linoleum KLI*0111111 CHIC Ik ontwerp de mooiste gelukkig - wonen - kamers van de héle wereld. Ja. ik kan 't, met keus uit 120 kleuren eeuwig-jong, altij d-modern linoleum „Kleuren brengen geluk," zegt Martie Verdenius. „Toepassing van de juiste kleuren is een wetenschap," zegt de binnenhuisarchitect. Hoe inzicht in de kleurenwetenschap geluk in uw huis brengt, leert u het boek KLEUR BEKENNEN, waarin Martie Verdenius u op haar eigen, echt vrouwelijke manier, alles vertelt wat u van kleuren wilt weten, met tientallen afbeeldingen om dit kleurenverhaal kleur te geven. U kunt het boek bestellen met nevenstaande bon. Zo Is 't - met een beetje inzicht is elke vrouw een binnenhuisontwerpster „par excellence". Begrijpelijk - want zij kan er haar hart in leggen (helemaalwant zij kan er haar persoonlijkheid in uiten (helemaalwant zij gaat zelf wonen, zelf leven in haar eigen „ontwerp". En wat dat inzicht betreft: wat er op de vloer komt is geen probleem - linoleum natuurlijk! Want linoleum is mooi, blijft mooi (kleuren door en door !j, past zo uitstekend in het mo derne interieur, is koude-isolerend, veerkrachtig, geluiddempend, hygiënisch en zo heerlijk ge makkelijk in onderhoud. En of het nog niet genoeg is, al deze voordelen, linoleum is zo voor- om daaruit ooit te kiezen! Deze? Nee, die! Nee, die! Deze? Maar die is ook prachtig. Deze, nee, die - ze zijn allemaal zo hartveroverend mooi! Wij begrijpen uw probleem, mevrouw. Wij be grijpen, dat het niet aangaat om 120 kleuren linoleum te fabriceren en dan te zeggen „zoekt u 't maar uit, hoor". Daarom hebben wij een binnenhuisarchitect gevraagd een „gids voor kleurenland." samen te stellen. En vervolgens heeft de bekende schrijfster Martie Verdenius dit „vakjargon" omgezet in gezellige menselijke taal. Wij hebben er vele kleurenfoto's aan toe gevoegd als voorbeelden van kleurencombinaties. Bij elkaar is het een heel boekwerk geworden. delig bovendien (reeds vanaf f 6.- per m2)-extra voordelig omdat het een leven lang meegaat. Ja, natuurlijk linoleum op de vloer, maar.welke van de 120 kleuren! Honderdtwintig kleuren, stelt u zich dat eens voor. Hoe is het mogelijk een „handboek" voor elke vrouw die er een eer in stelt van haar interieur iets te maken, waarin zij zelf, haar man, haar kinderen en haar gasten zich volkomen gelukkig zullen voelen. Wilt u het hebben? Dat kan - zie bon! In open envelop te zenden aan Afdeling Publiciteit der N.V. Nederlandsche Linoleumfabriek, Krommen!* (hokje zwart maken voor hetgeen u wenst) Stuur mij omgaand I het boek KLEUR BEKENNEN a f 2,75. Ik betaal binnen 14 dagen na ontvangst. 1 de complete linoleum-collectiefolder in kleurendruk en de adviezen voor eenvoudig onderhoud. Beide gratis. NAAM:ADRES: HANDTEKENING

Zeeuwsch Dagblad | 1959 | | pagina 16