TIBET WIL BEROEP DOEN OP DE Y.N. Rood-China zoekt vluchtend leider Bevolking vastbesloten trouw te blijven aan Dalai Lama GEEN PRINSES - WEL EEN BRUID EERSTE LADING TABAK VAN „OVERGENOMEN" BEDRIJVEN GELOST Wild-West- grap wordt vervolgd Ringen na achttien terugbezorgd jaar Vliegtuig als enorme bijl: vier doden De Bilt: bewolkt Formateur toch nog bezig met brede basis INBRAAK IN HUIS VAN CHURCHILL PROTESTANTS-CHRISTELIJK DAGBLAD VOOR ZEELAND Tv-toestellen en radio's goedkoper ANDEREN VOLGEN DRUK Geen beloften Duizenden slachtoffers Zie verder pag. 5 Economisch offensief van communisten ondermijnt Zoavo Oude man sloeg zes mensen de schedel in In Bremen is het spel begonnen Douglas-Home verloofd met mannequin Invalidenwagen gestolen DAF-600 in Amerika TE JONG VOOR RECEPTIE Zoontje van schipper vermist V Meer wolken Hoofdkantoor: Goes, L. Vorststraat 90, telefoon 01100-2438; bij geen gehoor: Hoofdredacteur 01100-2503; Chefred. 01100-3991; Postbus 4, giro 116666. Bijkantoren: Middelburg, Korte Delft 50, tel. 01180-2009; Vlissingen, Rembrandtlaan 24, tel. 01184-3224; Terneuzen, Nieuwstraat 38, tel. 01150-3189, Zierikzee, Havenpark 24, tel. 01110-2991. Directeur: JACQ DE SMIT Hoofdredacteur: R. HAGOORT Zeeuwse!) Dagblad Abonnementsprijs f 0,56 per week, f 7,per kwartaal Losse nummers 13 cent. Advertentietarieven op aanvrage. - Rubriek Kabouters 7 cent per woord met een minimum van 1, 14e Jaar*. No. 1567 Woensdag 1 april 1959 Eigen nieuwsdienst NEW DELHI - Tw ee maal heeft de wettige regering van Tibet zich gisteren tot de vrije wereld gewend met verzoeken om hulp in de strijd tegen de Chinese onder, drukkers en hun Tibetaanse handlangers. In de eerste plaats heeft een Tibetaanse delegatie premier Nehroe van Indië om steun gevraagd en in de tweede plaats werd bekend gemaakt dat er een beroep op de Verenigde Naties zal worden gedaan om Tibet te verklaren tot auto- Van onze parlementaire redacteur nome staat. De Tibetaanse regering hoopt dat premier DEN HAAG. FORMATEUR Nehroe wil helpen de vrijheidsstrijd onder de ogen van PROF. DR. J. E. DE QUAY, heef de Verenigde Naties te brengen. een brede opzet voor zijn overleg gekozen. Morgen gaat hij begin nen aan een reeks van besprekin gen met de vijf fractievoorzitters, Romme, Burger, Oud, Bruins Slot en Tilanus, met wie informateur prof. dr. L. J. M. Beel al tot twee maal toe heeft gepraat. Formateur en informateur hebben gisterochtend trouwens ook al contact met elkaar gehad. De eerste gang van prof. De Quay na zijn aankomst in Den Haag was nl. naar Plein 1813, waar hij een uurtje bij prof. Beel in diens kabinet op bezoek is geweest. Deze heeft hem in zijn kwaliteit van minister-president een toelichting ge geven op de rapporten van de departe menten over de belangrijkste in het ver schiet liggende onderwerpen van staats zorg en voorts als ex-informateur nog wat nadere inlichtingen omtrent zijn dossier met adviezen aan de Koningin, PROBLEMEN NA ZIJN BEZOEK aan prof. Beel heelt de formateur zich geïnstalleerd in de Eerste Kamer, waar hem royaal en gastvrij als de Eerste Kamer as de ministerskamer ter beschikking is gesteld als werkkamer. Gisteren en van daag dient deze echter als studeer vertrek, daar prof. De Quay aan de Paasdagen niet voldoende heeft gehad om door de problemen heen te komen, PAS ZATERDAG PAS ZATERDAG denkt de formateur te kunnen beginnen aan zijn eigenlijke arbeid: de samenstelling van een ka binet, dus het polsen van personen voor een eventueel ministerschap. Indien hij dan in staat zou zijn om het werk bin nen de termijn van twee weken, die hy zichzelf heeft gesteld, af te maken, heeft ons land op 15 april een nieuw kabinet. Dat is echter alleen mogelijk als de politieke barometer de vaste stand, die hij omstreeks het midden van de vorige week heeft aangenomen, blijft behouden. In tegenstelling met het weer is die stand juist voor Pasen op veranderlijk gekomen. TOCH SAMEN HET HEEFT IN politieke kringen sterk de aandacht getrokken, dat in het bijzonder in de K.V.P. weer stemmen zijn opgegaan, die gerede aanleiding geven tot de veronderstelling dat men daar een samengaan met de socialisten geenszins verwerpt. Bovendien hoort men zowel in de K.V.P. als in de P.v.d.A. de opvatting ventileren dat er nóg tal van niet geringe obstakels uit de weg geruimd moeten worden voor dat het tot een samenwerking tussen de vier andere kan komen, dus tussen katholieken, liberalen en de beide pro testants-christelijke groepen. Het voornemen van de formateur om morgen hei overleg met alle vijf fractie leiders te openen, zou volgens deze me ningen erop wijzen, dat ook prof. De Quay eerst nog eens alle mogelijkheden met inbegrip van die der brede basis wenst te onderzoeken. Deze ontwikkeling kan erop duiden, dat alles weer openligt. Niet eerder dan zaterdag zal blijken in hoever dit over eenkomstig de werkelijkheid is. Van een onzer verslaggevers ROTTERDAM. Met ingang van maandag zijn radio- en televisietoe stellen van verscheidene merken in prijs verlaagd. De prijsverlaging van twee typen televisietoestellen van Philips is nogal ingrijpend: een toestel van 795 gulden gaat 695 gulden kos ten en een toestel van 995 gulden zakt naar 865 gulden. Enkele importeurs van buitenlandse toestellen vertrouwelijk door Philips op de hoogte gebracht van de te verwach ten prijsverlaging hebben met onmid dellijke ingang hun apparaten van de lo pende serie overjarig verklaard. Dat is dus aanmerkelijk eerder dan normaal het geval is. De handelaren in die merken mogen nu zelf de prijzen vaststellen en zullen ongetwijfeld met kleinere bedra gen genoegen nemen. Ik denk wel, aldus de reactie van een der grootste importeurs, dat de anderen verplicht zullen zijn iets dergelijks te doen. Met de fabrikanten wordt al druk overleg gepleegd. Voor ons is het echter niet zo gemakkelijk als voor Philips, doordat wij altijd nog met de invoer rechten zitten. Waarschijnlijk heeft Philips tot de prijsverlaging besloten onder de druk van de op vrij grote schaal door hande laren verleende kortingen. Daaraan zal nu wel grotendeels een einde komen. Sinds vrijdag heeft de Tibe taanse delegatie moeten wach ten op een onderhoud met Nehroe. Na afloop bleken er twee lezingen te zijn van het besprokene. Volgens de Tibe- tanen zelf had de Indische pre mier zeer bemoedigende woor den gesproken (,,De uiteinde lijke overwinning zal u zeker toevallen") en beloofd te doen wat in zijn vermogen was om een einde te maken aan de bloedige strijd door te probe ren onderhandelingen tot stand te brengen. Ook zou hij bereid zijn te waken over de veilig heid van de Dalai Lama, die op weg is naar de Indische grens. Maar volgens de officiële Indische lezing van het onderhoud tussen Nehroe en de Tibetanen heeft Nehroe mets beloofd en slechts de hoop uitgespro ken dat de strijd spoedig tot het ver leden zal behoren. Hij zou hebben ge zegd dat Indië niet bij machte is, iets voor Tibet te doen en in geen geval iets zal ondernemen dat d'e toestand nog ernstiger zou kunnen maken. De delegatie heeft verder gevraagd om de Dalai Lama. wanneer hij In disch gebied kan bereiken, politiek asiel te verlenen. Het antwoord- van Nehroe is niet bekend, maar de le vende Boeddha" heeft zoveel aanhangers in Indië, dat het haast niet anders kan of hij zal, zij het met tegenzin, door Nehroe goed worden ontvangen. Voorts verzochten de Tibetanen om vrije toegang voor vluchtelingen en om het spoedig zenden van medische hulp voor de d'uizenden gewonden. Wat Nehroe hierop heeft geantwoord is evenmin bekend geworden. Hoe het zij de Tibetaanse dele gatie is gisteravond naar haar land teruggekeerd, waarschijnlijk om rap port uit te brengen aan de Dalai La ma. die zich nog altijd' op de vlucht bevindt en met een kleine stoet ge trouwen op weg is naar Indië. In Rusland gebouwde Chinese straaljagers gieren door de bergpassen en over de wegen die naar de Indische grens leiö'en. Zij zoeken de vluchtende Dalai Lama. Dat is ook de taak van de honderden parachutisten die giste ren zijn neergelaten op de wegen. Het is duidelijk dat de Chinese machthebbers niets zullen nalaten om te verhinderen dat de geestelijke lei der van Tibet de vrije wereld bereikt, waar hij zelf een beroep kan doen op het geweten van de mensheid. Vijftigduizend man Chinese troepen zijn nu op zoek naar hem. De Dalai Lama reist alleen 's nachts. Overdag houden hij en zijn volgelingen zich schuil tussen de rotsen. Zijn moeder heeft zich bij hem gevoegd, evenals zijn zusters. De bevolking van het gebied waar hij doortrekt wordt onder zware druk gezet door de Chinezen zelf en door hun Tibetaanse helpers om hem uit te leveren en in geen geval te laten ontsnappen. Aan de Indische grens wordt naar het gezelschap uitgekeken, hoewel nie mand kan voorspellen waar de vluch telingen de grens zullen overschrijden. De normale karavaanwegen zijn te on veilig, zodat de enige mogelijkheid is, dat het gezelschap zich een weg baant dwars door de bergen. Waarschijnlijk reist de Dalai Lama te paard. Hij is een geoefend ruiter. De opstand in Tibet is, zo is giste ren gebleken uit mededelingen van uit Lhasa gevluchte Tibetanen, in de hoofdstad begonnen op 12 maart. De regering van Tibet, in naam nog altijd autonoom, had toen een Chinees-Tibe- taans akkoord, te Peking gesloten on der bedreiging, opgezegd. De Chinese bezetters hadden daarop het vuur ge opend, hetgeen de opstand in de hoofd stad veroorzaakte. Binnen 24 uur sloeg het verzet over naar alle delen van het land, vooral echter naar het gebied langs de grens met Indië, waar van ouds zeer vrijheidlievende stam men wonen. Na een paar dagen van zeer felle gevechten werd de opstand in Lhasa neergeslagen. Duizenden Tibetanen zijn in gevangenschap weggevoerd en dui zenden hebben het leven verloren. In een moeilijk toegankelijk berggebied van enige tientaliën duizenden vier kante kilometers wordt nu de strijd voortgezet. Chinese convooien worden verpletterd onder rolstenen die door de opstande lingen van de bergen worden gestort; bruggen* over bergstromen bezwijken plotseling onder het gewicht van slechts een auto; landmijnen maken de toegan gen tot stategisch gelegen kloosters onveilig voor de Chinezen. Bij de na dering van Chinese troepen is de be volking van de dorpen plotseling ver dwenen. Tibet is vastbesloten trouw te blijven aan het gezag van de Dalai Lama, ook al zou hij een wijkplaats moeten zoeken in Indië. WELLINGTON (Reuter). Het economische offensief van de com munistische wereld vormt een toene mende bron van ongerustheid voor veel landen in Zuidoost-Azië. Dat blijkt uit het rapport over 1958 van de Zoavo, de Zuidoostaziatische Ver dragsorganisatie, dat gisteren is open baar gemaakt. Engeland, de Verenigde Staten, Frank rijk, Australië, Nieuw-Zeeland, Pakis tan, Siam en de Philippijnen maken deel uit van deze verdedigingsorganisatie. De communistische landen hebben het accent in hun economisch offensief ver legd. Zij concentreren zich thans voor al op het daadwerkelijk veroveren van de markten door middel van dumping. Communistisch China bijvoorbeeld heeft het evenwicht op talloze markten in het gebied van de Zoavo al ver stoord door het aanbieden van zeer laaggeprijsde goederen. Een deel van de opbrengst van deze handel wordt door de communistische landen gebruikt voor propagandadoel einden en ondermijnende activiteit. SISTERON (U.P.I.) Een gruwe lijk drama in het bejaardentehuis van het Franse plaatsje Sisteron heeft gis teren aan vijf bewoners het leven ge kost. De directrice had zich er omstreeks middernacht nog eens van overtuigd dat alles rustig was en had zich t ien naar haar slaapkamer begeven. .r> Kort daarna sprong de 65-jarige Louis Garcin, die reeds sinds 1949 in het tehuis woont, van zijn bed en sloeg zes rustig slapende kamergenoten met een hamer de schedel in. Drie van hen waren op slag dood, twee stierven in het zieken huis, de zesde verkeert in levensgevaar. Voor de oude man in zijn onverklaar bare aanval van razernij nog meer slacht offers kon maken, kwamen twee nacht verpleegsters toegesneld; zij wisten hem in een laken te verstrikken en hem een dwangbuis aan te doen. Eigen nieuwsdienst BREMEN Nog juist in maart is gis teren in de überseehafen van Bremen begonnen met het lossen van de eerste zending tabak uit Indonesië uit de Ulysses van de Blue Funnel Lineè Naar verwacht zou het schip nog vannacht weer uitvaren. Deze eerste lading uit Java en Noord- Sumatra bevat 8430 balen tabak, die op last van de Indonesische regering niet Dit is het ogenblik dat het Britse vrachtschip Ulysses maandagavond in de haven van Bremen werd afge meerd. Ruim 24 uur later kon het weer vertrekken, nadat de tabak uit Indo nesië was gelost, waar een dezer dagen een fel juridisch gevecht om zal ont staan. meer in Amsterdam en Rotterdam ver kocht mogen worden. Andere partijen tabak worden nog in de loop van april in Bremen verwacht, waarna in mei de eerste inschrijving op de verschillende partijen zal volgen. Naar verluidt ge schiedt de verkoop in consignatie voor de P.P.N.-Baru. Geen dreigementen alleen Bijzondere belangstelling gaat uit naar 830 balen Sumatra-dekblad, die in Bola- wan aan boord zijn genomen van de „overgenomen" plantages van de Deli Maatschappij en de Senembah. Vooral deze partijen lopen het risico aan de Bremense handel onttrokken te worden door beslaglegging op verzoek van de beide Amsterdamse cultuurmaatschap pijen, die zich als rechtmatige eigenaren beschouwen van de oogst 1958. In Bremen is het een publiek geheim dat beide Nederlandse bedrijven het niet bij de tot nu toe duidelijk gepubliceerde dreigementen zullen laten; zodra de lading in de loodsen gebracht en gesor teerd zal zijn, verwacht men dat de tus senkomst van de Duitse rechter zal wor den ingeroepen, hetgeen mogelijk nog slechts een kwestie van enkele dagen zal zijn. Daarmee zal een gevecht beginnen waarvan de inzet weliswaar deze tabaks partijen zijn, maar waarbij het uiteinde lijk gaat om reële schadevergoeding voor de nationalisatie van de Nederlandse eigendommen. De vier in de Deutsch- Indonesische Geselisch m.b.H. vertegen woordigde Bremense firma's hebben de afhandeling van deze affaire geheel in handen gelegd van hun raadslieden, die, naar vernomen wordt, reeds volgen de week in volle actie zullen zijn ge- wikkeld. LONDEN (UPI) Robin Dou- glas-Home, die enige tijd geleden dong naar de hand van prinses Margaretha van Zweden, zal de ze week zijn verloving met San dra Paul, een mannequin van 18 jaar, bekend maken. Volgens Ro bins vader gaan zij in juli in Lon den trouwen. Er is er een die met dit nieuws helemaal niet ingenomen is. Dat is Patrick Basbford, een. musicus van 28 jaar, die Sandra's ver loofde was tot het droevige mo ment waarop zij hem de bons gaf. Die bons kreeg hij drie we ken nadat Sandra kennis had ge maakt met Robin Douglas-Home. Sandra is een knap meisje dat, zoals zij zelf zegt, ,,van nature ongeduldig" is en er op uit is snel resultaat te bereiken. Dat bracht haar er nog niet zo lang geleden toe haar universitaire studie, waaraan zij ruim een jaar geleden was begonnen, er aan te geven en mannequin te worden. Ook Robin Douglas-Home ver overde zij in een ommezien. Ziehier het resultaat dat Sandra Paul zo snel bereikte: de verlovingsring die zij van Robin Douglas-Home heeft ge kregen. Er schitteren een robijn en twaalf diamanten in. TILBURG. Een tienjarig spastisch patiëntje in Tilburg is het slachtoffer geworden van een ergerlijk-minne streek. Jacky Pollart, die aan het Pieter Brueghelplein woont en die slechts met een loophekje voetje voor voetje vooruit kan komen, is een spe ciaal voor hem gebouwd invalidenwa gentje ontstolen. De laaghartige diefstal werd gepleegd op een bijeenkomst van de verkenners, die hem eens een prettige middag tus sen de andere jongens wilden bezor gen. Zijn moeder had hem daarheen gereden, Jacky werd uit het wa gentje getild en in de kring gezet. Hij amuseerde zich als zelden tevoren. Onbekender, hebben het onbeheerde wa gentje weggereden. Er is nog hoop dat het een „grap" is geweest en dat al les nog in orde komt. Tot dusver is het wagentje echter niet teruggevon den. NEW YORK. - Voor 1'469 dollar (on geveer 5580 gulden) kunnen de Ameri kanen eigenaar worden van de DAF-600 en zij kunnen zich hiervoor laten in schrijven met ingang van 4 april op de autotentoonstelling van New York. Behalve de DAF zullen nog vier Ja panse -wagens op de New Yorkse salon debuteren Van onze Haagse redactie DEN HAAG. De kwasi moordaan slag. die vier Hagenaars op zondagavond 21 december in Voorburg in scène zet ten, dreigt voor hen onplezierige gevol gen te krijgen. De vier mannen brach ten liet hele politie-apparaat in touw door het opvoeren van een stukje Wild West: Uit een rijdende auto werd een man neergeschoten, in de auto gesleept en ontvoerd'. De bloedplas op het trottoir gaf de volgende dag de eerste aanwij zing, daar het duivenbloed bleek te zijn. Vier dagen later waren de grappenma kers gepakt. Na geruime lijd de mogelijkhedente hebben overwogen voor een vervolging, heeft de substituut-officier van -justitie mr. E. A. J. Hillen deze thans ingezet. De zaak tegen de vier mannen is in in structie bij de rechter-commissaris. Het is nog niet duidelijk op welke gronden zij eventueel zullen worden ge dagvaard'. De officier hoopt dat deze uit de instructie zullen blijken en dat het komende proces er toe zal bijdragen in de toekomst grappenmakers af te schrik ken dergelijke stunts te gaan opvoeren. LONDEN (UPI) Violet en Keith Bowkett zijn in Swansea op de tweede paasdag meteen na de voltrekking van hun huwelijk naar de bioscoop gegaan. Zij lieten de bruiloftsgasten genieten van de huwelüksreceptie. Niet dat de twee jonggehuwden iets tegen de receptie hadden. Welnee, maar zij mochten hel café, waar de receptie werd gehouden, niet binnen. De twee jongelui zijn namelijk pas zestien jaar. De film die zij zagen heet Jeugdige hartstocht. Eigen nieuwsdienst MAASSLUIS Twee ringen bracht de burgemeester van Maassluis gisteren bij één van zijn burgers, de heer B. Strijbos. De heer Strijbos herinnerde zich op datzelfde moment weer de ellende van het kamp Buchen- wald. Toen hij op 9 april 1941 dat kamp werd binnengevoerd werden zijn trouw- en monogram- ring in beslag genomen. De heer Strijbos die na het uit breken van de oorlog lid was geworden van de verzetsgroep de Geuzen heeft zijn gevangenschap overleefd. Zijn rin gen echter zag hij niet meer terug. Buitjuwelen en sigaren Van onze correspondent W LONDEN Sir Winston Churchill dronk gistermiddag rustig zijn kopje thee op toen hem werd verteld dat er in de nacht van maandag op dinsdag was ingebroken in zijn grote Londense huis in de buurt van Hyde Park. Er is voor een waarde van 10.000 pond aan bont en juwelen gestolen. Ook toen de bejaarde staatsman werd meegedeeld dat de inbrekers er met een voorraadje van zijn beroemde sigaren vandoor waren gegaan was hij uiterlijk althans niet erg onder de indruk. Hij gromde wat, zoals zo dikwijls in het verleden toen hem nieuws over tegenslagen bereikte. Hij is op het ogenblik met vakantie aan de Franse Riviera. Enkele kamers van Churchills Lon dense huis zijn door de dieven over hoop gehaald. Via een regenpijp zijn ze aan de achterkant van het huis naar binnen geklommen op de tweede verdieping. Een kostbare diamanten broche uit de achttiende eeuw en een deel van een met juwelen bezet onderschei dingsteken van lady Churchill zijn verdwenen. Een groot aantal andere kostbaarheden hebben de inbrekers onberoerd gelaten, o.a. het beroemde schilderij van de oude oorlogsleider van Graham Sutherland. De butler van de familie Churchill merkte dat er was ingebroken toen hij gistermiddag thuis kwam van paas vakantie. Tot zijn ontsteltenis zag hij de inhoud van laden en kasten her en der verspreid op de tapijten liggen. Mevrouw Churchill, die vandaag haar 74ste verjaardag viert, kwam latei- op de dag thuis. Zij ontdekte wat er was verdwenen. Ze had de paasdagen bij familie in Kent doorgebracht. Eigen nieuwsdienst ROTTERDAM. De zesjarige Peter de Bree, zoontje van de schipper van het Rijnschip Seam 14, dat aan de Steenplaat iti Rotterdam ligt, wordt sinds gistermorgen tien uur vermist. Het kind, dat niet kon zwemmen, moet overboord zijn gevallen. De Rivierpoli tie die de hele middag heeft gedregd, heeft het lichaampje nog niet kunnen vinden. Op de één of andere manier zijn de ringen in Frankrijk terechtgekomen. De ambassade in Parijs had ze aan de bur gemeester van Maassluis toegezonden, met het verzoek de rechtmatige eige naar op te sporen. NAPELS (Reuter-A.P.) Als een enorme bijl velde een Amerikaans marinevliegtuig dinsdag, even na de start op het vliegveld van Napels zes bomen. Het verloor een vleugel toen het tegen een zevende boom vloog en stortte neer, na nog een boerenwagen te hebben geraakt. Vier mensen heb ben bij dit ongeluk het leven gelaten. Er zijn dertien gewonden. Ook het paard van de boerenwagen heeft de ramp niet overleefd. Het ongeluk gebeurde even buiten het vliegveld Capodichino. Het uitvallen van een der twee motoren schijnt oorzaak van het neerstorten te zijn geweest. Aan boord bevonden zich o.a. familie leden van Amerikaanse militairen, onder wie een aantal kinderen. Het K.N.M.I. in De Bilt berichtte gisteravond om 23.15 uur: Op de meeste plaatsen droog weer. Aanvanke lijk veel bewol king en hier en daar mist, maar later ook opkla ringen. Zwakke tot matige zuid westelijke wind. Voornamelijk in de kustprovincies lagere temperaturen dan gisteren. MIESJE: Ik zeg maar zo: het is opletten vandaag. Van onze weerkundige medewerker Met temperaturen, die in tegen stelling tot Tweede paasdag weer overal boven de tien graden kwa men en dat na een nacht, waar in op de vliegvelden bij Rotterdam en Eeide het vriespunt was be reikt heeft het kwik gisteren een flinke sprong naar boven ge maakt. Op tal van plaatsen is zestien graden gemeten; meer dus nog dan op Eerste paasdag. In Hoek van Holland en IJmuiden was elf graden de hoogste temperatuur. Gistermiddag werd in de hoge niveaus echter al wat dunne be wolking zichtbaar, die verband hield met een diepe depressie by IJsland. Zü heeft de rug van hoge druk, die zich tussen de gebieden van hoge druk by de Azoren ener zijds en boven Scandinavië en Noord-Rusland anderzijds bevindt flink aangepakt. Maar deze rug heeft toch niet het loodje gelegd en het ziet er ook niet naar uit, dat dit spoedig zal gebeuren. Wel kan onder deze omstandig heden de vochtiger lucht van de oceaan ons land weer binnen dringen, wat met bewolking cn plaatselijke mistbanken gepaard zal gaan. Regen is er nauwelijks te verwachten, zo liet het zich gisteravond aanzien.

Zeeuwsch Dagblad | 1959 | | pagina 1