communis- tisch-China probeert het volk van Tibet uit te roeien. Sinds 1956 heb ben de Chinese communisten meer dan 65.000 Tibetanen vermoord. Deze beschuldiging werd zaterdag uitgesproken door de 23-jarige Dalai Lama, de God-koning van Tibet, die dit voorjaar uit zijn land is gevlucht nadat daar een opstand tegen de Chinese bezetters was uit gebroken. De rebellie in Tibet duurt nog altijd voort, vertelde de Dalai Lama tijdens j een grote persconferentie op het zon-' nige gazon voor zijn villa in Mussoorie, het vakantieoord dat de Indische re gering hem ter beschikking heeft ge steld voor de duur van zijn asiel. Dit was de eerste echte persconferentie die hij gaf sinds zijn dramatische vlucht in maart. Een zeer groot aantal van zijn landge-j noten is uit Tibet naar China gedepor teerd. deelde de Dalai Lama mee. Na de invasie van 1950 door de Chinese legereenheden begon in Tibet een ter-I reurbewind, dat zijn weerga in de ge- j schiedenis van het land nauwelijks' vindt. bomen, waren niet gesloten; de bus reed met grote snelheid over de overweg waar juist de sneltrein kwam aandenderen en' werd over een afstand van 400 meter mee gesleurd. De chauffeur van de bus behoorde tot degenen die op slag gedood werden. De inzittenden van de trein bleven onge deerd. Hartverscheurend Enige slachtoffers werden op het ogen blik van de botsing uit de bus geworpen en wrakstukken werden tot op honderd meter afstand gevonden. De overige in zittenden moesten echter met lasappara ten uit het wrak worden gehaald. Er speelden zich hartverscheurende tonelen af toen de doden bij het licht van schijn werpers door hun familieleden werden herkend. De buspassagiers waren voor namelijk mensen die van hun werk naar huis reden; vele van de vrouwen en kin deren onder de slachtoffers behoorden tot een groep Hongaarse vluchtelingen die juist van een begrafenis terugkwamen. De redding Zodra de trein tot stilstand was ge komen sprongen de passagiers er uit om hulp te bieden. Politie, brandweer en ambulances waren spoedig ter plaatse. De reddingsploegen werden geholpen door negentig Amerikaanse militairen en drie militaire hefschroefvliegtuigen, die de gewonden naar ziekenhuizen in de omgeving vervoerden. De bus had slechts 59 passagiers mo gen vervoeren en was dus met 71 inzit tenden te zwaar belast; dit kan echter niet de oorzaak van het ongeluk zijn. Door de weekeinddrukte moesten nog twintig passagiers achterblijven, die hier door de ramp ontsnapten. WURZ8UKG VxNvU jG H6IM5RONN tt/ GAPPgN De plaats van de ramp die zich zaterdag bij het Westduitse plaatsje Lauffen voltrok. De 21-jarige J. de Jonge uit Emmer- compascuum werd, toen hij zaterdagmid dag met zijn bromfiets in Munnekemoer in botsing kwam met een andere brom fiets, zo ernstig gewond, dat hij in het ziekenhuis te lEmmen in de loop van de nacht is overleden. Het K.N.M.I. in De Bilt berichtte gisteravond om 23.15 uur: Warm en druk kend met ver anderlijke bewol king en hier en daar een onweers bui in hoofdzaak in het zuiden en westen van het land. Matige tot zwakke wind, overwegend tus sen noord en oost, maar langs de kust ook zeewind. MIES JE: Je wordt er loom van. 23 JUNI: zon op 4.20, zon onder 21.04; maan op 22.42, maan onder 7.42. Onze weerkundige medewerker: Het weer van het weekeinde kan, wanneer wij van de moeilijkheden af zien die het voortduren van de droogte veroorzaken, een waardige inleiding tot de zomer worden genoemd. Zater dag liepen de temperaturen op tot 15 graden aan de kust en tot 23 graden in Brabant en Limburg. Zondag werd op de meeste plaatsen meer dan 25 graden gemeten, in het midden van het land en ook in Noordbrabant werd het plaatselijk 29 graden. Daarentegen werd in Den Helder geen hogere temperatuur dan 18 gra den genoteerd. Dit warme weer was een gevolg van een verplaatsing van het gebied van hoge druk van de Noordzee naar Scandinavië en Polen. Daardoor kon de wind oostelijk worden en werd de aanvoer van warme lucht niet bemoeilijkt door koud zeewater waarover de lucht moest stromen al vorens ons land te bereiken. Alleen in het noorden van het land was dat anders, vandaar dat het daar minder warm was. Ook vandaag zal het nog warm blij ven, maar er zitten toch kleine vuil tjes aan de luclit waardoor de hemel sedert gistermiddag al niet meer zo smetteloos blauw is als wij dit van vorige dagen gewend waren geweest. Kleine ondiepe depressies bewegen zich namelijk over Frankrijk en Bel gië naar het noorden. Gisteravond brachten deze o.a. in Zuid Limburg een onweersbui van weinig betekenis. Ook in het westen van het land is hier en daar een aantal druppels Te gengevallen. In Vlissingen was het tot 7 uur gisteravond 0.4 mm, nog niet eens voldoende voor de stof dus. In België heeft het op meer plaat sen geonweerd, maar van flinke regen is daar evenmin melding gemaakt. Ook vandaag is er kans op een plaatselijk buitje, maar dat zo iets een definitief einde aan de droogte zal maken is zeer onwaarschijnlijk. Gruwelijk DE DALAI LAMA beschuldiging Onderzoek In West-Duitsland heeft het ongeluk een golf van medeleven veroorzaakt; het is de ernstigste ramp uit de geschiedenis van de bondsrepubliek. Er wordt een uitgebreid onderzoek ingesteld naar de oorzaak, en de overwegwachter, de 45- jarige Rudolf Merkle, is in voorlopige hechtenis genomen. Als uit het onder zoek blijkt dat hij de spoorbomen te laat heeft gesloten, zal hij in staat van be schuldiging worden gesteld. ten en ten noorden van de hoofdstad Lhasa zijn nog in handen van de Kham- barebellen die zich immer fel tegen- de Chinese onderdrukkers hebben ver zet. Van onze correspondent Van onze correspondent in Spanje ONLANGS heeft de Spaanse minister van Voorlichting, senor Arias Salgado, aangekondigd, dat een commissie zal worden ingesteld die een nieuwe wet op de voorlichting zal voorbereiden. Deze wet wordt in Spanje reeds vier jaar verlangend tegemoetgezien, omdat men ervan verwacht, dat zij een verzwakking van de huidige censuur zou inhouden. Uit de woorden van minister Arias Salgado, waarmede hij deze nieuwe wet heeft ingeleid, is duidelijk geworden, dat het huidige Spaanse bewind er, voorlopig althans, niet aan denkt de censuur op te heffen. Integendeel: de censuur in Spanje blijft. Het was een aaneenschakeling van gru welijke bijzonderheden, het relaas van de jonge leider van de Tibetanen. Hij j verhaalde van de dwangarbeid waar-! toe zijn landgenoten zijn gedwongen.: van plunderingen, van het inbeslag ne men van bezittingen der bevolking en j De Dalai Lama deed een beroep op de van de vele kloosters in het land en 4 - van de terechtstelling van vele voor aanstaande Tibetanen. Ruim duizend kloosters zijn verwoest. De Franse politie heeft de zaak van de gewetensvrijheid geen goede dienst bewezen. Zij heeft bij de uitgever een brochure van honderd pagina's in beslag genomen. De titel ervan is La gangrène, te vertalen met n x Koud Vuur of met Het Bederf, regering in Peking om in te stemmen met een onderzoek door een interna- Het boekje behelst een beschrijving van Onderzoek tionale commissie naar de toestand Er zijn al vijf miljoen Chinese kolonisten naar Tibet gekomen, deelde de Dalai Daarvoor had men de hulp van een douanebeambte nodig. De medewer king van de nu gearresteerde doua nier is er de schuld van, dat de frau duleuze handelingen zo lang konden miljoen volgen. Ook in Tibet zullen voortduren. Over de zaak wordt ove-, naar het voorbeeld van China com- rigens nog het diepste stilzwijgen be-l munes worden gevormd, waard. Verscheidene plaatsen in Tibet ten oos- in Tibet. Mijn regering en ik zullen zich neerleggen bij de uitspraak van een dergelijke onpartijdige commissie, j zei hij. Eigen nieuwsdienst HOEK VAN HOLLAND. De bemanning van de reddingboot Prinses Margriet uit Terheyden moest zaterdagmiddag zelf worden gered. Tijdens een proefvaart op zee was de motor afgeslagen. De reddingboot President Jan Leis uit Hoek van Holland schoot te hulp en pikte de Prinses Margriet ongeveer een halve myl uit de kust ter hoogte van 's-Gravenzande op. Zonder moeite kon worden vastgemaakt. a mee en er zullen nog zeker vier Dalai Lama vroeg nogmaals de steun, vdn Indië voor Tibet en zei dat hij i graag een ontmoeting tot stand zou I zien komen tussen premier Nehroe en j premier Tsjoe En-lai van communis-; I tisch China, mits de gebeurtenissen in Tibet in hun juiste samenhang worden) besproken. iDe Dalai Lama zei alleen naar zijn land te zullen terugkeren, indien het de rechten en bevoegdheden terugkrijgt die het had voor 1950, dus voor de in vasie door de Chinezen. Hij zei tot slot voorstander te zijn van de vorming van een Groot Tibet dat uit het huidige gebied van deze staat moet bestaan plus de Chinese provincies Amdo en Kham die eens een deel van Tibet vormden. de kwellingen en mishandelingen, wel ke vier gearresteerde Algerijnse stu denten zouden hebben ondergaan tij dens verhoren door de Franse veilig heidsdienst in Parijs. Het wonderlijke is dat een nogal links georiënteerd tijdschrift. Témoignages et Docu ments, in januari van dit jaar drie van de thans uitgegeven hoofdstukken heeft gepubliceerd, zonder dat het in beslag is genomen. De procureur van de republiek heeft het in beslag nemen van het boekje nogal uitvoerig toegelicht. Hij heeft o.a. meegedeeld, dat de verdachten zich aanvankelijk niet hebben beklaagd over mishandelingen: dat zij later nadat aanklachten terzake waren in gediend hebben geweigerd zich me disch te laten onderzoeken en dat nog steeds een onderzoek naar de ware toedracht van de gebeurtenissen gaan de is. Dienstbaar aan regiem Toen generaal Franco in 1939 de over winning behaalde in de wreedste bur geroorlog uit de Europese geschiedenis van de laatste honder jaar, behoorde tot een van zijn eerste, onvermijdelijke en noodzakelijke directieven, de in stelling van een zeer strenge censuur op alle publiciteitsmedia. De rust in het land bleek echter geenszins hersteld. De broedermoor denaars aan weerszijden zochten naar mogelijkheden om hel vuur van de haat weer te doen oplaaien. Forse controle over alle publiciteitsmedia was in die periode geen luxe. Naar mate Franco zijn overwinning consoli deerde, verminderde de druk van de staatsgreep op de pers. Aanvankelijk waren zelfs de artike len van buitenlandse correspondenten onderhevig aan controle. Die werd op geheven,evenals de censuur op artike len van in het buitenland geacrediteer- de Spaanse journalisten. In grote delen van Spanje werd in een volgend sta dium de censuur in handen gelegd van de (met sanctie van de regering be noemde) directeuren van de dagbladen. Maar de staat bleef, via de Direc- ción General de la Prensa, de direc ties verantwoordelijk houden voor de inhoud van hun organen. Door het op leggen van straffen, die de dagbladen in hun economische ontplooiing raken, blijft de pers dienstbaar aan het re giem. Uit de argumentatie van minister Arias Salgado is intussen duidelijk ge worden dat deze dienstbaarheid ook in de nieuwe wet op de voorlichting gehandhaafd zal blijven. Eenvoudig geredeneerd komt het Spaanse over heidsstandpunt hierop neer, dat de voorlichting een integrerend onder deel is van het algemeen welzijn. De staat heeft als bewaker en bevor deraar van het algemeen welzijn, de plicht en het recht blijvende controle op de pers uit te oefenen. Het indivi duele, vrije denken, moet tegen zich zelf beschermd worden en behoed worden vooi; het begaan van vergis singen en het maken van fouten. J ergeten Dat het denken van de staat ook bloot staat aan vergissingen en fou ten en correctie behoeft van een onaf hankelijke pers, heel't minister Sal gado vergeten op te merken. Even min heeft hij durven verklaren dat algemeen welzijn, eerder gebaat is bij vrijheid van meningsuiting dan bij censuur; sterker, dat censuur strijdig is met het algemeen welzijn, omdat censuur raakl aan de rechten van de mens, aan het principiële recht op vrijheid van denken en uiting daar van. Generaal Franco heeft onlangs in een verklaring tegenover een Mexi caans journalist getracht de ernst van de Spaanse censuur te verzachten door te stellen dat een zekere vorm van censuur in de gehele wereld be staat; censuur als gevolg van de sub jectiviteit van persbureaus, van ad verteerders en van economisch b» langhebbenden in de persorganen, Deze vorm van censuur noemde hjj it strijd met het algemeen belang.

Zeeuwsch Dagblad | 1959 | | pagina 1