Driemaal Maggi-soep op een andere manier! £&epe*o Abonneert u op het Zeeuwsch Dagblad ENORME PRIJSVERLAGING H. J. VAN DER MEER ZONEN RADIO EN TELEVISIE I FIJNER KOKEN - PRETTIGER LEVEN... MET MAGGI Verwen ze gerust als het om hun gezondheid gaat KABOUTERS ZEEUWSCH DAGBLAD Wie zei dat soep alleen voor het middagmaal gegeten wordt? Doe eens wat méér met soep-Maggi helpt U wel met ideeën. Hier zijn er weer drie. En bedenk vooral: met Maggi-soep bent TJ het beste af. beter dan ooit! ONDANKS PRIJSVERLAGING 100 PROCENT SERVICE Woensdag 8 april 1959 Te koop gevraagd Fiat 500 twe^-zitter 1951 tot 1955 met roldak. M. C. van Oeveren, A 18, Noordgouwe. Wasmachines. Luxe uitv. met tijdklok 185.—. Direkt van fabriek, daarom 25 korting of wringer cadeau. Desgew. af bet. Vraagt vrij blijvend bezoek door geheel Zeeland aan onze fabrieks- agent: Spuistraat 65. Vlissin- gen. K 1184—2697. of fuitsl. v. Zd Beveland) C. de Graaf - straat 125a Goes, Tel. 01100 4134. Wenst U goed stencilwerk en snel geleverd, ga dan in onze stencilafdeling praten. Kreukelmarkt 11. Goes. Fa. S. Birkhoff Zn Uw adres voor alle soor ten Kienzle uurwerken: D. Lievense, Lange Vorststraat 87, Goes. Telef. 3280. Hoest? Keelpijn? Natter- mann's Bronchicum Elixir helpt, lost taai slijm op, neemt de prikkel weg. Fla con 2.bij elke drogist. Vermager zonder moeite met Gracial. 50 dragees 1.98. Bij apoth. en drogist. Te koop Aardbeienplanten Talisman. Frambozenplanten Mailing-exploit. Alles klasse a. N.A.K. gekeurd. A. J. Ber- man, Dijkwelsestraat 58. Ka- pelle. Te koop: als nieuwe uiit- trektafel. 4 keurige eiken clubs met bijbehorende ron de tafel, als nieuwe wringer met bok, 4 eiken stoelen met pluche P. Stroo. Koudekerk- i seweg 1, Tel. 01185—359. Big- gekerke. Te koop werkpaard (ruin) i 7 j.. gesch. voor alle werk. W. Duvekot, Vrouwenpolder 61. Hoezen, Plankentuigen, Tomen. Ploegloeien, Ketting- halsters. Schapenriemen, Koedekken, Sponsrubber- ondergarelen. Rijkaard. Krommeweele, Middelburg. Telefoon 3516. Vertinde Melkemmers, Melkzeven, Mellónaten, Melkstoeltjes, Spanriemen, Puntdraad. Houwelen, Schrepels, Tuinnetten, Spa den. Harken. Grasmachines. Rijkaard Krommeweele, Middelburg. Telefoon 3516. Te koop: 1 volautomatische aardappelplanter (Cormick) 1 rijig. 2 vorentrekkers (Co- meet) e.a. Deze machines zijn als nieuw. Adres: M. Zuidweg Zn., Smederij, Heinkenszand. Tel. K 1106— 386. Te koop: 1 wiedmachine, 1 mansbediening, werkbreed- te 2.50 m., 3 kettingeggen, diverse duizendpooteggen en 1 vijf-balks, 1 paards eg. M. Zuidweg Zn.. Smederij, Heinkenszand. Tel. K 1106 Thermosfles kippensoep Dat is weer eens iets anders: Maggi Kippensoep-uit- de-thermosflesverkwikkend bij het werk, en de lunch smaakt dubbel lekker. Een Maggi-idee voor morgen al! Vóór het uitschenken even schudden. ym -MIC Een extra-rijke soep Mix I liter Maggi Tomatensoep met I liter Maggi £5 Groentesoep. Het resultaat: een bijzonder rijke p? en voedzame soep. 2 liter! U smult er tussen de middag van en daarna de kinderen om 4 uur of het hele gezin bij het eten! Koks-kunstje afgekeken Idee voor zaterdagMaak Maggl's Italiaanse groente soep Minestrone en zie: U hebt een smeuïge, fijn gekrulde saus a la Milano bij spaghetti of brood. Met donk oon Fockt Mettzer M.V., Amsterdam, roor het ofstoon Mo het porselein. Te koop: Bascule met ge wichten, z.g.a.n. W. de Vis ser Gz.. Pekelingseweg 2, Meliskerke. Een dagmeisje gevraagd van 8 tot 3 uur. Lief voor kinderen. Mevrouw de Jong, Nieuwe Burg 14. Middelburg. Te koop 4 wielige rolslede, sleepeggen, weidehekken, tractor aanhangwagen 2 wie- lig. P. J Hillebrand. Oost- kapelle. Telef. 353 <K 1188). Wii hebben voor u licht gezout vet spek en vet ge rookt spek voor slechts 1.80 per kg. Slagerij W Goverse, Nieuwstraat, Middelburg. Te koop: twee, gebruikte Melichar zaaimachines en Cappon 10 en 12 balks eggen. C. Brasser Zonen, maga zijn Zusterstraat 56 Middel burg. Telef. 2812 en 4246. I.g.s.z. 12 balks Cappon egge. Willeboordse, K 1189— 201. Serooskerke. Prima 2 wielige wiedma chine. compl. Willeboordse. K 1189—201. Serooskerke. Diverse eggen. 3 veld zig zag, 7 balks cappon enz. Wil leboordse, K 1189201, Se rooskerke. Solo rugnevelspuiten. Vraagt demonstratie. Wille boordse. K 1189201. Seroos kerke. Welk familie-orkestje of am. cabaretgroepje wil tegen vergoeding reisgeld op 9/5 bijdrage leveren aan het pro gramma van de buurtvereni ging ..De Posthoorn"? Br. Gravestraat 44, Vlissingen. (Voor slaapgelegenh, wordt gezorgd.) Te koop 25 kg. emigrant schokkers 1ste n.b. J. Baaij- ens. Kleverskerke, Telefoon 01181—320. Te koop prima hennen en biggen. P. de Kam, E 3, Tel. K 1187259. Westkapelle. Te koop volbloed kalf- vaars aan de rek. B. Meyer, ..De Eendracht", Seroosker ke (W.). Te koop vaarskalf. K. Osté, V rouwenpolder. Wenst u goed stencilwerk? En snel geleverd? Ga dan in onze stencilafdeling praten. Kreukelmarkt 11 Goes Fa. S. Birkhoff Zn. Wij verhuren gelegen heidskleding voor dames, heren en kinderen. Bruids huis „FIËSTA". Lange Delft 80. telef. 3597. Middelburg. Laat bij ons uw defecte naaimachine vakkundig re pareren. Matige prijzen. Bel even op: 3864. Door geheel Walcheren en Zuid-Beveland te ontbieden. Naaimachine handel en Reparatie-inrich ting Fa. A. J. v Oevelen Zn.. L. Delft 113. tel. 3864. Middelburg. Pfaff Pfaff. Thans kun nen wij u leveren: Pfaff naaimachine in koffer com pleet met toebehoren, ga rantie. gratis les aan huis 241.—. Naai- en breima- chinehandel Fa. A. J. van Oevelen Zn.. L. Delft 113, tel. 3864. Middelburg. MAGGI Gevraagd: Hulp voor de schoonmaak. L. Adriaanse, Emmastraat 7, Middelburg. Ds. Ruys D.V. as. dins- dagav. 8 uur Ierseke Dam straat en a.s. donderdagav 8 uur Krabbendijke (Vee- burgh) over: ..Dood aan de Dood in Atoomtijdperk" Dienst voor iedereen. Cyclo foto: 36 opnamen op 1 kaart 3.50. Iedere 'foto kan vergroot worden. Foto Piet Vreke. Korte Delft 2 (hoek Nieuwstraat). Middel burg. Door omstandigheden te ruggenomen Singer ring- spoelhandnaaimachine in koffer. Geheel compleet en niet van nieüW te onder scheiden. Nieuwpriis 348. thans 250.—. Bogaerts Naaimachinehandel, Lange Delft 59. Middelburg. Telef. 2127. De bekende „Rivel" auto peds 27.50, met zitje 29.75. Driewielfietsjes 23.75. Op vouwbare poppenwagens v.a. 10.95. Rieten poppenwagens v.a. 5.50. Houten steps 6.75. „De Magneet". Vlas- markt. Middelburg. Wildebraspoppen, afwas- baar en sterk. Pas op voor namaak. Let op het merk. Ongekleed 2.25. 2.95, 4.95 en 12.95. met kam- baar haar. nil voor 4.95. Gekleed v.a. 3.60. De Mag neet Vlasmarkt, Middelburg. ■k Aard. pootboren, spinazie- messen, kruiwagens, plastic voor broeiramen, regeltrek- kers, handzaai en wiedmach. harken, spaden en schoppen. A. Cornelisse, Vlasmarkt 14.: Middelburg. Zaaivaten, puntdraad, vlechtwerk, Ursusgaas, ge- galv. draad, houten hamers, isolatoren en handgrepen voor schrikdraad. A. Cor nelisse. Vlasmarkt 14, Mid delburg. Blasator motorvernevel- app.. Senior rugsproeiers. handpoeder verstuivers, wa terslang A, Corne lisse, Vlasmarkt 14. Middel burg. Het beste adres voor: Fel- co en Freunde snoeischaren. snoeimessen, snoeizagen, snoeibeitels, takkenscharen. A. Cornelisse. Vlasmarkt 14. Middelburg. Landbouwers en Tuinders: Werkt dit seizoen eens met een Veeman verstaalde houweel. Zowel het model en de kwaliteit is af. De meest verkochte houweel. Graag vroegtijdig bestel ling. A. Cornelisse. Vlas markt 14. Middelburg. Tico Huis. Lange Delft Middelburg. Speciaalzaak in Trix- en Marklin electrische treinen. DamesAlles voor de babyJurkjes, pakjes, jas jes, truitjes, capes, doopjur ken. sloopjes. lakentjes, zeiltjes, plastic broekjes en luiers, dekenklemmen enz. 1 Mei. Poppe. Gravenstraat 36, Middelburg. Te koop: 3 vette vaarzen. J. C. Koppejan, Torenzicht, Sint Janskerke, Zoutelande. Als de kinderen vaak om Saroma vragen, geef ze dan hun zin. Daar doet u goed aan. Saroma is immers méér dan alleen maar lekker. Romige Saroma zit vol kostelijke, voedzarne melk, Gezondheid f Groeikracht! Precies wat de rakkers nu nodig hebben. DusSaroma toe - hoe vaker, hoe beter! Saroma - zonder koken, alleen even kloppen in koude melk - klaar! Kies uit vijf smaken: vanille, frambozencaramel, chocolade, bananen - voor elke dag een andere heerlijkheid! Alle smaken 38 ct per pakje BLAUPUNKT Vertegenwoordigers voor Walcheren en West-Zeeuwsch-Vlaanderen VLISSINGEN, WALSTRAAT 62 MIDDELBURG. KORTE DELFT 32

Zeeuwsch Dagblad | 1959 | | pagina 6