Rijke lagen kunnen Westen onafhankelijk maken Transport zou onder Pool door kunnen HERTER ONDER DULLES' HOEDE Kabinet weer op losse schroeven DORDTSE RECHTER VERBANT KNAPEN f HOOG BEZOEK IN LONDEN ...EN IN EEN NACHTCLUB TE ROME Zuid-Holland krijgt minder woningen 65 arbeiders ontslagen De Bilt: Kouder OPLUCHTING IN INDONESIË "'-r? MR. BEERMAN BEDANKT Willem Barehdsz nog niet voor dubbele F Directie laat zich niet uitkopen Bij Geruchten rondom Margaret Verdachte ontkent hardnekkig KONINGIN OP KEUKENHOF PROTESTANTS-CHRISTELIJK DAGBLAD VOOR ZEELAND Vrijdag 24 april 1959 „Oil-rush" Onder de vlakten Welvaart TE SNEL GEREDEN: 2 MAANDEN NIET ij brand op coaster omgekomen Steppend de wereld in DE MOORD TE AXEL Biografie van Gandhi voor de Koningin Vermiste Rotterdammer in zomerhuisje overleden Hoofdkantoor: Goes, L. Vorststraat 90, telefoon 01100-2438; bij geen gehoor: Hoofdredacteur 01100-2503; Chefred. 01100-3991; Postbus 4, giro 116666. Bijkantoren: Middelburg, Korte Delft 50, tel. 01180-2009; Vlissingen, Rembrandtlaan 24, tel. 01184-3224; Terneuzen, Nieuwstraat 38, tel. 01150-3189, Zicrikzee, Havenpark 24, tel. 01110-2991 Directeur: JACQ DE SMIT Hoofdredacteur: R. HAGOORT Zeenwsch Dagblad Abonnementsprijs f 0,56 per week, f 7,per kwartaal Losse nummers 13 cent. Advertentietarieven op aanvrage. - Rubriek Kabouters 7 cent per woord met een minimum van f 1, 14e Jaarg. No. 1585 WEDLOOP OM CANADA'S OLIE Van onze correspondent LONDEN lil financiële kringen legt men verband tussen het bod dat de Koninklijke/Shell Groep beeft gedaan op de Canadese oliemaatschappij Canadian Eagle en de wedloop die aan de gang is naar de rijke olielagen in het noorden van Canada. Er is r< t ten om te veronderstellen dat Canada binnen afzienbare tijd een van de rijkste olielanden van de wereld zal zijn. De Koninklijke/Shell Groep is echter niet de enige maatschappij die probeert een voet aan de grónd te krijgen. Zeker tien Ameri kaanse maatschappijen doen pogingen om zich tijdig te verzekeren van de rechten op olielagen die zich over een gebied van 30 miljoen hectaren uitstrekken, op slechts enige honderden kilometers van de Noordpool. Men veronderstelt dat er in de arcti sche delen van Canada zoveel olie zit dat het Westen daardoor vrijwel onafhanke lijk van het Midden-Oosten zou kunnen worden gemaakt. De grote moeilijkheid is echter het transport, daar de wateren in het noorden van Canada voor veel meer dan de helft van het jaar dichtge vroren zijn. V o X Eigen nieuwsdienst WASHINGTON President Eisenhower heeft gisteren onver wachts een bezoek gebracht aan het militaire hospitaal te Washing ton waar oud-minister van buiten landse zaken Dulles wordt behan deld wegens kanker. De president kwam hem meedelen dat hij hem, na overleg met de nationale veilig heidsraad, had benoemd tot bijzon der adviseur op het gebied van bui tenlandse zaken met de rang van lid van het kabinet. Dulles, die voor de gelegenheid geheel was aangekleed en op de been was, werd in zijn kamer in het hospitaal beëdigd als adviseur. De plechtigheid duurde nog geen tien minuten. Vice-president Nixon, minister van buitenlandse zaken Christian Herter en Dulles' broer, de leider van de Amerikaanse in lichtingendienst, waren er bij aan wezig. VERWONDERING Hoewel deze benoeming te ver wachten was (Eisenhower heeft in het verleden zozeer vertrouwd op Dulles' inzicht dat hij hem zo plot seling nauwelijks kan missen) wekt het enige verwondering dat Dulles als adviseur lid blijft van het kabi net. Het versterkt de mening, dat Herters optreden als minister van buitenlandse zaken aan nauwlet tend toezicht onderworpen zal zijn. NIET VAN HARTE Weliswaar heeft de president eer gisteren is de beëdiging van Her ter, van de gelegenheid gebruik ge maakt om zijn vertrouwen in de ge schiktheid van de nieuwe minister uit te spreken, maar de indruk heerste, dat Eisenhower wel wat meer warmte ten toon had kunnen spreiden. De opvatting dat Eisenhower zich niet van ganser harte neerlegt bij de keuze van Herter blijft dan ook bestaan en verscheidene politici vre zen dat de nieuwe minister van buitenlandse zaken omringd zal worden met adviseurs die zijn eigen initiatief aan banden zullen leggen. SINGAPORE (AFP) - De verwer ping door de rechtbank in Bremen van de Nederlandse eis tot inbeslag neming van tabak afkomstig van ge nationaliseerde Nederlandse Cultuur maatschappijen, is in Indonesische re geringskringen met opluchting ont vangen. Dit heeft de Indonesische mi nister van landbouw, Sadjarwo, mee gedeeld. De uitspraak duidt volgens Sadjar wo op de kracht van de argumenten die Indonesië naar voren heeft ge bracht. Indonesië moet waakzaam blij ven voor verdere Nederlandse pogin gen om voor internationale forumsI Indonesische eigendomsrechten te be twisten, aldus de minister. De P.P.N. Baru, de instantie in In-: donesië, die de genationaliseerde be drijven beheert, heeft bekend ge maakt dat een tweede contingent ta bak van 2.500 balen naar Bremen is verscheept. Over enkele dagen zal deze tabak daar aankomen. Sinds de reizen van de Amerikaanse onderzeeërs Nautilus en Skate echter hebben bewezen dat het mogelijk is om onafhankelijk van de laag ijs deze wa teren te bevaren, wordt het door des kundigen mogelijk geacht dat het vraag stuk van het transport binnen redelijke tijd zal kunnen worden opgelost door het bouwen van grote onderzeese tankers De eerste plannen voor dergelijke sche pen zijn in Engeland reeds in de maak. Er is nu sprake van een echte „oil- rush", die door de Canadese regering van harte wordt aangemoedigd. Het schijnt dat ook Zweedse industriële krin gen alsmede Britse firma's voor de ex ploitatie belangstelling hebben. In dit verband wordt o.a. de naam genoemd van de Zweedse miljonair Axel Wenner- Gren. Het gaat overigens niet alleen om olie. Er zijn ook plannen om de rijke ertslagen van noordelijk Canada beter te exploite ren. Daar zit men eveneens met het vraagstuk van de afvoer gedurende de lange winter. Ook in dit geval wil men zijn toevlucht nemen tot een onderzeese vrachtvloot. Alvin Hamilton, de Canadese minister voor de noordelijke gebieden, gelooft dat de onherbergzame vlakten van Noord Ca nada en de ijskap die weer ten noorden daarvan ligt, eens een bloeiend oliegebied zullen worden. Hij is ervan- overtuigd dat de tijd niet ver meer af is dat vloten van onderzeese vrachtschepen, voortgestuwd door kernenergie, langs de kortst denk bare route olie zullen vervoeren van on der het poolijs naar de havens in Europa. De olie van het Midden-Oosten moet, zo zegt hij. over een afstand van 8000 mijl worden vervoerd naar havens in Engeland. Van Canada uit zouden olie en erts slechts drieduizend mijl behoeven af te leggen om Europa te bereiken. Reeds heeft de Canadese regering hulp toegezegd aan maatschappijen die tot ex ploitatie willen overgaan van de natuur lijke hulpbronnen van Noordelijk Cana da. Zij zal hen helpen bij het aanleggen van wegen en vliegvelden en het bouwen van nederzettingen De regering van Canada realiseert zich heel goed. dat het enige jaren zal moeten duren eer met de uitvoering van al deze plannen kan worden begonnen. Zij ziet echter in het feit dat vele maatschappijen reeds inlichtingen hebben ingewonnen en zelfs concessies hebben gevraagd het be wijs voor haar theorie dat jaren van on gekende voorspoed Canada wachten. Eigen nieuwsdienst EMMEN Twee maanden lang mag de manufacturier J. J. K. te Nieuw Amsterdam niet aan het stuur van zijn auto zitten. Dat heeft de kanton rechter in Emmen gisteren bepaald. De manufacturier heeft zich op één dag twee keer schuldig gemaakt aan overschrijding van de maximum snel heid in de bebouwde kom. Hij kreeg bovendien honderddertig gld. boete. Eigen nieuwsdienst DORDRECHT. Vijf Dordtse jongens van zeventien en achttien jaar mogen zich 's avonds, des zaterdags en des zondags niet meer in het centrum van de stad ver tonen. Die bijzondere voorwaarde stelde hun gisteren de politierech ter mr. Van Opstall omdat zij er een spelletje van hadden gemaakt mensen op straat te molesteren. Afgerost Het vijftal was in de cel gezet nadat het een 28-jarige man had aangevallen. Hij had zich verstout de knapen op hun ergerlijk gedrag te wijzen toen zij een heer op leef tijd treiterden. „Al was hij tachtig, dan sloegen we hem nog in elkaar", was hun repliek en ze namen een dreigende houding tegenover de 28-jarige aan. die daarop de vlucht nam. „Laf" De vijf haalden hem in en rosten hem af. Zelfs toen hij op straat lag, bleven ze hem slaan en stompen. Een laf optreden, kwalificeerde de officier van justitie hun gedrag. Hij eiste vier maanden gevangenis straf, waarvan twee voorwaardelijk en de verbanning uit het centrum. De politierechter verminderde de straffen tot drie maanden, waarvan twee voorwaardelijk, met aftrek en drie jaar proeftijd en hij nam de bijzondere voorwaarde van de offi cier over. ,^-Xx Wê: m él&ipll ■■xv. :x: AAA.-' - AA'! ••X- Tijdens zijn tiendaags particulier verblijf in Engeland bezocht koning Hoessein van Jordanië ook de ambtswoning van de Britse premier, het beroemde huis in Downingstreet. Terwijl premier Macmillan zijn koninklijke bezoeker met grote hoffelijkheid uit geleide deed Van onze parlementaire redacteur DEN HAAG. De geschiedenis van de kabinetsformatie wordt lang en eentonig. De ene tegenslag volgt op de andere. Nu blijkt de hele onder neming van verschuivingen, bedoeld om de christelijk-historischen een zware portefeuille te bezorgen, voor niets te zijn geweest. Hun kandidaat, mr. A. C. W. Beerman, heeft gistermiddag voor binnenlandse zaken bedankt. De voor financiën aangezochte liberaal prof. dr. H. J. Witteveen heeft deze portefeuille aanvaard. Hiermee is welhaast komen vast te staan, dat prof. dr. J. Zijlstra die zijn post op financiën ter beschikking stel de om de verschuivingen mogelijk te maken, niet meer in de regering zal terugkeren. Professor Zijlstra is inmid dels naar Parijs vertrokken voor de besprekingen in de O.E.E.S. over de vrijhandelszone. EIS Een andere moeilijkheid voor de formateur is de gisteravond door de a.r. drs. C. P. Hazenbosch gestelde eis, dat het kabinet in ieder geval vier protestants-christelijke ministers zal moeten bevatten, in het midden ge laten of de a.r. en c.h. er ieder twee leveren dan wel dat er drie a.r. en 1 c.h. komen. Van deze vier is er nog slechts van één zekerheid, namelijk van drs. Hazenbosch zelf voor sociale zaken. Het antwoord op deze eis was gis teravond blijkbaar het gesprek dat de formateur voerde met het a.r. Tweede kamerlid A. W. Biewenga, een agrarisch werd alle eer bewezen aan een Engelse koninklijke bezoekster, prinses Margaret. Maar hier was het de portier van een nachtclub die de honneurs waarnam. Eigen nieuwsdienst ROTTERDAM Zij krijgen de Willem Barendsz niet! Zelfs al biedt men tweemaal de nieuwbouwwaarde van de vloot, dus fabrieksschip plus vangschepen. Dan is het nog niet in teressant voor de aandeelhouders. Deze reactie hoorden wij van de di rectie van de Nederlandse Maatschap pij voor de Walvisvaart op het bericht dat vandaag te Oslo vertegenwoordi gers van de Engelse, Japanse en Noor se walvisvaartbelangen bijeenkomen. Zij zouden trachten Nederland uit te kopen uit de walvisvaart door een bod op de Willem Barendsz en op het vangstquotum. NAAR DE STAAT Een zeer belangrijk deel van het li quidatiekapitaal gaat naar de Staat, zo motiveerde de directie haar medede ling, want de Staat trekt tot 1971 met grote preferentie uit de liquidatie. De beleggers zouden dan weliswaar nog behoorlijke bedragen ontvangen, maar die moeten zij opnieuw beleggen en het rendement daarvan kan niet groot zijn. Welke betekenis hecht de Walvis vaartmaatschappij aan de beursactiviteit gedurende de afgelopen twee dagen rondom de aandelen?, vroegen wij ver der. Het schijnt dat door Noren aandelen worden opgekocht, was het antwoord. Overigens bevinden de grote pakketten zich in vaste hand. Zij zijn voldoende om een liquidatie te voorkomen. Die zaak zit muurvast. Overigens draait het helemaal niet om het schip, want de Noren hebben nog de Kosmos V, die zij zouden kun nen inrichten. Het gaat alleen om het quotum. En wij houden vast aan acht procent. Die aangelegenheid moet vóór 1 juli zijn geregeld. Anders wordt onze aan kondiging van kracht uit de conven tie te zuHen treden. Dan krijgen wij wel een paar jaar chaos, maar daar zijn wij niet bang voor als die wordt opge drongen, zo zei ons de directie van de Nederlandse Maatschappij voor de Walvisvaart. Op de Amsterdamse beurs hebben de aandelen Walvisvaart de laatste dagen in het middelpunt van tfe belangstelling gestaan. Nauwelijks deden geruchten over een nieuw bod de ronde of de aan delen klommen in één dag van 109% tot 122 bij zeer grote omzetten. Gisteren daalde de koers een kleinig heid, maar bleef met 118^2 nog ver bo ven het peil van de laatste dagen. Woensdag bedroegen de omzetten in Walvisvaart 444.000, gisteren 163.000. LEIDEN(ANP). De zeventienjarige J. de Boer uit Workum is gistermorgen omgekomen bij een brand in het kom buis van de in Leiden liggende Gro ningse kustvaarder Jengo. Door rook bedwelmd heeft hij geen kans meer ge zien op tijd aan dek te komen. Hij was pas één dag aan boord. De terugreis van Leiden naar Groningen zou zijn eerste reis zijn geweest. ROME. Het bezoek van de Britse koningin-moeder en prinses Margaret aan het Vaticaan heeft de afgelopen dagen vele geruchten doen ontstaan over de godsdienstige toekomstplannen van de prinses. Daar zijn nu echter ook weer roman tische geruchten bijgekomen: haar naam wordt in één adem genoemd met die van de 31-jarige Heinrich von Hesse. Eergisteravond zat hij tot vijf uur in de ochtend met haar aan een tafel in een nachtclub in Rome. Na dit nachtfeest lunchte de prinses gisteren in het huis van Lord Ham- bieden, een jonge Engelse kranten koning die met een Italiaanse is getrouwd. Bij de gasten was ook Hein rich von Hesse. Daarna bezocht de prinses het Vaticaansmuseum en de kript van de Sint Pieter. Heinrich von Hesse ging mee. En toen zij in haar Rolls Royce verdween, was het om cocktails te gaan drinken met Heinrich von Hesse. APPELSCHA (A.N.P.) De vierjarige Meine Zandbergen uit Appelscha wilde woensdag wel eens wat meer van de wereld zien. Met zijn autoped bracht hij het tot Assen. Daar ontfermde een agent zich over hem. Meine was met een vriendje op stap gegaanmaar die had er na een kilometer of acht genoeg van en ging terug. Meine zette echter stoer door en maakte de twintig kilometer vol. deskundige, die dus waarschijnlijk ge polst werd voor de portefeuille van landbouw. ONZEKERHEID Als professor De Quay vasthoudt aan het oorspronkelijke schema van zeven K.V.P.-ers, drie liberalen, twee a.r. en twee c.h. moeten er indien de heer Biewenga het aanbod zou aanvaarden, nog twee christelijk-historischen worden gevonden voor Binnenlandse zaken en Volkshuisvesting. Wel hoort men zeg gen, dat de C.H.U. ten slotte genoegen zou nemen met één portefeuille, die van Binnenlandse zaken dus, maar hieromtrent staat niets vast. Ander zijds zou minister mr. J. van Aartsen Volkshuisvesting op zich willen nemen, zodat er dan drie a.r.-ministers in de nieuwe ploeg zouden komen. Nog moeilijkheden genoeg dus, maar het is kennelijk de bedoeling dat prof. De Quay met een kabinet te voorschijn komt. Zoals het nu gaat zal het nog wel enkele dagen op zich laten wadi ten. Eigen nieuwsdienst BRUSSEL Tot diep in de nacht is het parket te Brussel gisteren door gegaan met een bijzonder vermoeiend kruisverhoor in de nog steeds niet ont raadselde moordzaak Axel. De verdachte Xavier de B. is langdu rig geconfronteerd met de kroonge tuige, zijn moeder uit Blaasveld, die naar de politie aanneemt een rol in het drama heeft gespeeld. De man blijft hardnekkig ontkennen en om zeilt de bewijslast door weinigzeggen de antwoorden. Het verhoor is der mate lang geworden, dat de justitiële en politiële ondervragers overver moeid raakten en gisternacht het on derzoek voorlopig schorsten. De echtgenoot van de vermoorde vrouw houdt bij hoog en bij laag vol, dat hij haar de zesde april voor het laatst heeft gezien de negende werd zij vermoord gevonden en dat hij daarna een brief aan de bur gemeester van Blaasveld heeft ge schreven met de mededeling dat zijn vrouw was verdwenen. Er is een huiszoeking verricht in de woning van de ouders van De B. in Blaasveld. Intussen heeft de politie een man gevonden, die op de avond van de zes de april vlammen heeft gezien in de richting van de plaats, waar het lijk is aangetroffen. Ook is zij op zoek naar enige arbeiders, die niet ver van de plaats van het misdrijf een auto mobilist zouden hebben geholpen, die met zijn auto in de berm van de weg was weggezakt. OVERAL TELEURSTELLING Van onze Haagse redactie DEN HAAG Zuid-Holland zal dit jaar 10.700 woningwetwoningen mogen bou wen een teleurstellend aantal voor bijna alle Zuidhollandse gemeenten en het provinciaal bestuur. Aangezien in de premiesector ongeveer een gelijk aantal woningen in aanbouw zullen worden genomen, zal de produktie dit jaar waarschijnlijk lager zijn dan vo rig jaar, toen zijn er 24.000 woningen gereed gekomen, waarvan 15.000 wo ningwetwoningen. Nu wordt er een to taal van 20.000 woningen verwacht. VERDELING Van de 10.700 woningwetwoningen heeft het Rijk reeds zelf een groot gedeel te verdeeld onder twee gemeenten: voor Rotterdam 3250 en voor Den Haag 2250. Van het overblijvende vormde de provincie een reserve van 1500 woningwetwoningen met het oog op de industrialisatie en om gemeenten met reeds eerder goedgekeurde bouwplan nen, waarin meer woningen zijn op genomen dan het gemeentelijk con tingent nu is, niet in moeilijkheden te 'brengen. De provincie heeft de rest van de wo ningen verdeeld aan de hand van het statistisch woningtekort op 1 januari 1958. De gemeentelijke contingenten zijn deze week officieel aan de ge meenten meegedeeld. Deze verdeling heeft onder andere Delft 263 wonin gen opgeleverd, Gouda 126, Vlaardin- gen 146, Schiedam 283, Leiden 345. Voor veertig gemeenten is nog geen beslissing genomen. Het zijn de gemeenten aan welke op grond van de verdeelsleutel geen of naar verhouding zeer geringe toewij zing zou kunnen worden verstrekt. STRENGER Het vorig jaar was de verdeling veel minder stringent. In wezen konden de gemeenten toen zoveel bouwen als hun capaciteit groot was. Nu heeft iedere gemeente zich weer te houden aan het contingent dat haar door Gedeputeer den is toegewezen, nadat de minister het totale contingent voor de provin cies had vastgesteld. Het is duidelijk dat wil men dit jaar inlopen op het woningtekort de premiebouw door de gemeenten moet woorden aangemoe digd. De totale produktie in Zuid-Holland zal dit jaar nog wel boven de 20.000 lig gen tengevolge van de overloop van 1958. In 1960 zal het aantal echter wel aanzienlijk dalen. Eigen Nieuwsdienst HAARLEM Koningin Juliana heeft gisteren in een stralend voorjaarsweer tussen de tulpen, narcissen en hyacinten op Keukenhof in Lisse gewandeld. Met haar aanwezigheid luisterde zij de viering op van de Nederlandse dag ter gelegen heid van het tienjarig bestaan van de bloementuin. Op het nieuwe terras werden de ge nodigden, onder wie zeven commissaris sen der Koningin met hun echtgenotes, aan de Koningin voorgesteld. Ook me vrouw De Quay, echtgenote van de com missaris der Koningin in Noordbrabant, was aanwezig, zonder haar echtgenoot evenwel die in Den Haag het hoofd vol had met formatiebeslommeringen. Terwijl de Koninklijke militaire kapel onder leiding van majoor Rocus van Ype- ren het Wilhelmus speelde, werden de elf provinciale vlaggen gehesen. Twee voortrekkers hesen vervolgens de na tionale driekleur. Eigen nieuwsdienst DEN HAAG Namens de president en de regering van Indië heeft de am bassadeur van Indië, de heer John A. Thivy, gistermorgen op het paleis Huis ten Bosch koningin Juliana een uit acht delen bestaande biografie van Gandhi aangeboden. Het werk is geschreven door de In dische auteur Shri D. G. Tendulkar en bevat onder andere enige van de belangrijkste toespraken van Gandhi. Premier Nehroe van Indië heeft er een voorwoord voor geschreven. ALKMAAR In een zomerhuisje in duinen onder de gemeente Egmond-Bin- nen is dinsdagavond het stoffelijk over schot gevonden van de 67-jarige heer H. Sack uit Rotterdam, employé van Thom sons Havenbedrijf. De heer Sack was sinds 13 april in Egmond bezig met onderhoudswerk aan de zomerhuisjes van zijn firma. Omdat hij nogal lang wegbleef werd uit Rot terdam naar hem geïnformeerd. De heer Blok van de speeltuin te Eg- mond, die op onderzoek uitging, trof de man dood in een zomerhuisje aan. Wegens nieuwe kachelmode Eigen nieuwsdienst BERGEN OP ZOOM. Bij de haar- denfabriek De Schelde te Bergen op Zoom is aan 65 arbeiders ontslag aan gezegd. De afdeling gieterij zal voorlopig bui ten bedrijf worden gesteld. Er is vol doende gietwerk aanwezig om de pro duktie van haarden voort te zetten. Voor de nieuwe typen olie- en kolenhaarden is bovendien minder gietwerk nodig. De directie heeft ook besloten de massa-aanmaak van de goedkopere ka chels stop te zetten. In de toekomst zal de fabriek zich met de vervaardiging van verwarmingsapparaten bezig houden, die zijn toegepast in kleur en model aan de nieuwe inzichten in de binnenhuisarchi tectuur. Omdat hiervoor een heel andere produktiemethode is vereist, wordt het personeel herschoold. Alleen de arbeiders met een gedegen vakkennis komen daar voor in aanmerking. Het K.N.M.I. in De Bilt bericht te gisteravond om 23.15 uur: Aanvankelijk hier en daar mist, overigens zonnige perioden en op de meeste plaatsen droog weer. Zwakke tot matige wind tussen noord en oost. Maximum temperaturen van tien tot vijf tien graden. MIESJE: Toch ga ik morgen naar Lisse. in uur Helsinki weer wind er. C. in mm onbew. zzw 6 8 0 Stockh. onbew. zzo 0 Kopenh. zw. bew. O 6 0,4 0 Aberdeen onbew. zzo 16 Londen regenbui NNO 18 0,1 A'dam onbew. N 17 0 Brussel zw. bew. NO 17 0 Luxemb. 1. bew. N 15 0 Parijs 1 bew. O 17 0 Bordeaux h. bew. w 19 0 Grenoble zw. bew. NW 18 0 Nice zw. bew. zw 15 0 Berlijn zw. bew. NW 12 5 Frankf. zw. bew. stil 17 0 München onbew. NNO 12 0 Zürich onbew. NO 14 o Genève h. bew. N 14 o Locarno onbew. N 16 0 0 Wenen zw. bew. 14 Innsbr. 1. bew. ONO 15 0 Rome zw. bew. Z 17 0 Ajaccio h. bew. NW 16 0 Algiers 1. bew. NO 21

Zeeuwsch Dagblad | 1959 | | pagina 1