Ik verkoop Hollandse jassen o DE NATUUR dan is dat in New York een stunt UIT DE KERKEN! Petsie Pelle Ping BonSana Slachtoffer overleden SIERLIJK en elegant als een heel jong meisje, lachte ze met haar rode smalle lippen tegen de jon ge man en strekte haar bleke, kin derlijke hand naar hem uit. Terecht noemde men haar Poppea, Baby, Jildi, ze bracht werkelijk iemand in de war en Jozef wist niet meer wat hij zeggen wou. Ze zeide: „Ik ben geheel tot uw dienst, mijne heren", en daar de acteur ging zitten, deed Jozef dat ook maar en toen zwege.it allen een ogenblik. Het haar van de keizerin was wer kelijk geel als barnsteen, zoals het in de verzen van de keizer stond, maar haar wenkbrauwen en de wimpers om haar groene ogen wa ren donker. Jozef dacht heel snel: ze is toch heel anders dan op de meeste afbeeldingen, en ei genlijk nog een kind, maar een kind dat iemand zonder verdere vorm van proces kan laten te rechtstellen. Hoe moet men met zo'n kind praten? Wat moet men tegen zo'n kind zeggen? Bovendien moet ze nog vervloekt intelligent zijn ook. Meubels opknappen?... Prachtbijts Ceta-Bever KAPPIE en de zeeplantage p-w- russel's fM9l!riTI1!lll VAN DE OUDE NAAR DE NIEUWE WERELD - BINNEN EEN ETMAAL ALS U KUNT ZEGGEN: in en om uw huis Nederlandse kerk diensten in Hamburg j 00M j BAZURKA 1 en JAMPIE en de I alchemie Ds. Geleynse naar zendingsveld Cassatieberoep in zaak notaris V. Wielrijder gedood DAC-PUZZLE 8 1 m Hf jfffj Éi SÜ n §1 1 Dinsdag 11 november 1958 ZEEUWSCH DAGBLAD Pag. 2 H. SCHÖNBECK Nederland schiet juist f 5gf {*SAKS-34fB; IMPORTED COATS FLOWN IN BT KLMt THE SAME SUPERB IMPORTS WE'VE BRAGGED ABOUT At 7M8 TO 135.90 4. Zo wordt er geadverteerd in de Neiv Yorkse kranten over de hoogte van een hele pagina wanneer er weer een zending Nederlandse damesjassen op de vlieghaven Idlewild is aangekomen. En dezelfde dag nog is de uitwerking van de advertentie aan de toonbanken van de verkoophuizen te merken. De toverhazelaar Is een rijk bloeiende heester die vooral opvalt omdat hij dit midden in de winter doet. De spinnekop- achtige gele bloemen zitten als het wa re tegen de takken aangekleefd en ze zullen het best tot hun recht komen in- dien hij tegen een donker groene ach- tergrond gepoot wordt. Open bloemen j zullen in de winter wel bevriezen, doch de gesloten bloemknopjes hebben er geen last van en die komen na de vorstpe- riode nog wel open. Nu kan men de struik bestellen en die moet dan direct na ontvangst ook gepoot worden. Chauffeur reed door I AMSTERDAM (ANP) De 75-jarige1, mevrouw P. Waltmans. die vorige week maandag op de Herengracht werd aan gereden door een auto. is in het Onze I Lieve Vrouwengasthuis overleden. De bestuurder van de auto. een dertigjari ge boekhouder, reed na de aanrijding met gedoofde lichten door. Een voorbij ganger dwong hem te stoppen door zijn fiets voor de auto te gooien. De man was niet in het bezit van een rijbewijs en had de auto van zijn broer geleend. C. H.-gemeentebestuurders vergaderen te Goes GOES Op zaterdag 15 november a.s.1 zal 's middags om 2 uur in ..De Prins van Oranje" te Goes de algemene leden-1 vergadering worden gehouden van de I kring Zeeland van de Vereniging van C.H.-leden van Gemeentebesturen. Allereerst komen de huishoudelijke zaken aan de orde. Bij de bestuursver kiezing moet worden voorzien in de va cature ontstaan door het bedanken van de heer C. W. Cysouw te Groede en in de vacature ontstaan door het verlijden van burgemeester Mr. W. C. ten Kate te Goes. 1 Verder zal in deze vergadering Ir. M. A. Geuze te Poortvliet, lid van de Eerste Kamer der Staten Generaal voor de C.| H. U. spreken over het onderwerp „Ne derland in de wereldbranding". SCHIPHOL De „Generaal C. J. Snijders" een van de vrachtvliegtuigen van de K.L.M. staat op het glimmend natte beton van Schiphol. Van uit de hoogte gezien is het net een glinsterende bijenkorf, waar alle mogelijke figuurtjes bedrijvig in en uit klauteren. De zon slaat kleine scherfjes uit de vleugels en hier en daar is het asphalt om het toestel heen op gedroogd en laat tussen het zwart lichtgrijze plekken ach ter. Vreemdsoortige karretjes rijden naar het vliegtuig toe, worden er opgetild en verdwij nen in de buik van de „Hollan der", die over heel de wereld „Vliegende" wordt genoemd. Het is eigenlijk wel een fascine rend gezicht, dit geheel. Zo op een afstand. Dichtbij is het allemaal heel anders. Het vliegtuig blijkt een DC-6-A, een kanjer van een lucht-vrachtauto; de „figuurtjes" zijn potige mannen met brede schouders en een massa ver stand van beladen en stouwen en de vreemde karretjes zijn helemaal niet vreemd. Het zijn rekken die volhangen met zacht aanvoelende balen en die via vorkheftrucks in het toestel worden getild om daar op de juiste manier te worden vastgesjord voor de overtocht. Zojuist uit Nederland... En dhar ben ik a'an meteen bij het onderwerp, waarover ik u graag wil vertellen. Eén vraag hoef ik maar te stellen aan de mannen, die zo druk bij die ..Generaal C. J. Snijders" bezig zijn: Wat zit er in die balen? „Jassen", zeggen ze. En even later, als aanvul ling: „Jassen voor Amerika". Juist, Nederlandse jassen voor de Verenigde Staten. Gebeurt dat dan? Ja. Hebben ze daar dan zelf geen jas sen, in dat onmetelijke land? Jawel. Maar ze willen toch mantels uit dat kleine -landje van ons? En graag! Ik wist het ook niet, een paar weken geleden, maar nu ben ik helemaal op de hoogte, mag ik zeggen. Door die kennis. Die vertelde me dit: „Ik ben dus in New York voor die bespreking, loop daar op Fifth Avenue en in de 34-ste Straat van die enor me straten, weet je wel en daar zie ik ineens in een étalage jassen staan, met bordjes erbij: „Zojuist uit Neder land per K.L.M. gearriveerd". Niet één étalage, neen, vier. vijf naast elkaar. Bij Saks was dat onder andere. En nu moet je weten, dat Saks zo'n gebouw tje is als zeven Centraal-stations in Rotterdam op elkaar. En een gewel dige belangstelling voor die jassen van ons. Niet te geloven". Waarom en hoe Had er enig idee van dat een ver wende mevrouw in New York rustig een jas van 300 dollar om haar schou ders laat glijden, die „mad'e in Holland" is en dat het winkelmeisje hetzelfde doet. in een wat mindere prijs van bij voorbeeld 59 dollar? Tk wilde weten waarom, en hoe, en hoeveel, en waar? En bij de ..Neder landse Fashions Week" in Amsterdam kreeg ik een lijstje van Nederlandse firma's, die jassen naar Amerika stu ren. Voor meer dan anderhalf miljoen in de twaalf maanden. Met de ogen ö'icht, zou ik willen zeg gen. prikte ik: Schönbeck. Plaza. Am sterdam stond er. Daar ben ik toen dus heen geweest. Onze „made" doet het Sinds 1910 zit de heer H. Schönbeck in de textiel. Dat wil zeggen: hij wan delt er ook wel eens doorheen, maar ik wil er alleen maar mee vertellen, dat hij u er alles van kan vertellen. In 1930, toen ik het woord ..textiel'" nog nimmer op papier hatf gezet, was I hij al inkoper van de Bijenkorf in Rot- j terdam. Nu is hij directeur van die eerder genoemde firma Plaza, „perfec- j tion in coats and costumes". In Am- sterdam dus. Waarom kopen ze in Amerika I Nederlandse jassen, meneer Schön-1 beek?", vraag ik. „Het antwoord kan kort zyn", zegt hij, terwijl er in de showroom waar wij zitten net een mannequin passeert en de camera van de fotograaf ineens een tik laat horen. „Wij in Nederland brengen een betere „made" in de jassen dan Amerika. Dat betekent, dat de kwaliteit van onze jassen drie tot vier klassen hoger ligt dan ginds. De over gang van de warmte naar de kou gaat in Amerika snel en de damesmantel speelt ^r 's winters een grote rol. Wij-1 hier blijken juist te schieten: men is in New York bijvoorbeeld gebrand op de afwerking van onze mantels: de manier waarop de knopen zijn vast gezet, de naden gestikt, het model ge sneden. Men zoekt onze „made" dus en het publiek wil kwaliteit". Kwaliteit gevraagd En zo'n Nederlandse jas, zo'n Nederlandse damesmantel, die geëx- j porteerd' wordt, per K.L.M. over de Atlantische Oceaan naar New York j vliegt, daar moet worden uitgeklaard, i vervoerd en misschien nog veel meer wordt diezelfde mantel nu niet veel te duur in de New Yorkse winkel?, wil ik weten. Nu is punt één natuurlijk, dat de o'ollar nog altijd om het slordig te j zeggen bijna vier keer een gulden betekent. Bovendien liggen de arbeids-1 lonen in Amerika aan de hogere kant. Alleen al die twee dingen en er zijn er meer wegen dik op tegen de veertig procent, die elke jas op zijn eigen prijskaartje erbij moet rekenen vanwege de vervoerkosten en de in-1 voerrechten. i In dit geval zijn handen Jopie LINKS: Zo begint hel allemaal: onder de handen van een Nederlands me Volkers, ergens op een textielatelier in Amsterdam. Een jas, „made in Hollandbegint vorm te krijgen. MIDDENDe eindprodukten zien onderweg niet veel. In grote sloffen hoezen gaan ze met tien of twintig samen aan het rek naar Schiphol. Een vorkheftruck tilt ze uit de vrachtauto en de hele lading gaat „Hup!" het vrachtvliegtuig van de K.L.M. in. RECHTS: En daarin die metalen buik van die luchtbusdaar staan de mannen die weten hoe er beladen moet worden en die de rekken met jassen muurvast op hun plaatsen vastsjorren. Alles is klaar voor de reis van ruim zesduizend kilometer door de lucht. „Echt, die 40 procent spelen geen rol", zegt de heer Schönbeck, „en als je in Amerika goede stoffen brengt is het er ook goed zakendoen. Er zijn hopen Nederlandse wintermantels, die in de New Yorkse winkels voor 120 en 200 dollar of meer worden verkocht. De Amerikaanse heeft dat bedrag er dus voor over, dat is bewezen. En het is verbazend: onze man in New York wil steeds het betere dus duurdere goed hebben en telkens laat hij ons weten: De prijzen zijn natuurlijk be langrijk maar d'e grote hang hier is nog altijd: kwaliteit. Dat is dus waar we rekening mee te houden hebben en dat doen we". De heer Schönbeck wandelt even naar een andere kamer en ik blader in een groot vakblad uit de textiel - wereld, ó'at ik op een tafeltje zie lig gen. «Ergens op een pagina vind ik een mededeling, die ik voor u over schrijf: ..Met een zekere blik heeft de heer Schönbeck de mode in Amerika in zich opgenomen en in zijn kollectie verwerkt". Nog even een typische opmerking uit een Amerikaanse brief: „Als me vrouw hier een jas heeft gekocht voor zo'n honderdvijftig dollar en ze ziet de volgende week de serveerster van de koffiebar er ook mee wandelen dan zegt ze: Zie je wel, ik deed de juiste keus". Ik dacht wel, dat het bij ons een beetje andersom was. Binnen een etmaal Terug naar Schiphol. De „Generaal C. J. Snijders" zit vol. Een scheeps schroef is zojuist in het vliegtuig ge takeld. de rekken met jassen zijn op hun plaatsen gekomen en alle papieren ge- en ondertekend. Ik kijk nog eens in de ingewanden van die luchtbus. Daar staan ze: een zeshonderd jassen zijn het deze reis. Met tien, twintig of vijf en twintig bij elkaar in stoffen hoezen, een beetje geel-oranje van kleur. Er staat „K.L.M." in zwart op gestempeld en er hangen papiertjes met adressen aan. Nog een uur of twintig en de scheeps schroef zal gelost zyn in Montreal in Canada en de jassen worden weer, aan dat rek hangend, uit het vliegtuig ge tild: op Idlewild, een van de drie vlieg- havens van New York en het grootste! vliegveld van de wereld. Zo even zeggen... Nederlandse jassen voor Amerikaanse j vrouwen. Ook de jas, waar de négen- tienjarige Jopie Volkers inAmsterdam aan heeft gewerkt. Wie Jopie is? Zomaar een Neder lands meisje op een Nederlands tex tielatelier. Zoals er honderden en honderden meisjes in dit land op derge- j lijke ateliers werken. Op een of andere manier toch well een gebeurtenis, om zo even over te zeggen: We doen het tooh maar, of niet soms? Iedereen denkt, dat „ze" daar alles hebben en beter kunnen, in die i acht en veertig landen die samen dej Verenigde Staten van Amerika zijn en nu blijkt ineens, dat ze daar bij d zenden Nederlandse damesmantels ko pen. Erheen En hoe doen ze dat dan? En wat zeg gen die Amerikaanse importeurs aan de overkant van de Oceaan over onze produkten? En wat zou een Ameri kaanse vrouw in een New Yorkse win kel voor antwoord geven, als ik haar vroeg: „Mevrouw, waarom komt u nu juist deze Nederlandse jas hier kopen?". Dat wilde ik weten. „Dan moet je er naar toe gaan", zei m'n hoofdredacteur. .Hetgeen ik deed. En daarom morgen meer over dit op vallende werk van de Nederlandse confectie-industrie. Werk, dat ik persoonlijk een stunt vind. ,'s-GRAVENHAGE. Onze landge noot, ds. M. Boertien, christelijk-gere- formeerd predikant en pastor van de Je- rusalem-kirche te Hamburg, is vier jaar geleden begonnen met af en toe een Ne derlandse kerkdienst te beleggen. Daar na heeft hij een interkerkelijk comité in het leven geroepen, dat elke eerste zon dag van de maand een Nederlandse dienst houdt in het gebouw van de Evan gelisch-Reform ierte Gemeinde te Ham,- burg. Deze gemeente werkt samen met' de Nederlandse gemeente te Berjijn. Thansié in samenwerking met de ge meente te Berlijn in een Nederlandse kerkdienst in de afgelopen week de heer P. C. Pettinga, hervormd vicaris,, door mej. da. A. E. Ruys van Berlijn te Ham burg bevestigd. Hij staat voorlopig in dienst van de Berlijnse gemeente. Het is de bedoeling dat er op de duur een zelfstandige Nederlandse gemeente zal -ontstaan, die met de gemeenten te Berlijn en te Dusseldorf nauw zal sa menwerken. iyilllllllllllllllllllllHIIII GEREF. KERKEN Beroepen te Voll'enho ven-S t. Jans- klooster: C. W. d'e Ruiter, te Visvliet (Gr.), te Winschoten (vac. R. J. de Jong)J. van Dalen, te Nieuw Loos- •drechit, te Nieuwelan-de: G. de Vries, kand. te Almkerk (N. Bn\), te Bonne j A. Wiersinga, te 'is-Gravenlaind, te Bo- zum: W. F. Bolt, kaind, te Groningen, te Oldemarkt; J. N iemantsver driet. kand. te Barendrecht, te Vel'thausen (Duitsland), als mdis-s. pred, voor Soeim- ba H. Ba ar link, te Nordhorn Duits- land), die dit beroep ook aannam. CHR. GEREF. KERKEN Bedankt voor Edmonton en Red Deer (Alberta, Canada, Free Reformed Church) C. v. d. Weele. te Leiden. 's-GRAVENHAGE. Ds. M. Geleijn- se, missionair predikant van de christe lijke gereformeerde kerken op Celebes. heeft weer een visum verkregen en zal 21 novembep weer naar Makassar ver trekken: Ds. Geleijnse is de enige mis sionaire' predikant, die de chr. geref. kerke* thans nog hebben. Hij is reeds 65 jaar en' arbeidt stedert 1930 in dienst van de zending onder de Toradja's op Celebes. Hij is als predikant aan de kerk van Hoogeveen als zendende kerk ver bonden en 14 nov. zal de gemeente van Hoogeveen afscheid van hem nemen. 25 De keizerin keek hem heel vrij en ongegeneerd aan en slechts met moeite en transpirerend kon hij een deemoedige en geïnteres seerde trek in zijn gezicht houden. Heel langzaam, bijna onmerk baar nam haar gezicht nu een an dere uitdrukking aan en plotseling zag ze er ook niet meer zo kin derlijk uit, maar heel spottend en zakelijk. ,,U komt zo juist uit Ju- dea?", vroeg ze Jozef. Ze sprak Grieks. Haar stem was breekbaar als glas, maar dieper dan hij ge dacht had. „Vertelt u me eens", vroeg ze, „hoe men in Jeruzalem over Armenië denkt?" Deze vraag kwam inderdaad heel onverwachts, want zelfs wan neer het zwaartepunt van de poli tiek der Romeinen te.n opzichte van het oosten in de beslissing over Armenië school, had Jozef Judea toch in ieder geval voor veel te belangrijk gehouden om het met zo'n barbaars land als Ar menië te vergelijken. Eigenlijk dacht men in Jeruza lem of beter gezegd dacht hij zelf i.n Jeruzalem niet over Armenië. Hij wist niet, hoe die vraag te be antwoorden. „De Joden hebben in Armenië niet te klagen", zei hij na een kleinè pauze een beetje on handig.- „Werkelijk niet?", zei de keizerin en glimlachte ironisch en geamuseerd. Ze vroeg verder op dezelfde manier en had een stie kem plezier in de jonge man, die blijkbaar geen notie had van het geen er met zijn land gebeurde. „Dank u", zei ze ten slotte, toen Jozef met veel omhaal en moeite iets over de strategische toestan den aan de Parthische grens had verteld. „Nu ben ik tenminste be ter op de hoogte", zei ze. Ze lach te tegen Demetrius Liban. Wat had hij daar voor een rare snui ter uit het oosten meegesleept. ,,Ik geloof bijna", zei ze verwon derd en prijzend tegen de acteur, „dat hij inderdaad uit pure goed hartigheid zijn drie onschuldigen komt verdedigen." Welwillend en minzaam zei ze weer tegen Jozef: „Vertelt u me eens iets over uw bescherjnelingen." Ze zat gemakkelijk in haar stoel. Haar hals was mat, en haar benen en armen schemerden door de dunne zijde van haar kostuum. Jozef haalde zijn memorandum te voorschijn. Toen hij Grieks be gon te lezen zei ze dadelijk: „wat mankeert u? Waarom Grieks? Waarom spreekt u geen Ara mees?" „Maar verstaat u dan alles?", vroeg Jozef nogal onhandig. „Wie zegt u, dat ik alles ver staan wil?", antwoordde de keize rin. Jozef haalde de schouders op, eerder hoogmoedig dan beledigd; toen begon hij in het Aramees, waarin hij zijn toespraak trou wens oorspronkelijk ook had .op gesteld, maar de citaten uit de hei lige Schrift zei hij rustig in het Hebreeuws. Hij kon zich echter niet concentreren, merkte dat hij niet goed sprak, en moest steeds de keizerin aankijken. Eerst nogal dom, dan belangstellend en op het laatst zelfs vrij brutaal. Hij wist niet of ze naar hem luisterde en evenmin of ze alles begreep. Toen hij klaar was, vroeg ze dadelijk, nadat hij zijn laatste zin gelezen had: „Kent u Cleo, de vrouw van mijn gouverneur in Judea?" Wordt vervolgd VLISSINGEN. De procureur-gene raal bij het Haagse gerechtshof heeft bij de Hoge Raad cassatie aangetekend te gen, het arrest van het tof in de zaak notaris V, te Vlissingen. De notaris werd onlangs wegens vals heid ïh' geschrifte veroordeeld tot eeh boete van vijfduizend gulden en vrij gesproken van de hem te last gelegde verduistering. De procureur-generaal is alleen tegen de vrijspraak in de ver- t duistering in verzet gekomen. WINTERSWIJK (ANP) De 32-jari- ge W. Samberg uit Winterswijk is gis teren op de Groenloseweg met zijn fiets door een personenauto gegrepen en te gen het wegdek geslingerd. Hij was op slag dood Bij Bodewes' scheepswerven n.v. te Martenshoek is hef ongeveer 100 dwt metende motorkustvaartuig Pinta te water gelaten. Het wordt gebouwd voor rekening van Dammers en Van der Heides scheepsvaart- en handelsbedrijf n.v. te Rotterdam. Advertentie dui-j No. 25 Omschrijving Horizontaal: 1. bediende; 5. noot; 7. on meetbaar getal; 8. getroffen; 10. Egypt, zonnegod; 12. woede, gramschap; 13. voer- 1 tuig; 15. berggeel; 17. voegwoord; 18. rond- hout; 19. heJen: 22. stremsel; 23. vreemde i munt; 25. let wel; 26. tronen; 29. koude lekkernij; 30. nalopen. Verticaal: I. goud-gehalte; 2. ambtshalve (afk.); 3. met spoed; 4. vorstenzetel; 5. ge zond maken; 6. pers. vnw.; 9. woonboot; 11. uitroep; 14. gebak; 16. Joods gods dienstleraar 17. loofboom; 20. overtrek; 21. j ontkenning; 24. verdwenen; 26. soort stof; 27. bergplaats 28. voorzetsel. en Aha, daar trilt zijn neus al. Ik wil Aaaah, heerlijk, een koningsvoed- Weibekome het jullie, beste vrien- wel eens proberen of-ie wakker wordt sel, is dat allemaal voor mij? Daar kan den. Ik ga een poosje slapen, dat vind als ik hem deze schaal met griesmeel- ik wel emmers vol van eten! ik fijn na het eten. pap onder z'n neus-houd Z 3 4 r 6 9 w /2 O /6 '7 /<p 10 y 2C 2/ 22. 23 2J, WS/y flsyyy 25" 16 2V 2 8 3C Illllllllllllllllllltlliillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllliiillflllllllllllllllliuillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll^ Oplossing van de vorige puzzel Horizontaal: I. pipa; 4. olijk; 7, ons; 8 pion; 9. dito; 11. karamel 14. lid; 15. bede ien; 19. eren; 20. Lido; 21. rijk; 22. larf; 23 keus, Verticaal: 1. papa; 2. pook; 3. annalen 5. luim; 6. knol; 9. dadelijk; 10. tel; 12 ril; 13. her; 15. beul: 16. deur; 17. Nike 18. hoes. Al draagt de aap een gouden ring, het u en blijft een lelijk ding. Advertentie 22. Wat professor Bladergroen alle-i maal over zijn plantenplannen vertelde.1 klonk weinig geruststellend. De Maat: stond het schreien dan ook nader Jan het lachen. Kappie plukte zenuwachtig aan zijn sn r. ..Jong, jong", dacht hij. „Ik geloof dat ik hier ja iemand in mijn vaarwa ter he'o met een lek gedachtenkistje! Maar dat neemt niet weg, dat zijn plannen heel erg gevaarlijk zijn. Stel je voor, dat straks al dat groen de wal op komt gemarcheerdSakkers nog ati toe ik zie het al: hele steden over woekerd, de zeeën onbevaarbaar dat moet voorkomen worden! Maar hoe..?" Op dat moment hernam de geleerde het woord. „Natuurlijk is het nog niet zover. De ze planten moeten eerst opgroeien tot grote, sterke gewassen, en dat duurt nog wel een tijdje. Maar met behulp van mijn speciale kunstmest hoop ik het toch binnen een maand zover te krijgen. Dan Hier hield hij even op en keek de aan-1 wezigen plechtig aan. „Dan is de dag van de Grote Om wenteling daar. Dan breekt er een nieuw j tijdperk aan. dat van de vreedzame heerschappij der planten!" Een luid geritsel volgde' op zijn woor-1 den en Kappie. de Maat en Okki zagen tot hun ontsteltenis, dat alle plantjes waarderend stonden te applaudiseren! En dat was hen te veel. Daar 00 wordt hij sterk van! Kinderen kunnen soms bleek en nerveus zijn, vooral als ze op school gaan. Dan hebben ze meer dan ooit iets versterkends nodig. Geef hun daarom BonSana opgelost in melk* Het is een heerlijke, krachtige drank, vitaminenrijk, eiwit- en ijzerhoudend Voor all* schoolgaand* kinderen '/'f Bij apothekers en drogisten ~mUACQ N.V. - m t

Zeeuwsch Dagblad | 1958 | | pagina 2