KROESJTSJEF-.ElSmmwm IS WELKOM IN RUSLAND Kans op bezoek van Nixon aan Moskou R.A.I. reuzen Rode dooi zet door in koude oorlog OOST-DUITSLAND LAAT VIER AMERIKANEN VRLI N.A.M wil olie boren onder de Noordzee Wapenen lagen achter in auto Tram-melant van kunst-rijder Spel op onbetrouwbaar ijs met dood bekocht De Bilt: rustig VOLGENDE WEEK SCHROOTDEBAT Vandaag Gisteren PROTESTANTS-CHRISTELIJK DAGBLAD VOOR ZEELAND Ondertoon Tegen Adenauer en als nieuw verzoeningsgebaar Twijfel rond Ned. Orkeststichting W.W.-VERZEKERING NOG DEZE MAAND IN PARLEMENT „Naschade" watersnood steeds groter Zware straffen op rassenscheiding Proef mogelijk met kunsteiland Grieks-Turks overleg over Cyprus Draad (omroep) blijft stuk voor 879 abonnees TWEE JONGELUI IN WAAL VERDRONKEN Marine en Navy gaan samen oefenen Vanguard zal 2000 jaar doordraaien Westduitse spionne veroordeeld Jt Hoofdkantoor: Goes, L. Vorststraat 90, telefoon 01100-2438; bij geen gehoor: Hoofdredacteur 01100-2503; Chefred. 01100-3991; Postbus 4, giro 116666. Bijkantoren: Middelburg, Korte Delft 50, tel. 01180-2009- Vlissingen, Rembrandtlaan 24, tel. 01184-3224; Terneuzen] Nieuwstraat 38, tel. 01150-3189, Zierikzee, Havenpark 24 tel. 01110-2991. Directeur: JACQ DE SMIT - Hoofdredacteur: R. HAGOORT Zeenwsch Dagblad Abonnementsprijs 0,56 per week, f 7,per kwartaal Losse nummers 13 cent. Advertentietarieven op aanvrage. - Rubriek Kabouter* 5 cent per woord met een minimum van 1, 14e Jaarg. No. 1523 Vrijdag 6 februari 1959 AMSTERDAM. Vandaag opent de R.A.I, en in tien punten vindt u hier de meest markante inzendingen, die stel lig grote belangstelling zullen trekken. STAND 2. Twee rijdende win kels van Volkswagen, waaronder een complete kruideniers-bakkers- en een complete groentewinkel. STAND 6. Een prachtige zig zag tweeverdiepingsbus, type pof fertjeskraam, maar functioneel, op Scania Vabis, carrosserie Zabo. STAND 13. Esthetisch hoogte punt: Citroen, met prachtige achterwand, waartegen de kleine Citroëns het bijzonder mooi doen! STAND 14. Voorbeeld van offervaardigheid: op Volvo een poliorecreatiewagen met K.L.M.- vliegtuigstoelen voor twee geheel verlamde poliopatiënten, compleet met beademingsapparatuur. Aange boden aan het poliocentrum in Den Haag. STAND 14 A. Bus op Volvo- chassis, carrosserie Verheul, met grote keuken, w.c., huistelefoon, brievenbus etc. Een der weinige bussen, waar de schoonheid van binnen niet in het gedrang is ge komen. Goede kleuren, goede ruimteverdeling en zeer functio neel. STAND 20. Een mechanisch paard, op drie wielen, merk Scam- mell, op Leylandstand. Koppelt en ontkoppelt automatisch de opleg ger. Speciaal voor „nauw" stads werk. STAND 30. Een half miljoen op wielen! Op Commer de nieuwste compleet ingerichte televisierepor- tagéwagen, fabuleus van inrich ting. Negen mannen en een meisje werken er in. STAND 35. DAF's nieuwe grote motorenprogramma staat op het „schavot". STAND 61. 't Spuitkanon, een geweldige! De officiële naam is waterwerper. Er zijn, maar je moet er naar zoeken, zeker zes water kanonnen aan boord, die 45 meter ver spuiten. Op International-chas sis, gebouwd door Cronenburg, voor de gemeente 's-Gravenhage. Eigenlijk is het een soort overval wagen. STAND 63. Interessant nieuw tussentype bus, voor veertien plus één inzittenden, op Borgward, te zien bij Rosier. Iets nieuws voor iedereen, die te maken heeft niet huisbrand olie: de mensen met de oliehaar den en ook de stokers van petroleumtoestellen of -kachels. Voortaan kan uw leverancier als een soort rijdend pompstation bij u langs komen. De tank met voor raad (1000 liter) staat gemonteerd op een VW-Pick-Up en wordt be diend als een benzinepomp. De klant kan zeker zijn de bestelde hoeveelheid ook gekregen te heb ben, want een telklok geeft het aantal liters plus het te betalen bedrag aan. Dat laatste staat ook nog eens gedrukt op een papiertje, dat uit de klok springt. Deze nieuwigheid is te zien op de ten toonstelling van bedrijfsauto's in de R.A.I. te Amsterdam, die vandaag opent. EISENHOWER blijf maar KROES JTSJEF kom maar WASHINGTON (Reuter) - President Eisenhower kan gerust een bezoek aan de Sowjetunie komen brengen en meenemen wie hij wil. Zij zullen van harte welkom zijn. Dit zei de Russische premier Kroesjtsjef donderdag tijdens de slotbijeenkomst van het 21ste partijcongres in Moskou. Hoewel Kroesjtsjef er direct op liet volgen dat hij deze uitnodiging deed zonder aan te dringen op een tegen-uitnodiging, meent men in Washington dat de Russische premier en partijleider maar al te graag een bezoek aan de Verenigde Staten zou brengen. Het had Kroesjtsjef kennelijk gestoken dat president Eisenhower kort geleden gezegd heeft dat een bezoek van de Russische premier aan Ame rika zoals dat van Mikojan uitgesloten is. Een bezoek van president Eisen hower aan de Sowjetunie acht men in Washington thans weinig waarschijnlijk. Niet uitgesloten is dat vice-president Nixon dit jaar naar Moskou zal gaan. Mikojan heeft hem onlangs uitgenodigd. Van onze parlementaire redacteur DEN HAAG Het Kamerdebat over de schrootfraude zal in de loop van de volgende week gehouden kunnen wor den. Het belooft een uitgebreid debat te worden, gezien de ruim toegemeten spreektijd. De beslissing hierover viel gistermiddag in de Tweede Kamer. Voorzitter dr. Kor- tenhorst merkte op dat de interpellanten Van der Goes van Naters en Nederhorst indertijd al bij hun aanvrage kenbaar hadden gemaakt dat zij niet wilden pra ten over de schrootzaken, die bij de rechter aanhangig zijn Er waren volgens hen nog verscheidene andere kwesties, die het beleid aangingen. Een uitzondering werd gisteren ge maakt voor de rechtszaak tegen de voor naamste verdachte, die immers naar het buitenland is gevlucht. Deze zal dus wel in het debat worden betrokken. In het woonoord De Haard is het twee jarig zoontje van de Ambonese familie Latupeirissia gisteren gestikt door een korstje brood, dat in zijn verkeerde keelgat was geschoten. Volgens Kroesjtsjef willen zekere kringen" in de Verenigde Staten de dooi in de betrekkingen met de Sowjet unie, als gevolg van Mikójans bezoek, weer ongedaan maken. Ook in recente verklaringen van Eisenhower, Nixon en Dulles had hij een ondertoon beluisterd van: Weest op uw hoede. Men voelt er uit, zei Kroesjtsjef. een terugkeer naar de oude oorlogszuchtige terminologie. De Russische premier herhaalde hier na het standpunt dat hij ook in zijn openingsrede op het partijcongres naar voren had gebracht: wij willen met de kapitalistische landen wedijveren op een vreedzame basis. Wij willen slechts één ding, verklaarde de Russische pre mier, het snelst mogelijke einde van de koude oorlog. Hierna besprak Kroe sjtsjef de kwestie-Berlijn, een probleem dat hij hoogst explosief noemde. Het kan gemakkelijk worden opgelost, wan neer men maar de Russische voorstel len daartoe accepteert, meende hij. Scherp keerde de premier zich te gen de politiek van bondskanselier Adenauer. Hij zei bereid te zijn naar diens tegenvoorstellen te luisteren, mits die verstandig zijn. Maar, zo zei Kroesj tsjef, wanneer u de liquidatie van de Duitse Democratische Republiek voor stelt en het wegvagen van wat de arbei ders daar tot stand hebben gebracht, dan kunnen we dat niet in overweging nemen. De Sowjetunie heeft niets teger vrije verkiezingen, -wanneer de Duitsers van beide Duitse staten die wensen en er geen inmenging van buitenaf is, al dus Kroesjtsjef. Veelbetekenend en bepaald dreigend liet hij hier op volgen: Het kan worden aangenomen dat de Duitsers na enige tijd vrije verkiezingen willen houden om het kapitalistische stelsel in West- Duitsland ongedaan te maken. Kanselier Adenauer zal zeker niet op dat denk beeld ingaan, maar deze mogelijkheid is zeer waarschijnlijk. Actie Klemperer AMSTERDAM Het comité Actie Klemperer heeft een verklaring uit gegeven, waarin het zijn twijfel uit of de Nederlandse Orkeststichting zich bewust is van de culturele verantwoor delijkheid, die zij ten aanzien van het concertbeleid moet dragen. Dit vindt zijn oorzaak in de afwezigheid van de dirigent Otto Klemperer in het Concertgebouw, zowel in het vorige als het huidige concertseizoen. De onderhandelingen tussen de Neder landse Orkeststichting en Otto Klemperer werden verleden jaar zo laat begonnen, dat de mogelijkheid tot concerteren niét meer bestond, omdat het Concertgebouw reeds andere verplichtingen had aan gegaan. Voor het tot stand komen van een engagement voor het seizoen I959/'60 heeft het tot nu toe ook aan de nodige «tappen ontbroken. De 56-jarige mej. H. Niemeijer uit Hattemerbroek is gistermiddag bij Zwolle doodgereden. Zii werd door een vrachtwagen aangereden, toen zij op haar fiets de rijksweg bij de IJsselbrug daar wilde oversteken. Van onze parlementaire redacteur DEN HAAG. Over twee weken zal de weduwen- en wezenverzekering in de Tweede Kamer in openbare behandeling kunnen komen. Nu het voorlopig ver slag is verschenen zal de regering waar schijnlijk reeds volgende week met een korte nota antwoorden. De Kamervoor zitter deelde gisteren mee dat hij dan het wetsontwerp zeer kort daarna aan de orc?e zal stellen. De Kamer heeft de volgende week de handen vol aan het slot van de begroting van sociale zaken, de interpellatie-Vrolijk over de politeke zendtijd, de begrotin gen van oorlog en van marine en ten slotte het a'ebat over de schrootaffaire. Het is de vraag zelfs of dit laatste nog de volgende week aan de orde zal ko men. Inmiddels echter zal de nota over de weduwen- en wezenverzekering wel zijn verschenen, zoö'at het openbare de bat daarover dan in de derde week van februari zal kunnen worden gehouden. Eigen nieuwsdienst DEN HAAG De naschade" in gebieden die in de oorlog of door de watersnood van 1 februari 1953 geïnun deerd zijn geweest, neemt steeds gro ter vormen aan. Alleen in Zeeland al zijn daar naar schatting twintigduizend huizen bij betrokken. De heer C. F. van der Peijl, Twee de-Kamerlid voor de CHU, wijst op de ze verontrustende gevolgen van overstro mingsrampen in vragen aan de minis ters Struycken en Van Aartsen. De heer Van der Peijl vraagt wanneer en op welke wijze tot afwikkeling van de „naschade" zal worden overgegaan. Reeds bij de behandeling van de be groting voor 1958 en 1959 was meege deeld dat de technische regeling hele maal in orde was. EISENHOWER: WASHINGTON (Reuter) Pre sident Eisenhower zou graag zien dat het Congres elke poging tot ob- structie van rechterlijke uitspraken over opheffing van de rassenschei ding op de scholen voor het gehele land strafbaar stelt. Een gedetailleerd voorstel daarover en over andere rassenkwesties legde de president gisteren aan het Congres voor. Hij drong aan op federale wet telijke maatregelen tegen massale gewelddadigheden die ten doel hebben de gehoorzaming aan bedoelde rech terlijke uitspraken onmogelijk te ma ken en zelfs tegen bedreiging met dergelijke acties. In dit opzicht schiet volgens hem de federale wetgeving nog tekort. Ook acht Eisenhower het gewenst dat het ministerie van justitie de be voegdheid krijgt de uitslagen van fe derale verkiezingen te controleren om na te gaan of alle kiesgerechtigden, ook niet-blanken, wel in staat zijn ge steld hun stem uit te brengen. Eisenhower gaf het Congres verder in overweging een commissie in te stellen die er op moet toezien dat be drijven die regeringscontracten uitvoe ren geen rassendiscriminatie toepas sen bij het aannemen van personeel. Van onze correspondent LONDEN. De drie gemaskerde mannen, die gisterochtend vroeg de wapenkamer van een regiment Ko ninklijke Britse Huzaren in Salisbury hebben geplunderd, zijn het gros van hun buit weer kwijt. De Ford Zodiac, waarmee zij van de Kandaharkazerne bij Salisbury langs wegversperringen raasden in de richting van Londen, terwijl zij de in zijn slaap overvallen wacht gekneveld achter lieten, is teruggevonden. Munitie had het drietal niet buitgemaakt en op een stengun, drie pistolen en twee bajonetten na, lagen alle vermiste wapenen achter in. Na tien minuten had de wacht zich weten los te wurmen en alarm geslagen. Tal van radiowagens van de politie zet ten de achtervolging in, maar de groene Ford bleek hun te snel. De speciale afdeling van Scotland Yard, die een onderzoek heeft ingesteld en alle vlieg velden en havens signalementen van het drietal heeft gezonden, ziet dit in de eerste plaats als een nieuwe overval van de I.R.A. (de Ierse republikeinse be weging) maar houdt rekening met andere mogelijkheden. Van onze Haagse redactie DEN HAAG. Volgende maand zal de Nederlandse aard oliemaatschappij een seismisch zee-onderzoek ter hand nep.nen Half maart verwacht zij te kun nen beginnen met deze explo ratie, die moet uitwijzen of er in de bodem voor onze kust olie in de grond zit. De af te zoeken streek is de kust voor de provincie Zuid-Holland. De N.A.M. kan. zo lang het onderzoek niet is begonnen, nog niet precies aan geven welke delen voor deze kust wor den onderzocht. Zij verwacht wel dat de resultaten van dien aard zullen zijn, dat een proefboring kan worden onder nomen. IN MEI Voor zulk een proefboring is een booreiland nodig. Een dergelijke con structie bestaat uit stalen poten, ver ankerd in de zeebodem, die een plateau dragen waarop de boortoren kan worden neergezet. De NA..M. ver keert in de gelukkige omstandigheid dat zulk een booreiland op het ogen blik in de maak is bij de werf Gusto te Schiedam. Weliswaar heeft zij al eerder meegedeeld dat dit eiland be stemd is voor dé boringen in de Per zische golf, maar zou de Noordzeekust olie houden dan zou zij dit booreiland ook daarvoor kunnen gebruiken. In mei zou de werf dit eiland gereed hebben. TOT 5000 Mr. Het kunsteiland het eerste dat buiten de Verenigde Staten wordt ge construeerd wordt voor de Kon. BERLIJN (Reuter) Vier Amerikaanse militairen, die sedert het einde van het vorige jaar in Oost-Duitsland werden vastge houden, zijn gisteren vrijgelaten. Een van de vier, de eerste luitenant van de luchtmacht Richard Mackin, kwam op 3 december aan zijn parachute hangend op Oostduits gebied terecht nadat zijn vliegtuig was neergestort. De drie anderen, gewone soldaten, waren in Oost-Berlijn in moei lijkheden gekomen. De Europese vertegenwoordiger van het Amerikaanse Rode Kruis, Robert Wilson, begroette de vier vrijgelaten mannen aan de grens tussen Oost-Duitsland en West-Duitsland bij Wartha. De onderhandelingen over de vrijlating van de vier mannen zijn gevoerd tussen het Oostduitse en het Amerikaanse Rode Kruis. De Amerikaanse regering is steeds standvastig gebleven in haar weigering met Oost-Duitsland over deze kwestie te onderhandelen. OP DE FOTO ziet men vier Amerikanen na hun vrijlating de grens overschrijden. De vijfde, luitenant. Richard Mackin (tweede rij) was in uniform. ZÜRICH (Reuter) De premiers van Griekenland en Turkije, Constantine Ka- ramanlis en Adnan Menderes, gaan hier vandaag beginnen met hun overleg over de kwestie-Cyprus. De ministers van buitenlandse zaken van beide landen nemen er ook aan deel. Het overleg zai vermoedelijk tot zaterdag of zondag duren. In Athene was men gisteren in di plomatieke kringen ten aanzien van de mogelijke resultaten van het overleg gematigd optimistisch. Evangelos Averoff, de Griekse minis ter van buitenlandse zaken, zei na aan komst in Zürich dat hij in het overleg een aanloop ziet voor een opruiming van de moeilijkheden die een oplossing van de kwestie-Cyprus in de weg staan. WASHINGTON (Reuter) Tussen 25 februari en 1 maart zal in de Mid dellandse Zee een van de stérkste oor logsvloten uit de geschiedenis manoeu vres houden. Het opperbevel van de Amerikaanse marine heeft besloten om in die periode in het westelijke bekken van de Middellandse Zee manoeuvres te laten houden door de Tweede en de Zesde vloot gezamenlijk. Vier grotc- vliegdekschepen en veertig andere gro te bodems zullen aan de oefeningen deel nemen, ongeacht de vele tientallen kleinere schepen. Van onze Amsterdamse redactie t AMSTERDAM In volle vaart reed een auto gistermiddag tegen een Amsterdamse tramwagen, die een flink eind uit de rails schoot. Strompelend kwam de automobilist te voorschijn. Hij was niet gewond, maar liep ongemakkelijk op de kunstschaatsen die hij onderweg naar de ijs baan maar vast had aangedaan Van onze Haagse redactie DEN HAAG. In zuidoost Fries land, een stukje van Drenthe en zuidwest Groningen zijn 879 abonnees van de draadomroep van radio ver stoken. In de nacht van 7 op 8 februari knapten dradên en palen van een bovengronds net van de P.T.T. wegens ijzelafzetting. Dit net is van een in de grond liggend net een uitloper. De P.T.T. heeft besloten dé leidingen niet meer te herstellen. Aan de abon nees is daarvan bericht gestuurd, met de mededeling dat zij als abonnee van de draadomroep zijn geschrapt. Het voor de maand januari reeds betaalde geld voor de draadomroep wordt hun teruggegeven. Verliesgevend De motivering van deze op het oog drastische maatregel is dat het gebied voor de draadomroep al verliesgevend was. Zou de P.T.T. nuopnieuw moeten investeren in vernieuwing en herstel van het net, dan komt het bedrijf per abonnee voor niet te verantwoorden kosten te staan. Reeds verscheidene jaren is de draad omroep waar jaarlijks zo'n vijf mil joen gulden bij moet onderwerp van kritiek in de Kamer, wanneer de be groting van de P.T.T. aan de orde komt. De vorige minister van verkeer en waterstaat, de heer Algera, heeft I moeten toezeggen de onrendabele ge bieden voor de draadomroep geleide lijk af te schrijven. In die afschrijving heeft dé natuur nu I een handje meegeholpen. MATTHIAS STEHOUWER KEES MONSHOUWER Eigen nieuwsdienst HENK IN 'T VELD HENDRIK-IDO-AMBACHT Het verraderlijke ijs bracht gisteren rouw in twee gezinnen in Hendrik-Ido-Ambacht. Jan van den Berg, een achttien jarige leerling-metselaar, en Joost de Graaf, een negentienjarige schilder, waren de slachtoffers. Zij verdronken, toen de dunne ijslaag op de Waal de waterloop van Hendrik-Ido-Ambacht naar Heer-Jansdam het onder hun gewicht en dat van drie van hun vrienden begaf. Als er nou maar geen doorgaat, had mevrouw In 't Veld nog gezegd, toen zij haar achttienjarige zoon Henk met een groepje jongens op het ijs bezig had gezien. Zij waren na een partijtje bil jart hun werk lag door de vorst stil op het ijs terecht gekomen; alleen maar om eens te kijken hoe dik het al was. Nog geen minuut na de woorden van mevrouw In 't Veld klonk het hulpge roep van de knapen over de Waal. Op enige meters afstand van hen was een grote scheur bliksemsnel door hei ijs geflitst. „Het was ineens een gat, zo groot als de kamer", vertelde later de achttienjarige Matthias Stehouwer. Hij had naar de rand van het ijs kunnen zwemmen en was daar op het droge ge trokken. ANGSTKRETEN Ook Henk in 't Veld werd gered, door wie weet hij niet. Zijn vader was een van de eersten, die met een ladder voor zich uit over het krakende ijs naar het wak schoven. Hij lag met een griep op bed toen de angstkreten van zijn vrouw hem alarmeerden. Op blote voeten was hij het huis uitgerend. Nog geen half jaar geleden overleed een vijftienjarige zoon van de familie In 't Veld aan een accute longontsteking. Shellgroep gemaakt naar een eigen ontwerp van de ingenieurs van de werf Gusto. De gigantische installatie, die volgende maand van de helling zal glijden, kan boren tot een diepte van 5000 meter onder de zeebodem. Het experiment in de Noordzee is voor de N.A.M. en voor de gehele economie van ons land van zeer groot belang omdat daaruit wellicht een welkome aanvulling van de binnen landse produktie zou kunnen voort komen. IN DUINEN Over de eerste proefboring in het Zuidhollandse duingebied, te Meyen- del bij Wassenaar, vernemen wij dat deze een bevredigend resultaat heeft opgeleverd. De aangetroffen hoeveel heid olie wordt zeker exploitabel ge acht Op de proefboring worden op het ogenblik nog meer boringen in schuine richtingen verricht ter verkrijging van nog meer gegevens. Eigen nieuwsdienst LONDEN Het 800e eskader van de Engelse marineluchtmacht zal deelnemen aan een Engels-Nederlandse oefening in het verband van de Navo. Hiertoe gaat smaldeel I van de Koninklijke Marine naar het Kanaal. WASHINGTON (UPI, Reuter) De kleinste Amerikaanse kunstmaan, de Vanguard, .zal vermoedelijk twee duizend jaar om de aarde blijven draaien. Dat is tien maal zolang als kort na de lancering van deze wel spottend „grapefruit" genoemde kunst maan werd verwacht. De nieuwe schatting van de levens duur van de Vanguard werd gisteren gegeven door vice-admiraal John T. Hayward in een vergadering van de ruimtevaartcommissie van het Huil van Afgevaardigden. De radiozender van de Vanguard, die op 17 maart van het vorige jaar werd gelanceerd, seint nog steeds. De zender wordt gevoed met electrische energie uit zonnebatterijen. Vice-admiraal Hayward is plaatsver vangend hoofd van de afdeling weten schappelijk onderzoek van de Ameri kaanse marine. Henk Monshouwer, zeventien jaar en wegenbouwer van beroep, worstelde net zo lana met het steeds weer afbrokke lende ijs tot hij eindelijk de sport van een ladder voor zich zag. Het was zijn redding. Achter hem in het midden van het wak moetén de twee slachtoffers el kaar in paniek hebben vastgegrepen. Hun lichamen werden later door de politie geborgen. BONN (A.P.) De 36-jarige Elfriede Büchner is door de rechtbank van Karls ruhe veroordeeld tot een gevangenis straf van negen maanden en een boete van 1520 mark. De vrouw, die secretaresse was bij een grote Westduitse industrie, leverde copieën van belangrijke documenten over de Westduitse industrie uit aan Oostduitse communistische agenten. De boete die haar werd opgelegd was precies even groot als het bedrag, dat. de communisten haar voor het spionna- gewerk hadden betaald. •s Het K.N.M.I. in De Bijt berichtte gister avond om 23.15 uur: Droog en over wegend zonnig weer. In de ochtend hier en daar mist. Zwak ke oostelijke wind. Aanvankelijk lichte en hier en daar matige vorst. Over dag temperatuur op lopend tot om het vriespunt. MIESJE: Ik denk over een voor jaarshoedje. 7 FEBRUARI: zon op 8.12, zon onder 17.37; maan op 7.33, maan onder 17.42. In gr. 7-19 U. Helsinki wind C. in mm onbew. NW 3 0 Stockh. onbew. W 4 o Oslo onbew* stil -4 0 Kopenh. mist W -2 0 Aberdeen geh bew. stil 3 0 Londen onbew. NNO 4 0 A'dam onbew. ONO 2 0 Brussel onbew. NNO 4 0 Luxemb. 1. bew. Stil 5 0 Parijs 1. bew. NO 6 0 Bordeaux zw. bew. OZO 15 0 Grenoble zw. bew. O 8 0 Nice zw. bew. NNO 17 0 Berlijn geh. bew. ONO 0 0 Frankf. onbew. stil 5 0 München onbew. WZW 1 0 Garm. P. onbew. stil 14 0 Zürich onbew. stil 8 0 Locarno onbew. ONO 6 0 Genève onbew. OZO 8 0.1

Zeeuwsch Dagblad | 1959 | | pagina 1