GEEN GEESTDRIFT BIJ DE RUSSEN Topconferentie nu wellicht in juli Overleg kan starten ZEEUWSCH DAGBLAD Westen ontvangt Eisenhowers verklaring met enthousiasme, maar: v"!'r f.'1"'1 Opgestaan plaats vergaan Regering van Irak is in feite het Kremlin De Biltdroog Relletjes in le Havre Voor invalide vluchtelingen nieuwe hoop Grijp deze kans Een beetje muzikale schok Betere hulp O GQ Geen straf voor de directie Neem Koninklijk MARIANNE'SHARTEWENS Tot 1 april ontvangt U dan het Zeeuwsch Dagblad gratis PROTESTANTS-CHRISTELIJK DAGBLAD VOOR ZEELAND cl 7 J y2 jaar de cel m De kabinetsformatie PRESIDENT NASSER REAGEERT FEL: Drie manieren Socialistische fractie in Tweede Kamer Amerika geprikkeld door Frans besluit Besluit aan voor (atoomreactor)IN GEVAAR kennisgeving v y Kieuw-Zeeland wacht In (hotel is) aap gelogeerd Hoofdkantoor: Goes, L. Vorststraat 90. telefoon 01100-2438; bij geen gehoor: Hoofdredacteur 01100-2503; Chefred. 01100-3991; Postbus 4, giro 116666. Bijkantoren: Middelburg, Korte Delft 50, tel. 01180-2009: Vlissingen, Rembrandtlaan 24, tel. 01184-3224; Terneuzen, Nieuwstraat 38. tel. 01150-3189, Zierikzee, Havenpark 24 tel. 01110-2991 Directeur: JACQ DE SMIT Hoofdredacteur: R. HAGOORT Zeeuwsen Dagblad Abonnementsprijs 0,56 per week, f 7,per kwartaal Losse nummers 13 cent. Advertentietarieven op aanvrage. - Rubriek Kabouters 7 cent per woord met e£h minimum van 1, 14e jaarg. No. 1556 Woensdag 18 maart 1959 Eigen nieuwsdienst Si WASHINGTON. kien rekent er in de Verenigde Staten stellig op, dat Eisenhowers „beginselverklaring" inzake Berlijn in de Sowjetunie goed zal worden ontvangen. Deze verwachting is gebaseerd op het feit dat juist de Russische staatslie- j den steeds op een topconferentie hebben aangedrongen. In deze ver- hiring van Eisenhower, uitgesproken voor radio en televisie, waren de volgende punten de belangrijkste: 1) de Verenigde Staten stemmen in met een topconferentie, voor te bereiden door een conferentie van ministers van buiten landse zaken; 2) Berlijn wordt nooit opgegeven onder druk; 3) door praten dient een oplossing te worden gevonden. Voorts neemt de Amerikaanse regering aan, dat het Kremlin zich niet zal verzetten tegen het uitstel van een topconferentie. De Russen gingen er oorspron kelijk van uit dat deze bijeen- komst al in april zou kunnen worden gehouden. Door de voor- afgaande conferentie van mi- nisters wordt het nu wellicht DEN HAAG Prof. dr. L. J. M.jjuli. Beel heeft gisteren de voorberei- dingen voor het opstellen van een «ppetdrift ontwerp-program, dat als grondslag WCCI1 ut voor de kabinetsformatie kan die-1 nen, beëindigd. De fase van de stu- j Van enige geestdrift over Eisen - die is dus achter de rug, de fase van howers rede was overigens gister- het overleg kan vandaag beginnen, i avond in Moskou niets te bespeuren. De informateur heeft daartoe eerst Zowf.1 ui* Russische als Oostduitse de in aanmerking komende fractie- reactles bleek dat men er weinig leiders uitgenodigd. Voor vandaag staan j meer wenst te zien dan een Ame er besprekingen op het programmarikaanse poging om Berlijn als met prof. mr. C. P. M. Romme van j steunpunt te behouden. De reacties de K.V.P. en mr. J. A. W. Burger waren echter aanzienlijk minder fel van de Partij van de Arbeid. Tegen j van toon dan gewoonlijk, hetgeen morgen zijn achtereenvolgens uitge- erop zou kunnen wijzen dat de Oost- E0.,! Prof. am- -P. J. Oud van de chiitsers, de Russen en de bevolking van rC l'n a u w' i van de andere communistische lan- r M tt' n" ,T?"US den erop worden voorbereid dat de Tijdens een receptie die in llio de Janeiro gehouden werd Ier ere van de hertogin van Kent, stond de gastheer, pre sident Kubitscliek, even op om te zien of zijn gasten het allen naar de zin hadden. En wie maakte daarvan gebruik om op die stoel te gaau zitten en een gesprek met de hertogin te beginnen? Uitgerekend het hoofd van het voormalig koninklijk huis van Brazilië, prins Pierre d'Alcantara d'Orleans en BragancaU (foto links) Het was een spannend ogenblik toen de president terugkwam en zijn stoel bezet vond. De beide heren deden het incident met buigingen en glimlachjes af, terwijl de hertogin enigszins verontrust toekeek, (foto rechts) AMSTERDAM (ANP). De Amster damse rechtbank heeft gisteren de 35- I jarige monteur G. S. uit Amsterdam we- igens ..bedreiging met een misdrijf tegen het leven" veroordeeld tot één jaar en [zes maanden gevangenisstraf met aftrek. I Tegen de monteur was wegens doodslag vier jaar gevangenisstraf met aftrek ge- eist. De rechtbank sprak de verdach- te vrij van deze doodslag. De monteur had op 17 december van 1 het vorige jaar in zijn woning aan de Ruysdaelkade te Amsterdam met een pistool een schot gelost, waardoor de Amsterdammer J. P. bijgenaamd Dikke Han dodelijk werd getroffen. De kogel drong door het lichaam van J. P. heen en bleef steken in de arm van diens metgezel, de 51-jarige A. A. K., bijge naamd Manke Toon. DEN HAAG. De Hoge raad heeft het cassatieberoep van H. P. verwor- I pen. die door de Haagse kantonrechter tot acht gulden boete was veroordeeld, wegens overtreding van het parkeerver- bod^ voor auto's op het voorpleintje van 1 het gebouw van de Hoge raad. Het K.N.M.I. in De Bilt berichtte gisteravond om 23.15 uur: Droog en be wolkt, maar plaat selijk ook enkele zonnige perioden. Matige tot vrij krachtige ooste lijke wind. Wei nig verandering in temperatuur. MIESJE: Hoe hoog is de Euro mast vandaag? o'e C.H.U. De informateur zal deze besprekingen voeren in het kabinet koude oorlog wat gematigder zal van de minister-president aan hetvvorden gevoerd dan tot nu toe. Plein 1813. Rondom de kabinetsformatie, blijft I Wel O CC si (I i 11 het dus nog wel even rustig. I W C1 ö^CSlUllll Maar morgen zal het in het Hart van Holland een drukte van belang In het Westen was de geestdrift voor zijn. Dan gebeuren er allerlei dingen tegelijk. Professor Beel zal zijn tijd moeten verdelen en tussen zijn besprekingen als informateur met de fractieleiders door. moeten optreden als minister-pre- sident om de kabinetsraad te preside ren, die een dag eerder dan gewoon lijk wordt gehouden. Ook minister mr. A. A. M. Struycken heeft heel wat omhanden, daar hij als minister van binnenlandse zaken de Eisenhowers verklaring daarentegen zeer groot. In Bonn, Londen en Parijs gevoel de men zich opgelucht omdat nu was ge bleken dat Eisenhower in beginsel het zelfde standpunt huldigt als de regerin gen van de bondgenoten. De Amerikaanse regering heeft offi cieel doen weten dat er zelden zo veel betuigingen van instemming waren bin nengekomen op hel Witte Huis. Duizen den Amerikanen hebben van deze ge- zitting van de Staten-Generaal gaat i legentieid gebruik gemaakt om de sluiten. De Tweede Kamer is immers president te doen weien dat zij geheel op termijn ontbonden en de termijnachter hem en zijn politiek staan. loopt morgen af. De Tweede Kamer wordt dan naar huis gestuurd, maar aangezien onze Staten-Generaal uit twee Kamers be staan en er geen ongelijkheid tussen beiden mag komen, wordt eenvoudig de op de derde dinsdag' in september be gonnen zitting van het hele parlement gesloten. Dat gebeurt in een Verenig de vergadering van de beide Kamers en die komen daartoe morgenmiddag bijeen in de Eerste Kamer, de oude zaal van de Staten van Holjand. Minister Struycken is de eerste na Eisenhower noemde in zijn rede drie mogelijke manieren om op het Russische optreden in zake Berlijn te reageren: Men kan zich laten intimideren en Berlijn prijs geven; men kan ter wille van Berlijn ten oor log trekken; men kan proberen door onderhandelen tot een overeenkomst te komen. De Verenigde Staten zullen die laatste oorlogse minister die de sluiting met koers volgen en alles doen om serieuze alle vertoon, dat daarbij te pas kan onderhandelingen tot stand te brengen komen, verricht. Hij moet eerst naar en tot.®en kocd einde te voeren. Ma het Huis ten Bosch om zich daar ir) van wijken voor dreigementen kan geen het uniform van minister te steken, sprake 'Al11- Het recht op i rcedzam gezeten in een van de traditionele Ga- ?00ri^chLnaar West-Beriijn wordt ge- la-Berliners en met een martiaal es- handhaafd. corte van rijkspolitie te paard met het ceremoniële blauw, rijdt hij vervolgens K°mt hettot geweld, dan zal dat aan naar het Binnenhof de Hussen te wijten zijn; m geen geval Na de opening gaat de Tweede Ka- z^"e^, de Westelijken het eerst hun t.oe- mer in haar eigen vergaderzaal de de wapenen nemen, loofsbrieven van de nieuw-benoemden ^at betreft de hereniging van Duits- onderzoeken, zodat deze kunnen worden and- wenst Amerika een soepele politiek beëdigd en hun plaatsen kunnen in- -te voeren. I nemen. Dan moet er een voordracht Nu Eisenhower hee£t gesproken - aan worden opgesteld op giond waarvan de ,ie vooravond van het bezoek dat de Koningin een voorzitter kan benoemen. Britse premier, Macmillan. aan Washin- De verwachting is dat diL. G. Kor- jon zal brengen gaat het Westelijk tenhorst wel weer als eerste op de i overleg over de toestand met verdub- voordracht zal komen, hoewel de so-1 belde energie voort. Om de Russen te- cialisten zich misschien zullen hennne- gemoet te kunnen treden met eigen ren dat zij in de spannende decern- ideeën heeft het Amerikaanse State De- berdagen heel wat op zijn beleid had- partment een Duits vredesverdrag ont- den aan te nierken. En dan. zo fluis-worpen dat als onderwerp van discussie teren ingewijden in de wandelgangen, kan dienen op een conferentie van de zou ditmaal wel eens een liberaal in regeringsleiders. Het voorziet niet in een aanmerking kunnen komen voor de. bepaalde methode om Oost- en West tweede plaats. Dat is na de oorlog nog Duitsland te verenigingen, doch laat de niet gebeurd. AMSTERDAM (ANP). Het mogelijkheid open, het op een topcon ferentie met de Russen daarover eens te I worden. Wel geeft hel enkele suggesties. Dit ontwerp zal nu door de regeringen van de bij de Navo aangesloten landen worden bestudeerd. Eerst echter zal J Eisenhower het bespreken met Macmil lan. die vandaag naar Ottawa vertrekt I om na een verblijf van slechts één dag in de Canadese hoofdstad door te réizen i rechtshof te Amsterdam heeft evenals ;naar Washington, waar hij vele dagen de rechtbank in eerste instantie, dei 59- lang met Eisenhower zal spreken Pas jarige fabrikant W. A. uit Amsterdam wanneer dat overleg achter de rug is, vrijgesproken van de hem te last_geleg- zullen alle standpunten en verlangens! de schuld aan de op 1 juli 1957 on-gevoelens en inzichten van de Westelijke verwacht opgetreden reactie bij het rei- staatslieden worden gebundeld en daar- nigen van een stoomketel in een olie- uit zal dan een officieel antwoord aan de fabriek te Weesperkarspel. I Sowjetunie worden gedestilleerd. Bij de ontploffing liepen drie arbei ders ernstige brandwonden op door het opbruisende ketelwater, waarin zestig li ter antikalzit met negen procent zout zuur was gegoten. Hoe het antikalzit tot ontploffing is gekomen is voor de des kundigen een raadsel gebleven. Van onze correspondent LONDEN De Egyptische re gering meent over stellige be wijzen te beschikken voor de juistheid van de bewering dat de Iraakse regering in haar eigen land niets meer heeft in te brengen en volkomen af hankelijk is van de wil van de communisten. Er zou zelfs een geheel uit communisten be staand schaduwkabinet be staan, dat de regering precies voorschrijft hoe zij dient te handelen. Zelfs generaal Kassein, de Iraakse pre mier. zou in feite een gevangene in zijn eigeii land zijn en niets anders te doen hebben dan de besluiten van de com munistische heersers van zijn hand tekening te voorzien.. Vrees voor opstand De communisten zouden Kassem niet op zij willen schuiven omdat zij vrezen voor een nieuwe opstand wanneer het volk zou bemerken dat het in feite van Moskou uit wordt geregeerd. Er zijn in Irak namelijk nog vele tien duizenden voorstanders van aansluiting van hun land bij Nassers Verenigde Arabische republiek. Bovendien is het nog niet geheel rustig geweest in Iraki sinds de mislukte revolutiepoging in Mosoel. In de gehele Arabische pers buiten Irak worden bloedige verhalen afgedrukt over de vervolgingen waaraan Arabie ren blootstaan die worden verdacht van pro-Egyptische sympathieën. Zo j LE HAVRE (Reuter) Nadat in Le Havre met slechts één stem meerderheid een socialist in plaats van een communist tot burgemeester was gekozen zijn er op grote schaal relletjes in de stad uitgebroken. Het begon al in het gemeente huis, waar de communisten, ver schrikkelijk protesteerden, zodat de burgemeester de zitting moest schorsen. Vijfhonderd mensen woon den als toeschouwer de onverkwik kelijke taferelen bij. Tenslotte moest de politie met behulp van traangas; het gehele stadhuis ontruimen. Op straat werd de strijd tussen de socialisten eh communisten voortgezet. Het bevel van de politie (in totaal achthonderd man, waaruit blijkt dat er op onrust was gerekend) om uiteen te gaan werd niet opgevolgd, de volks menigte bleef aangroeien en na enkele minuten werd de eerste charge uitge voerd. Er vielen al dadelijk verschei dene gewonden. Tenslotte woedde er op straal een ware veldslag waaraan achthonderd man speciale politie en vijfduizend burgers deelnamen. Een regen van ste nen richtte grote schade aan. Pas toen de politie op straat met traangas begon te werken, keerde de rust terug. Dat er ditmaal geen communistische burgemeester in le Havre is gekozen, komt doordat voor het eerst sinds 1953 de socialisten het „volksfront" hebben verlaten, dat zij samen met de com-1 munisten vormden. B. en W. van St. Jansteen zouden tegenover de ambtswoning van generaal Kassem een aantal Arabieren zijn opgehangen na door een woedende volksmenigte bestaande uit commu nistische „vredespartisanen" te zijn mishandeld. Onmiddellijk na de gewelddadige dood van koning Feisal, in de zomer van het vorige jaar, was de nieuwe Iraakse regering van generaal Kassem begon nen met hervormingen op het platte land, o.a. met het verdelen van het grootgrondbezit onder de arme boeren. Volgens, in Kairo ontvangen berichten wordt er nu, net als in elke andere „volksrepubliek", een begin gemaakt met het stelsel van- collectieve boerde rijen. President Nasser heeft fel gereageerd op de rede die Kroesjtsjef eergisteren uit sprak bij de ondertekening van het Iraaks-Russische verdrag. Kroesjtsjef sprak toen de beschuldiging uit dat Nasser de mislukte opstand in Mosoel; had gesteund. Nasser heeft gisteren een verklaring af gelegd waarin hij het onduldbaar noemt dat de Sowjetunie zich mengt in Ara bische zaken. ..Tenslotte bemoeien wij ons ook niet met de aangelegenheden van bepaalde groepen in de Sowjet-j unie", zei hij. „Wij streven niet naar' het inlijven van Irak in de Verenigde' Arabische republiek, zoals Kroesjtsjef zegt. Wij streven alleen naar Arabische1 solidariteit en wij kunnen niet toestaan dat de Sowjetunie een communistische minderheid, in Irak steunt om ver wezenlijking van de Arabische solida riteit te beletten". ST. JANSTEEN. B. en W. van St. Jansteen stellen de gemeenteraad voor een Koninklijk Besluit, waarbij een raadsbesluit is vernietigd, voor kennis geving aan te nemen en naast zich neer te leggen. De gemeenteraad had vorig jaar be sloten het personeel van de secretarie een uitkering ineens te geven. Ondanks een wenk van Gedeputeerde Staten om dit raadsbesluit liever in te trekken bleef de raad op zijn standpunt staan. Toen Gedeputeerden de begrotingswij ziging, die voor de uitvoering van het raadsbesluit nodig was. liun goedkeu ring onthielden, ging d© gemeente in beroep bij de Kroon. Het gevolg was I dat het raadsbesluit werd vernietigd. J Eigen nieuwsdienst ROTTERDAM. Verschoppeling on der verschoppelingen, het stond Fried- rich Hossler in het hart gegrift. Hij wist, dat er met hem een kreupele vluchteling maar weinig rekening kon worden gehouden. Zoals ook Ivan Kalewitz dat wist, en Pal Jarmay en Gyorgy Tachs en al die anderen. De Sibajak van de Koninklijke Rot- terdamsche Lloyd heeft gistermiddag vijftien van deze gehandicapte vluchte lingen Hongaren en Zuidslaven met hun gezinnen meegenomen. Wat zij niet meer durfden hopen is gebeurd. Een ver land heeft zich hun lot aange trokken en wacht op hen. Nieuw-Zee- land heeft als eerste van de emi- gratielanden een plaats ingeruimd voor vluchtelingen, die invalide zijn. Van de ongeveer dertigduizend vluch telingen, die nog in kampen moeten leven, behoort een derde tot gezinnen waarvan ten minste een lid invalide is. De Hoge commissaris voor de vluch telingen, de Zwitser dr. A. R. Lindt, die gistermiddag persoonlijk naar de Lloydkade kwam om de gelukkigen uitgeleide te doen, merkte op, dat de andere emigratielanden het initiatief van Nieuw-Zeeland met grote belang stelling volgen. Van het welslagen van het experiment hangt af, of zij het voorbeeld zullen volgen. WASHINGTON (A.P.) Frankrijk zal wellicht niet de beschikking krijgen over de atoomreactor voor de voort stuwing van zijn eerste door kernenergie aangedreven on derzeeboot. De Franse rege ring kan deze onderzeeboot alleen in de vaart brengen wanneer de Verenigde Staten bereid zijn, de kernreactor te leveren. Nu Frankrijk een groot deel van zijn vloot in de Mid dellandse Zee wenst te onttrek ken aan het commando van de Navo, bestaat de kans dat de Verenigde Staten zullen afzien van de levering van de voort stuwingsinstallatie Geen aanspraak De Amerikaanse wet op de kernener gie bepaalt dat een land dat wil delen in de Amerikaanse geheimen op dit gebied een belangrijke bijdrage moet leveren tot de gemeenschappelijke de fensie en veiligheid van de vrije we reld. In het Amerikaanse Congres gaan nu stemmen op dat Frankrijk juist te gen deze bepaling in heeft gehandeld door zich af te maken van een deel van zijn verplichtingen jegens de Atlanti sche verdragsorganisatie en dus geen aanspraak kan maken op de verstrek king van de kernreactor voor een On derzeeboot. Er wordt tussen de Franse en de Amerikaanse regering nog steeds on derhandeld en de kans blijft daarom bestaan, dat de tegenstanders van het verschaffen van atoomgeheimen aan andere landen de meerderheid zullen krijgen. Grote mogendheid Onze correspondent in Washington seinde ons gisteravond over deze kwes tie nog het volgende: Frankrijks grootste verlangen van dit ogenblik is beschouwd en ook behan deld te worden als grote mogendheid van hetzelfde kaliber als de Verenigde Staten en Groot-Britannië. Dat is de reden dat het alles in het werk stelt om in het bezit te geraken van de atoombom, van grote raketten en van een door kernenergie voortgestuwde onderzeeboot. Zelfs Groot-Britannië beschikt nog niet over dit laatste wa pen. Het ligt dus voor de hand dat ei- De Gaulle alles aan is gelegen, de kernreactor van de Verenigde Staten los te krijgen. Het heeft daarom in Washington ver bazing gewekt dat Frankrijk deze leve ring in gevaar heeft willen brengen door een daad die eveneens een uit vloeisel is van de begeerte om respect als grote (en onafhankelijke) mogend heid af te dwingen: het zich gedeeltelijk losmaken van de Navo. Men heeft in Amerikaanse regeringskringen de in druk dat de Franse regering niet tij dig hééft ingezien dat zij zichzelf wel licht meer schade dan voordeel heeft berokkend door het aan het Atlanti sche opperbevel onttrekken van een deel van haar vloot. Eigen nieuwsdienst VLAARDINGEN. In een Vlaardings hotel is een aap ge logeerd: een tweejarige Brazi liaanse slingeraap, afkomstig van de Duitse kustvaarder Vor- mann Rass. Het diertje is eigendom van de kapitein, Siegfried Bodin, die met twee van zijn bemanningsleden in Vlaardingen verblijft in afwachting van nadere orders van zijn rede rij- De Vormann Rass ligt in de Vul- caanhaven, waarheen zij 11a een hevige brand op het achterschip vanuit Plymouth is gesleept. De veertien bemanningsleden hadden slechts het vege lijf kunnen red den. In geleende kleren zijn elf van hen inmiddels doorgereisd naar Duitsland. Als U het nog niet elke dag 's morgens vroeg thuisbezorgd krijgt, abonneert U dan vandaag door middel van onderstaande bon Vijftien minder valide vluchtelingen en hun gezinnen uit een kamp te Oostenrijk zijn gisteren met de Sibajak naar Nieuw Zeeland vertrokken. De Iloge commissaris voor de vluchtelingen te Genève, dr. A. R. Lindt, deed hun persoonlijk uitgeleide. Vooral de kinderen zeventien in getal hadden zyn belangstelling. ROME (UPI) Een deurwaarder in Van onze Haagse redactie de Italiaanse plaats Alba moest dinsdag tta rT Ten man uit zijn huis zetten. Hij neefL HEN HAAG. Het overzichtje van dat met zijn leven moeten bekopen. ae hieuwe en vertrekkende leden van de Een regen van revolverkogels door- Tweede Kamer van gisteren behoeft, zeefde de deurwaarder toen hij 'oij het'wat de socialistische fractie betreft, een h'iis aanbelde. De ongelukkige wist zich wijziging. De heer C. J. van Lienden nog juist naar zijn auto te slepen; kor- Vërlaat de Kamer niet, zoals wij ten te tijd later stierf hij. I onrechte meldden. Het zijn zijn fractie- De moordenaar barricadeerde zich on-1 genoten, de heren A. C. Verhoef en mr. middellijk in zijn huis nadat hij de fa- H. B. Engelsman, die de Kamer vaar- tale schoten had gelost. Politie en brand- wel zeggen. weer werden gealarmeerd. Voorts doet nog één nieuw socialis- Na een beleg van drie uur kwam de tisch Kamerlid zijn mtiede: de heet J. man, de handen boven het hoofd, zijn Beiger, secretaris van de Partij van de huis uit en gaf zich over. Arbeid. Eigen nieuwsdienst DEN HAAG. De KNAC heeft aan de Bovag en de RAI gevraagd om sa- BLARICUM. Willy van Hemert kreeg gisteravond een schok. Onver- men met haar een commissie te vor- wacht stond het complete Blaricumse fanfarekorps De Ploeg voor zijn deur, men. teneinde na te gaan wat kan wor-i die een welluidende serenade door de kille lucht blies. De dirigent van de dei1 bereikt in de verbetering van hulp fanfare, de heer Hanau, hieid een toespraak waarin hij zei trots te zijn op l?°9.r garages aan automobilisten, die f'iti de Adm. Zeeuwsch Dagblad Postbus 4, Goes Ik ben nog geen abonnee en wens het Zeeuv Dagblad ■sch tot 1 april gratis te ontvangen en verder per week voor 56 ct., per maand voor 2.43 of per kwartaal voor 7.—. (Doorhalen wat niet verlangd wordt). zijn dorpsgenoot, die met dat prachtige gedicht de eerste prijs in Cannes oad gewonnen. Ze hebben binnen ook nog gespeeld, zei de tekstdichter later, ik dacht dat de murei. instortten. buiten de werkuren van de garages I moeilijkheden krijgen. De RAI en de> Bovag hebben de KNAC al laten weten dat zij veel voor haar voorstel voelen.

Zeeuwsch Dagblad | 1959 | | pagina 1