Sidney van den Bergh LIEVER IN EEN ORKAAN (Esso) GAS TWEE MINISTERS - TWEE SPREKERS Snel werkend verstand en een scherpe neus Mr. A. C. W. Beerman minister van Justitie met voorliefde voor water gelezen.... Alles wel! Daar gaan ze, drie trouwe renpaarden Ulbricht wijst westelijke voorstellen van de hand Fosforbom in vensterbank HET GAS IN DE FLES De aanslag van Jama.Awail Dickensianen in Amsterdam Er zijn flessen en FLESSEN Pierre Benoit wil uit de Académie Rotterdams drinkwater niet in gevaar Zweefvliegveld bij Nij megen was het weg, dat eerste grijze haartje! Het leek alsof... Rijksroetsjbaan met Pinksteren open Esso Gas flessen bevatten gegarandeerd 13 kg veilig butaangas. Heus... met Esso bent U beter uit.. Aanpassing ambtelijke pensioenen Zaterdag 16 mei 1959 ZEEUWSCH DAGBLAD Pag. 7 WANNEER de heer Sidney J. van den Bergh 's ochtend» om half negen op de eerste verdieping van het Uni- levergebouw in Rotterdam zijn kamer binnenstapt, dan belt meteen de gangportier de eantine. „Koffie voor meneer Van den Bergh". Hij is enige van de Raad van Bestuur Unilever n.v. dje op dit matineuze uur zijn koffie krijgt; anderhalf uur voor zijn collega's. Zo wil de traditie het en zo gaat het al jaren. En wellicht is dit een aardige tip voor de portier van het ministerie van Defensie waar, zo willen de beste bronnen, de heer Van den Bergh binnen een op één hand af te tellen aantal dagen zijn intrek zal nemen als minister van Oorlog. „Ik weet niet of ik de denkbeel den van de - heer Staf zal overne men". Dat is een uitspraak, die de heer Sidney van den Bergh dezer dagen al voorzichtig heeft laten val len. En daar moogt u, als ik 'iet goed begrijp, uit afleiden, dat hij die denkbeelden niet zal overnemen. Hij heeft bepaald zijn eigen denk beelden, de nieuwe minister op het departement van defensie. „Een snel werkend verstand", dat is wat hem door degenen die hem goed kennen, direct wordt toegeschreven. „Ongetwijfeld een familietrek", hoort men dan. Neus en vingers Ja. en daarbij: de goede neus en het „hebben" in de toppen van de vingers. Zoals, en daarbij verklap ik waarlijk geen geheim, met Turkije, waar de Uni lever het leven schonk aan een dochter. Alle wijze artsen vreesden ernstig voor het leven van de baby, alleen de vader de heer Sidney van den Bergh hield vol, dat het een gezond kind was. En hij kreeg gelijk. Het werd niet alleen een gezond, maar ook een groot kind. En toen zeiden de vrienden: „Sidney heeft toch weer de neus gehad." Hopjes Nog een paar dagen, waarschijnlijk, en ik zal moeten schrijven over „Zijne Excellentie S. J. van den Bergh", Maar nu kan ik het nog hebben over de heer Van den Bergh, die gek is op Haagse hopjes, die in de afgelopen winter wel met moeilijke en stijve benen de trap op liep omdat hij de vorige dag einde loos met zijn kinderen had geschaatst in de buurt van Wassenaar, waar hij woont. Over een tijdje zal het zijn: „Minister Van den Bergh heeft geantwoord op de schriftelijke vragen van het Tweede- Kamerlid 5 X nieuws Vandaag is het nog net de h§er 5. J. van déft Bergh, die op dit moment in New York is. van wie getuigd wordt dat .hijzichzelf nooit, ontziet bij zijn werk voor de Unilever en die vier, vijf keer per dag naar alle nieuwsberichten in vier talen luistert. Dat deed hij ook in 1947, toen hij in Hamburg woonde. Zij, die daar in zijn naaste omgeving verkeerden, mochten zich 's ochtends om kwart voor acht niet scheren, want dan kwamen de Duitse nieuwsberichten. En om acht uur niet, want dan was Hilversum in de lucht. Alleen van vijf voor acht tot acht uur. In een half afgebrand kantoor werkte hij daar, in Hamburg. Tussen de stank van een kapotte olieverwarming en in uniform als civil-officer. Zaken De uniform heeft hij meer gedra gen. om te beginnen als soldaat, tenslotte als generaal-majoor, in welke functie hij naar Canada reis de om er in opdracht van De fensie de uitrusting voor een hele divisie te kopen. En velen, die nog verse gedachten in het hoofd hebben in de geest van helmengas maskers en schoenen, zal hel pret- j tig aandoen een uitspraak van de heer Van den Bergh te beluisteren waarin hij zegt: „Het was allemaal nog goedkoop ook en ik had gemak kelijk voor een tweede divisie kun nen kopen; voor heel wat miljoen minder dan later gebeurde". De vice-voorzitter van de Raad van Bestuur van Unilever n.v. is een man, die voor veel dingen een groot enthou siasme kan opbrengen. „Hij doorblikt gauw nieuwe mogelijkheden en gooit zich erop om ze tot een goed einde te brengen", wordt me gezegd. Hij is een uitzonderlijk goed spreker en in de Kamer zal men geboeid en geamu seerd naar hem luisteren, aldus dege nen die de heer Van den Bergh reeds ontelbare speeches hoorden uitspreken. „Mijnheer Sidney", zoals de 60-jarige heer Van den Bergh door oudgedien den -nog wel genoemd wordt ter on derscheiding van andere Van den Berghen, zal niet hoeven verhuizen, wanneer hij minister is. Want Wasse naarDen Haag is maar een klein stukje. DRS. S. J. VAN DEN BERGH Afleren Maar hij zal in de ministerraad niet meer de cellofaantjes van de sigaren en pakjes sigaretten in de asbakken in brand kunnen steken, zoals hij graag doet. „Want dat vindt juffrouw Klompé niet goed", heeft hij nu al van de vrien den moeten horen. gmpwi Eigen nieuwsdienst LONDEN Mohammed Jama Awail, een matroos uit Somali- land, kreeg na een reis op een Brits schip een belastingaanslag voor 160 gulden. Dit is de brief die hij aan de ontvanger schreef: Toen ik uw brief opende zag ik een aanslag van 160 gulden voor een man zonder uierk met veel vrouwen en heel veel kinderen. Ik overwoog strafbare moord en schreed huiswaarts met mijn hart en mijn ingewanden vol nameloze ellende door deze aanslag. In naam des hemels, stel u een dergelijke ramp voor die- op uw eigen hoofd valt, en als u naar huis wandelt, herinner u dan dat uw dienaar drie vrouwen en zestien veelvraten van kinderen heeft, en in zijn zakken niet bestaand geld. Ontferm u over mijn afschu welijke toestand, want de reden voor mijn werkeloos heid werd opgegeven als lui heid. Neen, het is onmogelijk dat ikzelf, die zestien baby kinderen in de wereld heb gebracht, zelfs maar één lui atoom in zijn sterfelijk om hulsel kan hebben. Ik hoop dat deze afgrijse lijke boodschap uw hart zal doen smelten en dat u mij het geld terug zult sturen met zoveel haast als binnen de grenzen van uw persoonlijke veiligheid mogelijk is. Zo zij het, amen. Uto teleur gestelde Mohammed Jama Awail. Hij heeft zijn geld terugge kregen Van onze Amsterdamse redactie AMSTERDAM. Uit volle borst zongen ruim honderd Engelsen gister avond op het eerste perron van het Amsterdamse Centraal Station hun volks lied. Zij waren vijf minuten eerder ge arriveerd voor het zeven en vijftigste congres van de internationale Dickens Fellowship, het eerste dat buiten Enge land gehouden wordt. De organisator Godfried Bomans, met hoofd en schouders boven de dichte gastenmassa uittorenend, kwam handen tekort om al zijn fellowshipgenoten te verwelkomen. Velen moesten het dan ook in eerste instantie stellen met een groot spandoek waarop de woorden „Welcome Dickendians". Met de harmonie voorop marcheerden de Engelsen van het perron het stations plein op, waar een oude koets, met vier paarden bespannen gereed stond om enkelen, die wat moeilijk ter been wa ren en twee jongedames in klederdracht uit Dickens' tijd een zitplaats te bieden. Totaal nemen 320 dames en heren uit Engeland, Nederland, Canada, Amerika, Australië en Nieuw Zeeland aan het congres deel. Hoogtepunt is het banket van maandagavond waarop een Neder lands lid van de Fellowship zijn naam wordt nog geheim gehouden een rede zal uitspreken. ROTTERDAM. De directeur van de drinkwaterleiding te Rotterdam heeft bekend gemaakt dat de drinkwatervoor ziening door de recente vervuiling van de Hollandse IJssel op geen enkele wij ze in gevaar is gebracht. Advertentie NIJMEGEN. Temidden van honder den hectaren bos. hei en weiland is een paar kilometer ten zuiden van Nijme- j gen een juweel van een zweefvliegveld aangelegd. Op 30 mei wordt het met een groots vliegfeest in gebruik geno men. Het vliegveld is ontstaan door een ne leboel samenwerking. Samenwerking tussen de beide Nijmeegse zweefvlieg- clubs. de Aeroclub (voor burgers! en de Koninklijke zweefvliegclub Novio Magum (voor militairen)samenwerking tussen de gemeentebesturen van Nijme gen, Heumen en Malen; samenwerking tenslotte met het Staatsbosbeheer. Op het terrein van het vliegveld, dat door de gemeente Nijmegen mooi ge lijk is gemaakt, zijn twee startbanen j aangelegd, één van duizend en één van 760 "nieter. Het resultaat is zo. dat de commandant van de Koninklijke lucht macht in Nijmegen, kolonel P. Matei- spreekt van een modelvliegveld. Hij vindt het een van de mooiste zweefvlieg- velden van Nederland. Doe 't zélf - óók de crème behandeling - met de POIjYCOLOR Haarkuur, Vraag: het uw drogist of parfu merie. (1.95) geen schrik en geen moeite! Gewoon thuis zélf uw haar wassen met POLYCOLOR-Kleurshampoo. Het wordt zónder verven bijgetint in uw eigen kleur of een modieuze nuance. Een weldaad voor uw haar en uW verschijning! LONDEN (Reuter) De Angli- kaanse kerk heeft bekend gemaakt dat in het district Canterbury voort aan strikt de hand zal worden gehou den aan de regels betreffende het fotograferen tijdens kerkelijke bijeen komsten: in de toekomst zullen slechts foto's genomen mogen worden in het eerste half uur na het gebed- Deze maatregel is het gevolg van een foto die onlangs in uele Engelse, kranten werd afgedrukt; hierop leek het zeer sterk alsof een aantal bis schoppen tijdens een plechtigheid za ten te slapen Tube voor 2 wassingen 1.95 (Keus uit 20 tinten) tintgevende haaruiassingi hoort bij uw make-up l O IAHN6MANN lar«»N.H, PoJtbu,1S. Imp. van POi.TCd.OR KJr PliMntubus Mouwn M»rcr«c Alt» BUnitx. VELE tabakshandelaren heeft Amsterdam altijd gehad, doch er was er slechts één, die zijn zoon de voorletters A. C. W. gaf. Dat gebeufde nu 59 jaar geleden en niemand in de familie Beer man kon toen vermoeden, dat deze A. C. W. nog eens in Rot terdam zou gaan wonen en daar worden, wat men in de wandel noemt: een groot ad vocaat. Hij wordt de nieuwe minister van Justitie, mr. A. C. W. Beerman, nu nog geassocieerd met de advocaten Nolst, Trenité. Bergsma en Baanders. En wan neer hij in deze dagen naar Den Haag gaat. dan zal hij ongetwijfeld de rijks- roetsjbaan nemen met zijn auto. Maar wanneer Zijne Excellentie Beerman zich metterwoon in Den Haag vestigt, dan zult u hem daar ongetwijfeld op de fiets tegenkomen. Want ik durf wel niet te zeggen dat hij daarin de heer Tilanus is gevolgd, maai- fietsen be hoort wel lot de liefhebberijen van de nieuwe minister van Justitie. Bij Botiewes* scheepswerven n.v. te Martenshoek (Gr.) is het casco van een profielzuiger, die wordt gebouwd voor Nederlandse rekening, te water «elaten. Ook werd het nieuwe zand- transportschip Mark afgeleverd. Voor Engelse rekening zal de werf een kust vaarder van 820 ton bouwen. T alen Evenals de heer Van den Bergh wordt mr. Beerman een groot sprekerstalent toegeschreven en daarbij een grote ken nis van de moderne talen. Zo'n veer tien iaar is mr. Beerman nu voor zitter van de Stichting Havenbelangen en zij. die hem in dit verband het woord hebben horen voeren, raken niet licht uitverteld over het gemak en de verve, waarmee hij zulks deed. Een Amsterdammer die naar Rotter dam ging verhuizen en van daaruit een grote bekendheid verwierf met zijn schrifturen over de Rijnvaart dat komt waarlijk niet veel voor in de ge schiedenis van dit land. Water De Rijnvaart, de Acte van Mann heim water. Op zondag, na zijn kerkgang, en wanneer de zon een beetje schijnen wil, dan kan men de nieuwe minister van Justitie vinden in zijn skif. Dan trekt deze oud-race-roeier en vader van twee dochters en twee zonen, zijn ont spanningsbaantje. „En met ere", zeagen de kenners. Een matig roker, een harde werker. Twee uitsoraken, in één adem. hem na gegeven door mensen, die hem bijna dfeliiks meemaken. Een man, verknocht aan het water Een advocaat die zichzelf bevoorrecht acht door ziin woning aan de Wester kade in Rotterdam, die hem een uit zicht op de Maas biedt. En dat kon hem nog wel eens in de Maasstad doen bliiven wonen, óók wan neer hij in Den Haag Justitie beheert P. W. R. In Le Figaro Parijs ..Het westerse plan, dat in Genève aan de Russen voorgelegd is, is niet iets van ,,neem het aan of verwerp het". Het moet beschouwd worden als een basis voor onderhandelingen. Nie mand zal ontkennen dat het als zoda nig veel grondslagen bevat die de moge lijkheid scheppen tot een nuttige con frontatie van oost en west." bi The Times (Londen) „Het aanbieden van dit pakket-voorstel is natuurlijk alleen maar de eerste zet. De deelnemers aan de conferentie zul len nu waarschijnlijk een paar dagen doorbrengen met het woedend bekijken van de pakketten der tegenpartij vóór zij de touwtjes losmaken, en het papier eraf wikkelen. Maar dan, ten goede of ten kwade, zullen er toch beslissingen genomen moeten worden. De vooruit zichten zijn niet beter dan voorheen. De westelijke regeringen, en hun volkeren zijn niet in de stemming om West-Ber- lijn in de waagschaal te zetten, of om concessies te doen zonder er goede waar voor in ruil te krijgen. En Kroesjtsjef heeft duidelijk laten weten dat hij met spoed een vredesverdrag met Oost-Duits- land zal sluiten en de toevoerlijnen naar Berlijn aan de Oost-Duitsers zal over geven, als er geen vorderingen in de richting van overeenstemming worden gemaakt." In The News Chronicle (Londen) ..Hel is een opluchting dat het wes ten met zulke duidelijke voorstellen is gekomen, die werkelijke mogelijkheden bieden tot vermindering van de span ning. Maar het is zeker dat als wij on vermurwbaar blijven vasthouden aan de eis dat alle delen van het paket-voor- stel één geheel vormen, overeenstem ming uitgesloten is. Het westen moet soepel genoeg zijn om toi voorlopige overeenstemming te komen op punten waar vordering moge lijk is. Dit moet mogelijk zijn zonder principiële standpunten op te geven. De ministers van buitenlandse zaken mogen niet vergeten dat zij eigenlijk al leen maar portiers zijn op de weg naar de top. Het is hun taak deuren te ope nen. niet om deuren op slot te doen." door Barend Maaskant A/B SLEEPBOOT ELBE De kabeljauw met botersaus, die kok Neelemaat gisteren met zorg heeft klaargemaakt, is voorbij gegaan aan de neus van de jong ste dekjongen, die zijn eerste zee reis maakte. De wind is wat toe genomen en de zee golft wat ho ger. Dat is de reden waarom hij tevreden was met een paar sne den droog brood. Het reuzendok, dat trouw de drie renpaarden van L. Smit Co's interna tionale sleepdienst volgt, heeft evenwel nog geen tekenen van onrust getoond. Daarom ontving marconist De Nijs in het middaguur maar een kort bericht: alles wel, kettingen allemaal nog prima. Toch mag niet langer gezegd worden dat er geen vuiltje aan de lucht is. Om beurten laten de Elbe, de Schelde en de Tasmanzee een lange en twee korte dreunen uit hun scheepsfluiten over de zee rollen. Om kwart over drie zijn wij in het gebied gekomen waar het weer bericht mistbanken voorspelde. Zó krap De oude rotten aan boord zeggen dan: je kan beter in een orkaan zitten dan in de mist. Reken er maar op dat de ouwe en de stuurlui dan niet van de brug komen. Het zou niet de eerste keer zijn dat een schuit dwars in komt varen en dat die elkaar zo krap mis sen dat niemand het waagt er zijn pet tussen te houden. Over de voortgang van de sleep valt in tussen niet te klagen. De krijtrotsen van Dover lagen 's ochtends om negen uur dwars aan bakboord. De helft van de reis was toen achter de rug. Wij hebben vijf mijl staande gehouden, zei kapitein Poot tevreden. Alle ruimte Dat is aanzienlijk meer dan verwacht was. Voor zover mogelijk rekening hou dend met stroom en wind zouden wij dan zaterdagavond omstreeks 8 uur voor de Waterweg kunnen zijn, ruimschoots in elk geval om de volgende ochtend om kwart voor 6 naar binnen te gaan. Maar het nieuwe weerbericht spreekt over een windkracht 3 tot 5. Ik zal de scheepvaart waarschuwen dat wij eraan komen, zei de marconist De Nijs toen er eveneens sprake was van mistbanken. Hij had nauwelijks zijn seinsleutel los gelaten of het Engelse kuststation North Foreland kwam in de lucht met het ver zoek om de sleep alle ruimte te geven. Eigen luchtfoto DELFT. De kans is groot, dat een stuk ter lengte van een kilometer van cle herstelde Rijksweg 13 bezuiden het viaduct bij Delft vóór a'e Pinksterdagen voor het verkeer opengaat. Dan blijft er nog een stuk van onge veer gelijke lengte in behandeling zodat het verkeer, dat zeer intensief belooft te worden, daar nog een vernauwing moet I passeren. Het verhaal Toen kwam ook het verhaal over gnze gloednieuwe Elbe, die nog' geen twee weken geleden een dok van 2700 ton van Sheerness van de Theemsmonding naar Rotterdam moest brengen. In de nacht na vertrek liep de sleep in stormweer met windkracht 8 tot 9. Zij waren het lichtschip Noordhinder tot op tien mijl genaderd toen besloten moest worden het roer om te gooien. Pas bij Dover kon de koers weer naar de Waterweg worden verlegd. Met ander halve dag was men teruggekeerd bij de Noordhinder. Niet veel.... Kapitein Boot windt er geen doek- jes om: in slecht weer heb je met een dok niet veel te vertellen. Dan gaat het dok met de slepers op stap in plaats van andersomzoals de be doeling is. Het is dan ook niet zo vreemd dat hij elke verandering van het weer nauwkeurig beoordeelt nu hij de zorg heeft over dit bakbeest. Elke medaille heeft gelukkig haar keer zijde. Vanmiddag sprak het weerbericht over windkracht 2 tot 4. De drie marco nisten van de slepers hadden er onder ling over de radio een lang gesprek over. Over de waarde van weerberichten in het algemeen, over knappe koppen in De Bilt en over omstandigheden die ook zij niet kunnen overzien. Iedereen was het hierover eens: als zij nu de 4 om de noord houden en wij de 2, dan is erj niets in de weg. De golven Zo stampen wij in alle gemoedsrust voort Het dok ligt nu aan 350 meter lange trossen. Het is vaag te zien als wij in een nieuwe mistbank duiken en de zon verdwijnt. In de nauwe passages tussen de schepen kolkt en schuimt de zee. De golven slaan hoog op tegen de boeg en verstuiven sissend. Het leven aan boord verandert er niets do.qr. Stuurlui en matrozen zijn er blij om dat zij van de koude open bovenbrug naar het ruime stuurhuis zijn gehaald Het sehiu krijgt zijn dagelijkse wasbeurt evenals de vele witte overhemden, die geen strijkijzer meer nodig hebben. Aan plastic hangertjes drui pen zij stilletjes uit, ongevoelig voor de droefgeestige mistsigna- len die uren voortduren. Advertentie Vakkundige voorlichting en voiledige service door ervaren depothouders. ROSTOCK (Reuter) Donderend ap plaus was de reactie van 1500 Oostduit- se communistische jongeren, toen par tijleider Ulbricht vrijdag de westelijke voorstellen op de conferentie van Ge nève ingediend, vierkant van de hand wees. UlbriGht die tevens vice-premier is riep uit dat de plannen van het Wes ten de annexatie van Oost-Duitsland ais oogmerk hebben. Hij riep de ministers in Genève op realistischer onderhande lingen te beginnen dan tot nu toe. Hij vertrouwde dal dit na Pinksteren zal gebeuren. De leider van de Oostduitse commu nistische partij sprak het z.g. parle ment toe van de Freie Deutsche Ju- gend, de communistische jeugdorgani satie van Oost-Duitsland. Ons land wordt voortdurend sterker verklaarde Ulbricht, die herhaaldelijk werd onder broken door luid applaus van zijn in blauwe uniformen geklede jeugdige toe hoorders. West-DuitslancL moet onder handelingen met ons beginnen over een Duits vredesverdrag, meende hij. ZÓ SLECHT Burgeroorlog, maatregelen tegen Tsje- choslowakije en Polen, uitrusting met kernwapens van de Westduitse strijd krachten. revanchisme en militarisme in de bondsrepubliek en een wereldoor log. ziedaar een bloemlezing van wat er volgens Ulbricht allemaal zal gebeu ren indien de westelijke voorstellen voor de toekomst van Duitsland zouden worden aanvaard. Geheel Duitsland moet volgens dë westelijke plannen ia Ei-jen nieuwsdienst NIJMEGEN. In een huis te Nijme gen is een fosforbom tot ontbranding gekomen. Het ding was op de venster bank te pronk gezet en. de brandende zon stak hem daar donderdag aan. De familie was niet thuis, maar geluk kig zag een buurman het vuur. Hij probeerde het brandje met water te blus sen, maar toen dat niet lukte, alar meerde hij de brandweer, die met zand een eind maakte aan de fosforbrand. De schade aan het huis viel nogal mee. De bewoner van het huis had de bom een paar dagen eerder gevonden bij graafwerk op het kampeercentrum de Kwakkenberg' en hem mee naar huis genomen. DEN HAAG. In het georganiseerd overleg inzake ambtenarenzaken is gis teren de komende aanpassing van de ambtelijke pensioenen aan de weduwen- en wezenpensioenen besproken. De regering wil de aanpassing op ge lijke wijze regelen als bij het ouder domspensioen is gebeurd, waarbij het eigen pensioen dus gekort wordt met twee procent van de uitkering volgens de A.O.W. voor ieder dienstjaar tot maxi maal tachtig procent. Waar <Je algemene weduwen- en we zenverzekering een veel ingewikkelder materie is dan de ouderdomsverzeke- ring, is het georganiseerd overleg er niet uitgekomen. Begin juni zal de aan passing opnieuw worden besproken. Van de zijde der ambtenarenorgani- saties is men over deze nieuwe aanpas sing niet bijzonder geestdriftig. Zij wil len bepaalde verbeteringen in de pen sioenregelingen tot stand zien komen, eer een aanpassing voor hen aanvaard baar zou zijn. PARIJS. (A.F.P.) De schrijver Pierre Benoit wil nooit meer deelne men aan de zittingen van de Académie frangaise. Zijn aanvraag om ontslag als lid van de Académie werd op statu taire gronden afgewezen. Het is in de geschiedenis van de Aca démie nog nooit voorgekomen dat een van de „onsterfelijken" ontslag vroeg. Pierre Benoit heeft met zijn ontslag aanvraag willen protesteren tegen het feit dat de auteur Paul Morand zijn kan didatuur heeft moeten intrekken. Presi dent De Gaulle had zich ertegen ver klaard. De Franse president heeft als beschermheer van de Académie daar toe het recht. Morand is ambassadeur geweest van de regering van Vichy. de Navo worden ingelijfd, aldus Ul bricht. Hij vond dat het hoog tijd' wordt de toestand in West-Berlijn te normalise ren, dat kan door er een z.g, vrije stad van te maken. Ulbricht pleitte tenslotte nog eens voor het creëren van een con ferentie tussen de .twee Duitse staten.

Zeeuwsch Dagblad | 1959 | | pagina 7