NOTA OVER COMMERCIËLE T.V. „Geen ernstige zorgen over moeilijkheden binnen N.T.S." Zeventig km op de Rij ksroets jbaan L J Mr.Höppener belooft Tweede Kamer: Pocketboek toch bij de kruidenier Kabinetscrisis door houding van Moskou Kans voor drie Minister Hofstra verstekelingen ADENAUER: „GEEN ANGST - WIJ STAAN ACHTER U" De Bilt: droog Zeeuwseh Dagblad I I I 1 Monteur bekent vijfde babymoord EN DIE IN CHINA DAN? Zwitserland adverteert op Duitse schermen Finse coalitieregering gevallen Vuurzee in hotel Anneke Beekman werd achttien jaar Mr. Höppener: niet m vink de ^rj^£e strijd met Grondwet Bondskanselier in West-Berlijn begon wedloop Oplossing kruispunt met problemen Bijdragen werkgevers in spaarfondsen belastingvrij Hoofdkantoor: Goes, L. Vorststraat 90, telefoon 01100-2438; bij geen gehoor: Hoofdredacteur 01100-2503; Chefred. 01100- 3991; Postbus 4, giro 116666. Bijkantoren: Middelburg, Korte Delft 50, tel. 01180-2009; Vlissingen, Rembrandtlaan 24 01184-3224; Terneuzen, Nieuw- straat 38, telefoon 01150-3189. Directeur: JACQ DE SMIT Hoofdredacteur: R. HAGOORT Zeeuwseh Dagblad PROTESTANTS-CHRISTELIJK DAGBLAD VOOR ZEELAND Abonnementsprijs 0,56 per week, f 7,per kwartaal Losse nummers 13 cent. Advertentietarieven op aanvrage. Rubriek Kabouteri 5 cent per woord met een minimum van 1. 14e jaarg. No. 4174 Vrijdag 5 december 1958 Eigen nieuwsdienst ROTTERDAM. De 36-jarige verwar mingsmonteur G. C. S. uit Rotterdam, die onlangs verdacht van moord op vier van zijn pasgeboren baby's werd gearresteerd, heeft toegegeven nog een vijfde kind van het leven te hebben beroofd. De nu bekende moord zou in 1950 zijn gepleegd. S. vertelde, dat hij het lijkje in de buurt van Rotterdam in het*water had gegooid. De officier van justitie in Rotterdam, mr. H. van Buuren, heeft de bekentenis bevestigd. Van onze parlementaire redacteur DEN HAAG Begin volgend jaar zal staatssecretaris mr. Höppener een nota over de reclame in de televisie bij de Tweede Kamer indienen. Over deze kwestie is nog overleg gaande met minister Zijlstra en daarna zal het kabinet er nog over moeten beslissen, maar de staatssecretaris gaf te kennen, dat deze beslissing binnen betrekkelijk korte tijd zal vallen. Van onze kir"1'edactie ROTTERDAM De kruideniers hebben de daad bij het woord gevoegd. ,,Op grond van historische rechten raakt de vestigingsbeschikking boekverkopers- bedrijf de kruideniers niet", zei de heer Renkema, voorzitter van de kruide- mersvakcentraie. En reeds heden wor den er in de Vana-winkels pocketboe ken verkocht. Er is een keuze uit twin tig titels, die zowel populaire rom- mans als non-fietion omvatten. De econmische controledienst zal nu on derzoeken of de pocketboekverkopende kruideniers het contract met de uitge ver voor de afkondiging van het ves tigingsbesiuit hadden gesloten of dat zij vergunning van de Soeiaal-econo- eerste zal naar alle waarschijnlijkheid het geval zijn, zodat de verkoop van deze twintig deeltjes ongehinderd kan dorgaan. In de boekhana'el en haar organisaties neemt de verwarring ecchter toe- Juist om de verkoop van pocketboeken door kruideniers te verhinderen, heb ben zij om een vestigmgs besluit ge vraagd. Daarbij werd weliswaar krui deniers verboden pocketboeken te ko pen, maar tevens werd de mogelijkheid geopend tot uitbreiding van het aantal boekwinkels. Men kan er dan ook zeker van zijn, dat het op de algemene buitengewone le denvergadering van de Nederlandse Boekverkopersbond, die volgende week woensdag te Utrecht wordt gehouden, warm zal toegaan. In die vergadering zal het bestuur ver slag uitbrengen van wat het sinds begin november heeft gedaan en uit eenzetten waarom het zich tot de staatssecretaris met een verzoek om een vestigingsbesiuit richtte. De leden zullen dan hun oordeel over dit bestuursbeleid uitspreken. Indien zij het afkeuren, kan dit betekenen dat het bestuur aan de staatssecretaris zal verzoeken niet over ;e gaan tot instel len van een vestigingsbesiuit. Daarmee zou de gewraakte beschikking ver vallen. Eigen nieuwsdienst DEVENTER. Prinses Irene heeft gistermorgen een bezoek gebracht aan het parate bataljon van het gar deregiment fuseliers, dat haar naam draagt. Daarbij werd haar, namens de voormalige Koninklijke Neder landse brigade Prinses Irene een modern servies aangeboden. De Prinses was aan de kazerne poort verwelkomd door de batal jons-commandant, luitenant-kolonel der fuseliers' W. P. Boerma en de kapitein der fuseliers J. G, Brouwer. Vol belangstelling sloeg de bezoek ster de fuseliers bij hun dagelijks doen en laten gade. In de veldkeu ken liet zij zich door messbediende G. J. Wirts uit Emmen soep presen teren, waarvan zij met smaak proef de. Een groot moment uit het leven van de dienstplichtig juselier J. R. Blaauw. Hij bood gistermorgen prinses Irene wier naam zijn regiment draagt een (verlaat) verjaarsgeschenk aan: eenmodern ontbijtservies. Majoor H. A. V. Snoek vertelde, toen de Prinses het servies kreeg, dat men het geschenk haar graag op haar verjaardag had gegeven. Toen was het koninklijk gezin echter met vakantie. De Prinses kreeg overigens nog meer geschenken. De messbedienden offreerden haar nog vier door hen zelf gebakken banketletters, be stemd voor de vier prinsessen. De nota zal zich dus niet slechts bezig houden met de vraag of er re clame in de televisieuitzendingen toe gelaten zal worden. Het kabinetsbe sluit, zo is duidelijk uit het antwoord van de staatssecretaris gebleken, be treft in het bijzonder de vorm waarin reclame-uitzendingen zullen worden gegoten. Dat betekent dat in de nota bekendgemaakt zal worden of de omroeporganisaties dan wel een afzonderlijke organisatie de uitzendingen ter hand zullen kunnen nemen. Het regeringsstandpunt schijnt zich enige tijd geleden enigszins te hebben gewijzigd. Mr. Höppener zei daarover dat de kwestie eerst in het bijzonder van de financiële kant is benaderd, met het oog op de financiën, die uit de reclame ten behoeve van de televisie ter beschik king zouden kunnen komen. Daarbij deed zich verder ook de vraag voor of de programma's met reclame ook cultureel op peil zouden blijven. Beslissing aanstaande Wat het handhaven van het culturele peil betreft, heeft .de Radioraad een on derzoek ingesteld naar buitenlandse re clame-uitzendingen en naar aanleiding daarvan nader gerapporteerd hoe het culturele peil zou zijn te handhaven. De laatste tijd is, zo zei de staatsse cretaris, aandrang uit het bedrijfsleven geoefend, zodat behalve de culturele aspecten ook de economische kant van het vraagstuk moest worden bekeken. Dat maakte contact met het departement van economische zaken noodzakelijk om té vernemen hoe men er daar over oor deelde. Een beslissing is nu binnen be trekkelijk korte tijd te verwachten. Het rapport van de Radioraad over de reclame in de televisie kan niet aan de Tweede Kamer wordjsn overgelegd, zo zei mr. Höppener. daar er verklaringen in opgenomen zijn die uitsluitend be stemd zijn voor de minister. Het zou dus een schending van Vertrouwen zijn ten opzichte van degenen die deze verkla ringen hebben afgelegd, als het rapport zou worden gepubliceerd. De staatssecre taris deed echter de toezegging dat in de televisienota gegevens uit hot rapport zullen worden opgenomen. Opgeblazen Eigen nieuwsdienst ZURICH. Grote industriële bedrijven in Zwitserland hebben contracten afgesloten met de Duitse commerciële televisie, om reclame* te maken via de Duitse tv-stations München en Stuttgart. In Zwitser land zelf is televisiereclame voor lopig niet toegestaan, en het Zwit serse bedrijfsleven poogt nu Noord- Zwitserland te bereiken via de Duitse t.v. De Duitse programma's zijn zeer in trek bij de Zwitserse kijkers. In Zürich bijvoorbeeld is gebleken, dat 68 procent van de kijkers Duitse programma's volgen. In mindering De bedrijven, die nu via Duits land gaan adverteren, zullen de onkosten in mindering brengen van het reclamebudget dat in eigen land wordt besteed. Dat betekent, dat aanzienlijke bedragen zullen gaan afvloeien naar Duitsland. Het bedrijfsleven is tot deze stap gekomen, omdat voor de komende tien jaar tv-reclame in Zwitserland is verboden. De dagbladuitgevers hebben zich namelijk sterk tegen tv-reclame verzet, omdat zij terug gang van het advertentieaanbod verwachtten. Men is toen tot een compromis gekomen, waarbij de televisie voor tien jaar zou afzien van reclame, en de uitgevers in die periode jaarlijks een som van twee miljoen francs zouden betalen aan de t-v, als een soort schadeloos stelling voor gederfde reclame inkomsten. Nieuw geschil Dit compromis, dat door de Zwit serse Bondsdag is geratificeerd, heeft echter een nieuw geschil voortgebracht. Het bedrijfsleven acht zich namelijk door de uit gevers gedwarsboomd in de be hoefte, ook de televisie als reclame medium te gebruiken. Het gevolg is, dat de bedrijven hun adverten tiecampagnes in 6é Zwitserse pers inkrimpen, en hun toevlucht zoeken bij de Duitse televisie. v Eigen nieuwsdienst ROTTERDAM De gevaren op de Rijksweg 13, de rijksroetsj- baan tussen Den Haag en Rotterdam, zullen verder worden beteu geld. Naar wij menen te weten staat thans vast dat zo spoedig mogelijk een maximumsnelheid van zeventig kilometer per uur zal worden ingesteld. De wettelijke grondslag voor deze maatregel schijnt gevonden te zijn in de wegenverkeerswet, die het de minister van verkeer en waterstaat mogelijk maakt dit bij algemene maatregel van bestuur te regelen. Een wetswijziging met het daaraan verbonden bezwaar van een lange procedure, zou niet nodig zijn. Van onze Haagse redactie DEN HAAG. De drie verstekelingen, die vorige maand met de Sibajak in Rotterdam aankwamen, zijn overge bracht van het hoofdbureau van poli tie te Rotterdam naar de villa Rozen hof nabij Zutfen. Dit duidt erop, dat de beslissing over hun toelating nog wel even op zich zal laten wachten. Anderzijds is de indruk ver sterkt, dat deze verstekelingen ernstiger worden genomen dan de blinde passa giers, die tot dusverre zijn terugge stuurd. Zij hebben op schepen van de K.PM. verantwoordelijke functies bekleed en aangenomen mag worden, dat zij niet naar Nederland zijn gekomen uit zucht naar avontuur. Een volgende overwe ging is, dat zij door hun banden met de K.P.M. in Indonesië mogelijk hun beroep niet meer zullen kunnen uit oefenen. De drie. verstekelingen, die de reis van Singapore naar Rotterdam volledig on opgemerkt maakten: zijn: de 25-jarige A. J. Wensen, voorheen stuurman op de Sambas, de 23-jarige C. F. Nikiju- luw, voorheen motordrijver op de Bakai en de 26-jarige L. Tanihatu, voorheen stuurman op de Mm jak. DURBAN (Reuter) In een omme zien van tijd stond een hotelgebouw in Durban, Zuid-Afrika in lichterlaaie na dat op de bovenste verdieping brand was uitgebroken. In allerhaast moesten de gasten een goed heenkomen zoeken. Twintig minuten nadat brandalarm was gemaakt stortte het dak reeds in. Het gebouw is zo goed als geheel uit gebrand. Een vrouw werd licht gewond door een vallende dakpan. Alleen Wat per soonlijke bezittingen van de gasten kon den worden gered. HELSINKI (AP) Als gevolg van de snel slechter wordende be trekkingen met de Sowjetunie en onder Russische economische druk, is gisteren de Finse coalitieregering- van premier Fagerholm gevallen. Het land bevindt zich in een moei lijke positie want het kan zich eco nomisch niet handhaven zonder de hulp van de Sowjetunie. De boerenpartij heeft de regering ten val gebracht door haar vijf minis ters uit het kabinet terug te trekken. Als reden werd opgegeven dat de be trekkingen met de Sowjetunie steeds slechter werden. Sinds de nu ten val gebrachte rege- Van onze Haagse redactie DEN HAAG Het aan de voogdij onttrokken en voortvluchtige meisje An neke Beekman is achttien jaar gewoi- TT.. den. Het Tweede-Kame-'id de heer Rool- leeftijd acht om zelfstc dig aanspraak te maken op het recht, gewaarborgd in net Europese verdrag tot bescherming van de rechten van ae mens en de fundamen tele vrijheden. De heer Roolvink vraagt of de minis ter maatregelen overweegt deze jonge vrouw te bevrijden van de vrees, die haar blijkbaar beheerst en noopt zich in den vreemde schuil te houden. Van onze parlementaire redacteur DEN HAAG De vestigingsbeschik king voor de boekhandel is niet in strijd mej de grondwettelijke vrijheid van drukpers, zo zei staatssecretaris mr. Höp pener gisteren in de Tweede Kamer. Enige beperking in de verspreiding is volgens hem wel toegestaan, mits deze niet de inhoud van de drukwerken be treft en ook niet algemeen is. Het ëaat hier alleen om de beperking van de zo genaamde bedrijfsmatige verkoop en dat is wettelijk toegestaan. De beschikking van minister Zijlstra, die na overleg met de staatssecretaris is uitgevaardigd, heeft tot doel de tegen woordige toestand in de boekverkoop te bevriezen. Ais de kruideniers zou wor den toegestaan door te gaan met de ver koop van pocketboeken, zou het onmo gelijk zijn om later de zaak weer terug te draaien indien dit noodzakelijk zou blijken. Auto's krijgen spatlappen Van onze Haagse redactie DEN HAAG. Spatlappen achter de achterwielen van auto's bevorderen de verkeersveiligheid. Het wegenverkeers- ring-Fagerholm op 29 augustus aan het bewind kwam hebben de Russen geweigerd zaken met Finland te doen. Handelsbesprekingen werden op de lange baan geschoven, een visserijver drag kwam niet tot stand en de uit voer naar de Sowjetunie werd vrijwel stopgezet omdat, naar de Russen voor gaven, de Finse handelsbalans een ver keerd beeld gaf. Tenslotte verliet de Russische ambassadeur de Finse hoofd stad zonder de gebruikelijke afscheids- audiëntie bij de president. Ernstige werkloosheid De oorzaak van deze onaangename Russische houding, die de toch al wan kele Finse economie een zware slat. heeft toegebracht, is het ongenoegen te Moskou over de samenstelling van de regering-Fagerholm. Bij de formatie van het kabinet heeft men zich name lijk niets gelegen laten liggen aan de communisten. Er heerst nu. als gevolg van het verbreken van de handelsbetrekkingen met Moskou, een ernstige werkloosheid in Finland. Er staan 75.000 werklozen ingeschreven: het aantal niet-geregis- treerde mensen zonder werk is ver moedelijk even groot. De leiders van de boerenpartij hopen dat de door het heengaan van hun mi nisters veroorzaakte kabinetscrisis de weg zal effenen voor de vorming van een regering die wat minder rechts ge oriënteerd zal zijn. Een dergelijke re gering, waarin ook de linkse vakbon. den vertegenwoordigd' zouden zijn, zou wellicht genade kunnen vinden in de ogen van Moskou, zodat de betrekkin gen met de Sowjetunie verbeterd zou den worden en de Finse economie zich zou kunnen herstellen. De sedert jaren in voorbereiding zijn de memorie van antwoord op het ont- werp-omroepwet zal in ieder geval nog in jaunari verschijnen, zo kondigde de staatssecretaris aan, maar hij voegde er aan toe: als er geen ongelukken gebeu ren. Aan de nieuwe wet hing hij enkele nog hangende kwesties op,, zoals de ver eenvoudiging van de inning van de luis terbijdrage, en de vrijstelling van deze retributie voor oorlogsslachtoffers en an dere dergelijke categorieën. De berichten over moeilijkheden in de Nederlandse televisiestichting zijn nogal sterk, meende de staatssecretaris, die zich daarover geen ernstige zorgen maakte. Allerlei pessimistische uitlatin gen over spanningen in het nu aan de gang zijnde groeiproces, zouden doen ver moeden, dat de samenwerking mislukt zou zijn, maar het is allemaal opgebla zen, aldus mr. Höppener. Die samenwer king is goed, men leeft er niet als hond met- elkaar. Prof. Beel heeft er als rege ringscommissaris al zijn aandacht aan geschonken en verder is men bezig aan de reorganisatie en de aanpassing aan het nieuwe televisiebesluit. Lange termijn De regering gaat zich, nu de belang stelling voor de televisie zich snel ont wikkelt. beraden over een beleid op lan gere termijn met uitbreiding van de zendtijd, bouw van nieuwe studio's enz. De kwestie van de terugbetaling van de aan de omroeporganisaties verstrekte rijksvoorschotten zal dan ook kunnen worden bezien. De begroting van onderwijs, kunsten en wetenschappen is gisternamiddag zon der hoofdelijke stemming door de Twee de Kamer goedgekeurd. DEN HAAG. De wetsontwerpen voor verlenging van de tijdelijke ver hoging van enkele belastingen, worden nu met opmerkelijke voortvarendheid aangepakt. Nog geen 24 uur nadat het voorlopig verslag over deze ontwerpen werd ge publiceerd, is minister Hofstra gekomen met zijn antwoord. In de Tweede Kamer is inmiddels gistermiddag besloten de ontwerpen maandagavond a.s. al in be handeling te nemen. In zijn antwoord wijst de minister het voorstel van enige Kamerleden om de behandeling uit te stellen in verband met het komende S.E.R.-advies en de algemene belastingherziening, gedeci deerd van de hand. Hij is van mening dat een beslissing niet kan worden ver schoven, gezien het bijzondere karakter van de wet, door het opnemen van ter mijnen daarin. In antwoord op een vraag uit het voorlopig verslag, zegt de minister dat het uitgavenniveau van het rijk niet alleen voor 1959, maar ook voor 1960 een verlenging van de tijdelijke be lastingverhogingen onvermijdelijk maakt. DEN HAAG. Binnenkort zal een beslissing worden genomen over het ver keersplein Oudenrijn ten zuiden van Utrecht. Het kruispunt, dat op hoogtij dagen het verkeer niet kan verwerken, zodat er kilometers lange files ontstaan, zal zodanig worden gewijzigd, dat de beide hoofdverkeersstromén west—oost en noord—zuid kruisingvrij kunnen door rijden. Welk systeem van overgangen van de ene op de andere rijbaan wordt toege past, is nog niet beslist. De minister, die hierover de Kamer enige mededelingen doet, besluit met te zeggen, dat het tijdstip waarop met het werk wordt begonnen, nog niet kan worden medegedeeld. Vele kleintjes maken een honderdje Eigen nieuwsdienst LEIDEN. In de Sleutelstad, waar de feestvreugde hoog oplaait wegens een lichtweek, is in de drukte een lan ge donkere man gesignaleerd, die vier sigarenwinkeliers met opgelapte bank jes van honderd betaalde. De klant, die er uitzag als een Algerijn slenterde de winkel binnen en plaatste zijn bestel ling, waarop hij een honderdje over dc toonbank schoof dat er even slordig uit zag als hijzelf. Een van de bankbiljet ten kwam bij het bijkantoor van de Ne derlandse bank terecht, waar men zc langzamerhand de foefjes op het ter rein der geldvervalsing kent. Onder het plakband, waarmee het biljet was „ge repareerd", zat een trapeziumvormig gat. De drie andere honderdjes wer den eveneens opgespoord en vertoon den dezelfde verminking. De politie maakt hieruit op. dat de Algerijn" uit stukjes bankbiljet nieuwe exemplaren in elkaar plakt en zoekt nu naarstig naar hem. BERLIJN (Reuter, U.P.I.) Ik meende verplicht te zijn hier naar toe te komen om u te tonen dat de West- duitse regering en de bevolking vast besloten achter u staan. Deze woorden sprak bondskanselier Adenauer toen hij gisteren per vliegtuig in West- Berlijn aankwam. Wij zullen er samen met onze weste lijke bondgenoten in slagen, zo sprak hij, om de toestand de baas te worden. De veiligheid van West-Berlijn wordt door de recente Russische zetten be dreigd. Maar, vervolgde de bondskan selier, wij zullen ons niet bang laten maken. vlogen hebben. Sonnenberg ligt vlak bij de grens met het Westduitse Beieren. Tijdens een debat over de buitenlandse politiek, vooral met betrekking tot Europa, heeft minister Selwyn Lloyd donderdag in het Lagerhuis de Russische voorstellen inzake Berlijn nog eens on aanvaardbaar genoemd. De Russen wil len van West-Berlijn een vrije stad maken. Er is echter niet de geringste kans dat de stad inderdaad vrij zou blijven, zei de Britse minister van bui tenlandse zaken. De enig mogelijke oplossing achtte Selwyn Lloyd van Berlijn de hoofdstad te maken van een vrij en verenigd Duitsland Het KNMI in De Bilt berichtte gisteravond om 23.15 uur: Verspreide opkla- ringen en overwe gend droog weer. Zwakke tot matige, aan de Waddenkust tijdelijk krachtige wind uit westelijke richtingen. Ongeveer dezelfde temperatu ren. MIES JE: Nog gauw wat lek kers maken voor vanavond. STEMMEN Zondag worden in het westelijk stads deel verkiezingen voor de gemeenteraad gehouden. Zowel de communisten als de Westduitsers beschouwen deze verkie zingen als een soort volksstemming over de Russische voorstellen met betrekking tot Berlijn Adenauer zal in West-Berlijn enkele verkiezingsbijeenkomsten toespre ken van de Christendemocratische Unie. I Verscheidene communistische agitato ren zijn gisteren in West-Berlijn gearres teerd toen zij aanstootgevende propa ganda voerden voor hun partij. Er waren mensen bij afkomstig uit Oost-Berlijn. Zij scheurden o.a. anti-communistische affiches van muren af. Volgens het Oostduitse ministerie van binnenlandse zaken hebben verscheidene vliegtuigen van de Navo-landen donder dag op grove wijze inbreuk gemaakt op de souvereiniteit van Oost-Duitsland. Zij zouden zonder verlof in de omgeving van Sonnenberg boven Oostduits gebied ge- DEN HAAG. Een 35 leden van de staf van de Amerikaanse ambassade reglement zal daarom binnenkort zoda- - in Den Haag zullen op aanwijzing van hun regering Nederlands gaan leren, nig worden gewijzigd, dat afscherming' Zij zullen elke morgen voor hun dagtaak begint les krijgen, van de achterwielen van auto's verplicht Zij hebben dat te danken aan hun opperste chef. minister Dulles, die wordt gesteld. Dit blijkt uit de memorie vindt dat Amerikaanse diplomaten de taal moeten kunnen spreken van liet van antwoord van de minister voor ver- land weer zij zijn geplaatst. Diplomatiek personeel uitzenden, dat geen andere keer en waterstaat op vragen van de taal kan spreken, lezen of schrijven, vond Dulles, u te vergeltuken met het Tweede Kamer opstellen van een kreupele in een voetbalploeg. DEN BOSCH. (A.N.P.i. Nog dil parlementaire jaar zal bij de Tweode Kamer een wetsontwerp worden inge diend dat ten doel heeft de bijdragen van de werkgevers in de spaarfondsen van de werknemers vrij te stellen van sociale en fiscale lasten. Staatssecretaris drs. W. Schmelzer deelde dit mee toen hij in Den Bosch de honderdste woning gebouwd onder de regeling ..Verwerving eigen woning" van de Provinciale Noordbrabantse Elektrieiteits Maatschappij, aan de be woner overdroeg. Om in het bezit van een dergelijk huis te komen moet de gegadigde zelf over 3000 gulden beschikken. De P.N.E.M. schenkt hem ten hoogste 3000 gulden daarbij en verleent tevens een hypo theek tot een bedrag, van zestig procent van de nettostichting'skosten, tegen een rente van twee procent. Het bezit van een huis volgens deze regeling bindt het personeel voor vijf jaar aan het bedrijf en voor tien jaar aan de woning. thans de grote krant van Zeeland Tot 1 januari a.s. kunt U het Zeeuwseh Dagblad 's morgens vroeg thuis bezorgd krijgen tegen de lage prijs van slechts f 1,12 door middel van onderstaande bon. Ik ben nog geen abonnee en wens het Zeeuwseh Dagblad Postbus 4 - Goes tot 1 januari 1959 te ontvangen voor f 1.12; en verder per week voor 56 et.; per maand voor f 2.43 of per kwartaal voor f 7.—. (Doorhalen wat niet ver langd wordt). Straat i Plaats i I

Zeeuwsch Dagblad | 1958 | | pagina 1