STROOM PROTESTEN NAAR BONN de Hedtoft Prins rillend naar Chili Verdeeld front over Duitslands eenheid op weg l rees voor represailles na Duitse kolenaccijnsa age seinen CD Uit Amerika, Nederland en Duitsland met een groet vooraf naar de overkant schoon gezogen welkom moskou eist vetorecht de vreemde zege van het recht' gaat voort meer dan miljoen gestolen bij brutale bankroof Mustopo pocht De Bilt: Droos; Radiodebat prof. Oud en mr. Samkalden GEKLEURDE LEWIS ZIT ALLEEN. PROTESTANTS-CHRISTELIJK DAGBLAD VOOR ZEELAND Buur-hond redt leven van Zwols echtpaar Soustelle zonodig getuige bij proces tegen Algerijnen Engeland wil een soepeler aanpak LAATSTE NIEUWS Ir. Stafbombardement was ongeoorloofd Slachtoffers van Stalin in eer hersteld Renault-bus je op de markt Gemaskerden op klaarlichte dag „Nederlandse troepen niets te betekenen" Werf van Verolme in Brazilië Na knal sprongen vele Vlissingse ruiten Malta's grondwet ingetrokken Hoofdkantoor: Goes. L. Vorststraat 90, telefoon 01100-2438; bij geen gehoor: Hoofdredacteur 01100-2503; Chefred. 01100-3991; Postbus 4, giro 116666. Bijkantoren: Middelburg, Korte Delft 50, tel. 01180-2009; Vlissingen, Rembrandllaan 24, tel. 01184-3224; Terneuzen, Nieuwstraat 38, tel. 01150-3189, Zierikzee, Havenpark 24, tel. 01110-2991. Directeur: JAC'Q DE SMIT - Hoofdredacteur; R. HAGOORT Zeeuwsch Dagblad Abonnementsprijs 0,56 per week, f 7,per kwartaal Losse nummers 13 cent. Advertentietarieven op aanvrage. - Rubriek Kabouter» 5 cent per woord met een minimum van 1, He .laarg. No. 1325j)jng(ja„ 3 februari 1959 Eigen nieuwsdienst ROl TERDAM an ver- schillende zijden rijst tegenstand tegen de door de Westduitse rege ring voorgenomen invoerheffing van 2ü procent op Amerikaanse kolen. ®De economische commissie van de Duitse bondsraad, die vrijdag a.s. de reeds door de Bondsdag aange nomen verordening te be handelen krijgt, heeft haar goedkeuring geweigerd. Dit behoeft echter nog niet van praktische bete kenis te zijn. Zo de Bonds raad de verordening af stemt, kan zij toch van kracht worden, daar toe stemming van de bonds raad niet vereist is. De Kamers van Koophan del van Amsterdam en Rot terdam hebben bij de Hoge Autoriteit van de Europese gemeenschap voor kolen en staal, de E.G.K.S. een fel protest ingediend tegen de voorgenomen heffing. Zij zonden een ongeveer ge lijkluidend adres aan de minister van Economische Zaken prof. dr. J. Zijlstra. Naar wij menen te weten is minister Zijlstra voornemens donderdag tijdens de verga dering van de Hoge Auto riteit der E.G.K.S. eveneens een scherp protest te laten horen. Twee hoge Duitse mijnauto- riteiten, Burckhardt van de bond van mijndirecteuren en Kemper, van het Stinnes- concern, zullen spoedig naar Amerika vertrekken om daar olie te werpen op de golven van protest, die ook in de Verenigde Staten zijn opge wekt. /Vief genoeg De economische commissie van de Duitse Bondsraad acht in de eerste plaats het contingent, dat vrij kan worden ingevoerd (vijf miljoen ton) te laag om in de behoeften van Noord- Duitsland en Beieren te voorzien. Ook vreest zij, dat de orders voor scheeps- reparaties achteruit zullen gaan en dat de situatie op de scheepswerven moei lijker zal worden. Bij de Westduitse mijnindustrie is men ervan overtuigd, dat de heffing niet zal worden ingetrokken en dat het contin gent van vijf miljoen ton niet meer zal worden gewijzigd, noch op grond van de Amerikaanse prostesten. noch op grond van die van Nederlandse zijde, of van belanghebbende organen in de Duitse kuststreken. Noodzaak Geen land, zo zegt men. zou anders hebben gehandeld. Duitsland kan zich niet door buitenlandse kolen laten over stromen en de eigen mijnwerkers du peren door een werktijdverkorting. De sociale rust in een der belangrijkste industriegebieden van Europa zou er door worden ondermijnd. Eigen nieuwsdienst ZWOLLE. De hond van de buren heeft maandagnacht het leven gcr»d van het echtpaar H. Geerink in de Tohmas a Kempisstiaat te Zwolle. Ge- waarschuwd door het geblaf wtst de; buurman op het laatste ogenblik het, slapende echtpaar te waarschuwen, dat zijn rijwielzaak met achter- en boven- woning in vuur en vlam stond. Man en vrouw konden door de dakgoot ontsnap-1 pen. Het huis brandde vrijwel uit. PARIJS - Minister Soustelle zal in dien nodig worden gedagvaard als ge tuige in het proces tegen zes Algerij nen die in september van het vorige jaar een aanslag op hem pleegden. 1 Met dit besluit ging het militaire tri-1 bunaal dat de Algerijnen berecht gisteren j op de eerste procesdag in tegen de wen- j sen van Soustelle. Deze had namelijk laten weten dat hij niet zou verschijnen als getuige omdat hij deel uitmaakt van! de regering. De verdedigers van de Algerijnen eisten dat het tribunaal de wensen van Soustelle zou negeren en hem zou dagvaarden. Het' tribunaal weigerde die eis in ie willigen maar bepaalde dat het Soustelle zou op roepen indien het zulks nodig mocht achten De verdedigers stelden dat het tribu naal onbevoegd was. De terechtstaande1 Algerijnen waren volgens hen krijgs gevangenen en dienden als zodanig be handeld te worden. taak is de meningsverschillen uit de weg te ruimen. In Bonn heeft een woordvoerder van de Westduitse regering maandag een datum die tussen begin april en de tweede helft van mei ligt de meest voor de: hand liggende genoemd voor het houden van een conferentie van de westelijke landen met de Sow jetunie. Gesproken moet dan worden over de Russische voorstellen inzake Berlijn en het vraagstuk-Duitsland als geheel. De ministers van buitenlandse zaken van de westelijke Grote Drie en van West- Duitsland kunnen voorbereidend over leg plegen in Washington voorafgaand aan de Navo-conferentie die op 2 april begint. Ook in Moskou speelde zich gisteren een deel van' het diplomatieke overleg af in verband met de verhouding Oost- West. Premier Kroesjtsjef ontving na melijk de Westduitse ambassadeur Hans Kroll. De Zuidamerikaanse reis van prins Bernliard, die ongeveer vier weken zal duren, is gisteren begonnen. Nage wuifd door koningin Juliana en de prinsessen Irene en Margriet stapte de Prins gistermiddag op Schiphol in een vliegtuig van de KLM. Van onze parlementaire redacteur DEN HAAQ Voor de microfoon van de Vara zullen binnenkort prof. mr. P. J. Oud, de liberale partijleider, en de socialistische oud-minister mr. I. Sam kalden debatteren over de vraag: is de P v.d.A ondemocratisch? De uitnodiging tof dit radiodebat is uitgegaan van de Vara Als datum is voorlopig vastgesteld vrijdag, 13 februari. Van onze correspondent LONDEN Hoewel vooral de Westduitse regering zich veel moeite geeft te verklaren dat er geen sprake is van onenigheid tussen de westelijke regeringen met betrekking tot de strategie in de koude oorlog, blijkt uit niets dat het Westen één front vormt. Amerika en Engeland enerzijds. Frankrijk en West-Duitsland aan de andere kant zijn het beslist oneens over de manier waarop de Sowjetunie be naderd moet worden met betrekking tot de kwestie-Berlijn en de hereniging van Duitsland èn over het tijdstip waarop hierover met de Russen ge praat moet worden. Vooral Engeland voelt thans het meeste voor een soepeler aanpak van deze twee problemen. Het Westen moet langs andere wegen naar een oplossing zoeken, meent men in Londen, en voor al: zich tegenover Moskou wat plooi baarder tonen. Dit mag evenwel niet betekenen dat men capituleert voor de Russische eisen. Russische bezoek De meest opvallende gebeurtenis in dit verband was maandag een bezoek van de Russische zaakgelastigde in Londen. Rosjin. aan minister Selwyn Lloyd. Tijdens hun gesprek is zeker de. kwestie-Bet lijn aan de orde geweest maar ook de mogelijkheid van een be zoek van premier Macmillan aan Mos-; kou waarover vorige week al berich-' ten de ronde deden. Ook de mogelijkheid van een hervat-j ting der Brits-Russische culturele be-, sprekingen vormde een onderwerp van gesprek. Dit Brits-Russische contact aan de vooravond van het bezoek aan; Londen van minister Dulles is van het hoogste belang Over de nieuwe aanpak welke door: Londen wordt bepleit, is officieel niets meer bekend dan dat men bereid is met de Russen te gaan praten. Maar toch is het een en ander uitgelekt Bijvoor beeld over de denkbeelden omtrent de hereniging van Duitsland, zoals die in Britse regeringskringen zouden be staan. Duitsland moet herenigd worden,, daar kan geen twijfel aan bestaan. Hetj tempo waarin dit moet geschieden kan minder snel zijn dan het Westen zich dat. tot dusver heeft voorgesteld en ook langs een andere weg. Dit zou een con-; I cessie aan de Russen betekenen meent; i men in Londen, d-.e de kans om een vergelijk te bereiken wellicht doet I stijgen. Voorloper Zelfs zijn er stemmen opgegaan die pleiten voor een gedeeltelijke vermin dering van de westelijke strijdkrachten in West-Europa. Ook overweegt Londen de mogelijk- heid van een voorlopige associatie vanj Oost- en West-Duitsland als voorloper! l"v 1* 1„4 van een definitieve hereniging. I JL/OOr 1101 (lOOdff0(lril.Kt Zoals bekend komt de Amerikaanse1 minister van buitenlandse zaken over! LINNE (ANP). De 36-jarige arbei- deze kwesties besprekingen voeren met der Van Iersel uit Vlodrop is gistermid- zijn collega's van Engeland, Frankrijk!dag door de lier van een rijdende hijs en West-Duitsland. Zijn voornaamste.kraan tegen een muur doodgedrukt. Eigen nieuwsdienst UTRECHT Om de vreemdelingen direct bij aankomst op de Nederlartdse stations een diep inzicht te geven in de spreekwoordelijke Nederlandse zindelijk heid hebben de Nederlandse Spoorwegen enige ..perron-zuigers" in dienst genomen, riet zijn machines met een groot vermogen, die over een aanzienlijke breedte de perrons schoonzuigen. Als de proef op de Utrechtse perrons slaagt zullen de stof-: zuigers ook in Amsterdam en Rotterdam verschijnen Waarmee het woord is terug- 1 gekeerd in de vocabulaire van de N S.: de eerste elektrische treinen stonden name lijk ook officieus als stofzuigers te boek. 1 Proeven met kernwapens GENÈVE <A.P.) In de voorgestelde commissie van toezicht op naleving van een verbod van proeven met kernwapens eist de Sowjetunie het recht van veto op. Die eis werd gisteren in de Geneefse kernwapenconferentie gesteld door de leider van de Sowjetrussische delegatie. Semjon Tsarapkin. Ook de Verenigde Staten en Engeland zouden volgens hem dat- recht moeten hebben, maar de overige vier in die commissie vertegenwoordig de landen niet. Al eerder gaven Engeland en de Ver enigde Staten in de conferentie te kennen dat toekenning van het recht van veto elk toezicht op naleving van het verbod waarover wordt onderhandeld zinloos zou maken. Het recht van veto zou volgens Tsarap kin gebruikt moeten worden bij het be noemen en ontslaan van personeel van de controle-organisatie, bij het vaststellen van de plaatsen waar de voorgestelde 180 waarnemingsposten ingericht zullen worden, en zelfs bij het vaststellen van de routes die waarnemingsvliegtuigen zullen mogen nemen. Van onze Amsterdamse redactie SCHIPHOL. Nog een beetje rillerig van alle inentingen die hij voor zijn vier weken lange reis door Zuid-Amerika heeft moeten onder gaan, is prins Bernhard gistermid dag met de DC 7c van de KLM Middellandse Zee van Schiphol ver trokken. De Prins, die huiverig in een dikke winterjas wegdook, werd uitgeleide gedaan door de Koningin en de prin sessen Irene en Margriet. Voor zijn vertrek riep hij zijn oude bekenden in Chili, Paraguay, Brazilië en Mexico via de microfoon van de We reldomroep alvast een groet toe. Tegen de verzamelde journalisten glimlachte hij: ..Als ik terugkom, heb ik meer te vertellen, en dan voel ik me naar ik hoop beter dan nu". NAAR DE PAARDEN Prins Bernhard zal eerst in Chili in Vina del Mar in zijn functie van president van de Federation equestre internationale het Amerikaanse hippisch kampioenschap bijwonen. Aan dit con cours zullen de beste Europese ruiters deelnemen. Op 9 februari vertrekt de Prins voor een driedaags bezoek naar Paraguay. Hij zal daar besprekingen voeren met enkele regeringsautoriteiten en vertegen woordigers van handel en industrie. Op 13 februari gaal prins Bernhard naar Brazilië, waar hij een tocht van enkele dagen langs de Nederlandse landbouwkolonies Carambei, Castrolan- da, Monte Alegre- en HoLamhra zal maken'. 'Hij zal "daar bij Nederlanders logeren. NAAR DE PRESIDENT Op 20 februari zal de Prins in Brasi lia, de in aanbouw zijnde nieuwe hoofd stad van Brazilië, de gast zijn van pre sident Kubitschek. Aan het slot van zijn Amerikaanse reis zal prins Bernhard met zijn gezelschap een particulier be zoek brengen, aan Mexico. Over de duur daarvan staat nog niets vast. Koningin Juliana is gisteravond met enkele bevriende families voor een va kantie naar Gstaad vertrokken. Van onze correspondent KOPENHAGEN De weersvoorspel lingen voor het gebied waar, naar men moet aannemen, de Deense Groenlandvaarder Hans Hedtoft vrijdag met man en muis is vergaan, waren gisteravond, drie dagen na het verdwijnen van het schip, wat gun stiger. Men blijft dan ook zoeken, met schepen en vliegtuigen. In de nacht van zondag op maandag zijn in Groenlandse kuststations en ook op de Amerikaanse kustwachtkotter Campbell geheimzinnige seinen op gevangen. De inhoud ervan kon niet worden ont cijferd. Men had de indruk dat iemand die bepaald hel morse-alfabet niet kent probeerde te seinen met een noodzender zoals reddingboten die aan boord hebben. De frekwentie van de opgevangen signalen komt overeen met die van de noodzenders. NOG HOOP Op Groenland schatte de kustwacht dat de seinen kwamen van een plaats die ruwweg lag op 100 zeemijlen ten westen van het punt waar de Hans Hedtoft waarschijnlijk is ondergegaan. Een reddingboot van de Deense Groenlandvaarder zou door stroom en wind inderdaad die richting op zijn gedreven. Het spreekt vanzelf, dat men zich in Kopenhagen en in geheel Denemarken, waar diepe rouw heerst over deze scheepsramp, maar al te graag vast klampt aan de hoop die de geheim zinnige seinen hebben gewekt. De theorie klinkt aanvaardbaar genoeg. Maar uit niets blijkt dat de seinen inderdaad van een sloep van de Hans Hedtoft afkomstig zijn. In de eerste plaats zijn de seinen na de nacht van 1 op 2 februari niet meer gehoord. In de tweede plaats vragen de des kundigen zich af waarom deze seinen, waarnaar letterlijk iedereen heeft ge speurd zodra bekend was dat de Hans Hedtoft in nood verkeerde, niet eer der zijn uitgezonden. Wanneer de opvarenden in de boten waren gegaan, zou men dadelijk met seinen zijn begonnen. Vervolgens is er het feit dat de noodzen ders van de sloepen automatisch een noodsein uitzenden. Het enige dat men behoeft te doen is draaien aan de kruk van de generator om stroom op te wekken. De rest gebeurt vanzelf. AMATEUR? En ten slotte weet men van vorige ge legenheden dat het helaas maar al te goed mogelijk is dat een of andere amateur valse hoop wekt door zijn zen der te misbruiken. Niettemin weigert men te Kopenhagen, waar het schip thuisbehoorde, de hoop geheel op te geven. Het zoeken gaat door. Canadese en Amerikaanse vlieg tuigen blijven meehelpen en zelfs het kleine IJsland heeft vissersschepen ter beschikking gesteld voor het opspo ringswerk. In de nacht liggen de zoe kende schepen even buiten het pakijs te wachten tot de zon weer opgaat. Zij kampen nog steeds met veel zwaar ijs en met mist en motregen. Nu het weer echter beter belooft te worden hoopt men althans een paar drijvende wrak stukken te vinden waaruit iets kan worden geconcludeerd over het lot van de Hans Hedtoft. KOPENHAGEN Lyngby Radio bij Kopenhagen, de Deense evenknie van j Radio Scheveningen, heeft gisteravond op de internationale noodgolf seinen opge vangen. Uit peilingen bleek dat zü de richting van Groenland kwamen. Men vraagt zich at of deze seinen af komstig waren van mogelijke overleven den van de Deense Groenlandvaarder Hans Hedtoft. Van onze Haagse redactie I DEN HAAG het bombardement van Rotterdam in mei 1940 is niet te beschou- wen als een geoorloofde oorlogsdaad. Deze mening geeft minister Staf in ant woord op vragen van het Tweede-Kamer lid de heer Bakker over het gerucht makende artikel van luitenant-kolonel Bajetlo m de Militaire Spectator. In dit artikel stelde de auteur dat het bombarderen van Rotterdam niet als een terreurdaad van de Duitsers is te be schouwen. maar als een geoorloofde oorlogshandeling. De Militaire Spectator, aldus de minis- ter, is een vakblad dat de lezers zo objec- i tiel mogelijk moet informeren. Bespre- kingen van Duitse boeken, geschreven door voormalige Duitse officieren, zijn j voor vakstudie aanbevelenswaardig, ook al kan men zich met de inhoud van de besproken boeken niet verenigen. MOSKOU (Reuter) Partijfunc tionarissen in de Sowjetunie die als gevolg van Stalins cultus der per soonsverheerlijking beschuldigd wer den van ernstige politieke misdrijven, zijn in ere hersteld. Dit is maandag in Moskou meege deeld op het congres van de Russi sche communistische partij. De vervolging van deze mensen werd door het lid van het partijpresidium Swernik een grove inbreuk op de so- i cialistische rechtsgelijkheid genoemd. PARIJS De Renault ;fabrieken heb ben gisteren een nieuwe wagen op de markt gebracht, die als een aanval be doeld schijnt te zijn op Volkswagen. Het nieuwe produkt is een „micro-busje" en schijnt in vermogen en capaciteiten heel erg veel overeenkomst te tonen met het overbekende Volkswagen-busje. Het nieuwe wagentje van Renault heeft de beproefde CV-motor van de Dauphine en weegt slechts 900 kilo. De motor ligt voorin en het geheel heeft een voor wielaandrijving. GENÈVE (A.P. Vier gemaskerde overvallers hebben maandag op klaar lichte dag uit een bankgebouw in het centrum van Genève een zak met 1.400.000 Zwitserse francs (1.250.000 gulden) gestolen. De bandieten reden gistermorgen in een zwarte personenauto tot voor het gebouw van de Banque Nationale Eenzaam, ver van de andere blan ke leerlingen zit Lewis Cousins voor het eerst in de klas in Maury High School te Norfolk in de Amerikaanse staat Virginia. Het rechterlijk bevel was duidelijk geweest: einde van de rassenscheiding op de school, toelating van negerleerlingen. Het moet worden gezegd, dat de blanken zonder verdere onaangenaam heden de negers op school hebben ge duld. Het was gisteren de eerste dag in de historie van de school dat er negers werden toegelaten en met enige spanning had men afgewacht of er wel licht reacties op zouden volgen naar het voorbeeld van wat destijds ge beurde in Little Rock. Maar het school bestuur had zich neergelegd bij de uit spraak van de rechter en niemand bleek verder bereid te zijn, de strijd tegen de integratie op de scholen op nieuw aan te binden. Ook op andere scholen in de staat Virginia zijn gisteren negerleerlingen zonder moeilijkheden toegelaten. Het is waar dat zij nu nog apart zitten en dat zal nog wel enige tijd zo blijven. Tot men er langzaam aan gewend geraakt. Dan zal vanzelf gebeuren wat Eisen hower. gesteund door de uitspraken van het Oppe.ste Gerechtshof, zich ten doel heeft ~e-teld: alle Amerikanen, ongeacht ras, godsdienst of huidskleur, zullen hetzelfde onderwijs genieten. Suisse vlak achter een vrachtauto van de posterijen, waaruit kisten en zakken met geld het gebouw werden binnenge dragen. - Een van de overvallers sprong uit de auto en sloeg met zijn pistoolmitrailleur de employé van de bank die bij de vrachtauto op wacht stond tegen de i grond. Toen greep hij een zak geld uit de i postwagen en verdween met zijn tra wanten in de zwarte auto, die enige tijd later onbeheera in een straat werd te ruggevonden. Dit is de tweede roofoverval op een Zwitserse bank binnen enkele dagen. De Zwitserse politie is van oordeel, dal de twee overvallen niets met elkaar te maken hebben. De Brit Donald Hume, die enkele dagen geleden de overval in Zurich heeft gepleegd, is gearresteerd na een man te hebben gewond en een tweede te hebben doodgeschoten. De Franse politie en alle Franse grensposten zijn gistermorgen na de overval in Genève onmiddellijk gealar- 1 meerd. De Zwitserse politie vermoedt,! dat de i'overs in een andere auto zijn overgestapt en naar de Franse grens zijn gereden op een afstand van slechts enkele kilometers van Genève. j DJAKARTA (Reuter). Generaal .Mustopo, vice-voorzitter van het Na tionale front voor de bevr.jding van westelijk Nieuw-Guinea. heeft in Ma kassar verklaard dat de versterking 1 van de Nederlandse defensie in Nw- Guinea voor Indonesië niets t bete- kenen heeft. Wij kunnen een divisie Nederlandse troepen aan met één enkele eenheid, dacht hij. Hij noemde Makassar van strategisch belang voor ,,de bevrijding van westelijk Nieuw-Guinea". ROTTERDAM. De heer C. Verolme die met de door zijn werf gebouwde tanker Presidente Jusceiino (33.000 ton) lil Brazilië is aangekomen, is daar tege- i moetgevaren door een Braziliaans smal- u kreeg aan boord de telegrafi- 5 t»bevestiging van de goedkeuring, die ;de Braziliaanse regering heeft gehecht aan de bouw van een werf aan de baai van Jacuacanga. Daar worden thans grondboringen verricht om de definitieve i plaats voor de werf te bepalen. Eigen nieuwsdienst VLISSINGEN Een harde knal schrikte gistermiddag Vlissingen* op. Tal van ruiten sprongen en de politie werd overstroomd met klachten. Waarschijn lijk heeft een van de straaljagers, die op het moment van de knal overvlogen, de geluidsbarrière doorbroken. Aanvanke lijke geruchten, dat een mijn ontploft zou zijn, werden later namelijk weer legd. De politie stelt een onderzoek in. LONDEN (AP) De grondwet van de Britse kroonkolonie Malta wordt in getrokken. Het eiland komt onder recht streeks gezag van de Britse gouverneur. Aldus heeft het Lagerhuis in Londen gisteravond besloten. Malta zit al maanden lang zonder regering. De premier uit het laatste kabinet, de socialist Mintoff, heeft de eis gesteld het eiland onafhankelijkheid te verlenen. Om deze eis kracht bij te zetten heeft hij voor vandaag' een alge mene staking uitgeroepen. O Het K.N.M.I. in De Bilt berichtte gisteravond om 23.15 uur: Droog weer met enkele overdrij vende wolkenvel den en plaatselijk mist. Zwakke tot matige wind in hoofdzaak tussen Noord en Oost. Lichte vorst tot temperatuur om het vriespunt. I>HESJE: Nog even van de uit verkoop geprofiteerd. 4 EEBRUARI zon op 8.17, zon onder 17.32; maan op 6.15, maan onder 15.24. max. neer- temp. slag in gr. 7-19 u. 0.1 0 0 0 0 Helsinki wind C. in geh. bew. NW -2 Stockli. 1. bew. W 1 Oslo zw. bew. stil -3 Kopenh. half bew. WNW 2 Aberdeen 1. bew. stil 3 Londen regen NO 5 A'dam mist NNO 2 Brussel onbew. NO 1 Luxemb. onbew. NO 0 Parijs onbew. NNO 2 Bordeaux zw. bew. NO 3 Grenoble geh. bew. stil 2 Nice regen N 8 Berlijn zw. bew. N 1 Frankf. onbew. ONO 3 München geh. bew. O -2 Garm. P. zw. bew. NO -2 ZürjLch zw. bew. ONO Genève zw. bew. NNO 2 Locarno geh. bew. O 3 Wenen onbew. N 1 1

Zeeuwsch Dagblad | 1959 | | pagina 1