EISENHOWER: ..ALLEEN MET KANS VAN SLAGEN" Ik hield het vol.... want ik was kwaad Topconferentie is nog zo zeker niet Rondom Soraja gonzen de huwelijksgerachten Stakingen teisteren Frankrijk Britse student klem in grot 300 m onder grond Hulp aan vijand niet bewezen De Bilt: Zonnig PROTESTANTS-CHRISTELIJK DAGBLAD VOOR ZEELAND Dinsdag 24 maart 1959 Pri rinses Irene smaakvol schip met vele snufjes RUGGESTEUN MAST MET STOELTJE AANVULLING GEEN VOORSTEL VOOR VREDESVERDRAG ATMOSFEER NIET GUNSTIG Prof. Beel brengt morgen zijn rapport uit Burgemeester kreeg zijn kamer terug Wel bewezen Schmidt weer in Nederland: ALS KISTKALF Geen woord Honderd man vechten voor één leven Noors bod op Willem Barendsz vervallen Restaurant voor Euromast in geheel omhoog DRIEDUIZEND SCHORRE KELEN... Eerste DAF-jes na enthousiaste begroeting de weg op TOUW BRAK ONTDEKKING: STILTE Hoofdkantoor: Goes, L. Vorststraat 90. telefoon 01100-2438; bij geen gehoor: Hoofdredacteur 01100-2503; Chefred. 01100-3991; Postbus 4, giro 116666. Bijkantoren Middelburg, Korte Delft 50, tel. 01180-2009; VHssingen, Rembrandtlaan 24, tel. 01184-3224; Terneuzen, Nieuwstraat 38, tel. 01150-3189, Zierikzee, Havenpark 24, tel. 01110-2991. Directeur: JACQ DE SMIT Hoofdredacteur: R. HAGOORT Zeeuwsen Dagblad Abonnementsprijs f 0,56 per week, 1 7,per kwartaal Losse nummers 13 cent. Advertentietarieven op aanvrage. - Rubriek Kabouters 7 cent per woord met een minimum van 1, lie Jaarg. No. 1561 Van onze scheepvaartredacteur A/b m.s. PRINSES IRENE. Enkele honderden gasten van de: Oranjelijn hebben ondanks het! ongunstige weer gisteren een prettige dag gehad aan boord van haar nieuwe passagiers/ vrachtschip Prinses Irene. Onge twijfeld kwam dat door de smaak volle inrichting, waarin ieder een zich direct thuis voelt. Weliswaar lokte de mist niet aan om lang buiten de gerieflijke salons te ver toeven, maar ook de schoorsteen was waard bekeken te worden. De speciale constructie ervan geeft de rederij name lijk het vertrouwen, dat hij geen rook- neerslag op het schip zal geven, hoe ook de richting en de kracht van de wind en wat ook de snelheid van het schip zal zijn. ,Deze schoorsteen is ontworpen door het Nationaal Luchtvaartlaboratorium te Amsterdam. De uitlaatleidingen, die bij een andere schoorsteen over de gehele oppervlakte ervan verspreid liggen, zijn hier voor in de schoorsteen gegroepeerd. Aan weerszijden van en achter deze gebundelde uitlaten zijn vertikale schoe pen aangebracht. Wanneer nu lucht naar binnen komt, wordt deze gedwongen op te stijgen. De lucht geeft dan als het ware een ruggesteun aan de uitlaatgas sen en duwt deze verder naar boven. Zo raken de gassen buiten het zg.. storings veld. dat boven een bewegend schip optreedt zij slaan dus niet neer. De Prinses Irene, die" bestemd is voor I de vaart op Chicago, heeft ook bijzondere apparatuur om de kanalen en sluizen1 te passeren. Er zijn speciale laadlieren voor het bedienen van de kabels, waar mee het schip in de sluizen gemeerd en verhaald moeten worden. Tot de uitrus-1 TA1-, 7 A A TT" O /^TTH/TT TNrP ting behoren verder twee mastjes met IJjjj /j JVll JU 1 bomen, aan weerszijden van het schip Deze dienen om bemanningsleden aar. wal te brengen. Aan de einden van de bomen zit een stoeltje, dat boven de wal gedraaid kan worden. Het kan weieens nodig zijn, dat geassisteerd moet worden bij het bedienen van de kabel§. Dan is er een zg. hekanker. Dit is mid- i den op de achtersteven geplaatst in aan vulling op de boegankers. Het wordt ge- j bruikt als het schip in een snelstromendej rivier of in een kanaal of sluis moet stil-! liggen. Ten slotte noemen wij een aparte radio- teiefonie-installatie. Daarmee zijn alle schepen voorzien, die gebruik maken van deze kanalen en meren. Zij is bedoeld om voortdurend telefonisch contact tus sen schip en wal en tussen schepen on derling mogelijk te maken. Van onze correspondent NEW YORK Al is dan bij de besprekingen die Eisenhower en de Britse premier Macmillan in de rust van Camp David hebben gevoerd, gebleken dat de posities van Amerika en Groot-Britannië niet zo ver uitéén liggen als was gevreesd, toch is het nu duidelijk geworden dat bet nog lang niet zo ver is dat men kan zeggen dat de gemeenschappelijke politieke gedragslijn van het Westen kant en klaar uit die besprekingen te voorschijn is gekomen. Zo is b.v. gebleken dat Eisenhowers concessie aan het aan dringen van Macmillan om in te stemmen met een topconferentie, slechts voorwaardelijk is geweest. Het oude standpunt van de Verenigde Staten, dat Eisenhower slechts kan '--elnemen aan een conferentie met Kroesjtsjef wanneer er tevoren op een bijeenkomst van ministers van buitenlandse zaken een basis is gelegd voor het welslagen van zulk een topconferentie, blijkt te zijn gehandhaafd. Dat wil dus zeggen dat wanneer de ministersconferentie aanwijzigingen geeft dat Oost en West het in geen enkel opzicht eens zullen worden, Eisenhower zal weigeren, aan (1e topconferentie deel te nemen. Eisenhower blijft bij zijn overtuiging van meer dan een jaar geleden dat een topconferentie die een mislukking wordt erger is voor de politieke toestand in de wereld dan in het geheel geen topconferentie. Het antwoord aan het Kremlin dat deze week zal worden verzonden, zal een en ander waarschijnlijk duidelijk maken. In dat antwoord wordt geen voorstel gedaan voor het sluiten van een Duits vredesverdrag, zoals de Sow jetunie reeds heeft voorgesteld. Een eventuele topconferentie in de komende zomer zal daarover zijn Ame rikanen en Engelsen het volkomen eens een geheel ander, meer vertrouwelijk karakter moeten dragen dan de bijeenkomst van 1955 in Genève, waar Boelganin, Kroesjtsjef en Eisenhower elkaar ontmoetten. Slechts een grote mate van voor bereiding door de ministers van buitenlandse zaken kan die vertrouwelijkheid in de hand werken. De indruk die men in de Amerikaanse hoofdstad heeft gekregen van de besprekingen die Eisenhower en Macmillan in de afgelopen dagen hebben gevoerd, is dat de atmosfeer in Camp David niet gunstig is geweest voor de ontwikkeling van wat verderreikende voorstellen inzake Berlijn en Duitsland. Een duidelijk omlijnd standpunt van het Westen is dan ook nog niet tot stand gekomen. Men mag zeggen dat er overeenstemming over het beginsel is bereikt, doch niet over de middelen om dat beginsel uit te voeren. De uitwerking van een meer gepreciseerd programma waarover de Westelijken het eens kunnen worden blijft daarom een noodzakelijkheid. De eerste belangrijke stap in die richting zal de bijeenkomst zijn van de ministers van buitenlandse zaken van Groot-Britannië. Frankrijk, West-Duitsland en de Verenigde Staten, die op 31 maart te Washington zal worden gehouden. De resultaten van hun bespre kingen zullen dan worden voorgelegd aan de vergadering van de Atlantische raad die van 2 tot 4 april te Washington bijeen zal zijn. Van onze correspondent PARIJS Zij die mochten hebben gehoopt dat de Vijfde' Republiek verschoond zou blijven van de telkens wederom terugke rende kleine stakingen, waar aan haar voorgangster zo rijk is geweest, komen bedrogen uit. Men heeft eerst de staking van de Parijse taxichauffeurs gehad en die van het personeel van de Franse radio cn de televisie, thans staat er voor van daag een staking van de chauffeurs en conducteurs van de Parijse autobussen op het programma De communistische en de socialisti sche vakverenigingen hebben samen een order tot staken voor 24 uur ge geven. Men zou daaruit maar al te licht de conclusie kunnen trekken dat een nieuw volksfront in wording is; dat is echter voorbarig Het gaat deze keer om een maan delijkse opslag van tienduizend francs, waarvan het personeel van de autobus sen zegt dat hij eigenlijk reeds lange tijd geleden beloofd is. De metro zal gewoon functioneren. Donderdag zal er ook een dag van actie in de Franse chemische industrie zijn. Alle vakverbonden tezamen heb ben besloten voor die dag een staking van 24 uur af te kondigen en het gevolg zal zijn dat de gehele chemische in dustrie dan stil zal liggen. Er is nog een andere groep van werk nemers die staakt; het zijn de Belgi- sche grensarbeiders die besloten heb ben hun staking voort te zetten. Zij hebben reeds enige tijd geleden het werk neergelegd omdat zij in Franse francs betaald worden en dus bij de devaluatie automatisch een salarisver laging van ongeveer 18 procent moesten incasseren. Er is na langdurige onderhandelingen eén akkoord tussen de Belgische en de Franse regering tot stand gekomen, waarbij de arbeiders in de metaalin dustrie zelfs 19 procent opslag kregen, die in de andere sectoren 17 procent, terwijl de vrouwelijke werknemers 17 procent verhoging toegewezen kregen. Zij oordelen dit echter niet genoeg en zullen dus hun staking voortzetten. Van onze parlementaire redacteur DEN HAAG. Het staat nu wel vast dat prof. dr. L, J. M. Beel morgen zijn rapport over de moge lijkheden voor de komende kabinets formatie aan de Koningin zal uit brengen. Vanochtend zal hij zijn laatste informatieve bespreking heb- bm, nl. met de liberale fractieleider, prof. mr. P. J. Oud. Gisteren is de ochtend besteed aan een gesprek met mr. J. A. W. Burger (soc.) en de middag aan een langdurig onderhoud met de drie confessionele fractievoorzitters prof. mr. C. P. M. Romrne (kath.v.), dr. J. A. H. J. S. Bruins Slot (AR.) en dr. H. W. Tilanus (C.H.). Het feit dat deze drie gezamen lijk bij de informateur zijn geweest, wil men in politieke kring uitgelegd zien als een aanwijzing dat de confessionele fracties tot samenwerking zouden kun nen komen. Dan zouden dus enkele voor de hand liggende problemen bijv. ten aanzien van de voetbaltoto. de kinderbijslag verzekering en de nieuwe regeling voor het voortgezet onderwijs moeten zijn opgelost. Als inderdaad op deze ver schilpunten. die bij de protestants- christelijke fracties zeker niet licht wor den gewogen, een vergelijk zou zijn ge vonden. blijft nog de vraag hoe een re delijke regeringsbasis moet worden be reikt. Als de informateur daarvoor nog geen oplossing heeft gevonden in de bespre king met mr. Burger, zou hij haar van ochtend moeten krijgen in het onder houd met prof. Oud. Prof. Beel zelf ambieert geen derde minister-presidentschap, aldus neemt men algemeen aan. Na zijn taak als pre mier van het nu demissionaire romp- i kabinet, zal professor Beel wel terug gaan naar de Raad van State, waar hij eerlang in aanmerking zal komen voor j de vervulling van het vice-president - schap in de plaats van dr. A. A. L. Rut- gers. VOLLENHOVE De burgemeester van Vollenhove die zijn kamer in het gemeentehuis vorig jaar had afgestaan aan een klas dakloze scholieren, is daar weer teruggekeerd. Er is weer wat sou laas in de moeilijkheden met schoolruim te gekomen doordat een nieuwe school klaar is gekomen. DJAKARTA (U.P.I.) De president van het Hof van revisie te Djakarta, raden Tjitro Sudibio, heeft meege deeld dat de levenslange gevangenis straf van kapitein Schmidt is ge wijzigd, omdat het hem primair en subsidiair telastgelegde door het hof niet bewezen werd geacht. In de eerste twee punten van de aanklacht was Schmidt beschuldigd van hulpverlening aan de vijand en van aanvallen tegen regering en staat. Het meer subsidiair telastge legde lidmaatschap van verboden organisaties werd wel bewezen geacht. De maximumstraf daarvoor is zes jaar gevangenisstraf. Zo men weet kwam het hof van revisie in zijn vonnis tot een gevangenisstraf van vijf jaar. ROTTERDAM. Notering ter beurze van Amsterdam is aangevraagd voor nominaal 2.482.450aandelen Rotter damse)! Beleggingscohsdrtium. Hierdoor heeft het geplaatste kapitaal de 100 miljoen overschreden. Op 1 januari be droeg het geplaatste kapitaal 92 mil joen. Een prachtig boeket bloemen was het welkom voor prinses Soraja, gisteren toen zij aankwam op het vliegveld van Rome. Wie de schenker was is niet bekend. Men weet alleen dat de prinses in Rome is op uitnodiging van prins Raimondo Orsini met wie zij zich zo willen de geruchten spoedig zal verloven. Van onze Haagse redactie DEN HAAG „Welkom in Nederland, meneer Schmidt, zei de marechaussee bij de grens post Groesbeek. Het was het eer ste wat ik in Nederland hoorde en ik dacht: lieve God hoe is het mogelijk dat men zo heeft mee geleefd." Dat waren de eerste woorden die de heer H. C. J. G Schmidt gisteravond in de over volle hal van het Haagse hotel Terminus sprak. Hij had juist een lange autorit achter de rug uit Dusseldorf waar hij per vliegtuig uit Londen was aange komen. De mist maakte een landing op Schiphol onmogelijk. De heer Schmidt zag er goed uit, met zijn vijf moeilijke Indische jaren achter de rug een beetje ge bogen, maar beslist niet gebroken. Hij had een mooi b'lauw pak aan, dat hij in Londen had gekocht. Hij werd omhelsd door vele vrienden en bekenden. Nu en dan had hij moeite met de herkenning. Later toen hij van de emotie was bekomen vertelde hij dat hij zich pas drie maanden na zijn arres tatie realiseerde dat niet hijzelf maar Nederland in de beklaagden bank zat. Aanvankelijk had hij nog aan een eerlijke vergissing gedacht. ROME (Reuter). Rome gonst van de geruchten rond prinses Soraja, de vroegere gemalin van de Sjah van Perzië. Maandag kwam zij in.de Ita liaanse hoofdstad aan, samen met haar moeder, op uitnodiging van prins Rai mondo Orsini, een knappe 27-jarige edelman, telg uit een der oudste en voornaamste adellijke geslachten van Rome. Al vele malen zijn er berichten geweest over een verloving van Soraja en prins Raimondo, nog nimmer waren zij zo stellig als op het ogenblik. Officieel is er nog niets bekend over een huwelijk tussen de Italiaanse prins en de vroegere keizerin van Perzië. Het tweetal heeft elkaar al vele malen ont moet. Herhaaldelijk heeft de prins de ex-keizerin begeleid naar bals en con certen. Maar zondag nog ontkende een woordvoerder van de Perzische ambas sade in Rome de geruchten omtrent een verloving. Prins Raimondo heeft Soraja en haar moeder gisteren niet van het vliegveld afgehaald. Hij weigerde iets te zeggen over zijn toekomstplannen. Een glanzende limousine bracht Soraja van het vliegveld naar het luxueuze hotel in de stad waar zij logeert en dat op een steenworp ligt van de villa van prins Orsini. Van Perzische zijde in Rome verluidt het dat het van goede smaak zou getui gen, wanneer prinses Soraja wacht met zich te verloven tot de Sjah een nieuwe gemalin gekozen heeft. De Sjah houdt ..Ik zou nu maar ophouden, je bent vermoeid''... De heer Schmidt staat op en geeft iedereen hartelijk een handdruk. Hij meent het. Achter hem staan kleurige Hollandse tulpen van het Haagse Jungschlaegercomité. Om de tulpen heen zitten de mensen, die jarenlang met hun gedachten bij hem waren. Het zijn er heel wat. In dc hall van zijn hotel staat een on ooglijke kartonnen koffer met een leren riem er om heen gebonden. De liftboy schuift die in de lift. Het is voor Schmidt het laatste aandenken i nog altijd van Soraja, voegde men hier aan een lugubere tijd. 1 aan toe. OSLO (Reuter) Het Noorse bod op de Willem Barendsz is vervallen, zo heeft de voorzitter van de Noorse Wal visvangst Associatie, Frithjof Bettum. meegedeeld. De Nederlandse Maatschappij voor de Walvisvaart had het bod verworpen,, maar had ook de mogelijkheid openge houden voor een hoger bod. De Noren willen hier echter niet op in gaan. Met vernieuwde energie zullen de Noren zich nu werpen op de komende onderhandelingen over de verdeling van de vangstquota, aldus Bettum. De be sprekingen hierover kunnen echter weer stagnatie ondervinden omdat de Noor se minister voor de industrie, Sjaastad na Pasen wordt vervangen door Kjell Holler. Eigen nieuwsdienst ROTTERDAM In juni-^jf juli zal het 240-ton wegende restaurant, dat de bekroning gaat Vormen van de Rot terdamse Euromast, in zijn geheel een week lang tussen hemel en aar de hangen. De constructie van dit restaurant, waarmee de gestaag rijzende toren bij de Noordelijke mond van de Maas tunnel zijn feitelijke aantrekkelijkheid zal verwerven, wordt voorbereid bij Werkspoor in Amsterdam, waar uit beton, staal en glas het hoge etablis sement wordt geboren. Het gaat daar na in stukken naar Rotterdam om aan de voet van de Euromast tot een slui tend geheel te worden ineengevoegd. Dit gebeurt om de toren heen, waar toe aan de voet eerst schoon schip moet worden gemaakt om ruimte te krijgen en dan gaat men het hele ge val als een zware ring optakelen langzaam en voorzichtig. Van onze correspondent LONDEN Zondagmiddag omstreeks drie uur is een twin tigjarige Britse student, een amsa. teur-speleoloog, beklemd ger'aakï in een grot 300 meter onder de grond. Hij zat daar om midder nacht maandagavond nog altijd, bewusteloos, maar nog steeds zwak ademhalend. Meer dan hon derd man zijn sinds zondagmid- „Ik heb me staande weten te houden i dag onafgebroken in touw ge in de misère omdat ik kwaad was,1 weest om de ingeklemde jong'e- doodgewoon kwaad", vertelde hijman te redden. Tot nu toe te- van de sherry nippend en aan de vereeefs lopende band sigaretten rokend. ,,A1 die jaren heb ik het betrekkelijk! De student. Neil Moss, was zondag goed gehad, maar ik leefde als een met t acht andere speleologen de onder soort kistkalf, want beweging had aa™se grotten ingetrokken van de heu- ik namveliiks vels m het graafschap Derbyshire in nauwe j - - -- midden Engeland', in de omgeving van De heer Schmidt spreekt langzaam. Mis schien is het nog onwennigheid maal eerder lijkt het alsof hij elk woord van zijn moedertaal liefkoost. „In dit land kunt u alles zeggen", zegt iemand en hij glimlacht. ,Ik werd aan boord van het vliegtuig gebracht als zieke uit veiligheids overwegingen, In Singapore en Londen liep ik wat dizzy rond. Ik dacht steeds: waar is mijn schaauw toch.". Hij kon het nu nog maar nauwelijks geloven. Wat ik verder ga doen? Ik weet het nog niet. Een paar dagen hier in Den trokken. De student bevindt Haag. Mijn zoon is telegrafisch ge- staande positie, waarschuwd. Ik heb nog niets van De grotonderzoekers zijn toen hulp hem gehoord: het ging allemaal te gaan halen. Een reddingsploeg van de rige tunnel kruipen die op sommige plaatsen slechts 50 centimeter hoog is en nauwelijks 60 cm breed. Door het gebrek aan zuurstof is het verblijf 300 meter onder de grond in een wirwar van donkere spelonken en nau we gangen allesbehalve een pretje. Het kost de redders anderhalf uur voor ze de plaats bereiken waar de student vast zit. Iedereen heeft zuurstofmaskers op. Maandagmorgen is Moss bewusteloos geraakt. Een officier van gezondheid van de Britse luchtmacht heeft hem giste ren urenlang zuurstof toegediend om hem in leven te houden. Pas gister avond kwam deze officier weer de grot uit. Anderen hadden toen zijn werk overgenomen. Moss maakt het vrij goed. Hij is sterk en haalt krachtig adem, aldus de arts, John Carter. De kans op redding achtte Carter goed. Het is ons maandag gelukt Neil Moss onge veer 55 centimeter de hoogte in te krijgen, zei hij nog. Hoe moeilijk het reddingswerk is be seft men pas goed wanneer men weet dat iedereen met het hoofd omlaag moet EINDHOVEN. Drieduizend kelen schreeuwden zich schor en tientallen handen applaudiseerden zich warm. toen gistermiddag de eerste na-oor- logse Nederlandse personenwagen, de DAF 600, in produktie ging en de eer ste twee wagens werden afgeleverd. Het was een feestdag voor het per soneel van de DAF-fabrieken, een feest dag ook voor de gebroeders Van Doorne, doctor Huub en Wim. van wie de eer ste een ideaal in vervulling zag gaan: voor zijn 60ste jaar een personenautofa- Hierboven van links naar rechts: dr. H. van Doorn. mevr. T. Smul- ders-Beliën. jhr mr. J. Smits van Oyen en W. van Doorne. LAMBARENE (Reuter) Een reusachtig blok ijs, dat per vracht auto uit Noorwegen is aangevoerd, is gisteren aan dr. Albert Schweitzer overgedragen. werken om bij de ingeklemde student te Doorne-laan" het dorp Castleton. Toen hij zich alleen in een nauw toelopende spleet waagde, terwijl zijn kameraden ergens anders in de grotten bezig waren, is hij daar be klemd geraakt. Onmiddellijk probeerden zijn vrien den Moss uit zijn benarde positie te be-| vrijden, toen hij om hulp riep. Zij wis- Het ijsblok dat bij het vertrek, nabij briek in produktie te hebben. De voorzit- de poolcirkel, drie ton woog, heeft de ter van de KNAC kreeg een oranje-gele tocht naar een plaats vlak bij de wagen. (AD 01—-23), de enige Nederland- evenaar goed doorstaan, se vrouwelijke burgemeester, een groene (AD 02—06). Luister werd aan dit feest bijgezet door de heer R. Roefs, burgemeester van Horst-America (geboorteplaats van de gebroeders Van Doorne) die meedeelde, dat zijn gemeenteraad had besloten de Meterikseweg in de nieuw te bouwen kern te herdopen in de „Gebroeders Van komen. Men heeft zijn hoop thans ge vestigd op speciale haken, om hem uit de verraderlijke spleet te trekken. Mocht dat lukken dan zal dat pas na moeizame arbeid zijn. Jhr. Smits van Oyen reed vlot weg in de wagen. Mevrouw Smulders, die overigens nog geen rijbewijs heeft, had iets meer moei te om weg te komen. zich in Ontroerend Hartelijk was de begroeting tussen de heer Schmidt en zijn petekind Jetty Koppenstoen hij gisteravond in Den Haag aankwam. Zij heeft de jaren door elke maand met Schmidt geschreven en zij stuurde hem boeken om zijn tijd van beproeving te korten. vlug", antwoordde hij, terwijl de foto grafen om hem heen springen met hun blitzapparaten. Mr. Vervloet, de man die van Neder land uit de verdediging van de Ne derlandse arrestanten heeft geleid en nu naast hem zit, fluistert hem in: R.A.F., brandweerlieden en mijnwer kers. haastte zich naar de grot. Van de opening van de grot af moesten de man nen ongeveer «.wee cn een halve kilo- RIPLEY, TENNESSEE (A.P.) Luisteraars naar een Amerikaanse re- clamezender hoorden het geluid van brekende grammofoonplaten. Toen zei een stem: „Vrienden, zijt gij zenuwachtig en gejaagd? Welnu, wij bieden u een wonderbaarlijke nieuwe ontdekking: stilte!" Daarna volgden vijftien ninuten stilte, slechts tweemaal onderbroken door een mededeling aan de luisteraars dat hun radio niet kapot was. De zakenman die dit kwartier luiaiciddiö urtx iiuii ictuiu mei ndjiui »vrts. jl»c /kirciuikiii uie uil jkwa wla? het waver tot aar hu> hals reikte stilte gekocht had, beleefde er geen plezier aan: hij werd overstroomd door en tenslotte 200 meter door een moddt-1 telefoontjes van mensen die tocli maar liever rock Ti' rail 11001*4011. Het K.N.M.I. berichtte avond om 23.15 uur. gister- Zacht weer met opklaringen, maar later kans op enkele buien, in hoofdzaak in het zuiden van het Land. Overwegend matige oostelijke wind. MIESJE: Misschien van daag in m'n tuin tje. 25 MAART: Zon op 6.34 uur, zon onder 19.00 uur. Maan op 20.12, maan onder 6.45 uur.

Zeeuwsch Dagblad | 1959 | | pagina 1